خانه انجمن اینجا محل عبور کنکوری هاست !
٨٧٠
٨١
saeed_zemestan

اینجا محل عبور کنکوری هاست !

اینجا محل عبور کنکوری هاست !

حتما تو فامیل بچه کنکوری دارین ، منم دو سال دیگه کنکور دارم.اگه این روزا یکی ازاین بچه ها رو ببینید بهشون چی می گی؟

با توجه به نزدیک شدن به زمان کنکور از برنامه هایی که برای کنکور داشتی واجرا شد یا نشد بگید خاطره ی خوبی واست از اون روزا مونده ؟

٩٤/٠٣/٠٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
admincheh
admincheh
٩٤/٠٣/٠٣
٢
٠
شما که فعلا تنها وظیفه ی خطیرتون رو مخ علمی عمه راه رفتن است جان ِ دل =)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
=))) خخخ باحال بود
Vania
Vania
٩٤/٠٣/٠٤
١
٠
اووووووو دو سال دیگه از حالا؟! توصیه من اینه فعلا به راه رفتن رو مخ عمه جان ادامه داده و از پیاده روی خود لذت ببرید خخخخخ (حبیبی من بیگناهم :دی)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
ای بابا باز حرف از درس و کنکور و دانشگاه شد.......... میخواین از جملات گوهربارم نثار این انجمن کنم؟....... خخخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
بفرمایید ............. ما سراپا گوشیم .......خخ
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
یکم فکر کنم یادم بیاد...یه کنکوری هم داریم تو فامیل نه ببخشید دو تا داریم
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
راستی جا داره اینم بگم که دختر خاص تولدت مبارک، ان شاء الله 120 ساله شی و موفق باشی ^_____^ گفتم شاید نبينمت واسه همین اینجا گفتم [امیدوارم تایید شه لطفا ] (((((:
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
خودش مطلب مخصوص داشت که :) http://jeem.ir/pagetwo.php?type=10&print=3&id=19874
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٣/٠٣
١
٠
این نشون میده که من خیلی به مطالب توجه عمیق دارم متاسفانه :/ ممنون فوفانو :))))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٣/٠٣
١
٠
آخه مشککل اینه، انجمن ایشون هم نبود که اینجا بهشون تبریک گفتین =) حتی زیر کامنت ایشون هم نبود !!!!
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
دکتر مهم نیته. من شاید نتونستم تا شب بیام جیم، یعنی تولدشو بهش تبریک نگم؟؟! 0_o
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
اتفاقا کار خوبیه ....... تبریک تبریکه فرق نمیکنه کی و کجا به قول خودت مهم نیته .هههه
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
خیلی هم فرق میکنه :)) خوب اگر دیده نشه که چه فایده :دییییی
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
مگه هر کاری که آدم میکنه باید حتما دیده بشه؟ :)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
برو اقاااا جان برووووو فکر نان باش که خربزه آب است خخخ هنو دوسال دیگه کنکور داری الان براش انجمن گذاشتی؟ خخخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
والا..... از این علی آقا یاد بگیر که اصلا این چیزا براش مطرح نیست.... خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
والا مث بوووووووق دارم میخونم هیچی ب هیچی تهش یه مدرک میزارن کف دستمون که اونم موقته تاکه سربازی مون رو بریم والا ته تهش هم هیچی نمشیم خخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
آقا علی کنکور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چیز دیگه نمونده ....... خخخخخ ستاد ترس و وحشت
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
مهم نیس برام خخخخ
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/٠٣
١
٠
من ترجیح میدم فقط رد شم از این تاپیک و هیچگونه صحبتی نکنم =) اگه هر کدوم از کنکوریای سایت هم خواستن پشت سرم غیبت کنن و اینا هم آزاده و حلالشون میکنم ولی فقط کنکوری ها رو ها، چون اونا دارن درس میخونم عرق جبین میریزن شاید اینطوری حرصشون یکم خالی شه :دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
:دی نوبت شومام میرسه
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/٠٣
٢
٠
فقد ب جمله "کنکور خر است" اکتفا میکنم:|
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
مگه خر بدبخت چشه که به کنکور ربطش میدی؟؟؟؟ 0_o
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
معذرت میخام.بت برخورد؟؟؟خخخخخخخخ(شوخی)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
بهم نه، ولی به شخصیت جیگر غیرت دارمااا..... حالا بگذریم که در کودکی نقش الاغ خوب کدخدا رو ایفا کردم(توی ده شلمرود :|) :|
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
:))))
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
