خانه انجمن آینده تو مشت ماست !
٧٣٩
١٠٦
nina_aghighi

آینده تو مشت ماست !

آینده تو مشت ماست !

الان هرجا می ری اکثرا فقط ناله و شکایت می کنن از اوضاع اقتصادی ،شما هم خودتون(ما) از اوضاع اقتصاد می نالید.

همه ی ما جوون هستیم ،درست شدن ها از همین ما جوون ها به وجود میاد.شما واسه آینده چه برنامه ای دارید؟برای آینده می خواین کدوم مشکل جامعه رو حل کنید؟

٩٤/٠٤/٠٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
من برنامم اینه بزرگ شدم بزنم تو کار اختلاس:دی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
منم میام خودکار میذارم لا انگشتت....مسی بی ادب
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
:/....
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
یعنی شما مخرب جامعه میشین؟
راتا
راتا
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
مسی؟!؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
بنده خودم در دوران ریاستم ایشونو تنبیه می کنم
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
:)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
اجازه نمیدهیم...(محض اطلاع فوتبالیست ها)
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
عاقا این همه دارن میکنن مام روش:*)
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
وای باورم نمیشه اول شدم خخخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
همه شاید خیلی کار ها بکنن...تویم باید انجام بدیی؟؟؟وقتی دست و بالتو بستم انداختمت زندان می فهمی
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/١١
٠
٠
آقای نص؟...
meshkat
meshkat
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
نهایتش اینه که تو کار خودم باوجدان و حرفه ای رفتار کنم و بقیه رو هم به این کار ترغیب کنم.
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
اهووم خوبه...:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
مخیم بزنیم تو کار شرکت زمین شناسی..همی الانشم با فروش سنگ های تزئینی کارمونه شروع کردیم....در اینده که یکم قوی تر بشیم کارهای صنعتی و معدنی هم می کنیم
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
آفرین به شما....بعد کدوم مشکل جامعه رو حل میکنید؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
مشکل بیکاری و گرانی را در حد توان خودمون
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
احسنت...بسیار عالی
Cold
Cold
٩٤/٠٤/٠٩
١
٠
من که فقط به فکر شغل آزادم...ایشالا یکی دو سال دیگه یه مغازه میزنم...فکرم بیشتر رو لوستره ،حالا ببینم چی میشه...
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
اهووم خوبه....بعد کدوم مشکل جامعه رو میخواهید حل کنید؟
Cold
Cold
٩٤/٠٤/٠٩
١
٠
مشکل جیب خودم :)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
اینم حرفی...:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
:)جواب کوبنده ای بود
mina_h
mina_h
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
ابسرد کن کجاست؟؟؟؟
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
-__-نداریم
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
عه واااااا ماه رمضونه آسردکنا رو از انجمن گفتیم بردارن...!شرمنده:)
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
آینده ام کجا بود
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
شما باید هدف تایین کنید تا آینده تونم به وجود بیاد.....یعنی به فکر هیچ مشکلی در این جامعه نیستید؟تا حالا به این فکر نکردید که شاید شما یکی از همین مشکلات رو حل کنید؟
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٢
هدفم خبرنگار شدنه که بتونم بزنم تو دهن مسئولین
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
چرا میخواهین بزنید توی دهن مسوولین؟...به نظرتون با این کار مشکل جامعه حل میشه؟
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
مسئولین خودمه...
