خانه انجمن اسمش رو چی بذارم؟
٢٢٢٥
٢٠٥
صـ آ ل ح

اسمش رو چی بذارم؟

اسمش رو چی بذارم؟

سلام. من و دوستم تا چند روز دیگه یه فروشگاه  (تقریبا بزرگ)  پوشاک زنانه سبک ارزان فروشی افتتاح می کنیم . به اسم فروشگاه فکر می کردیم و تا همین الان که به افتتاح داریم نزدیک میشیم به نتیجه ایی نرسیدیم. تصمیم گرفتیم که از شما دوستانم در جیم کمک بگیریم. لطفا اسمای پیشنهادیتون رو سریع بگین. فقط چند نکته رو در نظر بگیرید. اسم فروشگاه دیگه ای نباشه حداقل در مشهد . ترجیحا اسم چند وجهی و پر معنایی باشه. به کار پوشاک و سبک پوشاکی که ما کار می کنیم بیاد. محدود به مکان خاصی نباشه. خلاصه تاپ و مشتری جذب کن باشه 

٩٤/٠٢/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٢/١٥
٢
٣
اوووووووووووووول
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٥
٥
٠
ایشالا آقای گلم میشی :))
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
:/
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
ایشالا:)
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
خب ابتدا تبریک میگم هم اینکه انجمن گذاشتین هم واسه مغازه :) اگه میخواین یه اسم خوب پیشنهاد بدیم میشه 123000 تومن هر وقت واریز کردین نظرمو میگم خخ حالا اون تقریبا بزرگ چیه :| خخخ خب بگین یه فروشگاه نرمال دیگه چرا هاردش میکنین خخخخخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٥
٠
٢
نچ نچ نچ :)) هاردش میکنین ینی چی سمیرا. بگو سخت. ریپیت افتر می : سختتتتتتتتتتتتتتتتتت
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
یس آیم فاین تنکیو :D
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٥
١
٣
پارسی را پاس بدار :|
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
خیلی خیلی ممنون واسه تبریکاتتون. آره دیگه مجبور شدم انجمن بزارم. اون تقریبا بزرگ رو به این علت گفتم که کار ارزون فروشی به خاطر اینکه جنس باید زیاد بریزیم جای بزرگی میخواد . یه اسم میخوایم که به این سبک کار بیاد. هارد شد واقعا!! خخخخخخخخخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٥
١
٢
یس ایتس سو هارد مای فرند بات دنت وری. وی ویل فایند ا گود نیم :)))
faride
faride
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
من فارسی بلد نیست! (اشاره به اون انجمن پایینی) خخ
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
خخخ خاب الان بگو رویا چی گفت پس خخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
فریده:| دلت خواست به وبلاگ منهدمت ی سر بزن ://///
faride
faride
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
پر تار عنکبوت شده میترسم برم! :دی ... سمیرا الان حرف تو رو متوجه نشدم من فارسی بلد نیست! =)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٥
٢
١٣
اسمی که فعلا تو ذهنم نیست اما یادمه بچه بودم یه فروشگاه لباس بچه تو خیابون بود به اسم ریکا و کیجا که به خاطر اسم خاصش در اون زمان خیلی معروف بود و کلی مشتری داشت. میتونین از زبونای دیگه هم کمک بگیرین براش
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
نه ریکا و کیجا الان تو خیابون دانشگاه هست پوشاک بچه گونست.دوباره فکر کن بیا بگو بیایااااا خخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٥
١
٩
دوست عزیز منفی دهنده وات د فاز؟؟؟ الان با کدوم قسمت کامنت من مشکل داشتی؟؟؟
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٢
حسوده خخخ
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
رویا طبیعیه خودشو ناراحت نکن..منم زیاد میخورم :دی
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٤
خیلی پیشنهاد خوبیه ان استفاده از اسمای غیر فارسی... واقعا ممنون :)) منفی رو جدی نگیرید. حرفی واسه گفتن ندارن منفی میدن!
