خانه انجمن گوشی همراهت چند ؟!
١١٣٢
٨٦
mehri_mo

گوشی همراهت چند ؟!

گوشی همراهت چند ؟!

چند روز پیش به قصد خرید گوشی راهی بازار شدم.تنوع و قیمت ها خیلی متفاوت بود

به نظر شما یک گوشی چه قابلیتی باید داشته باشه و چه قدر ارزش هزینه کردن رو داره؟

٩٤/٠٢/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٣٠
٢
١٣
سلام به جمعی دوستانی که قراره نظر بزارن ........... با نام و یاد خدا اولـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ .........ههههههههههه
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/٣٠
٠
٣
و دستتون درد نکنه شما ب جای من دیگه ب نمایندگی از من خخخ قبولتون دارم خخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
ههههههههه
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٣١
١
٢
ماشالله به این همه منفی ....... خدا بده برکت
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
هنوز قانون اول بودن هست؟! :)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/٣١
٠
١
دیگه تبدیل ب قانون اساسی جیمی شده خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/٣١
٠
١
ب منفیا توجهی نکنین مهم نیستن :')
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٣١
١
١
شما راست میگید منفیا مهم نیستن ...... حالا منفی بدن .......
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/٣٠
١
١
من اگه با گوشیم فیلم نمیدیدم حاضر بودم گوشیه نوکیا ازون دوصفر یازده اسمشو دقیق نمیدونم ازونا داشته باشم..بنظرم ب موارد استفاده بستگی داره...شاید یکی واقعا ی گوشی ی میلیونی بدردش بخوره ویکی مثه من..:دی
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/٣١
١
١
اسمش یازده دو صفر هستش!که البته یازده چراغ قوه هم بهش میگفتن! عجب گوشیهای محکمی بود. من یه دونه شونزده دو صفر دارم.به علت یه خاطره نگهش داشتم.اون روز تو وسایلم دیدمش.اینا یه مدل از یازده دو صفر بالاتر بود چون صفحه ش رنگی بود! کاملا موافقم باهاتون به استفاده ی خود فرد ربط داره اینکه چه گوشی داشته باشه .
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/٣١
١
١
بله...منم یکی داشتم ک خب سر دعوا زدم ب پله های خونمون..خورد خاک شیر شد..خخخ..خیلی دوسش داشتم...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٣١
١
١
ماشالا خشونت!!!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
١
١
نوکیا اشا 302 رو دست 1100..بدنه الومینیوم..صفحه کلید کیبوردی...دوربین 3.2 قوی...وایفا فوق العاده قوی(در حد گوشی های 500 تومنی وایفاش برد و سرعت داره)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/٣١
١
١
من همون 1100 رو ترجیح میدم..کوچیک و کم کاربرد و عالی ...اصن خیلی دوسش داشتم..بله امان از خشونت:دی
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٣٠
٣
٣
من خودم به گوشی خیلی اهمیت میدم ....... به نظر من آدم یه گوشی خوب داشته باشه که از نظر ظاهری شیک باشه کارایش بالا باشه خیلی راحت باهاش بره تو نت قابلیت نصبه برنامه هام داشته باشه از صدتا لب تابو کامپیوتر بهتره ...... البته نظر شخصیمه ....... اینجور گوشی ارزش هزینه کردنشو داره
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
١
١
لپ تاپ و کامپبوتر کاربرداشون فرق داره:/ شما نمیتونین با گوشیتون نرم افزار تخصصی کار کنین..یا نمیتونی سی دی یا دی وی دی ران کنین
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠١
١
١
آره اینایی که شما میگید درسته من در کل گفتم ....... اما منم اونا رو قبول دارم
Cold
Cold
٩٤/٠٢/٣٠
٣
١
گوشی خوب (به معنای واقعی خوب) اگه میخواین باید بالای 2 تومن خرج کنین...صد البته ترجیحا آیفون :)
Cold
Cold
٩٤/٠٢/٣٠
٢
١
تفریبا 6 ماه پیش همین جور عشقی 2 هفته ای با رفیقم گوشیا رو عوض کرده بودیم...گوشیش آیفون 5 بود مال من htc 1....بعد دو هفته که گوشی خودمو گرفتم نمیتونستم باهاش کار کنم :)))D:
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
١
١
من اصلا ایفون و دوست ندارم...عاشق موتورلا و بلک بری و نوکیام
Cold
Cold
٩٤/٠٢/٣١
١
١
بلک بری هم معرکس...ولی هرکسی کار کردن باهاشو دوست نداره
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
١
١
یلک بری هم رده اپلش 2 برابر گرون تره..هم رده نوکیاش 3 برابر گرون تره..مشکل قیمتشه
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٠١
١
١
من عاشق پورشه دیزاینشم....ولی خوب هم قیمت یه ماشینه :))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٠٢
١
١
سونی . اونم Z3 عالیه عاقا عااااااااااالی. بعد از مدت ها دارم با گوشیم حال میکنم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٠٢
١
١
مشکل بزرگ بلک بری قیمتشه...ولی بگیریش تکه تکه
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٠٢
١
١
سونی هم گوشیای خوبی داره...مثلا همین z3 یکی از شاخای دنیای گوشیاس یه خوبی دیگه هم که داره خیلی دیر مشکل پیدا میکنه...اما کار با ios کجا و اندروید کجا...
