خانه انجمن حاضری با دوست صمیمی ات قطع رابطه کنی؟
١٠٩٠
٣٥
sjalal

حاضری با دوست صمیمی ات قطع رابطه کنی؟

حاضری با دوست صمیمی ات قطع رابطه کنی؟

اگر دوست صمیمی شما مبتلا به رذایل اخلاقی و گناه باشد و نصیحت های شما در او اثر نکند و نتوانید او را از گناهش باز دارید، حاضر میشوید با او قطع رابطه کنید؟ ( با توجه به اینکه صمیمی ترین دوست شما است )

٩١/١٢/٠١
نظرات کاربران
کد امنیتی
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠١
١
٠
راستش زندگی خصوصی هر کسی به خودش مربوطه دوستمم اگه گناهی میکنه وظیفه منه که بهش گوشزد کنم ولی اگه بازم تکرار کنه دیگه من مقصر نیستم رابطمو باهاش شاید کمتر کنم ولی قطع نمیکنم ...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٠١
٠
٠
دقیقا الی جان!:)))
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠١
٠
٠
بگو اووووووووووووووووووووووووول
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠١
١
٠
نع پاییز بانو ادمین کمربند داره وااااااااااااااای (خخخخخخخ)
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠١
١
٠
نه ادمین مهربونه اوووووووووووووووووول
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/٠١
٠
٠
عاررررررررررررررررررررررره ! یکی بود بچه خوبی بود! ولی من هر چی بش میگفتم حالیش نمیشد با یه بدبختی ازش دل کندم رَفتیم سر زندگیمون ! الانم خیلی خوشالم! خخخخخ :)))))))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٢/٠١
٠
٠
نع!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٢/٠١
١
٠
سعیمو میکنم کمکش کنم تا دیگه اون کارو انجام نده.ولی باهاش قطع رابطه نمیکنم.سعی میکنم اخلاقو رفتارش روم تاثیر نذاره!:)))
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٠١
١
٠
خوب اولین کاری که بعد از ناامیدی از بهترشدنش انجام میدم...کم کردن رابطمونه....بعد یواش یواش کمتر میبینمش حرف میزنم....ولی تموم نمیکنم چون دوستمه و ممکنه یک روز تصمیم به ترک گناهاش بگیره.........البته بازم بستگی به گناهش داره.........بعضی از کارا همون بهتر که واسه همیشه قطع رابطه بشه
sadeghx98
sadeghx98
٩١/١٢/٠١
١
٠
هر آدمی (حتی معتاد یا جنایت کار ) میتونه دوست باشه به شرط اینکه تو رو به اون کار دعوت نکنه.
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠١
١
٠
لیکن به جمع جیمی ها خوش اومدی
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠١
٠
٠
دوست صمیمیه سعی می کنم تو بلند مدت اثربذارم رو رفتارش!نمیشه دوستی که سالها باهاش دوست بودی رها کنی به امان خدا!
parisa
parisa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
باشرایطی که تو گفتی شاید اره........
maryam
maryam
٩١/١٢/٠١
٠
٠
نه تناش نذار گنا داله
parisa
parisa
٩١/١٢/٠٢
٠
٠
باشه مریم جون.............فقط چون تو گفتی.............
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٠١
١
١
من همچین دوستی ندارم
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠١
٠
٠
لیکن اووووووف!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠١
٠
٠
چه جور دوستی نداری ؟؟؟
maryam
maryam
٩١/١٢/٠١
٢
٠
