خانه انجمن تابستان خود را با چه کتابی بگذرانیم؟ :))
١١٦٨
١٥٢
Mostafa_h

تابستان خود را با چه کتابی بگذرانیم؟ :))

تابستان خود را با چه کتابی بگذرانیم؟ :))

تابستون داره شروع میشه و یه عده ی قابل توجهی از جمع ما جیمی ها ( مثبت اندیش باشین!! ) دوست دارن این تعطیلات رو با خوندن کتاب بگذرونن

به نوبه ی خودتون، کمک کنین و بهترین کتابایی رو تا الآن خوندین، با ما به اشتراک بذارین تا همه استفاده کنیم + کمی توضیح لطفا

٩٤/٠٣/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
٤٠
٢٥
اهم اهم الان اول شدم دیگه... خیلی خونسرد و ریلکس
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٠
٦
٢
اول شدن مهم نیست بهترین شدن مهمه
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٠
٢
٠
تبریک میگم ...... خوشحالمون کردید خخخخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٠
٣
١
ماشالله به این همه منفی خدا بده برکت ..... ولی من + میدم به نشانه حمایت و همکار بودن خخخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
٢٣
٢
خو منفی مدین ک چی بشه مثلا؟ منکه مهم نیس برام بی جنبه خنوکا
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
٢
١
چقد خونو دل خوردم سر این انجمن خخخ
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٠
١
٠
فقط بفهمم کی منفی داده...
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
١
٠
مهم نیستن مرتضی جان خخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٠
١
١
خدا همه رو به راه راست هدایت کنه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٠
٣
٠
یعنی احسنت به این پشت کار :)))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
خیلی دوست داشتم زودی بهتون تبریک بگم....اماراستش امروزنتونستم بیام سایت.....درکل خیلی خیلی تبریک میگم علی آقا:-)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١١
١
١
حالا انگار اپولو هوا دادم ها خخخ
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١١
١٦
٠
اینجوری گفتم تابدونید چقددلمون به حالت می سوخت وقتی اول نمی شدید!کلاداغون می شدم من یکی وقتی میدیدم نفرسوم به بعدشدید ومظلومانه می گفتیدبه نظرم اول شدم!
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
ممنون از شما راتا خانوم :)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
مثبت هارووووووووووووووووو خخخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
آخیییییییییییییییییی چقد مظلومانه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! با راتا هم نظرم خخخخخخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
اوووخی چقدی مظلونم من اووووخیییی نازی خودم خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
٤٦
٢١
حس خوبیه.... بح بح خوب سوالتون چی بووود؟خخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٠
٢
٠
حس خود را شرح دهید خخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
٢
٠
احساس خاصی ندارم دفه اولم ک نیس خخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٠
٢
٠
خودتون گفتید حس خوبیه ...... خخخخخخ بالا رو نیگا کنید ..... خخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
٢
٠
حس خوب و گذراست پس اهمیتی هم نمیدیم دیگه بهش :)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
٢
٠
حس خوبه دایمی باشه مثل حس دوست داشتن
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٠
١
٠
بلعه استاد فقط یه لحظه وایستید من برم قلم و کاغذ بیارم اینایی رو که میگید بنویسم اخه میترسم یادم بره ..... خخخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٠
١
٣
:/
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
٢
٠
نه دیگه وقتتون تموم شد بفرمایید از اتاق بیرون خخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
ولی من دم در اتاق منتظر میمونم نه که سخنان پر باری میگید میترسم از دستشون بدم خخخخخخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
افرین ب پشتکار شما شاگرد گرام خخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
ممنون استاد من این پشتکار رو از شما یاد گرفتم ....... خخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
اوووووه مثبت های ایور که ترکونده خخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
مثبتا چقدر روحیه بخشن ...... خخخخخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
٦
٥
کتاب هایی ک من برای تابستون میخوام بخونم.: کتاب های تست کانون کتاب های برنامه نویسی بیسیک و c++ _ سیستم عامل های ویندوز و لینوکس_ سخت افزار کامپیوتر. کتاب های خوبیه ب شمام پیشنهاد میکنم بخونین خخخ
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٠
٢
٠
به جای c++ برو زبان بسکام یاد بگیر بهتره لااقل چهار تا پروژه میبندی.نون توشه
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
١
١