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
خخخخ چقد منفی! الهی رویاااااا :) بیخیال حسودن :)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٥
١
١٤
عایا اول شدم؟ :)))
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
نچ:))
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
خخخخخ
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٢/١٥
٢
٤
تا من هستم کسی قدرت ابراز وجود داره عایا؟:)))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٥
٢
١٢
ای بابااااااااااااااااااا :|
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٢/١٥
٠
٢
خخخخخ
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
شما رویا خانوم به جان خودم دشمن داری اینجا:)11 تا منفی برای یه سوالO_o
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٦
٠
٦
بعضی دوستان اعصاب روان ندارن دیگه چیکار کنم :))
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٢/١٥
٠
٥
اسمشو بزار ۱۳
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
١
٠
من و 13 یهویی خخخ
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٢/١٥
١
٠
خوبه منم شما رو مسخره کنم؟
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
:|
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
D:
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
:|
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
%(
bano iran zamin
bano iran zamin
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
واقعاکارسختیه هرچی فک کردم به ذهنم چیزی نرسیدددددددددددددددددد
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
از شما انتظار بیشتری میره هااااااااااااااااا
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
سلام پوشاک(( یکی بخر دو تا ببر)) البته فقط در حد شعار نباشه و باید بهش عمل کنید .خودمم اولین مشتریتون میشم :))
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
اینطوری که اول کاری ورشکست میشن خخ حداقل بگو دوتا بخر یکی ببر :)) اصن واسه همین به بچه ها آدرس نمیدن دیگه خخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
با توجه به شناختی که من از فروشندگان لباس دارم باید بزارین (دوتا بخر یکی ببر)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٥
٠
٩
هپی پوشان خوبه؟ :)))
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٢/١٥
٢
٢
75 ضربه شلاق و 6ماه حبس تعلیقی مجازات هپی سازان ، 66سال زندان و 2456 ضربه شلاق برای هپی پوشان !!!!
خانوم دنجرز
خانوم دنجرز
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
=)))))) خیلی باحال بود :)))
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
:))) علی معلومه حبس کشیده ای =))
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
آقای کلد :|
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
اين سرنوشت سازندگان اهنگ هپي تو ايران بود!!!
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
انقد که از مجازات همه خبر داره گفتم :)))
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٢
خداییش هپی پوشان قشنگه... فقط حیف که مجازات داره!
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
تبریک میگم ، ولی صالح ؟؟؟؟؟؟ لباس زنانه و فروشنده مرد؟؟؟؟؟ میدونی دوروزه پلمپ میشی؟؟؟؟ لباس زنانه خیلی دنگ و فنگ داره !
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
چراااااااااااا؟؟ خوبه که!
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
خب شاید فروشنده خانومم میارن :| یا از اون مغازه هاست که میشه آقا هم فروشنده باشه.منظورشون از دنگ و فنگ احتمالا همون چونه زدن خانوماس خخ
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
الان دنگ و فنگ چه ربطي به چونه زدن خانوما داره ؟؟؟؟ منظورم سخت گيري هايي كه اماكن براي فروشكاههاي زنانه ميگيره بود . هرلباسي نبايد تو ويترين باشه........."
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
مرسی دادا. آره ما سالهاست که داریم کار میکنیم مشکلی هم نیست. البته من کار پارچه میکردم اما همین دوستم که شریکمه خودش و فامیلاش همین سبک کار میکردن مشکلی پیش نیامده. البته غیر از خودمون 2تا باید 1.2نفر دیگه هم بیاریم. 2نفر کمه
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
تبریک میگم ..ادرس بدید اومدید مشهد حتما یه سر بزنید :) فروشگاه «شیک پوشان » «پالتار »....یه فروشگاهی هم دیدم اسمش man o to بود !
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
طرحي كه چند ساله تو مشهد اجرا ميشه اينه كه يهويي ميريزن تو بازار ، اخطار پلمپ ميدن برا نامهاي خارجي و مورد دار ، مثلا دوستم اسم فروشگاهش رو از error برا همين طرح به "شيويد " تغيير داد . الان مثلا گير دادن يه چند وقتيه به برجهاي مشهد گفتن بايد تغيير نام بدي. !!!
