خانه انجمن شبکه ای بازار یابی کن !
١٠٧٧
١٢١
ali_sh

شبکه ای بازار یابی کن !

شبکه ای بازار یابی کن !

نت ورک مارکتینگ یا همون بازار یابی شبکه ای که بیشتر درفضای مجازی با تبلیغات شروع به کار کرده است .

درمورد این نوع بازاریابی که یک نوع کسب و کار جدید مخصوصا برای جوون ترا شده ، چیزی شنیدین و ازش می دونین ؟کسی از دوست و آشنا به شما پیشنهاد این کارو داده؟

٩٤/٠٤/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
mina_h
mina_h
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
هااااع؟؟؟این که گفتین چی هست؟؟؟شبکه چیه؟؟؟شبکه فاضلاب؟؟؟شبکه ی تلوزیونی؟؟؟پیشنهاد کار؟؟؟اونم به من؟؟؟
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
کی به شما پیشنهاد داد؟
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
حالا اگر نمیدونید انجمن رو دنبال کنید میفهمید
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٤/١٥
٠
١
گلد کوییست میدونی چیه ؟؟؟؟اینم یه نوع کلاهبرداریه به همون سبک و سیاق شک نکن !
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
سبکش فرق می کنه
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
مهندس جان دقیقا چیه این کار باعث شده فکر کنی که گلدکوئستیه؟ اصن چیییش شبیه به شرکت های غیرقانونیه؟ اصلا کدوم شرکت گلدکوئست توی کللل دنیا مجوز داره؟
Samira
Samira
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
خیر اطلاعی نداریم ، الان به شما پیشنهاد کار شده ؟؟؟
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
:)
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
همش کلاه برداریه، اول کلی ازش جنس میخری اونم نقد بعد که فروش نرفت رو دست خودت باد می کنه ، یکی از دوستام بهشون پیشنهاد چک دوماهه داده بود اما قبول نکردن، اگه خاستین اسم اون شرکت رو هم میگم.
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
کجای کارش کلاهبرداریه؟ اسم شرکت رو هم بگید؟ اینجا نمیخوای 10 ملیون جنس بخری که روی دستت باد کنه ک فقط و فقط مایجتاج خونواده ات
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
شرکت پنبه ریز
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
هر شرکتی محترمه ولی جز این از پنبه ریز بیشتر انتظار نمیره
meshkat
meshkat
٩٤/٠٤/١٥
١
٠
یه بخشی از سیستم کارشون شبیه همون شرکتای هرمیه، دو تا از فامیلامونم تو این شرکتان و خوب پول درمیارن ولی من از درستکاری شون مطمئن نیستم!
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
وقتی که شورای نگهبان - بازرگانی - صنعت معدن و تجارت - اصناف و... از درستکاریشون مطمعنن و خودشون مجوز دادن بهشون شما مطمعن نیستی؟
meshkat
meshkat
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
ببین اخوی! وقتی میگم "مطمئن نیستم" یعنی اطلاع دقیق ندارم ، چون در بطن ماجرا نیستم و این لزوما به معنای زیر سوال بردنشون نیس! شباهتشون به سیستم هرمی باعث عدم اطمینان من شده.
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
دوست عزیز چه وجه تشابهی بینشون هست؟ بفرمایید تا بنده جواب درست و قانع کننده ای بدم ک هیچ سباهتی ندارند
meshkat
meshkat
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
وجه تشابه شون بنظر من سیستم چیدمانش هس که هرکسی یه تعداد زیرشاخه داره و از سود فروششون سهمی داره؛ سرشاخه در نهایت سود کلانی نصیبش میشه که سازوکارشو نمیدونم.