بسکام ی بار اومدم واردشم دیدم خعلی سخته برگشتم دیگه واردش نشدم. البته الان تو هیچکدومش نون نیس. نون فقط توی......نمیگم شمام راهشو یاد مگیرین خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
٣
١
اصن با این منفیاتون روح ادم شاد مشه بح بح بیا خودمم ی منفی میزنم برا خودم ک باورتون شه روحم جلا پیدا میکنه با منفیاتون پس منفی ببزنید جهت رضای خدا :دی
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
من از دم مثبت میدم حالش جا بیاد
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٠
١
٠
پس من + میدم تا تضعیف روحیه شه ......خخخخخخخخخخخخخخخ
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
بسکام خیلی آسونتر از زبان c++ است مثلا برای lcd توی c++ باید کلی برنامه بنویسی ولی با بسکام برانه اش دو خط بیشتر نمیشه
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
خو میگم ک من بسکام کار نکردم فقط ی بار دیدم ک چطور مینویسن همین الان برنامه ها بیشتر با c# سی شارپ نوشته مشه
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
همیشه ادم های موفق بدخواه زیاد دارن هه هه پس هرچی دوس دارین منفی,بدین :')
Kh_Z
Kh_Z
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
اخ این قدر الانا دوست دارم کتاب بخونم. به خودم قول دادم بعد اخرین امتحان مستقیم برم کتاب خونه :) البته مدت زیادی نیست اهل مطالعه شدم :) کتابایی که خوندم احتمالا خوندین
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٠
١
٠
خوش به حالتون ....... من تنها حسی که بهم هیچوقت دست نمیده حس کتاب خوندنه ( قلب توجه دوستان غیر کتاب درسی )
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٠
٢
٠
کتاب که نه ولی اپلیکیشن سیاحت غرب رو دانلود کنید
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٠
٣
٠
دقائقی با قرآن
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٣/١٠
٢
٠
موافقم.
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
١
٠
:)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
متاسفانه من زیاد اهل مطالعه نیستم..... خیلیم دوس داشتم اهل مطالعه باشم ولی خب علاقه ای ندارم ....
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
وای وای درساتونم نمخونید دیگه ینی؟
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
نه دیگه اونا رو میخونم منظورم کتابای غیر کتاب درسیه .... خخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
ها بخونید چار روز دیگه ی چیزی بشین برا خودتون. البته دخترا ک تکلیف معلومه براشون خخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
ببخشید کدوم تکلیف ؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
١
٠
حالا نگا خودشارم مزنن ب او راه خخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٠
١
٠
بعله بعله !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کدوم راه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکم واضح تر صحبت کنید خخخخخخخخخ توضیح بیشتر عــــــــــــــلی آقا خخخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
مگم بهتون واستین خخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
باشه من منتظر جوابتون هستم ........ خخخخخخ
amin20
amin20
٩٤/٠٣/١٠
١
٠
تابستون امسال که فقط کتاب درسی تا سال های بعد
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٠
٢
٠
ابروی ما رو تو بردی
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٢
٠
٠
آقا حمید تفریحاتتون حرف نداشت .. خخخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٠
٢
٠
تابستون مگه کتاب میخونن؟؟؟؟...... جدی من نمیدونستم......... :)))....... من سکوت کرده و از این انجمن خارج میشوم و میرم قله زو! :))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
آقا حمید هر چی دارم فکر میکنم میبینم که کاملا باهاتون موافقم ......... تابستونو کتاب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخ +
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
:/ منه بیچاره دورانی به علت تجدیدی ناچارا درس میخوندم
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٠
١
٠
اون دیگه شانستون بوده ...... ولی اشکال نداره گذشته ها گذشته .... آینده مهمه که توش کتاب خونی نیست خخخخ
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
شمابه عنوان یک شخص متشخص وبزرگترازبعضی هاتوی انجمن خیلی زشته که افکارمنفی منتشرکنید!!!....لطفاحتی اگه خودتون هم حس وحال مطالعه نداریدحداقل چندتاکتاب معرفی کنیدتادیگران به راه راست هدایت شوندنه راه چپ؛-)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
با توجه به توصیه راتا خانوم چند کتاب رو معرفی میکنم تا مطالعه کنین:....۱ روشهای پیچاندن استاد و گرفتن نمره بالا...... ۲ چه کسی ۳۰۰۰ میلیارد مرا خورد؟....... پله پله تا ویزای آمریکا....... فواید باشگاه....... چگونه تست ها را شانسی بزنیم و قبول بشیم ...... روش های تماس با بچه های بالا ...... یکی بیاد منو بگیره ، من میرم بقیه رو بگیرم.......
