خانه انجمن آن بازی جیمی که یافت می نشود آرزوست ..!
١٠٣٦
١٠٦
Samira

آن بازی جیمی که یافت می نشود آرزوست ..!

آن بازی جیمی که یافت می نشود آرزوست ..!

حتما همه تون تا الان یه نگاه به جیم گیم ( بازی های سایت جیم) انداختین.نظرتون چیه؟ فکر می کنین بازیای آنلاین دو نفره می تونه شمارو راضی کنه؟ چه بازی هایی  به سایت اضافه بشه بهتره؟ بازی پیشنهادی تون چیه؟ 

فقط خواهشا نگین نفری یه دونه 'پو داشته باشین خخ

انتقادات شدید و مخرب فراموش نشه خخخ

٩٤/٠٤/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
Anise
Anise
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
نععع بازیا اصن خوب نیس !! من ب احترام کریس ک دوس داشت اول شه نظری نمیدم!
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
چرا؟؟؟ خب یه دلیل بگو حداقل تا واسه بهتر شدنش تلاش کنن. بلاخره واسه همش زحمت کشیده شده :)) اصن یه بازی پیشنهادی بگو ببینم سلیقه داری یا نه خخخ
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
خواهش میکنم این حرفا جیه؟من وشما نداریم :دی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/١٢
٤
٠
:) من به شخصه تشکر می کنم از زحمت های دکی منتی عزیز و تیم جیم گیم و آقای نادری و برنامه نویس ! کلا برنامه نویسی کار سختی هست ! چون خودم تجربه کردم و می دونم سخت هست ، همین چنتا بازی آنلاینی رو که هم راه انداختن ، کلی جهاد تلقی میشه ! :) و اینکه کلا نفس بازی خوب نیست ، چون وقت آدم رو تلف می کنه ، ما نیومدیم تو این دنیا که وقتمون رو سر بازی از بین ببریم برا زمان بی حوصلگی خوبه که همینا کفایت می کنه اما اگر زمانی بازی گذاشته بشه که جای کار روزمره رو پر کنه اون دیگه بازی نیست ، وسیله اتلاف نعمت وقت هست که جای تامل داره
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
ممنون از نظر جامع و کامل :) اما اصلا بحث اتلاف وقت نبود بلاخره همه ما تا زمانی که کارای روزانه مونو انجام ندیم پای سایت نمیایم . وقتی سایت میام که تقریبا بیکاریم هدف از بازی آنلاینم صرف پر کردن همین بیکاریه که ممکن دونفر با هماهنگی قبلی انجام بدن.حالا نظرتون واسه بازی آنلاین چیه ؟ لطفا یه بازی پیشنهادی هم بگین هرچی که دوست دارین ایرادی نداره :)) باتشکر
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
:) ! من خودم عاشق ماریو هستم !
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
من از بازی های آنلاین خوشم نمیاد ، مثلا همین بازی مین یاب وقتی آفلاینش تو ویندوز هست چرا آنلاین
admincheh
admincheh
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
چون حس رقابت داره :)
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
بعله :)) همین که پاییز گفت :) بلاخره اون آندرنالین (نمیدونم درست نوشتم یانه خخ) قلبتونم یه ذره بره بالا بد نیست پس کی میخواین هیجان و تجربه کنین ؟؟؟ لطفا یه بازی پیشنهادی بگین :))
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
شایدم آدرنالین باشه :| نمیدونم دیگه باید دکترا اینو بگن خخخ بسوزه پدر بیسواتی
meshkat
meshkat
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
آدرنالین خون! ولی مهم اینه که کارایی شو میدونی.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
هیچ نظر خاصی ندارم!
