خانه انجمن برترین های لیگ را انتخاب کنید !
٥٨٣
٣٩
mery

برترین های لیگ را انتخاب کنید !

برترین های لیگ را انتخاب کنید !

خب با تموم شدن لیگ برتر و قهرمانی سپاهان میشه به بهترین ها پرداخت.

به نظر شما بهترین بازیکن و مربی این لیگ چه کسی بود ؟چرا ؟

٩٤/٠٢/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٦
٠
٠
نظری ندارم ....
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/٢٦
٠
٠
سپاهان ک اصلن حقش نیود قهرمان شه! خیلی بوق شانسه! بهترین بازیکن زیاد داشتیم جدا ازپرسپولیسی بودنم، طارمی واقعن خوب بود نوید کیا هم خیلی خوب بود اندو هم هم مربی هم اقای فرکی و گل محمدی و منصوریان فقط یه سوال فنی ! دیروز داشتیم بازی تراکتورو نگا میکردیم خیلی ناراحت بودیم که مساوی شد ولی داور سوتو زد همه پریدن وسط زمین از خوشالی!!!! چرا اخه؟؟؟! اگ قهرمان میشدن چیکا میکردن؟؟!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/٢٦
٠
٠
واااااای وااای اون بیچاره ها فک کردن قهرمانن اخههه خیلی اون ادم بی وجدان بوده که گفته سپاهان مساوی کرده....
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٢٦
٠
٠
اندو کجا خوبه:/ زد سره تراختور رو برید
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/٢٦
٠
٠
من به حاشیه هاشو اخراج شدناش کاری ندارم به بازی سازیش و پاسوریش کار دارم شما 29 هفته رو نمی بینی همین یه هفته اخرو میبینین؟؟! خیلی جنگنده است!
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٢٧
٠
٠
منم واقعا ناراحت شدم وقتی دیدم تراکتوریا قهرمان نشدن ........
neyosha
neyosha
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
سپاهان حقش بود ... بی ادب :دی
Cold
Cold
٩٤/٠٢/٢٦
٠
٠
مهدی طارمی (پرسپولیس) بهترین بازیکن....منصوریان (نفت تهران) بهترین مربی !!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٢٦
٠
٠
منصوریانم خدایی گزینه خوبیه..طارمی هنوز اون قدر خوب نشده که بهترین بشه..
naser_j
naser_j
٩٤/٠٢/٣٠
٠
٠
طارمی عالی بود مربی هم منصوریان نتایج خوبی گرفت ولی بدون تعصب میگم فقط یحیی
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٢/٢٦
٠
٠
پیام صادقیان و امیر قلعه نویی .خخخخخ
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٢/٢٦
٠
١
به امید خصوصی شدن پرسپولیس و شیشتایی ها و برچیده شدن دست آنها از بیت المال
هاچ
هاچ
٩٤/٠٢/٢٦
٠
٠
من اصلا این چیزای فوتبالی رو نمی فهمم :دی
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٢/٢٦
٠
٠
در عوض شما چیزای زنبوری میفهمین:دی
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٢٧
٠
٠
ههههههه
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٢٦
٠
٠
اول از همه بهترین تیم نفت بود..حقش قهرمانی بود...حیف شد
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٢٦
٠
٠
بهترین بازیکن نداریم...چون همشون سینوسی هستن..یک روز مسی یک روز از کراکی ها بدتر...تازه خبرایی حاکی از اونه تعداد زیادی از بازیکنا موتادن:/
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٢٦
٠
٠
مربی...فرکی خوبه...مربی بی حاشیه و پر تلاشیه
