خانه انجمن جیمی های 40 ساله!
١٤٨١
٢٥٩
faride

جیمی های 40 ساله!

جیمی های 40 ساله!

از تاسیس سایت 2 ، 3 سالی می گذره . تو این مدت خیلی ها جیمی شدن و جیمی موندن و بعضی ها هم رفتن! سایت جیم برای من از یه سایت فراتر بوده! باعث شده دوست هایی پیدا کنم که جنسشون مجازی بود اما الان تبدیل شدن به دوستای واقعیم!

تاحالا به این فکر کردین که 40 سالتون باشه و به سایت جیم سر بزنین؟ فکر می کنین اون موقع هنوز سایت جیم هست؟! دوست دارین که باشه؟! به بچه هاتون از جیم چی می گین؟

٩٤/٠٣/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
tanin
tanin
٩٤/٠٣/٣٠
٣
٠
فک نکنم :))هیچی افسوس میخورم چه قد از وقتمو به هدر دادم خخخخ
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
یعنی هیچ چیز خوبی نبوده از جیم یاد بگیری که باعث تاسفت نشه؟!
ـــیام
ـــیام
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
زندگی همین هست :دی
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
دکتر به نکته خوبی اشاره کردن! کلا بیشتر زندگی وقت تلف کردن است! نقطه! :دی
tanin
tanin
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
منظورم از فک نکنم این نیست که سر بزنم اینه که تا اون موقغ نباشه:دی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخ
ـــیام
ـــیام
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
سپاس از تایید شما :)) بله این هست و جز این نیست :دی حتی اگر تمامش هم بدوی باز بنظر تلف کردن میررسه :دی
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
دیگه در این حد تایید نمیکنم! :دی... چون اگه بگیم زندگی انسان بیهودست یعنی هدف خدا از خلقت انسان هم بیهوده ست که مطمئنا اینطور نیست! :)
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/٣٠
٣
٠
میگم ببین ننه!همی سایت باعث شد من الان هیچ شغلی نداشده باشم!اگه میخای مثه من شی برو ثبت نام کن:|
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
خونه داری هم شغله! یعنی خونه دارم نیستی؟! نچ نچ
ـــیام
ـــیام
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
نشکنه این دست های پشت پرده که نمک نداره :)) این همه سایت هوای شمارو داشت این بود مزدش :))
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخخخخ دکدر!خودم ی مطلب گذاشدم خیلی وختههههههه!هنو تایید نشده:| از من چ انتظاراتی دارینا!:دی
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
حتی بهش پیشنهاد کاری هم دادن! =))))
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
فریده:خخخخخخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
وای از دست تو رفیعه .....هههههههه
فاطيما
فاطيما
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
چ سوالاي سختي!من فعلا تو استراحت مطلق بعد كنكور به سر ميبرم ميخوام به مغزم استراحت بدم واسه همين به چيزي فك نميكنم خخخخخخ
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
واز میگن کنکوریارو سرشماری نکن! -___-
ـــیام
ـــیام
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
چرا از علی آقای ما تقلیت کردین!!
فاطيما
فاطيما
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
اقاي دكدر اشون از ما تقليت كردن...اگه دقت كنين كامنت من اوله...ايشششششش :///
ـــیام
ـــیام
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
انشالله رتبه 1 رو میارین دیگه ؟؟ ظاهرن همه فسفر هارو خرج کردید :دی
فاطيما
فاطيما
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
عاره ديشب خوابشو ديدم دكدر :///
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
با این برگه هایی که فاطیما جون تو اواتارت پرت کردی هوا مطمئنا رتبه 1 رو شاخته .ایول رفیق ایشالله که رتبه خوبی بیاری ..