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
خب به این میگن قانون دایرکت سلینگ تو کل دنیا بیش از ۸۰ ساله ک رواج داره مثل فرروشگاهاشون که اگه دفه بعد که رفتی اون فروشگاه یا رستوران یکی دیگرم با خودت ببری که لزونجا چیزی تهیع کنه از سود فروش به اون مشتری دیگهی مقداریشو به شما میدن با این کار چونه زدن رو از توی بازارشون حذف کردن
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
یه پدیده قدیمیه با اسم و روش تقریبا جدید/ تا الان فقط یه کدومشون مجوز داره ولی روش کار اون مجوز داره هم مثل قبلی هاست و سود اصلی رو سر شاخه ها میکنن
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
سر شاخه ها؟ شما مجموعه فروش خودت رو داری وقتی سر شاخه ها سود میکنن که مثل شرکت های غیر قانونی فقط بتونی 2 نفر رو بگیری ولی اینجا 11 شرکت هستند که مجوز دارندو تو میتونی بی نهایت مجموعه فروش دست کنی. برای صحت حرفام و اینکه شرکت مجوز داره یا نه میتونی به سایت پلیس فتا مراجعه کنی
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
این شرکت مشکل داره و تمام/ اگه سوال داری میتونم مقاله ای که در مورد همین شرکت با مجوز تو نشریه گناباد نوشتم رو بهت بدم تا بخونی/ اگه مشکل نداشت موقع صحبت های اولیه بهت نمیگفتن که خودت تنها بیا
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
کی ب شما گفته تنها بیا؟ میگی مشکل داره و تمام خب من قانع نشدم با حرفت ی سند و مدرک معتبر بیار ک مشکل نشون بده مشکل داره منم میارم ک نشون بده مشکل نداره قیول ؟
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٤/٠٤/١٥
٢
٠
خب دوستانی که میگن کلاه برداری و گلدکوییسته باید به حدمتتون برسونم که شرکت هایی که این کار رو میکنن هم مجوز قانونی کار دارن هم در موردشون از اقای خامنه ای استفتا شده!این یه شبکه ی خرید و فروش اینترنتیِ که برای داشتن درامد خوب باید تمام وقتتو براش بذاری البته من خودم به همین خاطر اینکاروو نمیکنم اما نزدیک ترین دوست من تو این کار هست و هر روز از 8صبح تا 8شب کار کرده تو این دو سال تا الان که تو نسته یه درامد3-4تومنی واسه خودش دست و پا کنه و الان کمتر کار میکنه.مشکل اینجاست که بعضی فکر میکنن تو این کار مثل گلد کوییست بدون انجام هیچکاری کلی پول درمیاری,مطمئن باشید هرجا دیدین کاری اینطورِ شک نکنید که کلاه برداریه اما اینکار اینطور نیست که بشینی و پول پارو کنی,شاید به این شکل تبلیغ کنن اما مثل همه ی کارای دیگه زحمت داره اونم خیلی زیاد...
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
دقیقا هرکی میگه کار بدون زحمته و فلان دروغ گفته اینجا کسی یکشبه پولدار نمیشه ولی خب موفقیت زودتر اتفاق میوفته
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/١٥
٠
١
حوصله میخاد که من ندارم. یه بار تو کلاسی که داشتن فروش محصولات رو پرزنت میکردن شرکت کردم. به نظرم پولی که در میاری با وقتی که میذاری متناسب نیست
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
شما به نسبت زمانی که برای کارت میزاری درآمد داری مثل این میمونه که ساعت 7 صبح مغازت رو باز کنی تا 11 شب خب بیشتر درامد داری تا اونی که 10 میره تا 1 باز 5 عصر میره تا...
