خانه انجمن جمله بساز و کلمه بده به بعدی!
١٦٦٠
١٩٦
Hamid_Bozorgvari

جمله بساز و کلمه بده به بعدی!

جمله بساز و کلمه بده به بعدی!

با 3 تا کلمه نفر قبلیت یه جمله بساز و 3 تا کلمه واسه جمله سازی نفر بعدیت تعیین کن

نفراول حق انتخاب سه کلمه ی انتخابی خودش رو داره !

٩٤/٠٢/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
Vania
Vania
٩٤/٠٢/٢٩
١
٤
بازم اول اول اول!:دیییییی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
تبریکات من رو پذیرا باشین :))
Vania
Vania
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
خب کلمه نفر اولم خودتون میدادین دیگه!اصلا من جمله نمی نویسم. کلمه میگم ولی:کلپسه، اخکوک، جیم
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
تا شما هستین که این کلمات ناب رو بگین من جسارت نمیکنم .... باور کنین
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
سلام ... دَرِ مِجِله جيم کِلپَسَه اَخکوک مُخرَه
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
و باز هم جمله کلیشه ای اول اول اول!:| امتحان_ماموریت_مرتضی پاشایی!خخخخ
Vania
Vania
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
درساتو خوب نخوندیا! اول اول که جمله نیست! جمله باید حداقل یه فاعل و یه فعل داشته باشه.:دی///حالا کی قراره جمله بسازه با اینا؟ با کلمه های من جمله بساز
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
والا با این اول اول اول گفدنت،ازین بهتر نمیشد جمله ساخ!!خخخ/خیلی ام درسامو خوب خوندم:| :دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
اینکه آدم شبیه مرتضی پاشایی خدا بیامرز باشه یک امتحان الهی هست =) و سر افکنده بیرون اومدن از این امتحان یک ماموریت الهی =)) خودتون این کلمه هارو دادین خوب :|
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
واویلا ..... واویلا ..... واویــــــــــــــــلا ..........
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
:|
راتا
راتا
٩٤/٠٢/٢٩
١
١
من نفردومم ولی عاقا وانیاخیلی بد شروع کرد........!فقط میتونم یه جمله به وانیابگم که اول بودن همیشه به اول لیست قرارگرفتن نیست.....وامامن سه تاکلمه میگم تانفربعدی باهاش جمله بسازه......زندگی _ اردیبهشت _ یه شاخه گل رز
Vania
Vania
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
نفر سومی:دی...الان من زیر بار این جمله سنگینت کمرم خم شد! یکی عصا بیاره برام..حالا چرا دلمو می شکنی خب؟! اول لیستم یه جور اول شدنه دیگه..
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
پس جمله چی شد؟
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
سلام ... ارديبهشتي عزيز زندگی‌ات را با یه شاخه گل رز آغاز كن
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
یه شاخه گل رز تقیم به همه ی اونایی که شروع زندگیشون تو ماه اردیبهشت بوده ..........
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠٣/٠٦
٠
٠
وای اتی واسه من ی رز سفید لدفن خخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٦
٠
متاسفانه انجمن های ترتیبی که به نفر قبل و بعد ارتباط دارن :)) قابل اجرا نیستن و خودتون هم دیگه وارد شدین :)) نظرات بعد از تایید منتشر میشن و یدفه 1000 نفر باهم ظاهر میشن :)
Vania
Vania
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
الان میخواستین توجیه کنین جمله سازی بلد نیستین؟ خخخ معلومه ابتدایی جمله سازی صفر می شدین:دی
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
دقیقا ! کاملا درسته حرفتون :) مگر اینکه ادمین بشینه پشت رول و تند تند هر کامنتی اومد تایید کنه خخخ که اینم نمیشه!
