خانه انجمن ظاهرت چه قدر مهمه ؟!
١١٦١
١٢٦
sjalal

ظاهرت چه قدر مهمه ؟!

ظاهرت چه قدر مهمه ؟!

چقدر به ظاهرتون اهمیت می دین؟ برای زیبایی ظاهرتون هزینه می کنین؟

٩٤/٠٣/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
هزینه زیبایی صفر ریال...نع ک ب ظاهرم اهمیت ندم..سعی میکنم شیک و مرتب باشم ولی خیلیم برام مهم نیس...:)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
هزینه زیبایی صفر ریال...ب ظاهرم سعی میکنم همیشه شیک و مرتب باشم ولی اونقدام برام مهم نیس...:)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
ببخشید فک کردم نیومد دوباره نبشتم:دی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
مبخشیم
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/٠٣/٢٠
٢
٠
مومن باید همیشه ظاهرش آراسته باشه.یکی از حقوقی که بر گردن یه مسلمونه اینه که به دیدار دوستاش با ظاهر آراسته بره که دوستاش لذتش رو ببرند.
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/٠٣/٢٠
١
٠
البته مد پوشی و جلف پوشی جز اراستگی نیستا.
zakhar
zakhar
٩٤/٠٣/٢٠
١
١
مد پوشی هم ربطی به جلف پوشی نداره اخوی
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
من که نگفتم ربط داره-مد اگر غیر متعارف نباشه خیلی هم خوب
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
افراد متاهل هم که همیشه خدا باید آراسته باشند حتی تو خواب
fatemeh_sh73
fatemeh_sh73
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
برام مهمه.. ولی نه اونقدری که برم سراغ عمل های زیبایی.. به نظرم شیک بودن به آرایش کردن و لباس های خیلی خیلی گرون نیست.. همه چی در حد ملو خوبه (معنیه ملو رو نمی دونم چیه :)) چند وقتی افتاده به جونم :/ همون سو سو میشه فکر کنم :)) ) .. در کل آمای اطرافم حداقل روزی 2-3 ساعت از وقتشون رو برای ظاهر میذارن.. البته منظورم فقط و فقط آرایش صورتشون و ناخن و ایناست :/
zakhar
zakhar
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
بستگی به جایی که قراره برم یا اینکه عجله داشته باشم یا نه داره....اصولا سعی میکنم همیشه سر و وضعم درست باشه... به بیشترین چیزی هم که اهمیت میدم مدل موهامه... کلا تنوع تو مدل مو و ریش و... دوس دارم :)
فاطیما
فاطیما
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
مدل سیبیل چطور؟:-D
zakhar
zakhar
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
باز کنکور تموم شد سروکلهبعضیا پیدا شد.... =)))) اونو که اصن خیلی دوس میدارم حیف زود از مد رفت
فاطيما
فاطيما
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
:دي
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
ظاهر؟ به لباسام خیلییی اهمیت میدم بزرگترین دشواری زندگیمم موهامه لامصب هیچوقت جوری ک مخوام نمشه خخ
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
مگه چجوري ميخواين??خخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
طور خاصی نمیخوامااا ولی هیچوقت ی جور قشنگی وا نمیسته ی بار ایمقددد خوشگل میشه واز ی بارم مث این اسکولا مشه خخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
همه پسرا این مشکل رو دارن .....خخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
لباس های جلف و اینا نه هااا عوووق ابرو هم ور نمدارم مث بعضی از اقایون. کلاس لباس های شیک و رسمی خیلی علاقه دارم و زیاد میپوشم
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٢٠
١
١
البته لفظ اقا رو واسه اوناایی ک ابرو بر میدارن بکار نبرید:))اینا دختر نما هستند:)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
آفرین ...............
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
به نکته ظریفی اشاره نمودید خخخ
sanaz_13
sanaz_13
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
خیـــــــــــــــــــــــــــــــــلی زیاد چون خیلی از افراد ظاهر رو میبینن و مجال شناخت باطن نیست و بر همون اساس قضاوت میکنن اراستگی علاوه بر این رو احساس خود فرد نسبت به خودش هم تاثیر میذاره (تا حالا انقد جدی حرف نزده بودم =)) )
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
افرين,دقيقا همينطوره :-)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
این حرفت تقریبا شامل همه افراد میشه ......