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
مرررسی. اسمش رو که انتخاب کنم هروقت تشریف آوردین مشهد فقط کافیه اسم مغازه رو بیارید همه آدرس میدن! :)))
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٤/٠٢/١٥
٠
٣
سلام...لطفا...فروشندهاتون خانم باشند...چون از فروشنده های مردی که لباس زنانه می فروشن متفرم... اسمش رو بذارید:فروشگاه : "لباس واس ماس""واس ماس"
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
وااااااااااااااای من انقد دوس دارم مغازه داشته باشم:دییی..مبارکه....نمیدونم..من خلاقیتم اصن خوب نیس:دیییییخخخخخخ...بازم فکر میکنم با خاهرم ...میام میگم اگه چیزی ب ذهنم رسید..بازم مبارکه:))شما ب ارزوی من رسیدین:/
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
وااااااااااای مرسی:)) . بخدا اینقدر دنگ و فنگ داره که آدم رو خسته میکنه. البته ما از بچگی عادت داریم! این کودکان کار که میگن منظورشون من بودم !
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ..بله..ولی وقتی راه میفته خیلی قشنگه..من ک سر و کله زدن رو دوس دارم!:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
تو مشهد همه فقط به فکر یه جای ارزونن .... بزار (( سید ارزان فروش )) بعد جنساتو سه برابر بفروش ... مردم هموجور میخرن
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
متاسفانه سید نیستیم حمید جان !
z_zakhar
z_zakhar
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
سید ارزون فروش یا صالح ارزونی یا یکی بخر دوتا ببر...
faride
faride
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
سید ارزان فروش چندتا شعبه هم داره تو مشهد!
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
صالح ارزونی !! خیلی باحال بود خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
بذار "مانیفست"...ربطی به پوشاک موشاک نداره ولی خیلی اسم باحالیه :))
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
یا "اسپروس" ینی خوش لباس....یا "گراتیس" ینی مفت...یا "ول نیت" ینی خوش بافت :)))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٥
٠
٣
گراتیس خوبه اما بیشتر شبیه اسم بوتیکه تا یه ارزون فروشی
خانوم دنجرز
خانوم دنجرز
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
مانیفست ؟! :))) مگه گمرکه ؟! =)))))
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٥
١
٠
تلفظشو دوس دارم من :)))...ولی گراتیس باحاله هاااا....ارزون فروشیه دیگه مفت اسم خوبیه براش :))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
اسپروس هم خوبه
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
از همه بهتر _ ول نیّت _ بود ........ یعنی نیت رو ولش کن لباسو بچسب ...خخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
این پیشنهادا همه عالیییی بودن و رفتن تو لیست واسه فکر کردن... ممــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنون
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
ایشالا که به کارت بیان صالح جان....
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
اوووولللل خخخخ اقا گناه دارم بخدا
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
:)))
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
تخفیفم مدی؟
Narges_V
Narges_V
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
نچ
Samira
Samira
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
پوشاک آفرین (این اسم مغازه آبجیم بود)، پوشاک پریسان ( پریسانم که ینی مث پری اینطوری به خانوما تلقین میشه پرین که میان از اونجا خرید میکنن خخخ)، پوشاک زنبیل (این الان داشتم نهار میخوردم به ذهنم رسید خخ ) ، پوشاک امروز ... فعلن چیزی به ذهنم نمیرسه برم چایی بخورم شاید چیزی به ذهنم اومد خخخ ها مثلن پوشاک نبات خخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٥
٠
١١
زنبیل خوبه. به ارزون بودن میاد
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٥
٠
١١
سمیرا چجوری میشه بیام تو هنگ؟ :))
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
الان چون قالب و تغییر دادیم فکر کنم جای ثبت نام برداشته شده شما یه کامنت بزار تو هنگ به دکتر منتی بگی خودش عضوت میکنه :)) خوشال میشم اونجا ببینمت :)))
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
پوشاک خانووم گل ( میتونین گل باقالیم بزارین خخخ)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
واقعا پیشنهاداتون خوبه و رفتن تو لیست که بهشون فکر کنیم. همچنان ادامه بدین... راستی واقعا ممنون که کامنتارو جواب میدین اوضاع اینترنت من خرابه تجربه ایی هم در گذاشتن انجمن ندارم!!!!.کار سختیه اما دیگه این انجمن رو هم مثل انجمن خودتون ببرید جلو... مرسی سمیرا بانو
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
باشه با اینکه الان کفریم ولی قبول وقت سهم منو از فروش در نظر بگیرین :]]
آتی
آتی
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
به نظر منم اسم خوبیه .خیلی شیک .مگه نه سمیرا جون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصن تو چشمه ها ........
