خانه انجمن بلاهایی که اسمشون اعضای خانواده اس !
١٠٥٩
١٨٦
Anis

بلاهایی که اسمشون اعضای خانواده اس !

بلاهایی که اسمشون اعضای خانواده اس !

من خودم یه خواهر کوچیک تر دارم که رسما پدرمو درآورده!
مثلا کارنامه های کانون منو به تک تک مهمونایی که میومدن خونه نشون می داد!خلاصه آبرو نذاشته واسه من
شمام دسته گلهای برادر / خواهر کوچیک ترتونو تعریف کنین!یا اگه خودتون خواهر/ برادر کوچیک ترین بلاهایی رو که سر فرزند بزرگ خانواده میارین بگین!

٩٤/٠٣/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
من چون بچه آخر بودم اصولا هزاران نوع بلا سر بقيه در آوردم :) عوضش الان خواهرزاده هام هزاران نوع بلا سرم در ميارن :)) شرح مبسوطش رو بعدا ميگم :)))
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
چـآه مکن بهـر کسی!!
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
خداروشکرخواهرندارم که خواهرزاده داشته باشم......اماراستش کمی نگران بچه های برادرام شدم درآینده :)
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
از حالا تجهيزات دفاعيتون رو به روز كنيد!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
نگرا ن نباش راتا جون درست میشه ........خخخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
ما منتظر شرحتون هستیم هاااااا
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
چاه نکن بحر کسی...طرح اگو وصل میکنن ضایه میشی
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
عاطفه هستم یک بلا^_^
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
طفلـک اعـضای خانوادتون!!
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
^_^
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
آورین؛-)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
از اواتارتم معلومه چقد بلایی ..........خخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
آتی این خواهر کوچیکمه..دست منو ا پشت بسته:دی
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
دیه اینو انقد گفدم همه میدونن!:ی روز تلفن زنگ خورد،مامانم گوشیو برداشدن و گفدن با من کار دارن!سلام علیک کردم،گفدن از طرف جیم هسدیم!من انقد هول شده بودمممم،زبونم بند اومده بود!گفت:میخایم بهتون پیشنهاد کاری بدیم.موافقین بیاین جیم واس کار؟؟!!من گفدم:مذرت میخام،من دوماه دیه کنکور دارم،ایشالا بعد کنکور!گفت:اشکال نداره،ما باهاتون قرار داد کاری میبندیم!منو میگین،نزدیک بود بال درارم!گفدم:اکی،پس لدفن ادرسو بگین!حالا مامانم روبروم واستادن،من چشمک میزدم و ابروهامو ب نشانه خوشالی بالا میدادم!بعد یهو دیدم طرف داره میخنده!رومو برگردوندم،دیدم داداشمههههههه:| انقد خوب صداشو تغییر داده بوووووووود ک من و مامان نفمیده بودیم:|
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
ینی ایول داره داداشت......خوشم اومدحسابی:)
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
خخخخ!!دم آقای بـرادر گرم واقعا!!اگه خواهر منم بودی هم چین بلایی سرت میاوردم!