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
بله...پیشنهاد شده...ولی کلاهبرداریه...ادم جنس رو فوق العاده گرون می فروش و الکی میگه با کیفیت تره..با شعار حمایت از تولید ملی در صورتی که جنس وارداتیه و فقط جلدش رو اون کارخونه مبزنه
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
برای حرفت مدرکی هم داری؟ میتونی این گرون بودن رو در برابر کیفیت بالا به من ثابت کنی؟
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
اصلا خبر ندارم از این جور ماجراها:||
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
خب خبر دار شید خخ
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
یادم رفت اضافه کنم که دوست هم ندارم خبردار شم:|||
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
عه چراااا؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
تو نتورک میگن 5 درصد سود نفر اول زیر شاخت ماله تویه 3 در صد از نفر دوم و سوم..تا اینکه میرسه 1و5 در صد نفر هفتم تو....تو از 7 شاخه زیر خودت نزدیک 20 در صد سود می بری..اما یک نکته..نفر دوم تو نفر اول زیر شاخه اول تویه یعنی اون یک نفر در صورتی که تو زیر شاخه هیچکس نباشی فقط باید 8 در صد سودشو بده بقیه..ده در صد برا خودش می مونه..این ساختار برای هرم اول هیچگونه مشکلی نداره چون شرکت فقط 18 در صد از فروششو میده..اما مشکل از ادامه هرم ها شروع میشه...طبیعتا تو اولین هرم نیستی ..نفر چندم چندمین هرمی...اگر مجموع سودا رو حساب کنی می بینی یک عدد نجومی میشه..این نشون میده این ساختار مشکل داره
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
کدوم شرکت رفتی که همچین چیزیو گفته؟
آتی
آتی
٩٤/٠٤/١٥
٤
١
والا من در جریا ن اینجور چیزا نیستم ...... نمیدونمم چییه ( با تشکر ستاد بی خبران گمنام )
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
اشکال نداره از کامنت های دوستان بفهمین
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٤/١٥
٢
٠
با یکی از شرکتاش اشنا هستم. اون شرکت داره درست و قانونی و با اصول کار میکنه. دیدم ادمایی که خیلی موفق شدن. البته زحمت هم زیاد کشیدن. یکی از نکات مثبتش حذف واسطه هاست
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
نکان مثبت زیادی داره مثل همین از بین رفتن واسطه ها ایجاد شغل کم شدن میزان تورم در بازار و...
imanhkt
imanhkt
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
کلاه برداری نیست ... قانونیه ... من رفتم ولی خوشم نیومد ... محیطش رو دوست نداشتم ...
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
ایمان جان دقیقا چیه محیطش رو دوست نداشتی؟
imanhkt
imanhkt
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
دفتر بیز رفتم ... خیلی شلوغه ... دختر و پسر همه قرو قاطی ... اصن یه وضعیه
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
خب بخاطر اینه ک تعداد بازاریاب ها زیاد شده دفتر توی احمداباد ۳۰۰۰ متره ولی پاسخگو نیست به فکر دفتر جدید هستن ی مکان خیلیییی شیک و چند برابر دفتر الانش حالا اونجا انتقال بدن بهت ادرسشو میدم الان نمیگم خخخ
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
بازاریابی شبکه ای یه نوع روش فروش محصول محسوب میشه وهمیشه به معنای کلاهبرداری نیست......توضیحات بیشترحتماخواهم داد....فعلازمان توضیح ندارم....ازاین جهت کامنت گذاشتم که فکردوستان روازتصورکلاهبرداری کمی پاک کنم وخواهش کنم اگرامکانش هست کمی مطالعه کنن وباهاش آشنابشن.....البته برای کسانی مفیدهست که رشته شون بازرگانی وآشنایی باسیستمهای فروش هستش.
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
هررکسی میتونه کار کنه بیشتر برای کسی هست ک... این ی تصور اشتباهه
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
شایدازیه دیدبگیم واسطه هاحذف میشن اماکاملاصدق نمیکنه چون زنجیره اول میشه واسطه زنجیره دوم وزنجیره دوم میشه واسطه زنجیره سوم واین روال طی مراحل مختلف طی میشه وبه یه شبکه عظیم وگسترده تبدیل میشه.