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
با اینکه کفری بودین اما خیلی خوب انجمن رو هدایت کردین. بینهایت ممنونم. سهم از فروش کمه . واسه شما به خاطر این لطفتون (که میدونم تا آخر انجمن ادامه ش میدین! خخخ) فیش حقوقی صادر کردیم و حقوق دریافت خواهید کرد
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
با اینکه کفری بودین اما خیلی خوب انجمن رو هدایت کردین. بینهایت ممنونم. سهم از فروش کمه . واسه شما به خاطر این لطفتون (که میدونم تا آخر انجمن ادامه ش میدین! خخخ) فیش حقوقی صادر کردیم و حقوق دریافت خواهید کرد :)))))))))))))))
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
الان چرا ابن دوتا کامنتتون با هم فرق داره خخخ دیگه قبول نیست از علی آقا بخواین بیان انجمن و بگردونن :)) نمیشه که همه مسئولیتا رو دوش من باشه خخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
واقعا چرا اون لبخند کم داره! علی جدیدا یه کامنت میذاره اونم با زور! کم سعادت شده! خخخخخخخخخخخخخخخ.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٥
٠
٤
نقل و نبات هم خوبه هاااااااااااا :)
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
اینم خوبه...یا رنگ و وارنگ :))...یا خنزل پنزل =))
faride
faride
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
هومم پوشاک نقل و نبات! :)
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
آره نقل و نبات خیلی خوبه :) فقط نگو که از نبات من ایده گرفتی خخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
هنگ و منگ .............. تیپ و تاپ .......ههههههههههههه
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
:)))
faride
faride
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
اگه میخواین مشتری هاتون از در و دیوار بالا برن! اگه میخواین تو سطح شهر معروف بشین! بذارین فریده! اصن خیر و برکته که به فروشگاهتون میاد! :D
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
خخخخ خخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ. فکر کنم هنوز لیاقت این حجم از ثروت رو نداشته باشیم!
faride
faride
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
همه مردم ایران لیاقت این همه ثروتو دارن! :) ... ولی خب همون هنگ بهتره! اگه دیدین مشتری ندارین زود به همین فریده تغییر نام بدین! خخ
faride
faride
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
پوشاک سرمه!
faride
faride
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
پوشاک " هنگ " ! :D
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
فریده آفرین چه خوب گفدی :))))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
با هنگ موافقم ^______^ اسمش باحاله
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
عالی بود
Narges_V
Narges_V
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
شیک پوشان یا پوشاک ۹۴
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
الان سال 94، مثلا دو سال دیگه چیکار کنند؟
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
اول اینکه تبریکات فراوان ، دوم اینکه برای جذب مشتری به نظرم مثلا لباس رو که میخرند کادو کنید، تو الماس شرق لباسی خریدم، دیدم فروشنده داره کادو میکنه، انقدر خوشم اومد و بهش گفتم ایول. و اینکه روزای اول خیلی گرون نفروشین تا مشتری جذب کنید. میتونید هفته اول علاوه بر لباس یه شاخه گل ارزون هم بدین برای جذب مشتری مثلا رستورانی ها معمولا یه هفته اول خیلی تخفیف میدند. البته میدونم اینا ربطی به اسم نداشت ولی گفتم بگم شاید مفید باشه....... و برای اسم نظر فریده، "هنگ "خوبه. مثلا "پوشاک هنگ " هم اسمش خوبه هم اینکه جالبه و باکلاسه خخخ مثل یاد کیف زشت احمد آباد
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
شما کامنتت خیلی طولانی بود از حوصله ما خارج بود خوندنش از انجمن اخراجی خخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
خییلی خییلی ممنون. پیشنهاداتون عالیه و میدونم در جذب مشتری تاثیر داره فراوان اما متاسفانه برای ما مشکله آخه اگه ما میخواستیم برند بفروشیم روزی مثلا 10تیکه جنس با سود فراوان میفروختم اونطوری صرف داشت که کادو کنیم و گل بدیم. اما سبک کار ما حداقل روزی 400تا500 تیکه جنس میفروشیم واسه همین هیچ توجیه اقتصادی نداره گل و کادو دادن. تازه باید 1نفر رو واسه کادو کردن استخدام کنیم یه مزرعه گل هم بخریم! ایده عالی بود و در آینده حتما استفاده میکنم ازش... واقعا مرسی :)). آره هنگ خوبه و اتفاقا خیلی در موردش نظر مثبت داریم...