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٤/٠٩
١
٠
فقر بزرگترین مشکل جامعه است که ما میتونیم تا یه حدی رفعش کنیم،وگرنه که مشکلات اساسی وبزرگ مملکت به دست امثال ماها اصلا حل نمیشه ونخواهد شد!!!من فقط به همین مشکل فک کردم ویکی دیگه هم وجدانِ کاری!!!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
خوب مثلا همین فقر یکی از مشکلات جامعه هست....میتونی این برنامه راداشته باشی ؛در اینده که شغل پیدا کردی سعی میکنی به دیگران (فقیران)بیشتر کمک کنی...یا خیلی راه وجود داره که حداقل گوشه ایی از این بحران رو بگیری....:)بازم فکر کن شاید هدفی پیدا کنی..:)
a_asman
a_asman
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
سلام . به نظر من هر کس باید بره دنبال علاقش . متاسفانه من هنوز بخاطر مشغله های زندگی نتونستم دنبال علائقم برم . جسته گریخته کارهایی انجام دادم ولی یه کار منسجم هنوز شروع نکردم که بتونم بطور جدی روی حقوقش حساب کنم . انشالله خدا خودش به هممون کمک کنه تا بتونیم به رسالتی که بخاطرش پا به این دنیا گذاشتیم برسیم . چون خدا در وجود هر کدوممون یک یا چند استعداد خاص قرار داده که اگه اون رو پیدا کنیم و پرورش بدیم می تونیم نفر نامبر وان توی اون حرفه باشیم . به امید اون روز که استعدادامون شکوفا بشه . یا علی
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
احسنت به شما...بازم منتظر پیدا شدن هدفتون هستم.:)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٠٩
٢
٠
الان نون فقط تو اختلاسه والاا
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
درسته که شما حرفت لحن طنز داره ولی به عمق فاجعه وقتی آدم نگاه میکنه گریه اش میگیره
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
آره واقعا حاالا ما هیچ وقتی به یه بچه نگاه میکنی که 7-8 سال سنشه و توی سطل های زباله شهرداری داره دنبال کارتن و اینجور چیزا میگرده میفهمی که چقد اینایی که اختلاس میکنن آدمای......خدایا شکرت
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
عه خانوم عقیقی چرا 24 سالتون شد؟چندتا کاربر مگه به اسم نینا عقیقی داریم؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
:/// تو ب سن ملت چکار داری
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
نه خب قبلا ۱۶ بود شده ۲۴ یهو
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
خخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
بزرگ شدن دیگه:))خخخخ تو خودت بزرگ نمیشی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
اهاااا از تن تاک استفاده کردن
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٢
ایران رو تا کره جنوبی میکشم میبرم جلو ‏!‏
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
موفق باشی :دی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
شما که داری زحمت کشیدنش رو متحمل میشی خب تا اروپا بکش مام بشیم اروپایی خوووووووو
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
چجوری؟...یاد بده ماهم همکاری کنیم؟
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٤/١١
٠
٠
عاقا بیاین کمک کنین خو
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
سوال سختی بود (:
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
میخواهیم هدف وقتی ایجاد میشه برای کسی ،جامعه رو هم در نظر بگیره.....مثلا یه نفر میگه تلاشمو میکنم برسم به یه کار خونه که خودم ساختمش و چندین جوون رو میارم روی کار...یا یه نفر میگه معلم میشم تا بتونم دانش آموز درست حسابی تربیت کنم و...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٤/٠٩
١
٠
یه اسلحه بردارم و در قالب گروه فدائیان اسلام ، دونه دونه آقازاده ها و نماینده های رانت خور رو ترور کنم
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
منم براتون هورا میکشم :)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
با این کار مشکل حل نمیشه......باید هدف تایین کنید...هدفتون چیه از اینده؟میتونید با هدفتون گوشه ایی از مشکلات رو بگیرین؟
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
منم خشابتو تند تند پر میکنم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
بیا کودتا کنیم....
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
فیلم هندیه دیگه؟؟؟
آتی
آتی
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
فایلیتون بزرگواریه دیگه عالی میشه ......... یک بزرگواری جانانه در حق ملت
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
بعد که همه رو نابود کردم خودم میشینم پشت میز ، همه کسانی که با من همکاری کردن رو هم میکنم نماینده مجلس ... محمد حسن رو هم میکنم آقازاده ... خوبه؟
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/١١
٠
٠
ببخشید اقای بزرگواری ماشالله با این تفکرتون شما کشور رو به باد میدید...بگین در اینده چه هدفی ر برنامه ریزی میکنید تا برای کشور جنبه مثبت داشته باشه؟؟.....
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
نمیدونم... تو سطح اینقدر وسیع تا حالا درموردش فکر نکردم...من همیشه فک میکنم اگه راهی داشت ما ...مردم بیشتر کتاب بخونیم.....روزگارمون از این بهتر بود.