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
اهمیت که میدم به لباس پوشیدن ، ولی در حد معمولی و مناسب
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
احسنت , ما ب شما افتخار ميكنيم خخخ
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٤/٠٣/٢٠
١
٠
ما ک هموطور پلشت میریم ای طرف...پلشت میریم او طرف...خلاصه کلا آدم پیلشتی ام:دی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
کجایی هستین شما؟ لهجه مشدی دارین و میگید مشهدی نیستین
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
اررره شما ك خيييليييي خخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
این اشتباهی اومد اینجا امین جان
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
الان مَسْخْرِ کردید؟؟ینی میخاید تکذیب کنید؟؟؟:دی...گوش نکنید ب حرفاشون=))) استرس کنکور دارن...خخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
خیلی زیاد ..............منم به لباس پوشیدنم خیلی اهمیت میدم ..... کلا همیشه سعی میکنم ظاهری آراسته داشته باشم .......
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
آفرین که اینقدر اهمیت میدین ......... :))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
توکلاهمینجوری عزیزی آتی جون:)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
ممنون راتای عزیز .......
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
انقد :)))))))))))))))))))))))))))!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
انقد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
ولی به قول دوستان به ظاهر رسیدن ارایش کردنو ناخن و خیلی چیزای دیگه نیست ........... یا واسه آقایونم ابرو ور داشتن لباسای نا مناسب پوشیدن اینا نیست
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
ابرو برداشتن اییییییییی چقد زشت میشن پسرایی ک ابرو ور مدارن
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
خوبه که خودتون به عنوان یه پسر اینو قبول دارید ......... جای بسی امیدواریه .....خخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
پس چیه؟
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
پسندیدم.....خوشحالم انقدافکار وشخصیت دوستم مثبته:))))))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
آقا حمید شیک بودنه ......... شیک که جلف بازی نیست ... شیک به نظر من ینی پوشیدن لباسای ست با رنگ بندی زیبا و خیلی چیزای دیگه بعععععله
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
راتا جون شما آخر روشن فکری ..............
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
عاااشق ادکلن هم هستم. ادکلن هایی هم ک استفاده میکنم milano و یا امریکن پلاس هستش. بوی تندو فوق العاده ای داره مخصوصا میلانو
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
افرين بسي خوشمان امد:-)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
از چه چیزی دقیقن خوشوتان امد؟ خخ از میلانو یا امریکن پلاس؟
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
امريكن پلاس :-)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
میلانو خیلییی بهتره یکم گرونتر از امریکن پلاسه ولی بهتره ازونه
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
مهمه در حدی که پوشش و مرتبی کامل رو داشته باشم.:)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢٠
٤
٠
خدارو شکر نه تیپ و قیافه ای دارم که بخوام بهش برسم نه پول که بخوام خرج خودم کنم.................. آزاد و رها از ظواهر دنیا زیر نور خورشید فتوسنتز میکنم......... :)))
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
خخخخ موفقيات واقعا
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
خخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
آقا حمید فک کنم فتوسنتزم یکی از خاطراته دانشگاه باشه درست نمیگم ... آخه تو این نظرتون دانشگاه رو قید نکردید خخخخخخخخخخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
آقا حمید نفرمایید آواتارتون که چیز دیگه ای میگه ..........
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢٠
٢
٠
شما دانشگاه نرفتی نمیدونی که آخر ماه که پولا تموم میشد چجوری به سمت زندگی نباتی رو میاوردیم....... سختی ندیدین که شما نسل چهارمی ها .... :))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
اینوموافقم باهاتون:)))))))))))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
درک میکنم آقا حمید .............خخخ
atraknews
atraknews
٩٤/٠٣/٢٠
١
١
نه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
مسلما خیلی! ولی بستگی داره خرج رو چی معنی کنین! خرج برای مماغ و گونه و چمیدونم ال کردن ابرو و بل کردن مو نع! عصلا حاضر نیستم خرج این موارد بکنم ولی در حد معمول چرا خوب اراسته و تمیز بودن ظاهرم برام خیلی مهمه! چون ادما در اولین دفعه ای که یک نفرو میبینن در همون 4ثانیه اول اونو قضاوت میکنه و درمدت زمان بعدی به تایید یا رد قضاوتش میپردازه پس مهمه;-)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
واقعا حیف نیست آدم پولشو خرج عمل زیبایی کنه .......... که چی بشه ....