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
خخخخخ زنده گذاشتین برادرتونو؟
faride
faride
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
خخخخ
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
زنده ک اره!ولی بش قول دادم بعدن تلافی کنممممممم:| اشکمو اون روز دراورد:|
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٣
١
٠
من یکبار یک چیزی درست کردم دادم خواهرم خورد بعد تا دو هفته صداش در نمیومد:))خخخ من بلا سر اونا زیاد اوردم
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
خدا رحـم کنه ب طفلیا!چی دادین حالا؟
هاچ
هاچ
٩٤/٠٣/٢٣
١
٠
آیا در ساخته این ماده ی شیمیایی از بچه های شیمی هم کمک گرفتین؟ (خخخ)
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
عاشق اختراعم وخوراندن این اختراعات به دیگران:)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
بعد خواهرتون به پاس این بلا باهاتون کاری نداشتن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
باافتخارعرض مینمایم خودم بچه کوچیکه هستم وهمه جوربلایی درآوردم سربقیه:)))))))))
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
تو اصن معـلوم بود!عـرض تسـلیت ب خانواده!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
ولی بیشتر بهت میخوره از این بچه مظلوما باشی .هههههههه
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
یه روزبیکاربودم موندم چیکارکنم.....رفتم خونه همسایه محترم وازاونجاکه خاله جانم شماره همسایمون رونداشت گوشی روبرداشتم وزنگ زدم خونشون....خاله جان گوشیوبرداشتن ومن بایه سلام واحوال پرسی رسمی پرسیدم شمابانک صادرات حساب دارید؟خاله محترمه گفتن همسرم حساب دارن وگوشیودادن به ایشون....منم خیلی خونسردومحترمانه بهشون گفتم برنده100میلیون تومان شدیدازبانک صادرات....شوهرخاله جان که داشتن ازخوشحالی سکته میزدن باخوشحالی آدرس برای مراجعه ازم خواستن؟منم که دلم نیومدخوشحالیشون روبهم بزنم آدرس بانک صادرات مرکزی واقع درخیابون جانباز روبهشون دادم وخداحافظی نمودم....روزبعدساعت11صبح که شوهرخاله گرامی رفتن بانک ودیدن خبری نیست وپرسنل گفتن گویاسرکارگذاشتنشون ازجریان باخبرشده وقصدانتقام جویی ازمنوکردن....هنوزهم توهمین فکرهستن ....!
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
صـداتو نشناخت خاله ت؟!من بودم زندت نمیذاشتم!
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
:))))))))))))))))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
تو هم بلایی هستی واسه خودت هاااااااااااااااااااااااا خخخخ
tanin
tanin
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
بیچاره شوهر خالت راتا:/
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
کوچیک بودم دوستم جوجه خریده بود....هرچی گفتم بده منم باهاش بازی کنم بهم نمیداد:(جلودرحیاطشون بودیم وجوجه توکارتن گذاشته بود....مامانش صداش کردتالباساشوعوض کنه منم که فرصت روغنیمت شمردم جوجه کوچولوی بیچاره روگرفتم دستم وسرشوکردم تولیوان آب وبعدش خفه شد جوجه وبلافاصله ازصحنه جرم گریختم......باورکنیدچندشب قبلش بابابام یه فیلم دیده بودم که طرف روتوی وان آب خفه کردن وبه قتل رسوندن:)))))))))
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
باز خوبه فیلم اره نذاشتن واست!وگـرنه معلوم نبود چیکار میکردی!
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
به این تاحالااصن نیندیشیده بودم!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
قاتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــله جوجه مردم کش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خخخخخخخخ
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
بازم بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟الان خسته شدم....بعدابازمیگم:))))))))))))))))))))))))
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
بازم هست واقعا؟!! دمـت گرم!
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
دوتادیگه نوشتم امافکرکنم صحنه داربوده تاییدش نکردن......به جان خودم من بی تقصیرم:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢٣
١
٠
فقط در همین حد میتونم بگم که توی بچگی اونقدر افراد خانواده و فامیل رو اذیت میکردم که وقتی الان بعضی از خاطراتو تعریف میکنن از خودم میپرسم چرا منو زنده به گور نکردن.......... :))
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
اشتبـاه کردن!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
مثال بزنید لدفا:)
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
منم توهمین موندم....چرا؟واقعاچراشماتاالان زنده اید؟
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
تعریف بنماییدچندنمونه قابل تعریفشولطفا......
tanin
tanin
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
بیچاره ها
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
آقا حمید بیشتر بهتون میاد بچه ساکت و مظلومی باشید با این ژست آواتارتونم دیگه هیچ شکی ندارم ........... خخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
نمونه زیاد نمیتونم بگم...... بعضیاش حشتناکه..... مثلا یکبار فکر کنم حدود ۴ یا ۵ ساله بودم چنان داد و بیداد و عربده کشی راه انداختم که همه رو مجبور کردم برن توی کوچه بشینن ..... وقتی داشتن میرفتن بیرون بهشون گفتم کجا میرین؟ منم میام.......،.... :)))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
من با اینکه بچه ی آخر هستم ولی هیچ کس رو اذیت نکردم کلا همه میگن بچگی هام خیلی مظلوم بودم ولی بزرگ شدم انتقام همه ی مظلومیت دوران طفولیتم رو گرفتم از همشون:)
هاچ
هاچ
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
خیلی کاره خوبی کردین :)) من باید از شما الگو برداری کنم! :دی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
میگن بچه هایی که کودکی های خیلی سوسولی دارن و خیلی بیش از حد ساکت و مودبن بزرگ بشن کلا برعکس میشن:))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
تانفس میکشیم وقت هست!
