خانه انجمن بزن بریم راهپیمایی !
٩٢٢
٨٣
kianaz

بزن بریم راهپیمایی !

بزن بریم راهپیمایی !

تا به حال راهپیمایی های مختلف مثل روز قدس رفتین ؟

به نظرتون روز قدس چه قدر می تونه کمک کننده باشه و همین طور حضور ما  برای راهپیمای های این چنینی؟ چه تعبیری از روز قدس دارین وبه نظرتون وظیفه ی ما چیه؟

٩٤/٠٤/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٢
٢٤
٢٢
من همه راهپیمایی را رو رفتم ، یه مشتیه تو دهن استکبار
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢٢
٩
٧
آفرين
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/٢٢
٣٤
٣٩
نرفتم. هیچوقت هم نمیرم. به نظرم کار بیخودیه. بدم میاد یه عده آدم که اکثرشون هیچ بینش سیاسی درستی هم ندارن میان شعارهایی که میدن که بعضیاش به نظرم واقعا توهین آمیزه. و دیدم که عکس العمل بقیه کشورها در مقابل این کار چیه :|
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢٢
٠
٠
خخ ممنون برا نظرتون
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٤/٢٢
١٥
١٦
دقیقا
Cold
Cold
٩٤/٠٤/٢٢
١٣
٤
الآن یه سر به انجمنای قبلی زدم مثل اینکه سوژه قبول شده :))...ایشالا که خوشبخت باشی همیشه :)
meshkat
meshkat
٩٤/٠٤/٢٣
٤
١
در رفتن یا نرفتن نظر هرکسی محترمه، فقط رویاجان من موندم چطور تخمین زدی اکثرشون بینش سیاسی درستی ندارن؟!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/٢٣
٥
٢
مرسی کللللد :) دوستان منفی مثبتا رو ترکوندینا :)))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/٢٣
٣
٦
مشکات عزیز از اون جمعیت چندهزار نفری اکثریت پیرمردها و پرزن های عامی و بچه ها و نوجوونا هستن. که شاید خیلیاشون تحت تاثیر جو اومده باشن. از ده نفر هم که بپرسی الان اینجا چیکار میکنی 9تاشون جوابای پرت و پلا میدن :)
ali007
ali007
٩٤/٠٤/٣٠
٠
٠
بیگ لایک رویا بانو:))) این همه سال تو خیابون گفتن مرگ بر اسراییل چی شد؟اسراییل روز ب روز پیشرف کرد و اومد جلو!!این همه گفتیم مرگ بر امریکا چی شد؟ننیجه اش همین تحریم ها بود که شدیم جزو منزوی ترین کشورها،که اقتصادمون رو فلج کرد!!!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٤/٢٢
٣٧
٢٧
بهله راهپیمایی های زیادی شرکت کردم...تاثیر که 100درصد داره..حداقل مزیتش به نمایش گذاشتن قدرت اتحاد همدلی و همبستگی قشر مسلمون هستش...روز قدس ...روز بیداری جهان اسلام...انتخاب این روز آینده نگری امام رو میرسونه...حداقل تعبیری که میشه برا این روز داشت صف بندی قدرتمند حق علیه باطله..... و حداقل وظیفه ما حضور در این اجتماع بزرگه (^_^)
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢٢
٣
١١
ممنون برا نظرت
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٢٢
٢٦
٣٣
نرفتم ونمیرم. خوشم نمیاد از شلوغی و... حوصله اینطور جو ها رو ندارم . بعضی ازین پسرو دخترای جوون که اصلا برا راهپیمایی نمیان...
