خانه انجمن کنکورت رو چه طور قورت دادی ؟!
٨٩٤
١١٧
kianaz

کنکورت رو چه طور قورت دادی ؟!

کنکورت رو چه طور قورت دادی ؟!

سلام؛ خب بگيد ببينم كنكور چطور بود به نظرت قبول مي شي ؟ دوست داري كجا قبول بشي؟

اول خودم بگم سال پيش كنكور دادم رشته ي رياضي - كامپيوتر دانشگاه تهران منتظرم تا بدونم دوست داريد كدوم دانشگاه قبول بشيد تهران ، مشهد و ... كجا؟

:-) راستي اين فقط براي كنكوري ها امسال نيست كساني كه ١٠ سال پيش هم كنكور دادن بايد جواب بدن منتظرم تا بدونم ! 

٩٤/٠٣/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
تو گلوم گیر کرده بود.....یک آبمیوه پرتقالی زدم به بدن رفت پایین....صبحونه هم پرتقال پلو با پالپ اضافی خوردم
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
راز موفقیتم تو کنکور بود....خخخخ...وای باورم نمیشه اول شدم
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
^__^
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
چ اواتارا خونوکی مذری:/یکم خوش سلیقه تر باش
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
اونطوری قورتش دادم.....ولی یک سری چیزا هست که اگه بگم لو میره....ولی قاعدتا یا تهران یا مشهد درس میخونم......اگه ان شاءالله تهران قبول شم میرم دنبال علاقه م مثل رشته فیزیک و هوافضا و اینا.....ولی اگه قرار باشه مشهد بخونم ناچارا میرم مهندسی برق یا مکانیک......
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
بله خيلي ممنونم از نظرتون
hamid_kh
hamid_kh
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
منم قرار بود فردوسی قبول شم ... ولی برق سمنان قبول شدم :|
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
خخخخخخ...رفتی جای داداش من په....شهمیرزاد خیلی باحاله.....
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
بله خيلي ممنونم كه نظر داديد
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
اگه جواب بدم دعوا راه میوفته پس بیخیال! اصلن دوس ندارم تو این مورد بحث کنم.. :| ببخش کیاناز
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
اشكال نداره ^__^
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
من دعوا دوست دارم....... :))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
بوگو ببینم چی میخواستی بگی نترس خودم مثه کوه پشتتم .........خخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
:/
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
منکه ۱۶ مرداد قورتش میدم و جایی ک دوس دارم قبول میشم :-)
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
اِ بد ببخشيد كدوم دانشگاه
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
همونجا خخ
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
بله فهميدم كجا ... خخخخخ ^__^
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
آره همون جا جای بسیار خوبیه ...... ما که در جریانیم .خخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
در جریانید؟ یا خوده خدا
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
بعله دیگه پس چی فک کردید ....... من که بهتون گفتم ف فرحزادم نگفتم ؟؟؟؟ خخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
خب حالا کجاس؟؟ خخ
آتنا
آتنا
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
نه دیگه نمیشه که جارش بزنم ...... خخخخخخخخخخخ
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
وا چرا سوال من اينطوري شد من سوائلم اين بود كنكور رو چطوري داديد نه كنكور رو چطوري قورت داديد #__#
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
آدرس وب جدیدم:mazokhismi.mihanblog.com وخزین بیاین خخ
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
من الان ميام ^__^
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
وب جدید مبارکه .....
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
من 92 که کنکور دادم خیلی بیخیال مدیریت صنعتی قبول شدم همین مشهد دانشگاه بینالود,سه ترم هم خوندم اما اونجا جای من نبود واسه همین دوباره کنکور دادم و طی سه مرحله ی سخت به صورت متمرکز بازیگری کارگردانی قبول شدم و بعد در نیمه متمرکز ادبیات نمایشی در تهران قبول شدم...مبارک باشه!یه چیزی که خیلی اذیتم میکذد این بود که روز کنکور هنر از 20نفری که با من توی کلاس بودن فقط من و یه نفر دیگه اختصاصا کنکور هنر داشتیم,الباقی کنکور اصلیشون چیز دیگه ای بود و برای خالی نبودن عریضه هنر شرکت کرده بودن که همشون هم موقع پخش دفترچه اختصاصی فرار کردن!
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
اوووو چه سرنوشت باحالي ممنون براي نظرتون ^__^
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
همین بلا سر منم اومد تو انتخاب رشته آزد انتخاب اولم عددشو اشتباه زدم افتادم گروه هنر . به امید قبولی دو هفته خوندم . وسط امتحان یه دفتر دادن گفتن نقاشی بکشین . منو میگی. اصلا وا مونده بودم این دیگه چیه. اما خودمو نباختم یه دونه درخت کشیدم. آخرشم کاردانی فرش گناباد قبول شدم :)) من که همون سال مشهد برق الکترونیک دولتی قبول شدم کاردانی فرش بهم افتاد.