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/٢٠
٥
٠
اره خب ظاهر واسم مهمه,ظاهر مرتب نشاندهنده شخصيت دروني ادمه البته نه درباره همه ولي اغلب اينطوره,كلا سعي ميكنم هميشه شيك باشم و اغلب ست بپوشم واسمم فرقي نميكنه الان بيرون از خونس يا داخل خونه,من با همون چهره اي ك داخل خونه ام ي شال ميندازم سرم و لباس ميپوشم و ميرم بيرون,كلا لباس پوشيدن و اماده شدنم 5 دقيقه طول ميكشه!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢٠
١
٠
۵ دقیقه ای حاضر شدن برای یک خانوم یک آپشن مهم حساب میشه!........... :))
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
اصن این پنج دقیقه ای حاضر شدن خودش کلییییی مهمه خخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
من 3 ذیقه ام رکورد زدم..نهایتا ده مین طول میکشه حاضر شدنم..همون حد معتمولش 5 مینه..ایبل:)))))))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
منم اگه عجله داشته باشم دو سه دیقه ای آماده میشم اگر م نه که حداقل یه ربع دیگه ........
آبدارچی اوباما
آبدارچی اوباما
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
مارکشون چیه ک انقد ماندگاری داره؟؟خخخ...ضد آبه؟؟:دی
بابا بامزه
بابا بامزه
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه بو میده!!!
خود اوباما
خود اوباما
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
بابا مونا خانوم حرص نخورید:)))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
:) اب سرد کن کجاس؟!
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
بره چی؟؟
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
بستگی داره دیگه خخخخ خودم بخوام یا نه،،، اگه بخوام شده حتی 1ساعت هم وقته ظاهرم میکنم.آخرشم به 2 ساعت و داد بقیه طول میکشه =)) البته مثلا اگه بخوام برم یونی تو 5 مین آماده میشم، ولی اگه منظور از ظاهر آرایش کردن باشه که خیلی خوشم نمياد صورتمو بوم نقاشی فرض کنم و زیاده روی کنم ، معمولاً هم تو خونه یا بیرون ست میپوشم.
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
آراسته بودن از ویژگی های مومنه :) چرا که نه ...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
البته که درسته ولی مهم میزان آراستگیه....... :)) ..........
یه آدم
یه آدم
٩٤/٠٣/٢٠
١
٠
بلی بلی اهمیت میدیم اصلا ی دختر همیشه باید شیک و مرتب باشه:))))خرج هم میکنم ولی در حد متعادل و در حد نیازم
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
دختر باید همیشه شیک باشه ..... موافقم +
Narges_V
Narges_V
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
خیـــــــــــــــــــــــــــــــــلی خیـــــــــــــــــــــــــــــــــلی زياد:)
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
راسسسسسستتتتتيييييي بيني ام ميخوام عمل كنم خخخخ
منشی اوباما
منشی اوباما
٩٤/٠٣/٢٠
٣
٣
خدا شفات بده دخترم
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
بینی ات ک خیلی خوبه ک..:)))))))
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
خوبه ک خونوک مشید اگه عمل کنید خخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
الان دقیقا دماغ مونا از کجای آواتارش معلومه که همتون میگین خوبه؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٢٢
٠
٠
رویا جون من منا رو دیدم:)
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
واسه من ظاهرم خیلی مهمه واهمیت میدم بهش.....مهم نیست لباسی باچه مارک وآرایشی غلیظ بکنی...بایدلباس ورنگی روبپوشی که بهت بیادوجوری آرایش کنی که حداقل ازاون ظاهربی روحت بیای بیرون وبه دل اطرافیانت بشینی......بایدیادمون باشه هیچوقت افراط وتفریط نکنیم چون هردوتاش آسیب میزنه بهمون...عطروادکلن هم که جزء لاینفک زندگی منه واصن تموم همسایه ها حتی بچه کوچولوهاشون منوبخاطرعطرام میشناسن:))))))))))))))))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
خوبه...... خوبه........ موفق باشین ........ با عطر و ادکلن موافقم ...... :))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
موتوشکرم:)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
باهات موافقم .................. پس اهل عطر و ادکلنی . یادم باشه تولدت برات بخرم ........
