خانه انجمن آخرین شب قدر چی آرزو می کنی؟!
٩٠٥
٧١
راتا

آخرین شب قدر چی آرزو می کنی؟!

آخرین شب قدر چی آرزو می کنی؟!

دومین شب قدرهم دیشب به پایان رسید و شب قدر سوم در درراهه که آخرین شب قدر هست

باتوجه به رسیدن شب های عزیز قدر و خاص بودن این شب ها واسه برآورده شدن حاجات ودعاها ،آرزو و حاجت شما در آخرین شب قدر امسال چیه ؟

٩٤/٠٤/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٤/١٧
٣
٠
ظهور آقا و بس:)
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
آمین.....
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
اول ظهور آقا ....بعدش چادری شدن دائمی خواهرم.....بعد خوشبختی یه نفر.....بعدشم که ماله خودمه نمیگم.:)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
خواهرتون ۱۶ سالشونه؟
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
عزیزمی:)....آمین نیناجان
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
خب که چی علی آقا....گیریم که16سالشون باشه....جرات داری ازگل نازکتربهش بگی؟بامن طرفی:)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/١٩
٠
٠
و البته با من هم طرفدار هستین:دی .... میشه انقدر رو این مسئله کلیک نکنید (((=
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
تشکر ...علی آقا خودشون متوجه شدن که نباید تکرار کنند کارشون رو...
tanin
tanin
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
ظهور اقا و ادم شدنم
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
شمافرشته ای عزیزم.....انشالله خوشبخت شی
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
سلامتی همه، ایمان واقعی به خدا، خوشبختی همه، صلح و آرامش، عمر باعزت، خدایا ما رو به هیچکس جز خودت محتاج نکن :)
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
آمین.....آرزوهایی فوق العاده:)
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
اللهم عجل لولیک الفرج
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
آمین
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
الهم عجل لولیک افرج:)
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
آمین...تشکربابت این همه دعای خوب وناب
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
الهم الرزقنا زیارت الحسین:)
tanin
tanin
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
لایک:)
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
الهی آمین
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
الهم الرزقنا شفاعت الحسین یوم الورود:)
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
آمین
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
ربنا اتنا فی الدنیا حسنه وفی الاخره الحسنه وقنا غذاب النار:)
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
آمین
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
الهم الشفع کل مریض:)
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
آمین
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
اول برای آدم شدن خودم و اینکه بتونم تغییرات مثبتم رو تا سال بعد همین موقع حفظ کنم و باز نزنم جاده خاکی.بعدش برای خوشبختی و عاقبت بخیری و سلامتی همه دعا میکنم ....
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
قشنگ بودن همش....لازم به ذکره که شمافرشته ایدنه آدم.....تشکر
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
یه چیزززززی :دی
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
چه چیزی؟!؟
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
آرزو می کنم همه به آرزوهای زیبایشان برسند
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
هم چنین شما
meshkat
meshkat
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
بعد از ظهور که دعای مشترک همه مونه، برای همه آبرو-آرامش-سلامتی-عاقبت بخیری آرزو میکنم.
هاچ
هاچ
٩٤/٠٤/١٨
٠
١
از کجا می دونین دعای مشترکه هممونه؟
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
بازم کلی آرزوی قشنگ......آمین
meshkat
meshkat
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
بطور پیش فرض دعای همه اوناییه که منتظر یه منجی واسه جهانن. و بازم بطور پیش فرض برای استثنائات آرزوی هدایت دارم!
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
همه اینایی که دوستان گفتن . من همشو با هم آرزو دارم
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
شماخیلی خیلی لطف میکنید....آمین
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
آرزو که زیاده اول مثل همه ظهور امام زمان ( عج )، شفای بیمارا، سلامتی برای همه ، اینکه هر کی هر چی از خدا می خواد بهش بده به خصوص شما جیمی ها ،+ حرفای مشکات . بقیه ش حاجتای شخصی یه واسه خودم
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
آمین....تشکر
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٤/١٧
١
٠
سلامتی و مهم تر از همه شادی همگی با هم^_^
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
آورین...الهی آمین
j_seyedi
j_seyedi
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
اول ظهور مولامون و اقامون صحب الزمان...بعدش زیارت کربلا....بعدم شفا همه مریضا....بقیشم دیگه شخصیه.....
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
دعاهاتون جوابی جزآمین گفتن نداشت
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
ارزو میکنم ارزوی همتون براورده شه :)
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