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
خیلی هم جمله سازیم 20 هستش :))) : من معانی اخکوک (چغاله) و کلپسه (مارمولک) رو در سایت جیم یاد گرفتم، این الان جمله بود =) که یه طهرانی در خاک مشهد داره میسازه :))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
دقیقن مونا خانم که معمولن این اتفاق نادری هست که رخ هم نمیده =)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
بنظرم اگر اینجور میبود که هرکس 3 کلمه بگه و دیگران زیرش جمله بسازن، کمی مرتب تر میشد نظرات انجمن :) ولی الان هم خیلی ایده ی خوبی داشتین جناب بزرگواری )) سپاس گذاری فراوان
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
روم به دیفال نمیدونستم اخکوک چی میشه :/ راه خروجی کجاست :/
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
اولا خیلی خواهش میشه دکتر جان .... دوما من رو حمید صدا کنین ، پیرم کردین ......... سوما تقریبا راست میگین اگه اینکارو هم بکنیم بد نیست . ....
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠٣/٠٦
٠
٠
دکتر منتی این اتفاق نادر فقط 8 فروردین رخ داد :دی
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
یک شاخه گل رز در 29 ام اردیبشت از باغچه ی دلم به تمام زندگی ام هدیه کردم! چه عشقولانه شد خخخخ نفر بعد : شلوار کردی-ماست- سشوار
Vania
Vania
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
اووووفففف خیلی درس خوندیا! مثکه ادبیاتم بوده خخخ یه کم استراحت کن..زیاد فشار نیار به خودت اصلا بیخیال کنکور :دی (الان رفیعه شاکی میشه خخ)
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
من نمیخاستم منشوری شه،وگرنه ازین بهتر میگفدم:| خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
برا کنکور مگه رمان عشقولانه مخونین؟خخخ جان ما ایجور چیزا نگین ملت بی جنبه ان خخخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
شوما که کشتی ماره ........ آخ یره قلبوم !
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
اقااااا مگه من اول نشدم؟
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
برو تو کنکور اول شو ، مگو چیست در کنکور اول شدن
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
چرا عزیزم شما اول شدی .......... حالا احساستو واسه هم سنای خودت بگو .......... :))
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٢/٢٩
٠
١
ماستی که روی شلوار کردی ام ریخته بود را با سشوار خشک کردم!!! سیب زمینی-الاکلنگ-شتر :)))))))))))))
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
در حالی که الاکلنگ بازی می کردم سیب زمینی پوست می کندم و به شتری که رو به روم راه می رفت دهن کجی می کردم !!!! :دی ... درخت - پارکت - نرده :))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
شلوار کردی میپوشین ؟ @........@ =)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
اینا اگه ماست رو شلوار کردیشون بریزه با سشوار خشک میکنن ........ خخخخ .......... زمان ما بهش نون میکشیدیم میخوردیم دوباره ........:))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
جمله دوم ........ یه مرده از رو درخت میفته روی نرده کلا میشه پارکت ........ آخ ... تصورشم دردآوره
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
برای درست کردن ماست کیسه ای ؛ کافیست آن را در شلوار کردی ریخته و بروی آن سشوار بگیرید =) این الان جمله حساب میشد ؟؟ 30 تا فعل داشت خخخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
جمله دیگه : این سشوار واس ماست =) شلوار کردی هم واس ماست، کلش ماس ماست =)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
دومی بهتر بود .......... خخخخ
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
خخخخخ
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
:)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
ماشین خوبم ، اگر هنگام پارک شدن به نرده ها گیر نکنی، قول میدم زیر درخت پارکت بکنم =)) فرازی از درد دل های یک انسان با ماشینش!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
ماشینش نیسان آبی نبوده؟
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
کلمات : کلد بوی، دامن، روغن کله پاچه
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
اقای کلد بوی داشتن کله پاچه میخوردن ریخت تو دامنشون خخخخ:) عاطفه:|||
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/٢٩
٢
٠
برین دم خونه خودتون بازی کنین :))
Cold
Cold
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
خدا تورو از من نگیره پیام :))):D
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
دامن کلد ، بوی روغن کله پاچه میده ............. خب پسرجان درسته کله پاچه خوشمزه ست ولی نه در این حد دیگه
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
کلد دامنی زیبا که الیافش از روغن کله پاچه ساخته شد بود را برای "او" هدیه کرد...