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
ای وای برمن!!!!امان ازدست شماجناب بزرگواری.....کلابه وجودشماافتخارمی نمایم.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
حالا دو خط بخونین کفر میشه؟ خداییش تفریحی بهتر از کتاب خوندن هم داریم؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
با توجه به توصیه رویا خانوم یکسری تفریحات بهتر از کتابخوانی میشناسم که معرفی میکنم خدمتتون:..... اول از همه رفتن به باشگاه و تقویت عضلات ریه ....... دوم دور دور کردن با پراید چخ چخی در مسیر شاندیز طرقبه....... سوم مهتاب نوردی ( این جدی بود)........ پارک ملت و بدمینتون...... پارک ملت و والیبال ...... شبگردی همراه با پسرعمه تا ساعت ۳ صبح........ و غیره( از همه مهمتره)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
اووووم..معمولا فیلم میبینم....سریال امریکایی جدید و خوب بخاین میتونم واسه تابستون بهتون پیشنهاد بدم..خخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
بدین
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
سریالم خوبه. چی دیدی جدید؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
Walking dead//breaking bad///game of trunse(املایtrunse ام فک کنم اشتباس)//arrowوflash///
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
بله اشتباهه...... متاسفم........ شما زبان انگلیسی با کی پاس کردین؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
خخخ..خب یادم نمیاد..من زبان پاس نکردم ک..منظور مدرسس؟تو مدرسه ک زبان یاد تمیدن جناب.خخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٢
٠
٠
عاطفه پس با زبان چیکار میکنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/١٣
٠
٠
قورتش میدیم...خوشمزس
Kh_Z
Kh_Z
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
کتابی که دوست دارم تابستون بخونم کتاب کجا ممکن است پیدایش کنم از هاروکی موراکامی/ نشرچشمه ۵ تا داستان کوتاهِ از بهترین کارای نویسنده(مثل اینکه) چون خودمم نخوندم توضیح دیگه ای به ذهنم نمیرسه :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
کتابخانه ی عجیبشم قشنگه :) اگر تو حال و هوای دپرسینگی و نیاز به تحول داری هم " پس از تاریکی" ش رو بخون که تحول یه دختر تو یه شب تا صبح رو نشون میده :)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
فکر کنم دنبال این کتاب میگردی : دیدن دختر صد درصد دلخواه در صبح زیبای ماه آوریل. اینم مجموعه داستانه. قشنگه
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/١٠
٢
٠
100سال تنهایی/مارکز /ترجمه مرحوم بهمن فرزانه
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
من بخاطر یک کنجکاوی خوندمش :))...واقعا خوب بود
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/١٢
٠
٠
شدیدا دوستش دارم.خصوصا چاپ بدون سانسور. :)
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
کتاب علمی رو دورشو خط بکشید لطفا :\ کتاب تفریحی اګه اګههههههههه اګه یک درصد حس داشته باشم تازه اونم یک در هزاره این حسی که میګم میشینم رمان میخونم :) البته امسالم سرم ګرمه فکر نکنم اصن به کتاب خوندن برسه.کتاب درسی جلو آدم واز بشه پلکا سنګین میشه و کل تابستونو آدم میخوابه :))
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
شما که درسم نمیخونین..اصلا سواد دارین:))خخخ
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
کنسرو غول :دی | پسری که باباش فوت شده و مامانشم درگیر مشکل روحیه و تک فرزنده و از اون طرفم از طرف همکلاسیاش طرد شده یعنی عملا کلی فشار روشه و میخواد سعی کنه جنایتکار شه و انتقام بگیره از همکلاسیایی که دوستش که نمیشن هیچ بلکه مسخرشم میکنن و کتکش میزنن ولی... :دی | http://up6.ir/5OhQ و http://yon.ir/88Xx
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
برعکس توضیحش اصلا دپرسینگ نیستا اتفاقا رمان متفاوت و شاد و هیجان انگیزیه :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