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
واقعا از لطفت ممنونم سمیرا جان :|..... و شما آقا صالح، آره خوب به صرفه نیست، از این نظر فکر نکرده بودم ببخشيد
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
راستی استخدامی نمیخواین؟ =)) با حقوق کم ؛))))
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
استخدام که 100% میخوایم اما با حقوق بالا! ما همچین آدمایی هستیما! خودمون تیشه میزنیم به ریشه مون! خخخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
پوشاک جیم!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
مو که موافقوم...
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
بعد فکر میکنن منظورم جیم آباد هستش!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
اول از همه کو شیرینیش:)مبارک باشه
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
ممنون م.نص جان . واقعا کو شیرینیش!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
من تا شیرینی نگیرم ول کن نیستم:))
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
به نظرم اگه یک اسم پیدا کنی که به جیم ربط داشته باشه میتونی مشتری های جیمو با این اسم جذب کنی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
جیم و بایت مثلا:)
هاچ
هاچ
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
جیمبو! جیمباوه :دی یا اصلا بذارن هاچ :دی
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
اگه بزارم هاچ میدونم اولین حق کپی رایت رو در تاریخ ایران شما از فروشگاه ما دریافت خواهد کرد! :))
هاچ
هاچ
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
باید سودتونو ماهیانه 70-30 بگیرم :دی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٥
٠
١
اگر لباس بد میخوای بیاری بذار سنگ...اگر لباس منشوری میخوای بیاری بذار تنگ...اگر لباس بی کیفیت و بی کلاس میخوای بیاری بذار کلنگ...اگرم چیزای توپ میخوای بیاری بذار پوشاک قشنگ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٦
٠
١
اسم مغازشو بذاره تنگ؟ :|
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
پوشاک مون پسنی . مون پسنی کلمه زرتشتیه به معنی بانوی خانه.
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
چون ناشناخته و سخته ممکنه ازش استقبال نشه
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
خیلی خیلی خوبه. واقعا ممنون
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
راستی یک ساندویچی بود قبلا ها تو روزنامه در بارش نوشته بودن:/همون که اسمش جیم بود..بالاخره دیدومش:)چقدر بی کلاس و ضایه بود خدایی:))خخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
اسمشو بذار افق..بعد زیرش بنویس با ما به افق بپیوندید
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
میخای زیرش بنویسه زنده
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
اینم خوبه ! جالبه ! مخصوصا اون تیکش که میگه با ما به افق بپیوندید خخخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٥
٠
١
یک اسم و یک کار رقابتی...اسمشو بذار سنتی vs امروزی...هر دو نوع لباسو بیار..لباسا رو یک درمیون کنار هم بچین جلو در مغازه هم یک چیزی مثل اسکوربرد بذار(از اینا که ال ای دی قرمزه چیزی توش مینویسن)میزان حرید از هر کدومو بنویس...یک جورایی میتونی بین سنتی پوشا و امروزی پوشا رقابت ایجاد کنی
faride
faride
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
از این تابلوها خواستین بگین داداشم واستون بسازه! :دی
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
خیلی پیشنهادت خوب بود. مرسی داداش. اون تابلوها گرونه. ما هم الان داریم تقریبا صفر میشیم ! خرجا بالا رفت یهو (خصوصا پول پیش مغازه نقدینگیمون رو کم کرد) . خلاصه از اون تابلوها میخرم اما چند ماه دیگه. پس میریم پیش داداش فریده خانوم:)))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٦
٠
١
لباس سنتی یعنی چی آخه؟ تا حالا لباس سنتی خریدین؟ خیلی گرونههههههههههه. گفت که میخاد ارزون فروشی باز کنه. نمیشه اینجوری که :|
faride
faride
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
والا! لباس سنتی خیلی گرونه! ولی خیلی خوشگله! اگه لباس سنتی ارزون بیارین منم مشتری میشم! =) ... به داداشم بگم پورسانت منو بده! :دی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
میتونه ارزون تولید کنه...باید با یک تولیدی یا خیاط قرارداد ببنده...بعد میتونه لباس با قیمتای مناسب بیاره
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠٢/١٥
٢
٠
خیلی تبریک و خیلی آرزوی موفقیت و خیلی آرزوی سود و پول فراوان و خیلی آرزوی انصاف دارم براتون :)))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
آخه سود و پول فراوون و انصاف مگه با هم میشه ....یه چیزی بگین طرف بتونه اجرا کنه خب......