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
خوب الان شما در آینده آیا به فکر شغل هستی؟..اگر به فکر شغل نیستین خانه داری میخواهید بکنید؟...اگر قراره خانه داری کنید،چه جوری تربیت میکنید بچه رو؟،چه چیزی به همسر و فرزندتون یاد میدین؟
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٤/٠٩
١
٠
به نظرم اول مشکلات خودمون رو حل کنیم بهتره مشکلات شخصیتی، دینی، اخلاقی، رفتاری، اینجوری اگه تک تک افراد خودشون رو اصلاح کنن جامعه دیگه اصلاح میشه نه اختلاسی میشه نه فقری هست نه بیکاری نه تورم چون ما آدم ها هستیم که با تک خوری ها مون با زیاده خواهی هامون با بی توجهی به بقیه ی مردم این مشکلات رو به وجود میاریم
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
دقیقا مشکل ماهم همینه....برای همین این انجمن رو گذاشتیم تا هدف ها اجتماعی بشه،یعنی به فکر هم باشیم،به فکر جامعه،به فکره آینده،به فکره اینکه کشور در سال های بعد دست ماست....ما قراره چیکار کنیم؟؟(اول که خود سازی کردیم...بعد میتونیم دیگران سازی کنیم...و در آخر کشور سازی)
jalal
jalal
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
به نظر شما حل مشکلات عمده و گسترده جامعه به عهده ماست؟کدام یک از مشکلات بیکاری،فقر،تورم و فساد را خود مردم می توانند حل کنند؟همین که بتوانم مشکلات خودم را حل کنم شاهکار کرده ام.اجازه بدهید صریح باشم به آینده جامعه به هیچ وجه امیدوار نیستم و دلیل آن کاملا واضح است از هر لحاظی در حال عقبگرد هستیم.چرا باید بی جهت دلخوش باشم؟ اهداف من:باوجدان و با شرافت زندگی کردن و رفتن از این جامعه
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
کشور در آینده دست ماست..ما جوون ها...من نمیگم شما الان پاشین برین فلان فقر فلان شهر رو کلا از بین ببرید...یگم چه کاری از دستتون برمیاد؟؟،،اصلا تا حالا به فکره جامعه بودین؟...فکری کردین که اثر مثبت بر روی کشور داشته باشه...فکرنکنید واژه کشور و جامعه اینقدر بزرگه که نمیتونه تکی واردش بشه،منظور حرفم اینه که کشور و جامعه از خوده من و از خوده شما شروع میشه تا.....به یه ملت میرسه.یعنی شما اینهمه پیشرفت مارو از 30 سال پیش تا الان نمیبینید؟....پس شما اینو میگید که به آینده کشور امیدوار نیستید پس دشمن چرا اینقدر سعی داره مارو به زمین بزنه؟چرا رهبرمون هر روز از امیدواری کشور و اقتدار ملتمون حرف میزنه؟....بنده عرض نمیکنم که در حال حاظر کشور گل و بلبل هست دارم اینو میگم حتی اگر سطح کشور ما بیاد پایین بازم(که بحمدالله با وجود رهبرمون نمیاد پایین) ما جوون های الان باید به فکر باشیم،باید به این فکر گنیم که چه کاری از دستمون بر میاد تا بهترین کشور بشیم؟...چه کاری از دستمون برمیاد فرهنگمون بالا بره؟
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
یه سوال از کجا معلوم در آنیده پسر شما رءیس جمهور ایران بشه؟؟...شما اگر تمام تلاشتون رو بکنید تا بهترین تربیت رو اراعه بدین...چه فرزند شما رعیس جمهور بشه چه یه کاگر ساده...وقتی بهترین تربیت رو در یافت کنه حتی یک حرکت اون برای دیگران آموزشه....