مجموعه " خاطرات یک بچه ی چلمن " هم خیلی عالیه برای بعد امتحانا و خستگی در کردنتون :) کمیک هستش یعنی هم مطلبه و هم نقاشی و برعکس حجمش خیلی زود تموم میشه جوری که نمیفهمین کی تموم شد :دی طنز خیلی جالبی داره و صمیمیه و وقتی میخونیدش باش حس نزدیکی میکنید انگار نه انگار که تو خارج نوشته شده، مثلا یه جا مامانه میخواد یاد بچه اش بده دروغ نگه ولی خودش مثلا بعد که تلفن زنگ میزنه به بچه هه میگه بگو من نیستم بعد بچه هه هم چون میخواسته دروغ نگه مامانه رو از خونه بیرون میکنه و بعد میگه که نیستش :دی مطمئنا همه براتون این اتفاق پیش اومده نه؟ :دی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
" بابام هیچوقت کسی را نکشت " https://www.naakojaa.com/article/9631 و " کجا میریم بابا؟ " https://www.naakojaa.com/article/9407 و آخرین موی سیاه من https://www.naakojaa.com/book/14907 از ژان لویی فورنیه | البته من خودم فقط اولی رو خوندم و دومی هم یه بخش هایی ازش رو فقط خوندم و گیرم نیومد کتابش هرچی گشتم ولی خب به طرز عجیبی با خوندن همونا به قلمش اعتماد پیدا کردم، این لینکا که گذاشتم تیکه هایی از داستاناشه، بخونید و خودتون تصمیم بگیرید
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٠
٢
٤
کتاب کیلو چنده
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
موافق 100% +++++++++++
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
:|
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
هم قرآنم کتابه آقای م.نص ها :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
اگه کتاب نبود ای رشته ی زمین شناسی هم نمی تونستید برید تازشم :دی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
به عبارتی الان کل زندگیتون داره رو کتاب میچرخه :دی هم زندگی اعتقادیتون هم فرهنگی اجتماعی اقتصادیتون :دیییییییی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
منفی ندادم البته من :دی
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
ها؟بله؟
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
متشکرم ازاین همه لطفتون نسبت به کتاب!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١١
٢
٠
:| چندتا جمله تا نوک زبونم اومد و نگفتم. اگر جدی گفته باشین این حرف رو عمیقا براتون متاسفم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
قران محدود به کاغذ نیست که...قران نوره
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٢
٠
٠
درسته که محدود به کتاب نیس ولی با کتاب که به ما رسیده، نرسیده؟ ینی از نظر خدا تو هیچی بهتر کتاب نمیتونست حرفاشو بگه پس کتاب باارزشه چون اندیشه های خوب خوب یاد مردم میده :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١٢
٠
٠
منظور کتابای دیگست
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٠
١
٠
کتاب مفاتیح الحیاه هم خوبه بخونید درسته حجمش زیاده ولی شما موضوع به موضوع که بخونید خسته نمی شید
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
در مورد چی هست؟ حتما باز آموزه های دینی آره؟
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
اسم این کتاب منو یاد یه کتاب انداخت که توی 12 سالگی تو مدرسه بهم هدیه دادن :| (حالا ببین مغزشون در چه حد کار میکنه)...اسم کتابه راه های فرار از مرگ مصنوعی بود :O مقدمشو خوندم کتابرو انداختم دور :))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
:))))
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/١٢
٠
٠
مفاتیح الجناه در مورد آخرته ولی مفاتیح الحیاه در مورد دنیایه نوشته جوادی آملی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
" پدر آن دیگری " از پری نوش صنیعی | بچه ی چهار ساله ای که به خاطر رفتار بد بقیه باهاش تصمیم به لجبازی با خانوادش و بقیه میگیره، سرنوشت خیلی از بچه هاست این کتاب حالا شاید به نوعی دیگر... | یه توضیح مفصل تر از یکی از کاربرای سایت http://www.goodreads.com/book/show/610531 | شهاب با اينکه چهار سالش تموم شده ولي هنوز حرف نميزنه! يه بچه چهار ساله که ديگه باورش شده که مثل بقيه ادم ها نيست و از همه ي آدم ها خنگ تره ( چون نميتونه حرف بزنه) ، روايت کننده داستان. شهاب اينقدر تحليل جالب و بچه گونه اي از رفتار بزرگترها داره و تو دنياي خودش غرق شده که خواننده ترغيب مي شه لحظه به لحظه با شهاب باشه و زندگي اون رو دنبال کنه تا ببينه آخر ماجرا کي اين بچه زبون باز مي کنه! و مرتبا از خودش برسه واقعا بچه ها اين چيزا رو ميفهمن يا نه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
این کتاب عاااااااااااااااااااااااالیه. واقعا عالیه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
بابای آرش...
