خانه انجمن ذهن مشغولی هات رو اضافه کن !
٩٤٢
١٢٧
m_vahedi

ذهن مشغولی هات رو اضافه کن !

ذهن مشغولی هات رو اضافه کن !

بر اساس نتایج حاصل از اجرای پروژه آینده پژوهی ایران 1394، مهمترین مسائل و متغیرهایی که در سال 1394، ایران با آن روبروست مشخص شده است. طبق این پژوهش 100 مسئله اول ایران، شناسایی و معرفی شده اند که 10 مسئله اول به ترتیب عبارتند از:

1- سرنوشت پرونده هسته ای

2- نرخ رشد سرطان

3- آلودگی هوای کلان شهرها

4- قیمت نفت و بازار جهانی آن

5- وضعیت منابع زیر زمینی آب

6- داعش و فعالیت های آن

7- انتخابات مجلس شورای اسلامی

8- خشکسالی گسترده

9- بیماریهای ناشی از آلودگی هوا

10- یأس و سرخوردگی جوانان

شما به این لیست چه مواردی رو می تونید اضافه کنید؟ کدوم یک از این 10 مورد دغدغه اصلی شماست؛ چرا؟

٩٤/٠٣/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
موسسه .... اینو از طرف دایی بنده خدای خودم گفتم و علی آقای مهندس :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
پشت کارتو دوست دارم....بالاخره اول شدی
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٣/٢٩
٠
٠
افطار شله داریم یا نه؟ بزرگترین دلمشغولی من
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٤
١
٠
قیمت بالای مسکن . قاچاق . بلای خانمان سوز اعتیاد و...
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
پدیده نوظهور نتورک مارکتینگ :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
من چند ماه توی یکی از این شرکتا بودم .... یک مشت شرکت گرونفروش...... شما برای کسب سود باید به اعتماد قوم و خویشاتون خیانت کنین..... بله سودش صد در صده ، من تضمین میکنم اما اگه بتونی بخوری . . ... تمامی این شرکتها گرونفروشن.......
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
موافقم شدیدا ://
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
منم چند تا پیشنهاد داشتم برا اینکار ...چیزی که گفتم دقیقا همین حرف بود... من دلم نمیاد این چیزا رو ب فامیل و آشناهام بفروشم....خب خیلی گرونن.....البته اگه متناسب باقیمت ،کیفیت و کارکرد هم داشته باشن بله... ولی خب اکثرا ندارن :؟/
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
ایناها با دروغ سر مردمو کلاه میذارن...میگن جنس ما خوبه میخوایم واسته رو حذف کنیمو فلان..به منم پیشنهادش شد
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
هه اینا حراجی فروشی که باز نکردن قیمت هارو شرکت که نمیزاره شورای نگهبان و اصناف تعیین میکنن
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
:/ قیمتا رو شرکت میذاره....من بهم پیشنهاد شده...اصلا دوست ندارم کارشو...کلی مشکل داره..کوچکترین مشکلش:اگر هدف کم شدن واسطه است چرا مثل خیلی شرکتای دیگه نمایندگی فروش نمیزنن؟؟؟بهونه انحصار میارن..همه محصولاتشونم وارداتیه میگن برای حمایت متخصص های مایه
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
بستگی داره شما چ شرکتی رو انتخاب کنید برای وارداتی بودنش. بعدشم این کار برای به پول رسوندن مردم و دولت هستش با نمایندگی ک دولت نمیتونه از مردم مالیاتش رو تمام و کمال بگیره و در نتیجه تورم بوجود میاد
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
تو دقیقا داری حرفای شرکت پ رو میزنی...کلی من از توش مشکل در میارم...یک جایی این شبکه ورشکست میشه
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
شما میخوایید تمام خوبی ها بوجود بیاد یهووویی؟ چندین ساله ک کار تو ایران افتضاحه حالا هم ک ی کاری خوبی اومده خب زمان میبره تا اون بازار قدیم رو بهبود ببخشه
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
شرکت پ؟؟ نمیدونم چ شرکتیه ... برادر گلم ۵۰ ساله ک تو دنیا این شبکه ورشکست نشده حالا تو ایران مخواد بشه. شما همچنااااان میتونی نظاره گر موفقیت دیگران باشی و همچنان ب انتظار ورشکست شدنش بنشینی خخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