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٤/٠٣/٢٢
٠
٠
یعنی آرایش نکنی بیریختییی؟؟!!
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٢
٠
٠
جناب سربازولایت اولامن نگفتم هرکی آرایش میکنه بی ریخته گفتم نبایدچهره آدم بی روح باشه درمقابل دیگران....دوماشماهمیشه انقدبی مهاباوبدون فکرحرف میزنید....سوماحیف این اسمی که انتخاب کردیدیه سربازولایت خیلی مودبانه تروباشخصیت تربرخوردمیکنه بااطرافیانش تاالگوی صحیحی باشه واسه دیگران!
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢٢
٠
٠
ممنون عزیزدلم آتی جونم:)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
اگر میخواهید ظاهری آراسته داشته باشید به فروشگاه اینجانب و شریک جان تشریف بیاورید !!! خخخخخخخ
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
این فروشگاه کدوم سمت هستش؟حداقل یه محدوده بگید....تامابریم بگردیم یه فروشگاه بی اسم پیداکنیم تواون محدوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
همینجوری راه بیفتیم تو شهر هر فروشگاهی رو دیدیم بریم تو از صاحبش بپرسیم ببخشییییییید اسم صاحب اینجا صالح نیست؟ عضو جیم هم هستا :|
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٢١
١
٠
خخخخخخ...همی ک رویا جون گفتن..خب تو آزراد شهره..بزرگه..تازه باز شده..اسمم نداره..تابلو هم نداره...خوبه دیه..پیدا میشه:دی
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
محدوده رو که گفته بودم راتا بانو :) . نه رویا خانوم دقت کنید دقیقا باید بگید «صـ آ ل ح»!!! :)))))))) خخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/٢١
١
٠
آفرین عاطفه بانو. با این مشخصات که شما گفتین فقط یه دونه مغازه تو دنیا هستش! :)))) خخخخخخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
واقعن؟؟صاحبشم ک وکیل هستن...اسمشون مشخصه:دی...دو نفر هم هستن..پیدا میشه ها:دی
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
آقا صالح هنوز تصمیمی برای اسم نگرفتید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منم اگه بیام مشهد حتما میام فروشگاهتون .........
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
نیست آزادشهر یه وجب جاست حتما پیدا میشه :-D
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
تازه دوستمم وکیله ...! نه هنوز آتی خانوم. تشریف بیارید حتما :) .
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
:)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
مسلمه که اهمیت میدم :) فقط گاهی حس وحال همه چی میپره حتی تیپ زدن..اونجور موقع ها منو هَپَلِ هَپَلیـــــــــان صدا میکنن ('^_^) یه مدت شبیه این هیوبو تو فیلم جومونگ شده بودم :))))))))))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
هیو بو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ههه
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
هوووم :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٢١
١
٠
خب ولی در کل از ست کردن خوشم میاد...مخصوصا ست سفید سرمه ای....سفید مشکی....سفیدو سبز...سفید آبی یه کمم سبز وقهواه ای ...خوب که فکر میکنم میبینم فقط خودمم که بین دوست و آشناهام سفید زیاد استفاده میکنم...شال....مانتو .....شلوار..... کتونی...روسری... سفید کلا رنگ خوبیه :))))
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
قاقاغ(صدا بوق پلیس) ....جلال حرکت کن....قاقاغ...امدوم بوگوم در اینده ای نزدیک دوباره یگان ویژه مثل قدیما برمیگرده...گریبان بدرید و سر ب بیابان بذارید...سمت معدنا نیایین که با واگن دریل دو تیکتون میکنیم...بدانید و اگاه باشید کشتی های نظر برخواهد گشت...بدانید و اگاه باشید که انجمن ها دوباره رونق خواهد گرفت...بدانید و اگاه باشید مجدد نیرو میگیریم...بدانید و اگاه باشید خیلی دونستین برین تو بیابون دیگه....
