خانه انجمن ارزش یابی توصیفی به دانشگاه ها رسید !
٩٦٢
٧٦
مرتضی تقی زاده

ارزش یابی توصیفی به دانشگاه ها رسید !

ارزش یابی توصیفی به دانشگاه ها رسید !

سلام به دانشجوهای جیمی

فصل امتحانات  شده ، به نظرتون چی می شد نمره امتحانات دانشجوها هم مثل ابتدایی ها فقط ارزشیابی بود و دیگه این جمله کلیشه ای تکرار نمی شد که نه و هفتاد و پنج رو ده می دین؟

٩٤/٠٣/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
خیلی خوب بود.
هاچ
هاچ
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
نه نه اصلا حرفشم نزنین! مطمئن باشین هیچ وقت این اتفاق نمیفته چون اولین قشری که مخالف سرسخته این قضیه ان اساتید گرامی ان! آخه وقتی دانشجو جلز و ولز می کنه واسه ده گرفتن، میشه عشق و شادی رو توی چشمای استاد دید! کیف می کنن
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
آره واقعا....... خخخ ........ این صحنه رو خیلی دیدم......... مخصوصا وقتی دخترا نمره میخوان.......... با یک صدای کشدار میگن: اووووووستاد!.......... آدم دلش کباب میشه......... :))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢١
١
٠
آقا حمید خودتونم از خاطره 9/75 هاتون بگید البته با چاشنی استاد استاد .........خخخخخخخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
دنیای من یکی که بهشت میشد!...... :))
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
شماکه وجود خودتون هرجاباشه بهشت میشه اونجا....نفرمایید:)
atraknews
atraknews
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
و ایضا مال من
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
آقا حمید این انجمن مخصوص شماست ............ خب بسم الله شروع کنید از خاطرات نمره هاتون تو دانشگاه بگید ....خخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
من کلا غصه نمره نخوردم زیاد..... شنبه و یکشنبه همین هفته که میاد امتحان دارم و فقط منتظرم برم بدم تا تموم بشه..... یکی از درسهارو هم که نخونده بودم و حوصله خوندنشو نداشتم حذف کردم........ بازم بگم
j_seyedi
j_seyedi
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
خخخ..مث خودمی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
الان سیستم آموزشی مدرسه با دانشگاه به نظرتون یکیه که ارزشیابیشون هم یکی باشه؟ :|
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
:)))))من با این نظر مبافقم:)
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
آی خوب گفتی رویاجون:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
رویا خانوم شما مگه تفاوتی بین این دوتا میبینین؟
atraknews
atraknews
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
رویا خانم شهریه هاش که یکیه . دانشگاه های غیرانتفاعی هم که با دبیرستان مو نمیزنه.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
شهریه چه ربطی به نظام آموزشی داره؟! اینکه دبیرستان ها و دانشگاه ها مثل هم شدن واسه اينه که نسل تغییر کرده. حمید خان شما خعلی خارجی هستین ها 😀 زمان دانش آموزی هم انتخاب واحد و حذف و اضافه داشتين؟!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
:))........ نه از اون لحاظ...... اون موقعها هم انتخاب واحد داشتیم ولی خب برامون انجام میدادن خودشون........ منظور نظام آموزشی بود که هیچ فرقی توشون نیست......... تنها فرقش این بود که اون موقع دختر پسر جدا بودن ولی الان دارن توی همدیگه میلولن
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
حمید حالا ما هی میگیم فرقی نمیکنه فرقی نمیکنه....وای خداییش خیلی فرق میکنه :)
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٢١
١
٠
تو که تو دخترا میلولی این حرفو بزنی...ما که تا چشممون کار میکنه پسر میبینیم چی بگیم؟؟ :D :)))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢١
٠
١
محمد حسین .......... :)))) ........ لیست مخاطبان گوشیت که یه چیز دیگه میگه........
saleh
saleh
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
آره محمد حسین؟ لبت یه چیزی میگه؟ چشات یه چیزه دیگه؟ :)))))))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