پسرم تو هنوز 18 سالتم نشده....وقتی چند تا بزرگتر که رفتن توش میگن بدرد نمیخوره بدون لابد چیزی هست.....تمام لوازماشون وارداتیه میگن ما متخصص داخلی رو اوردیم سرکار در صورتی که دروغ میگن..شرکتای مشابه ایرانی محصولاتشون ارزون تر و بهتره...با این کار به اقتصاد اسیب میزنیم..اون شرکتای خارجی محصولات داخلی رو اون طوری میفروشن نه وارداتی رو..جدای از اینا اعتبار شخصی ادم زیر سوال میره...چون بقیه به خاطر اعتماد به ما خرید کردن و تهش ناراضی میشن
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
عزیزم تو داری کلاااا ی شرکت دیگرو میگی شرکتی ک من دارم کار میکنم با افتخااار ۴ تا کارخونه از خودش با برند خودش داره و روز ب روز هم داره اضاف میشه و محصولات کی از خودش نیست هم ایرانی و با برند ایرانیه و محصولات خارجی هم ک داره همشون با کیفیت درجه یک هستند
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
اینم بدون ک همیشه ب سن و سال و بزرگتری و موچکتری نیس قرار هم نیس عرکسی ک رفت تو این صنعت موفق بشه. شما و چار تا بزرگتر ب قول خودت رفتیدو نشدید شاید من بشم شاید ک.نه حتمااا میشم :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٤
١
٠
مورد 10 دغدغه ی اصلی منه، چون که اگر این یکی درست شه خیلی چیزام پشت بندش درست میشه...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
الان شما دچار مورد 10 شدین؟
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
چرا این سوالو از بقیه که گفتن شماره 10 نکردین؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
آخه شما دم دست بودی .......:)))
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
باید بیان ادمو قلقلک بدین...والا این همه چیز برای شاد بودن
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
خو من منظورم صرفا به خودم نبود، کلا به نظرم تو ایران این مورد ده خیلی زیاده برا همین میگم اگه حل شه خیلی چیزام حل میشه، مثلا دیگه حتی بی آبی هم اون موقع دیگه مشکل نی چون طرف با دید مثبت به بی ابی نگاه میکنه به جا یاس و سرخوردگی :))) یا همی سرطان، اونوقت پرانرژی میتونن جلوش وایسن :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
ماها سخت گیر شدیم...جوگیرم شدیم....رفاه زیاد باعث شده این طوری بشیم..الان تو هر میلانی 50 تا ماشین پارکه..بچه،جوون و نوجوون تو میلان خونشون نمیتونن فوتبال و والیبال بازی کنن...عقده ای و سر خورده میشن...پارک یا بیرون شهر حتما باید ماشین داشته باشن که برن...پدر من و شما پیاده یا با دوچرخه می رفتن..خودمون سخت میگیریم...الا
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٤
١
٠
بح بح عجب انجمن خوبیه :) ممنون خانوم/ آقا واحدی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
چون اول شدی...
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
صد در صد همش...:دی
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٤
٤
٠
من 10 رو به توان 10 میرسونم....
خخخخ
خخخخ
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
خب 10 ب توان 10 ميشه چند?اگه گفتي???خخخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
بیخیال محمد حسین ......... یعنی در این حد؟؟؟؟؟
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
داش بخدا خیلی بیشتر از این حرفاس تازه....امید به آینده داره میره زیر صفر !!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
:))) ...... مراقبت خودت باش پسر!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
داداش تو داری افسرده میشی...این همه چیز امید دهنده...والا از من که بیشتر مشکل نداری
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
داداش تو خیلی مردی...ینی همین که تو این شرایط رو پات وایسادی و با امید ادامه میدی خیلی حرفه...ولی من که خیلی نا امیدم از این زندگی!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
شاید شکست عشقی خوردی..بابا مشکل کار داری؟؟اصلا همچین مشکلی وجود نداره...از خاک خالی میشه تو این کشور پول در اورد
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
1 و 10 ........
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
تقریبا تمامش ب ما مربوط میشه و دغدغه و دشواری ماست دیگه نمیشه ک بی اهمیت باشیم
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
نبودن ایمان و تقوا در جوانان.
یکی
یکی
٩٤/٠٣/١٤
٧
٠
