خانه انجمن سوال های تمام نشدنی خواستگاری !
١٤٦٧
٣٢٠
راتا

سوال های تمام نشدنی خواستگاری !

سوال های تمام نشدنی خواستگاری !

اگه خانوم هستید وواستون خواستگاربیاد دراولین جلسه خواستگاری چه سوال هایی می پرسید؟

اگه آقاهستیدوتشریف ببرید خواستگاری چه سوالهایی از طرفتون می پرسید؟درضمن قابل ذکرهست که بگم واسه اولین باره که طرف مقابلتون رومی بینید!!!

٩٤/٠٣/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
فعلا که قصدش رو ندارم اما اگه اتفاق بیفته حتما ازش میپرسم که چی شد تصمیم به ازدواج گرفتی؟
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
اونم میگه حوصلم سر رفته بود :))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٧
٤
٠
با جفت پا که برم صورتش میفهمه وقتی ازش سوال میپرسم باید درست جواب بده :-))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
به همین سادگی .خخخخخخخخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٧
٤
٠
احتمالا فهمیده شما داری ویزا میگیری داره واسه آمریکا برنامه ریزی میکنه
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
چرا به فکر خودم نرسید این حرف اقای بزرگواری؟ :دی خیلی خوب گفتین اقا، دمتون گرم :)))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
سوال فوق العاده ای هستش واسه شروع ........ممنون که حتی باوجوداینکه قصدازدواج نداری یه سوال گذاشتی توانجمن:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
بله دیگه ما عمریه این کاره ایم..... طرف پلکش بپره میفهمم اومده زن بگیره یا گرین کارت؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
حدس میزدم :-)) هیشکی آدمو واسه خودش نمیخاد.عمرا که ببرمش :-))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
ازدواج :))) خخخخخخخخخخخخخخخخ :)))))))))))))) زندگی مشترک :)))))))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
فکر کنم اول شدم (اشک شوق)
admincheh
admincheh
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
=)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
رویا جون تبریک ..... خخخخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
الان چه حسی دارین؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
:|
faride
faride
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
بهت تبریک موگوم! @_@
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
تبریکات من روهم پذیراباش دوستم
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
حاضرم خواهرانه این جایگاه رو به علی آقا هدیه کنم :-D
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
سوال اصن نوموپورسوم، فقط موگوم یره برو بزن تو سر کسی که مو ره به تو معرفی کرده، زودتر هم دمت رو بذار رو کولت و پاشو برو خانه تان تا بخ بخ نشدی =) ( اعتماد به نفس فوران میکنه اصن از من، می بینید؟ :دی )
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
٢
٠
فوفی به نظر من دوتام پس گردنی بزن بهش ..خخخخخخخخخ
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٧
١
١
نه بابا پس گردنی چرا؟، من واسه خودش میگم خب، اخه با من ازدواج کنه بدبخت میشه، پس گردنی نمیزنم پس
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
دیگه بد بخت چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باید باعث افتخارشم باشه داریم دختر به این دسته گلی میدم دستش ..... خخخ
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
الان ینی یه نفر موافقه با نظر من و یه نفر مخالف؟ :دی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
خنثی میشه ایجوری پس، ینی کلا هیچ خواستگاری نمیاد که ای حرکت رو روش انجام بدم =))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
فوفانوجان خواهشااگه خواستگاراومدبااین لهجه صحبت نکن....طرف درمیره:)
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
آواتارتو خخخخ ایول :))
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
خو از اولم قصدم همی بود که در ره دیگه :/
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
زیر سن قانونی وارد این انجمن نشن خخخ خودمم اومدم ببینم ای دورو ورا هندونه نیس؟:دی
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
چی شد هندونه نبود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
نه نبود شمام زوووود برین بیرون خخخ
F-jafari
F-jafari
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
باشه میریم ولی بذارین یه دور دیگه بزنم شاید هندونه رو پیداش کردم :)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
من تا هندونه رو پیدا نکنم جم نمیخورم ........خخخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
تو دو سویه من نگاه کن..برای هندونه اومدی یا اول شدن:))خخخ
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
آهای جوجوها حواسم هست ها!!!!!!!!!!!!ایرادی نداره خوبه شمام باشیدفقط چیزای خوبشوبه حافظه بسپارین لطفا:)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
شما خانوما ک راحت متونین پیدا کنین.... وخزین برین بیرون دگهههه دهع
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
حواستون ب چی هست؟ خخخ
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
اول میزارم اون بپورسه بعد من در همون محور سوالات خودش ازش میپرسم.
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
خانوما مقدم ترن :دی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
اگه همچین چیزی بگن چی کار میکنی؟ :دی
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
نینا واسه خودت کلکی هستی هاااااااااااااااااااااااا خخخخخخخخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
فوفی نینا هم میگه شما هم گنا دارید شاید دلتون بخواد یبار مقدم باشید اشکال نداره من فداکاری میکنم و این ارزش والا رو همین یبار میدم به شما ولی دفعات بعدی وجود نداره هااااااااااا همین یبارم از سرت زیادیه ........خخخخخخخخخخخخ خب حالا بوگو ببینم سوالتو خخخخخخخخ
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
گناه دارن آقایون بزار ی بارم اونها اول باشن.:)
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
نیناجان وقتی کسی میخوادسوالی روبپرسه حتماقبلابهش فکرکرده ومیدونه مناسب ترین پاسخ بهش چیه....پس اگه درهمون محورتوهم سوال کنی مطمئنن خودتوگول زدی چون طرف قبلابه اون سوالات وجوابهاش فکرکرده وبهترین جواب روتوذهنش داره......درضمن صحبت زندگی آیندته....توبایددرموردآیندت وهرچیزی که به خوشبختیت مربوطه بپرسی.
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
سخته...خواستگاری کسی که تا حالا ندیدمش! میپرسم از زندگی چی میخوای؟
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
زنده باد :دی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
خب برو خاستگاریه کسی که قبلا هم دیدیش :|
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
بعد مثلا ایشونم بگن شما رو =))) ( کلا مثلا شوهر دوست داشته باشه و هدفش ازدواج باشه از زندگیش ینی به خاطر داشتن حالا یه همراه یا هرچی :/ ) چی میگین؟ :دی
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
اونم میگه زندگی کاری با من نداشته باشه من چیزی ازش نمیخوام .......خخخخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
حالا فرض کن یه جواب فلسفی هم بهت گفت که کف کنی..... بعدش چی؟
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
پیام حال کردی؟ :))...رویا خانوم اصلا شک نکن :| کسی که ندیدیش تا حالا اصلا رو چه حساب باید بری خواستگاریش؟....