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/٢٦
٠
٠
خیلی وقته خبری از لیگ برتر ندارم...:)جاست بارسا:دی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/٢٧
٠
٠
هاااع؟
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/٢٧
٠
٠
آفرین. درود. حق هم دارین. وقتی بازیهای بهترین تیم دنیا رو میبینید دیگه نمیتونید بازیهای کسل کننده ی داخلی رو ببیند. :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/٢٧
٠
٠
بلی..اینا بازی یاد ندارن ک..البته منظورم شما نیستینا:دی...شما برین بارسا..خخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/٢٧
٠
٠
بلی..اینا بازی یاد ندارن ک..البته منظورم شما نیستینا:دی...شما برین بارسا..خخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
:)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/٢٦
٠
٠
نظری ندارم در کل پرسپولیس ک استقلال رو زد دیگه خخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٢٧
٠
٠
درود برشما ......... همین برد کافیه .خخخخخخخخ
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٢/٢٦
٠
٠
گل محمدی و منصوریان ، بهترین مربی / طارمی هم بهترین بازیکن
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/٢٧
٣
٠
برای انتخاب بهترین مربی چندتا گزینه هست.یحیی گلمحمدی.علیرضا منصوریان.مجید جلالی. اسکوچیچ و طبیعتا سرمربی تیم قهرمان.برای هر کدوم هم دلیل دارم که چرا جزء گزینه ها هستن . 2تا گزینه ی نهاییم اسکوچیچ و یحیی هستن اما در نهایت بهترین مربی لیگ از نظر من یحیی گلمحمدی هستش به این علت که ایشون چیزای زیادی رو ثابت کرد. پارسال بعد از اینکه تیم نفت رو از فرکی تحویل گرفت با یه تیمِ متوسط و میانه ی جدولی رو یه رو شد (که انصافا فرکی واسش زحمتِ زیادی کشیده بود و نباید نادیده گرفته بشه) اما این تیمِ جوان و معمولی رو به تیمی یکدست و مدعی تبدیل کرد که تا هفته ی آخر شانسِ قهرمانی داشت و در عین شایستگی فقط سهمیه گرفت.وقتی این فصل به ذوب آهنی رفت که چند ساله و بعد از رفتن منصور ابراهیم زاده به تیمی تبدیل شده بود که فانوس به دست بود و بیشتر برای بقا میجنگید نه چیزِ د یگه ایی.اما از این تیم تیمی ساخت که دیگه معرف حضور همه هست این روزا.فوتبالیا یادشونه که ابتدای فصل 4.5تا بازی پشت سر هم ذوب اهن باخت اما یواش یواش موتورش روشن شد و تو آنالیزایی که همه ماها دیدیم تبدیل شد به تیمی که تو ایران آمارای بازیهاش به شدت نزدیک شد به تیمای درجه یک اروپایی. یحیی ثابت کرد نتایجش تو نفت اتفاقی نبود.ثابت کرد استادِ بالانس کردنه تیماش حتی به قیمتِ کنار گذاشتنِ ستاره هاش (تو نفت سوشا رو کنار گذاشت تو ذوب مسلمان رو) . به خاطر سبکِ بازیه تیمش و اینکه یه تیمی رو که این سالها برای بقا میجنگید رو فینالیست حذفی کرد و تو لیگ باهاش سهمیه کسب کرد و از نظرِ کسبِ امتیاز قهرمانِ نیم فصل دوم شد من یحیی رو انتخاب میکنم و این رو هم بگم که انتخابش به عنوانِ بهترین و انتخاب اسکوچیچ به عنوان نفر دوم هیچ ربطی به پرسپولیسی بودنِ من نداره و علی منصوریان شایسته بود اما همونطور که گفتم برای تک تکِ انتخابام دلایلِ قوی دارم... :)
naser_j
naser_j
٩٤/٠٢/٣٠
٠
٠