عمل صالح رو جا انداختین خخخ
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
شما؟
یکی
یکی
٩٤/٠٣/١٤
١
٠
یکی هستم
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
ههههههههههههه
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
شایدم دوتا خخخ
یکی
یکی
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
خوشبختانه هنوز دو تا نشدم
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
.درکل خواستین گمنام بمانید.هرجور راحتین:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
عه...سلام یکی..چطوری...اصلا من که کامل شناختمت
یکی
یکی
٩٤/٠٣/١٦
٢
٠
فکر نمیکنم وگرنه از افعال جمع استفاده میکردین خخخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
١
٠
دیگه الان صد در صد شناختمتون
faride
faride
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
یکی شناختمت فک کنم! :دی
یکی
یکی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
فریده جان!عمرا بتونی حدس بزنی من کی هستم چون هم لحن و هم نوع نوشتنمو تغییر دادم که کسی متوجه نشه
Narges_V
Narges_V
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
6 و 10
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
2 ......
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
سرطان تقصیر خودمونه..کلی عوامل سرطان زا رو خودمون اوردیم کنار خودمون...نمونش سنگ های گرانیته
faride
faride
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
میشه بیشتر توضیح بدین؟! سنگ های گرانیتی؟!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
سنگ های گرانیت خاصیت رادیواکتیوی ضعیف دارن...توی فضای بسته(مثل متروی مشهد و تهران-ادارات و هتل ها و...)نباید استفاده بشن که میشن..به مرور زمان باعث سرطان در افراد میشن...حالا به مشکلات دیگه مترو کار نداریم...مثلا گرد مواد سرطان زایی که از لنت و چرخ قطار ایجاد میشه و در اون فضا پخش میشه
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٤
١٠
٠
كنكور :/
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
+
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
خخخخ
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
کنکور که تا چند وقت دیگه بر میدارن، راحت میشن بقیه خخخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
از وقتی ما بچه بودیم میگفتن کنکور رو بر میدادن ما که موهامون سفید شد تو این همه کنکور دادن ولی هنوزم کنکور سرجاشه!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
کنکور که دیگه دغدغه نداره این روزها همه قبولن دیگه کنکور زمانی دغدغه بود که ده درصد داوطلب ها قبول میشدن نه الان که کنکورها صد درصد قبولی میدن!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
کنکور به این خوبی..بردارنش کجا کیک ساندیس بوخوریم اخه:))البته از ما که دو تاش گذشت..یکی دیگه مونده فقط....یک سوال برای دکتری هم کیک ساندیس میدن؟؟؟؟
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/١٤
١
٠
2 و 10 و مشکلات روحی روانی ای که بیشتر مردم جامعه با اون روبه رو هستند.
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
موارد ۱،۲،۶،۱۰
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
شماره ۱ که فک کنم حالا حالا ها بمونه ، نمیدونم اینقدز میرن نشست ، خسته نمیشن خخخخ
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
تولدت مبارک محمد جان....ایشالا 120 سال زنده باشی :)
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
ممنون :-)
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
یره 1 خط بهت تبریک گفتوم فقط میگی ممنون؟ :|...باید با پام بیفتی :D
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
خخخخخخخخ وااااي چقد خنديدم ^___^
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
کار اشتون و ظریف که تموم شد ... حالا نوبت عراقچیه؟ ..... این با کیه؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
میگن شام های خوبی میدن....کی بشه مایم بریم مذاکره..:))
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
همه ی موارد :|
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