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
کارت درسته باو!حتما باید انتقامو میگرفتی!
atraknews
atraknews
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
من یه خواهر کوچکتر از خودم دارم که کارش شده خوندن پیامکهای گوشی من یا مادرم یا وقتی با تبلت میام تو جیم سرشو درسته جا می کنه تو تبلت پیامکها یا نوشته هایی رو که مینویسم رو با صدای بلند میخونه. یه کار دیگشم وقتی رمز تبلتو میزنم دقیقا به چشمام نگاه میکنه ببینه رمزش چیه.
faride
faride
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
اگه خواهرتون کنار من بود ... !
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
کارخوبی میکنه.....اصن داداش بایدرمزگوشیشوبه آجی کوچیکش بگه تاآجیش آرامش داشته باشه وراحت باشه هروقت خواست بره سرگوشی داداشش:)
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
کنجکاون اوشون یه ذره!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
چرا واسه وارد کردن رمز نگا تو چشاتون میکنه مگه با چشم رمز و وارد میکنید ....خخخخخخخ
atraknews
atraknews
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
وقتی به عینکم نگاه می کنه تصویر صفحه تبلت توش دیده میشه ،
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٣/٢٣
١
٠
خداروشکر ما توی خانوادمون بچه کوچیک نداریم ، یعنی داشتیم ، الان دیگه بزرگ شدن ، آدم شدن خخخخ
هاچ
هاچ
٩٤/٠٣/٢٣
٢
٠
راستی شما چرا بستنیه بچه ها رو نمیدین (خخخ ستاد یک دستی زدن در وقت اضافه)
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٣/٢٣
٠
١
بستنی؟ شیب ؟ بام؟ خخخخ
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
دستتون دردنکنه...یعنی خودمون بچه بودیم شیطونی میکردیم...آدم نبودیم؟:(
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
ایشالله خدا نصیبتون کنه پ!این عادلانه س ما بکشیم این همه مصیبتو بعد شما هیچی؟!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
خودتون چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اذیت کار نبودید .....
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
ایشالله نصیب همه بشه ، خوبه؟ خخخخ / من بچه خوبی بودم ، بعلههه
atraknews
atraknews
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
یادش بخیر تو بچگی همه چی رو بزرگ می خواستم ، نون بزرگ قاشق بزرگ ، بشقاب بزرگ، ولی الان به وسایل ریز علاقه بیشتری دارم.
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
شماگویاباقانون عکس عمل میکنید!
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
با دیوی نسبتی دارین عایا؟!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
:////
atraknews
atraknews
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
:-)
Narges_V
Narges_V
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
من خودم بعد از دو فرزند پسر بچه اخرم از اتیش دادن خونه و قالی بگیر تا شکستن سربچه های اقوام کشتن و کندن سبیل گربه
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
شبیه منی.......امانه انگاری اصن خودمنی:)
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
به مامانش ک نرفته ب امید خدا؟!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
چیکارش دارید .عزیزم تو کار خوبی میکنی ادامه بده . آدم باس شیطون باشه ...... ایول .
هاچ
هاچ
٩٤/٠٣/٢٣
٣
٠
من هیچکار نکردم! فقط کاسه بشقاب از دستم میفتاد میشکست! دیگه به جانه شاخکام هیچکار نکردم!
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
قبول. دیگه نمیخواد جون شاخکاتونو قسم بخورین:))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
فقط.....!
