خانه انجمن به یک پنج گانه ی بی ربط جواب بدین !
١٠٤٩
٢٣٤
دخترخاصــ

به یک پنج گانه ی بی ربط جواب بدین !

به یک پنج گانه ی بی ربط جواب بدین  !

1-    از چه طریق با سایت  جیم آشنا شدین؟؟

2-    یک عادت خوبی که دارید بنویسین!

3-    از کدوم کشور بدتــــون میاد؟؟!

4-    تا اینجای زندگی، چه درسی از زندگی گرفتین؟!

5-    تو نیم خط یکم غُر بزنید (:دی)

پ.ن : این 5 تا سوال هیچ ربطی به هم نداره!

٩٤/٠٣/٢٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
atraknews
atraknews
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
از طریق سیدسعید طباطبایی. صرفه جویی. آمریکا. میگن شکست مقدمه هر پیروزیه من هنوز تو دور مقدماتیش موندم درس دیگه چیه اه. چرا مطالبم تو جیم سانسور میشه اه اه اه.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
سید سعید طباطبایی؟؟- صرفه جویی خیلی خوبه :)خخخ دور مقدماتی! ماهم همون جاییم هنوز!
atraknews
atraknews
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
از طریق سعید آقا با خراسان آشنا شدم بعد بایت بعد جیم و بعد سایت جیم یه پروسه ی خیلی ساده
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
سعید اقا کاربرن؟
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
اوووو چ همه سوووووال
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
خيلي هم زياده ^__^
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
دیگه نه به اون غلظت! جواباش بیشتر یه کلمه ای هستش!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
کلا تنبلی تو:)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
منکه حوصله ندارم جواب بدم اینارو
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
مثل من من هم حال ندارم جواب بدم
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
حوصلتون رو کی برده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
:/! اقای ش عاشق شدین ها!
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
پیشی حوصلم رو برده خخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
من؟ عاشق؟ خخخخ من اصلا به عشق اعتقادی ندارم خخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
اره یکی شما اعتقاد نداری یکی مجنون!
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
1_چن سالی هس اشتراک روزنامه خراسان داریم طبیعتا جیم هم میخوندم دیگه ی روز گفتم بزار ببینم سایتی ک هی ازش تعریف میکنن چطوریاس.2_ عادت نمیدونم خوبه یا بد ولی کمی دلسوزم ریا نباشه دس به خیرمم خوبه خخ3_کدوم کشور؟؟ مرگ بر امریکا مرگ بر اسراییل خخخ4_ اعتماد نکردن بزرگترین درس زندگیم بوده.5_غر ندارم ک بزنم چون هر اتفاقی,ک افتاده تقصیرخودم بوده کسی رو مقصر نمیدونم ک بخواد غر بزنم بش. پ ن:انجمن خوبی بود اون دوتا کامنت بالارو ک دادم ندید بگیرین خخخ
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
نه ديگه ما نديد نميگيريم ^__^
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
:) من روزنامه جیمو زیاد ورق میزدم سایتم میومدم ولی ثبت نام نداشتم!خسته بودم ! خسته! - عادت جالبی بود! به عادت نمیخورد! خخ خیلی خوشم اومد از اون غر زدنتون!:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
کیاناز!!! برو جواب بده بدوو تا نیومدم!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/٢٧
١
٠
:) من از طریق نوشته ی آقای نادری تو جیم ! نوشته بودن ، جیم رو را انداخنیم بیاین تو ثبت نام کنید ! بعد تو همون شماره هم از یک کاربر فسیلی به نام شکوفه گیلاس هم گزارش گرفته بودند ! و این شد که ما اومدیم جیم ، هیچکی نبود ! آرشام بود ، م - نص بود ! وحید بود ، سید بود ، حمید بود ، علی بود ، خانم سپهری بود ، خلبان شیعه بود ، خانم اعتمادی بود ، مصطفی بود ، دکی بود ! حسن بود ، وکیلی بود ! اون سید دیگه که الان جز بچه های باالاست بود ! خود آقای نادری بود ، مستر فروزان هم پررنگ تو تخته بود :) ! دیگه ... همه بودن ! جمع دکترا ، ، سعید ، اکبر و مجید ، ناصر و سجاد و علی و کورش و میلاد و کلدی :) ! بچه های گروه شنگرفی ، و فک و بالا و پایین و مری ، مامان بزرگ :) ! خوب بود ! نمی دونم چی شد موندم ! یعنی بخاطر بچه ها موندم ! شبی یک خانواده بودیم و هستیم :) ! خب این سوال اول !
