خانه انجمن فصل ها را شکار کن !
٨١٠
٧٠
naeerika

فصل ها را شکار کن !

فصل ها را شکار کن !

اگر بخواهید چهار فصل سال را از زاویه یک دوربین به کسی که اولین بارچشمانش بینا شده نشان دهید چه جایی را در لنز دوربین نشانه می گیرید ؟

برای بهار ،تابستان، پاییزو زمستان پیشنهاد بدهید.

٩٤/٠٢/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/٢٨
١
٠
بهار شکوفه های گیلاس - تابستون گل کوچیک بازی کردن بچه ها سر ظهر تو کوچه - پایییییییییییییییز عزیزم کوچه باغ های پوشیده از برگای زرد و نارنجی - زمستون نمای برفی از پشت شیشه های یه کافه :)
admincheh
admincheh
٩٤/٠٢/٢٨
١
٠
منو صدا زدی رویـا ؟:دی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/٢٨
١
٠
:')
Cold
Cold
٩٤/٠٢/٢٨
١
٠
3>
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
عالییییی:)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
اول شدم؟ :-O
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
ارهرشما ب جای من اول شدید خخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
یس یس یسسسسسسسسسسسسسسسسسس اولللللللللللللل :)))))))))))))))
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/٢٨
٠
٠
نومودونممممم
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٨
١
٠
یکم در مصرف فسفر سخاوت نشون بده :دی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/٢٨
١
٠
دم کنکوره هااااااا
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
خیلی گدا و خسیسی علی قودا:)))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٢/٢٨
١
٠
سلام... اگر به من مي‌بود كه حتما زمينه كار ثابت بود مثلا يك باغ كه در چهار فصل چه برايش روي مي‌دهد
Samira
Samira
٩٤/٠٢/٢٨
٣
٢
بهار (یه خیابون که دو طرفش پر درخت که شکوفه زده) تابستون (باغ انگور عالیییییه ) پاییز (باروون تو جاده وقتی شیشه های ماشین بخار کرده و تو با دست پاکشون میکنی و قطرات بارونی رو که به شیشه میخوره نگاه میکنی و سرتو تکیه دادی به شیشه و آهنگ مورد علاقتو گوش میکنی و (شایدم) از یه دوری رنج میبری) زمستون (فقطططططططط برف بازی ) ... اول و آخر تمام فصلها به پاییز ختم میشه : پادشاه فصلها پاییـــــــــــــــــــــــــــــــــز ، دیگه نگم منظورم بیشتر ماه آذر بودش خخ
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/٢٨
٢
٠
خخخخ حسودی کار خوبی نیست رد انگشتات رو منفی مونده :D خخخ
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٢/٢٨
٠
٠
مثبت پایینی رو من دادما!!فکر نکنین عذاب وجدان گرفته یه وقت!خخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/٢٨
١
٠
شمایی که مثبت دادی چه حرفه ای بودی خخخ رد انگشتات نمونده :D خخخ
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/٢٨
١
٠
ای بابا آقا محسن همین کامنتم تموم شد ارسال زدم کامنت شما اومد خخ دستتون درد نکنه ولی رد انگشتاتون نمونده بود خخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
خیلی زیبا توصیف کردین.:))))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/٢٨
٠
٠
میخواستم متن ادبی بنویسم گفتم شاید مسخرم کنید واسه همین اینا رو میگم :بهار شکوفه های رنگارنگ فصل هزار رنگ......تابستون تفریح و گردش و دیدن آب بازی کلاغها تو میدون فلسطین..... پاییز نگاه کردن به برگ ها و لگد کردن با دقت آنها انگار که مسابقست....... زمستان بهترین فصل،برف های ریز و خوب، شب هایی که شیشه، ها کنی تا دفتر نقاشی ای برای درست کنی نقاشی بکشی یا شعر و جمله بنویسی، و از همه مهمتر فصلی که من به دنیا اومدم =)))
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/٢٨
٠
٠
ادبی بنویسید کسی مسخره نمیکنه
admincheh
admincheh
٩٤/٠٢/٢٨
٠
٠
مسئله اینه خب نوشتن عکس رو باید نشون بدین=)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٨
٠
٠
متن ادبیتون حتمن همون شعر .. دختر چهلگیس بهار بوده ؟؟ :|
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٨
٠
٠
زمستون که برفی ندیدیم ازش!!!! ولی همین متنتون یکمی ادبی هم بودش ها :دی
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/٢٨
٠
٠
دیگه الان یادم رفت چی میخواستم بنویسم، یکدفعگی به ذهنم رسیده بود! حالا اگه خیلی فکر کنم شاید یادم بیاد پاییز :)))شعر دختر چل گیس که عااالیه دکتر،هر روز دارم میگوشمش =))یکم ازش خسته شدم ولی خب شعر جدید ندارم :|
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
خخخخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
من به شخصه متن ادبی می نوشتین مسخره میکردم:))خخ
Cold
Cold
٩٤/٠٢/٢٨
٢
٠
بهار: یاس روی دیوار که بارونم خورده و بوش مستت میکنه.....تابستون: شن های داغ ساحل دریا....پاییز: یه کوچه با درختای لخت و زمینش که پوشیده از برگای زرده....زمستون: یه نیمکت که دور تا دورش سفید پوش شده....
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
عااالیییییییییییی :)
Cold
Cold
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
; ) اگه گفتی این نیمکت آخریه باب چیه؟ :D
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
الان بو رو چطوری میخوای نشون بدی؟؟
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٢/٢٨
٠
٠
خسرویه بهشت قوچان چون هر چهار فصلش دیدنیه
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٨
٣
٠
زمستون... یک روز برفی ولی روشن. یه پیاده روی سفید که دو طرفش چندتا درخت سفید پوش هست. دونه های درشت برف که تک و توک آروم میاد پایین . دوتا عاشق خندون که با یه چتر دارن به سمت دوربین میان