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
بشقابها به صورت اتفاقي به سمت سر و كله كسي نميفتاد كه!!؟؟
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
خخخخ!بآش باو!
tanin
tanin
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
اخی...:))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
خیلی جالبه هر موقع من فرداش امتحان دارم تو جیم انجمن جدید میزاره ... فردا ایشالله میام نظر میزارم .....
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
منتظرن دوستان کلا:)
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
دوستان کلا خعلی وقت شناسن!
رفیعه هستم یک عصبانی
رفیعه هستم یک عصبانی
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
اقا یکی منو دریابهههههههههه:| هنو درست نشدههههههه:| اقای خورسندی!من پروفایلمو میخاااااااااااااااااام:|
faride
faride
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
کار خداست که با همه اسمات یه پروفایل درست کنی! الان برو با نعیمه یکی درست کن! :دی
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
آقایکی به دادش برسه دیگه!
tanin
tanin
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
فریده خخخخخخخخخخخخخخ
zakhar
zakhar
٩٤/٠٣/٢٣
١
٠
من یه خواهرزاده دارم که وقتی درباره یه چیزی سوال میپرسه ازدو حالت خارج نیس: یا نابودش کرده و اومده عمق فاجعه رو بسنجه یا هم قرار نابودش کنه تا کنجکاویش بر طرف بشه... کلا دهه هشتادیا یه کخی تو وجودشون هست که نمیتونن خودشونو در برابر خرابکاری نکردن کنترل کنن... مثله گودزیلان اصن.... کمک کردنشون هم با خرابکاری عجین شده
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
بزرگ شن چی بشن!
tanin
tanin
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
دقیقا:|||
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
همین شیرین کاریا با خرابکاریاست که زندگی رو قشنگ میکنه اینام باید باشن ......
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
من از خواهر و برادرم کوچیک ترم و به طبع خراب کار تر :دی
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
بهت نمیاد!
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
کلا خاصیت کوچیکاس!شما تنها نیستین!
tanin
tanin
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
خوبم میاد:دی
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
به من میاد؟؟؟ من به این خوبی، معصومی :دی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
من نه خواهر دارم و نه برادر :|
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
نازی.....!
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
پاداش کارای خوبتون بوده احتمالا!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
آخی تنهایید !!!!!!!!!!!!!!!!!! خخخخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
چون خواهر برادر نداری رفتی تو کار قودایی ملتو کتک میزنی..ای کلک:))
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
بلایی هم سر کسی در نیووردم از همون بچگی اروم بودم:)
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
کاملامشخصه آرومید:)
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
آره جون ... خخخ
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
پ بزرگی ویرانگر خواهید شد قطعا!
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
بزرگی؟ الانشم دارم برنامه ریزی میکنم دنیاااااا رو بترکونم :_)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
شما و بچه آروم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصن بهتون نمیاد ........خخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
بچه ها ترک سقف....عهههه دیر شد سقف ریخت اقای دشواری اون لا ماها گیر کردن:))خخخخ
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
اوووو چ قد دلم تنگ شده بود واسه این انجمنای ماست!‏
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
لطف دارین واقعا!:|
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
عاقا منکه کسی رو نمیشناسم!‏!
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
خخخ آشنا میشیم حالا!
faride
faride
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
چی بگم که هر چی بلا بوده سرم اومده توسط برادران گرام! خواهر ندیده بودن دیگه ! میفهمین؟خواهر ندیده! -___- /// من ِ طفلکم که خیلی مظلوم بودم و فقط زود به بابام کاراشونو گزارش میدادم! خخخ ...
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
چقــدم مظلومانه!فاتحه شونو میخوندی قشنگ!بابام ک لابد دختر دوووست!
tanin
tanin
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
خخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
آورین به تو فریده ....... فریده هیچ وقت انقد مظلوم ندیده بودمت .آخیییییییییی
t.m
t.m
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
از این سوپر گودزیلاها یه دونه خونه ی ما هس :| احتمالا بگم براتون چیکارا میکنه جامه ها می درین و همینجور موج موج اشک میریزین... منــــــــــــــــم که دل رحـــــــــــــــــــــــــــــــم ؛پَ نمیگم :|
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
گودزیلاها زیاد شدن کلن!شمام بوگو ما دیگ طبیعی شدیم!
