خانه انجمن اختلاف سنی عروس و داماد، چند سال ؟!
٩٨٧
١١١
mozhgan_sh

اختلاف سنی عروس و داماد، چند سال ؟!

اختلاف سنی عروس و داماد، چند سال ؟!

سلام دوستان.

چند شب پیش برای یکی از پسرای فامیل رفتن خواستگاری که اختلاف سنی بین عروس خانوم و آقا داماد 10 سال هستش.به نظر شما این اختلاف سنی درسته؟

فکر می کنین چقدر اختلاف سنی باشه خوبه؟

٩٤/٠٢/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٣
١
٠
بنظر من که هرچی کمتر بهتر....همون یکی دو سال خیلی خوبه...یه مرد 30 ساله و یه دختر 20 ساله مطمئنا فکر و ذکرشون هم همونقد باهم اختلاف داره !!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
و حتی ممکن بیشتر فرق کنه
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
همیشه تفکرات متفاوت ازتفاوت سنی سرچشمه نمیگیره.....گاهی تفکرات متفاوت فرهنگی بیشترباعث ایجادتفاوت ومشکل میشه....به نظرمن اگه ازلحاظ فرهنگی وشخصیتی وخانوادگی دوطرف به هم نزدیکن ویافامیلن تفاوت سنی کم مشکلی پیش نمیاره....اماهرچقدراین فاصله هابیشترمیشه بایدفاصله سنی هم بیشتربشه تاهم توانایی قدرت تحمل مردبالاتربره وهم دخترتوی سن وسالی باشه که بتونه تغییرکنه وخودشوبافرهنگ وشرایط جدیدسازگاروهماهنگ کنه.
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٢/١٣
٧
١
داریم تو فامیلمون اتفاقا. زنه تو دهه ی چهارم زندگیش به سر میبره و پسره هم آخرای دهه ی دوم زندگیشو داره میگذرونه و اونطور که نشون میده خیلی هم با هم خوبن و همکاری میکنن تو همه چی با هم و اینا. تو یه شهرستان کوچیک هم هستن. پسره از کرج پاشده اومده اونجا که با اون باشه و یه مغازه هم دارن که توش ماست و پنیر و شیر و لواشک و قره قوروت و خلاصه چیزای محلی و دستی میفروشن :) من فکر میکنم اختلاف سنی مهم نیست. اختلاف عقیده و ارزش ها مهمه فقط که باید توازن داشته باشه. مثلا اگه دوتا ادم متعصب به باور های خودشون که باور های متفاوتی هم دارن حتی اگه همسن هم باشن به درد زندگی مشترک با هم نمیخورن و کارشون به طلاق میکشه مثلا...
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٢/١٣
٣
١
با تشکر از منفی دهنده ی عزیز. ما که بخیل نیستیم. امیدوارم شما با شوهر یا زنتون فاصله سنیتون کم باشه و هر دو هم متعصب باشین به باور های متفاوتی که دارین و با هم هم خوش و خرم تا آخر عمر زندگی کنین. والا :دی
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/٠٢/١٣
٣
٠
خب کامنت اصلیت که حرف منم هست :) مهم سن نیست مهم شعوره که به سن ربطی نداره مهم اینه که زن و شوهر فکراشون بهم نزدیک باشه :) چه فامیل هندی ای دارید چه باحال، چه شغل جذابی به به لواشک به به قره قوروت اوووم :))) انقدر تو به این منفیا اهمیت میدی منم به منفیات حساس شدم :)) حالا این یکی شاید یه نفر مخالف بوده ولی بعضی نظراتت واقعا من نمیفهمم چرا منفی میگیره :))) حالا در جای خودش اشاره میکنم :)) به جاش من بهت مثبت میدم مثبتات بیشتر شه :))))
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/٠٢/١٥
١
٠
خیلی هم خوب فقط من یه ابهامی دارم، دهه چهارم زندگی یعنی سی تا چهل سالگی و آخرای دهه دوم یعنی نوزده یا بیست ! مطمعنید دهه ها رو درست گفتید؟ فک کنم منظورتون دهه پنجم و اواخر دهه سوم بود، یعنی خانومه ۴۵ اینا، پسره ۲۸ یا ۲۹ سال، درسته؟؟
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
عه اره منظورم همین بود :دیییی پس باید اینجوری میگفتم..مرسی که تصحیح کردی :)
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
توکه گفتی پسره 29 سالشه دختره 18 سالشه =| الان میخوام نهار بخورم بدن جواب میدم
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
الان با در و دیوار گفتگو میکنید ؟؟؟!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
:|
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
کسی دعا نویس یا جن گیر سراغ نداره:))
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
سمیرا :\ من دیګه حرفی ندارم =))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
با صاحب انجمن گفتگو میکنن دیگ !