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
خانوم فوفانو...ینی اگه این جواب رو بده که مبارک باشه ایشالا :))...خانوم آتی تو خواستگاری خودتونم همینطور مزه میپرونین :)))
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
حمید منظور من جواب فلسفی نبود...منظورم اینه که بهم بگه زندگی رو چی معنی میکنه؟ چه چیزایی تو زندگی مشترک میخواد؟ اصلا زندگی دو طرفه رو درک میکنه یا نه؟ چطور مردی میخواد؟ اونوقت ببینم من میتونم اونی باشم که اون میخواد یا نه! اون اونی که من میخوام هست یا نه..همینطوری رو باد هوا که نمیشه ازدواج کرد!!
faride
faride
٩٤/٠٣/١٧
٢
١
جناب کلد اصل خواستگاری همینه! درسته قبلا ندیدین اما با جلسات خواستگاری و رفتن بیرون و رفت و آمد خانواده ها خوب میتونین بشناسین طرفو! معمولا مشاورا هم توصیه میکنن 1یا 2 ماه جلسات ادامه پیدا کنه تا به شناخت کامل برسین! در مورد آشنایی ودوستی های قبل ازدواج نظر من اینه که چون دو طرف همدیگه رو دوس دارن به خاطر احساسشون و به خاطر ترس از دست دادن طرف خودشونو خوب نشون میدن و اونطوری که نیستن رفتار میکنن!اما وقتی شما میری خواستگاری کسی که نه شما دیدینش نه اون طرف دو طرف دیگه احساسی عمل نمیکنن و بهتر و عاقلانه تر میتونن تصمیم بگیرن!
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
اقای کلد دست شما درد نکنه واقعا مثلا شوخی بود هاااااااا خخخخخخ
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
ممنون جناب کلد بابت سوالات بجاتون اول ازهمه......بعدشم یکم آروم انقدتندبرخوردنکنیدشوخی کرددوستم......منم موافقم بانظرشماولی خواستگاری به معنای خوندن خطبه عقدنیست وآدم بعدخواستگاری هم میتونه رفت وآمدداشته باشه وطرفش روبشناسه......خواستگاری صرف آشناکردن دختروپسربه هم هستش
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
خانوم فریده...بنظر من خواستگاری بیشتر واسه آشنایی خانواده ها با همه...بنظر من وقتی باید بری خواستگاری که مطمئن باشی طرفو میخوای....دیدیش ،خوشت اومده ،میخوایش ،حالا پا میشی میری خواستگاری تا تلاشتو بکنی واسه بدست آوردنش....نکه پاشی بری خواستگاری تا تازه ببینی اصلا طرف کی هست !!
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
دادا دقت کردی من و تو یه طوری تو این انجمن کامنت گذاشتیم که انگار فردا میخوایم بریم خواستگاری ! ولی مطمئنم که به این زودی ها و به این سادگیها نمیریم مگر اینکه غیر ممکن ها ممکن بشه... هعی روزگار... آتیش داری دادا؟!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
خسته دلان در جیم :|
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
اوا شما هم????! من دارم,ميخواين???خخخخ
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
حالا حالا ها که عمرا دادا...ایناییم که میگیم ماله دور از جون 10 سال بعده....من که بعید میدونم این غیر ممکنا ممکن شه ،ما که فقط ممکنامون داره غیر ممکن میشه!...تو روحت زندگی...بیا دادا !
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
ینی خسته دل گفتی تموم....خسته ام از خسته شدن ،دلم از اون روزا میخواد !
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
دوستانی که آتیش گرفتن از بی وفایی روزگار ..... کپسولهای آتیش خاموش کن میفروشم نصف قیمت...... بدو بیا مشتری شی!
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
این دیگه خودسوزی محسوب میشه وکسی نمتونه کمک کنه:-(
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
من از این دنیا چه می خوام ... دوتا صندلی چووووووووووووووبی :| با صدای معین :|
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/١٧
٤
٠
هیچوقت خواستگاریِ کسی که ندیدمش نمیرم...
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
آقا صالح همین یدفه رو به خاطر ما برید ............خخخ
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
افررررين,بهترين كار و روش همينه,مخصوصا تو اين دوره زمونه:-)
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
اشتباهه...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
اگه من ببینمش چی ؟..... میری؟
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
مونا جانم گیریم که دیده باشی طرفم، درون ادما رو با دیدن هم نمیشه شناخت، ازدواج کلا مقوله ی پیچیده ایه، چه دیده باشی طرفو چه ندیده باشی بازم امکان به خطا رفتنش هست در هر دو صورت، چه تو این زمونه و چه تو یه زمونه ی دیگه، مگر اینکه به جایی برسیم که همه کاملا چیزی که درونشون هست رو بیرونشون هم نشون بدن...
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
عزیزم منکه نگفتم فقط طرفو دیده باشه! دیدن=رفت و امد داشتن باهم
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
چرا اشتباه جناب کلد؟؟؟
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
ولی مونا به نظرم با رفت و امدم نمیشه کسی رو شناخت برا ازدواج :/
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
منظورم اینه به نظر منم ازدواج با کسی که نمیشناسیش اشتباهه...نگفتم که حرف صلح اشتباهه :))
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
فوفانو جان رفت و امد بهرحال بهتر از خشک و خالی و بدون هیچ شناختیه که!
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
اوا خب منظورتونو واضح نرسوندید دیه خخخ بهرحال افرین همینه :)
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
خب الان بنظرتو چطورمیشه شناخت فوفانوجان؟
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
با صادق بودن :دی هر وقت ملت یاد بگیرن صادق باشن میشه شناختشون :دی
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
خب همون صادق بودنو چطور ميشه تشخيص داد??? :دي
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
خخخخخخ تو معذورات نذار ادمو :دی نمیدونم =)))) فقط میدونم خودم صادقم یا سعی میکنم صادق باشم همیشه لااقل :دی
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
شایدماباکسی آشنابشیم وبگیم بهتره باهم باشیم تاهموبشناسیم وبتوافق برسیم برای ازدواج....اماتوافق دونفروتفاهم دونفرفقط کافی نیست.....خواستگاری ازجهتی خوبه که اول سعی میکنی بری سراغ یه نفرکه ازلحاظ اجتماعی وخانوادگی وفرهنگی وشخصیتی نزدیکه به تو....بعدشم خانوادت بااین ازدواج مخالف نیستن.....وبعدمیرسه به تفاهم وآشنایی دوطرف وشناخت دختروپسرازشخصیت فردی هم...اگه به توافق نرسی خیلی محترمانه همه چی تموم میشه واحیانابه شخصیت...احساس وعاطفه یک نفرآسیبی نمیرسه
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
نه اصلا راه نداره آتی خانوم اصرار نکنید! :)) خخخ. حمیــــــــــــــد ! خخخخخخخخخخخخ. خیلی باحال بود! به شرطی که وقتی که دیدیش قشنگ واسم تعریف کنی! خخخخخ . دقیقا همینه محمد. به نظر منم اشتباه...