چقدر دغدغه!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
دزدی
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٤
٠
١
مهمترین: سرنوشت مطالبم توی جیمه
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/١٤
١
٠
علاوه بر اینهایی که گفتین فکر میکنم شغل و ازدواج هم مهم باشن در کل نگرانی از آینده دغدغه ی خیلی هاست
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
فکر مکینم مربوط به شماره 10 بشه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
و شاید هم این مسئله /دشواری‏ های اقتصادی تشکیل زندگی زوج ‏های جوان/
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
http://www.ayandeban.ir/1393/12/iran1394-r3/
ali007
ali007
٩٤/٠٣/١٥
١
٠
1;پرونده ى هسته ای.......7:انتخابات مجلس.....10:یاس جوانان!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
:)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
انتخابات مجلس شاید دغدغه فکری خیلی ها نباشه اما خیلی مهمه. سرنوشت یه ملت 70 میلیونی دست مجلسی ها و تصمیماتشونه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
به نظر من : نارضایتی عمومی از وضع زندگی و قدرت خرید عمومی و معیشت مردم/مراجعه به لینک 100 مسئله اول ایرانhttp://www.ayandeban.ir/1393/12/iran1394-r3/
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
همه اینا ذهن مشغولی های من یا بهتره بگم هممون هس بقیه اش جزعی ان! مثلا چرا گوشیم ال سی دیش شکست! یا چرا فلان چیزو ندارم! خخخ الهم عجل لولیک الفرح امین امین امین اگه بیاد همه چی درست میشه
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
١
:/ :|
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٥
٣
٠
بدترین چیزی که میون این همه بحران توکشورماوجودداره زیادشدن طلاق هستش وبچه های طلاق!!!!!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
باید دنبال علت اصلی این بحران گشت.....
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
١
بحران اصلی بی بند و باری و فیلم های ماست..بد حجابی.این دوستی ها اشتباه...خیانتها طلاقو ایجاد میکنه..فیلمایی که طلاقو عادی کردن
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٥
٢
٠
کاش کاری بشه تابنیان خانواده هامحکمتربشه................
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
١
باید رویه فیلم ها نظارت بشه...فرهنگ حجاب و ریشه ای جا بندازن...تا زمانی که زن ندونه حجاب برای چیه بنیان متزلزله...باید حق زن و مرد و روشن کنن که کسی زیاده خواهی نکنه و کم کاری
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
شماره 5 .... تو رو خدا شماره 5 ...... آی ملت شماره 5 ....... کشور ایران از اقلیم نیمه خشک به اقلیم خشک وارد شد ..... آی مردم 60 درصد آبهای زیرزمینی در طی چند دهه اخیر از بین رفته و مطمئن باشین خیلی زود استانها بر سر آب به جان هم میفتن و بعدش کشورها ......... اگه قحطی آب جدی بشه (یعنی به حدی برسه که جلوی چشمان بسته مسئولین برسه) ...... اونموقع خیلی از این شماره ها صفر میشن ...... :"(
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
اوهوم اوهوم استاد ریاضی مون یه بار نیم ساعت داش در رابطه با همین مساعل صحبت میکرد
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
تاثیری هم داشت؟؟؟؟؟؟؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
اره من خودم رو این موضوع حساسم همون روزش داش بارون میومد تو راه برگشت یکی داشت جلو مغازشو باا شلنگ میشست! یه نگاه عاقل اند سفیهانه ای کردم بش و گفتم عاقا همین الان بارون اومد اسراه ببندین اون ابو!خخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٥
٠
١
به تمام اینا امید و اعتماد به زندگی صفر هم اضافه کنین :|
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
من به غیر مورد 1 و 4 و 7 به بقیه موارد خیلی فکر میکنمو غصه میخورم البته نه که اصلا به این موارد فکر نکنم ! نه کمتر از بقیه ذهنمو مشغول میکنن....من خیلی نگران محیط زیست...آلودگی های زیست محیطی...هدررفت منابع آبی... افسار گسیختگی نسل ها بعدی.... عدم علاقه ، میل واشتیاق به تحصیل توی نسل امروز....بیکاری....آقا بیکآآآآآآری :(((