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
یادش بخیر ادمین پدر بودن اقای نادری...من دوباره کلمه ادمین پدر رو مد میکنم..من دوباره بر میگردم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
:)) چه همه خاطره زیبا! کاربر فسیل! خخخخخخخخ اقای نص جاده لغزنده است اروم بیاین :دی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
من با هلیکوپتر میام...نگران نباشید:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
اونجام چاله های فضایی هس! کلا مراقب باشین :دی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
خب عادت خوب ! :) هیچ وقت از هیچ کس ناراحت نشدم و هیچ وقت هم نخواهم شد ! شده مثلاً تو دعوایی ، بحثی طرف حتی بهم فحش داده ولی باز مثل روز اول باهاش رفیق شدیم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
واقعن؟؟! این عادت اذیتتون نمیکنه؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
واقعن؟؟! این عادت اذیتتون نمیکنه؟
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
نع :)
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
از طریق هفته نامه جیم....از سلام به هیچکس دریغ نمیکنم....اسرائیل...تو هر شرایطی باید زندگی کرد...:)))
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
^__^
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
سوال 5 چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ غر ندارید
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
البته عربستانم کمی از اسرائیل نداره...غر خاصی الآن یادم نمیاد :/
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
:) سلام .. خیلی خوبه! نظرتون متین ولی اسرائیل رو کشور نمیدونیم ادم حسابش نمیکنیم! :) در هر شرایطی باید زندگی کرد!
یکی
یکی
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
این که همیشه سلام میکنید عالیه :)
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
خودتون عالی این :))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
از کدوم کشور بدتــــون میاد؟؟! .... همه ی ما انسان هستیم و همه ی انسان ها توسط خدا آفریده شدند ! پس بی شعوری هست وقتی ما به خالق ایمان داریم ، از مخلوقش بیزاری کنیم ! همه خوب هستند مگر اینکه خلافش ثابت بشه ! مگر اینکه ظلمی به جامعه وارد کنند ، و به خاطر یک انسان یا یک گروه از انسان های ظالم یک ملت ظالم نمیشه ! :) ... پس نفس همه ی کشور ها خوب هستند ، شاید تفکر بعضی از سیاست مدارهاشون بد باشه که آرزو می کنیم به راه راست هدایت بشند ! و اگر نشدند ما فقط از همون گروه اعلام بیزاری می کنیم به خاطر این هدف می جنگیم تا نسل و شر ظلم برچیده بشه !
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
١
مثلا اسراعیل و عربستان مردمش خوبن؟؟؟مردمی که این همه جنایتو می بیننو سکوت میکنن همدست دولتشون هستن
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
* محمد حسن عزیزم :) ما با مردم هیچ کشوری مشکل نداریم ، دولت مردهاش خوب نیستند وگر نه همین عربستان ، حضرت محمد عرب هستند و پیام آور خدا ؟ ولی خوب سعودی ها خوب نیستند پس دلیل نمیشه بگیم عرب ها همه بد هستند ! این دقیقاً بازگشت به همون 1394 سال قبل و جاهلیت هست ، عرب و عجم و فارس و کرد و لر و نداریم ! :) همه انسانیم
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
درود بر شما آقای بهمنی .........
faride
faride
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
احسنت جناب بهمنی!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
افرین درود بر شما :) اره ما با مردم مشکلی نداریم مرگ بر سیاست آل سعود!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
١
٠
نگرفتی دیگه....اکثر عربستانی ها قتل شیعه رو حلال میدونن و وهابی هستند..برای همینه وقتی مردم یمن کشته میشن سکوت میکنن....مردم اسراعیل تک تکشون تو این جنایت سهیم هستند..هر چند وقت یکبار مردم اسراعیل میریزن تو خونه ها و مزارع فلسطینی ها..پس خوب نیستند
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
اقای نص همون اقلیتم که خوبن به خاطر اونا نباید جمع بست :))
Kh_Z
Kh_Z
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
۱. تو وبگردی هایی که میکردم خیلی جیم جیم میکردن. اولین بارم از وب نیکولا اومدم ولی جذب جیم نشدم:) / ۲. به لبخند زدن و شادی معتادم :) و خونسردم / ۳. نمیدونم ینی واسم مهم نیست. / ۴. لحظه ها داره میگذره چه من غمگین باشم چه شاد پس بهتره سعی کنم لحظه ها خوب بگذره. همه ادما مشکل دارن و زندگی بدون مشکلات معنا نداره ینی اتفاقات بد باید باشن تا هم قدر لحظه ها خوب بدونیم هم یه چیزایی یادمون نره. هیچ ادمی کامل نیست. بیشتر رفتارای ما ادما مربوط به عقده هایی هس که داریم. در تمام طول زندگی از دست جاری جماعت نمیشه اسایش داشت :) بسه دیگه بابت بقیش پول میگیرم :) / ۵. چرا خواهرزادم مث ادم نمیخوابه همش بیدار میشه نمیذاره برم پی کارم. مرگ بر پشه :|
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
الان جذبش شدی؟! :دی افرین خوبه بی خیالی! مرگ بر پشه رو خیلیییییییییییی خوب اومدی مرگ بر اجدادش!خخ
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
۱) روزنامه خراسان میخونم همیشه ، اول جیم کاغذی، بعدم سایت / ۲)همیشه روزم رو با سه تا صلوات شروع میکنم / ۳)از کشور های عربی بدم میاد :/ /۴) سوال بعدی لطفا/ ۵) به سر کی آخه غر بزنم ، مشخص کنین تا یک صفحه غر بزنم :/
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
بر سر من غر بزن
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
بره شب قدر از الان جا خالی کن که مثل پارسال بریم
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
شخص مورد نظر جهت غر زدنتونم پیدا شد حالا شروع کنید ..............خخخ
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
خخخ محمد حسن من رفتم آجر گذاشتم از چند وقت قبل / خوب شد گفتی ها ،کلی شاکی ام ازت ، غر زدن فایده نداره ،باید حضوری ببینمت خخخه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
صفحه به صفحه میخونین؟؟! معلوم میشه از اون پیشکسوتایین! چه عادت خوبی :) !