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
مرسی مونا بانو. دقیقا همینه. :) . فو فا نو بانو به قول شما حتی اگه دیده باشی طرف رو امکان خطا بالاست دیگه واویلاست اگه ندیده باشی. بعدم نکته ی دیگه اینه که من شخصا شعار نمیدم که سیرت زیبا مهمه نه صورت زیبا.یا اصول و فروع دین رو که حفظ باشه دیگه تمام. نمیگم این چیزا مهم نیست.مهمه.خیلیم مهمه.اما نکات مهم دیگه ایی هم وجود داره که نباید به سادگی ازش گذشت...
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
آخه این امتحانای بوق میزاره من سوال بیاد تو ذهنم .......... خخخخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
امتحان یا....خخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
یا چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
هیچی :)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
هیچی :)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
پشت این هیچی هزار تا معنی در میاد بععله شما بگید ف من میرم فرحزاد دوری میزنم و بر میگردم خخخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
فرحزاد ک تو تهران شما چطور از مشهد ایطور سریع میرین تهران و بر مگردین؟
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
(ف فرحزاد یه اصطلاحه ...........خخخخخ ) بعدشم من که مشهدی نیستم اگر م خواستم برم یه ماشین میگیریم در بست تا فرحزاد میگم یه یه دور دور فرحزاد بچرخیم و برگردیم .یعله خخخخخخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
کجایین این پس؟؟
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
٤
١
تو این انجن دوستان بزرگتر از ما مقدم ترن بععععله ما هنوز کوچیکیم .........خخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
نه جان ما تعارف نکنیدااااا خخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
نه دیگه خخخخخخخ این دیگه بدون تعارفه خخخخخخخخخخخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
سعی میکنم کم حرف باشم، سوال نپرسم.... فقط گوش بدم ولی اگه بخوام سوال بپرسم از قبل یه چند تا سوال از اينو اون میپرسم و حفظ میکنم.
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
من به تو افتخارمیکنم :)
faride
faride
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
هوم :)
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
اشتباه میکنی....میشه باسوال کردن وجوابهایی که طرف میده باشخصیت وشیوه برخوردوصحبت کردن وادب اون شخص آشناشد.
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
واقعا؟:)) من ازبس حرف بزنم که بدبختش کنم باز خخخ مخصوصا اګه طرفو دوست داشته باشم :))
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
راتا آخه یکم خجالتی ام، فقط جلسه اول رو ساکت هستم بقیه جلسه ها حرف میزنم خخخ ؛)) تازه جلسه اول دقیق گوش میدم اگه کلماتی که روشون حساسم رو جلسه اول به کار ببره دیگه اجازه نمیدم جلسات بعدی رو بیان.......... فاطمه البته من در حالت عادی به نسبت خیلی حرف میرنمااا ولی بعضی موقع ها لال میشم :/ مخصوصا همچن موقعیت هایی خخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
اولا یه قرآن میزارم جلوش میگم جان هر کی دوس داری اگه عاشق دوسپسرتی بگو.... من خودم یه بهونه ای جور میکنم واسه خانواده ها....
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
دم شما گرم ! وقت هيچكسم اين وسط گرفته نميشه
faride
faride
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
چقدر در کامنت های شما ناامیدی در مورد ازدواج موج میزنه! -___-
F-jafari
F-jafari
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
حالا اومدیمو طرف دوست پسر نداشت!!! بعدش....
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
آقا حمید خب حالا اگه از مرحله اول به خیر و خوشی عبور کردن ....... مرحله دوم چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
آقا حمید این انجمن مخصوص شماست ....... کم کم سوالا رو جمع بندی کنید که باید استینارو بالا بزنی و برید خواستگاری همدمتون .خخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
١
١
::)))خخخخخ....خیلی نظرات بی ابرویی ای میذاری حمید خان
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
یعنی من همیشه به شماافتخارمیکنم......کلامایه سرافرازی هستید......یعنی شماتاحالادوست دخترنداشتی که دوسش هم داشته باشی؟هرکسی ممکنه تودوران خاص خودش اینجورعشقهاواسش پیش اومده باشه....این دلیل نمیشه که بخاطراین موضوعهااززندگی آیندش وشخصی که مناسبشه دست بکشه..........به شماهم توصیه میکنم رواین موضوع حساس نباشید....این روزااین عشق وعاشقیهازیادجدی نیست:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
از این مرحله که رد بشیم بقیه مراحل طبق رسم و رسومات خیلی راحت و ساده انجام میشه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
هم به شما، هم به تمام پسرا پیشنهاد میکنم این سوال رو حتما بپرسن. اینکه یکی قبلا یه رابطه ای رو تجربه کرده باشه بد نیست. حتی میتونه براش خیلی هم خوب باشه در زندگی آیندش. اما اگه هنوز تو اون رابطه گیر کرده باشه و به طرفش تعلق خاطر داشته باشه و ازدواج کنه میشه خشت اول کجی که تا ثریا کج میره
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٨
١
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ اتفاقا خانومام بد نیس متقابلا بپرسن! البته یکی دوتا که نیس دوستای اقایون قسم کم میارن!خخخخخخخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
بچه مردم داره زندگیشو میکنه چرا ازدواج کنه بیچاره و بدبخت کنه خودشو :)))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
میبینین من چه آدم روشنفکری هستم؟....... :))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
شما از روشن فکرم یه چیزی اونور ترید .....
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
من که گفتم بهتون افتخارمیکنم نه فقط من که کل جیم به شماافتخارمی نماید:))))))))))))))))))))))))))
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٧
٢
٠
ازدواج باكسي ك تاحالا نديديش يكي از بدترين اشتباهات است,پس درنتيجه خاستگاري از كسي ك تاحالا نديديش و راه دادن خاستگاري ك نميشناسي هم اشتباهه! مگر اينكه بعدش ي مدت باهم درارتباط باشين و همو بشناسين يني حدودا چند ماه قبل از عقد باهم درارتباط باشين و بعد ازدواج كنين!