jalal
jalal
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
من هر کاری بتوانم برای دیگران انجام می دهم.ولی در جامعه ای که به خواسته ها و دغدغه های به حق و منطقی توجه نمی شود و رابطه به جای ضابطه حکمفرماست از من که هیچ مقام و مسئولیتی ندارم کاری جز این ساخته نخواهد بود.به نظرم نگاه شما ایده آل گرایانه است.سوالاتی از شما دارم:آیا سوریه صاحب تکنولوژی است یا فلسطین؟چرا به این کشورها چشم دارند؟منظور شما از پیشرفت چیست؟و از پایین آمدن جامعه؟منکر پیشرفت ها نیستم ولی نمی توانم حقایق را نادیده بگیرم.قطعا هیچ کس از یک سرباز بدون اسلحه توقع پیروزی در نبرد را ندارد.قطعا داستان های عدالت ورزی حضرت علی علیه السلام را می دانید. آیا ایشان حاکم جامعه نبودند؟چه تلاشی برای ایجاد عدالت در جامعه ما صورت گرفته؟چه کسانی باید پاسخگوی شکاف طبقاتی باشند؟و امثالهم
jalal
jalal
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
یک چز به تنهایی قادر به بهبود کل نیست.ببینید فرض کنید شما با قانون رانندگی می کنید آیا تضمینی است که تصادفی رخ ندهد؟
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
دقیقا بنده هم عرض نکردم که یک چیز قادر به بهبود کله.....دارم میگم کشور از همین من و شما شروع میشه....شما چه برنامه ایی دارید برای آینده؟نمیخواهد باعث به وجود آمدن حتی یه تغییر کوچیک باشید به اندازه خودتون؟....
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
اگر من با قانون رانندگی نکنم آیا درصد تصادف بالا تر نمیره؟؟.....خوب وقتی من قانون مند باشم معلومه درصد بسیار کمی به وجود میاد برای تصادف...وقتی قانون رو رعایت کنم بهتره یا قانون رو زیر پا بگزارم؟
jalal
jalal
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
قطعا رغایت قوانین الزامی است اما این که فقط یک نفر رغایت کند و دیگران نه،مسلما موثر نخواهد بود
jalal
jalal
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
قطعا به تغییرات درونی و برونی نیاز دارم.حرف من این است که مشکلاتی وجود دارند که رفع آنها از عهده من و امثال من خارج است به عبارت بهتر مشکلات رایج و شایع.چه کسانی قرار است آنها را حل کنند؟
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
بنده هم حرفم اینه...که در آینده هدفی تایین کنیم تا یه گوشه کوچیک از مشکلات رو بگیریم.....قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود....فهمیدین منظورمو؟:)
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
هم حرف شما متینه نینا جان و هم شما آقا جلال...منتهی بحث شما آقا جلال سر اینه که ما ب عنوان جوون های جامعه نمیتونیم دخیل باشیم تو پیشرفت درست؟اما همین که شما ی قدمی برمیدارید تلاش میکنید در راستای بهبود سازی خودتون خودش کمک بزرگیه حالا این هدف رو رفته رفته بالتر و ارزشمنترش میکنیم....خب بله هیچکس ب تنهایی نمیتونه مشکلات رو حل کنه اما از طرفی هم نباید فقط و فقط از مسئولین انتظار داشت...برحال من کاری به اون مشکلات تخصصی ناشی از تورم بیکاری و اونایی ک منوطه ب اقتصاده جامعه ندارم اما اگر از یک منظر دیگه نگاه کنیم میبینیم ما در بهبودی جامعه و همچنین آماده سازی جهت ظهور آقا وظابفی داریم نقش داریم بالاخره ب عنوان یک جوون مسلمان نباید یه کاری یه زمینه سازی برای ظهور انجام بدیم یا نه؟اصلا ب دولت و حکومتم کاری نداریم،..تا ما دست رو دست بذاریم طبق قاعده ی تسلسل علل بگیم چرا این نکنه چرا اون نکنه ظهور فراهم نمیشه؛آیه قرآن در این زمینه میفرماید:«ان الله لا یُغیرُ ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم»"خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی رو تغییر نمیده مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان هست تغییر بدن"