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢٢
٠
٠
خخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٤/٢٢
٢٣
١٠
والا منم زیاد اهل راهپیمایی نیستم
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢٢
٠
٠
خخ اشكال نداره
آتی
آتی
٩٤/٠٤/٢٣
٠
٠
دم اونایی که + دادن شوفاژ !!!!!!
saleh
saleh
٩٤/٠٤/٢٢
٢٨
٣٠
نرفتم. هیچ تاثیری جز توهم برای خودمون و خندوندن بقیه هم نداره. هرکیم بهم بگه روز قدس بریم راهپیمایی میگم: بــــــــــــــــرو بابا
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢٢
٠
٠
خخخخخخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/٢٣
٩
٢٦
والا بلا اون فلسطینی که ما براش یقه پاره میکنیم و هر رووووز تو اخبار کشورمون ازشون خبر داریم فقط تو چنتا شهرش جنگه اونم به این دلیل که این شهرها از اول مال یهودیا بوده. در واقع این مسلمونا بودن که زمینای اونا رو غصب کردن. یه مدت تحت یه قراردادی اون شهرا بهشون واگذار شده بوده حالا باید پس بدن نمیکنن این کارو. والا اون طرف فلسطین تو اورشلیم مردم دارن اروپایی زندگی میکنن خوش و خرم. همش بازی سیاسیه و مردم ما هم که بازی خورشون ملس :|
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٤/٢٣
٣
١
اولا اینکه فلسطین از اول مال اعرابی بوده که بهشون میگفتن کنعانیان.اینکه میگین مال یهود بوده قرآن رو بخونید تا ببینید چه جواب دندان شکنی به این حرف داده.دوما اینکه یه سوال ؟اینهمه زمین خالی تو دنیا،چرا اسرائیل دست گذاشته رو فلسطین که نه وسعتی داره نه منابعی نه موقیت استراتژیک آنچنانی.کدوم قرارداد رو میگین ؟لطفا صریحا بگین کدوم قرارداد.اونجایی که میگین مردم اروپایی زندگی میکنن تلآویو و خط ساحلی اسرائیله نه اورشلیم.اورشلیم همین قدسه که مسجد القصی و قبه الصخره اونجان.تو قرآن صریحا گفته شده که :بطور مسلّم، دشمنترین مردم نسبت به مؤمنان را، یهود و مشرکان خواهی یافت؛(سوره مائده،آیه 82).اگه دلباخته زندگی اروپایی هستین باشین،مشکلی نداره اما حق ندارید به مسلمونا بگین که از هم کیشان خودشون دفاع نکنن.در پایان برای آشنایی بیشتر با تاریخ فلسطین به لینک زیر مراجعه کنید http://www.payam-aftab.com/fa/doc/article/23493/
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٢٢
٣٠
١٦
رفتم...هرچند باید از مسجد بیرون نمیرفتیم اما بهمون اعلام کردن حتی اگر موعتکف هم باشین باید برین راهپیمایی........خیلی هم عالیه اتفاقا یه مشتی توی دهنه دشمنه که نشون میدیم آماده ایم آماده
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢٣
٠
١٠
آفرين به تو ^__^
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٤/٢٢
٢٥
٢٧
اصلا نمیرم مخصوصا روز قدس که این همه سال خودمون رو مسخره کردیم فقط.
tanin
tanin
٩٤/٠٤/٢٢
٥١
١٨
اولا کسی شمارو که مجبور نکرده برین:)دوما مسخره؟؟؟؟نخیر این اسمش مسخره کردن نیست اسمش دفاع از ارزش های امام دفاع. از اینه که به همه ی دنیا نشون داده بشه که هیچ وقت پشت رهبر رو خالی نمیکنیم نشون داده بشه که همه یک پارچه هستیم ،نشون داده بشه که مردم نسبت به مسعله ی فلسطین بی تفاوت نیستن!!!این حداقل کاریه که برمیاد
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٤/٢٢
١٦
٢٦
اگه مسخره کردن نبود تا حالا بعد این همه سال باید یه تاثیری میداشت.تاثیری داشته این روز؟؟
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٤/٢٢
١٣
١٢
مگه من گفتم کسی منو مجبور کرده؟؟آزادم و نمیرم چون نمیتونم درک کنم این راهپیمایی ها رو
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٢
٢٢
١٣
خدا رو شکر امام رفت و این صحبت ها رو نشنید.