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٣
نچ نچ نچ ارتباط ... قبل از عقد
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
شما بعد از عقد درارتباط باشين,ولي من ترجيح ميدم قبل از عقد باشه اين ارتباط ك اگه طرف ناتو ازاب دراومد ب هم محرم نباشيم و وابستگي بينمون نباشه!
faride
faride
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
بعد خواستگاری میشه 1یا 2 ماه یا شایدم بیشتر با هم در ارتباط بود البته زیر نظر کامل خانواده ها! هیچ کجای اسلامم با این ارتباط مشکلی نداره...مشاوراهم اینو پیشنهاد میکنن!چون ازدواج چیزی نیست که بعد 2 یا 3 جلسه تموم بشه و بره پی کارش!
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
موافقم بعدخواستگاری وقبل عقدچندماه باهم باشن....امامشروع وبااطلاع خانواده ها:-)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
با مونا و فایده موافقم.... اینکه قبل از محرم شدن بتونند بیشتر آشنا بشند، رستوران، پارک، خرید... مطمئنا واسه ازدواج با یک یا دو جلسه نميشه شناخت پیدا کرد......... من حتی یکی از دختر داییم ها طی همین رابطه قبل از ازدواج تا مهمونی های خانوادگی همديگه هم میرفتند (زیر نظر خانواده) و مثلا ما هم ديگه نامزدشون رو میشناخیتم
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٣/١٧
٣
٠
نظرتون راجع به غذای بیرون چیه ؟؟؟ خخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
سمیرا از چشمات میفهمه چقد کد بانویی ......... خخخخخ
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
کلاطرف میگه خداحافظ وپامیشه میره:)
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
اصلش همینه اصن خخخ
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
یادم باشه حتما بپرسم که آشپزی طرف خوبه یا نه :)) با هزار امید قراره زن بگیریم =))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٨
١
٠
سمیرااااا مردا ناز شکمشونو به دنیا نمیدن! بسکه شکم دوستن! اینو خاهرانه از من بگیر! اشپزیت اگه خوب باشه مطمعن باش همیشه کنارتن!
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
طرف میگه اگه خودتون پولش رو حساب میکنید موافقم! :))))
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
به خاطر شکم میخواد کنارم بمونه ؟ 0.0 خخخ نه دیگه آقا صالح خودش حساب کنه منکه خانوم خونه ام نباید دست تو جیبم کنم خخ
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
سميرا اشپزي ك راحتترين كاره,من اشپزي رو خيلي دوس دارم :-)
همتا
همتا
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
خخخخ باحال بود آقای کلد :دی
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
خخخخخ طرفم میگه خوبه ولی غذای درون یه چیز دیگس :دی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
طوری ک دوستان اشاره کردن منم در محور همون میگم که... خواستگاری کسی ک تابحال ندیدی میخوای بری ک چی اخه؟ اونم الانکه.... والا اصن کار اشتباهیه
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
خخخخ سوال دیگه ای ندارین ؟؟ :دی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
شما به اشاره دوستان کار نگیر خودت اشاره کن از خودت:))
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
سوال؟ نه والا
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
علی آقاداشتیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
چیوووووووو؟ شماکه نمیدونم که داشتین یا مه ولی خودمونم فک نکنم داشته باشیم ما فقیریم خخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
نفرمایید ...خخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
الان مگه کسی بحث دخترا رو انداخته ..... که میگید دخترا..................
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
من گفتم دخترا؟؟
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
ببخشید اینو در جواب کامنت پایینتون نوشتم نمیدونم چرا اومده اینجا ...... خخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
بعدشم حالا کوووو تا ۱۰ سال دیگه ک من بخواک ازدواج کنمم تا اون زمان ذهنیتم نسبت ب زندگی قطعا تعغیر میکنه و سوالاتی حتما بوجود میاد.
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٤
١
حالا کو تا یکی بخه ب تو زن بده:))خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
ای ای چی میگی پسررر؟ حالا کی داماد مره تو ای وضعیت خخخ
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
10سال که نه خودم تا5سال دیگه دومادت میکنم داداشی:)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
چشه مگه؟! پسر به این خوبی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
داداش کوچیکه با رویا میایم واست خاستگاری !
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٨
١
٠
تو ۲۳ سالگی ینی؟ عمراااا خخ ولی جدی میگم ازدواج.گاهی میتونه دست و پای ادم رو برای رسیدن ب موفقیت ببنده :) همون ده سال ک بشم ۲۸ ساله. وقتی باید ازدواج کنی ک مطمعن شی همسرت و فرزند ایندت تو رفاه زندگی میکنن وقتی باید ازدواج کنی ک حداقل به درجه ای از فهم و شعور انسانیت رسیده باشی و جنس زن رو بشناسی تا مبادا برخورد بدی صورت گیره و زندگی هردوتون رو ب باد بدی :)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٨
٢
٠
اره رویا خانوم راس مگن من ب ای خوبی خخخ ممنون رویا خانوم نظر لطفتونه :)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
دختر آمریکایی برات میگیرم چشه جیمیا در بیاد :)))) خودم با همین دستای کوچولو گل و شیرینی میخرم چادر به سر با کفش پاشنه بلند میرم برات خواستگاری :)))
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
افرين ب اين تفكرات علي اقا , دم شما نيز گرم باد :-)
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
علی برو کیف کن :)) دیگه چی میخوای؟؟ :D
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
رویا خانوم نه من اجنبی نمخوام خخ همی مشدی های خودمان خوبن هااا مشدی نشد لهستانی هام بد نیستن خخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
مونا و منا خانوم خخخ شرمنده مکنیدااا... بالاخره باید حرف راست رو زد دیگه. با اتیش تند و عشق الکی ک نباید ایندمونو ب فنا بدیم. حالا برا منی ک پسرم زیاد سخ نیس حداقل سختم باشه حرف مردم ک پشت سرم نیس. ولی برا ی دختر طبیعتا خیلی سختره :)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
علی آقا کلا با تعریفایی که از تون شد دارید کیف میکنید هااااااااااااااااااااا خخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
الان معلومه ک دارم کیف میکنم.ینی؟ خخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
:))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
علی آقاخوبه تواین انجمن بساط خواستگاری ودامادی شمام فراهم شد....خوشابه سعادتت که انقدهمراه قراره باخودت ببری شب خواستگاری....فکرکن بری خواستگاری باهفت یاهشت تاخواهراجتماعی ....طرف چی به روزگارش میادبنده خدا:))))))))))))))))))))
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
ميپرسم تصورت از زندگي آينده ات چيه؟
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
با یک سوال جواب خیلی دیگه از سوالا رو میگیرید ...... سوال خوبیه
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
ینی فقط تصورش براتون مهمه؟؟؟؟
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
تصور هركسي سرچشمه اش اعتقاد و شخصيتشه!