من توی هم کنکور کاردانی وهم کارشناسی روزی یه ساعت درس خوندم قبول هم شدم . نکته مهم تست زنی اینه که فقط تستی رو که صد در صد بلدی رو بزنی همین .
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
بعضی تستارو انقدر میپیچونن آدم هیچ وقت به این میزان از اطمینان نایل نمیشه =)
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
کنکور آسونترین امتحان رو زمینه فقط باید قلقش دستت باشه مثلا همین کنکور کارشناسی ارشد که گذشت اگه هیچ تستی رو نمی زدم روزانه قبول بودم ولی چون از هر درس دوسه تا رو زدم و غلط در رفت فقط غیر روزانه قبول شدم
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٣/٠٣
٥
٠
اوووووه دو سال دیگه کنکور دارین از حالا دغدغه شو دارین؟؟خخخ.من 20 روز دیگه کنکورمه اصلا انگار نه انگار
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٣/٠٣
٢
٠
بزن لایک رو :دی
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
اصلشم همینه .خخ
zakhar
zakhar
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
تنها حرفی که بهش میزنم: ببین تو دانشگاه هیچ خبری نیس الکی زور نزن....
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٠٣
١
٠
انا همی...
zakhar
zakhar
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
مخلص کلدی....
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
خبر که هستش :)) ولی نه اون خبرایی که بزرگترا میگن، که رهای میشی و جفتک میزنی از خوشی و دیگه همش عشق و حال :)) این چیزا نیس :دی
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
چاکر داش زاخار :)
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
آخ که گفتی پیام...ما اصلا به امید همون جفتکا راهی دانشگاه شدیم :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٣/٠٣
٣
٠
بش قفط یه جمله میگم میگم به حرف بقیه و چیزایی که میگن توجه نداشته باش یه جوری تلاش کن که شرمنده وجدانت نشی! وقتی هم کنکورتو دادی به نتیجه فک نکن به این فک کن که یکی یک سال ثانیه به ثانیه درس خوندنو تلاش کردنتو دیده هیچی نباشه عبادتشو واست نوشتن چون درس خوندن عبادته :)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
جملات سنگین و پر باری بودن واقعا ..........
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٣/٠٣
٣
٠
سلام ... كنكوري خسته نباشي
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
کنکوری : سلامت باشد
فائزه
فائزه
٩٤/٠٣/٠٥
٠
٠
با تشکر!:)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠٦
٠
٠
ستاد همدلی :)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
برنامه داشتم واو به واو درس هارو تو 1 سال بخونم :)) بعدش شد نیم سال بعد شد تو بعد از عید و بعد رسید به یه هفته آخر که خوب خیلی درسا کامل نشد :دی (خیلی درسا) خاطره خوب بودش همش :)) استرس وقتی نباشه خاطره میشه همش خخ
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
= ))) برنامه ی سال بعد منم همین نشه صلوات = ))) شاید بهتر باشه منم بعد امتحانای ترمم بشینم خوندن، شاید یه وقتی قبول شدم مث شما، خدا رو چه دیدیم :دی ( تو همون سال قبول شدید دیگه؟ اگه اره منم جدی بشینم بعد امتحانای ترمم بخونم :/ )
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٣/٠٤
١
٠
امتحانای ترمتون رو بخونین :دی سال بعد شروع کردن از خیلی جهت ها سخت تره حتی نیاز به اهسته و پیوسته رفتن داره وگر نه میشه همین که عرض کردم :))
yekta_b
yekta_b
٩٤/٠٣/٠٣
١
٠
تابستان درس های فیزیک و ریاضی سال دوم دبیرستان ( یا همون درس های پایه و تخصصی رشته ت که نمیدونم چیه ریاضی فیزیک ؟ تجربی ؟ انسانی ؟ ) رو کامل و با تست های کنکورهای سال قبل بخون ، یه جوری خوب بخون که تا آخر تابستان بهشون مسلط باشی - برای سال سوم امتحان نهایی داری پس بچسب به کتاب و نمره و امتحانات ترم ، حتما حتما باید معدل نهایی ت عالی بشه چون تو کنکور تاثیر + و - داره پس خیلی خیلی مهمه - تابستان سال سوم دبیرستان هم همینطور درس های پایه و تخصصی ت رو که شامل سال دوم و سوم میشه جمع کن و حتما حتما حتما خلاصه نویسی یادت نره ! این خلاصه نویسی به شدت مهمه ! به شدت ! - سال پیش دانشگاهی هم باید درس های اون سال رو کامل و جامع هم تستی هم تشریحی بخونی و هم خلاصه های سالهای قبل رو مرور کنی // ته ته زورتو بزن رشته ای که دوست داری رو توی یه دانشگاه تاپ قبول بشی چون بعدش راه های بیشتری برات باز میشه ... موفق باشی :)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
خیلی خوبه شما با یه تیر دونشون زدید هم یه رمان هم یه مشاوره .عالیه .خخخخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