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
چ سوالای سختی الان فسفر ب مغزم نمیرسه بعد افطار میام میگم.خخخ
فاطيما
فاطيما
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
تقليت كار زشتيه آقاي محترم :|
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
بعد کنکورتون بیاین بهتره فک کنم! خخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
کنکور اسان است خخخ من اصلا هیچ غصه ای ندارم براش
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
یعنی روزه انقد بهتون فشار میاره ؟؟؟؟؟؟؟ خدای من جوانان غیور ایران ........... خخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
اتی خانوم خو منکخ روزه نمیگرمو تو خونه زیر باد کولر بشینم ک...تا افطار دهنم سرویس میشه والااا
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
ببخشید مگه شما چیکار میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ احیانا درس که نمیخونید خخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
کار خاصی نمیکنم کارم صحبت کردن با افراد مختلفه....این خیلی انرژی منو میگیره اینور اونور تو افتاب تو سایه باید کارمو انجام بدم
ـــیام
ـــیام
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
انشالله اگر زنده بودیم تا اون موقع حتمن =))) وگرنه بصروت اشباه سر گردان خخخ
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخ اشباح دکتر ! ان شاء ا... که در سلامتی کامل به سر ببرین هم شما هم همه جیمیا:)
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
ای شاالله که صد سال زنده باشین سایتونم بالای سر بچه های سایت باشه :) وبگم الان یه چیزی کشف کردم اون (پ) تو آواتارتون اینجا بالای اسم کاربریتونه ولی تو تخته موازی اسم کاربریتونه خخ خداییش دیدین چقدر بادقتم خخ باتشکر
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخ فک کنم همه تنظیمات و هماهنگیای دکتر به خاطر آواتارشون به هم ریخت! :دی
ـــیام
ـــیام
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
انشالله زیر سایه شما جیمی ها :))) بله مخصت تخته درست شده فقط =) اینجا جوابگو نیست خخخ
فائزه
فائزه
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
:دییییی
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
اتفاقا منم به این نکته جالب اواتار دکدر پی برده بودم ولی نگفتم تا ریا نشه ........خخخخخخخخخخخخخ
ـــیام
ـــیام
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
امید وارم باشه :) حتی اگه خودمم نبودم، خیلی زیاد و دور از تصور هم نیست :دی
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
میانگین سنی بچه ها 20 ساله! فکر کنین 20 سال دیگه! واقعا دور از انتظار نیست؟! ینی تو ایران میشه 20 سال یه چیزی منقرض نشه؟!
فائزه
فائزه
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
ایشالا که منقرض نمیشه=))
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
من چهل سالم هم باشه باز سر میزنم عین تمام سایت هایی که تو این هشت سال بهشون سر زدم :) همیشه یه کارهایی پیش میاد نشه یه مدتی تو نت بود ولی بازم یه روزی میاد که میشه برگشت و سر زد :)
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
به عنوان یه جیمی بهت افتخار میکنم! نشان جیمی وفادارو بهت تقدیم میکنم! :دی
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
اینو باهات موافقم .......
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
من ازت ممنونم. خواهشا نشانش طلا باشه.
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
اوووه نمیام تا اون موقع که ‏!‏ 40سالگی!!هههه
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
نشان بی وفاترین جیمی هم به تو میدم! :دی
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
فریده جونی الان بیرونم بعد میام میگم :)
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
منتظرم :)))
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
رفتی فکر کنی من که میدونم :))
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٣٠
٣
٠
سایت جیم یه بخشی از زندگی هممون شده واقعا...من اگه یه روز اصلا نیام سایت یه حس بدی میگیرم واقعا!! امیدوارم که همیشه باشه این سایت :) کلد 40 ساله بازم میاد اینجا :))
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
دقیقا ! کنار نام کاربریمون یه 40 ساله هم اضافه میکنیم! فریده 40 ساله! کلد 40 ساله! ادمینچه 40 ساله! هیییی ... دلم گرفت یهو! :(
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
آی گفتی...... :))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٣٠
٨
٠
اولا که یه خبرررررررررررررررررر :)) من دارم ازدواج میکنم :))) دوم اینکه 40 سال دیگه به سایت سر میزنم. اول از همه دلم واسه اینهمه دلتنگی این روزام بگیره. بعدش دلم واسه همه مخصوصا آقای شمشیری و دلنیا و کلد تنگ میشه. بعدش هم یه پست میذارم با این اسم : حال این روزهای من...