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
سوال جالب وشیکی بود:)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
:|||||||||
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
تو چرا اومدي اينجا???برو بيرون تا چشم و گوشت باز نشده خخخخ,بگو الهام بياد ;-)
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
:)))))))))))))))))))))))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
واسه کسب اطلاعات بیشتر اومده .خخخخخخ
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٧
٥
٤
نماز روزه حجاب سه سوال مهم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
بسیار هم عالی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
ولی همینا کافیه به نظرت؟؟؟؟
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
موافقم....مهمه واقعاایمان طرف
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
ینی الآن هرکی نماز بخونه و با حجاب باشه دیگه زن زندگیه؟؟...یا برعکس باشه دیگه تمومه؟ :|
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٨
١
٠
هرکی حجاب داشته باشه طبیعتا نماز روزه شم به جا میاره یا کم پیش میاد یکی نماز بخونه ، روزه نگیره یا برعکس! در کل من به ذات خیلی خیلی اعتقاد دارم ذات ادم باید پاک باشه
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
این سه تا اصل کاریان. بقیش فرعیاته مثل ولخرج نبودن، کنار اومدن با خانواده همسر ، کناراومدن با سختی های زندگی و...
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
پس اخلاق واس شما مهم نيست???خخخخ زندگي خوبي رو براتون ارزومندم با اين اهداف! :دي
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٧
٤
٤
به قول یکی از روستایی هامون (پسره :مو ته ره میوم ته ام مو ره مییی . دختره: ها مویم ته ره میوم) تمام
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
:/
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
خدا رو شکر من منفی مثیتم خرابه نمیتونین منفی ها رو به من نصیت بدین...من مردانه میام حرفمو میزنم
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
پسره:من تورومیخوام توهم منو میخوای؟دختره:منم تورومیخوام:)
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
یعنی دمش گرم:-)
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
بله به همین سادگی
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
چ جالب ....
faride
faride
٩٤/٠٣/١٧
٧
٠
خب یکم از تجربیاتم بگم واسه جیمیای گل :دی !1-جلسه اول بهتره در مورد کلیات صحبت بشه! و دخترخانم بهتره بیشتر شنونده باشه تا گوینده! اینطوری خیلی از جواب های سوالاشو از تو صحبتای آقا میتونه دربیاره! 2- صحبت اولم معرفی باشه ...طرفین خودشونو معرفی کنن و بهتره که اول آقا خودشو معرفی کنه! سن و تحصیلات و تعداد اعضای خانواده و شغل پدر و مادر و اینجور چیزا(درسته اینا رو قبلا از طریق تلفنی مادرها گفتن اما بهتره خودتون بگین!)...3-بعد اعتقادات !درمورد اعتقادات طرف بپرسین ...نماز و روزه و خمس و اینجور چیزا...4- هدف طرف مقابلو از ازدواج بپرسین ... ببینین دیدش نسبت به ازدواج چیه؟ ...5- اهدافش تو زندگی ( ببینین اهدافی که داره و چیزایی که میخواد بهشون برسه درآِنده چقد به چیزایی که شما میخواین نزدیکه! شاید چیزایی که شما قبلا بهش رسیدین آرزوی اون طرف باشه اینطوری شما هیچ رشدی تو این ازدواج نمیکین!)...دیگه جونم براتون بگه خیلی سوال دیگه هست که زیاده!اگه دوس داشتین بگم ...الان حوصله تایپ ندارم! :دی
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
ادامه بده,توميتوني خخخ يه سوال ديه : تو ازدواج كردي فريده??خخخخ
faride
faride
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
به شایعات گوش فرا نده! :دی
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
بسیارهم عالی....بسیارهم ممنون
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
مونا مشکوکی ! خبریه؟؟!
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
واااا من مشكوكم يا فريده???خخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
فریده جون اگه خبریه بوگو ..........خخخ
همتا
همتا
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
مبارکه مبارکه !:دی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
فریده که دیگه از دست رفت!
faride
faride
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
دیگه اگه تجربیاتمو در اختارتون قرار دادم! -__-
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
می پرسم هدفت از ازدواج چیه؟؟! چرا میخای ازدواج کنی؟! وقتی عصبانی میشین ، چه سیاستی رو پیش رو میگیرین؟؟! :دی عجب سوالی! مرگ بر امریکا!
faride
faride
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
مورد داشتیم طرف گفته کمربند برمیدارم سیاه و کبود میکنم! :دی
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
سوال اخرو ك بپرسي حرف ميزنه زير خنده خخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
*طرف
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
چرا اولیاشو با دوم شخص مفرد گفتی و اخری رو دوم شخص جمع؟ :دی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
خاله سوسکه آیا؟ :دی خاله خاصه هستی تو البته :دی
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
جالب بود....اینجوری بهش فکرنکرده بودم تاحالا؛-)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
انقدر نگو مرگ بر آمریکا :| چیکار به اون بدبخت داری وسط بحث شیرین ازدواج :-))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
احتمالا یارو هم برمیگرده میگه سیاست اقتصاد ریاضتی........ :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
فریده و مونا، منم یه کف گرگی قیچی برگردون میزنم تو فکش تا بفهمه دنیا دست کیه خخخ بیخود کرده بزنه زیر خنده ! ایشش! واالا!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
نمیدونم فوفانو همینجوری ! ببخشید شما! :دی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
:) رویایی ! این یه اصطلاحه وقتی طرف یه چیز نمیدونم چه جوری بگم یه جمله دهن پر کن یا هر چیز دیگه که اسمشو بذاری میگه ،، بر میگرده بعدش میگه مرگ بر امریکا! در واقع مرگ بر سیاستش وگرنه نیت کردم با یه امریکایی ازدواج کنم! خخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
عاقای حمید! چنان سیاست ریاضتی رو بش نشون بدم که تا 2 ماه به باباجونش بگه سیاست به مامانجونش بگه ریاضت!! :دی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
ینی هممون بی اصابیما :))))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
احتمال زیاد بعد از این مکالمه طرف میگه:......... خب حالا..... بیا منو بخور!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
راستی یه چیزی..... تا اونجاییکه یادم میاد عاقا معنی بدی داره....