بلیا داریم....بش میگم : چه عجب میبینم درس میخونی! (ستاد ضدحال زدن به کنکوری ها) خاطره هم ندارم.... اصلا نمیدونم جه جوری شد که منو دانشگاه راه دادن ؟!!رو چه حسابی بهم مدرک دادن؟!! واللا :))
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
منک خیلی مونده اما پارسال خاهرم کنکور داشت ک اصلن درس نخوند و ب رشتشم علاقه نداشت.هیچی نمیخوندو براش مهم عم نبود..در پایان با رتبهی ۲۱۰۰۰دانشگاه فردوسی میره:دی..خیلیم رشتشو دوس داره...
faride
faride
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
21000 فردوسی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! @___________@
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
هوم^_^
فائزه
فائزه
٩٤/٠٣/٠٥
٠
٠
2100 نبوده احتمالا رتبش؟؟:))
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٣/٠٥
٠
٠
نچ:)
هاچ
هاچ
٩٤/٠٣/٠٤
٢
٠
ها یه بار داشتم با دوستم تلفنی حرف میزدم میخواستم بگم این مبحث ار فیزیک "برگِ برنده" ی ما محسوب میشه، ولی به جاش گفتم "ورقِ بُرد" :)) هیچی دیگه هنوز که هنوزه دست میگیره می خنده :)) :دی
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
اشکال نداره زنبورام اشتباه میکنن .سوتی میدن .... ولی جالب بود :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
سوتی نبود این که، معادل سازی کردی فقط که خیلی هم جالب بوده :/
faride
faride
٩٤/٠٣/٠٤
١
٠
همین فامیل دور ِ ما کنکوریه! واسه من که خوب بود همش، سال تفریحم همون سال کنکورم بود!=)))
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
کم پیدایی =|
faride
faride
٩٤/٠٣/٠٤
١
٠
واز 2 روز نبودم جنبش تغییر آواتار صورت گرفته! :| ... همین دوروبرم :)
فائزه
فائزه
٩٤/٠٣/٠٥
٠
٠
(:
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
ولی کنکور خیلییییی شیرینه هاااا
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
بعد کنکور می بینمتوتن ...شیرین ؟؟؟؟؟کنکور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تلخ ؟؟؟؟؟؟؟؟ خخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
من فقط دوتا شهرو زدم قبول ک میشم حتما نشدم هم چیزیو از دست ندادم خدا غیر انتفاعی رو نگیره از ما خخخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
کنکورم میاد میره ......... همش نمیخواد سرت تو کتاب باشه یکم تفریحم خوبه .......
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
همه چیزا میادو میره ولی بعضی از چیزا باهاش میتونی آیندت رو رغم بزنی:)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
موافقم ......... شدید
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
من که کنکور ارشد داشتم دادم..بدک نبود ولی دانشگاه فردوسی با تصمیم بی خردانش زد تو پرم:((ممکنه برم ارومیه..اما هنوز امید دارم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
بشینین مثل بچه ادم در بخونین..مختصر و کارا
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
طرف بیچاره با این تضعیف روحیه شما سکته میکنه .ههههههه
Vania
Vania
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
رفیعه و طنین و فائزه و بقیه بیان بگن من چی یمگفتم بهشون خخخ البته چیز بدی نمی گفتم ها!
فائزه
فائزه
٩٤/٠٣/٠٥
٠
٠
بعلــــــهههههههه!خخخخ
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٣/٠٥
٠
٠
:|وانیا جان! بچتم کنکور داره دیگه:|
tanin
tanin
٩٤/٠٤/٢٢
٠
٠
:|خخخ
zahra_kh129
zahra_kh129
٩٤/٠٣/٠٥
٠
٠
بهش میگم حتمن کتابای فردین جوادی رو بخونه(:|همین
zahra_kh129
zahra_kh129
٩٤/٠٣/٠٥
٠
٠
بهترین سال |کل طالقانی را با صدایمان(18 های دیگر)قورت میدادیم و سینماها را با چشمهایمان دِرو میکردیم|کافه هم پر از کیک های شکلاتیه نصفه ی ما بود(:|با چارتار کلی خاطره ساختیم و بلند بلند با آرمان گرشاسبی میخواندیم|و از عکسِ سه در چاری که برای کنکور گرفتیم هم متنفر بدیم همین |(:
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٠٥
٠
٠
میگم کلابیخیال....خودتواذیت نکن....بالاخره یه جایی قبول میشی ومدرک میگیری....!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٤/٠٣/٠٥
١
٠
من کنکوریم..:|...عایا میدانستید از یک ماه قبل از کنکور کلمه ی کنکوری برای هر کنکوری به منزله ی یک فوش است؟؟:|||...من هنو کتاب گاج هندسه تحلیلی رو نخوندم همشم دارم میسوزم چرا پول دادم اول سال خریدم..:||
h - razavi
h - razavi
٩٤/٠٥/٢٥
٠
٠
میگم درس نخون، خوندی شهر خودت بخون، شهر خودت خوندی به علاقه کار نداشته باش فقط بازارکار، بازارکار تو رشته ی هنر نیست (فحش خورتونم زیاد میشه) پس دور هنر رو خط بکش.