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
بره چی شاکی هستی رفیق؟؟؟چی شده است؟؟؟اه راجووو:)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
4- تا اینجای زندگی، چه درسی از زندگی گرفتین؟! اینکه زندگی محل تخلیه هیجان های افراطی نیست ! این که من بگم فلان گروه و فلان جریان حق هست و بخوام با این تئوری دهن چند نفر دیگه رو سرویس کنم و لذت ببرم ! نه ، زندگی فراتر از این حرف هاست ، ما متولد نشدیم که کار کنیم ، پس انداز کنیم ، ازدواج کنیم و بچه بیاریم و بچه هامون هم این سیر رو طی کنند ! و حتی متولد نشدیم که دیدگاه خودمون رو به یک جامعه تحمیل کنیم . هدف از زندگی تلاش برای لذت بردن از آنچه که خدا در اختیار ما قرار داده تا به واسطه ی اون بتونیم هر لحظه بهش نزدیک تر بشیم ،حالا بسته داره که ما به چه سطح از لذت برسیم ، بعضی وقت ها یک درویشی با خوردن یک دانه ی خرما این لذت رو حس می کنه و بعضی وقت ها یک جهان گرد با چرخیدن کل دنیا بهش نمی رسه ! بعضی وقت ها یکی با ازدواج به این لدت می رسه و بعضی وقت ها یک باغبون با خوردن یک اسنکان چایی پیش خونوادش ! مهم اینکه ما کجا هستیم ، و قرار هست چه خدمتی را به واسطه ی این فرصتی که خدا به ما داده ارائه کنیم .
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
اقا مایم همکار شماییم مایم باغداریم:))خخخخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
:) چاکرتوم محد حسن :) ..................
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
به به ! تکبیر! حس کردم تریبون ازاده!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
5- تو نیم خط یکم غُر بزنید ! :) ! خب این چه وضعشه ، دم امتحانا باس بیایم جیم تو انجمن شما نظر بزاریم ؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
١
جان بچت ای اواتارته عوض کن..شبیه قول بربره شدی:))[خخخخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
اونم امتحانایی که استادا نمره نمیدند،طوری هم برگه تصحیح میکنند که انگار خون باباشونو طلب دارند :/
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/٢٧
٤
٩
وجدانن یعنی اینقدر ضایع هست آواتارم محمد حسن ؟ من از همین تریبون نظر ستجی می کنم ، به آواتارم مثبت منفی بدین ! :) رای همه محترم هست و اعمال میشه ! زیر همین کامنت!
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/٢٧
٠
١
غول!برره!خخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
:) عذر میخام جناب بهمنی ! اتفاقه دیگه میوفتته! اواتاری که کلاه داشتین از این بهتر بود! اینم در حد سخن اقای نص نیست ها! مقایسه ای گفتم!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
فاطمه :) حلال کن :( :دی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
من ب شخصه رایم 5567898765 تا محسوب میشه..بابا خیلی ضایست:))خخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
کیفم ........ فلان محمد حسن ، عوضش کردم :) ! مرسی از رای گیری بچه ها !
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
خیلی بی ادبی بهمنی:))خخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
یعنی چی بی ادب؟ خوب کیفی که از من دستت هست رو بده دیگه ای بابا :) ... یک سال گذشت ! فلان شده !