خدا مرگم :-o
j_seyedi
j_seyedi
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
تو جیباتم که یه چیز دیگس محمد حسین...خخخخخ
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٢٢
٠
٠
براچی حرف در میارین واسه بچه به این خوبی؟؟ اصلا پسر بهتر و سر به راه تر از منم داره جیم؟...صالح و جلال بیاین یه فکری واسه این حمید برداریم :)) وقت ازدواجش گذشته :)))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
حالا بین این همه چرا هم اد انگشت گذاشتی رو من؟........خسته شدی از دست من میخواین منو رد کنین برم از جیم؟...........
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
سلام ... 99درصد یکی است دانش اموزها که همانها هستند بزرگ شده اند استادها هم معلمها بودن که همزمان با دانش اموزان خود دانشگاه درس خوانده اند فقط 1 درصد میماند که بعضی استادها جزوه هایی که دوران دانشجویی میخوانده اند را داده اند به دوستشان و جزوه ندارند و سر کلاس مشخخخ میگند
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
الان ما ها که یک زمانی دانشجو بودیم ، یعنی نظر ندیم؟ :/
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
خوبه.....امانه یه جورایی هم دوسش ندارم....یادتون رفته وقتی بچه بودیم چقدواسه همون25صدمهااشک میریختیم یاخوشحال میشدیم.....اماالانه کلابچه ها هیچ ذوق وشوقی واسه کارنامه ونمره ندارن.....دانشگاهاهم همینطوری کلاذوق وشوق واسترس وترس ازبین میره توش اگه اینجوری بشه.
atraknews
atraknews
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
چرا شما هم بنظر شاید حرف حق رو شما زدی برادر محمد.
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
راتا جون مام بچه درس خونیم اونطوریم نیست که بیخیال باشیم !!!!!!!! خخخخخخ
j_seyedi
j_seyedi
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
نه نمیشه...بچه بازی میشه..مثلا تو خوب شدی..خخخ..من عالی....
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
فکرشو بکن........ خخخ!
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
:))))))
هاچ
هاچ
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
"قابل قبول" هم داریم تازه :))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
از همه مهم تر نیاز به تلاش هستش .........خخ
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٤/٠٣/٢٢
٠
٠
=)))))
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
خونوکه اینجوری ارزشیابی ، نمره گرفتن یه صفایه دیگه داشت
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٢١
١
٠
بنظر منم مسخره میشه :)) معدل کاردانیت چی شده؟....خیلی خوب :D
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
خخخخ ضایعست خدایی
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
:DDDDDD
j_seyedi
j_seyedi
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
نیاز به تلاش بیشتر...خخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
نههه اقااا ما شاگرد زرنگا ضرر میکنیم خخخ
هاچ
هاچ
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
شایدم شما شاگرد ضرنگا زرر می کنین :دی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
:|
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
خب آقا علی ضرر دیگه نداره شاگرد زرنگا عال میگیرن .... ضعیفا نیازبه تلاش . به همین سادگی خخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
نههه اون ۱۸ و ۱۹ هایی ک میگیرم باحال تره
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢١
١
٠
خخخخخخخخخ نه من قبول ندارم این طرحو اینجوری معدل 17 و 20 خیلی خوب توصیف میشن! البته خوبی هایی هم داره اینکه بچه ها شااااااااااید واسه خود درس ، درس بخونن!! نه نمره! دبستانی ها اگه یه درسشون 19 میشد فرداش ماماناشون رو سرشون میذاشتن مدرسه رو ! اینجوری دیگه اعتراضی نمیکنن!
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
فک کن برا دانشجو جماعت بزنن خیلی خوب و یا نیازمند تلاش بیشتر خخخ میگم چطوره مهر صد افرین و اینام بزنن هوم؟ خخخ