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
عه این چ حرفیه اخه؟ شما ازون زنجیره ها ک خرید نمیکنی از ی سایت جتمع و کامل خرید میکنه ک قیمتش تو کل ایران و حتی جهان یکیه دیگه
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
نمیتونیم بگیم کاملاقانونی یاکاملاغیرقانونیه....چون قانون مختصی براش تدوین نشده ومشخص شده وروشن نیست قوانین مربوط به این شیوه فروش توی کشورما
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
تا اخر ۹۴ وارد قانون اساسی کشور میشه مدارکش هم موجوده :-)
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
اگرازموجودیت کالاوواقعی بودن محصول وفروشش مطمئن باشیم وکالاواقعاموجودیت داشته باشه روش بدی برای فروش نیست ولی چون اغلب شروع فروش این سیستم غیرواقعی بوده یه جلوه بدگرفته بین عوام واعتمادواطمینان وقانونی بودنش رودچاروجهه ی بدی کرده.
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
بله دقیقا متاسفانه هر چیزی جدید ک اومد تو ایران به بدترین روش اومد و بعدا اومدن فرهنگ سازی کردن و درستس کردن مثل همون دی وی دی ها و فلان و فلان چهارده سال پیش هم روش اشتباه نتورک اومد تو ایران و ... ولی الان دولت خودش این سرکت هارو بوجود اورده برای اینکه همین شرکت های غیر قانونی از قانونی جدا بشن و حالا چندین سایت هم از جمله سایت پلیس فتا و اصناف و... دارن اینرو به مردم اطلاع رسانی میکنن
راتا
راتا
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
تلاش وانگیزه ورویاهایی بزرگ میخوادواسه این کار......
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
دقیقا و یه برنامه ریزی هدفمند
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
سلام علیکم. پیشنهاد شده بود که بازاریابی کلیک تایپ انجام بدم ولی قبول نکردم :)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
چرا قبول نکردید؟
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
مگه دزدم ؟
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
مگه اونایی که کار میکنن دزدن؟ میدونین الان تهمت زدین و شاید به خاطر این حرفتون روزه کل این ماه رمضونیتون ...
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
بازاریابی کلیک تایپ؟؟
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
به این روش دزدیه برادر. من از شما به عنوان دوستم استفاده میکنم، شما هر بار که وارد صفحه ی من میشین تا هر چیزی رو بخونید با هر ورود مبلغ اندکی پول به نفع من میشه، اما شما تو جریان نیستی که من برای چی صفحه ام رو بهتون معرفی کردم و فقط از روی دوستی از صفحه دیدن میکنین. اگرم تهمت زدم خب گردنمه دیگه، واسه تمام چیزهای زندگی که نمیتونم عزا بگیرم، حالا سر جهنم نشد میرم قعرش :)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
این روش رو من نمیدونم چیه ولی این طور که شما میگید بله یه جور دزدیه دیگه منظور من نتوورک مارکتینگ یا بازاریابی چند سطحی هستش
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
بهم پیشنهادشو دادن خوشم نمیاد زیاد
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
از کجاش خوشتون نمیاد؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
بدرد نمیخوره:/
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
خودتون تنها فهمیدید؟ خخخ چیش بدرد نمیخوره اونوقت؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
درست صوبت کن:| ن ده تایی فهمیدم :/ شرعی نیس حرامه!اگه براتن حلال و حروم فرقی نداره شرکت کنین ما خیلی از فامیلامون رفتن بیز بعد ی مدت دیدن ضرر کردن ب حرف بابای منم ک بهشون گفتن نرین گوش ندادن حالا پشیمونن شمام میتونین برین مشکلی نداره:/در ضمن چرا ادم با مفتخوری پول بدست باره؟ک البته بنظرم ضررش بیشتره تا سود:.کسی ک حوصله کار نداره خو چ کاریه؟کار نکنه دیه بهانه نداره
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
حرامه؟ کی گفته که حرامه برا حرفتون مدرک دارین ؟ ضرر کردن ؟ چه ضرری؟ ضرر مالی یا...؟ مفتخوری؟ کی اینجا مفتخوری کرده؟ هرکی گفته سادس کارش دروغ گفته اینو مطمعن باشید
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
خیلی کم از یکی از دوستان شنیدم.