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
بهمنی بیا برو پسره بی ادب:))خخخخ
zakhar
zakhar
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
1.خوده کاغذیش 2.بیش از حد شادم 3.گوام 4.امید بده بجاش....پس بگیر 5.گشنمه....تشنمه....چرا در دیزی باره؟ چرا گوش خر درازه؟
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
خخخخخخخ تشنه گشنمه ... ^__^
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
دقیقا این گوام کجایه؟؟؟عده ای میگن وحید قوام از اهالی اونجاست چون نمیتونیم گوام رو خوب تلفظ کنیم میگیم قوام:)
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
امید بده به جاش ... پس بگیر؟ نوچ نوچ ، شعر های زیرزمینی خخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
امیدوارم هیچ راه نجاتی نداشته باشین وقتی تو خوشی هاتون غرقین! خخ گوام! خخخ
zakhar
zakhar
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
قابل توجه دوستانی میگن چرا گوام؟؟؟ الان تو مقدماتی جام جهانی تو گروه ایران،گوام با شیش امتیاز صدر نشین است :|
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
1:جیم کاغذی!(روزنامه خراسان)2:میخندم !به همهچیو همه کس سعی میکنم بقیه رو هم بخندونم!3:یهودی نشین 4: بلاخره میگذره5:چه قد هوا گرمه عح:/چرا من نمیتونم بیگ هیرو6 رو دانلود کنم:/چرا باید کنکور بدیم؟:/ چرا استاد معرقم دیگه حاضر نیست بهم اموزش بده؟:/چرا میگه من دیگه چیزی ندارم یادت بدم؟:/چرا میگه خودت باید کار کنی اخه چراااااااااااا؟:|خدایا حالا من به یه چیز علاقه پیدا کردم نمیتونم ادامه بدم:|
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
:) عزیزم امیدوارم همیشه خنده رو لبات باشه! چه همه غر ! تو میتونی من میدونم! یادم باشه سفارش بدم تندیسمو درست کنی! استادت منظورش این بود تو یه پا استاد شدی دیگه! :)
judy_abbott
judy_abbott
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
1-جیم کاغذی...2-وقتی بستنی میخورم کاکائوییاشو میزارم واسه آخر.....3-آنتیگوا و باربودا....4-وقتی میخای رب بریزی تو غذا باس کم بریزی نامرد خیلی گول زنندس:دی......5-واسه چی با ترکمنستان مساوی کردیم؟من بستنی میخام....اه یه ماه دیه عروسی داریم لباس ندارم
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
من اول کاکائو هاشو میخورم^ــــ^
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
من هم کاکائو هم بستنی هر دو رو با هم ..........
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
خخخخخخخ واااایی جودی!!! چه جوری اول خامه هاشو میشوری بعد کاکائو هاشو! نمیشه که خامه زیر کاکائوئ! البته کیم!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
منم مثه وفیه (!)! اول کاکائوهاشو میخورم! نوش جونت اتی جون! گوشت بشه به تنت!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
خخخخخخخ واااایی جودی!!! چه جوری اول خامه هاشو میشوری بعد کاکائو هاشو! نمیشه که خامه زیر کاکائوئ! البته کیم!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
:) مرسی دختر خاص
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
حالش نيس بنويسم خودت هر چي مي هواي فكر كن
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
حالا به خاطر ما ............ خخخخ یه چی بنویس .....
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
کیاناز؟! هنوز 4 روزته اینقد زود خسته شدی عزیزم؟!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
از طریق جیم کاغذی با سایت اشنا شدم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
:) خدا جیم کاغذی رو از کسی نگیره!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
:) خدا جیم کاغذی رو از کسی نگیره!
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٣/٢٧
٣
١
سوالاتون چون ربطی بهم نداره و از اون جایی که ما بیکار هم نیستیم ، جوابشون رو هم نمیدویم!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
١٨
٠
در خروجی پشت سرتونه
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٥
٠
بیکار نبودی کلا تو نمیومدی:)پس الکی قمپول در نکن
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
*قمپوز در نکن
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
یه زمانی یه سوءتفاهمی(البته از نظرمن)پیش اومدو یه نفری ازم خواهش کرد،که جواب نظرات رو ندم ، منم تو رودربایستی قبول کردم ، الان اون زمان گذشته ، سوء تفاهم غده سرطانی شد ،ترکید ، و اون فرد هم تموم شد ، پس انتظار نداشته باش ازین به بعد جواب ندم ، حواست باشه نص عزیز !!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٨
١
٠
وای ک من چقدر ترسیدم....وای دستو پام داره ویبره میره...منتظر جوابم:)))
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
آقای نص واقعا بعضی وقتا رو اعصابین ...
saleh
saleh
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
:|
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
عادت خوب ندارم:))چون من کلا بدم:))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
:) نمیشه کسی عادت خوب نداشته باشه شمام ادم خوبی هستین حتما دارین :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
اسراعیل که کشور نیست والا از اون...الان عربستان
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٥
٠
البته سیاست عربستان :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٣
٠
80 در صد مردمشم ادم نیستنا
tanin
tanin
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
لایک اقای م_نص :همین مردمش ایرانی هارو اصلا ادم حساب نمیکنند واقعا ازشون بدم میاد باز کشو های غربی اگه سیاستشون ظلمه لااقل مردماش خیلی بهترند
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
طرف شیعه عربستانی تو مسجد ایرانی ها تو همین مشهد می گفت شماها کافرین...شیعشون:/ بر چ تفکری؟؟؟میگفت شما نمازو خوب تلفظ نمیکنین:/ ینی احمقانه ترین دلیل...چون ماها فارسی نمیتونین..اگر این دلیل درستی بود اگر اسلام ب زبون فارسی بود شما هم کافر بودین
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
بد خوب همه جا هس فک میکنین همه شیعه های ایرانی خوبن و راه درست؟؟! بعضیا فقط اسم شیعه رو یدک میکشن...
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٦
٠
درسای زندگی سخته..درس صبر گرفتم
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
ماشالله شمام که کوه صبرو به به ...........