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
هرکی بتونه با سیب زمینی و الاکلنگ و شتر جمله بازه خره...:دی..جمله ب این خوبی..بعدی:جیم-موسیر-سوسک:)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
الان خانم یزدی جمله ساختن :)) بی عدد بودین بی اعصاب هم شدین
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
هرکی با جیم-موسیر-سوسک جمله بسازه بوقههههههه >=)))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/٢٩
٢
٠
تو دفتر جیم سوسک هارو با بوی موسیر میکشن :)))))))))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
بجز ایشون
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
داشتم روزنامه میخوندم دیدم سوسکه لم داده گوشه اتاق داره ماست موسیر میخوره با روزنامه زدم روش ، یهو برگشت گفت جیم جمالتو عشقه و ریغ رحمت رو سر کشید
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
هاع میکنن تو صورت سوسکا ؟ =)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
هرکی بتونه با کلد بوی و روغن کله پاچه و دامن جمله بسازه خیلی جمله اش مسخرس:/
Cold
Cold
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
:| هر جمله ای توش کلد داشته باشه جمله جذابی میشه P:
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
کسانی که درباره کلمات جملات با هم کل کل کنن .......... هم مسخرن هم جذاب ......:))))
کاآگاه فوفارو
کاآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
اگه داستان بسازه چی؟ = )))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
حالا من : ویزا - دلتنگی - کاکتوس
Cold
Cold
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
از بس بهم ویزا ندادن و دلتنگی کشیدم مثل کاکتوس هام خشک شدم :D
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
رفتم ویزامو بگیرم ، یارو برگشت گفت باز که تو اومدی کاکتوس ، منم گفتم: دلتنگوم مفهمی دلتنگ!
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
دلتنگ بیابونای تگزاس و کاکتوساشم :)) ویزا نمیدن :((
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
ویزای دلتنگی من نگاه کردن به کاکتوسی بود که روی تاقچه قرار داشت
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/٣٠
٠
٠
دکتر منتی احسنتتتتتتتتتتتت
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
حالا من کلمه بگم؟! ماکارونی ؛ هنگ؛ جیم!!!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
داشتم ماکارونی میخوردم و جیم میخوندم که چشمم به پایان نامه افتاد هنگ کردم :))))))))))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
شنیدم جیم بیخیال هفته نامه شده زده تو کار ماکارونی ........... الان یه هفته ست هنگ هنگم!
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
هنگ و جیمش میشه جلمه داشت ولی ماکارونیش چی میگه این وسط =)
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
تو سایت جیم یه پست دیدم نوشته بود ماکارونی با طعم هنگ .....
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٢/٢٩
٣
٠
دیروز روی دامن کلد بوی روغن کله پاچه ریخت=))دریای استعدادم اصلن
Cold
Cold
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
خدا بگم چی کار کنه این محمدحسن رو...اون اول این جریان دامن رو راه انداخت =))))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
اشکال نداره محمد حسین ... من به کسی نمیگم موقع کله پاچه خوردن دامن میپوشی ........ هههههههههه ... خخخخخخخخخخخ ...:)))))))))))))) ... باور کن نمیگم .........