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
تکبیر :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
معنی بد؟؟ نمیدونستم شما به معنی بد نگیرین منظورم همون اقای بود میخاسم غلیظ تلفظ شه :))
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
به نام خدا...چایی تون چیه:))خخخخ
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
بعد او هم داد میزنه، حمیییییییییییییییییییییییییییید؟ صدا از پشت صحنه میاد، تبرکه :| :دی
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
شاید عروس خانم براتون چایی نیاره:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
حمییییییییییییییید؟؟؟؟
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
اههههههههههه نکنه آقا حمید خودمون باشه ........... آقا حمید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
تبرک کجا بود بابا با این تورم...... تفاله چایی هارو خشک کردن دوباره گذاشتن دم بکشه..... ( یاد دانشگاه افتادم)........ :))))))
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
اقای بزرگواری تبرکش ایهام داشت، ینی هم میتونه اون تبرک باشه، هم این تبرکی که شما گفتین، تبرک نوع دوم که همونه که شما گفتین ینی از تو استکان ورداشتنشون دیگه برا همین به دهنشون خورده و تبرک شده =))) خودم حالم بهم خورد شما رو نمیدونم =))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
نمیدونم چرااول وآخرمسائل نامناسب ختم میشه به جناب حمیدآقای بزرگواری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعاچرااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
مو تا کسی رو قبلا ندیده باشوم خواستگاریش نوموروم...بله
faride
faride
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
خواستگاری میخواین برین !نمیرین که زود ازدواج کنین! میرین خواستگاری که ببینین دیگه!:/
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
یعنی ممنون ازنظرگرانبهاتون:)
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
به همین غلظت لهجه مشدی تون؟؟=)) خوب وقتی دیدین هم بنظرم کاری از پیش نمیبرین :))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
نه بابا شما هم؟!
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
نه محمدحسن خان جان ما بیا برو حالا این دفعه رو به خاطر ما خخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٣/١٧
١
٠
وقتی باهم صحبت کردیم ازش پرسیدم کجا دیدی منو ؟؟نظرش رو پرسیدم ؟؟؟ بعد بیشتر درمورد خودم صحبت کردم و هم چنین خواسته هام !از اونم خواستم که ملاک هاشو واسه ازدواج بگه !خلاصه مرحله ی اول با موفقیت پشت سر گزروندیم! در کل من زیاد اهل حاشیه نیستم زود میرم سر اصل مطلب! بدم از این سوال های کلیشه ای میاد !
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخ ینی همون اول میگی مهریه فلان تومن! خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
خخخخ نه! بابا مهریه رو کی گرفته کی داده !!! الکی مثلا
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
پس در کل سیاست هر چه پیش آید خوش آیده دیگه!...:))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
یعنی شماهمیشه متین ویک الگوی مناسب هستیدبرای دیگردوستان:)))))))))))
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
الهام نع الهه..اون ک شوهر کرده واسچی بیاد؟!خخخ
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
عه مباركه,كي بسلامتي????
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
:)پارسال..البته عقدا:)
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
عه مباركه :-) خوشبخت شن ايشالا :-)
جودی ام
جودی ام
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
میپرسم:اگه دعوامون بشه منو با چی میزنی؟؟؟؟؟؟!....اونم میگه آخه دخمل ب این خوبی و...... رو کی میزنه؟!.....بعد من میگم:من زن ایشون نمیشم/اگه بشم کشته میشم!!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٨
١
٠
عووووق! جووووودی؟؟؟؟!
جودی ام
جودی ام
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
عووووووووق چیه تقصیر خودته خوب!.....کامنت تو رو دیدم یاد این ترانه هه افتادم!....داشتم با خودم میخوندمش!
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
من ازش میپرسم اگه دعوامون بشه دوست داری باچی بزنمت؟....اینجوری بهتره:))))))))))))))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
یعنی خوب انجمنی ازآب دراومدها!!!!!!!!!!!خووووووووووووب:-)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
تکراری بود البته! :دی ولی با حال بود همی ممنون!
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
خاص خخخ دمت گرم خخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
راتا خودشم خاصه البته ....
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
مرسی آتی جوووووووووووونم............مرسی بچه ها
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
آتی جونم به سن قانونی واسه شرکت تواین انجمن نرسیده بودی اماخوب آتیشی سوزوندی ها:)........نشون دادی دیگه کم کم وقتشه!!!!!!!!
آتنا
آتنا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
از کدوم آتیش حرف میزنی راتا جون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخ
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
سپاسگذاربابت تیکه هایی که به هم انداختید:)اگه کمی جدی میگرفتیداین انجمن روجای دوری نمی رفت باورکنین!!!!!!!!!!1
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
:)) دیگه کاری بود که از دستمون بر میومد!خخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
اگه یه وقتی کم گذاشتیم به بزرگی خودتون ببخشین...... :)))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
کلالطف نمودیدومنوروسفیدکردین.....والا......به جان خودم:)))))))))))))))))))))))))))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
ازش می پرسم کله پاچه دوست داری ؟ ، بعد اگه گفت آره ،بهش می گم خب من حتی از بوش رفلکس می گیرم پس نباید بخاطر من هیچ وقت هیچ وقت دیگه کله پاچه بخوری ! اگه قبول کرد مشخص میشه عجب دختر فهمیده ای هست ! اگه هم قبول نکرد ، که هیچی سوال بعدیم رو ازش می پرسم !
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
0ـــــــــ0؟؟؟؟؟ واقععععععععععن از کله پاچه بدتون میاد؟؟؟؟! یا للعجب!! من که خیلی دوس دارم! عجیبه اکثر پسرا کشته مرده شن!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/١٨
١
٠
:) ! کله گوسفند رو کی می خوره ؟! همونجور که کسی کله خروس و شتر و گاو رو نمی خوره ، به نظر من خوردن کله گوسفند خصوصاً چشم گوسفند خوب نی ! اصلاً بوی پشم های سوخته یا بوی آب کله پاچه یا حتی دندون ها ی گوسفند پخته از حال بهم زن ترین غذا های دنیاست
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
منم کلشو چشمشو نمیخورم دوس ندارم ولی بقیه اش خوبه! دومین غذای نفرت انگیز جهانه!
