خانه انجمن سالی که نکوست از بهارش پیداست
١٥٦٨
٧٤
اکرم انتصاری

سالی که نکوست از بهارش پیداست

سالی که نکوست از بهارش پیداست

با توجه به نزدیک شدن بهار، تا حالا شنیدین که میگویند سالی که نکوست از بهارش پیداست؟ به نظر شما یعنی چه؟ حالا چرا از بهار؟

٩١/١٢/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٤
١
٠
خدایا یعنی میشه منم اول بشم
s.a
s.a
٩١/١٢/٠٤
٢
٠
به قول دوستان نیتت خالص بوده! آفرین خخخخخخخخخخخ
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٤
١
٠
وای نیتت خیلی پاک بود اول شدی ... بهت تبریک میگم مدال افتخارو کسب کردی :))))))
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
٢
٠
چه نیت خالصی مستر!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/٠٤
١
١
اشک شوق الان تو چشام حلقه زده! چه رمانتیک! :)))) دفه دیگه از خدا بخواه شُله بدن نیتت خیلی خالصه! خخخخ :)))))))
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٥
١
٠
یعنی میشه الان شله بدن.........................زینگ...زینگ......کیه..............شله اوردیم براتون..................
s.a
s.a
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
در ابتدای امر من اعتراف می کنم که این ضرب المثلو سرچ کردم الان ولی چیزی دستگیرم نشد(باشد که مرا ببخشایید!)......... ولی حالا نظر من: احتمالا منظورشون یه چی تو مایه های بارش بارون و اینا بوده! مثلا اگه سال پر بارشی باشه، کشاورزا خوش به حالشون می شده، محصول خوبی داشتن اون سال! نمی دونم واللا....... همین به ذهنم رسید......
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
لیکن متقّلب!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
شطرنجی شو!
bye
bye
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
خوب چون اولین فصل دیگه ! ( به مخم زیاد فشار اوردم این در اومد ) صبر کن الان مشتری دارم درستشو میام میگم :D
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
خخخخخخخ عاغا اون عینکه قیمتش چنده ؟؟؟
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
نری سرچ کنی!
bye
bye
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
کدوم یکی ! اون پلار؟ 58000 تومان
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
نه عاغا اینو که نگفتم اون یکی عینکو ...
bye
bye
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
برو خانم شما خریدار نیسستی ...! D:
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
نخیر عاغا شما فروشنده خوبی نیستی بچه برو بگو بزرگترت بیاد خخخخخخخ
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
چی خَشِنی شوما؟؟؟؟؟؟؟ فروشنده باید خوش اخلاق باشه..... عاغا ما که اگه اینجوری باهامون رفتار کنین میریم بیرون پشت سرمونم نگاه نمی کنیم..... بَعله..... اینقدر باید عینکهای مختلف بیارین تا بلاخره یکی پسندمون بشه..... :)))))))9 خخخخخ
bye
bye
٩١/١٢/٠٦
٠
٠
بچه ؟!
bye
bye
٩١/١٢/٠٦
٠
٠
دوست خوبم ! مشتری پاشو بذاره مغازم بیرون که میاد یک چیزی بهش فروختم ! بله
ati200
ati200
٩١/١٢/٠٤
١
٠
چون اولین فصل ازشروع یه سال هست...و اسه همین وقتی میخوای کاری رو شروع کنی میگن از بهارش پیداست ..یا ازهمون اول می فهمی چی به چی یه ..اگه خوب شروع شه تااخر خوبه ..بد شروع شه تااخر بده ..مهم اول هرکاره ..یعنی بهارش
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
70% موافق :)
m_kashiyan
m_kashiyan
٩١/١٢/٠٤
١
٠
خب واسه اینکه بهار اول ساله!یعنی اگه ازهمین اولش سال خوب شروع بشه تا پایان سال همین طوریه.نمیدونم واقعا درسته یا نه ولی فکرکنم تا حدودی اینجوریه!مثله چراغ قرمز وقتی میری بیرون اولین چراغ که قرمزه تا آخر راه همش به چراغ قرمز برمیخوری!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٤
١
٠
April and may the keys of the year. سالي كه نكوست از بهارش پيداست :مواقعي گفته مي شود كه كاري بر وفق مراد باشد
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٤
١
٠
ولی اگه نظر خودمو بخوام بگم ... میگم ... سالی که نکوست از پاییزش پیداست پاییز اگر پاییز باشد روی زمستانش روسفیدخواهدکرد زمستان اگرزمستان باشد روی بهارش را خیس خواهد کرد بهار اگر بهار باشد روی تابستانش راخنک خواهدکرد آری سالی که نکوست ازپاییزش پیداست نه از بهارش
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
١
٠
لیکن لایک همه چیز از پاییــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــز شروع میشه!
