خانه انجمن جام تو دست کدوم قهرمانه ؟!
٧٥٤
٨٠
a-abolfazli

جام تو دست کدوم قهرمانه ؟!

جام تو دست کدوم قهرمانه ؟!

این اینفوگرافی در آستانه ی  دیدار جام قهرمانان منتشر شده است .

به نظر شما در این فینال کدوم تیم برنده از زمین بیرون میاد ؟بارسلونا یا یوونتوس ،چرا؟

٩٤/٠٣/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
:/
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٦
٢
٠
بارسا پرسیدن نداره دیگه ولی اسون نمیبره با زحمت میبره!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٦
٢
٠
99% بارسا. فوتبالی نیستم ولی بارسا احنمال بردش زیاده
judy_abbott
judy_abbott
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
شما مونیخ بودین احیانا بازیای بایرنو نرفتین از نزدیک؟؟؟؟.....جو ورزشگاشون خیلی عالیه!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
فوتبال که نه. یه بازی راگبی رفتم دیدم اینقدر همدیگه رو زدن من از حال رفتم :)))))
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/١٦
٣
٣
جاست بارسا
judy_abbott
judy_abbott
٩٤/٠٣/١٧
٢
٣
جااست یوناااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایتد بزررررررررررررررررگ:دی
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠٣/١٦
٢
٢
بارسا پيروز سه گانه امسال بدون هيچ حرف ديگري :)
امیر بهزادپور
امیر بهزادپور
٩٤/٠٣/١٦
٠
٢
فقط بایرن مونیخ...و دیگر هیچ.
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١٦
٠
١
ببا اینک ناراحت شدم ولی اینم حذف شدااااااااااااااا
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٦
٩
١
زنده باد رئـــــــال :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١٦
٠
٤
فعلن ک حذف شده:دیییییییییی
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
آفرین به شما آقای کلد + ..... دیگه هر بازی برد و باخت داره مهم اینکه همیشه عالی بازی میکنه .......
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٦
٣
٠
فقط والیبال ایران، لهستان شبکه یک و ورزش ساعت ۲۳
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٦
٢
١
در ضمن پرچم رئال مادرید همیشه بالاست
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
بابا حذف شدن دیگه:دی
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
بعله بعععععععععععله مشخصه :))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
اون که صد البته ........
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
علاقه ای ب فوتبال ندارم
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
به والیبال چی ؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
دارم... کلا ورزش رو دوس دارم . ولی فوتبال نه زیاد
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
والیبال حرف نداره ........
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
شما چ ورزشی انجام میدین؟
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
من والیبال رو خیلی دوس دارم همیشه هم بازی میکنم ......... بازی های تیم ملی هم تا اونجایی که بتونم میبینم ...... والیبال ورزش مورد علاقه منه !!!!!!!!
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
فکر کردم رزمی کارید خخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
تحت عنوان چه دلیلی این فکر به ذهنتون رسید ....
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
اوایل خودتون مگفتین ورزشکارین و اینا منم فکر کردم شمام از خودمونین خخ ینی جزو جامعه رزمی کارانید
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
نه دیگه در اون حد نیستم ...... منو رزمی کار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
مگه چتونه؟ رزمی کارا ک.شاخ ندارن خخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
مگه من گفتم شاخ دارن ....... میگم به گروه خونی من نمیخوره .خخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١٦
١
٠
بــــــــــــــــــــــــــــــارســــــــــــــــــــــــا^_________________________^
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٣/١٦
١
١
بارسااا...چون من میگم:)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٦
٣
٠
من فقط رئـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــال ........... با بقیه کاری ندارم ........
j_seyedi
j_seyedi
٩٤/٠٣/١٦
١
٠
یوونوس قهرمانه.....
judy_abbott
judy_abbott
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
ولی خدا بکشه این فوتبالو!.........باس 2 تا جام میساختن......حیف بود دستای بوفون بدون جام......
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
کی؟
هاچ
هاچ
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
چی شده :دی این برنامه ی لیگه کجاست؟ چرا تیم کندولونا نداره؟ چقدر لیگه کم سعادتیه :دی
judy_abbott
judy_abbott
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
ما تو الترافورد میخلیم ی جایگاه واسه زنبورا درس کنیم:دیییییییییی........منچستر خیلی ب زنبورا بها میده!
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٦
٠
١
باراسا.............100درصد
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
یووه...انتقام سری ا رو خواهدید گرفت..بازگشت سری ا ب قدرته....و امیدوارم در اینده ای نزدیک بازگشت میلان رو هم شاهد باشیم....زنده باد میلان و یووه
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
یوونتوس نشون داد که سری آ تو اروپا هنوز حرفی واسه گفتن داره....اما با وضعیت فعلی یوونتوس و تک قطبی شدن چند ساله سری آ ،تیمایی مثل میلان و اینتر و رم (که خیی دوسش دارم) با این وضعیت حالا حالا ها خاموش میمونن
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
میلان مشکل مالی داره..پر حاشیه شده والا معرکه ترین میشه..میشه مثل چند سال پیشش....
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
جدای از مشکل مالی مشکل مدیریتی هم داره. برلوسکونی بعد از کشورش بیچاره کرد این تیم رو ... گالیانی هم ...