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
منم عاشقشم، چن سال پیش خوندمو هنوز جزو کتابای برتر ذهنمه :) راستی رویا تو هم کتاب زیاد خوندی، معرفی کن فیض ببریم :) مثلا کافه پیانو هستش اسم کتاب مورد علاقه ات؟ اونو هی میخوام بخونم ولی نمیشه، یکم ازش تعریف کن انگیزه بگیرم :دی راستی امیدوارم کارهای مهاجرتت به خوبی تموم شه :)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١١
١
٠
ممنون عزیزم. کافه پیانو نوشته فرهاد جعفری هستش. داستان یک نویسنده و ژورنالیست که برای فرار از تکرار و عادت ها از دفتر مجله ای که توش کار میکرده استعفا میده و کافه پیانو رو تاسیس میکنه. داستان در مورد اتفاق هایی که برای فرهاد شخصیت اول داستان و افرادی که مستقیم و غیر مستقیم باهاشون در ارتباطه صحبت میکنه. شیوه روایتش اول شخصه و بسیار روون و جذاب. در واقع میشه گفت یک قسمت از زندگی یک روشنفکر :) کتاب سال 1386 برای اولین چاپ شد و آخرین بار تو کتاب فروشی علامه من چاپ 34ام این کتاب رو دیدم که میشه گفت تو ایران یک رکورد محسوب میشه. بهت خوندنش رو حتما حتما حتما پیشنهاد میکنم. این کتاب اولین انتخاب من برای هدیه به دوستان و عزیزانم بوده همیشه :)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١١
١
٠
اگه بخام لیست کتاب های مورد علاقم رو بهت پیشنهاد کنم میشه اینا : "کلیدر نوشته محمود دولت آبادی" - "سال بلوا نوشته عباس معروفی" - "شوهر آهو خانوم نوشته علی محمد افغانی" - "رویای تبت نوشته فریبا وفی" - "یوسف آباد خیابان سی و سوم نوشته سینا دادخواه" - "مالیخولیای محبوب من نوشته بهاره رهنما" - "جهل سالگی نوشته اهید طباطبایی" - "نامه به کودکی که هرگز زاده نشد نوشته اوریانا فالاچی و ترجمه یغما گلرویی" - "سلام خانم رنگین کمان نوشته یغما گلرویی" - "سمفونی مردگان نوشته عباس معروفی" - "ضیافت نوشته افلاطون" - "خداحافظ گاری کوپر نوشته رومن گاری" - "فریدون سه پسر داشت نوشته عباس معروفی" - "آرزوهای یک زن نوشته سیدنی شلدون" و .... بازم بگم؟ :))
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
سلام خانم رنگین کمان :)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
دوسش داری؟ جملاتش فوق العادس :) برا تو مینویسم، برای تو که تمام منی.... با این جمله شروع میشه
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
میخواهم بغضی دیگر را برشانه های تو ببارم ،خانم رنگین کمان! بغضی دیگر و ترانه نامه ای دیگر را! کاش میدانستی که چقدر از کنار تو بودن خوشحالم....فوق العادس :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٢
٠
٠
خیلی خیلی خیلی ممنووووووون :) فعلا بسه همینا :دی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
"صفر" نوشته دکتر ناصری. در مورد جهان های موازی. اگه به تناسخ اعتقاد دارین فوق العادست :) دیگه "وقتی نیچه گریست" هم که گل سر سبد کتابای منه. نوشته اروین یالوم با ترجمه دکتر سپیده حبیبی. این کتاب زندگی منو عوض کرد اصن
ف.ش
ف.ش
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
وقتی نیچه گریست عااااالی // مساله اسپینوزا هم بسیارخوب. دیگه نمی دونم یالوم بعد از مساله اسپینوزا هم کتابی ازش اومده یا نه. البته منظورم کتابهای داستانیشه. چون کتابهای درمانی که ماشالا زیاد داره // البته انسان در جستجوی معنا، ویکتور فرانکل هم واقعا برای من الهام بخش بود و یک جمله از کتاب هست که همیشه موقع سختیهام به خودم میگم...