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
ok
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
تی ام جان بعله؟
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
بعله ...
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
اوووووووووووووووووووف!کلا اره شده موضوع من این کار آقای فروزانه!
s.a
s.a
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
وااااااااااااا....... آخه مثلا چی نوشته بودی که اره کردن؟!!! سی*یا*سی؟ عش*قی؟ آنتی*ادمین؟!!!!!!!!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
اصلا متنش تحریف شده شک ندارم کاره اره به دسته!اون مستر جارچی که شیرموز دوست دارنو کوآلا:دی
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
یکم توجه کنی ب معنیش میرسی.مثلن فلانی اول شروع. ب کارش قیمت گوجه میشه4000 میگن سالی ک نکوست از بهارش پیداست.ک تا آخرش,چی,میشه
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
لیکن آرشام متن تحریف شده تقصیرمن نیست!من پرسیده بودم بهترین روز امسال وبدترین روزش کدومه!
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
راس میگه ها...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
تازه جدییدن شعار انتخاباتی داده زنده باد بهار
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
آره باوا! ولی واس خودش نیس ... یه چیزایی درمورد فرد مورد نظرش میگن ک آلان نمگم!!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
گفته بهار می آید.البته
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
نه همون زنده باد بهاره ...
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
میدونی فکر کنم یعنی سالی که نکوست از بهارش پیداست...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٤
١
٠
خسته نباشی شما ! زیاد فکر نکن عزیزم
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٤
١
٠
یَنی واقعا سالی ک نکوست از بهارش پیداس؟؟؟؟
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٤
١
٠
البته خسته که شدم الی جون .راستی پاییز جون فکر می کنی اشتباه فکر کردم؟من همه ی تلاشم رو کردم تا به این نتیجه مهم رسیدم
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
از نظر من سالی که نکوست از پاییزش پیداست از 17 آذرماهش بعله!
من
من
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
بعله! اون که صد درصد!!!!
bye
bye
٩١/١٢/٠٦
٠
٠
واقعا ؟!
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
ینی سالی که نکوست از بهارش پیداس، خُ چون بهار فصل اوله دیگهـ !
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
والا تقصیرمن نیست!خو نزین پاییزکه زدن نداره!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
البته پاییز این سوالم بد نیسا!!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
دریا آخه بچه ها چپ چپ نگاه می کنن نیگاه!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
هرکی ب پاییز چپ چپ نیگا کنه با من طرفه! {دریا گنده لات میشود!}
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٠٤
١
٠
شاید چون اولین فصل ساله اینجوری باشه.مثلا اینکه تو بهار چقدر بارون بیاد یا چیزای دیگه.بعد اول هرکاری بهار اون کار به حساب میاد و کیفیت اون کار رو شروعش معلوم میکنه.
