خانه انجمن نویسنده ها چه شکلی اند؟
٦٣٤
٢٨
mandana

نویسنده ها چه شکلی اند؟

نویسنده ها چه شکلی اند؟

من خیلی وقته می خوام واسه سایت مطلب بنویسم ولی همش احساس می کنم نمیشه. نمی دونم ولی فکر می کنم نویسندگی یک چیز ذاتیه و من ازش زیاد نمی دونم.

به نظرتون نویسنده خوب چطوری آدمیه؟ چه شکلیه به نظرتون؟ چطوری فکر می کنه؟ اصلا نویسندگی ذاتیه؟

٩٤/٠٣/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/١٣
١
١
نویسنده ها عموما آدم های تنبلی هستن:)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/١٣
٠
٠
جدای از شوخی ولی نمیشه یه چارچوب کلی براش تعیین کرد. سوای اینکه نوشتن برای جیم یه کار ذوقیه و اصولا لازم نیست چارچوب خاصی داشته باشه خیلی از متن ها مال آدم های معمولی است که حرفهای معمولی میزنن و قرار هم نیست نویسنده بشن یا شاهکار هنری خلق کنن. نویسنده هایی هستن که قاعده و اصول مشخصی دارن سر ساعت پشت میزشون میشینن و مقدار مشخصی مطلب مینویسن کسایی هم هستن که ذوقی کار میکنن هر وقت عشقشون کشید دست به قلم میشن.
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٣
٣
٠
نویسندگی ذاتی؟ نچ نیس همی منو نگا کنید چ همه مطلب نوشتم ذاتی نبوده ک ی خورده تلاش میخواد اول از مطالب و نوشته های کوچیک شروع کنید هرچییی ک به ذهنتون میاد رو روی کاغذ بیارید :)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٣
٢
٠
با این موافقم که باید هرچی تو ذهنت میاد رو کاغذ بنویس ......+
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٣
٠
٠
شما خودتون چرا مطلب ندارید هنوز؟؟
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٣
٠
٠
علی آقا اون پایین دلیلشو نوشتم برید بخونید :)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٣
٠
٠
خو زودتر بزارین ما منتظریم هااا :)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
چشم میزارم :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١٣
٠
٠
نویسنده های خوب شاخ ندارند:دی....من خودم نویینده نیستم نمیتونم نظر بدم..خخ
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/١٣
٠
٠
از دید خودت بګو نویسنده ها چه شکلی اند :)) باید واسه تو همه چیزو باز کنم همزادم خخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١٣
٠
٠
همو ک گفتم دیه..شاخ ندارن..عجیب غریبن..موهتشونم پخ پخه!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
شما سه بار به صورت صحیح بنویس نویسنده ، تا باور کنیم ............:)))
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٣
٠
٠
من که انشام خوب نیست
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٣
٠
٠
ولی من همیشه انشام خوب بود ......
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٣
٠
٠
2 تا دست داره به همنی مقدار پا یه سر مطمعن باش همشون همین شکلی ان! :دی ولی به نظر منم ذاتیه مثه صدا و خط!
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/١٣
٠
٠
اول ها که جیم میخوندم ونویسنده هاشو ندیده بودم فکر میکردم همشون پیر هستن :)) نمیدونم اما همیشه تو ذهنم یک نویسنده رو آدم پیر تصور میکردم که عینکشو زده به چشمش داره چیزی مینویسه =) نویسندګی واسه من احساسات درونیمو تخیله میکنه وسبک میشم از بعضی نګفته ها
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٣
٠
٤
به قول یکی از دوستام هر کی از خونه ننه اش قهر کرده نویسنده شده کل ایران شدن نویسنده
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٣
٢
٠
به نظر من باید علاقه داشته باشی و یه طورایم ذایته یه موضوع رو مد نظر بگیرید و بهش فک کنید هرچی تو ذهنتون اومد رو کاغذ بنویسید ....... وقتی نویسنده اید که دست به قلم بشید .............. فکراتون تخیلاتتون رو همه بنویسید و آخر از روی اونا یه مطلب خوب در بیارید من خودم این کار و میکنم .........
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٣
٢
٠
من خودم یکی از دلیلای آرامشم دست به قلم شدن مخصوصا وقتی دلم میگیره یا عصبیم یه قلم و کاغذ میارم شروع میکنم مینویسم حرفامو به صورت دل نوشته در میارم ........... به نظر من باید شما بلد باشید که چطوری اون چیزی که تو ذهنتونه رو رو کاغذ بیارید اینو که بدونید نصف راه رو پیش رفتید همه چی بستگی به خودتون داره فقط باید اراده کنید
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٣
٢
٠
منم خیلی دوس داشتم و دارم که مطلب تو جیم بزارم ولی خب چون تا حالا مدرسه رفتم و الانم امتحانامه نتوستم ولی ایشالله واسه تابستون تصمیم به چنین کاری دارم ........من توی انجمن قبلیم گفتم که به مطالعه علاقه ای ندارم ولی به نوشتن خیلی علاقه دارم .........
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٣
٠
٠
امیدوارم هرچه زودتر با قلم شما اشنا بشم :)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
آشنا میشید استاد ........ البته ما دست پرورده ی شمایم ما یه شاگرد بیشتر که نیستیم ........ خخخخخخخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٣
٢
٠
ماندانا خانوم امیدوارم که با توصیه های دوستان و راه حلاشون مطلبای خوبی بنویسید و تو جیم بزارید .. موفق باشید
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٣
٣
٠
نویسنده یه دنیادیوونگی داره.....!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٣
٠
٠
به نظر منم ذاتیه...هر کس توانایی ای داره..
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
^_^
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
باور کن هیچ شکل خاصی ندارن.....کافیه نمیتونم ها و نمیشه های ذهنتو بریزی بیرون.... هرچی بلدی رو کنی الباقیشم با تمرین و تکرار و راهنمایی های دوستان حل میشه...به قول ژول سالزمن اگه میتونی حرف بزنی پس میتونی بنویسی :)) درسته شرایط تاثیر گذارن ولی این درصد تاثیر پذیری خودمونه که ما رو نسبت به بقیه متمایز میکنه....اگه اشتباه نکنم جی کی رولینگ (نویسنده رمانهای هری پاتر) بود که استارت یکی از بهترین کتاباشو توی تایم اعصاب خرد کن و حوصله سربر ترافیک های خیابون نوشت...ما همیشه میتونیم یه کاری کنیم که شرایط به نفع ما تموم بشن :)))
L_rezaee
L_rezaee
٩٤/٠٥/٠٨
١
٠
نویسنده یک ادمیه که چشمان نافذ و محکمی داره نگاهش گیرا است و فکرش جاودانه و ذات و فطرتی همگام با سخنوری و ایده پردازی داره