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
اگه بزارم همینطوری بری بیرون خخ بیا تا اذون ندادن یه چایی بخوریم بعد برو خخخ چرا ؟؟؟ اصن بازی کردی؟ حداقل یکیشو بازی کن بعدبیا نظر بده ؛)) خاص حالا یه بازی پیشنهادی بگو :)) ببینم خواسته شما دوست عزیز به چی نزدیکه :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
سمیرا اواتارت انیمه ایه. دلم واز شد ^__^ خب شرط میبندم این انجمنو زدی ک دکتر منتی کم پیدا رو ب سایت بکشونی. خخخخ می نشود؟ چ جالب :) راجع ب بازی هم ک فعلا با گوشیم نظری ندارم ولی اگه قارچ خور بذارن با دسته بازی ب جای دکمه کیبورد ک بعدا ب حسابش برسم متشکر میشوم خخخح همین الان متشکرم البته :) کار سختی هس. دست دکتر و اقای نادری و اگر عوامل پشت پرده دیگه هم هستن ک من نمیدونم درد نکنه :) راستی اگر ی بازی ک اقایی علوی نتونن توش اول شنم بذارن فوق العاده میشه =)
مهراد علوی
مهراد علوی
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
خب باید بگم که دعاتون درگیر شد و یه بازی گذاشتن که اصلا ازش خوشم نمیاد! ( منظورم بازی موش و پنیره) اصلا نمیشه اسمش رو بازی گذاشت! و بازی رو که خوشم نیاد، برام مهم نیست که توش رتبه بیارم یا نه!
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
بازی پیشنهادی من یه چیزی شبیه کراش ( البته تنها بازیه که بلدم خخ) خیلی بازیش باحاله :))) اما در مورد بازیا باید بگم چون ما موبایل داریم هنوز 2048 واسه ما راه نیوفتاده تو گوشی خب چرا هیشکی یه فکری واسش بر نمیداره :( فقط اسم کاربریمو نمیتونم بزنم یعنی هیچ اسمی رو قبول نمیکنه. .. بازی آنلاینم خوبه فقط هماهنگی بین دونفر که بهم دسترسی ندارن شاید سختش کنه که دیگه مدیریت باید یه فکری واسش بردارن وگرنه بازی فقط بین عده معدودی انجام میشه که همو میشناسن ودیگرانم بی نصیب می مونن :)) با تشکر از دکتر منتی .
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
چون میدونم دکتر منتی زحمت زیادی کشیده برا همون بد نمیدونم اتفاقا بازی هاش خیلی هم جالب و خوبه مخصوصا پک من که یدونه هم من برنامه نویسی کردم و از نصفه ولش کردم خخخ
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
آره دیگه هم رشته اییا همو درک میکنن :) حالا یه بازی پیشنهاد بدین لطفا :))
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
هاع درسته همین آقای علوی اخراج باید گردد خخخ آقای دست قیچی هم خطر محسوب میشه خخ نوچ ایندفعه هدف کشف یک عدد دکتر منتی نیست دیگه از غصه 2048 داغون شده بودم گفتم اعتراضمو اینطور بیان کنم شاید کسی بیاد گوش کنه خخخخخ قارچ خورم خوبه منم موافقم :))
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
عه ! این جواب فوفانو بود خخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
حیف حوصله ندارم برم پای پی سی وگرنه خودم رکورد 2048 میزدم
مهراد علوی
مهراد علوی
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
نه بابا چندان خبری هم نیست! حالا مثلا من اول شدم چی شد؟! مهم دور هم بودن و تلاش شماست...! خخخخخخ
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
من تا حالا اصلا نرفتم سراغ بازی ها !حجمم تموم میشه خو:))
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
:| بازی پیشنهاد بده خو :| حداقل 2048 رو دیگه بازی کن نصف عمرت بر فناست اگه بازی نکنی =|
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
متاسفانه ب بازی علاقه ندارم وگرنه حتماا بازی خوب پیشنهاد میدادم پوزش :-)
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
خاب باشه :|
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
نه فقط بازی های انلاین بلکه بازی های کامپیوتری بازیهای گوشی بازیهای دستگاه های ps و...کلاااا وقتمو پای بازی نمیزارم
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٤/١٢
١
١
حتی 1دفعه هم جیم گیم رو باز نکردم!!! نه به خاطر اینکه باهاش مشکلی دارم.به این علت که هیچوقت تو فاز بازی آنلاین نبودم. کنسول بازی تو خونه رو همیشه ترجیح میدم. البته قطعا دکتر و اقای نادری زحمت زیادی واسه جیم گیم کشیدن که انشاءلله موفق هم باشن :))) راستی برای انالیز اسم انجمنتون کلی سلول سوزندم تا بفهمم یعنی چی! :))) خخخخخ . خدایا چقدر باهوشم من! خخخخخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/١٢
١
١
اگه به نتیجه ای واسه اسم انجمن رسیدید، لطفا واسه منم ترجمه کنید، اصلا نمیتونم بخونم :/
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
١
١
الان از کامنتتون قشنگ معلوم بود هیچ مشکلی ندارین خخخ بله زحمت زیاد میکشن که بچه ها راضی باشن :)) اسم انجمن توسط پاییز بانو کمی تغییر کرده خودمم دیدم سخته اصن نخوندم خخخخ ولی از من به شما نصیحت 2048 رو بازی کنین :| خیلیییییییی خوبهههههه :))))))))
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/١٢
١
١
:))خخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٤/١٣
١
١
راستش مهرناز بانو فکر کنم ترجمه ش هم بشه «آن بازی جیمی که یافت می نشود آرزوست ..! :| » خخخخخ .