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
خب چی شنیدید؟ خخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
باید برم دوباره بخونم، الان دیگه یادم رفته خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
خسته مباشید شما خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
متن انجمنی ک من فرستادم اصلا این شکلی نبود خیلی متنس ایراد داره :|
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
سانسورچی عزیزم دقت کن
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
سانسور نشده کلاااااا ی چیز دیگه شده
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
اینجا شیپ شیفتر انجمن داریم تا حالا دقت نکرده بودین، ایده از شما، تولید انجمن نوین از ایشون :)))
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
خخ دقیقاااا
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
قانونیه ولی لطفا به سمتش نرو! به اندازه کافی مردم مصرف گرایی هستیم! برای یه کار اقتصادی به فکر چرخه تولید باش نه توزیع
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٥
٠
٠
بنظرت اینکار چقد داره مردمم رو از بیکاری نجات میده ؟ بنظرت توی کارخونه هایی ک داره چقدد کار افرینی کرده؟ برای پست ما چقد خوب سده؟ بنظرت ۹ درصد مالیاتی ک دولت داره از هر بازاریاب از هر کمپانی نتورک و از هر خطتولیدی ک میگیری چقد کمک میکنه به اقتصاد کسور؟
amin20
amin20
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
ببین من خودم رفتم تو جریانش ولی نموندم واقعا وقت اضافی میخواد زیاد ولی بد نیست ولی جدیدا از اون چار چوب و قواعدی که داشتن خارج شدن برا همین رهبر جدیدا گفتن وجه شرعی ندارد ! منم اصلش برا همین اومدم بیرون !
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
رهبر کی گفته وجه شرعی نداره؟ میتونی مدرکش رو برام بیاری ؟
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
اتفاقا مدارک اونام هست/ چنتا از مراجع درست نمیدونن این شرکت رو/؟؟
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
رهبر گفتن که در صورتی ک شورای محترم نگهبان تایید کنن مشکلی نداره. فقط هم آیت الله مکارم گفته ک مشکل داره باقی مراجع گفتن که اگر واقعا خرید و فروش کالا صورت بگیره و تنها ساخت مجموعه نباشه مشکلی نداره
j_seyedi
j_seyedi
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
ایت الله سیستانی هم گفتن مشکل داره...و قبول ندارن اصن اینکارو.....برادر در مورد همه مراجع صحبت کنید لطفا...اگر واقعا میدونید چه حرفی زدن بگید وگرنه به دفتر حرم زنگ بزنید تا پاسخگو باشن..یاعلی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٩
٠
٠
دفتر حرم از نتورک اطلاعی ندارن و فقط راجب شرکت های هرمی غیر قانونس صحبت میکنن
amin20
amin20
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
برین لیدر دات آی آر اونجا تو تستفتاهات جدید سرچ کنید شبکه میاد
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
خب رهبر گفته ان که اگرکه از نظر شورای محترم نگهبان تایید شده باشه مشکلی نداره خب از نظر شورای نگهبان که تایید شده دیگه
amin20
amin20
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
نه عزیز من اون قدیمیه !!! اینا ساختارشون با اون چیزی که اعلام کردن فرق کرده اون چیزی که شورای نگهبان تایید کرده یه چیز دیگست تو برو جدیدشو پیدا کن علی جان !!!
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
من دقیقا جدیدش رو میگم که ۱۵ ام رمضان گفتن اقا خامنه ای
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
من ک نمیدونم! :)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
اشکالی نداره از کامنتا خواهید فهمید:-)
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
الان اين انجمن گذاشته شده كه نظر بقيه رو بدوني و مشورت بگيري ازشون ، يا اينكه پرزنتشون كني و دعوتشون كني برا خريد ؟؟؟ چون از كامنتات كه اينجوري بنظر ميرسه !!!!! من چند نفرو ميشناسم كه هزينه كردن ( هرچند كم) ولي نتيجه نگرفتن ، حالا خود داني !