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
١
برادرمحترم قصدرفتن به کلاس موسیقی روکردن وازاونجایی هم که خیلی به گیتارنوازی علاقه داشتن سازموردنظرروتهیه نمودن واینجانب علاقمندبه بازیگری بودم وقراربودبرم هنرستان مربوطه ثبت نام کنم وبراثردخالتهای جناب برادرومخالفتشون باانتخاب من وکارکردن روی مخ مامان جون باعث مخالفت مامان جون ومانع ثبت نام من شدن....منم که حس انتقامم فوق العادست روزاول که برادرمیخواست بره کلاس یواشکی چندتاازسیمهای سازایشون روکندم ویواشکی گذاشتم سازروسرجای خودش وراهی کلاس شدن.....بعدتکراراین کار دیدم جواب ندادوایشون تعمیروسازجدیدگرفتن.....این سری تصمیم گرفتم اثری ازسازوجودنداشته باشه پس یه روزعصرکه هیچکس خونه نبودکلا سازروباجاش بردم توی سطل زباله پارک محله انداختم وکلااظهاربی اطلاعی نمودم ازگم شدن سازموردنظر......واماسماجتهای برادرمحترم وخریداری سازجدیدحس عصبانیت من روچندبرابرکرد.....این بارباخریدیک بسته سیگار وبرداشتن چندعددازروی بستش وبازکردن بسته سیگاروقراردادن درجیب برادرتصمیم به یک توطئه گرفتم....ازاونجایی که حواسم به همه چیزبودکه لونرم مقداری ازتوتونهای داخل سیگارروخالی ودرجیب کوچولوی جلوپیراهن داداشی ریختم تاطبیعی ترباشه.....ازاون طرفم که کللاغ سیاهه به مامانم خبرداده بودکه داداش توکلاس موسیقی دوستای ناجورداره دعوایی بس مفصل مامان وباباباجناب برادرنمودن واینچنین پرونده کلاس موسیقی رفتن برادربسته شد:)))))))))))))))
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
خدايا بر ما رحم كن!!!!!!!!
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
خوبه داداشتونن ، خدا به غریبه ها رحم کنه خخخخخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/٢٤
١
٠
شما واقعا خواهری رو در حق ایشون تموم کردین!!!!!!
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
موافق با نسرین!
tanin
tanin
٩٤/٠٣/٢٤
٠
١
ایول=))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
١
آورین به تو ............ خوب کاری کردی .
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
جالب بود....... امان ز دست شما........ :)))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٦
٠
٠
تازه کلی لطف کردم بهش....باهاش راه اومدم وبعدانتقام ول کنش شدم:)
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
١
بازم بگه آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نه دیگه بسه......چشمم میزنیدبااین همه خلاقیت!!!
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
من دیگ حرفی ندارم!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
نه اسپند برات دود میکنیم .........
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
خب ........ من بچه وسطیم خودم خیلی شیطونم زیاد حتی همین الانشم چه برسه به بچگیام ....... الانم با اینکه 17 سالمه اما خیلی سشر و شیطونم خخخخخخ بالا زیاد سر دیگران اوردم خخخخخخخخ
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
هنوزتا67سالگی وقت هست واسه شیطونی؛)
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
الان موقش بهتره اصن!آدم قشنگ با فکر میره جلو!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
ولی یه داداش از خودم کوچیکتر دارم چشتتون روز بد نبینه منو داداشم انقد باهم دعوا میکنیم که نگو ...... با من خیلی لجه ولی پریا رو خیلی دوس داره از گل کمتر بهش نمیبینه البته پریام چون ازش میترسه به خاطر اونه ............