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
هاااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
خیلی خیلی زیااااد. چون آدم ها در سطح اجتماع در اولین برخورد با من فقط ظاهرم رو میبینن. باید اونقدر موجه باشه که نشون دهنده شخصیتم باشه. از جلف لباس پوشیدن بدم میاد ولی لباسای رنگی و شاد و عطرای خوشبو رو همیشه دوست داشتم. همیشه هم سعی کردم تابع مد باشم تا جایی که ظاهرم رو زننده نکنه
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
کاملاموافقم ++++++++++++
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
عاها واسه خرج نگفتم. بستگی داره چی بخام بخرم. بیشترین پول رو همیشه بابت کفش دادم. عاشق کفشم. اگه از چیزی خوشم بیاد میخرمش. خیلی به قیمتش اهمیت نمیدم چون زیاد اهل خرید کردن نیستم همونی که میخرمو خوب میخرم
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
آفرین عزیزم...بهترین کاردنیارومیکنی...فکرکنم اگه ازچیزی خوشت بیادحتمابایدبگیریش تابعدچشمت دنبالش نباشه وناراحت نشی ازاینکه نخریدیش:)
j_seyedi
j_seyedi
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
من که همیشه شلوار پارچه ای و یه پیراهن یقه دیپلمات...فقط سعی میکنم همیشه مرتب باشه...و همیشه عطر بزنم..چون پیامبر زیاد توصیه کردن....ظاهرمم فقط برای خودم مهمه...همیشه سعی کردم یه جوری لباس بپوشم که اکه یه دفعه امام زمانم منو دید از تیپ و ظاهری که دارم خجالت نکشم...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
بی برانه منتظرم تو روی توی اون شلوار پارچه ای و پیراهن یقه دیپلماتت ببینم......... :))
j_seyedi
j_seyedi
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
پشیمون میشی دادا ها..شب هم خابت نمیبره منو ببینی....خخخخ
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٤/٠٣/٢١
١
٠
آقا تیپ رو مگه میشه بیخیالش شد؟!!! من روزی نیست که برم بیرون ست نپوشم!حالا هرجا میخواد باشه!چ دانشگاه چ پارک چه مهمونی و...ست هم باید متضاد باشه همخونی هم داشته باشه ولی رنگهای جلف و سبک که در شان چادرم نیست رو به هییییچ وجه انتخاب نمیکنم!واقعا ظاهر و طرز لباس پوشیدن برام مهمه و هم چنین تنوع! تابع مد هم ب هیییچ وجه نیستم هرچی که سنگین و زیبا و آراستگیمو کامل کنه ب نظرم قشنگ باشه میخرم...مد چیه؟اونم با این مدلای اجق وجق الان!!!
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
چیزایی که خوشم بیاد میخرم و 99 درصد موارد همه خوششون میاد!‏ یه چن روز طول میکشه یه لباس خووب پیدا کنم ولی پیدا میکنم
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
ظاهرم مهمه واسم ولی اینکه میخام کجا برم با اون ظاهر مهم تره
mahboobeh
mahboobeh
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
تو خونه لباسای مامانمو می پوشم!‏ راحت ترم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
سلام... تا مجرد بودم اختیار دستذخودم بود و 80 درصد درامد خرج کلاس گذاشتن می شد ولی از وقتی متاهل شده ام منتظر می مانم روز مردی بشود جورابی بگیریم و روز تولدم ادکلن و اگر توی فامیل کسی عروسی بگیره کت و شلوار پیراهن هم اجازه داریم بخریم
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
من که زیاد اهمیت نمیدم . همیشه معمولی بیرون میرم . اما بعضی وقتا که احساس کردم جایی خیلی نظر مردم مهمه یا از روی ظاهر قضاوتت میکنن با لباس بدتر رفتم تا یادم باشه مهم نظر خودم درباره خودمه. مثلا فکرشو بکن تو دانشگاه با اونهمه جمعیت با دمپایی آبی پلاستیکی رفتم کلاس :)هنوزم رفیقام بهم میخندن .البته جاهای مهم مرتب میرم مخصوصا حرم امام رضا