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
کنکور ارشد اخریش بود...رتبم شد 136....شاید شهرستان قبول بشم..ممکنه مشهدم بیارم..معلوم نیست
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
خخخ ممنون براي نظر ^__^
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
مشه 500 تومن:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
برا کارشناسی 19 هزار شدم...بیرجند قبول شدم نرفتم اومدم ازاد مشهد
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
ممنون براي نظر انشالله موفق باشيد ^__^
یک بیرجندی
یک بیرجندی
٩٤/٠٣/٢٩
١
٠
مگر بیرجند چه مشکلی داشت که نرفتین به من به عنوان یک بیرجندی خیلی برخورد
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٠١
٠
١
بیرجند خیلی دور بود...چرا به شهرتان مشکل می چسبونی..دیروز و پریروز بیرحند بودم..خیلی خرکی گرم بود:(مردم..راستی چرا ساندویچی هاتون نون سنگکک میزنن؟؟
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
هنوز کنکور ندادم اسفند ماهه
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
خب انشالله هر جا كه ميخوايد قبول بشيد ^__^
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
کلا شش نفر سه تا دانشگاه میگیره دعا کنید جزو همون شش نفر باشم. انشالله
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٩
١٠
٠
من ایشالله کنکوری 95 ام ....... برام دعا کنید رتبه خوبی بیارم ...... دوس دارم دانشگاه بو علی همدان قبول شم .....
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
حتما برات دعا مي كنم انشالله قبول بشي . ^__^
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
هر وقت نتایج بیآد میتونم بگم کنکور رو چطوری قورت دادم...تا اینجا که اصلا نرفتم حتی ببینم چیکار کردم..:/...خودم دوس دارم شاهرود مهندسی صنایع قبول شم...خب دوس دارم !
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
اميدوارم قبول بشيد ^__^
هاچ
هاچ
٩٤/٠٣/٢٩
١
٠
مگه نمیخواستی معلم بشی؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
هاچی جونم من معلم خوبی نمیشم...چون بلد نیستم عاشق باشم...
par!sa
par!sa
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
حالا نمیشه مشد صنایع؟ خخخ
judy_abbott
judy_abbott
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
قورت؟؟......با بدبختی و درگیر کردن انگشت و سرفه و بزن پشتش و اینا:دی نمیخام درباره کنکورم صوبت کنم......دوس دارم تهران مشهد یا صنعتی اصفهان قبول شم........رشتشم بعدا میگم:دییییییییی
judy_abbott
judy_abbott
٩٤/٠٣/٢٩
٠
١
البته ان شا الله ان شا الله اگ قبول بشم و دستگاه پاسخنامه منو بخونه و پاسخنامم گم یا پاره نشه!!!.....یا مثلا گزینه ها رو خدا نکرده جا ب جال نزده باشم!
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
خخخخخ انشالله كه قبول ميشيد ^__^
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
خخخخخخ....منم یک زمونی ازین وسواسها داشتم خخخخ
judy_abbott
judy_abbott
٩٤/٠٣/٣٠
١
٠
نچ نچ.....ب وسواسای آدم دیس لایک میدین ک چی بشه آخه؟؟......ب جای دلداریه؟
sepide
sepide
٩٤/٠٣/٢٩
٢
٠
منم امسال کنکور دادم عمومیاش خیلی خوب بود?اما واسه اختصاصی وقت کم آوردم!یعنی خیلی بیشترازچیزی که زدم میتونستم بزنم!پزشکی رو عاشقم!شهرش درحال حاضرواسم مهم نیس ولی قبل کنکور دانشگاه شهیدبهشتی رو دوست میدداشتم والبته الانم میدارم!تاقسمت چی باشه!
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
خب انشالله قبول بشيد ^__^
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/٢٩
٢
٠
دوره ی کارشناسی سال 85 کنکور دادم و همون سالم روزانه قبول شدم از نظرم کنکور راحت بود! برا ارشدم سال 89 کنکور دادم و همون تبریز قبول شدم اونم راحت بود اصولا کنکور برا کسی که خیلی جدی اش نگیره راحت میگذره باید سعی کنیم ازش نترسیم!