tanin
tanin
٩٤/٠٣/٣٠
١
٠
مبارکه:))))))))))))))))))))))
فاطيما
فاطيما
٩٤/٠٣/٣٠
١
٠
بــــــــــــــــــــح بــــــــــــــــــــح مبارك باشه:)ايشالا خوشبخت بشي :)عروسي دعوتيم ديگه؟؟؟؟دلت واسه بقيه تنگ نميشه يعني؟؟؟ :((
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
١
٠
شولولولوووووووووووووو مبارک باشه خآنم :)...خوشبخت بشی:))))) ... با همون فرد تو داستانتون؟! :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣٠
١
٠
به به ...... مبارکا باشه ..... بالاخره همسفر آمریکاتونو پیدا کردین.......... :)) ...... ایشالا در کنار هم همیشه شاد و خوشحال باشین و یک شیرینی هم بدین دعاتون میکنیم........ :)))
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٣٠
٢
٠
رویا خانوم؟؟ :))) مبارک باشه ،مبارک باشه....به به...خیییییییلی خوشحال شدم :)) ما شیرینی میخوایم اینجوری شک و خالی که نمیشه :)))...ایشالا 120 سال با خوشبختی کنار هم زندگی کنین...واقعا خوش حال شدم :)
سحر نیکوعقیده
سحر نیکوعقیده
٩٤/٠٣/٣٠
٢
٢
مبارک باشه خانووووووووم :)
par!sa
par!sa
٩٤/٠٣/٣٠
١
٠
مبارکههههههه :))
admincheh
admincheh
٩٤/٠٣/٣٠
١
٠
شیرینی شیرینیییییییییییییییی:)
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/٣٠
٢
٠
چ خووووووووووووب!تبریکات=)))) خیلی خوشال شدمممممممم^ـــــــ^
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠٣/٣٠
١
٠
مبارک باشه :))
سحر نیکوعقیده
سحر نیکوعقیده
٩٤/٠٣/٣٠
١
٢
الان تبریک من منفی داشت؟! نه....واقعا منفی داشت؟!!! ://///
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
من شیرینی خامه ای میخوام=)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
بح بح مبارک باشه، به خوبی و خوشی و سلامتی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
بچه ها بچه هاااا ریلکسسس :-)) هنوز در مراحل ابتدایی هستیم.ولی احتمال اینکه اوکی بدم زیاده :-) در حال حاضر انقدرررر استرس دارم که هیچی نمیفهمم. انگار تو سرم هواست.همه چی داره تند تند پیش میاد. شوکه ام
فائزه
فائزه
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
مبارک باشه:))) شیرینی یادت نرههههههههه=))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
مبارک باد :)
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
به سلامتییی...ایشالا خوشبخت شین:)
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
مبارک باشه عزیزم ....
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
بازم به هر حال مبارکههههههههههههههه رویا خانوم . تبریک :)
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
مبارکــــــــــــــــــه...خوشبخت بشین ایشالا!!!
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
واي مبارك باشه مارو بايد دعوت كنيدها من حاضرم از دانشگاه خونه و زندگيم بزنم بيام عروسي شما خخخخخخخ باز هم مبارك باشه
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٢
دقت كرديد با اين حرفتون ٥ تا لايك گرفتيد؟؟؟ با شرط بردنش به امريكا اومده جلو شاهزاده روياهاتون ؟؟
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
گی لی لی لی .......... خخخخخخخخخخخ مبارکا باشه رویا خانوم .........
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
از ته قلب مبارکه باشه :) خبر خوشحال کننده ای بود :))))))
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
فکر میکنم همین که سایتی باشه که خبر ازدواج آدم با این حجم تبریک مواجه بشه ارزششو داره که چهل سالگیمون بازم بهش سر بزنیم :))))))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
والا خودش هم سیتی زن آمریکاست. هنوز در مرحله رایزنی هستیم. اما خب بد به نظر نمیرسه :) فقط شکل شوهرا نیس نمیدونم چرا :)) خیلی فینگیلیه :| :))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
مبارک باشه رویاجون.....ایشالله هرچی صلاحته همون شه.....دیدی انجمن حرفای زمان خواستگاری من پاقدم خوبی داشت:))))))))).............آرزومیکنم خوشبخت باشی همیشه عزیزم.....خیلی خوشحال شدم......اینم اولین بوس تبریک عروسیت:-*
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
رفتین امررریکااااا اونجا سرعت نت خعلی بالاس به هم فررررتی جیم رو باز میکنه خخخ یه چیز دیگه ی دهوت نامه بدین ماعم بیایم نامردی نکنین واااز راستی راستی شیرینی کی بیایم بخوربم حالاااا؟؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
اگه میلاد تونست گوشامو دراز کنه یه جعبه گنده شیرینی خوشمزه میبرم دفتر جیم خودتونو برسونین :)))
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
نه نه ننهههههههههه گول نخور ساده نشو. لگد به بخت خودت نزن . البته اینا رو به داماد دارم میگما :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
خواهشا از طریق همین کامنت اطلاعرسانی کنین تا در زمان پخش شیرینی به همراه یک مینی بوس از بچه ها در محل دفتر جیم حاضر بشیم ... مدیونین اگه دعوت نکنینا ... :))