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢٣
٦
١٦
طنين كلي مثبت خوردي ايول
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/٢٣
٢١
١٤
آره خدا رو شکر که مرد :|
tanin
tanin
٩٤/٠٤/٢٣
١
٠
تتاثیرشو عرض کردم خدمتتون دوباره بگم!!!
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٤/٢٣
١
٠
منم میگم با این همه راهپیمایی روز قدس فلسطین عایا آزاد شده؟نع نشده.اتحاد و همبستگی؟؟خخخ
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٣
٠
١
طنین خانم احسنت
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٤/٢٢
٣٣
٣٤
واز امسال دیگه خیلی جالب بود که از اونور داشتن مذاکره میکردن از اینور یه عده مرگ بر آمریکا میگفتن:|مضحک بود
tanin
tanin
٩٤/٠٤/٢٢
٣١
٨
این 2تا چه ربطی به هم دارن اگه گفته شده مرگ بر امریکا به خاطر حمایت هایی هستش که از دولت غاصب اسراییل انجام میده
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٤/٢٢
١٤
١٨
دوس دارم برم. اما خسته ام خسته . ولی خوب اونایی که میرن دمشون گرم
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ ^__^
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٢
٢٥
٣٤
به نظر شما تا الان فایده ای داشته؟من که یقین دارم نداشته و نخواهد داشت.یک سوال دارم:چرا فقط در هنگام راهپمایی و انتخابات یاد مردم هستند و بقیه روزهای سال نه؟مردم در بقیه سال وجود خارجی ندارند؟راهپیمایی به نظرم جنبه تبلیغاتی دارد
tanin
tanin
٩٤/٠٤/٢٢
٣١
٢١
به خاطر اینه که این موقع ها دشمن دوربینش زوم میکنه تا ببینه مردم هنوز هم پای ارزش ها و ارمان هاشون وایستادن،به خاطر اینع که ببینن هنوز هم یک پارچه وهمدل هستند!!!!
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٣
٥
٩
با منفی دادن هیچ مشکلی حل نمی شود.اگر حرفی دارید بزنید
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٤/٢٢
٢٣
٢٥
نزفتم نمیرم و نخواهم رفت..نظرمم نظر اقای صالحه:دی
saleh
saleh
٩٤/٠٤/٢٢
٢
١٢
آقای صالحه را بیابید! خخخخخخخخ :)) . موتشکرم :)))
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٤/٢٢
٢
٣
خخخ کم پیدا:)اره کی نظر منو میخونه خخخخ
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢٣
١
١١
خخخ
saleh
saleh
٩٤/٠٤/٢٣
١
١
کم حوصله ام :(
tanin
tanin
٩٤/٠٤/٢٢
٣١
٢٤
دوست تارم تاحالا رفتم میروم و خواهم رفت:)خیلی باشکوهه که یک ملت همه با هم اتحادشونو نشون بدن:))
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢٣
٠
٠
ممنون واو چقدر مثبت و منفي
فاطيما
فاطيما
٩٤/٠٤/٢٢
٢٤
٢٤
يه بار از طرف مدرسه بردن مارو....ديگه نرفتم....به نظرم كار بيخوديه :|
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢٣
٠
٠
خخخ كلي منفي خوردي
Cold
Cold
٩٤/٠٤/٢٢
٢٧
١٦
منم تا حالا نرفتم...چون تو تمام این راهپیمایی ها از سادگی زیاد مردم ما سو استفاده میشه!
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢٣
٠
٠
اممم نظر شما هم متين است
amin20
amin20
٩٤/٠٤/٢٢
١٣
٢١
رفتم میرم و خواهم رفت هم مجازی هم حضوری !
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٢
١
٠
راهپیمایی مجازی چجوریه؟
amin20
amin20
٩٤/٠٤/٢٣
٠
٠
یعنی مرسی منفی و مثبت خخخخ چیزی نگفتم که :)
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/٢٢
١
٠
من فقط راهپیمایی انرژی هسته ای رفتم ، اینقده خوب بود ! دیگه نظری ندارم
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢٣
٠
٠
ممنون
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٤/٠٤/٢٢
١٧
١
اره اونم با قدرت!همیشه یه چندتا فحش از زیر پتو میدم همه ام شاهدن!