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٤/١٣
١
١
نصیحت شما رو نادیده نمیگیرم و امتحانش میکنم حتما. اما لذتی که وقتی با دوستام ایکس باکس بازی میکنم و همیشه هم من قهرمان فوتبال میشم یه چیزه دیگه هستش :)) . راستی واسه بانوان سایت اگه وسطی و لی لی هم بذارن تو بازیا خوبه هااااا . خودم داوطلب میشم و انجمن رو ترک میکنم خخخخخخخخخخخ
v-qavam
v-qavam
٩٤/٠٤/١٣
١
١
سلام صالح جان بین ساعتای پنج تا هفت یه سر اگه فرصت داشتی بیا تخته:)
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٣
١
١
آقای قوام چیکارشون دارین خخخ منم جهت فضولی پس میام :)))))))
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٤/١٣
١
١
سلام. چشم . حتما میام :)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/١٢
١
٠
همیشه با موبایل میام نت درنتیجه جیم گیم نمیتونم بازی کنم.... فلش پلیر و نرم افزار دلفین هم دانلود کردم ولی باز هم نمیتونم بازی کنم :/ در این مورد نمیتونم نظری بدم 😒 صدای من به مسئولین ( دکتر و آقای نادری) به فکر ما هم باشید بشه بازی کرد،با تشکر از انجمن (؛
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
١
٠
خب 2048 که مال موبایلم هست ولی نمیدونم چرا باز نمیشه .اصن تاحالا بازی کردیش؟؟؟ خیلی خوبه :)) یه بازی پیشنهادی هم بگو میخوایم آخر انجمن رای بگیریم خخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/١٢
١
٠
من با موبايلم 2048 همیشه بازی میکنم ولی چون با موبایل میام جیم نمیتونم اینجا هم 2048 بازی کنم (:
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٤/١٢
١
٠
من هرکدومو حداقل یه بار امتحان کردم :) راضیم در کل (^_^)
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
١
٠
خاب بازم خوبه :)) بازی پیشنهادی بگو لطفا :)))) زبونم مو در آورد از اول تا آخر انجمن اینو گفتم خخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٤/١٢
١
٠
گوشتو بیار نزدیک تر میخوام یه اعترافی بکنم....ببین من زیاد تو فاز بازی های کامپیوتری نیستم...یکی 2بار امتحان میکنم ولی بیشتر نه...کلا تو مودش نیستم...این رکورد هایی هم که واسه بازی های سایت برام ثبت شده، داداشم زحمتشو کشیده...هر چند وقت یه بار اکانتمو فعال میکنم میدم دست داداشم میگم در حد بزاعتت برام یه رکورد ثبت کن...فقط آبرومو جمع کنه کافیه :))))))))))))))
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
١
١
خخخخخخخ خوش به حالت ای کاش یکی بود جای من بازی میکرد با رکورد خوب 😅
هاچ
هاچ
٩٤/٠٤/١٢
٢
١
من وقتی اعصابم سرِ جاش نیست میام و 2048 بازی می کنم :دی با بازی های دو نفره خیلی موافقم! مثل نقطه بازی :دی بعد من دکتر منتی رو ببرم! چقدر خوب میشه :))
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
١
٠
چرا به فکر خودم نرسید :| نقطه بازی خیلی خوبه یا یه چیزی شبیه به اون :)))) آفرین جایزه ذهن فعال انجمن مال هاچ شد خخخ یه روزی میاد که من رکورد همه رو تو 2048 میزنم :/
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٤/١٢
١
١
دوز چهار بعدی هم میشه :دی (الکی مثلا ذهن منم فعاله:دی)
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
٠
١
خاب باشه جایزه بعدی مال تو خخ
فائزه
فائزه
٩٤/٠٤/١٢
١
١
نقطه بازی عالیهههه=)
آتی
آتی
٩٤/٠٤/١٢
٠
١
والا من اصن تا حالا نرفتم بازی کنم ....