Narjes_sf
Narjes_sf
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
تبریک میگم ایشالا خوشبخت شین!!شرینی:)))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
ایشالا سایت جیم باشه و استعدادشو داره که به یک سایت اجتماعی قوی تبدیل بشه صدبار بهتر از فیس نما و این سایتهای الکی......... و به دخترم از لذت نوشتن میگم و بهش میگم برو توی جیم ثبت نام کن اما مراقب باش الکی عاشق نشی
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
الکی عاشق نشی؟؟؟ 0_o خخخ تو فضای مجازی؟؟؟؟ =)))) خخخ
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
میشه کسی بیاد اینجا و عاشق بشه!؟ داریم اصن؟! @_@
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
حالا از ما گفتن بوده دیگه .... بقیش با خودش! .... :))
فائزه
فائزه
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
الان شما عاشق شدین؟؟0_o
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخ :)))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
می گم مهندس پس من به پسرم می گم بیاد پیش بچه شما :) به هر حال ما همکاریم بچه هامون هم رو خوب درک می کنن :)
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
عشق دنیای مجازی آره خنده داره ولی جیم این دیوار مجازی رو با دیدارهاش برداشته :) بخاطر همین بچه ها انقد خوب به هم اعتماد دارن چون همو دیدن
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
بله البته بر منکرش لعنت!......... :))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
ینی الان شماعاشق شدی.....عجییبه!بعیدمیدونم.....باگروه خونی شماسازگارنیست اصن......والا:)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
آقا حمید آقا حمید !!!!!!!!!!!!!!!! همدم خانومم حتما با سایت آشنا کنید هااااااااااااااا خیلی دوس دارم باهاشون آشنا بشم .... خخخخخخ به دخترتونم میگم این بابا حمیدت خاطره زیاد داره از خاطراتشون لذت ببرید ......خخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
خخخ :))
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
سایت جیم اون موقع درش تخته است من مطمئنم:) ولی اگه هنوزم سر جاش باشه من میام.
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
:)
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
:)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/٣٠
١
٠
نه، راستش احتمالا سر نمیزنم چون مرور خاطرات خیلی اذیتم میکنه.... ممکنه من بیام ولی وقتی اینجا هیچ کسی رو نشناسم به چه دردی میخوره،،، سایت جیم فقط با کاربرهاشه که خوبه، کجای دنیا میتونم همچن سایتی پیدا کنم که محبت بچه ها توش زیاد باشه، میترسم بیام و اون وقت یاد همه خاطرات خوب و بد بیفتم،میترسم بیام و ببینم دیگه خبری از بچه های باحالی مثل شما ها نیست.... من نه فقط سایت، بلکه بیشتر کاربر هاشو دوست دارم، اگه هم به سایت سر میزنم فقط به خاطر کاربرهاست نه لفظ سایت جیم❤❤❤(((=
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
من الان گریم گرفته! :(((((((((((((((
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
ینی شوما الان عاشق شدین؟؟خخخخ اینجا؟؟؟خخخخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
:)) ....
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
اون کامنت واس اقای بزرگواری بود!
فائزه
فائزه
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
چههه غمناااک:(((
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
قربوووونت :*
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
مرسی فاطمه جون .خخ
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
اااااااااااااا چی جالب..40سالمم بشه بیام اینجا :)
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
واقعا جالب میشه ها! :) یه بخش مهدکودکم میگیم تا اون موقع بزنن! :دی
فائزه
فائزه
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخخخخ سن جیمی 40 سال چه قشنگ خخخخ
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
آیکیو جان 20 سال دیگه سن جیمیت میشه 40 سال؟! @_@
فائزه
فائزه
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
میشه 20 سال؟؟:دی
faride
faride
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
خب دیگه چه خبر؟! :/
فائزه
فائزه
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
سلامتی:|
فائزه
فائزه
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
من میام به شرطی که همه ی کاربرای الانم باشن:)
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
آره اگه کاربرای الانم باشن!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
هیچی به بهمن دوم می گم ، اینی که می بینی اینجاست ، باباته اینام دوستای باباتن خیلی باحالن… :)