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
و باز هم پسری که درگیر مشکلات عاطفی خانوادگی و همینطور مشکل عاطفی تو مدرسه اس :دی دقت که کردم دیدم همه ی کتابایی که معرفی کردم همیجوریه اخه برا همین گفتم باز هم :دی | " ته کلاس، ردیف آخر، صندلی آخر " از لوئیس سکر| برای توضیحش نوشته ی پشت جلد و جمله ی شروع رمان کافی باشع فکر کنم : گاهی سخت ترین کار دنیا این است که توانایی هایت را باور کنی! برادلی چاکرز، بزرگترین شاگرد کلاس، تا دلت بخواهد دروغ می بافد؛ آن هم دروغ های شاخدار! او با هم شاگردی هایش توی مدرسه دعوا راه می اندازد و از درس و مشق متنفر است. در مدرسه هیچ کس جز کارلا ، مشاور جدید مدرسه، برادلی را دوست ندارد. کارلا از شنیدن داستان های عجیب و غریب و او خوشش می آید و فکر می کند او واقعا باهوش است. اما کارلا چه کند تا برادلی خودش را عوض کند؟| اینجا هم شروعش : برادلی چاکرز، پشت میزش، ته ِکلاس …، ردیف ِ آخر …، صندلی آخر نشست. هیچ کس در صندلی کناری، یا جلویی او ننشسته بود. برادلی جزیره بود. ( همین تشبیهش به جزیره کافی بود تا یه کوب بشینم بخونمش، تشبیه خیلی خیلی جالبی اومد به نظرم آخه )
Kh_Z
Kh_Z
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
منم این کتابُ دوس داشتم
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
دیگه نداری مگه؟
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٠
٠
٠
خیلی زشته که بعد این همه فعالیت تو این انجمن بگم خودم به احتمال زیاد باید تابستونمو با کتابای درسی امسالم که ناشی از تجدید شدگیمه بگذرونم؟ :| :دی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
تجدیدی خیلی خوب است
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١٠
٤
١
اول که واردشدم کلافکرکردم انجمن روبه مناسبت اینکه علی آقااول بشه زدن!!!باسیل تبریکات به علی آقادیگه کاملاداشتم مطمئن می شدم که اون ته انجمن دیدم یه نظرهایی هم مرتبط باموضوع انجمن داده شده!!!!خیلی عجیب بود....والا!...... !زاین موضوع بگذریم بهتون توصیه می کنم کتابهای پروفسورحسابی رومطالعه کنید....جدای ازاینکه توی هرسن وسالی هستیدبرای بالابردن قدرت اندیشه وتعالی فکریتون فوق العاده مناسب هست.
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/١٠
٢
٠
خخخ من دیگه میخوام تو اوج خداحافظی کنم خخخ
راتا
راتا
٩٤/٠٣/١١
٢
٠
منم همین نظررودارم....بریدیکم طالعه کنید.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
کتاب خوندنو دوس می دارم ولی تابستون وقتم خیلی شیز تو شیره کلا سعی میکنم همیشه قبل از خاب بخونم یه چند خطی کتاب خوب زیاده قبلنم گفتم خواننده نیست!
هاچ
هاچ
٩٤/٠٣/١١
٢
٢
کتاب هایی که برنده ی بهترین جایزه ی سال شدن ازجمه: چه کسی زنبور را کشت؟ - زنبورها نمی میرند- زنبور در کرانه - زنبور صد ساله ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد (خخخ)
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٤/٠٣/١١
١
٠
همون "سرگذشت کندوها" ی جلال ال احمد رو بخونین شما:-)
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
استاد كلاس كنكورمون گفت تو تابستون اين كتابو بخونين : كتاب قانون مجازات اسلامي ! o_O
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
خخخخخ
tanin
tanin
٩٤/٠٣/١٥
٠
٠
خخخخ
Cold
Cold
٩٤/٠٣/١١
١
٠
خیلی سال پیش "پیروزی بر شب" نوشته ژ. کریستان رو خودنم کتاب خوبی بود ،داستان زندگی لویی بریل کاشف خط بریل (خط مخصوص نابینایان) بود...."100 سال تنهایی" نوشته گارسیا مارکز رو بالا صالح گفته بود ولی چون واقعا عالیه منم میگم...."دزیره" نوشته آن مارکی سلنکو (فک کنم ،دقیق یادم نیس!) هم خیلی قشنگه داستان زندگی دزیره کسی که عاشق ناپلئون بوده و بهش نرسیده....."کلیدر" نوشته محمود دولت آبادی هم که بالا رویا خانوم گفتن خیلی خوبه...."زندگی جنگ و دیگر هیچ" نوشته اوریانا فالاچی حرف نداره...."خداوند الموت" نوشته پل آمیر هم خیلی قشنگه درمورد نهضت حسن صباحه...."شازده حمام" نوشته دکتر حسین پاپولی هم واقعا قشنگه ،خاطرات خود دکتر پاپولی که خیلی واقعا جالبن....زیاد کتاب نخوندم تا حالا...به کتابایی که داستان واقعی زندگی یه شخص یا اشخاصی رو تعریف میکنه علاقه دارم :)
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
یه عالمه کتاب آماده کردم برای خوندن ولی اولویت با این سه تاست.اولی کتاب قطوری به نام قضاوت های حضرت امیرالموئمنین(ع).دومی هم شهابی در شب که خلاصه کتاب شبهای پیشاوره.سومی هم کتاب بسیار خوب در محضر بهجت
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
شهابی در شب فوق العاده ست ینی عالی محشر یک تک بیست! من صوتی ش هم دارم!