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٦
١
٠
پرزنت کردن شماها برای خرید مگه نفعی برای من داره برادر گلم؟ شما اونسره کشورید من این سر...هدف ازین انجمن اگه کردن بعضی از دوستانیه ک با کار اشنایی ندارند
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
نتیجه گرفتن یا نگرفتن افراد کاااملا به خوشدشون بستگی داره . میشه بگی اون افراد روزی چند ساعت زمان گذاشتن؟ چقدر اصولی کار کردن؟ اصن خودشون میخواستن به نتیجه برسن و نرسیدن؟ چند وقت کار کردن؟ توی این کار رمز موفقیتت پایداریهستش :-)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
دوستانی که ایراد شرعی به کار میگیرید باید بگم که مراجع محترم تقلید و شورای نگهبان شرکت های هرمی مانند کوئست و اوریف لیم رو حرام و غیرقانونی دونستند اینم لینک سایت شورای نگهبان و جوابیه مراجع تقلید : http://yon.ir/shoraaa /// در صورتی که نتورک مارکتینگ فعالیت هرمی نداره اگرکه یک ماه شما از شرکت خریدی نکنید و در اون ماه گسترش تیم انجام بدید اون پولی که از گسترش تیم به شما برسه ایراد داره ولی اگرکه شما در ماه خریدو و فروش انجام بدید پولی هم که حق الزحمه شماست ایرادی نداره :)
amin20
amin20
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
علی جان عزیزم این طوری نیست نمیدونم چند وقته تو این کاری ولی من تقریبا قبل از این که این شرکت ها راه بیفته در مورد این کار میدونستم و شاید جزئ اولین نفر هایی بودم که وارد شدم ولی میگم اینا از اون چیزی که میگن با چیزی که انجام میدن زمین تا آسمون فرق دره شاید یک سال بعدش بفهمی ولی میفمی بالاخره چون واقعا تبلیغاتی کار میکنن در مورد مشکل شرعی هم برو سایت خود رهبر اونجا جوابتو پیدا میکنی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
کجاش دقیقا فرق داره به اون دقیقا اشاره کن تا جوابتو بدم
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
به من دو بار پیشنهاد شده و هر دو بار رد کردم.کاملا با این نوع بازاریابی مخالفم.دلیل مخالفتم نخست پیشنهاد دروغ گفتن به مشتریان برای فروش اجناس و دوم اطمینان نداشتن از مشروع بودن درآمد این کار
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٦
٠
٠
شما میتونید برای مشروع یا غیر مشروع بودن به بیت رهبری تماس بگیرید / و مورد دوم : کدوم دروغ؟ چه دروغی به شما گفتن؟
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
درباره درصد شکر کافی میکس و درصد کافئین قهوه.اصلا آن برند بر روی محصولاتش نمی نوشت ترکیبات را و من از طریق یکی از دوستان که قبلا در آن شرکت بود فهمیدم
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
شرکت ها و اجناس با هم فرق دارند.
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
دو شرکت متفاوت بودند
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
روی تک تک اجناسی که وارد شرکت های نتورکی میشه ازمایشات دقیقی انجام میشه و هر محصول تقریبا ۶ ماه تا یکسال پشت در ارضه میمونه
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٨
٠
٠
عرضه*
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
من خودم در مورد این نوع کارها با وزارت اطلاعات تماس برقرار کردم و گفتند که هیچگونه مجوزی ندارند. اگه قانونی باشه میشه درموردش فکر کرد.