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
ینی الان احساس میکنم کله پاچه داره مهم تراززندگی مشترک مطرح میشه اینجا:)))))))))))))))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
وای شما اولیم مردی هستین که میگین از کله پاچه متنفرین!فک میکردم عصن همچین فردی پیدا نشه:دی
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
طرفو بشناسم استرس میګیرم :\ اګر نشناسم برام میشه بازی سرګرمی که یک عده میان تو خونه مون میشینن من تو دلم بهشون میخندم :)) از این رسم هم بدم میاد اول مادر طرف میاد دختر رو نګاه میکنه :\ مګه میخواد اسباب بازی بخره واسه پسرش :\ چه رسم خونوکیه چیشششش
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
من وقتی استرس میگیرم خنده ام میگیره وحشتناک! اصن یه وضی!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
واقعا هم چه رسم بدیه :| مخصوصا اونایی که به زور میان،،، آدم گاهی اوقات به سرشون میزنه جای خوشگل کردن واسه مادر طرف با لباس تو خونه بره پیشش ضایع شه :|
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
عزیزم عروسک که زودکهنه میشه قراره یه چیزباارزش ترازعروسک واسه پسرشون بگیرن پس نیازه خوب دخترروببینن.....پسرکه نمیتونه ببینه ولازمه مادر قبل ازعقدظاهردخترروببینه وببینه اصلاازلحاظ ظاهری مناسب پسرش هست یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مادرهاپسراشون رومیشناسن اغلب ومیدونن پسراشون چه جوری میپسندن.
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
نمیشه گف رسمش از بیخ رسم غلطیه .... ولی منم خیلی بدم میاد :| اول مامان و زن عمو و خواهر زن همسایه و عمه دختر دایی بابا بیان پسند کنن :| اوغ
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/١٧
٠
٠
من با این مخالفم ک همدیگرو اصلن ندیده باشن و اقا پسر نشناخته بیاد خاستگاری.و ازاین ورم مخالفم ک دختر و پسر باهم دوست باشن!شناخت یا دیدن میتونه تو دانشگاه یا محل کار یا هرجای دیگه باشه.درمورد سولاتم،مممممم...نمیتونم بگم،ی چیز خصوصیه بین من و اوشون!خخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
خونوک! :/
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
:| الان وات د فاز رفیعه؟ :)))
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١٨
١
٠
آواتار حشره مد شده؟؟؟...منم یه ملخی ،یه سنجاقکی چیزی بذارم :|
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
فازم ک ملومه دیگه رویا!خخخخ/موسیو کلد!چالش اواتار قدیمی هست!اینم اولین اواتار من بوده=))
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
خوبه دوستان نظرات خوبی رو دادن واقعا ولی اخرش هم یه خانواده ای تماس میگیرن برای خواستگاری خونه ی یه دختر خانمی و علیرغم میل پسر و اون دختر خواستگاری برگزار میشه کلی میوه و شیرینی(واقعا من خودم دیدم میوه های بعضی خانواده ها تو مراسم خواستگاری فقط تو مریخ پیدا میشه!)اسراف میکنن و دور هم میگن و میخندن و همه میرن خونه هاشون تا ان شالله باز مورد بعدی و باز میوه و شیرینی های پر رنگ و لعاب تر!
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
همه هم اینجوری نیستن>>>>>>>>>>>>>>>>>والبته اینکه به هرحال بایداین جلسات روبرن تاطرف مناسبی پیداکنن
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
شاعر میگه : چندباری خواستگاری رفته بودم بد نبود / میوه می خوردیم و کلا سور و ساتم جور بود :|
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٤/٠٣/١٨
٢
٠
درضمن دوستانی هم که میگن یه رابطه ی قبل از عقد داشته باشن واسه شناخت باید به عرضتون برسونم در تمام مدت اون رابطه هردو طرف نقش بازی میکنن,پسره تو اون مدت میشه همفری بوگارت دختره ام اینگرید برگمن!اصلا از بیرون که نگاه کنی بهتر از اینا رو کره ی زمین نمیبینی! هنوز هم بهترین کار تحقیقات(همون جاسوسی)قبل از عقدِ! وقتی که شوهرخواهر حال حاضرم برای خواستگاری اومدن طی جلسه سوالات پرسیده شد دختر و پسرم حرف نزدن!اقای داماد کارمند بیمه ی ایران بود و برای تحقیق در موردش دوست پدرم طی یک تصادف ساختگی ماشین رفت ادارشون و اونجا انواع و اقسام کلکارو پیاده کرد!از این تحقیقات و فیلم بازی کردنا زیاد داشتیم!اقای داماد هم روز عروسی همه ی این اقایون رو دید و فهمید چه فیلمی بازی کردن براش! این کار سخته ولی بهترین راهه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
مشاور دانشگاهمون همیشه میگفت رفت و آمدی که به نیت ازدواج صرفا انجام میشه هیچ نتیجه خاصی نداره چون اگه دو طرف یا یکی از اونا طرف مقابلش رو پسندیده باشه تمام تلاشش رو میکنه که به چشم اون یکی عالی به نظر بیاد. در نتیجه شروع میکنه به نقش بازی کردن و ...
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
خب ميتونين تايمشو بيشتر كنين,مثلا يك سال , يكسالو نيم قبل از عقد درارتباط باشين تا همو قشنگ بشناسين خخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
اون که میشه دوستی دیگه. یکساااااااااااال؟
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
خب تو ي راهكار ديه بده برا شناخت!
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
من خودم راهکار دادم!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
:) ! مگه می خوان ساختمون بسازن تو یک سال ! تو ده دقیقه هم میشه با چنتا سوال فنی طرف رو شناخت !
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
روابط قبل ازدواج واسه بچه های کم سن وسال خوب نیست اماواسه کسایی که به بلوغ فکری رسیدن ومیدونن هدفشون ازاین رابطه ازدواجه ومسائل دیگه ای روقاطی این رابطه نمیکنن به نظرم میتونه مفیدباشه.اینم بگم هردوطرف بایدبه این شعورهم رسیده باشن که بازی کردن نقش فقط به آیندشون آسیب میرسونه
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
برای منا..خخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
آواتارت :|
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
ب چي ميخندي كله صبحي عاطفه???خخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
خخخخخ..به اینک هرچی میخام تو جواب بفرستم میاد این زیر..خخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
رویا جون سوسک دوس دارین؟:دییییییییی
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
نه عزیزم راتا جان چون خودم دیدم دارم میگم.و اینکه من قرار نیست جفت سوالات خودشو بپرسم جوری میپیچونم که طرف نفهمه سوالات خودشه.و اون هدفی رو که خودم میخواهم رو به دست میارم نه مطابق با چیز هایی که طرف مقابل مدنظرش هست،... اول انجمن نوشته بار اول چه سوالاتی میپرسین؟؟...عزیزم معلومه با بار اول و سوالات اولیه نمیتونیم در مورد زندگی تصمیم بگیریم .چون باره اول اصولا یهو میان و ممکنه یک دختر سوالاتش رو اماده نکرده باشه میتونه از این ترفند استفاده کنه.اما در جلسات بعد قطعا باید سوالاتی که براش مهم هستن رو اماده کنه و بپرسه.
