خانه انجمن دوست دارم خودم تجربه کنم
٤٨٨
١٥
asghar

دوست دارم خودم تجربه کنم

دوست دارم خودم تجربه کنم

گاهی اوقات بزرگترها بعضی از تجربیاتی که داشته اند در اختیار ما میگذارند که شاید در بعضی موارد با عقاید ما جور در نیایند و دوست داشته باشیم خودمان آنها را تجربه کنیم . آیا شما از تمام تجربیاتی که بزرگترها در اختیار شما میگذارند استفاده میکنید یا دوست دارید آنها را خودتان به شخصه تجربه کنید؟

٩١/١٢/٠١
نظرات کاربران
کد امنیتی
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠١
٠
٠
راستش خیلی واسم پیش نیومده ... شاید خوب نباشه ولی تو زندگیم تا حالا خیلی ریسک نکردم فقط به بار در مورد انتخاب رشته بود که همه میگفتن برم تجربی ولی من دوس نداشتم و با تصمیم خودم اومدم انسانی چیزه دیگه ای یادم نمیاد فعلا ...
مجید
مجید
٩١/١٢/٠١
٠
٠
نه...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٠١
١
٠
خوب تجربه دیگران معمولا از سر سرزنش و نکوهش.....اگر خوب بود میذاشتن خودمون تجربش کنیم......پس من گوش میکنم چون حوصله غصه خوردن ندارم
maryam
maryam
٩١/١٢/٠١
١
٠
استفاده ميكني وگاهيب تجربه
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٠١
٠
٠
نه خیلی کم. خودم راهمو پیدا میکنم
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠١
٠
٠
من دوست دارم خودمم بعضی چیزارو تجربه کنم،آدم با این تجربه ها بزرگ میشه!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠١
١
٠
البته گاهی هم از تجربه هاشون استفاده می کنم وقتی اونا یه راهیو رفتنو میگن غلطه،لزومی به تکرار نداره!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠١
٠
٠
به نظرم آدم خودش باید همه چیو تجربه کنه!من خودم همینجوریم!ولی اینم باید مدنظر قرار بدیم که توی یه سری راه ها و تجربه ها راه برگشتی نیست!!
M.A.E.Y
M.A.E.Y
٩١/١٢/٠١
١
٠
بیشتر دوست دارم از تجربه ها استفاده کنم چون از پشیمونی بدم میاد ولی خوبه گاهی هم خودم تجربه کنم!
mahshid
mahshid
٩١/١٢/٠١
١
٠
بستگی داره تجربش چی باشه؟
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠١
٠
٠
یکی از اساتیدمون میگفت: تو این دور و زمونه هرکی که از تجربیات دیگران استفاده می کنه با سواده و هرگی هر جیزی رو خودش تجربه می کنه بی سواد! من خودم دوست دارم از تجربیات دیگران استفاده کنم ولی بعضی وقت ها نمیشه...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠١
٠
٠
اونی که همیشه از تجربیات دیگران استفاده میکنه اگه ولش کنن در برخورد با اولین چالش زندگیش هرچند کوچیک کله پا میشه!
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
بله! اصلا ما در بيشتر مواقع پول ميديم تجربيات بقيه رو ازشون ميخريم!!! استفاده از تجربيات گذشتگان باعث اتخاذتصميم راحت تر وتضمين شده برا آيندگان هست :) من يكي كه .يكي از تيكه كلام هام " تجربه ثابت كرده . .." هست :)
Em Ad
Em Ad
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
تا سرت ب سنگ نخوره ، تجربه دیگران با هویچ برابری میکنه !!!!!
٩١/١٢/٠٣
٠
٠
احسنت داش عماد!بیسیار گشنگ توضیح دادی!