fatemeh_sh73
fatemeh_sh73
٩٤/٠٣/٠٣
١
١
تا زمانی که اطرافیان اندرویدن ios داشتن فقط مشکله.. دیدم که میگم :)
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٠٤
١
١
تا زمانی که اطرافیان اندرویدن ios داشتن بهترین انتخابه...منم اینو میگم :)
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٢/٣٠
١
١
بستگی به استفده تون داره مثلا خودم یه تبلت خریدم پارسال هفتصد تومن همه کار باهاش می کنم طوری که به غلط کردن افتاده ، یا مثلا برای دوستم رفتیم یه گوشی خریدیم که امکاناتش خوبه ولی خیلی مورد استفاده اش نیست در کل دوازده دو صفر می خریدیم سنگینتر بودیم
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٢/٣٠
١
١
گوشی تا یک تومن خوبه ، بالاتر نه دیگه
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/٣٠
١
١
بستگی ب شما داره خب ک بخوای با گوشیت چکار بکنی چی ازش توقع داری همین.
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/٣٠
١
١
یکس دوربین براش مهمه یکی cpu یکی اندرویدش و یکی....
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
١
١
حالا اندروید نبود ای اس او بود یا بلک بری بود یا سیمبین بود بده گوشیه؟؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٠٢
١
١
اندروید در حال حاضر یوزر فرندلی ترین سیستم عامل همراهه
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/٣٠
٢
١
سخت ترین کار دنیا خرید کردنه :/ چه انجمن خوبی! دوستان خوب راهنمایی کنید که به راهنمایی هاتون احتیاج دارم =))
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٢/٣١
٣
١
0_ه سختترین؟؟؟؟؟اینو از زبون یه دختر میشنوم؟؟
neyosha
neyosha
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
عاره دقیقا خیلی سخت .. البته خرید خیلی خوبه ولی انتخاب سخته:////
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/٣١
٢
١
باور کنید خرید خیلی سخته، آدم به جای لذت بردن بیشتر خسته میشه از بس که تمام مغازه هارو میگرده :/
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/٣١
١
١
اوهوم! وحشتناکه من که متنفرم!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/٣١
٠
١
نتیجشو بعد به من بگین
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/٣١
٠
١
به این بستگی داره که چقدر پول دارین. من هم مدتیه تصمیم گرفتم یه گوشیِ جدید بخرم و از 7610 و ان73 دل بکنم! چون اهل عوض کردنِ زود به زودِ گوشی نیستم.میخوام با امکانات ترین و به روز ترین گوشیه تو بازار رو بخرم.مسلما باید پول زیادی هزینه کنم اما نمیخوام بعد از یه مدت کوتاه به خاطر نداشتنِ یه آپشن باز عوضش کنم.اما اولین کاری که میخوام بکنم اینه که ببینم کارخونه های معتبر گوشی آیا تو ماههای آینده گوشیه جدیدی به بازار عرضه میکنن. اگه میخوان به روز ترین گوشی رو بخرین ابتدا در مورد این تحقیق کنید و اگه عجله نداشتین منتظز بمونید.