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
صبر خیلی خوبه خیلی خوبه خیلی خیلی! من اصلا صبر ندارم اینقد عجولم..:(
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
من قله صبرم :)بله
tanin
tanin
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
1از طریق دوستم فاطمه بهزاد فر2اگه از کسی ناراحت شدم زود باهاش اشتی میکنم ادم کینه ای نسیتم3عربستانو اسرائیل 4عمر ادم مثل باد میگذره5خسته شدم از این گرماااااااااااااااا:////
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
از همینجا سلام به فاطمه :) اسرائیل را ما ادم و کشور حساب نمیکنیم نقطه! عارههههههه خیلی گرمه هیچی جواب نمیده! بیچاره جنوبی ها..
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
چرا این طوریه چرا اون طوری نیست افتابه چرا سوراخه چرا تو شهر خر نداریم ولی خر نما داریم.کی می تونم موهای اقای دشواری رو کلا بکنم.بهمنی چرا ای قدر اواتارش ضایست.ایمان کله ابی کوش.چرا من گشنمه.چرا ادمین پدر محون
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
چرا کامنت رگباری میذارین؟؟:|
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
خخخخخخخ ! چرا تو شهر خر نداریم ولی خر نما داریم .. این عالی بود!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
چون دوست میداریم:)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/٢٧
١
٠
از طریق طنین، عادت خوب؟ دارم اصلا؟ فکر نکنم، اسرائیل، هرکی میگه امتحان خراب کردم از همه بیشتر میشه اینجور آدم خیلی بی چشم و روین،چرا انقدر هوا گرمه :|
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
نمیدونم داری اصلا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ولی فک کنم داشته باشی ...............خخخخخخخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
اره اره دقیقا همین طوری هستش فاطمه! ریاکارن اونا! خخخ چه زنجیره جالبی! فاطمه ــــــ طنین ــــــــــ شما!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
دیگه شاید خیلی فکر کنم یه عادت خوب پیدا کنم خخخ. یعنی چی زنجیره جالبی؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
طنین گف از ریق فاطمه اشنا شده با سایت شما میگی از طریق طنین واسه همین گفتم!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
:دییی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
5:همه شاکی ز من و من ز همه بی‌زارم اصلا انگار نه انگار کسی را دارم! گفتم عاشق شده و چاره از آنجا جویم عاشقت گشتم و افتاد گره در کارم! گفتم عاشق شوم و خواب خوشش را بینم از همان روز که عاشق شده‌ام، بیدارم …! تند خو و عصبی گشتم و بی‌حوصله‌ام حالم از خویش به هم میخورد و رفتارم فکر… هی فکر تمام شب و روزم شده فکر کارم آخر به جنون می‌کشد از افکارم بیشتر از همه این طرز نگاه دگران که چرا خانه نشینم‌؟ که چرا بیکارم‌؟!!؟ خانواده به خیالش همه دلسوز، ولی می‌دهد حالت دلسوزی‌شان، آزارم! هیچکس نیست به سویم نگهی اندازد هیچکس نیست به سویش قدمی بردارم همچنان منتظرم تا خبری خوش آید !!! چه دلی خوش، چه دلی خوش، چه دلی خوش دارم ..!
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
نیم خطه دیه؟!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
این 5 بود فقط؟! خیلی قشنگ بود! بدون شوخی!
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
1- از طریق خود جیــم! 2-کلیه عادت های من خوب استن! 3-از عرب ها کلا پکیج بدم میاد! 4-یزرگ ترین درس زندگی اینه که هیچ وخ خورش فسنجونو با ماکارونی نخوریم! 5-چرا مامان اینقــد بهم گیر میده؟!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
چه جالب ! جایی ارم سایتو دیدی؟ بعـــله! وایییییییی! فسنجون با ماکارونی؟؟؟؟؟؟ عوووووووووووووووق کی میخوره اصن عححححححح
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
عاشق این آواتارت شدم من انیس خیلی نازه
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
انیس گیر مامان و خوب اومدی .....
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
1- جیم کاغذی 2- همه ی عادتام خوبه:دی 3- عربستان 4- به هرکسی نباید اعتماد کرد 5- هوا چقد گرمه آتیش میباره از آسمون .آخه آنچلوتی چرا اخراج شد؟چرا بنیتز اومد جاش آخه ای خداااا.عهههه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
! هم تیمی اروم باش! تیم باید یه سبک جدیدو یاد میگرفت! بعله به هرکسی نباید اعتماد کرد!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/٢٧
١
٠
1- از طریق وب نیلوفر نیک بنیاد همون نیکولای خودمون:) 2- کتاب هدیه میدم 3- اسرائیل و عربستان 4- به هر کسی نباید اعتماد کرد 5- چرا این همه جوون پر انرژی داریم ولی هیچ موقعیت شغلی درستی مهیا نیست براشون و برامون؟؟؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
١
٠
عاقا یه اعتراف! من نمیدونستم نیکولا همون وب خانوم نیک بنیاده! خخخخخ وای نسرین چقد خوب شد گفتی :دی چه عادت شیکی داری عافرین خیلی خوشم اومد فک کنم قشنگترین عادتو داری! امیدوارم همه چی درست شه ...