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/١٦
١
٠
البته هیچ کدوم از اینایی که گفتم دلیل بر این نیست که به آینده خودم ... مردمم یا کشورم نا امید باشم نه....من فکر میکنم که چطور باید این مسائلو حل کرد...حداقل من به سهم خودم چکار میتونم بکنم :) و این مهمه که هرکس بدونه جایگاهش چیه وباید چکار کنه .
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
چقدر خوب که هنوزم امیدواری :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
:)
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
نرخ رشد سرطان و الودگی هوا واقعا نگران کنندست...اگه اینجوری پیش بره فک نکنم در زمان ما دیگه کسی به مرگ طبیعی فوت کنه!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
میخوای عوامل سرطانو بگم برات؟؟؟همش تقصیر خودمونه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
ایران روی خط سونامی سرطان... تیتر خبر روزنامه نیویورک تایمز بود در ماه آوریل سال 2014
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
نه داداش!!تقصیر استکبار جهانیه!!این عوامل بیگانه نامرد نشسته پشت پرده میخواد ما رو از صفحه روزگار محو کنه!ما بی تقصیریم ^ــــــ^
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
وضعیت کار در معدن...
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
افت شدید سازمان زمین شناسی با اینکه شعار حمایت از معدنه
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
اقتصاد مقاومتی با نادیده گرفتن معدن چگونه ممکن است....خشکسالی و راههای مبارزه با ان....ایا میشود دمای مشهد را کم کرد
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
چگونه در این هوا روزه بگیریم....مسئله بدحجابی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
صد تا هنوز نشده؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
سرعت پایین نت...اعتیاد در بین فوتبالیست ها و دیگر جوانان
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
عمرها و چشم هایی که پای لاین و وایبر از بین میروند...اینده جوانان درگیر این مسائل
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
بازار یابی شبکه ای...ایا مثل شرکتهای هرمی خواهد شد
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
گسترش فضای سبز و قطع درختان....
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
استفاده از خودروهای برقی در شهر برای کاهش دما و الودگی هوا
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
صادرات افتابه شرکت ما:))خخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
یک مسئله...اونایی که میگن انرژی هسته ای ب چ درد میخوره..میشه باهاش خشک سالی رو از بین برد
یکی دیگه
یکی دیگه
٩٤/٠٣/١٦
١
٠
نه بابا
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٦
١
٠
جون تو
همتا
همتا
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
6و 1 ! البته به علاوه امتحان پروتز ثابتم :دی
faride
faride
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
دغدغه هام افزایش بیماری هایی مثل سرطان! که بیشترم به خاطر مصرف خوراکی هاییه که معلوم نیست با چی ساخته میشن! فست فود و اینا به کنار الان همین شیر پاکتی هم من میترسم بخورم!نمیدونم توش چی هست! سبزی هارو که معلوم نیست با چه آبی آبیاری میکنن و به اسم سبزی نیشابور میفروشن! یه دکتر طب سنتی میگفت تا 15 سال آینده اصلی ترین مشکلات مردم ایران بیماری های عجیب و غریبیه که گرفتارش میشن! تا چیزی هم میشه میگن کار استکبار جهانیه!بابا بخدا اینا تو همین کشور تولید میشن!با دست خودشون دارن مردم خودشونو به کشتن میدن! -____-
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
مرغ های هورمونی....سنگ گرانیت...استفاده از کلر..استفاده از مواد شیمایی...خودرو های فرسوده...گوشی موبایل...و..
faride
faride
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
شبکه های اجتماعی بی خود که فقط و فقط وقت مردمو گرفته و خیلی از زندگی هارو نابود کرده !
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
سلام ... سرکوب و ریشه کردن بی حجابی خخخخخ