ف.ش
ف.ش
٩٤/٠٣/١١
١
٠
به به انجمن کتاب :) / من کتاب های زیادی رو خریدم و آماده کردم برای خوندن تو تابستون. اما چون گفتید از کتابهایی که خوندید معرفی کنیم: در حوزه رمان و داستان : سرزمین نوچ، کیوان ارزاقی -- کافه پیانو، فرهاد جعفری -- شاید فراموشت کنم، حسن رحیم پور (این رحیم پور اون رحیم پور ازغدی سخنران نیست ها!) که داستانش کاملا واقعیه و بخاطر نوشتنش حکم زندان و شلاق دریافت کرد/ اگه دوست دارید کتابی داستانی اما نوشته یک روانشناس بخونید ، این سه کتاب: وقتی نیچه گریست، دکتر اروین یالوم، ترجمه سپیده حبیب، نشر قطره، انتخاب فوق العادیه -- مساله اسپینوزا، یالوم -- انسان در جستجوی معنا، ویکتور فرانکل // در آخر اینکه خوندن همه ی کتابهای مستور و امیرخانی هم چون دوستان خودشون میدونن توصیه مؤکده (!) ، من تو این کتابهایی که معرفی کردم نمی گنجونم // یک عاشقانه آرام ِ نادرابراهیمی هم که بر هر زن و مردی واجب است خواندنش! ضمن اینکه به مناسبت این ایام پیپش رومون، فرصت خوبیه اونهایی که کمی دیرتر ِ سیدمهدی شجاعی رو نخوندند، بخونند
ف.ش
ف.ش
٩٤/٠٣/١١
٢
٠
یه چیزی هم به کنکوری های جیمی بگم من. بعد کنکور فرصت خیلیییییییییییی خوبیه برای کتاب خوندن. حالا بجز اینکه وقت تون آزاد شده، عادت کردید به مطالعه و یه بخشی از زندگی تون شده، پس برای مغزتون خیلی راحت تره مطالعه کردن، تا اینکه یه مدت بی خیال مطالعه بشید و بعد پشیمون بشید و بخواید عادتش بدیدن به مطالعه کردن، چون عادت های مغز رو ما تعیین می کنیم // من بلافاصله بعد کنکور کتاب قطور و دو سه جلدی سینوهه رو گرفتم خوندم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/١١
٠
٠
بابا نظر.....دا....کانسارهای فلزی و غیر فلزی...اطلس کانی ها....سنگ فرش خیابان ها از طلاست
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/١٢
٠
٠
منم که از پیشنهادات بقیه فیض میبرم ('^_^) مدیونید اگه فک کنید من آدم کتاب نخونی هستم.... نه هستم فقط همین یک ماه اخیر غالب بر بیست25 کتاب خوندم ...فقط مناسب رنج سنی بچه های اینجا نیستش :)))
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/١٢
٠
٠
تو باید مربی مهدکودک شی :) جدی میگم واقعا به کسایی مثل تو نیاز هس اینجور جاها. اگر تونستی دنباله شو بگیر :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
اتفاقا رفتم دنبالش....بچه ها رو دوس دارم...مهد کودک رو هم دوس دارم....تعاملم با این رنج سنی بد نیست...من واقعا از سروکله زدن باهاشونو و شیرین زبونی هاشون لذت میبرم....تجربه هم ثابت کرده یه روزه میتونم اعتمادو توجهشون رو جلب کنم .... ولی رئیس بازی پرسنل دیگه و بد رفتاری ها با افراد جدید و اضافه کاری های بی پایانش رو دوس ندارم :((
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٣/١٢
٠
٠
سلام ... يك قدم مانده به بهشت . نوشته مو
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/١٢
٠
٠
دوستان اینقدر با شور و شوق و علاقه از کتابهایی که خوندن حرف زدن که من ناخودآگاه اشک توی چشمام حلقه زد........ خدااااااااااا
آتی
آتی
٩٤/٠٣/١٢
٠
٠
آره واقعا منم .................... خخخخخخخخخخخخخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/١٢
٢
٠