توعزیزدلی واقعاوواقعاخاصی:)......ممنون ازدعای نابت....آمین
هاچ
هاچ
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
من دو شب قدر قبلم چیزی آرزو نکردم این بارم نمی کنم!
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
چراعزیزم؟!؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٤/١٩
٠
٠
مگه من آرزو کردم؟؟؟:)من حتی شب آرزوهایم هیچ آرزویی نکردم:)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/١٩
٠
٠
منم یادم نمیاد این چند روز واسه خودم دعا کرده باشم، فقط واسه چند نفر از دوستان دعا کردم
مهسـآ
مهسـآ
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
........................خوش اخلاق شم:|
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
.....دختربه این خوش اخلاقی چراداری برچسب بداخلاقی به خودت میچسبونی!!!.........انشالله خوشبخت شی:)
مهسـآ
مهسـآ
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
^___^ ممنونم عزیزم نظر لطفته:))
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
یه آرزوی مهم دیگه هم دارم که توو شبای قدر گذشته هم از خدا خواستم و آخرین شب قدر هم ازش می خوام. از خدا می خوام که یه نفرو هیچ وقت نبخشه ، هیچ وقت................
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
ازپیامبراکرم(ص)نقل شده که خداونددرشبهای قدرتمام بندگان خودرامی بخشدجزآنان که ازدیگران کینه به دل دارند......ایشان فرموده اندکه خداوندگفته است کسانی که نمی تواننددیگران راببخشندچطورازخدامی خواهندکه خداوندآنان راببخشد؟........میدونم عزیزدلم گاهی انقدآدمارودلت زخمهای بدی میذارن که بخشیدنشون خیلی سخت میشه...امافدات شم ببخش تایه جایی به واسطه همین بخششت به آرزویی بزرگتربرسی:)
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
راتا جان خودم همه اینایی که گفتی می دونم ولی نمی تونم ببخشم .تو هم عزیزم اگه جای من بودی همینو می خواستی . نمی دونم دعا کن امشب یرام :)
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
حرفات روم تاثیر گذاشت. امشب این آرزو رو از خدا نمیخوام. ولی حتی اگه منم ببخشم خدا کسی رو که در حق دیگری ظلم کرده و قلبشو شکسته می بخشه به نظرت ؟
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٩
٠
٠
عزیزدلم این همه جاگفته شده که خداازحق الناس نمیگذره.....توببخش وازخداهم بخواه که ببخشش........دوستم واست خیلی دعاکردم بخدا.....تاخودسحروتوی تمام الغوث گفتناوقرآن سرگذاشتنام توذهنم بودی.....امیدوارم توهم ببخشی وبتونی آروم شی تابفهمی لذت شادی بخشش رو....وخودت همیشه خوشبخت وسلامت وشادباشی: )))
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٩
٠
٠
لبخندوشادی توعزیزم باارزش ترازاینه که بخاطریه نفردیگه بخوادازدست بره وزندگیت طعم تلخ تنهایی بگیره......همیشه شادباش وبه خداتوکل کن.....منم روزهای بدوسخت زیادوخاطرات تلخی داشتم....که خیلی ساده گذشتن.....ازاین به بعدمطالبم روبخون یه جاهایی متوجه میشی دردامو.....فقط خوب میدونم هیچ چیزی تواین دنیاوجودنداره که ارزشش برابری کنه باایمان من به خدای بالای سرم.......پس بهش توکل میکنم وهمیشه شادم بخاطرحضورش توی زندگیم.
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
واقعا ازت ممنونم عزیزم که به یادم بودی و واسم دعا کردی ... خوش به حالت چه دل بزرگی داری ، بخشیدن دل بزرگ می خواد . واقعا سخته... ولی این روزا دارم تمرینش می کنم . بازم یرام دعا کن. چشم حتما مطالبت رو می خونم باعث افتخاره منه دوست خوبم :)))
راتا
راتا
٩٤/٠٤/٢١
٢
٠
عزیزمن بزرگی دل هرکس میتونه به اندازه ایمانش به پروردگارش باشه....هرچی عاشقانه تروبیشترایمان داشته باشی به حضورخداتوی زندگیت دلت بزرگتروخیالت آسوده ترمیشه.
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٤/١٨
١
٠
سعی میکنم ارزو کنم خوشبخت بشه !
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
چه آرزوی قشنگی.......انشالله همه خوشبخت بشن.
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/١٩
٠
٠
چه آرزوی خوبی (((:
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٤/٠٤/١٨
٢
١
آرزوم اینه که این جمله هرچه زودتر عملی بشه"الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم"
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٤/١٩
٠
٠
معنیشو میگین؟؟؟:)
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٩
٠
٠
باقی نماندهیچ خانه ای ازکفروباقی نماندهیچ ظلمی....خودم همینجوری ترجمش کردم......زیبابودش....آمین
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
این جمله از والاپیامدار حضرت ختم مرتبت محمد(ص) هستش...ومعنیش این میشه:فرمانروایی با کفر باقی میماند اما با ظلم نع
راتا
راتا
٩٤/٠٤/٢٠
٠
٠
خومن خودم ترجمش کردم...به زبون خودم...:)))))))))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
سلامتی...عاقبت بخیری....ظهور امام زمان....برآورده شدن حاجات عزیزانم...شفای بیمارا...یکی هم هست که خیلی دلم براش میسوزه...نمیشناسمش...یه روزه سکوت گرفته که همه میگن من مسببشم...براش دعا کردم جرات پیدا کنه و حقیقتو بگه ونگاه های مردمو از رو من برداره... از اینکه زیر ذره بین دیگران باشم خوشم نمیاد .... از شما جیمی های عزیزم خیلی مخصوص یاد کردم :)
راتا
راتا
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
مرسی خیلی زیادعزیزم بابت لطفت درحق تمام جیمی ها.....وآمین به احترام تمام آرزوهات
الهه
الهه
٩٤/٠٧/١٨
٠
٠
من دعا میکنم به حق این شبهای عزیز هیچ کدخدایی شرمنده مردم خصوصا نسوان عزیز نشود