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
و من خیلی زیاد ممنونم ازتون خانوم قاسمی. خدارو شکر تا الان تو بازار منصف بودم امیدوارم از اینجا به بعدش یه مدت نباشم تا پولدار شم!!! ما یکی از عواملی که این سبک پوشاک رو انتخاب کردیم همین رعایت انصاف بود...
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
باید بره زیر گروه اقتصاد؟؟شما ک از مغازه نپرسیدین ..اسم خاستین://خخخخخخخخخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
من خودم گیج شده بودم گذاشته بودمش زیر گروه آداب معاشرت! خخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ..عالی
آتی
آتی
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
وای چ انجمن باحالی من همیشه تو این جور چیزا ذهنم فعاله خب و اما اسمای منــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ............ 1. مغازه صالـــــــــــــــــــــــــــــــــح و بــــــــــروبچ 2. شیکپوشان صالـــــــــــــــــــــــــــــــح 3. مغازه داش صالـــــــــــــــــــــــــــــــــــح 4. بروبچ آریایی 5. یا از اسم انجنم استفاده کنی خوبه مثلا ...... شیک جیم ها ....... یا ......جیم پوش .... یا ........ جیم و بروبچ .......... یا ...........بروبچ جیمی .......... یا مثلا ی لقب واسه خودتون بزارید بعد بشه اسم مغازتون ......... مثلا جاسم قلی ........ ههههههههههههه 4 . بعد پایین اسم مغازتونم بنویسید فقط خوش سلیقه ها بیان تو ......
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
:||| این مملکت استعداد جوونارو میسوزونه =|
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
خوبه ذهنت فعاله..حیف میشی:دی
faride
faride
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
@_@
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
جیم پوش خوبه ها!!! منم خوشم اومد :) من اگه جایی اسمش جیم پوش باشه قطعا جذبش میشم! یاد این میفتم که یک نفر میاد یه جنس عالی میخره و میپوشه و بعدش جیم میشه خخخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
آقا من از جاسم قلی غلت! قلت! میزدم! خیییلی باحال بود. پیشنهاداتتون خوب بود. خصوصا جیم پوش خیلی خوشم آمد! مرررسی
آتی
آتی
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
راستی آقا صالح تبریک ویژه .............
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
خیلی ویژه ممنونم از لطفتون... :)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٦
٠
١
یه مغازه تو جاده نور هست اسمش هست لباس قشنگه. واقعا هم لباساش قشنگه
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
لباس قشنگه... قشنگه واقعا این اسم. :))
خانوم دنجرز
خانوم دنجرز
٩٤/٠٢/١٦
١
٠
مادام / ونوس/ سوگلی / عمو ارزونی ... اینا رو دیروز تو شهرمون گشتم پیدا کردم =)))
faride
faride
٩٤/٠٢/١٦
١
٠
سوگلی هم خوبه! :)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٧
١
٠
خیلی زیاد ممنون. سوگلی و مادام خوبه. :)))
هاچ
هاچ
٩٤/٠٢/١٧
١
٠
با مادام موافقم :دی مادام زنبوری :دی
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
تبریک میگم. موفق باشید :)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
تبریک میگم. موفق باشید :)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
مرسی زیاد :)))) . چه کمرنگ!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
:)
m_s
m_s
٩٤/٠٢/١٦
١
١
چندتااسم اصیل ایرانی بامعنیش واست میذارم بهش فکرکن...آمز یعنی آغوش-اینانایعنی الهه ی عشق-آنوایعنی پناه-زارایعنی پسندیده-شه رمین یعنی باشرم وحیاو.....الان کاردارم بایدبرم.بعدابازاسم میفرستم واست.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٦
٠
١
زارا که اسم یه برند معروفه :)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
خییییییلی زیاد ممنون . انا عالی بود . آره زارا یه برند معروفه... خیلی جالب بود :)))
راتا
راتا
٩٤/٠٢/٢٤
٠
٠
خواهش میکنم....قابل شمارونداشت:-)......آنواهم اسم زیبایی هستش،هم شکیله،هم نوشتاریش به ایرانی وانگلیسی زیباست روی تابلومغازه.