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢٣
٠
٠
خخخ پتو !!!
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/٠٤/٢٣
١٧
١١
بله که رفتم و میرم .فکر میکنید آمریکا چرا جرات نداره به ایران حمله نظامی بکنه؟یکی از دلایلش اینه که میگه با خودش این مردم به خاطر یه کشور دیگه اینجوری متحد میان بیرون حالا اگه ما به خودشون حمله کنیم که وا ویلاست.
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢٣
٠
٠
:-)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/٢٣
٧
١٧
:| مطمئنی آمریکا جرات نداره؟؟؟ در جریانی که اراده کنه میتونه پایگاه های نظامی ایران رو از همونجا با خاک یکی کنه؟ در مورد US ARMY داری صحبت میکنی نه ارتش افغانستان برادر من :| مجهزترین و مرگبارترین تسلیحات دنیا در اختیارشونه :| مشکات جان تحویل بگیر
meshkat
meshkat
٩٤/٠٤/٢٣
٣
٠
رویا موافقم که نباید آمریکا رو دست کم گرفت، ولی دو تا موردو مطمئنم: ۱-تو جنگ با عراق، آمریکا و خیلیای دیگه علیرغم خسارتایی که به ایران زدن، نتونستن خاکشو تصرف کنن. ۲-آمریکا اگر انقد از ضعف ایران مطمئن بود گزینه نظامیش روی میز خاک نمیخورد! ضمنا من هم جوونای زیادی رو دیدم که با بینش اومدن، واسه همین ترجیح میدم حکم کلی ندم.
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/٠٤/٢٣
٤
٠
جنگ 33 روزه لبنان مگه اسراییل مرگبارترین سلاح ها رو نداشت؟ چه غلطی تونست بکنه؟ مطمئن باش اگر آمریکا توانایی حمله به ایران رو داشت یه لحظه هم تردید نمیکرد برای حمله.توانایی جنگی به سلاح و تجهیزات نیست مهمتر از اونا منطقه جغرافیاییه .اگر آمریکا بخواد به ایران حمله کنه باید از پایگاه های نظامی توی کشورهای اطراف استفاده کنه که خوشبختانه توی تمام کشورای اطراف ما کلی نیرو داریم.چند نفر آمریکایی حاضرند جونشون رو از ته دل برای حمله به ایران بدن؟ در حالی که رهبر اگه دستور بده جون ناموس و مال و همه چی رو ما حاضریم بدیم برای امر رهبری.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/٢٣
١
٥
هزار و یک دلیل میتونه داشته باشه این که آمریکا به ایران حمله نظامی نمیکنه. اما اینکه آمریکا قدرتش رو نداره به نظر من جکه. ارتش آمریکا مافوق تصور بشر قدرتمنده
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/٠٤/٢٣
٣
٠
اون قدرت خداست که مافوق همه قدرت هاست.در ضمن از اون هزارتا دلیل یکیش رو بگید ما هم بدونیم
tanin
tanin
٩٤/٠٤/٢٣
٣
٠
یا جنگ تحمیلی عراق علیه ایران یادمون رفته کشور ما در شرایطی جنگید که از همه چیز تحریم بود حتی سیم خاردار ولی از اون طرف عراق تحت حمایت کشور های قدرتمند جهان بودن ولی بعد8سال ایران این پیروزی رو به دست اورد:)
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٤/٢٣
٣
٠
یادتون باشه 8 سال لب مرز ما جنگیدن. امروز داریم لب مرزشون باهاشون میجنگیم.یه روزی پاشون رو خاک ما بود.امروز پاشون رو از خاکشون بیرون بزارن حزب ا... داعونشون میکنه. آمریکا اومد تو طبس ،امروز ایران به مکزیک که هم مرز آمریکاست پهپاد میفروشه.توان نظامی ایران به شدت بالاست .به عنوان نمونه موشک سجیل یا موشک هوت که رسانه ای شدن و خیلی چیزای دیگه که مردم عادی نمیدونن.یه سری توانایی های نظامی رو منحصرا دو یا سه کشور دارن که ایران هم جزء هموناست.