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخخخ
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
بعد اونم به بهمن سوم میگه حتما؟! خخ
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
آره حتما سر میزنم ..دنبال دوستای گلم میگردم به پسرام و نوه هامم اینجا رو معرفی میکنم :) از اینجا براشون میگم خلاصه میام خاطرات مرور میکنم خخخ
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
به دخترت نمیگی؟! ینی تا این حد تبعیض؟! اگه دخترت در آینده اتفاقی اومد عضو جیم شد من بهش اینو نشون میدم! :دییی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
:))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
فریده جون این کلا پسر دوس داره !!!!!!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
وای پری بچه هات خاله شونم عضو سایت بوده چقد باحال ....... خخخخخخ
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
منم دوس دارم که تااون موقع سایت برقرار باشه ومنم فراموشش نکرده باشم وبیام سر بزنم ولـــــــــی با کاربرای الآن!!!!چون هر نوستالژی با اعضاش وخاطراتش قشنگه نه صرفا یه سایت!!!!اون موقع مسلما حوصله اینو ندارم که دوباره با کاربرا یکی یکی آشنا بشم...پس ترجیح میدم دوستای مجازیِ قدیمیِ خودمو داشته باشم!!!!در ضمن فک میکنم که اگه کادر قوی وهماهنگِ الآن تا اون موقع پشتِ صحنه ی این سایت باشه تا20 سال که کمه،حتما بیشتر دووم میاره این سایت!به بچه ام هم حتما هم جیمو هم سایتای اینچنینی خوبو معرفی میکنم؛دوس دارم بچه ام نویسنده یا کلا هنرمند بشه پس پیشنهاد ویژه وخوبیه واسش!بهش هم میگم این سایت همدم روزای جوونی مادرته...!
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
همدم روزای جوونی مادرت! هیییی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
فکرشو بکنین ، بعد از 20 سال میاین توی تخته و هیچ کس آشنا نیست ، همه جدیدن و درباره چیزهایی صحبت میکنن که شما بیست سال پیش حرف میزدین... مثل نحوه صحبت کردن با خانوما و چرا پست من نمیادو خطوط قرمزو ........... خخخ ................ و یهو یکی از کاربرای قدیمی هم میاد ..... چقدر لذت بخشه اون لحظه نه؟ .... :) ... نوستالژی بازی دونفره شما و دوستتون توی تخته مطمئنن همه رو ساکت میکنه :)
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
البته که من هنوز جزو تازه واردای جیمم وبا کاربرا دوستی عمیقی ندارم وملاقات حضوری هم باهاشون نداشتم تا حالا...ولی تو همین چندوقت آدم انس میگیره با آدمایی که گاهی بیشترین ساعتای روزتو باهاشون میگذرونی!!!!جیم محیط خیلی خوبیه انصافا...تا اون موقع امیدوارم منم یه نویسنده ثابت بشم واسه جیم!!!
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
وقتی من کامنت گذاشتم شمااااا نبووودین اصلا بعلههه
Samira
Samira
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
اگه تا 40سالگی سایت بتونه همچنان نیازای مجازی من و برطرف کنه چرا که نه :) تو چهل سالگی نوه که ندارم بچمم احتمالا 4 یا 5سالش بیشتر نیست ولی بزرگتر بشه با سایت آشناش می کنم ؛))
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
آخ آخ اون موقع باید دخترتو عروس کنی! خخخ
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
سمیرا حالا سایت خواستی بیا یا نه من کار ندارم ولی قول دادی دختر وپسر ما با هم ازدواج کنن خخخ اینو نمیتونی زیرش بزنی =)))))))))))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
منم که خاله بچه هات ..... خخخخخخخ
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
من تا اون موقع به دیار باقی شتافتم
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
خدا نکنه! 40سالگی سنی نیست که!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣١
١
٠
خیالت تخت ، تو تا مارو چال نکنی به دیار باقی نمیشتافی! ... :))
aassak13
aassak13
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
شاید من باشم ولی فکر نکنم نویسنده ها و خبرنگارهای جیم باشند ، حتما تا اون موقع شدن سردبیر یا مدیر مسئولی چیزی،
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
به این فکر نکرده بودم! :دی
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
ما كه معتاد جيم شديم تو اين هفت روز ، خخخخ شدم فعال ترين كاربر جيم اره من تا موقعي كه زنده ام ميخوام جيم باشه ^__^
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
البته ناگفته نماند که ما هم تا چند ماه اول خیلی معتاد جیم بودیم ولی بعدش کم کم خوب میشه! :)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
این فعالی موقتی میگذره ...خخخخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
امان از این سو تفاهم ها ............خخخخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
ببخشید این کامنت چرا اومده اینجا ......... اینو در جواب آقا مهزیار نوشتم .......