Cold
Cold
٩٤/٠٤/١١
٠
١
جلال قربون دهنت با این صحبت کردنت :)
مهسـآ
مهسـآ
٩٤/٠٤/٠٩
١
٠
آدم اول باید خودشو درست کنه خودش که درست شد خود به خود قابلیت پیدا میکنه جامعه و اطرافشو هم درست کنه:)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٠٩
٠
٠
خودسازی و دیگر سازی و.....در اخر یک ملت سازی...هوم؟
مهسـآ
مهسـآ
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
بلی:)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٠٩
٢
١
خانوم عقیقی ی جوووری دارن از هدف صحبت میکنن انگار دارن نتورک کار میکنن :دی
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٤/٠٤/٠٩
١
٠
همه ی ما باید ابتدا زمینه رو از خودمون شروع کنیم طبق آیات و احادیث و ب دنبالش و هم در کنارش من شخصا موافق با آگاه سازی و روشن کردن اذهان عمومی ام...چون اعتقاد ب تحقق وضع مطلوب با مشکلاتی روبه روست تو مین وضعیت ممکن...فکر میکنم منظورت از برپایی این انجمن همون باشه ک من فکر میکنم"فراهم سازی شرایط ظهور"نه؟خب در این صورت بیشترین مشکل ناشی از ناباوری اعتقادی نو وجود بعضی هاس ک ریشه دوونده ک را ه حلشم همون فراهم کردن استدلالات کافی ک اگر باز هم قبول نکردند،ک جای نعجبی نیست چون از بهانه جوها انتظاری بیش از این نیست و تنها باید ب نجات مردم از شبهه افکنب اکتفا کرد...الان رد شبهه توسط ما جوونا اصلی ترین وظیفه و کمکه ب نظرم که مشغولشم هستم...
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
تو عجوبه ایی خواهری....
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
مهم نی چکار بشم مهم اینه که اگه مردم به نیکی ازم یاد کنن
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
:)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
موافقم با نظر دختر خاص(:
آتی
آتی
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
سنگین بود هاااااااااااااااا به به
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
خوب حتما یه کاری میکنی که مردم ازت به نیکی یاد میکنن....الان میخواهیی چیکار کنی که ازت به نیکی یاد کنند؟
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
مشکل رفتار. به نظرم به بچه ها از الان باید یاد داد که هرکسی جای تنبلی کارش رو درست انجام بده و چشمش رو باز کنه خیلی از مشکلات جامعه حل میشه :)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
این عالیه ....برنامه؟؟
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
برنامه اینکه یه کلاس توجیهی برای اساتید محترم میزارم که لطف کنید کشکی نمره ندیدن مگه امامزاده ست که هرکی خواهش تمنا میکنه حاجت میدین قبول میشه ؟ یه جلسه ی توجیهی هم برای رئسا و مسئولین میزارم که کارهاشون رو درست انجام بدن و بقیه رو اخراج میکنم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٤/١٠
١
٠
سلام... بايد رفت.... فقط
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
سلام...کجا؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/١٠
٢
١
اهم. والا این خانه ای که ما داریم میبینیم از پای بست ویران است. ماها هرچقدرم تو بند نقشه ایوانش باشیم باز یه جای کارش میلنگه. بنابراین بنده و همسری عاینده به زودی تصمیم داریم جون گرامی رو برداشته و با این خونه خرابه بای بای کرده و بخت خویش در بلاد کفر بیازماییم. به یاری یزدان که پیروز باشیم :)))
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
باشد که رستگار شوید.:)
آتی
آتی
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
من در دصدد میشم که مشکل گرونی رو حل کنم .......... و اینکه آینده شغلی بیشتری برا جونا بوجود بیارم البته به شرطی که یکی از بچه های بالا رفیق فابم بشه یا اینکه خودمم یکشون بشم اگه نه که دیگه شرمنده کاری ساخته نیست خخ