از ناباکوف: خنده در تاریکی و دعوت به مراسم گردن زنی و چشم آثار ناباکوف واقعا جذاب و خوندنی هستن رمان تازه ترجمه شده ی ساموئل بکت که اسمش الان یادم رفته اگه یادم اومد میگم از مهدی رجبی کنسرو غول> یک رمان نوجوانانه که هرکی نخونه ضرر کرده از مهسا محب علی نگران نباش> رمان برتر سال 87 از ماه منیر کهباسی خط تیره،آیلین رمان برتر سال 85 از کتاب شعرهای تازه منتشر شده هم نباید گذشت اعم از سرمه ای حامد عسکری و کتاب جدید رسول یونان کتاب زیباتر از سینا دادخواه هم تعریفش رو زیاد شنیدم ول یهنوز نخوندمش فعلا همین ها رو داشته باشین تا بعد:)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/١٢
٢
٠
کافکا در ساحل /کافکا در کرانهاز مورا کامی عالی هستن رویای بابل از ریچارد براتیگان یه رمان پست مدرس محشر که کلی راجع بهش میشه حرف زد مرشد و مارگاریتا از تورگینف که سالها دنبالش گشتم تا بالاخره تونستم پیدا کنم و بخونم واقعا عالیه جزو بهترین رمان های روسی محسوب میشه شوهر عزیز من اثر فریبا کلهر که به زعم من بهتری کتابشه از بین سه گانه ای که برای بزرگ سال نوشته چیزی که واقعا حرفی برای گفتن داره کلیدر محمد دولت ابادی اگه بتونین ده جلد همراهش باشین بر جاده های آبی سرخ که البته وسط جلد 5 متوقف میشه از نادر ابراهیمی آتش بدون دود که خیلی ها با کلیدر مقایسه اش میکنن رمان چند جلدی محشر از نادر ابراهیمی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/١٢
١
٠
ببخشید من وقتی اسم کتاب میاد خیلی وراج میشم دیگه:)
o_edman
o_edman
٩٤/٠٣/١٣
٢
٠
ما هم کتاب سپید دندان از جک لندن، فرانکنشتاین از مری شلی و هابیت ( یا "آنجا و بازگشت دوباره" ) از استاد جان رونالد روئل تالکین رو برای طرفداران کتاب ها و رمان های داستانی، پیشنهاد می کنیم :)
huna_aghighi
huna_aghighi
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
دوست دارم توماه روضون کتاب گناهان کبیره روبخونم که یکم بیشترباگناها آشنا بشم...ومی خوام کمکم خوندن کتابای شهیدمطهری روشروع کنم آخه علاوه براینکه کلی ازشون تعریف شنیدم ،اصلا جالب نیست هم ایرانی باشیو هم شیعه بعد کتابای شهید مطهری که ازبهترین شاگردا ،یارا و دوستان امام (ره) بوده رو نخونی....انشالله که بتونم بخونمشون
همتا
همتا
٩٤/٠٣/١٦
٠
٠
داستان سیستان ! فوق العاده بود ! بیست !
fatemeh_sh73
fatemeh_sh73
٩٤/٠٣/١٨
٠
٠
کتابایی که قراره توی ماه رمضون بخونم: صد سال تنهایی(گابریل گارسیا ماکرز) گهواره ی گربه( کرت ونه گوت جونیور) عروسک فرنگی(آلبا دسس پدس) مدیریت بحران(برایان تریسی) جین ایر( شارولت برونته) تونل (ارنستو ساباتو) بیگانه (آلبر کامو) گتسبی بزرگ( اسکات فیتس جرالد) فعلا این کتابایین که از نمایشگاه کتاب خریدم... اینا رو تو ماه رمضون میخونم بعدش دوباره باید برم خرید :)
saeede_eb
saeede_eb
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
کوری - بینایی -دخمه از ژوزه ساراماگو*صد سال تنهایی گابریل گارسیاماکز*ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد پایلوکویلو*مادام بواری گوستاو فلوبر*غرب زدگی - زن زیادی جلال ال احمد*
zahra_t_97
zahra_t_97
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
کتاب های همینگوی و پرویزدوایی