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
تا اونموقع فك كنم مهزيار ٧ يا ٨ ساله شده باشه !!!!!!!! و موهام رو سفيد كرده باشه اين بچه بس كه من ومامانيش رو اذيت ميكنه !!!!! اجازه نميدم مهزيار بياد سايت !!!! مياد اينجا عاشق ميشه ، واسه منو و حاج خانومي مشكل درست ميكنه !!!!!!!!!!
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخ یعنی شما اومدین اینجا عاشق شدین؟! @_@...اینجا عاشق نشه میره تو خیابون عاشق میشه! :دی
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
عاشق كه نه!!!!! ولي سوتفاهمي ايجادشد برام !!!!!!!!!!!!!!!!!
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
البته بهتره بگم ايجاد شد براش !!!!!!!!!!!
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/٣٠
٣
٠
قبول کنید یا صرف فعل هاتون خیلی ضعیفه یا حرفتون دوتا شد بعد فکر کردن :دی
faride
faride
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
الانم واسه ما سوال پیش اومد دقیقا واسه کی سوءتفاهم پیش اومد...شما یا اوشون؟! :دی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
الان کی عاشق کی شده؟... این بچه این وسط مال کیه؟ .... کـــــــــــــــــیه؟ .... کـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیه؟ ... کــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیه؟ ... :))
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
دیگه وارد جزئیات نشید ، من شفاف جواب دادم .
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
امان از این سو تفاهم ها ............خخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
نع والاااا
گل پری
گل پری
٩٤/٠٣/٣١
١
٠
40 سال دیگه تازه پسرتون 7یا8 ساله است !!!!!!!!!!!!عجبا !اون موقع نوه هاتون 8 ساله هستن ! مگه قراره کی ازدواج کنید ؟؟؟
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
متن سوال رو اصن خونديد ؟؟؟؟؟ گفتن چهل سالگيتون به جيم سر ميزنيد؟؟؟؟
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
کتکش بزن بچه رو . خودش درست میشه :)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣٠
١
٠
آره واقعا دوست دارم تا اون موقع سایت جیم همچنان بر پا باشه و من دوس دارم حتی تا 40 سالگیم تو جیم کاربر فعالی باشم ........ اون موقع به بچه هام میگم مامانتون وقتی 16 سالش بود تو این سایت عضو شد از خوبی های سایت میگم براشون از دوستای خوبی که پیدا کردم ..... از مرام و معرفت بچه های جیم براشون میگم و خاطراتی خوبی که تو سایت گذروندم و قراره بگذرونم ............ واقعا بدون اغراق میگم جیم و کاربراش فوق العادن ..........
faride
faride
٩٤/٠٣/٣٠
١
١
مخصوصا من! =)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
میشه از منم بگید؟ خخخ (ایکن مظلومیت مهران غفوریان تو فیلم در حاشیه خخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
اون که صد البته .........
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
دقیقا بهش چی میگین؟ خخ نه نخ وایستین اینجا نگین ابرومو میبرین خخ بیاین تو وبم بگین خخ woondencandy.blog.ir این وب جدیدمه
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
اون صد البته رو در جواب فریده جون نوشتم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ باشه از شمام میگم ........ خخخخخخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
:| ضایع میکنین؟؟
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
نه بابا این چه حرفیه ...... خخخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
احیانا نارحت که نشدید خدایی نکرده هاااااااااااااااااا خخ
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
بازچندروز من نبودم...اینجاچه خبره؟هان!؟!آتی جون حواسم هست ها.......
Eli_K
Eli_K
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
هس تا اون موقع منم بیشتراز الان بش سر میزنم.تا اون موقع علم پیشرف میکنه سایت و اینجور چیزا ازمد میفته بچه هام ک بروزن فک نکنم بیان!