راتا
راتا
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
مدیونی اگه فکرکنی من مثبت دادم...ولی آخه اینکه فقط زمستون بود!!!بهاروتابستون وپاییزچی شد؟؟؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
پاییزو بگین. پاییز
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٨
٣
٠
بهار : کولر آبی، تابستون : دوتا کولر آبی، پاییز : بخاری، زمستون : دوتا بخاری :دی چیزایی که در سالی که گذشت عملن دیدم :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/٢٨
٢
٠
:دی
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٢/٢٨
٤
٠
عاشق لنز دوربینت شدم!
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٢/٢٨
١
٠
خیلی جامع وکامل بود:دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/٢٨
١
٠
خخخخخخ..عالی بود دکتر:)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/٢٨
١
٠
اون" :دی " پایین آواتارتون خیلی باحاله=)) خخخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٨
٠
٠
با تشکر از حسن سلیقه دوستان :)) @ خانم مهرناز؛ اون شیر موز های پایین آواتار شمام خیلی خوشمژس :))
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
خخخخخ:)))
هاچ
هاچ
٩٤/٠٢/٢٨
٣
٠
بهار یک زنبور که داره توت می تکونه. تابستون یک زنبور که عینک آفتابی زده. پاییز یک زنبور که روی برگ زرد نشسته و شعر میگه. زمستون یک زنبور که سوار تیوب شده از ارتفاعات طرقبه سر میخوره پایین!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/٢٨
٠
٠
واقعن به زنبور علاقه داری هاچی؟؟ واقععععن خدا وکیلی؟؟!
هاچ
هاچ
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
میدونی من نوع دوستیم زیاده آخه :دی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/٢٨
٠
٠
بهار میبرمش جای این درختا که هس یه چیزای سبزی ازش میریزه بعضی ها بش حساسیت دارن زیادم هست همه جا!خخخ تابستون میوه فروشی ها رو بش نشون میدم که پر از میوه های رنگارنگه! پاییز غروباشو نشون میدم با نم نم بارونش! زمستونم که تابلوئه دیگ یه ادم برفی بش نشون میدم شلغمم بش میدم بخوره!خخخ
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٢/٢٨
٠
٠
تابستون شروع فصل جدید فوتبالی مث لالیگا:دی
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
بهارم پایان و پاییز و زمستونم اوجشه=))
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/٢٨
١
٠
من هیچوقت اینکارو نمیکنم:دی
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
چرا؟
هاچ
هاچ
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
همون دیگه خب خودش یه سال صبر کنه به طور پخشِ زنده ببینه :دی
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
منطقیه :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
:دی
faride
faride
٩٤/٠٢/٢٨
٠
٠
بهار: چغاله بادوم! دقیقا از زاویه دید آواتارم! :دی ...
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
:)
faride
faride
٩٤/٠٢/٢٨
٠
٠
واسه بهار یه عکس از خیابون بابک که تهش دیده نمیشه! تابستون یه عکس از شب و آسمون پر ستارش! پاییز هم برگ های زرد کف خیابون! (نمیشه فیلم بگیریم؟یا مثلا یه فایل صوتی هم باشه که بشه صدای خش خش برگارو هم بذارم؟! :دی) ...زمستون هم یه درخت کاج که پر از برفه و کنارش یه آدم برفیه!
هاچ
هاچ
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
چرا دیگه مولتی مدیا کار کن می خوای واسش پاورپوینت بساز! :دییییییییی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
هاچ :))))))))))))
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
سختی هنر عکاسی همینه..باید با تصویر حس و حال و برسونین...حتی صدای خش خش برگا رو
راتا
راتا
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
بهاریعنی اردیبهشت ماه راه رفتن توکوچه های شیرازوبوی بهارنارنج......تابستون یعنی تیرماه وتولدخودم وازاون به بعدبازیهایی که من بابچه هامی کردم توخیابون......پاییزیعنی عاشقانه توبارون وروی برگهای زردراه رفتن توپارک ملت.....زمستون یعنی دیوونه بازی بادوستای دبیرستان ودانشگام وخوردن بستنی زیربرف
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
بهار:شکوفه های صورتی وبوی علف - تابستان:گرمای سوزناک و سرسبزی درختان - پاییز:صدای خش خش برگای خشک زرد و قرمز ونارنجی - زمستان:برفای لطیف و ها کردن نفس توی هوای سرد :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
پاییز: یک کوچه باغ...تصویر با دیوار کوچیک کوچه باغ دوقسمت شده ... یه طرف یه جوون دلشکسته که نشسته و به دیوار تکیه زده و روبروش پر از درخته با برگای طلایی و زرد ... یه طرف هم دوتا عاشق که دارن با هم از روی برگا رد میشن و سر روی دوش هم گذاشتن.......
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
:/ عهههه
saiideh70
saiideh70
٩٤/٠٢/٣٠
٠
٠
گاهی اوقات یه نگاه میتونه تموم این فصلارو با خودش داشته باشه...
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
برای بهار بیابونای اطراف مشهد(شاید رادکان)....تابستان کویر لوت(شاید طبس).....پاییز جنگل گلستان....زمستان:اردبیل شایدم قله دماوند
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٠٢
٠
٠
باغمون 4 فصلشو :)))))))) شاید دره ی منتهی به آبشار زادگاهمو :)))))))) البته دشتای کلزا و آفتابگردونوم چیزای معرکه این واسه تابستون.....بهارم بنفشه های جنگلی خیلــــــــــــی قشنگن......... پاییز جنگلای بلوط و برکه ها گزینه های توپی هستن :))))) زمستونم کوه و آدم برفی ها