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
برای چندمین بار این انجمن حالا با عناوین مختلف داره تکرار میشه؟ :|
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٣
٤
٣
با نظرم پسرم موافقم. یکم تفاوت سنی خوبه اما زیادش دیگه همدیگه رو درک نمیکنن. میشن از دو نسل متفاوت با خواسته ها و تجربیات متفاوت
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
سلام ... لايك
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
قابل نداشت آقای پدر
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٢/١٣
١
٠
من شنیدم تفاوت 3-6 سال مناسبه ، دیدم زن و شوهری رو که 12 سال باهم اختلاف سنی دارن و فقط دارن هم رو تحمل میکنن ، دوست خودم با شوهرش 10 سال اختلاف سنی داشت و اصلا راضی نبود ، یه دوست دیگه با همین شرایط داشتم که اون راضی بود یه جورایی، البته یه دلیلش این بود که شوهرش شهری دور از محل زندگیش درس میخوند و باعث میشد زیاد دلتنگی کنه و این حرفا ... / اختلاف سنی مهمه چون به هرحال هر کدوم که بزرگتر باشن چند سالی ،به مراتب تجربه ش هم بیشتره و باعث میشه به زوجش کمک کنه ، اما اگه همین اختلاف زیاد از حد بشه باعث میشه طرف خودشو یه سروگردن بالاتر از زوجش ببینه و فکر کنه هیچی حالیش نیست !
Samira
Samira
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
به نظر من اختلاف سنی دو تا سه سال خوبه بیشتر از اون مثل این خانوم و آقا زیاد جالب نیست.البته به درک و شعور طرفین از زندگی مشترک هم بر میگرده هم سنم خوبه خخخ ما اطرافمون داشتیم آقا 18 سال از خانوم بزرگتر بود نمیدونم واقعا اینا چطور این همه سال تونستن با هم کنار بیان البته قدیمی بودن.اختلاف سنی چه داشته باشی چه نداشته باشی مرد باید مقتدر باشه باید بتونه زنشو راه ببره باید حرفش برو داشته باشه وگرنه اون زندگی فایده نداره.
Samira
Samira
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
حالا چون اون آقا سنش به تو میخورده نیومده توروبگیره حسودی میکنی خخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
دیگه رسما باید نگران بشید ها !!! واقعا مطمئا شدم با در و دیوار میحرفید !!!!!
Samira
Samira
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
آقا دیگه خخ مجگانه *:》دوستمه من میدونم الان از غصه سر در گریبان داره خخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
مهزیار اگر یک درصد وجدان داشته باشی برای رضای خدا زنگ میزنی به جایی:))خخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
سمیراااا خخخخخخ مژگان رو آوردی به سایت ؟؟؟
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
آره خخ دیروز به من زنگ زده چطوری برم جواب بچه هارو بدم منم حوصله توضیح دادن نداشتم گفتم نمیخواد جواب بدی خخخ میدونم خیلی بدم *:》
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠٢/١٦
٠
٠
خخخخ ایکون بد جنسی و اینا خخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
://
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
فاصله بین 9 سال و 15 سال که میشه 6 سال بهترین فاصله سنی است
Samira
Samira
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
واسه شما اینو حتما در نظر میگیریم *:))
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
سمیرا خانوم شما تو همین پیج میتونین اونایی که دم بختن رو شناسایی کنین!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
دیفونه!