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٢/٣١
٠
١
اولین اولویت میزان پول هست! وگرنه زنگ وپیامو باهمه گوشیا میشه انجام داد :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
١
٠
کیفیت زنگ و پیام ها با هم فرق میکنه:)
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٢/٣١
٢
٠
بهترین گوشی نوکیای سادست!با این کارم هم میتونی یکی دو میلیون تو پولت صرفه جویی کنی،هم هفت هشت ساعت تو وقتت تو شبانه روز!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
٠
١
دو میلیون:/ من پول به گوشی بالای 400 تومن نمیدم..البته شاید در اینده برای کلاس کاری گوشی های چند میلیونی بلک بری بخرم
zakhar
zakhar
٩٤/٠٢/٣١
١
٠
همین که بشه باهاش زنگ زد و پیام فرستاد بسه باقیش وقت آدمو میگیره
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
١
١
بقیش همیشه وقت ادمو نمیگیره
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٣١
٠
١
باید کیفیت فیلمبرداریش بالا باشه ... تا بشه ازش برای ساخت کلیپ های کوچیک و زیبا استفاده کرد ........ اگه بشه باهاش تماس هم گرفت بد نیست ......
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
١
٠
:/ گوشی ان8 نوکیا یا لومیا نوکیا رو پیشنهاد میکنم
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٠٢
٠
١
نوکیا نههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٠٢
١
٠
ان8 نوکیا 5 سال پیش اومده..امکاناتش با گوشیای 2-3میلیونی الان برابری میکنه...دوربین12 اچ دی-قابلیت وصل شدن فلش...اف ام پلیر..بدنه الومینیوم..صفحه تاچ قوی و با کیفیت...سیمبین قوی...گوشی ای هستش که فقط باید دستتون بگیرین تا بفهمین چی میگم
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٤/٠٢/٣١
١
١
من گوشیم یازده دو صفره چون فقط باهاش صحبت میکنم .برای فیلم و عکس دوربین دارم.
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
یازده دوصفر توانایی های زیادی دازه .....:))
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
١
١
اهنگ چی؟؟
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/٣١
٠
١
من گوشیم سونی c3 هستش، فعلا که ازش راضیم، با وسواس خیلی زیادی خریدمش. مثلا من واسم مهمه که حتما گوشیم گوشه دار باشه، امکاناتش هم واسم خیلی مهم بود +قیمت. پس اندازم به گوشی گرون قیمت تر از این نمیرسید. الان هم وظیفه خطیر پیدا کردن گوشی واسه بابام رو بر عهده دارم. هر کی مدل خوب میدونه لطفا بگه در موردش تحقیق کنم(:
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
٠
١
گوشی گوشه دار چی چیه؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
تاچند تومن میخواین براشون گوشی بخرین
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/٣١
١
٠
گوشی گوشه دار مثل سونی نه هلالی مثل سامسونگ :) تا یه تومن حالا اگه یکم بیشتر شد اشکال نداره البته ترجیحا سونی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
١
١
از سونی خوشم نمیاد...نوکیا لومیا رو معرفی میکنم...ویندوز 8 روش نصبه...دوربین خیلی عالی داره..همه رنگم داره..واقعا معرکه است
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٠٢
٠
١
سونی Z1
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٣/٠٢
١
٠
سونی هنگش بیشتره!
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٤/٠٢/٣١
١
١
از همون معمولیای ساده...غیره این ...موتورولا...