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
١
٠
آنچنان حجمی نمیخوره به نظرم یه امتحان کن مخصوصا 2048 خیلییییییی باحالههههههه :)) یه بازی پیشنهادی هم بگو لدفن :)
jalal
jalal
٩٤/٠٤/١٢
٠
١
چنین چیزی هست؟داریم اصلا؟تعجب منو بگیرین
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
١
٠
آقا جلال همت کنین سرو تو سایت یه چرخ بدین به چشمتون میخوره خخخ اون گوشه سمت چپ بازی پیشنهادی منم 2048 :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/١٢
١
٠
ها
jalal
jalal
٩٤/٠٤/١٢
١
١
بازی بهتری سراغ ندارید؟حالا چرا حتما باید بازی جیم باشد؟البته من اصلا اهل بازی نیستم اصلا
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
٠
١
مار بازی جیم :))) خب آقا جلال داریم در مورد جیم حرف میزنیم بعد من بیام چه بازی رو به شما معرفی کنم آخه :| اون 2048 چون خیلی بهش علاقه داشتم گفتم بازی کنین بازیشم کار هرکسی نیستااااااا :))
jalal
jalal
٩٤/٠٤/١٢
٠
١
پس خیلی تخصصی شد.من در حد منچ و مارپله بلدم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/١٢
١
٠
برا من باز نمیشه بازی ها.....ولی اگر ژنرال بذارن میشه تا 8 نفره بازی کرد
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
١
١
واسه موبایل یاز نمیشه با سیستم که خدایی همه باز میشه هیچ شکایتی از اینکه با سیستم باز نمیشه گزارش نشده خخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/١٢
٠
١
سیستم من بازش نمیکنه..با اینکه فلش پلیر دارم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/١٢
١
٠
من واقعا خواهش میکنم ژنرال رو اضافه کنید..امکان رمز زدنشم ببندین..ببینین همه موتادش میشن یا نه
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
١
١
باچه صداتونو به گوش مسئولین میرسونیم گریه نکنید خخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
مو دروم فریاد مزنوم:)
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/١٢
٢
١
من دیشب این انجمن جواب دادم :| همینجوری هم هیچکی مطالب رو نمیخونه و خیلی کم کامنت میزارن دیگه بازی بیشتر شه واویلا. منم 2048 دوست دارم .
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
٠
١
به نظر من اصلا به بازی ها ربطی نداره خوندن مطالب یه بحث بازی یه بحث دیگه :)) 2048 خیلی خوبه همونطور رو دل من مونده :( یه بازی پیشنهادی هم بگین لدفن :)
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/١٢
١
٠
از اینایی که مهره ها رو میچینن رو هم حذف میشه ، جم استون .