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
منظورتون به خودتونه آقا محسن خخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
میگن خوب نیست.....میگن تجربه ثابت کرده جالب نیست..... تفاوت سنی یکی از ده ها معیاره ازدواجه اگه بقیه موارد اوکی باشن شاید بشه با این مورد کنار اومد... ما مورد داشتیم تا12 سالم اختلاف سنی دارن ولی خوشی ، رنگ ثابت زندگیشونه... مورد هم داشتیم با تفاوت سنی مناسب بازم به نتیجه نرسیدن...نمیشه مطلقا نظر داد ولی اگه این معیار ها و تفاوت سنی مناسبی که تایید شده هستن رعایت بشه به نظرم بهتره (^_^)
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٢/١٣
١
٠
به نظر من اختلاف 15 تا 20 خوبه دیگه!مثلا اگه یه پسر بیست سالشه یه دختربچه سه چار ساله واسه خودش انتخاب کنه و بزرگش کنه!بعدشم بهش یاد بده که خونه و ماشین و...نخواد:) دنیا گلستون میشه ها!خخخ
faride
faride
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
=))) ... تو فامیل دختر 4 . 5 ساله داریم اگه میخواین معرفی کنم؟! بی تعارف؟! =)
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
نه دیگه واسه خودم شیش هفت ماهه میخوام! اونو سراغ ندارین؟؟
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
دوست مامان من یه دختری داره در آستانه ی یک سالگی ، آقا محسن هماهنگ کنم باهاشون ؟ :دی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
طرف یکسالشه محسن هم سن درختای سکویاست:/ تا دختره بزرگ بشه محسن بوی شلش بلند میشه ایشالا:))فکر بد نکنین..اینا نذر دارن ایشالا میخوان شله بدن:)
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٢/١٤
١
٠
ها هماهنگ کنین!!^ــ^
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٢/١٣
٣
٢
;) مهم اینه که شوهر خوب گیر آدم بیاد سن و اینا الکی هست
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
مهم فرار از ترشیه دیگه:))حرفای مهندسی میزنه بهمنی:))دمش گرم
آتی
آتی
٩٤/٠٢/١٤
١
١
قابل توجه شما زن باسلیقه و کدبانو و همه چی تموم ما زیاد داریم .........ولی مردای خوب متاسفانه تعداشون خیلی کمه انگشت شمار ...... شایدم اصلا نداشته باشیم ...... بزارید ی آمار گیری کنم در جریانتون میزارم .بعععله
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
چقدر خانم ها اعتماد به سقف دارن:/ :|||
آتی
آتی
٩٤/٠٢/١٤
١
٠
ن خیر ....... باید بگم حرف حقیقت تلخه ........ بعدشم واسه این همه خوبی بایدم اعتماد ب سقف داشته باشیم ...........
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
این همه رو ول کنین:/ هم یک خوبی پیدا کنین بسه:/
راتا
راتا
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
روزی پسری به مادرش گفت:مادربرایم زنی خوب پیداکن....مادرش گفت:پسرم توسعی کن اول خودت مردی خوب باشی....زن خوب بسیاراست!
mina_h
mina_h
٩٤/٠٢/١٣
١
١
نظری ندارم
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٤/٠٢/١٣
١
٠
اختلاف سنی زیاد دلیل بر بدبخت شدن طرفین نیست اختلاف سنی کم هم دلیل بر خوشبخت شدن نیست. بستگی به طرفین داره هم رو بخوان تمومه.
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
اما میتونه عامل بدبختی یا خوشبختی بشه ها
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
نسبیه
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٣
٤
١
اختلاف سنی مهم نیست ...واسه یه زندگی خوب مهم اینه که آقا دوماد عشق چندم عروس خانوم حساب میشن .... توی این زمونه اگه چهارم یا پنجم باشی در حد تیم ملی شانس آوردی.... بععله .....
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
اها دقیقا منظور منم همین بود ایول ایول
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/١٣
١
٠
والا این مردا هستند که هر دفعه عاشق یکی میشند.حالا باز بگیم یکی یکی یه چیزی! (البته بلا نسبت آقایون جیمی ) (:
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
وقتی آدمین حرف آدمو سانسور کنه قیافه آدم :| میشه خخ
آتی
آتی
٩٤/٠٢/١٣
٢
٠
والا آقایون روزی ی عشق دارن . تکلیفشون با خودشون معلوم نیست ........ فقط شانس بیاری توی لیست ی روزه ها هم باشی ...........اونجوری دیگه اوج شانسه .بععععععععععععله عشق ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هههه
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
اینقدر نظرمو تکرار میکنم تا یکیش از زیر دست ادمین رد بشه
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
:///// اینا چ حرفای منشوری ایه:))
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
بعله بعله بر همگان واضح و مبرهنه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/١٣
٥
٠
بعد از کشور چین قلب اقایان پر جمعیت ترین جای دنیاس!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
بابا ادمین جان ...... چرا نمیفرستی بیاد؟ ... من دیگه خیلی نرم گله کردم از دخترای این دوره زمونه ....