راتا
راتا
٩٤/٠٢/٢٤
٠
٠
آپامه یعنی خوشرنگ وزیبا-آرتیستون اسم دخترکورش بزرگ وزن داریوش-آرتونیس اسم دخترارته باذوخواهربرسین-پروشات دراوستایی یعنی بسیارشاد-چیستایعنی فرشته دانش وخرد-راتایعنی فرشته بخشش ومهربانی دروندیداد-رائیکا یعنی پسندیده ودوست داشتنی.......فکرکنم فعلابسه دیگه...زیادی اسم خشکل گفتم.بروفکرکن ببین کدومش قشنگتره امابه نظرمن آنوا فوق العادست چون معنی قشنگی هم داره یعنی پناه.پروشات ورائیکاهم خوبه به نظرم.
faride
faride
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
ولی واقعا "هنگ" اسم جالبیه! البته با اجازه دکتر منتی! هم کوتاهه اسمش و راحت گفته میشه! هم اسم خاصیه! شنگرفی هم خوبه! :D
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
هنگ سخته اسمش واسه تلفظ خخخ جدی گفتم ها خخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
منم از هنگ خوشم آمد اما شریک جان دارن فکر میکنن روش :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
هنگ کجایه تلفظش سخته:/
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
بذار مفت مفت
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
دروغ نمیگم به مردم! خخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
ای گرون فروش:))
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
حالا اینارو بیخیال! بگین کجایه بیایم بخریم خخخخ جدی گفتم ها :))
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
خوشحال میشیم تشریف بیارید واسه خرید اما متاسفانه آدرس نمیشه داد تو سایت. (البته هنوز افتتاح هم نشده) اما فکر کنم محدوده میشه گفت! محدوده ی آزادشهر هستش :)
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
راستیییییییییی مبارکههههههههههههههههه :))))))))))) خیلی خوشحال شدم :) به اامید موفقیات و فروش زیاد :)) راستی یه اسم با کلاس و خارجی هم بزارین :)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
خیلی ممنون از اینهمه محبت. این شریکم که میدونم این انجمن رو لحظه به لحظه رصد میکنه! خخخخ. خیلی واسه انتخاب اسم حساس شده! واسه بزرگترین مسائل هیچ مشکلی نداشتیم اما سر انتخاب اسم داریم به مشکل میخوریم!!! خخخخخخخ. اگه به من بود که یکی از اسمای پیشنهادی رو انتخاب میکردم (چندتاشون واقعا عالی بود) اما 50% هم دوستم هست منم شدیدا به دموکراسی اعتقاد دارم!
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
خواهش میکنم آقا صالح :) عه پس از همینجا سلام میکنم به شریکتون و بهشون میگم که بابا زودتر یه اسم انتخاب کنید دیگه دوسته آقا صالح خخخ ما کلی خرید داریم ، گذاشتیم بیایم از شما بخریم خخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
اقای یعقوبی پوشاک شهر بانو هم خوبه یا شیک پوشان یا پوشاک روز راستی ادرسش کجاس؟! شیرنیش کو؟؟!
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
خیلی خوبه این پیشنهادات اما متاسفانه دیدم این اسمها رو واسه چندتا مغازه. شیرینی که پول نداریم بخریم! چاق کننده هم هست! محدوده ی آزادشهر هستیم... :)
آتی
آتی
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
پوشاک تــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرمه .......... پوشاک ژامـــــــــــــــــــــــــــک ......... پوشاک آراکــــــــــــــــــــــــــــــس ...........
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
آراکس قشنگه :))))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
سلام ... رخت و لباس
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
سلام. ممنون.
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
اسم تک و جالبی میتونه بشه صالح جان
هاچ
هاچ
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
آویشن یا گندم هم قشنگه
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٧
١
٠
یا گندم هم قشنگه... :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٩
١
٠
مگه سبزی فروشیه:))یا عطاریه
S_sad
S_sad
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
اسم انتخاب کردن سخت ترین قسمت همه چیزه :)) بزار پوشاکِ نیو فولدر :))
دوست صالح
دوست صالح
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
بر خود وظیفه می دانم از همه شما عزیزان تشکر کنم.
پریا
پریا
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
انتخاب کردید ؟؟ اسمشو چی میزارید
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/٢١
٠
٠
ماتریسم بد نیسا! ماتریس پوشاک ماتریس!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٢١
٠
٠
بذار پرسپولیس و استقلال..بعد به خریدارات تجهیزات طرفداری اون تیما رو بده..مثل پرچمشون