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
لج کرده باهات!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
١
من از داداشم بترسم ههههههه من حتی از اون بزرگتراش که پریا باشه رو میکشم ............ داداشم میدونه من رو کیف مدرسم خیلی حساسم دیقه ی بار کل وسایلامو میریزه بیرون .... ی بارم که با هم جر بحثمون شد کیفمو با وسایلاش برده در حیاط مرتب چیده بودشون و فروشگاه گذاشته بود .خخخ
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
کلا اوقات ترسناکیو دارین دور هم!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
:) ههههه
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
موقعی من میخوام بشینم پای کامپیوتر اونم میخواد بشینه ......... وقتی میخوام یه کاری کنم اونم حتما میخواد همون کار رو بکنه ......... اون میدونه من برنامه خندوانه رو دوس دارم شبا از لج من میزنش شبکه پویا هرشب حتما سر کدوم کانال با هم یه دعوای حسابی میکنیم در این حد باهم لجیم ....... ی بار خواب بودم رفته بود از این بوقایی که میبرن استادیوم فوتبال از همونا اورده بود منم که غرق خواب اورد گذاشت در گوشم الان دعایی نشم کی بشم ............ داد رو زد گذاشت فرار هه بعد این بلایی به سر من بیاره و من ساکت باشم !!!!!!!!!!!!!!! هههه من یه سطل بزرگ اوردم پرش کردم اب وایستادم دم در حیاط از در که اومد تو قشنگ ریختمش روش منم د فرار ............... خخخخ
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
ایول:)
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
دمـت گرم!من باس از شوما الگو بگیرم!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
من و داداشم هزار تا بلا دیگه به سر هم اوردیم که اینا الان ازش یادمه ............
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
ما تو خونمون مسابقه کشتی رو حتما داریم باهم کشتی میگیریم تازه خودشم میشه گزارشگر ....... بعضی موقع ها وقتی هر دو باهم میخوا کاری کنیم میگم یه مسابقه دوستانه کاراته ای چیزی میزاریم هر کی برنده بشه اون شخص کار رو انجام میده .. نمیدنید چه تلاشی واسه قهرمان شدن میکنم انگار میخوا مسابقات جهانی برنده بشم .........خخخخ
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
گناه داره آتی.....کوچیک تره:)....باس هوای بچه های کوچیکترخانواده روداشت:)
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
یادش بخیر مام یه کارایی میکردیم اصن!خخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
راتا پس من گنا ندارم منم بچه م مگه من هنوز چند سالمه آخه ..خخخخخخخخخخخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم ی بارم که باز لج لجبازی بینمون پیش اومده بود ......................... کیفه پولمو برده بود در حیاط با پولام از این موشک کاغذیا هست از اونا درس کرده بود تازه یکی یه دونم داده بود دست بچه ها ...حالا من چیکار کردم !!!!!!!!!!!!!! داداشم یه توپی داره خیلی براش عزیزه انقد دوسش داره که نگو اصن نمیبرش تو حیاط باهاش بازی کنه فقط تو خونه حتی نمیزاره منم دست بهش بزنم .منم اومدم توپ رو بردم در حیاط دادمش دست بچه ها گفتم برید برا خودتون بازی کنید هر موقع هم دوس داشتید بیاریدش ............ قیافشو میخواستید ببیند !!!!!! واییییی منـــــــــــــــــــــ الـــــــــــــــــــــــــــــــــــفرار !!!!!!!!!!!!! خخخخخخ
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
اصن باس همین جوری باشی!والا!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
خخخخخخ :))))))
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
من و داداشم سر خوراکی و کانال تلویزیون دعوا داریم همیشه :\ تا حتی بعضی وقتا کیک میخوایم نصفه کنیم کنار هم میګیریم تا میلی متر بیشتر نشه مال اون یکی :)) بلا ملا درنیاوردیم سر هم از قصد:)
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
مگه تو داداش داری؟؟؟؟؟
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/٢٤
٠
١
آره دارم :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
7 داداشن 19 تا خواهر..خیلی کم جمعیت هستن..اصنم دنبال زورگیری و لگد تو شکم زدنو عکس نصفه و کج نیستن:))خخخخ
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
ماشالله!!هفت تا داداش؟!!طفلی چی میکشــی!!