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
٠
١
به نظرم گوشی اول از همه باید مناسب نیازت باشه...دوم باید قیمتش مناسب باشه...سوم خاص باشه..گوشی بعدی ای که بخوام بگیرم موتورلا فلیپ اوته یا بلک بری
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٢/٣١
١
٠
کلا تو از همه نظر خاصی ! باید یوزرت رو بزاری م .خاص
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
٠
١
ی جورایی خاصم:))اونقدر عجیب و غریبم که میگن از فضا اومدم:))
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
٢
٠
دشمن دیرینه مهزیار کم پیدایی:))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٠٢
١
١
موتورولا پیدا نمیشه که :|
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٠٢
٠
٠
بگردین پیدا میشه..ماشالا قیمتاشم خیلی بالایه
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/٠٣/٠١
١
١
بعد از کلی عوض کردن گوشی و کلی تجربه باید عرض کنم که مهمترین چیز در گوشی ظاهر شیک و دوربین خوبه که همه اینا جمع شده تو آیفون.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٠٢
٠
١
بستگی داره بخای از اون گوشی چه استفاده هایی بکنی. هرچقدر بخای ازش کار بکشی باید براش هزینه کنی. من خودم اساسا با خرید آیفون تو ایران مخالفم چون خیلی از اپلیکیشن های خوبش تو ایران ران نمیشه. اما طرفدار پر و پا قرص سونی و اچ تی سی بودم و هستم. الان یه سونی Z3 دستمه که آبان پارسال 2 میلیون براش پول دادم اما اصلا از کارم پشیمون نیستم. چون به جای لپ تاپ و تبلت هم دارم ازش استفاده میکنم و از همه مهم تر کیفیت دوربینشه که فوق العادست.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٠٢
٠
١
البته خریدن گوشی های سونی چون تو ایران گارانتی نمیکننش ریسکه. هرچند گارانتی تو ایران بی معنیه. و اینکه هزینه های جانبی و تعمیر گوشی های سونی حداقل دو برابر بقیه برندهاست
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٣/٠٢
٠
٠
سلام ... چه اپلیکیشني هست كه در ايران ران نمي شود ؟ /// آيفون اول آخر گوشيهاست
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٠٢
١
١
هیچ گوشی ای از همه قابلیتاش تو ایران نمیشه استفاده کرد...ولی آیفون همون اپ هاییشم که میشه اینجا استفاده کرد توی خیلی از گوشیا پیدا نمیشه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٠٢
٠
١
تو محصولات اپل فقط مک بوکاشو دوست دارم و لاغير
من
من
٩٤/٠٣/٠٢
٢
١
گوشی های ال جی رو پیشنهاد می دم . کارایی هاش خوبه . از دوربینشم راضیم . مقاوم هم هست . ظاهر شیک و خاصی هم داره در کل گوشیای خوبیه .جی 4 هم تازه اومده
م-نص
م-نص
٩٤/٠٣/٠٢
١
٠
ال جی خیلی هنگ میکنه..ال جی رو صفحه نمایش تاکید داره
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٣/٠٢
٠
١
سلام ... پولم را با خريد ال جي مدل جي3 بيرون ريختم دوربين گوشي ال جي عكس ديجيتال بي كيفيت را روتوش مي‌كند فكر مي كنيد تصوير خوب است
Cold
Cold
٩٤/٠٣/٠٢
٠
٠
واقعا خریدن ال جی اشتباهه...ال جی هیچ حرفی واسه گفتن نداره تو گوشی...شاید کیفیت تصویر ،دوربین و صدا و ایناش خوب باشه اما 2 ماه باهاش کار کنی میفهمی اشتباه کردی...من جی2 داشتم و از همون جا فهمیدم ال جی گوشی نیست
من
من
٩٤/٠٣/٠٤
٠
١
منکه ازش راضیم . توی این چند ماهیم که دستم بوده هنگ نکرده . از روتوش هم نمیشه خیلی استفاده کرد چون حالت مصنوعی میده به عکس ها ..ولی در کل از نظر من خوبه:-)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٣/٠٢
١
١
سلام ... من كه گوشي زير 1و نيم دستم نميگيرم .
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٣/٠٣
١
٠
کار خوبی میکنین :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٠٢
١
١
منم که هرچی بدن دستم خدارو شکر میکنم . همین (^_^)
fatemeh_sh73
fatemeh_sh73
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
به نظر من کیفیت رو فقط میشه تو سامسونگ پیدا کرد ... گلکسی.. یکم گرونتر هست نسبت به بقیه.. ولی واقعا من از گلکسی راضیم :)
naser_j
naser_j
٩٤/٠٣/٠٤
٠
١
نوکیا 2700 قابلیت استفاده به عنوان مودم همراه ماشین حساب مکالمه ارسال پیام متنی دوربین موزیک و ویدئو پلیر و شکستن گردو رو داره هر آنچه شما از یک گوشی می خواهید با نوکیا 2700
REZA_JAHANI
REZA_JAHANI
٩٤/٠٦/٢٣
١
١
نوکیا 1100 چراغ قوه نداره خخخخخخخخخخخخ اون 1200بود که چراغ قوه داشت الانم من ازونا دارم هیچ مرگیشم نزده تازه باکلاس تر از آیفونم هست
maeadeh_sh72
maeadeh_sh72
٩٥/٠٥/١٩
١
١
من سونی z2داشتم بعد دو سه سال سه تا سیپیوش سوخت صدتومن تعمیرش کردم صدای اهنگشم پایین ولی قشنگ