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
بله كاملا همينطوره ^__^
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢٩
١
٠
آفرین......... به کنکور نباید اهمیت داد....... پر رو میشه......... بهش محل نزاری خودش میاد دنبالت.......... :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢٩
١
٠
کنکور را به طرز عجیب و غریبی قورت داده و سال ۸۷ در کاشمر ،به بهانه لیسانس عمران، دانشگاه را آغاز کردم ............ من در تمام این مدت در کلاس های آموزشی گاج و در آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف با جامعه آماری بالا شرکت کردم............ به کانون بیایید، تلفن ۸۸۶۶
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
اقا تبليغ نداشتيما *__*
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
راستی آقا حمید اون 10 20 سال خاطره هم حتما در کنار کلاس های آموزشی براتون رخ داده دیگه ............ خخخخخخخخخخخخ این کامنتتون رو خیلی جالب و باحال نوشته بودید .لایک
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخ....... مدیونین اگه فکر کنین بابت این تبلیغات پول گرفتم....... :)))
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
نه مطمئن باشيد يك درصد هم به اين فكر نمي كنيم ^__^
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
کمرم تو کنکور ارشد شکست وقتی فهمیدم سهمیه هر نفر 2 تا کیک بوده و من یکی برداشتم.هنوزم تلخی این خاطره منو آزار میده. هییییییی روزگار
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٩
٤
٠
واقعا اینجور خاطره ها خیلی غمگینن و تا ابد هم یاد آدم میمونه ........ خخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٠١
١
٠
من اصلا کیک نگرفتم...حالم بد بود انصراف دادم:)
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
تعداد افراد رشته ریاضی نسبت به سال پیش تقریبا نصف شده.....یعنی اونقد جا برای قبولی زیاده که طرف و یک صندلی خودش میشینه رو یکی هم کیفشو میذاره....سوال'''اصلا قبول میشید''' کلا بیهوده ست خخخخ
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
؟؟؟؟
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
هاچ
هاچ
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
لطف دارین :دی
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخخ بله ممنونيم ^__^
tanin
tanin
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
نتایج که اومد نطرمو میگم:))
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
بله ممنون
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
یک سال دیګه کنکور کارشناسی میدم انوقت میام میګم چندتا بدبخت شدم :\ خدا کنه بازم مشهد باشم از شهر دور متنفرم :\
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخخ انشالله موفق باشيد
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
ایشالا مشهد میارین
atraknews
atraknews
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
همینجوری که کاردانی منتظری مشهد قبول شدم دوست داشتم کارشناسی هم اونجا قبول شم ، برا ارشد ولی فقط دانشگاه تهران
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
بله انشالله موفق ميشيد
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
خوووووب دیگه چه خبر؟ چقدر هوا خوبه :دی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخ :)))
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
بله ممنونم چه خبر اسم دانشگاهتونه
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
آره دیگه، تازه تاسیس شده :دیییی یه کلبه درویشی بیش نیست
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
کارشناسی سال ۸۷ مخابرات /خاوران مشهد آوردم ،ولی کاش نمیرفتم :/
atraknews
atraknews
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
پس باید مسلم جعفری کوران ترکیه رو بشناسی؟
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
ممنون براي نظرتون ^__^
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
بره چی؟؟درس خوبه که
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
سر جلسه کنکور سراسری که فقط خابیدم. اما میدونستم آزاد همون انتخاب اول قبولم. و اینگونه بود که من شدم ورودی 87 دانشگاه آزاد مشهد رشته مهندسی فناوری اطلاعات
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
افرين ^__^
Eli_K
Eli_K
٩٤/٠٣/٣٠
١
٠
من پارسال کنکور دادم.خیلی الکی درسم ن خونده بودم رتبم خیلی داغون شد ولی تربیت بدنی فردوسی قبول شدم.خیلیم دوسش دارم!
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخ مباركه ^__^
maede
maede
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
از کنکور و خاطراتش بیزارم :| سال اولی که کنکور دادم پر از انگیزه و شوق بودم واسه اینکه روانشناسی دانشگاه شبانه قبول بشم فقطم مشهد میخواستم،خداییش درسم زیاد میخوندم،کل عیدو رفتم اعتکاف علمی و خلاصه رتبه ام شد7000!مشاور که بهم گفت برو شبانه و غیرانتفاعی روانشناسی حتما قبولی منم همینا رو زدم ولی قبول نشدم،دانشگاه غیرانتفاعی مدیریت صنعتی قبول شدم که نرفتم و الان که فکر میکنم خیلی تصمیم درستی بود.خلاصه هیچی دیگه سال91که کنکور دادم دیگه اصلا مثل پارسال نبودم انگیزه ام افت کرد و خیلی تو روحیه ام تاثیر بدی گذاشت...... :( در حال حاضر دانشگاه پیام نور علوم تربیتی میخونم و انشاالله ترم دیگه تموم میکنم :) هرچند الان از رشته ام راضیم چون کاربردی و خوبه ولی خب روانشناسی نیست!