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٣/٢٧
٠
١
این مورد 4 رو از من کپی کردین ینی ها خخخ
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
1.آشنا بودم،منتهی هربار ک میخاستم عضو شم،نمیشد!2.یا ی کاری رو انجام نمیدم،یا وختی انجام میدم،ب نحو احسنت انجامش میدم!3.اسرائیل4.درس بیکاری:|5.چی خونوک:|
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
:) !مهم الانه که موفق شدی خسته نباشی قهرمان! خدا قوت پهلوان! خیلی عادت خوبی داری خیلی خوبه منم تقریبا مثه توام! خونوک خودتی ایشششش!
sepide
sepide
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
۱/از وبلاگها!۲/انرژی مثبت میدم به اطرافیانم!!!خودشون میگنا من نمیگم!!!۳/عربستان ۴/یادگرفتم هیچوقت تسلیمش نشدم!۵/من تا کی باید منتظر نتیجه کنکور باشم خدایا؟؟؟دیگه طاقت نتیجه بد رو ندارم خب!!!!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
چه جالب! خیلی خوبه این انژی مثبت... عافرین ادامه بده! انشالا یه نتیجه خوب بگیری...
admincheh
admincheh
٩٤/٠٣/٢٧
٣
٢
این که تو اکثر جوابای بچه ها دیدم عربستان !خیلی ناراحتم کرد که چرا بزرگترین مرکز جهان اسلام از جهت بودن کعبه و مدینه و بقیع و محل نزول قرآن باید محل سکونت کسانی باشه که از اسلام فقط نامش رو یدک می کشن . با این حساب من فکر می کنم وقتی می گیم از عربستان یعنی از هرچیزی که اونجاست و این خیلی بده . عین کسانی که مدعی آمریکا هستند و می گن نباید بگین مرگ برآمریکا با این که آمریکا بزرگترین منبع بزرگترین جنایات بشری بوده و هست سیاست مداریش ..
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
١
٠
اره عزیزم منظورمون همون سیاست ال سعوده همون طور که باسیاست امریکا مشکل داریم... راستی چرا جوابامو حذف کردی ؟؟!:000
admincheh
admincheh
٩٤/٠٣/٢٧
٢
٠
و اسرائیل رو به عنوان یک کشور نمی شناسم و گرنه بعد از این همه سال قتل عام مسلما منفور ترین کسانی هستند که می شناسم که سر چشمه ی هر فرقه و فتنه ای شدن .این روزا هم داعش که ماکت یک اسرائیل خون خوارتر شده..
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
١
٠
ما اسرائیل را ادم و کشور حساب نمیکنیم ! نقطه
t.m
t.m
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
1دوستم2پرسرصدام خعلی میخندم:پچنبار واسه همین زیاد خندیدنام نزدیک بوده بندازن از کلاس بیرون:|3عربستان4هومممم من هوچ درسی نگرفتم:| اصولن نصیحت پذیر نیستم:| 6:چرا من این روزا انقد بیکارمممممممممم؟چرا طراح سوالای تجربی دستم بش نمیرسه؟:|چقد انقد گرمه هوا؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
دوستت کاربره؟؟خخخ خنده که خوبه! فک کنم صدای خنده هات باعث شده :) اگه طراحو دیدی 4 تا کف گرگی از طرف من بزن!
t.m
t.m
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
یه مدت از آرژانتین هم بدم میومدا:| 2روز بود واسه اون گل دیقه91 افسردگی گرفته بودم:|
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
اخهههه عزیزم! چقد روحیه لطیفی داری!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
1- هفته نامه جیم ..... 2- بخشنده ام....3 - عربستان ....4 - هیچ چیز از هیچکس بعید نیست....5 - حالم از مشهد بهم میخوره اه :/
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
:) ! اینجه شاعر مگه ! .... یره مو دلم هوای غربت کرده !
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
:) میدونستم بخشنده ای! بت میخوره! خیلی مهربون و خوب باشی ! من خودم جوابام پاک شد نمیدونم چرا! ولی درس زندگی رو دقیقا همون جمله تو نوشتم! دقیقا ها!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
1. از طریق پریا خواهرم با سایت آشنا شدم .........
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
کدوم پریا؟؟؟! نگو گل پری رو میگی؟؟!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
اتفاقا خود خدشه ......... گل پری
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
واقعن؟؟؟؟؟ چه جالب نمیدونسم ...!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
2 . خیلی بچه شاد و خندونیم ......... و یه عادت خوبه دیگم اینه که خیلی راز دارم یعنی یجوری قابله اعتمادم ........
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
امیدوارم همیشه شاد باشی:) از یه خردادی همچین چیزی تصور میشه :)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
قربون تو ......
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
3 . با کشور مردم چیکار دارم که بخوام بدم ازش بیاد ........... خخخخخخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
خخخخخخخ عافرین! یه دقیقه سکوت!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
4 .واسه کسی خوبی کن به کسی احترام بزار که قدر احترام و خوبی هاتو بدونه ....... و اینکه باآدم دو رو هیچ وقت نباید معاشرت کرد .........