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٤
١
٠
اینکه شما یا طرف مقابلتون در گذشته عشق داشته یا نه مهم نیست مهم اینه که وقتی وارد یه زندگی مشترک میشه پایبند اون باشه و بفهمه زندگی دوستی نیست که هر وقت خواستی بتونی ازش بکنی و بری. شما هم جناب وقتی حرف نا مناسبی به کار میبرین حتما از کلمه بلانسبت استفاده کنین...
آتی
آتی
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
دختر خاصـــــــــــــــــــــــــــــ دمـــــــــــــــــــــــــــــــــــت جیز ........گل گفتی ....... آورین
Narges_V
Narges_V
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
2يا4
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
بین دو تا پنج سال خوبه دیگه زیادش کلا بدهراینو از من بشنوین بگین چشم دیگم انجمن تکراری نزارین دهع
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
چشم:/ برو پسرم جلو در خونتون بازی کن...این حرفا چیه میزنی:))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/١٣
١
٠
اختلاف سنی هر چی کمتر بهتر. به نظر من حتی اگه همسن هم بودند یا خانوم بزرگتر بود اشکال نداره، مهم اینه که همدیگه رو دوست داشته باشند و بپذیرند . البته نه از این عشقای الکی خخ
٩٤/٠٢/١٣
٣
٠
میخواستم یه خاطره بگم.تایپ هم کردم اما حس کردم صلاح نیست گفتنش :( .... حتی اگه خانوم بزرگتر باشه هم به نظرم ایراد نداره به شرطی که اختلاف سن خیلی زیاد نباشه.... مهم عشق و علاقه ی واقعی هستش...
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
مهم نبودن اختلاف زیاده..به نظرم چه تویه سن چه تویه فرهنگ چه تویه شرایط اتصادی نباید اختلاف زیاد باشه
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
این کامنتِ من بود نمیدونم چرا اسمم نیست!
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
موافقم م.نص جان
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
:)) حتما این نکته رو هم در زن دادن شما در نظر میگیریم خخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
مهمترین نکته همینه!
آتی
آتی
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
به نظر من اختلاف سنی ن زیادش خوبه و نه کمش ......... حدودا 4 تا 5 یا دیگه فوقش 5تا 6 خوبه .......... بازم کمتر اگه باشه خوبه ....... ولی اختلاف سنی زیاد مثلا 10 یا 12 و اینا دیگه خیلی زیاده اینجوری دو طرف خیلی از حرف های همو نمیفهمن یا شاید مشکل براشون پیش بیاد البته من نظر شخصی خودمه .........
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
بسیار بده...برای این دوره بده ها..قبلا موردی نداشت
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
الان این موراد اکثرش به طلاق ختم میشه
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
داریم تو دوره ای زندگی می کنیم که تفاوت نسل نداریم...رسیده به تفاوت سال...این قدر تنوع و تغییر زیاده شده که ادم یک سال کوچکتر از خودشو به زور درک میکنه چه برسه به 10 سال:/
آتی
آتی
٩٤/٠٢/١٤
٠
١
عجــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــب ..........ههههههه
sorme
sorme
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
موافقم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٤
٠
١
چقدر نمکدونی شما:/
آتی
آتی
٩٤/٠٢/١٤
٠
١
نمکدونی از خودتونه ..ما که به پا شما نمیرسیم ..............