فك كنم تنها دوستت مجيد:))))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٢/٠١
٠
٠
همه دوستام خوبن
maryam
maryam
٩١/١٢/٠١
١
٠
نه قطع رابطه نميكنم نميشه صميمي ترين دوستتو فراموش كني ولي مطمئنن روزي سرش به سنگ ميخوره منم انچه از دستم بربياد انجام ميدم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠١
١
٠
کلا تو زندگیم با کسی زیادی صمیمی نمیشم!صمیمیت زیاد دردسر داره!البته مزیتم داره ولی من چون حوصله دردسر ندارم مزیتاشم نمیخام!پس نتیجه میگیریم هرکی میخاد باشه و به هر دلیلی که دلیلی بشه بر قطع رابطه رابطمو قطع میکنم!بدون هیچ ناراحتی ای!!!
M.A.E.Y
M.A.E.Y
٩١/١٢/٠١
٠
٠
اگه خیلی رفتار و اخلاقش بد باشه وهمش گاه کنه احتمالا قطع رابطه می کنم.
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٢/٠١
٠
٠
اوه !! من سعي ميكنم قبل از اينكه با كسي صميمي شم خوب بشناسمش كه به اين مكافات گرفتار نشم!! پس دوست صميمي كه دچار رذايل اخلاقي باشه ندارم :) توي اكيپمون هم اگر خطايي هم عمدا يا سهوا توسط هركدوممون رخ بده! اول تذكر لساني بعد برخورد مستقيم!! تا بحال سعيمون بر اين بوده كه هواي دوستيمون وحرمتش رو نگه داريم!!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٠١
٠
٠
هرچیفکرمیکنم نه
مجید
مجید
٩١/١٢/٠٢
٠
٠
ها
bye
bye
٩١/١٢/٠٢
٠
٠
بی تفاوتم ! ( چی ؟ دوست من بخواد همچین کاری بکنه ؟! اول از همه میارمش تو خونمون حبسش میکنم اینقدر شکنجه اش میدم تا بگه غلط کردم D:) ولی خوب در کل من خیلی زود با کسی ارتباط برقرار نمیکنم ! و همیشه صادق بودن و خوب بودنش رو در نظر میگیرم ! بعدش به پای هم پیر میشیم
٩١/١٢/٠٢
٠
٠
خیر،
ati200
ati200
٩١/١٢/٠٢
١
٠
حالا یعنی ما خیلی پاک و بیگناهیم که به خاطر یه صفت قطع ارتباط کنیم ...والا
sahar
sahar
٩١/١٢/٠٢
٠
٠
نه...آخه دوستمو خیلی دوستش میدارم...در هیچ شرایطی امکان نداره......
Em Ad
Em Ad
٩١/١٢/٠٣
١
٠
آدم وقتی با یه نفر رفیق فابریک میشه که از همه اخلاقاش با خبر باشه ! فک نکنم بعد از اینکه شدن رفیق فابریکه همدیگه ، تازه بفهمن چ خبره !! میشه ؟ نمیشه !
یه پسر مهربون
یه پسر مهربون
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
منم با جیمی محترم موافقم!!! وقتی طرف با دوستش فابریک(صمیمی) شده دیگه حتما از اخلاق و رفتار هم دیگه خبر دارن !!! تازشم اگه خدای نکرده اشتباهی ازش سر زد ، این وظیفه ماست که بهش کمک کنیم تا از راه گناه باز داریم (چون مگه نمیگین رفیق فابریکش هستین؟) رفیق فابریک یعنی مثل پارچه بهم متصل هستن (صمیمی) و همیشه به هم دیگه باید کمک کنن! باید تمام تلاشتو بکنی تا عزیزترین دوستت رو نجات بدی!!! با تشکر :)
فرزاد
فرزاد
٩٤/١١/٢٧
١
٠
سلام من یه دوست صمیمی دارم که از بچه گیه باهاش دوستم ولی امسال یه دانش اموز جدید اومده تو کلاسمون و خیلی اخلاقای بچه گانه داره از وقتی دوست صمیمیم باهاش دوست شده همش از اونحمایت میکنه حتی وقتی کارش اشتباه هم بوده بازم از اون حمایت میکنه . من همه جا از دوستم حمایت کردم حتی چند بارم به خاطرش با والدینیم جرو بحثم شده .امروز به خاطر هم کلاسی جدیده با من دعوا کرد . واقعا ناراحتم .میشه بهم بگین دوستیمو باهاش ادامه بدم یا نه