بعد از اون، ایران الان در مقابل آمریکا تنها نیست در صورتی که تو 8 سال دفاع مقدس تنها بود.یعنی وقتی از حمله نظامی آمریکا میگین اینقدر خندیدم دلم درد گرفت. شما نگران جنگ نباشین .زمانی که عراق به ایران حمله کرد ناسیونالیستهایی که فریاد جانم فدای ایران سر میدادن تو سوراخ موش بودن همون بچه هیئتی ها اولین کسایی بودن که رفتن جبهه.امروزم همینه .کسایی که نگاه خود برتر بینی و بالا به پایین نسبت به راهپیمایان دارند.همونایی هستند که اگه روزی جنگ بشه اولین کسایی ان که فرار میکنن.به قول شهید چمران: وقتی شیپور جنگ نواخته شود فرق بین مرد و نامرد، تشخیص داده می شود
meshkat
meshkat
٩٤/٠٤/٢٣
٣
١
خیلی کم رفتم، چون تنبلی م میشه! اما بشدت موافقم، تاثیر هم داره، چون یه وقتایی سکوت به معنای خیانته! واللا همه جای دنیا وقتی میخوان اتحاد یا اعتراض رو نشون بدن راهپیمایی میرن. در مقابل فجایع غزه مردم دنیا با هر عقیده ای موج اعتراض راه انداختن!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/٢٣
٢
٠
من هر بار که راهپیمایی رفتم واسه این بود که بعدش واسم قرقروت و لواشک میخرن، اونم یک عااالمه خخخ یک بار هم دبیرستان به خاطر نمره آمادگی دفاعی رفتم راهپیمایی. دو نمره مثبت داشت خخخ... ولی نظر خاصی ندارم.... بابام راهپیمایی دوست داره و منم دوست دارم خودمو واسش لوس کنم و تو راه کلی غر بزنم و اونم واسم یک عالمه لواشک و آلوچه در طعم های مختلف بگیره، بعد نامردی میکنم و یه گوشه میشینم و از آخر هم میگم چقدر خسته شدم خخخ ولی امسال روز قدس خواب بودم و نرفتم ((=
ناظم
ناظم
٩٤/٠٤/٢٣
١
١
یک کم آبروداری کن!شما دیگه بزرگ شدی!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
اتقاقا ناظم سوم دبیرستان و پیش همیشه بهم میگفت تو دیگه بزرگ شدی فاطمه :///
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/٢٣
٤
٣
دوستان یه نگاه به مثبت و منفیا بندازین. به نظرتون بهتر نیس بیخیال انجمنایی که تم سیاسی دارن بشیم؟
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢٣
٠
١
خخخ من به شخصه اشتباه کردم این انجمن رو زدم خخخخخ
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/٠٤/٢٣
٢
١
این جور بحثا فقط در صورتی مثبته که حضوری باشه اینجا نمیشه حق مطلب رو ادا کرد
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٢٣
٠
١
با حرفاتون کاملا موافقم آقا سعید
tanin
tanin
٩٤/٠٤/٢٣
١
١
منم موافقم یادمه پارسال هم یک انجمنی توهمین مایه ها بو مثل این انجمن پر از منفی ومثبت بود!!!
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٣
٢
٠
اتفاقا این انجمن خیلی هم خوب بود. تا باشه این انجمن ها باشه.
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢٣
١
٠
مرسي
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
١
٠
همه رو رفتم....کلی سود داره...اگر همین راهپیمایی ها نبود توافق نمیشد...راهپیمایی پره حرفو سوده
kianaz
kianaz
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
^__^
faride
faride
٩٤/٠٤/٢٥
١
٠
امسالو رفتم ! خیلی سخت بود! واقعا احسنت به مردم کشورم که با دهن روزه تو هوای گرم حضور پر رنگی داشتن :)
h - razavi
h - razavi
٩٤/٠٥/٢٥
٠
٠
نه نرفتم، نمی رم و نخواهم رفت. نظری هم ندارم