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٥
٠
١
هر هر هر:/
bano iran zamin
bano iran zamin
٩٤/٠٢/١٤
٠
١
به نظرمن هرچی سنشون بیشتربهترتفاوت ده سالم اصلازیانیستتتتتتتتتتتتتت خیلی هم مناسبه بااین شرایط الانننننننننننننن اون مال زمانی بوددددددددددددددددددد که جامعه این شرایطونداشتتتتتتتتتتتت
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
:/
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٤
١
٠
هر چی اختلاف سن بیشتر بشه اختلاف سلیقه و ناسازگاری هم بیشتر میشه
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٢/١٤
١
٠
ناسازګاری فقط تو سن نیست! تو اختلاف فکر وسلیقه شخصی طرفه اینکه خود طرف چقد عقلش بکشه وخودشو سازګار کنه با زوجش! دوتا خواهر که دوقلو هستن وتو یک زمان ویک روز به دنیا اومدن وتفاوت سنی فقط تو چند دقیقه هست چرا انقد سلیقه هاشون متفاته؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
اختلاف سن باعث اختلاف سلبقه میشه..یکی اول پختگیه دلش می خواد اروم باشه یکی اول جوونیه دلش میخواد همه چیو بترکونه...اون یکی لباسای سنگین دوست داره اون یکی لباسای اسپرت...از سلیقه های مادی بگیر تا معنوی
bano iran zamin
bano iran zamin
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
منظورم من سن هرچی بیشتربهتراین بودکه حداقل سن ازدواج برای دختران بالای 23 .24
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
بالای 23:/ می ترشن که:/ همین الان از 15 سالگی دارن ازدواج میکنن نصفشون می ترشن بعد از 24 سالگی شروع کنن دیگه سالمی بینشون نمیمونه:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
بعدشم جدای از بحث ترشی...اختلاف سنی اونا با فرزندشونم زیاد میشه و این باعث میشه که بچشون ازشون فاصله بگیره و خوب تربیت نشه
-
-
٩٤/٠٢/١٤
٥
٠
برای همه هیچ موقع یک حکم کلی نمیشه صادر کرد! مهم میزان درک و فهم بااختلاف خیلی کمه نه یک سری اعداد و ارقام مربوط به سن جسمی و مهمتر ازهمه علاقه واقعی و ماندگار
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٢/١٤
٣
٠
موافقم! ربطی نداره سن چقد باشه درسته از نظر منطقی سن موضوعش درست باشه ولی اون علاقه که باشه چه فرقی داره طرف چند سالش باشه؟؟؟ مثلا دختر بزرګتر باشه چی میشه؟؟؟ جرم که نیست! آقا علاقه داشتن ازدواج میکنن وخودشون بخوان تا آخرم ادامه میدن وزندګیشون از یک فردی که یک سال باهم تفاوت داشتن هم بهتر زندګی میکنن! اصن ربطی نداره به اعدادی که تو شناسنامه ها ثبت شده!
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٢/١٥
١
٠
خیلی قشنگ گفتید :)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
سلام ... همينقدر كه بتوانند همديگر را درك نمايند
translator
translator
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
شک نکن پسر از 5 سال تا 8 سال از دختر باید بزرگتر باشه وگرنه دختر عذاب میکشه چون دخترا زودتر به بلوغ می رسن درک عقلی شون هم زودتر رشد میکنه البته استثنا هم هست
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٥
٠
١
آورین
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٢/١٥
٠
١
صد آفرین :)
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
تا سقف 7 سال! البته خیلی ها هستن فاصله سنیشون بلاست و خوش بخت هستن !اگه طرف مقابلم تمام ملاک هایی که مد نظرم باشه رو داشته باشه و فقط فاصله سنیمون بالاباشه اصلا مشکلی نیست! فاصله سنی زیاد هم منظورم این نیست هم سن بابام باشه :)
maede
maede
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
5سال و گاهی7سال خوبه.اختلاف سنی زیاد خیلی بده و اینکه دختر بزرگترباشه که دیگه فاجعه ست!اصلا خوب نیست!!
marjan_mi
marjan_mi
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
نه خوب نیستش. بهترین اختلاف سنی 4 سال هستش ولی نباید کمتر از یکی دوسال و بیشتر از 8 سال باشه.چون سنا ک میره بالاتر بینشون اختلاف پیش میاد.... البته باید بقیه مواردو در نظر گرف.گاهی باتوجه به سایر شرایط میشه از توجه به اختلاف سنی صرف نظر کرد...
m-aminfar
m-aminfar
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
برا ما که هنوز زوده ولی 1 تا4 سال خوبه.
fateme_sh
fateme_sh
٩٤/٠٢/٢١
٠
٠
این مقدارخیلی زیاده به نظرمن حداقل 3 سال وحداکثر 7سال ومردبایدبزرگترباشه اینجوری زن بهترمیتونه بهش تکیه کنه