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
البته اگه طرف آشنا باشه ازش حتما میپرسم از چی من خوشت اومده؟؟؟ خخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
:) ! خخخخخخخخخخ پس باس منتظر جواب های غیره منتظره هم باشین !
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
به نظر من این قشنگ ترین سواله ..........
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
فاطمه جان هنوزدفعه اوله اومده....هنوزازچیزی خوشش نیومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠٣/١٩
١
٠
عمرا اگه چیزی غیر از این بگه : از وقار و متانتتون :| کلیشه ای ترین جواب ممکن :|
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
خب سوال دومم اینه که بهش می گم اگه بخوای یه چیزی رو بهم بگی ولی روت نشه چیکار می کنی ؟ ! :) بعد مثلاً اون همینجوری سرش پایینه ! بعد باز من بهش می گم خب من بهت پیشنهاد می کنم سوت بزنی ! :)))))))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
همون جلسه اول خواستگاری خودتونشون میدی اینطوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟طرف فکربدمیکنه درموردت؟؟؟؟؟؟؟؟
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠٣/١٩
١
٠
یعنی اگه طرف شما رو با اردنگی نندازه بیرون معلوم میشه یا مشکل جسمی داره یا رگ نداره خلاصه خخخخ
negah_khas
negah_khas
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
سلام ... من نمیدونم الان سوالم کدوم قسمت میره چون تازه واردم .... دیگه اگه اشتباهی رفت ببخشید یه جایی خوندم برای اینکه از زیر زبون خواستگارت بکشی ک خسیسه یا ولخرج میپرسی ک ببخشید شما حسابدار خوبی هستید یا دست و دل باز ..... دست و دلباز .... این کلمه رو بهش مشکوکم ینی نمیدونم دقیق همین بود یا ن .... شما کلمه ی بهتری جایگزین این دارین ؟
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
خیلی خوش امدید :) خب مسلما طرف درجا میگه دست دلباز :| یسری از اخلقیات اقایون قابل تغییر هستش ..به مرور زمان تبدیل میشن به یک مرد ایده ال فقط کافی یکم سیاست به خرج بدی ..همچی حل میشه ..این خسیس بودنم جزش هستش خخخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
به جیم خوش اومدید ... :)
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
خوش اومدی دوست عزیز......ایرادی نداره یه چندوقت توجیم باشی کلاراه میفتی...همه جوره هم راه میفتی!!!!!!!!!!
همتا
همتا
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
یه سوال باس بپرسم که نمی گم اینجا ^ـــ^
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
بابا ، همتا خانوم گفتن نمیخوان اینجا بگن........ فکراتونو کنترل کنین........ این فکرا دارن کجاها میرن.......
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
همتاجان!!!!!!!!!!!!فکرهمه منحرف شدالانه:-))))))))))))))
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
بیا در گوش من بگو ببینم :| چشمم روشن :|
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/١٨
٢
٠
دو سوال هس ک خیلی واجبه!اول اینکه تو خاب،خُر و پُف میکنه یا نع!اگه جواب مثبت بود،که قضیه منتفیه اما اگه منفی بود،سوال بعدی رو میپرسم.بهش میگم:من خیییییییییییلی اهل بیرون رفتن و خوردن بستنی یا هرچیز دیگه ای در بیرونم.حتمن وختی باهم بیرون میریم،باس واسم بخره!!بعد اگه دیگه همه چی خوب پیش رف و من ایشون رو برگزیدم،نکته اخر رو میگم:من همیشه فانتزیم این بوده ک همسرم وختی از سرکار تشریف میارن،ی دونه گل رز واسم بخرن و تقدیمم کنن!همیشهههههههههه ها!بعد احتمالن ایشون قبول نمیکنن همچین خاسته ای رو و عروسی ب هم میخوره:دی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
بهتره زیاد رو فانتزی ها حساب نکنین.... ممکنه قبول کنه ولی بعدش طرف هم یک فانتزی خفن رو میکنه اون موقع شما میمونین قبول کنین یا نه؟..... :))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
موافق بانظرجناب بزرگواری...زیادی فانتزی نبایدرومردهای این دوره زمونه حساب کرد....آخه نیستن به جان خودم:)))))))))
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/٢٠
٠
٠
عِوا خاک ب سرممممممممم:|
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
واز انجمن گل وبلبل گذاشتین، اینجا شلوغ شد ;)
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
یعنی مطمئن شدم همیناکه میگن قصدمزدوج شدن ندارن چقدصابون میزنن به دلاشون :))))))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
ماشا الله به دوستان :))) میگم شما ها که اینقدر واردین بی زحمت جواب این سوالای منم بدین ...ببینم چند مرده حلاجین :)) 1- هدف از سوال پرسیدن چیه؟؟ 2- چطور باید سوالو پرسید؟؟ 3- اصلا چیا باید پرسید چیا رو نباید پرسید؟؟ مهمتر از هر چیزی این سه تا سواله که جوابشو باید خودمون به خودمون بدیم...بعد بریم سراغ باقی قضایا (^_^)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
شما که دیگه مزدوجی عزیزم ! نیاز به جواب نداری! :دی
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
دِ میخوام تجربیاتمو در اختیارتون بذارم دیگه ;)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
وو! اکی بذار مچکریم!
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
این انجمنو دیدم یاد یه چیزی افتادم... کار نداریم کی بوده :) ولی گفته: دختر مشخصا مخفف درآمد خرید تفریح و رفاهه :))) آقایون اگه از پس این 4گزینه بربیان باقی قضایا حله ;)
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
زیبا : شما خوبین؟ خانواده خوبن؟ نعمتیان : بله من خوبم اونام خوبن :) زیبا: زهره...زهره ... بیا من دیگه حرفی ندارم ما باهم تفاهم داریم...جوابم مثبته :)) زرنگاش گرفتن منظورم چیه;)
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠٣/١٩
١
٠
شما تالا کوجا بودین ؟! خخخخ ( مثلا قراره طرفو برا بار اول ببینیم دیگه ! خداییش سئوالی بهتر از این میشه پرسید ؟ خخخخ )
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
خخخخخخخخ عالی بود!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
خخخخخخخخ عالی بود!
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٩
٠
٠
عالییییییییییییییییییییی:))))))))))))))))
nooshin_tamimi
nooshin_tamimi
٩٤/٠٥/١٧
٠
٠
میپرسم چرا من؟