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
٠
١
یسسسسسس خیلی پیشنهاد خوبی بود آفرین :)))))
neyosha
neyosha
٩٤/٠٤/١٢
١
٠
من ک تا الان بای نکردم ... با تشکر :دی
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
١
١
برو یه دونه بازی کن بیا نظرتو بگو 2048 خییییلیییییی خوبه :( دیگه دارم افسرده میشم هههععییی :) یه بازی هم پیشنهاد کن لدفن :)
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٤/١٢
١
٠
بازیا ک خوبه اما اگ رتبه ها ماه ب ماه،یا مثلن در ی زمان معین،ریست شن خیلی بتره=) این طوری دوباره حس رقابت شکل میگیره!نه مثه الان ک هم هیش کس رکورد نفر اولو نمیتونه بزنه:| و دراخر جا داره از جناب نادری و اقای دکدر تشکر ب عمل بیاورم(زیادی کتابی شد،نع؟؟:| )
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
٠
١
به نکته خیلی خوبی اشاره کردی رفیعه واقعا رکورد آقای علوی خیلی نجومی دیگه.اصن آقای علوی و دست قیچی باید دیگه ممنوع البازی بشن خخخ هاع یه خورده کتابی شد خخخ یه بازی هم پیشنهاد بده :)
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
نکتم کلفت بود!=) والا بازی ب ذهنم نمیرسه اما خیلی دوث داشدم پانتومیم بازی میکردیم در سایت!:)
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/١٢
١
١
من میتونم رکوردشون رو بزنم :) منو مجبور نکنید :))
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
١
١
مدیونی اگه اینکارو نکنی خخخ حداقل رکورد اول دست یه خانوم باشه خیلی بهتره تا آقا ؛)))))))
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
ای بترکی سمیرا :))) باشه چشم تلاشم رو میکنم :))
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٣
١
٠
سحر ایول دیدم در رتبه های بالا جاخوش کردی خخ :)
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/١٥
٠
١
دیگه دارم تلاشم رو میکنم . الوعده وفا
مهراد علوی
مهراد علوی
٩٤/٠٦/٢١
١
١
خانم رفیعه:: اصلا پیشنهاد جالبی نبود! :)
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٤/١٢
٢
١
اول اینکه من دلم جوجه بازی میخواد =) لطفا اونو بیارین اونم ۲ نفره باشه خخخ (جوجه بازی تو آتاری هست که یک مامان میره جوجه هاشو جمع میکنه وسعی میکنه به ګربه ها برخورد نکنه :دی) ماشین بازی هم بیارین خخخ چند نفره باشه عالیه =) میفهمیم آقایون دست فرمونشون خوبه یا دخترا خخخ .بازی های الانم همشو بازی کردم اما از اون بازی عدده خوشم اومد چون سوادمو زیر سوال میبرد =))
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
2048 رو بازی کردی :)) اونکه سوادمونو زیر سوال نمیبره هوشمونو میبره خخخ ماشین بازی رو هستم میتونه بین خانوما و آقایون رقابت ایجاد کنه ؛) احسنت اف بابایی :)) اما جوجه بازی :| تاحالا بازی نکردم ...
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٤/١٣
١
٠
چه قدر من اون جوجه بازیو دوست داشتم:))))))))لایک:)
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٤/١٣
٠
١
چه قدر من اون جوجه بازیو دوست داشتم:))))))))لایک:)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٤/١٢
١
١
سمیرا خو فعلا برا تلف نشدن برو نسخه اندروید افلاینشو بگیر برا گوشیت تا وقتی این درست شه. من الان رفتم با گوگل سرچ کردم بالاترین ورژن اینو دیدم ولی هرچی خواستم برم ادامه مطلب تا لینک مستقیمشو بگیرم ند شد تقصیر گوشیمه :/. حالا خودت برو ببین چطوره. اولش تبلیغات داره بیای پایین کم کم چشمت بش میخوره http://www.apktops.ir/android-number-puzzle-game.html/
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
١
١
فوفانو :'| مرسی :))))))))) حتما ، ولی من میخواستم هوش و ذکاوتمو با بازی آنلاینش به رخ بقیه بکشم خخخ مگه با اینی که گفتی تمرین کنم بعد بیا تو عرصه =))))
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/١٢
١
٠
بازی دوست نمیدارم.