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
دقیقا! دقیقن! اخ چقد اشتراک!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
5 . فعلا هیچ غری ندارم ولی فعلا هاااااااااااااااااااااا ...........خخخخخخخخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
وقتی غر داشتی بیا! البته خدارو شکر که غر نداری!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
اهن یه غر خیلی بزرگ ................... این چه وضع امتحان نهایا بود شهید شدم تا تموم شدن سوالاش از فضا طرح شده بود آخه شده از سوال پرسش و پاسخ کتاب بیای سوال طرح کنی ..... ایییییییییییییییییییییی خدا خخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخ تازه گفتم خدارو شکر غر نداری!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
خخخخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
جیم کاغذی/ مسواک زدنم جز عادتای خوب محسوب میشه یا نه خخخ/ تابحال بهش فکر نکردم/ اینکه به هیچکس بیشتر از ظرفیتش محبت نکنم / هوا خیلی گرمه بدون ماشین ماه رمضون اتوبوس (تازه بعضیاش از این قدیمیاس ) واینکه با تشکر از انجمن خوبتون خخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
خخخخ بذار بررسی کنم میگم بت! اگه بشه که یکم فکر کنی! اره اینو همه باید قاب کنن! هوا خیلی گرمه! خدا انشالا توانشو به هممون بده! یه جا خوندم روزه توی گرما ثولبش خیلی خیلی خیلی بیشتر از روزه تو سرماس :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
:/ :|
saleh
saleh
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
چه عجب از چراغ خاموشی در آمدین و نظر گذاشتین سمیرا بانو! :))) . ایشالا ماه رمضون بعدی با 206تون تردد کنید تو شهر. امیدوارم کولرش هم درست باشه :)))
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
یکی دو روز رفته بودم پیش مامانم اینا واسه کاری یکم درگیر شدم :) الانم هستم ولی خیلی خستم :|
saleh
saleh
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
:)
یه آدم
یه آدم
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
1_از طریق یکی از دوستام 2_عادت خوبم اینکه سعی میکنم حتی وقتی خیلی ناراحتم اینقد خل بازی در بیارم که هم خودم شاد بشم هم اطرافیانم 3_اسرائیل(خدا ورش داره الهی) 4_درسم اینکه هیچ وقت به آدما اونقدر رو ندم که به خودشون اجازه بدن هر اظهار نظری دربارم بکنن 5_ایشاالله خدا هرچی امتحانا برداره آقا این چه وضعشه امتحان میگیرن که سطح علمی دانش آموز را بسنجن مچ گیری نیست که اینقد این دبیرا سخت میگیرین اه اه اه اه نامردا
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
دوستتون کاربر هستن؟! چه عادت خوبی! اسراعیل را ادم و کشور حساب نمیکنیم!اره رو نده هیچ وخ! خخخخ مچ گیری!:دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
://////
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
چرا اینجوری شدی تو؟؟!:(
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
حال تایپ ندار‌م...خخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
://///
مهسـآ
مهسـآ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
از طریق روزنامه خراسان..........2-عادت دارم همیشه با دوسام بخندم حتی وختی نارحتم3-از هنـــــــــــــد بدم میاد زیاد4-درس گرفتم به کسی راحت اعتماد نکنم .......5-کتاب انشاچرا؟؟؟؟امتحان تفکر چرا؟؟؟؟کلاس شیشم و هفتم و هشتمو الی اخر چرا؟؟؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
امیدوارم خنده مهمون همیشی لبات باشه ! چرا هند حالا؟!خخخ خوشم میاد همه درس اعتماد گرفتن! اخهههه عزیزم! حق داری واقعن!
مهسـآ
مهسـآ
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
خخخ :دی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
همگی با هم بگین ادمین پدر تا خبر جنجالی ای که تا اخر هفته بعد خواهید شنید و من الان بگم
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
دیشب تو تخته شنیدیم!خخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
نه من نشنیدم به منم بگین بگین دیگ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
خبر چی بوده؟..... خب به ما هم بگین......
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
جا و زمان دقیقشو که نمیدونید
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
:)
یکی
یکی
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
خبر چی؟......
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
خبر رو بده داداش نصرالله =)))) دیگه طاقت ندارم من :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
دکتر متاسفانه نمیت‌نین شما بیاین..خخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
قراره از 5 ام ماه رمضون اتفاق خاصی بیوفته که ممکنه ب افطاری برای عده محدودی ختم بشه
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
کمو کیف کارم میتونین از ادمین پدر بپرسین...میتونین پیام خصوصی بدین بپرسین..میتونین تو سایت پیداشون کنید و بپرسید..من در جریان کمو کیفش نیست
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/٢٧
١
٠
خاص!بری چی ب مو جواب نمدی؟؟:| او بالا:|
tanin
tanin
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
خخخخخخخ رفیعه فقط تا5دقیقه داشتم به کامنتت میخندیدمD:
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
دوست نداره!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
دادم عزیزم :) یه وفیعه که بیشتر نداریم خخخ
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
روزنامه:‏|‏ از کسی متنفر نیسم:‏|‏ دختربودن افتضاحه:‏|‏ من نمیخام برم‏;‏‏‏(‏
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
:) چرا افتضاحه عزیزم؟؟؟؟! کجا میخای بری ؟! بودی حالا!