faride
faride
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
اینطور که میگی سایت جیم حکم عتیقه رو پیدا میکنه اون زمان!:دی
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
دوستای خیلی خوبی از سایت پیدا کردم.انقدی که حالا دیګه مجازی نیستن.باهاشون لحظات واقعی رو رقم زدم. باهاشون خندیدم وقتی که ګریه داشتم.براشون دعا کردم وقتی مشکل داشتن. خاطراتشون حتی دارم به بهونه رمان نوشتن هر سال ثبتشون میکنم.هم پارسال بعضی از اتفاقات توی رمان واقعی بودن و هم امسال. یک زمانی میرم به بچه هام میګم اګه میخواین خالی بشین از احساساتی که سنګینی میکنه ونمیتونین به کسی واضح بګین اونا رو بنویسین جوری که نتونن تشخیص بدن کجاش واقعیه و کجاش ساخته ذهن خودت :) دوست دارین ثبت نام کنید تو سایت. واسه مشکل بچه ها حتی اشک ریختم مهم نبود پارسال چه کسی دم عید بزرګترین غم تو زندګیش افتاد وهمه رو شوکه کرد ولی اینو میدونم همه بچه ها از ته دل باهاشون همدردی کردیم مثل عضو یک خانواده! (میتونم بګم خوشحالم که دارمتون هر چند با دغدغه هایی که تو زندګیم دارم )
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
به نظرتون زيادهندي ش نكرديد؟؟؟؟؟؟
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
نه :) من کار ندارم نظر بقیه چیه اون چیزی که خواستم نوشتم و خوب اصلن هم بحثم این نبوده قضیه رو با اشک تموم کنم :)) شاید شما حس خوندتون هندی بوده تقصیره من نیست :) نوشته جوری بود که خاطراتو داشتم مرور میکردم.یک بزرګواری از نویسندګان جیم به من ګفتن هیچوقت نوشته ای رو خودت واسه کسی نخون.بذار خودش بخونه و هر چی خودش خواست استخراج کنه.اینجا هم که خودتون با حس خودتون اونو استخراج کردین :)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
راستی دیگه جای کودک درونم نیستی فک کنم ؟ میشه آدرس جدیدتو دوباره بنویسی گم کردم ،حیف با موبایل نميتونم بیام مجبورم با پی سی بیام که اونم دونه دونه موهامو میکنه :دی واسه همین یکم دیر به دیر میام ولی میام =)))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
از این کامنت معلومه که یک نویسنده اونو نوشته!........ :))
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
آره جاشو عوض کردم http://hamebaham2015.mihanblog.com/ اینو یک جا سیوش کن وګرنه کتک میخوری خخخ
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
آقای بزرګواری مچکرم !!................... :)
faride
faride
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
هندی نبود! عین واقعیت بود! مرسی بابائی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
بابایی خانوم.....:دی
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
به بچه هام میگم.....اگه خواستید منو الگوتون قرار بدید....سه اشتباه منو انجام ندید....دو مورد شو نمیشه گفت....مورد سوم هم یادم نیست الآن
faride
faride
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
باید مینوشتم : جان ما یه ربطی هم به جیم داشته باشه! خخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
دست شما درد نکنه فسفر خیلی سوزوندید ...........خخخ
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
به احتمال زیاد باز هم میام و سر میزنم مثل الان یا شاید کمتر از الان...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
نمیشه بیشتر از الان باشه؟ ... :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
فک نمیکنم دیگه مثه الان بیام ولی اگه باشه هر از گاهی میام
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣١
١
٠
بیاین بابا دور همی خوش میگذره ... خدارو چه دیدی شاید دری به تخته خورد تونستیم یه وعده شله هم مهمون جیم بشیم .... :))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
نه ماشالله الانم خیلی زیاد میایی !!!!!!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخخ
مهسـآ
مهسـآ
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخ من 40ساله:|میام تخته ادمین ازاری:دی
faride
faride
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
خخخ ادمینام هی تاییدت نمیکنن! :دی
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
من که حتماتازمانی که زنده باشم همراه جیم میمونم....انشالله جیمم بامابمونه:)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
و البته تا همیشه رفیق با مرام من ........
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
اون که100درصد
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
از همین تریبون اعلام میکنم اگه بتونم و در توانم باشه ، و اگه تا اون موقع بر صندلی ریاست جیم تکیه زده باشم ... حتما بیست سال بعد یک جشن بزرگ برگزار میکنم و با کمک هم یک ریونیون جیمی (jeem Reunion) میگیریم و همه قدیمی هایی که توی سایت هستن یا از سایت رفتن رو پیدا میکنیم تا همه دوستان دوباره با همسر و فرزندامون دور هم جمع بشیم ........................................ موافقین؟ ... من رئیس بشم؟ ... :))
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
اگه این کارو بکنی...من واسه رئیس جمهوری هم بهت رای میدم :))
faride
faride
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
چه جالب میشه! :)
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
آقا تدارکاتش با من .حمید جان برو تو کارش. مدیر جیم عزیز این پول هزینه ها رو بریز به کارتم که شروع کنیم
گل پری
گل پری
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
موافقیم :)
آتی
آتی
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
موافق 100 درصد
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
اگه خانوممون اجازه بدن میام خخخخخخخ (عوووق
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
واااااااااااااااااااااای از همین الان زن ذلیل ..ایش ............ چه میکنن این جوانان غیور ما .........خخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
خخخ بعله بعله
hamid_kh
hamid_kh
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
خیلی باحال میشه با ریش و موی سفید بیام جیم خخخ ... ولی به بچه هام میگم با وکیلی درنیفتن :| به پاییز بانو هم فقط سلام کنن :|
faride
faride
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
خخخ...چرا فقط سلام؟!