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
خخخخ بابا شوخی میکنن آقای نص :)) من هفت تا داداش داشتم الان اتاق تک وتنها نداشتم که :) الان مثلا خواستم بګم اتاق تنهایی دارم فهمیدین ملت؟؟=))
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
بله فهمیدیم.... اینم فهمیدیم که آواتارت مال یک سال پیش بود :دی
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
باید بگم که خوشبختانه یا بدبختانه بنده بچه اوله استم!! ولی بلا زیاد سرم نیاوردن داداشام! شاید جرات نداشتن! :)))) البته خیلی اذیتم میکنن گاهی! مثلا برام اسم میسازن که نمیشه اینجا بگم مثلا چی! :))))
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
خخخخ!بابا ابهت!
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
تا باااااشه از این بلاها.....اول و آخر خانواده خودمم...متاسفانه، دونقطه صاف!
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
سلام عزیزمممممممم :) تا چند روز دیګه بلاګ درست میکنم واسه داستان بیای :)
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
نازی نآزی!
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
سلاااااااااااام...حتمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا میااام...به شرط حیاط!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
سلام ... من بچه اخر خانواده بودم و اختلاف سنی زیادی داشتم کسی نبود عذاب بدهم
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
اوووخی!
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
من ترجیح میدم سکوت کنم ;)
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
سکوت علامت اینه که فاتحه همه رو خوندی رسما!
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
دیدم سکوت یعنی جنایت در حق خودم.... در حق شما...در حق همه :))) من باید افشاگری کنم...باید پرده از یه سری ماجرا بردارم :)) فقط چون نمیدونم دقیقا از کجا باید شروع کنم..میرم فکرامو میکنم میام میگم (^_^)
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
مــرسی واقعا!
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٢٦
٠
٠
یه بار یه کلیپ ترسناک نشون دادم به بچه ها با اصل غافل گیری...یعنی جای ترسناکش که رسید بچه ها هرکدوم مثل این فیلما یه طرف پرت شدن....توی دعایی کردن وترسوندن بچه ها رکورد تا10 نفر یه جا رو دارم (ه_ه) خدا منو ببخشه :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٢٦
٠
٠
2نیمه شب سنگ پرت کردیم طرف پنجره 2نوگل نشکفته، زابراشون کردیم والفرار :))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٢٦
٠
٠
من هم میزدم..هم بعدش گریه میکردم که مقصر شناخته نشم :)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٢٦
٠
٠
ولی خب در کل زیاد شر نبودم (^_^)
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٦
٠
٠
اصـــــلا!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٢٦
٠
٠
:)))))
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٤/٠٣/٢٦
٠
٠
بیچاره داداشم.....چه عذابی کشید...دعوا میکردیم اون چون بزرگتر بود مراعات میکرو ولی من پنجولش مینداختم....بعد تازه وقتی بابام میفهمید داداشمو دعوا میکرد هعیییی
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٦
٠
٠
خخخخخ!!پنجول اخه؟!
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٣/٢٦
٠
٠
من یه داداش دارم که عزیز دلمه،زندگیمه از گل کمتر بهش نمیگم..منو کتک میزنه خخخخ چیزی نمیگم!!اصلا خودم بزرگش کردم همه بلایی سرم میاره ..اسم روم میزاره خخخ حیف که نمیشه بنویسم خخخخخخ قسمم که میخوام بخورم میگم به جان بچم خخخ ..همه فکر میکنن پسر خودمه!خخخخ خلاصه خیلی میدوستمش واسه همین هر کاری کنه کاری به کارش ندارم
Anise
Anise
٩٤/٠٣/٢٦
٠
٠
آخه چقد مظلومیت؟؟!!چقد مهربونی؟!!چقد آدم دلــرحم؟!
m-aminfar
m-aminfar
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
خوش به حال همتون من دو تا داداش 4 و 9 ساله دارم که پدرمو در اوردن. ینی دقیقا یک میلیون تومان رو داداش کوچیکه به باد فنا داد. چجوری؟یه روز یه جشنی بود تو فضای باز داداشم گوشمو کشیدو گوشواره هام جفتش گم شد. این بود خرابکاری داداش من