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
اهووم خیلی خوبه خانومی......بعد چجوری؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
نینا خانوم ... بازم دم اونایی که قبول دارن که میدزدن و میدزدن گرم ...... اصلا نوش جونشون ........ باید غصه اون دزدهایی رو بخوریم که به اسم خدا و پیغمبر افتادن روی جان و مال ناموس مردم ........ اون یکی پول از پول نذری مردم برای خودش کاخ درست میکنه ........ فکر کنم زور خدا هم به اینا نمیرسه دیگه وگرنه تا حالا یک کاری میکرد حتما
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/١١
٠
٠
بله؟....منظورتون از این حرف یعنی چی؟؟((فکر کنم زور خدا هم به اینا نمیرسه دیگه وگرنه تا حالا یک کاری میکرد حتما))
Kh_Z
Kh_Z
٩٤/٠٤/١٠
٠
٠
یکی از مشکلات جدی ما که جدی گرفته نمیشه اموزش پرورش ماست که از ریشه غلطه. دیگه چیز بیشتری نمیگم چون همه ما میدونیم چقدر مهم و تاثیرگذاره. چه الان چه اینده دست من کوتاهِ :|
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/١١
٠
٠
خوب الان یعنی نمیتونید به اندازه فرزند ایندتون هم کاری کنید؟؟
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٤/١٠
١
٠
یه چیزیو محض اطلاع بگم فقط من(شاید ربطی هم به انجمن نداشته باشه):طبق آمارهایی که دادن چیزی بالغ بر "150هزار میلیارد" تومن سالانه فقط از صندوق های صدقات وضریح حرم امام رضا(ع)و یه جای دیگه که حضورذهن ندارم پول جمع آوری میشه!!!جمعیت افراد نیازمند جامعه هم چیزی حدود10میلیون نفر برآورد شده...اگه متوسط هر خانواده رو چهارنفر درنظر بگیریم میشه چیزی حدود 240هزار خانواده که اگه به هرخانواده هم 50میلیون داده بشه اونا به یه زندگی معمولی میرسن و هیــــــــــــــــچ نیازمندِ مالی ای دیگه تو کشور نخواهد بود وبا این کار تنها از این مقدار 120 هزار میلیاردش هزینه میشه!!!حرفی برای گفتن نمیمونه دیگه جز تاسف واسه کشوری به اسم اسلامی ونبود عدالت و اساسی ترین معیارهای اسلام:((((
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/١١
٠
٠
خب الان میتونید کاری کنید؟؟....شما فک کن پس فردا فرزندتون همون جایگاهی که از این مال ها میخورن میشینه..قابل توجه باشه که این مال ها هرچقدر هم ازش بخورن بازم خدا به جایی که قراره برسه رو میرسونه......و اینکه به نظرتون فرزند شما در اینده میتونه کاری کنه؟؟...میتونید جوری تربیتش کنید که هرقسمتی رو دادن بهش درست راه ببره؟؟
saeede_eb
saeede_eb
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
خوب اول باید روان شناسی قبول شم بعد سعی میکنم یه تحولی تو سیستم اموزشی بدم چون خیلی وضعش خرابه .فرهنگ کار -وجدان کاری-استفاده کاربردی از دانش در هر حدی که هست به جای طوطی وار حفظ کردن بعدم فرامش کردن .ایجاد یه سری کارگاه اموزش رفتار های اجتماعی -نحوه برخورد با اعضای خانواده و جامعه با پوزش فراوان این کار گاه ها برای یه سری از اقایون خیلی لازمه و یه سری کارای فرهنگی دیگه که فکر کنم برای جامعه الان خیلی ضروریه فکر کنم جامعه امروز ما بیشتر از هرچیز دیگه نیاز به فرهنگ سازی داره به خصوص یرای بچه های کوچک تر تا تو شخصیتشون تثبیت بشه.
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
افرین.
ana_jan
ana_jan
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
اول باید پزشکی قبول شم بعد ب امید خدا زنان زایمان و بعد هم اگه خدا خواست اگه مشکلی بود اون مشکلا رو و با در امدش ایشاالله ب بچه های بی سز پرست رو حمایت کنم و مشکلاتشونو بر طرف اگه خدا خواست و بتونم ی سازمانی بزننم چند تا بچه بیان اونجاا ازشون مراقبت بشه عالی میشه؟؟؟؟؟