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
1. من با سایت جیم آسنا نشدم...یعنی افتخار ندادم.اون با من آشنا شد! :دی 2. عادت خوب خوش به حالش که منو داره ...والااااا 3. هیچکدوم 4. درس پایداری و مقاوت و ..... 5. غُرم نمیاد!!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
سرم از 3 جا شکست برکف جان! بدجور زدی سقفو شیکوندی!:دی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
بعد عید بود که یک تیکه از جیم افتاده بود توی خونه، برداشتم خوندمش( نمیگم میخواستم باهاش چیکار کنم )، توش درباره مسابقه معروف عید نوشته بود ، خیلی خوشم اومد و دلم خواست ............... عادت خوب: حوصله ندارم بدی های مردم رو توی دلم نگه دارم.................. عربستان نزولی ............... یاد گرفتم دست روزگار درست از جایی بهت ضربه میزنه که نقطه ضعفته!.............. روزی که وارد جیم شدم خیلی انرژی داشتم و سعی کردم جیم رو صرفا از یک سایت مخاطبین فراتر ببرم و از انرژی کاربرا استفاده کنم ولی استقبالی از این قضیه نشد!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
من خودم استقبال می کنم ازت...بیا تو بغلم:))[خخخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
ما استقبال میکنیم آقا حمید
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
:)) عربستان نزولی!خخخ امیدوارم انرژیتون برگرده! زیاد جدیش نگیرین راستی تولدتونم مبارک
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
ممنون
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
چه سخت!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
کجا بسلامتی؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
دقیقا چی چه سخت؟!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
از این انجمن نتیجه میگیریم که عربستان چه همه محبوبه بین جیمی ها:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
خخخخخخخخخ !
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
1.جلد جیم..........2. من اینو میدونم قابل اعتمادم...چون همه به من اعتماد دارن...فکرشو بکنید کلید یک مرکزو وقتی مسئول مرکز نیست به من میدن و من کلاسای بچه ها رو توش نظم و ترتیب میدم...با اینکه کارمند نیستم و اون مسئول یک و نیم ساله منو میشناسه...میتونه به اون همه کارگری که اونجاست بده
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
0ـــــ0 من و دیگر اهالی لین سرزمین به شما افتخار میکنیم!
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
3. از کشوری بدم نمیاد...از قشری بدم میاد که آزادی خواهی رو به توهین به مقدسات بقیه قلمداد میکنن...مثلا شارلی...متفرم ازش....و آنها که ادعای دین داری دارن ولی گند میزنن به دین...مانند مسولین...مانند داعشی ها....یک خصلت خوب دیگه یادم اومد....من همیشه میگم اسلام شناسناممه...ممکنه من با اعمالم مسلمون گرفته نشم...به همه دوستام میگم تا موجب بدنامی دین نباشم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
باریکلا:))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
:)) چه استدلال زیبایی :)
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
4.. شکست را باید خورد.........5..چرا دروازه بازه؟چرا لنگاش درازه؟ چرا چرخا میچرخه؟چرا دارم دوچرخه؟ چرا الآن بیدارم؟ مگه ندیدی طارم؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
ندیدیم چی هستی؟؟؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
:) خدا سلامتی بده به جمیع ما!
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
1- هفته نامه 2- ندارم 3- اسرائیل(البته اگه بشه گفت کشوره) 4- خیلی درسا 5- چرا پنجره بازه (^_^)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
:)) الان میرم میبندم پنجره رو!
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
1- خیلی اتفاقی ، تبلیغشو توی یه سایت دیدم که جیم خودش داره ازم دعوت میکنه منم دس رد به سینه ش نزدم ... خخخ. 2- هیچی 3- اسرائیل ( دیالوگ دنیادیده) 4- درس که زیاد گرفتم ولی عبرت نه 5- اه ... چقد هوا گرمه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
چه جالب کدوم سایت؟! خیلی گرمه خیللللللللللییییی
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
نیدونم ... یادم نیس متاسفانه :) انجمنت با حاله خوشمان آمد
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
:) نوش جونت عزیزم!:دی
زینب سادات
زینب سادات
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
از طریق هفته نامه آشنا شدم....ورزش کردن.....از کشوری بدم نمیاد......دائما یکسان نباشد حال دوران/غم مخور....هوا خیییلییی گرمه امکانات نیست!
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
1 ـاز طریق دوستم (مهناز )،2ـ ......زیاد میخندم ...(الکی خوشم ........3ـ نمیدونم........4 ـ این نیز میگزر د .......5ـ.الان دارم هلاک میشم دلم میخواد یکی رو بکشم خاص جان موافقی از خودت شروع کنم خخخخخخخخخ