کاملا صحیح خط به خطش و یک نکته در مورد یحیی و اون هم اینکه حتی روز های هم که ذوب آهن نتیجه نمی گرفت و می باخت همه کارشناس ها قبول داشتن که تیم اون فوتبال خوبی بازی میکنه و حقش باخت نیست
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/٢٧
٣
٠
طارمی و پورعلی گنجی خیلی خوب بودن اما چون باید کل فصل در نظر گرفته بشه نمیتونم انتخابشون کنم جزء گزینه ها. چون طارمی ابتدای فصل خیلی خوب نبود و پورعلی گنجی هم تا انتها تو لیگ نبود. مهدی شریفی.ادینهو . وحید امیری . محسن بنگر و امید ابراهیمی جزء گزینه هام هستن اما وحید امیری رو انتخاب میکنم.سالها فوتبالِ ایران خَلَعِ یک بک چپ کامل رو حس میکرد.حتی جام جهانی 2006 نصرتی راست پا شد بک چپ . این سالها پولادی ظهور کرد که به دلیل بی احترامیش به قوانین کشور ازش خوشم نمیاد و خوشبختانه تو لیگ هم نیست . وحید امیری به نظرم بهترین بازیکن لیگ هستش.چون جزء مدافعین هست به چشم نمیاد بازیش. و چون خودم همون پست بازی میکردم میدونم چقدر سخته این پست و به خاطر تجربه م دقت میکردم به بازیش. جزء بازیکنایی بود که بازیکن رو به روش رو آزار میداد از بس که محکم بازی میکرد و در مواقع لزوم یه خط میومد جلو و نشون میداد پتانسیل برای جلو آمدن هم داره و در کارهای حجومی به عنوان یه بال چپ هم میتونه شدیدا موفق باشه. خلاصه این بازیکن بسیار عملکردِ موفقی داشت و با اینکه به چشم نیومد اما خیلی درست و اصولی بازی میکنه. نکته ی مثبت دیگه ش هم ان بود که نسبت به پارسال سیر صعودی بسیار خوبی رو طی کرده که نشون میده خواهانه موفقیت هستش. و مژده این رو داد که بعد از سالها یه کسی که تا حدودی شبیه به رضا شاهرودی یا بهتره بگم رضا مالدینی بازی کنه در فوتبال کشور داره پیدا میشه.
Cold
Cold
٩٤/٠٢/٢٧
٠
٠
منم مدافع های محکم و در عین حال حجومی رو همیشه دوست داشتم...چه تو اروپا چه تو ایران...
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/٢٧
٠
٠
فوتبالا رو ندیدم،واسم خیلی مهم نیست :)
F-jafari
F-jafari
٩٤/٠٢/٢٧
٠
٠
به نظر من بهترین مربی علیرضا منصوریانه و همینطور تیم نفت که حقش بود قهرمان بشه ،بهترین بازیکن هم پورعلی گنجی،امیری و مطهری.البته تیم تراکتورهم بد نبود، نیم فصل دوم هم ذوب آهن عالی بود.
امیر بهزادپور
امیر بهزادپور
٩٤/٠٢/٢٧
١
٠
فقط کریم باقری...!!!
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٢٧
٠
٠
به نظر من تراکتوریا باید قهرمان میشدن حق اونا بود ....... نفتم خوب بود ........ ولی اینکه سپاهان قهرمان شد خودش کسل کننده بود هیجانی نداشت ... ولی اگه تراکتور قهرمان میشد در کل بهتر بود ............
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٢٧
٠
٠
خیلی زیاد اهل فوتبال نیستم شناخته خیلی زیادیم رو بازیکنا و مربیا ندارم ......... نگا میکنم نه مرتب که بخوام دنبال کنم ..... ولی به نظر منم طارمی بازیکن خوبیه
یه آدم
یه آدم
٩٤/٠٢/٢٧
١
٠
بازیکن که سجاد شهباززاده مربی هم علیرضا منصوریان
علیرضا
علیرضا
٩٤/٠٢/٢٨
٠
٠
نمیشه عکس بازیکن و مربی رو بذاریم؟ آخه بیشتر از رو قیافه میشناسمشون :خخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
اونا رو نمیدونم مهم اینکه ک سپاهان قهرمان شد :)))