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/٢١
٢
١
كنكور خرررررر است! خداحافظ :/
saleh
saleh
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
مشکلات جای دیگست... اینطوریم بشه هیچ فرقی به حال ما نداره
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
شما وبلاگ ندارین ؟؟؟ خب یک وبلاگ بزنین برای تبلیغ مغازتون دیه خخخ! فکر خوبیه واقعا ها! اندکی تفکر کنین :)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
نه ندارم. خخخخخخخخخخخخ عجب تلنگری بود این جمله ی «اندکی تفکر کنین» خخخخخخخخخ :))) .
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
خخخخ باور كنين مفهومش فقط اين بود ك شمارو ب تفكر بيشتر سوق بدم نه چيز ديه خخخخ ي وقت سوتفاهم نشه :-)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
راستی اسمش چی شد اقای یعقوبی؟
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/٢٢
٠
٠
متوجهم مونا بانو :)) اصلا سوءتفاهمی پیش نیامد اتفاقا خیلی خندیدم خخخخخخ:) خیلی باحال بود :))))) .هنوز نه خاص بانو . وقتی مشتریا ازمون کارت مغازه رو میخوان اینقدر خجالت زده میشیم که حد نداره :)))) خخخخخخخخخخخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/٢٢
٠
٠
فکر کردم سوال کردین اسم انتخاب کردین یا نه :)))) . واسه همین گفتم *هنوز نه!
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٢٢
١
٠
صالح فردا یه تابلو به یه وانت برمیدارم میام دمه مغازتون...پوشاک بی نام :)))...خیال جفتتونو راحت میکنم :D
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/٢٣
٠
٠
کلدی یه عمر دعا میکنمت....
faride
faride
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
پوشاک "بی نام" هم قشنگه ها!!! :) همینو بذارین یه جماعتی رو از نگرانی نجات بدین لطفا! :دی
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
:)))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
ولی جالبه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا نیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاز به تــــــــــــــــــــــلاش هههههههه
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
والا ما اون موقع هم که ابتدایی بودیم ارزش یابی نبود همون نمره و معدل بودش .............. ولی در کل خوب نیست نمره از هر لحاظی که بگی بهتره ابهتشم بیشتره ........
faride
faride
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
=))))
هاچ
هاچ
٩٤/٠٣/٢١
٠
٠
می فهمم :))
faride
faride
٩٤/٠٣/٢٤
٠
٠
مدرسه و کارشناسی که از ما گذشت! یعنی ارشدم همینطوری میشه؟! =))))
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٢٢
٠
٠
://منا اخر ماها از فوضولی میمیریم..اقای ص آ ل ح هم از جیم محو میشن بعلت مشغله کاری:دی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/٢٢
٠
٠
دل من معلم که خیلیییییییییی پره از این خیلی خوب و خوب نگین تو رو خدا فکرشو بکن پسر دخترای گنده بگیرن خیلییییییییییییی خوب!! ایششششششش آدم از هرچی درسه متنفر میشه!
هاچ
هاچ
٩٤/٠٣/٢٢
٠
٠
شما دبستان تدریس می کنین؟ حق دارین منم معتقدم این سیستم اگه از اول بود شاید اوضاع فرق می کرد ولی الان یه هویی عوض شد یک جوری شد! شاید از اولم اگه بود بد بود (خخخ) نمیدونم! :دی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/٢٢
٠
٠
آره عزیزم پایه ی ششم تدریس میکنم! میدونی هیچ چیز این کیفی توصیفی خوب جا نیوفتاده برامون نه برای من معلم نه بچه ها نه اولیا. تکلیفمون روشن نیست بچه ها نمیدونن فرق کسی که 20 گرفته با کسی که 17 گرفته چیه حق دانش آموزان باهوش واقعا ضایع میشه توی این سیستم.
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٣/٢٢
٠
٠
ارزشیابی کیفی توصیفی هم حس رقابت رو از بین برده هم شوق و ذوق درس خوندن رو.چون اصولا تجدید و رفوزه حذف شده و بچه تنبل ها هیچ نگرانی از این بابت ندارن!
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
بَدِه ؟!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٢٨
٠
٠
خوب نبود