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
٠
١
:) 2048 رو بهت پیشنهاد میکنم من خودمم تا مدتها اصن سمت باکس بازیا نمیرفتم :) امتحانش ضرر نداره
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
تا حالا یه بارم نرفتم اصلا بازش کنم ببینم بازی هاش چیا هستن !! بازی پیشنهادی شطرنج خخخخخخ (چ طوری سمیرا ی بی معرفت بابا نه احوالی میگیری نه چیزی ؟؟اس هم نمیدی ؟؟وبلاگم درست کردم همون ادرس قبلی ...ادرستو فراموش کردم اگه افتخار میدی اگه کار نداری حتما ادرس وبتو بزار برام با تشکر )
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٢
١
١
ها افتخار میدم خخخ خودت بی معرفتی :) این وصله ها به من نمیچسبه خخ khanoomvakil.ir فاطمه هم وبلاگش راه افتاده ، بقیه حرفارو بیا اونجا بزنیم :)) بعدشم 2048 خیلی خوبه برو بازی کن چون من حریف میطلبم خخ شطرنج بود واسه عید فقط نپرسیدم بچه ها دوست داشتن یانه
jalal
jalal
٩٤/٠٤/١٢
١
١
به به.افتخار دادین به انجمن ها.منور فرمودین.میگفتین براتون فرش قرمز پهن کنیم
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٣
١
١
:)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
اره دیه واس دس گرمی فعلا با اون برو چون اگر بار اولت باشه بازی میکنی طول میکشه یکم تا لم کار دستت بیاد. فعلا برو گرم کن تا واس فینال اماده باشی خخخ راسی ی بازی دیگه هم ب ذهنم اومد : سودوکو، اینم مث 2048 کارش با اعداده ( دارم میمیرم، اذون اینجا نزدیک نه میدن، ایکون له شدگی -_____- )
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٣
٠
١
بازم مرسی فوفو :)) آخی چقدم دیر اونجا اذون میدن :|
فائزه
فائزه
٩٤/٠٤/١٢
٠
٠
هر بازی که اقای علوی توش استعداد نداشته باشن خوبه=)))
tanin
tanin
٩٤/٠٤/١٣
١
١
لایک بر توفائزه:||
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٣
١
١
اینجور که آقای علوی داره پیش میره میترسیم بازی آشپزی درخواست کنیم آقای علوی اونم اول شه خخخ
مهراد علوی
مهراد علوی
٩٤/٠٦/٢١
١
١
داریم اصلا؟؟!!!! :) *** خانم سمیرا : بازی نگردم تا حالا! ولی احتمالا توی اونم اول بشم! :)
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/١٣
١
٠
لطفا با مقامات بالا صحبت بفرمایید بلکه بازیهایی مانند:رنگ آمیزی اتاق،غذا دادن به بچه و امثالهم اضافه شود
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٤/١٣
٠
٠
شما که استعدادتون تو منچ و مارپله بود فقط خخخ مقامات خودشون انجمن و میبینن آقا جلال :)
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٤/١٣
١
١
اسم- فامیل آنلاینم باید جالب باشه:)))ولی تکراری میشه بعدچندوقت:|||از 2048 وپک من هم راضیم من...دست عوامل سایت دردنکنه:دی
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٤/١٤
٠
٠
"اتللو" هم بازیه خوبیه:)))
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٥
١
١
حالا اینی که گفتی چی هست ؟
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٤/١٥
٠
١
http://mathgame.ir/none-combinatorial-games/53-othello-first-lessons.html
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٤/١٥
١
١
این لینکش البته خوب توضیح نداده..ولی سرچ کن بی زحمت..!بازی دونفره ی خوبیه:)))
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٥
١
١
دوستان دیگه هیچکس پیشنهادی نداره ؟؟؟ میخوام بازیارو واسه دکتر به ترتیب بنویسم که هر وقت اومدن بخونن ...
مهراد علوی
مهراد علوی
٩٤/٠٦/٢١
٠
٠
یه بازی هست به اسم bad roods. یه وانت که 8 تا قفس پرنده رو حمل می کنه توی یه جاده‌ی پر از دست انداز. ما باید طوری رانندگی کنیم که قفس ها از پشت وانت نیوفتند. حالا هر چی بیشتر بری، امتیاز بالاتری خواهی داشت. با تشکر از دکتر منتی و سایر دست اندرکاران