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
میترا تو هم!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
من چی؟به خدا از تو اینترنت سرچ نکردم:)))
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
برا اینکه اول سال بهاره! هر چی از ابتداش مشخصه دیگه! چون بگذارد بنا آجر کج تا ثریا میرود دیوار کج! نِگا مثلن آجر کج = دیوار کج! مُتُوجه فلسفه شدی؟؟؟؟؟ پایه و اساس مشخص کننده س!!!! هوم؟؟؟؟؟ نه مُتُوجهی؟؟؟؟ خخخخخ :)))))))))))
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
سحر داد بزنم؟تقصیرمن نیست خب سوال من این نبود والا!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
البته میگن خشت اول چون زند معمار کج/تا ثریا می رود دیوار کج:)))
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
نه ببین سپهری جون اینی ک تو میگی تحریف شده ی اینیه ک من میگم! بَهله ! خخخخخخ :))))))) اصل ضرب المثل اونه ک من گفتم!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/٠٤
١
٠
ای معاون سانسورگر سردبیر ایشالا کچلی بگیری!!!! چرا این کارا رو میکنی؟؟؟؟ رو پُل صراط من میام هُلت میدم بری تو جهندم! خخخخخ :))))))))))
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
بهترین روز:روزی که کنکور قبول شدم.بدتریناش زیادن مثلا روزی که بین دوراهی مونده بودم.
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
این مثال رو برای انسان هم بکار میبرند....یعنی اگه بهار پر برکت باشه از بارون..شکوفه..گل خوب مبشه گفت سال خوبیه...ولی اگه مثلا برف بیاد خسارت بزنه برعکس....حالا انسان هم همینطوره حرف زدنش تو یک زمان یا کارکردنش نشون دهندست
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠٤
١
٠
چون اول راهه!میگن هرکاری از اولش خوب باشه تا آخر خوب پیش میره هر کاری از اولش مشکل دار بشه تا آخر همینجوریه!حالا امیدوارم همه دوستان بهار خوبی داشته باشن تو سال جدید که تا آخرش خوب باشه!
اسمانه
اسمانه
٩١/١٢/٠٤
١
٠
موافقم پسر عمو ..موافق...
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
١
٠
وهم چنین شما:)
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٠٥
١
٠
مَنَم هم.... الهی آمین.....
maryam
maryam
٩١/١٢/٠٤
١
٠
نمدونم! ولي من پارسال از شب عيد احساس خوبي به سال پيشه روم نداشتم اصلاهم سال زياد خوبي نبود برام ولي امسال حس خيلي خوبي دارم...
b-bahmani
b-bahmani
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
مثلا وقتی یک دختر چپ چپ نگات کنه!باس بگی سالی که نکوست از بهارش پیداست!یعنی ای نیتش چیز بوده!مثلا امر خیر! یا مثلا ی دختر براش خاستگار میاد هزار جور بهانه می تراشه!باس بگی سالی که نکوست .....یعنی طرف یکی رو زیر سر داره!یا مثلا یکی تو جیمه......سالی که نکوست.....یعنی خععععلی بیکاره!یا هدف داره و یا لیکن دست های پشت پرده و یا کلا کاسه ای زیر نیم کاسه!کلا مربوط میشه به دخترا!مثلا ی دختر آرایش می کنه باس بگی اووووووو سالی که نکوست!!!!!!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
لیکن یه کدئین بخور برادر بخواب اعصابت اروم شه بعد نظر بده والا!
maryam
maryam
٩١/١٢/٠٤
٠
٠
چه خنك..
من
من
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
والا ماکه چیزی نفهمیدیم!!!
mahtab-k
mahtab-k
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
اووووووووووووووو چه خبره بابا....چه ذهن آشوبی داری برادر
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٥
٠
٠
کلا بهار فکر میکنم برای همه فصل خوبیه...
mahshid
mahshid
٩١/١٢/٠٥
١
٠
من چه می دونم والا
mo_so
mo_so
٩١/١٢/٠٥
١
٠
چون بهار فصل زنده شدن و تولد دوباره طبیعت است
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٠٥
١
٠
چون بهار اولین فصل ساله و سرآغاز یه سال جدید.....