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
بله انشالله كه دانشگاهتون رو با خوبي به پايان برسونيد .^__^
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
پارسال کنکور دادم...اصلا اصلا هم راضی نبودم از کنکور:((((از اون سالِ کنکور هم به حد مرگ بیـــــــــــــزارم...اینقد خوندم واز همه چیم زدم آخرم نتیجش مطلوب که هیچی،افتضاح بود!!!!!!رشته فقط همین رشته آبا واجدادیمونو(!)میخواستم...البته که الآن گاهی اوقات پشیمون میشم از این همه پافشاریم واسه انتخابِ این رشته ولی دوسش دارم!!!دانشگاه هم که رشته من ودانشگاه فردوسیو باید تو خواب میدیدم با اون ظرفیتِ کمش!!!دانشگاه خیام میخونم!!!ایشالا درآینده وقتمو تلف شده ندونم!!!
mahshid
mahshid
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
امسال کنکور دادمو با چیزی که دوست ئپداشتم مطمینم زمین تا اسمون فرق داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی افتضاح بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
shokofe
shokofe
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
من پارسال کنکوردادم...ازتابستون سال قبلش شروع کردم به خوندن عیدهم همش کتابخونه بودم...روزکنکورم عالی بود رتبم شد5000منتظرادبیات یاتاریخ فردوسی بودم مشاورهم گفت تاریخ ونزن حتماقبولی امازدم چون دوستش داشتم ولی هیچ کدوم نشدوقتی نتایج ودیدم شاخ درآوردم الانم مدیریت بیمه دانشگاه غیرانتفاعی امام رضاباکسایی که رتبه20000آوردن سریک کلاس میشینم وافسوس میخورم اصلاهم رشتم رودوست نداااااااااااارم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
:/مگه تاریخ چقدر طرفدار داره که 5هزار قبول نشدین؟؟؟
m-aminfar
m-aminfar
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
من که 12سالمه و 6سال دیگه کنکور میدم که انشاالله کنکور از بین میره. ولی دوس دارم دارو سازی و دندون پزشکی تهران یا مشهد قبول شم.
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخخ بله انشالله از بين بره ما كه مرديم همين دانشگاه تهران قبول شديم ^__^
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
وااااااااااااااای چی ترسناکه
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
خخخخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
؟؟؟؟هاا؟؟؟
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
میگن کنکور امسال خیلی سخ بوده.آره؟
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
والا ما سال پيش كنكور داديد قبول شديم امسال ديگه سعادت كنكور دادن رو نداشتيم ^__^
zahra.a
zahra.a
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
بله خیلی البته به نظر من سولات عمومی اسون بودن ولی سوالات اختصاصی سخت
فائزه
فائزه
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
:)
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
الان يعني قبول شديد ؟^__^
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
نمیدونم!نرفدم کیلید رو نیگا کنم=)
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣٠
٠
٠
رفيعه تو مگه كنكوري هستي من نمي دونستم !!!!!!! ^__^
zahra.a
zahra.a
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
منم همونجوری که انتظار داشتم جواب دادم انتطارم سوالایی سخت تر از سال93 بود وهمین طور هم شد ولی ترجیح دادم کلید رو نگاه نکنم چون سعی کردم چیزیو ک مطمینم جواب بدم میدونم که مشهد قبول میشم ولی نمیدونم چی
kianaz_k
kianaz_k
٩٤/٠٣/٣١
٠
٠
بابا نگيد من سال پيش كنكور دادم ديوونه شدم تا قبول شدم ولي خب ميگن امسال هم سخت بوده
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
ان شالله 95 یا 96 کنکور دادم میام میگم رمز موفقیتمو :))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٤/٠٤/٠١
٠
٠
سلام به همه...من بهمن سال گذشته کنکور کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی دادم...اردیبهشت امسال نتایج اولیه اومد و شکرخدا رتبه ام "4" شد...کنکور رو نافرم قورت دادم و دانشگاه تهران واس ماس ینی کل علوم سیاسی دانشگاه تهران ماس ماس : )
٩٤/٠٤/٠٤
٠
٠
چون میتونن می فهمی میتونن مشکلیه !!!شما هم میتونین بزنین ...
saeede_eb
saeede_eb
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
ایشاالله روان شناسی دانشگاه تهران یا علامه
h - razavi
h - razavi
٩٤/٠٥/٢٥
٠
٠
من کلا درس نخوندم (شاید جمع کل صفحاتی که برای کنکور خوندم به ده صفحه نرسید) نتیجه اش هم رتبه 3 رقمی بود و ناکامی در قبولی دانشگاه. رشته های هنر نیمه متمرکزن (یعنی آزمون عملی هم دارن) و تو آزمون عملی پارتی خیلی خیلی مهمه (که من نداشتم). در حال حاضر رشته مو فقط دوتا شهر داره: تهران و دامغان. سه ساله دارم دامغانو تحمل میکنم!