hamid_kh
hamid_kh
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
چون کلا هرچی بگی بهشون بر می خوره خخخخخخخخ ( البته اینا شوخیه وگرنه پاییز بانو که کاری جز اذیت کردن من ندارن خخخخ ) ( خدایا پاییز بانو این کامنتو نخونه )
faride
faride
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
پاییز اینجا کارت دارن! ^___^
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
منکه میام ولی چراغ خاموش:)تا ببینم از بقیه کسی هست یا نع؟هنوز جو همون جو باقی مونده یا نع ؟اگه همینجوری باشه عارههههههههه به دخترمم میگم بیاد خعلی خوبه:)
گل پری
گل پری
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
بعد ما با دخترت اشنامیشیم از تو براش میگیم !خخخخ
Vania
Vania
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
خب منم زودتر شما 40 میرسم پس زودتر میام سر بزنم (آیکون فخر فروشی خخخخ) واسه من میشه 15 سال دیگه( وای استرس گرفتم خخخ) امیدواریم ان شاالله که باشه.منم میام اون موقع باز یه انجمن شما یادتون نمیاد میزنم هی خاطره تعریف می کنم سوز بیاد به دل جدیدا خخخ
faride
faride
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
خخخ ترک جیم میکنن!
Narjes_sf
Narjes_sf
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
واای چه جالب!!نمیدونم چرا احساس شادمانی همراه با غم به من دست میده!تناقض احساسات دارم.ایشالا اگه به لطف خدا زنده بودم میگم ما که مثل شما بیکار و تنبل نبودیم!جوون:(که بودیم یه سایت بود،جیم!میرفتیم اونجا حرف میزدیم خودمون تایپ میکردیم!خلاصه صفایی داشت برا خودش!هیییی یادش به خیر!
faride
faride
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
منم همین حس تناقضو دارم! :/
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
بله ، بله ، بلـــه ، خیلی باحالــــــــه ;)
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
اگه اسم سایت یادم مونده بود حتما میام خخخخ
faride
faride
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
از امروز شروع کنین هفته ای 3 بار ماهی بخورین آلزایمر به سراغتون نیاد تا اون موقع! :دی
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
به بچه ام میگم هر سایتی یه تاریخ انقضایی داره...!!!
jalal
jalal
٩٤/٠٤/٠٢
٠
٠
شاید آن زمان سایت جیم نباشد و هزاران شاید دیگر.
faride
faride
٩٤/٠٤/٠٥
٠
٠
هیییییییییییییی
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠٤/٠٤
٠
٠
وای فریده خخخخ بعضی کامنتا!!!!!!
faride
faride
٩٤/٠٤/٠٥
٠
٠
کدوما؟دقیقا با رسم شکل مشخص کنین!خخ
*Mahdie*
*Mahdie*
٩٤/٠٤/٠٤
٠
٠
خخخ چه خنده دار بشه :))) به بچه هام چی بگم..هیچی اگه خاطره باشه واسشون تعریف میکنم بعد اگه خواستن بیان عضو بشن..یا با اکانت خودم بیان سر بزنن خخخخ اما فکر نمیکنم یادم بمونه...مگر اینکه جیم کاغذی هم تا اون موقع باشه ازش بگم..
faride
faride
٩٤/٠٤/٠٥
٠
٠
یعنی میشه یادت نمونه؟1داریم اصن؟!@_@...البته ها از تو بعید نیست!موره که یادت رفت!-__-
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٤/٠٤/٠٤
٠
٠
هییییییییی من که رفته بودم!ولی الان اومدم!به عشق جیم!آخرین بار که سر زدم22 سالم بود.......الان23 سالم:(((((((( به اندازه 40 سال برام گذشت.اگه 40 سالمم بود همین حرفایی که الان میزنم رو میگفتم.
faride
faride
٩٤/٠٤/٠٥
٠
٠
چه جالب تقریبا همسنیم! :)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٤/٠٤/٠٧
٠
٠
آره