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
هی...نگو که دلم خونه..تیمو بفروشن بره همه ماها نفس راحت بکشیم...کلی خریدار پایه تیمه
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/١٧
٠
١
الان واقعا تیمی تو دنیا وجود داره که بتونهه حریف بارسا بشه؟ آخ آخ ژاوی... بعد سالها دیدن مهندس و پاسهای فانتزیش واقعا ناراحتم که از فصل بعد دیگه نداریمش... :( .
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
با اینکه رئالیم و اصلانم از تیمتون خوشم نمیاد :))...ولی ژاوی واقعا دوست داشتنی بود...بنظر من تو فوتبال اسپانیا همونقدر که کاسیاس قابل احترامه ژاوی هم هست :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((
judy_abbott
judy_abbott
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
منچستر زلزله!.........ایشالا سال دیه uclرو میترکونیم:دی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
نمرده که...چند ماه دیگه مثل خیلی از بزرگای فوتبال میره برا عربا بازی میکنه میاد تیمای ما رو له میکنه
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
این احساس رو منم نسبت به تیمتون دارم دادا:))))). قبول دارم.یه سری بازیکنا فارغ از هرگونه تعصبی محترم و دوست داشتنی هستن که ژآوی و کاسیاس هم جزء همین دسته از بازیکنان...
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
با این جملت فهمیدم اصلا فوتبالی نیستی محمد حسن جان.تو دنیای فوتبال خداحافظی یک اسطوره مثل مرگ میمونه.اونم اسطوره ایی مثل مهندس... سالی که اون فیگوی خائن بهمون خیانت کرد ناراحت بودم.سالی که ریوالدو رفت همین حس رو داشتم و... واقعا وقتی اسطوره ایی مثل پائولو مالدینی خداحافظی کرد یا زمانی که شوچنکو رفت چلسی یا زمانی نستا.گتوزو.سیدرف و.... رفتن به عن.ان یه هوادار میلان ناراحت نشدی؟ یا خاطراتت نیفتادی؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
با رفتن هر کدوم از میلانی ها ناراحت شدم..اما سوزشش کمتر از اینه فردا همون بازیکن بیاد جلو تیمای ما برای عربها گل بزنه و غرورم له بشه...میلان ببازه ناراحت میشم ولی تیمای ایران ببازه غرورم له میشه..من پرسپولیسیم ولی اگر استقلال جلو عربا ببازه غرورم له میشه..من هنوز که هنوزه از رفتن زلاتان.ماریوبالوتلی ناراحتم...با رفتن ماریو می خواستم گریه کنم...برای مسدومیت بازیکنامون ناراحت میشم مثل استفان که یک فصل و نبود یا روبینیو که اشکمو در اورد..فصل قبلی که هر بازی 6-7 مسدوم داشتیم:((
مهسـآ
مهسـآ
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
:)
مهسـآ
مهسـآ
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
یه مرده میخوره به نرده........
مهسـآ
مهسـآ
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
یه مرده میره معدن بقیه ش باشه واسه بعدن......
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
با معدن شوخی نکنین:@
مهسـآ
مهسـآ
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
چو؟!
مهسـآ
مهسـآ
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
یکی میخاس بره تونس نتونست.........
مهسـآ
مهسـآ
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
من اومده بودم اب بخورم:|اب سرد کن کجاس؟:/
judy_abbott
judy_abbott
٩٤/٠٣/١٧
٠
١
هیچ خودتونه اذیت نکنید سال دیگه منچسترررررررررررررررررررررررررررررر میاد همه رو شت و پت میکنه آرههههههههههه....gloooooooory man united
judy_abbott
judy_abbott
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
بودن تو دستای بوفون لیاقت میخاست ک جام قهرمانی این لیاقتو نداشت!
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
کاملا موافقم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
بله صد در صد
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
از فوتبال متنفرم...
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
جدی ...... :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
فوتبال هم همچنین:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
هم فقط قیمت بارسا 3 برابر یووه بود...
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
:|
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
دروغ موگوم مگه
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٢
هم خط حمله بارسا چند می ارزه..با همو سه تا مشه یک تیم بست
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
داداش اینم بگو بارسا در حالی قهرمان شد که تحریم بود. چرا تیمای دیگه که خیلی بیشتر از بارسا خرج کردن هیچی نشدن؟ هرچند با این حرفا لوث نمیشه قهرمانیمون.
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
تو قیمت بارسا رو ببین قیمت یووه رو ببین....والا یووه با همین قیمت(دهمین تیمه گرونه) اومد تا فینال در حالی که 9 تا تیم پولدارتر جلوش بودن
admincheh
admincheh
٩٤/٠٣/١٧
١
١
بارســـــــااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!:)
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٧
٥
٢
سوراخه
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/١٨
٠
٦
اگر از اینکه در جواب یه خانوم باید محترمانه تر کامنت گذاشت بگذریم به این نکته میرسیم تیمی که تو 443تا بازی گذشته فقط تو 2تا بازی درصد مالکیت توپش کمتر از 50% بوده و تنها تیمی که 2بار 3گانه گرفته و تیمی بوده که تو تحریم قهرمان شده اگر سوراخ باشه :| تیم مورد حمایت حضرتعالی ارباب حلقه ها تشریف دارن :| . من اصلا نمیدونم چطور روتون میشه کامنت بذارین. با اینهمه اِهن و تولوپ یک جام هم نگرفتین اونوقت کری هم میخونید! واقعا جدای از اینکه رئالی ها حسرت به دل هستن خیلی هم اعتماد به نفس کاذذذذذذذب دارن :|
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
اقای صالح:)ارامش خوتونو حفظ بنمایین:)خخخ...:)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
:))))
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٣/١٨
٠
١
بدون شک بارسا :)