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٧
٠
٠
با چه شماره ای تماس گرفتید؟ 124 شماره اصناف و بازرگانی و 113 شماره اطلاعات / حال شما به کجا تماس گرفتید که گفتند مجوز نداره؟ این سایت پلیس فتا هستش و شرکتهایی که مجوز دارند اینجا هستند :http://www.iranhoshdar.ir/Default.aspx?PageNAme=Page&ID=43 //
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٤/١٩
٠
٠
به این میگن بازاریابی شبکه ای . پراید 83 یشمی 2 در رنگ.شاسی ها خورده .موتور تازه تعمیر.سالم .تمیز .فنی.استثنایی .
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/١٩
٠
٠
منظورتونو زیاد متوجه نمیشم
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
ای من یه شیش ماهی کار کردم...اما موفق نبودم بی خیالش شدم :/
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
شاید درست کار نکردید. شاید تو ی شرکت خوب کار نکردید. شاید...
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٤/٢٢
٠
٠
بله شاید :)
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
من خودم عضو یکی از همین شبکه ها هستم/ کاملا هم قانونی ان چون دارن مالیات میدن.. به نظر من خوبه اما به عنوان یک کار برای زمانهای مرده ت! کیفیت محصولات شرکت هم انصافا خوبه و من برای نیاز شخصی خودم و خونوادم استفاده میکنم و راضی هستم! پورسانت هم گرفتم . اما بنظرم اگه میخوای ازین کار پول دربیاری اولش باید خیلی زیاد وقت بذاری و چون متناسب با زمان که میذاری درآمد نداری در ابتدا .ممکنه ناامید بشی .. اگر ازون تیپ آدمهایی هستید که میخواین یه شبه برسین بالای گروه و پورسانت میلیاردی بگیرین این کار مناسبتون نیست.. ضمنا اینکه به جز شرکت پنبه ریز بقیه شرکتهایی که شبکه ای کار میکنند به هیچ عنوان خرید اجباری ندارند.. من الان سه ماهه که هیچ خریدی از جایگاهم نزدم و کسی هم مجبورم نکرده. اول سفارشتو میگیری بعد خرید میزنی.. اسم شرکتی که من هستم بادران هست..
amin20
amin20
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
اون بیز می باشد که خرید اجباری دارد پنبه ریز نداره من الان 5 ماه خرید نکردم
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
کی گفته بیز خرید اجباری داره؟
amin20
amin20
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
من چون همین الان هم هستم ! ولی چند ماهی خرید نکردم حذف شدم خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
ببین اصل کار خریدو فروشه طبق گفته رهبرمون اگر که یک ماه خریدی نکنی ولی از مجموعه ات پورسانت بگیری اون پول مشکل شرعی داره
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٢١
٠
٠
دروغ نگو دیگه عزیز من توی بیز تو ی سالم خرید نکنی اون جایگاهت باقی,میمونه و هم هزار تومن خرید بزنی دوباره فعال میشه اصلا چیزی ب نام حذف وجود نداره
n_gharib
n_gharib
٩٤/٠٤/٢٣
٠
٠
خلاقیت تویه اینجور تبلیغات ها خیلی مهمه مثلا شما باید از یه پوستر خیلی فانتزی و رنگی و هنری استفاده کنین تا نظر مخاطب جلب بشه البته این نوع تبلیغات مجازی بسیار عالی هستند و افراد زیادی رو جذب میکنن من با این طرح موافقم و یه روزی این کار رو میکنم
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٤/٢٣
٠
٠
فک کنم کار رو اشتباه گرفتید,ها
hosein_maddahi
hosein_maddahi
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
دوست عزیز یه دوستی بهم پیشنهاد چنین کاری رو داد ولی من رفتم خوب در موردش تحقیق کردم.نتایج تحقیقات من رو میتونید توی این آدرس بخونید: http://geranio.ir/2015/07/09/networkmarketing/ به نظرم مقاله ای که در این مورد نوشتم میتونه در حد کاملا عامیانه آدم ها رو قانع کنه که این کار و این نوع تجارت اصلا خوب نیست.