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
جمله ی تکان دهتده ای بود =)
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
من جیم و ماست موسیر و سوسک دوست دارم=))تو دبستان یادمه همیشه همینجوری جمله میساختم خخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
و ایشون ایضا
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
توی دبستان بهت نگفتن نویسنده خوبی میشی؟
کارآگاه فوفارو
کارآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
کلد بوی سر زده رفته بود خونه ی دکتر اینا و از اونجا که چن وقتم بود هوس کله پاچه کرده بود ولی پول نداشت بخره و همینطور از اونجا که مادر زن ایندش دوستش داره سر بزنگاه که دکتر داشت کله پاچه می خورد رسید، هیچی دیگه پرید سر سفره و شروع کرد به جارو کردن سفره و دکترم از اونجا که حرصش گرفته بود که سهمش داره خورده میشه با یه حرکت ارتیستی روغنای کله پاچه رو ریخت رو شلوار کلد بوی. و الکی خودشو زد به اون راه و شروع کرد به معذرت خاهی کردن که ینی تقصیر من نبود، ولی بعد گفتن این کلمات یهو دلش یه جوری شد و گفت صب کن الان میرم برات یه چیزی میارم شلوارتو عوض کنی و در کمدو واز کردن همانا و دیدن دامنی که چن روز پیش از سر کنجکاوی خریده بود تا سر فرصت امتحانش کنه ببینه باش چه شکلی میشه چون میگن ادمو از هرچی منع کنی حریص تر میشهه همانا، خلاصه یه دودوتا چهارتا کرد ودید الانم که موقعیت خوبی گیر اورده بود که بدون پوشیدنش ببینه مردا با پوشیدنش چجوری میشن پس تو دلش گفت کلدی منو ببخش و با دامن به سوی کلدبوی به راه افتاد فوقع ما وقع به قول عربی سوم راهنمایی!!! نتیجه ی اخلاقی: هرکس ناخوداگاه با دکتر درافتاد، ناخودآگاه ورافتاد = ))) چی نوشتم = ))) (شرمنده که از افعال جمع استفاده نکردم چون به نظرم مث دست انداز میشد وسط متن )
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
عجب جمله ی طولانی ای خخخ
Cold
Cold
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
قشنگ میشد به عنوان مطلب بفرستینش :))...چی میشد اگه میگفت داستان بگین با این 3 تا کلمه :))))))) D:
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
داستان بگین ............. :))
کاآگاه فوفارو
کاآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
یهو این داستان تو ذهنم اومد دلم نیومد کمترش کنم :دی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
قسمت بعدیش کی منتشر میشه؟
کاآگاه فوفارو
کاآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
سه کلمه ی بعدی رو بدین تا قسمت بعدم براتون بگم...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
کلد بوی - روغن پالم - کلیپس ..........:))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
عالی بود =)))) چنباری باید خوندش خخخ تخیل داستانش هم کنترل شده بود =) .تو داستان نوشته بود، یهو دلش یجوری شد )) از بس مهربان بود، این تیکه داستان گریم گرف =) دامن برای خودش گرفته بود @________@ =)))) قصه ما بسر رسید :)) کلد بوی به دامنش رسید :)) عالی بود
کارآگاه فوفارو
کارآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
دیروز اخکوک های فریده ی جیم همه ی کلپسه ها خوردن و اونا رو تو دلشون انقد بزرگ کردن که تبدیل به بزغاله مار شدن@___@
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
چه جمله سنگینی بود ............
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
کلمه ای نگفتید؟
Cold
Cold
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
آقا یه جمله ناب بگین با این کلمه ها...سیگار ،دلهره ،تو
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
تو که نیستی، از دلهره گمشدن خاطراتت زیر بارون با اشک سیگار میکشیدم :(
کاآگاه فوفارو
کاآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
سیگارم از دلهره ی نبودن تو، به طور مداوم با روحش ( همون دود ) صورت تو رو آسمون می کشید تا مبادا تو رو یادم بره، بیچاره نمیدونست صورت تو تو ذهنم حک شده و نیازی به این کارا نیست!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
سیگار خوب نیست ... شیرموز بخورین ... :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
اصلا سیگار و دلهره و تو کلمات خوبی هستن .... لطفا تایید کنین دیگه!
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
دلهره دارم تو چهار شنبه سوری سیگارت بندازی جلو پام :|
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
هر شبم را با شروع دلهره ی فردای بی تو با یک سیگار دود میکنم .....
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
"تو" واژه ی غریبی است میان دلهره های شبانه و پاکت سیگار برگ ام...
Cold
Cold
٩٤/٠٢/٣٠
١
٠
آوه اوه مرسی :)...دوستان همه سینه سوخته ان :))
کاآگاه فوفارو
کاآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
از دیروز ماکارونی هایی که داشتم جلوی مانیتورموقع چک کرد نسایت جیم می خوردم از دیدن عکس آواتار پریسا ( گردن زرافه ) هنگ کردن و فکر میکنن پریسا مادرشونه، هر چی هم از دیروز باهاشون بحث میکنم که مادر شما تو سایت جیم نیس و اسمشم پریسا نیست بلکه تو شیکم منه و اسمش روده است راضی نمی شن @___@
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
و برای نفر بعدی بزغاله مار، ترکوندن ، ریخته گری ... خیلی جمله سختیه هااا هر کی تونست یه جمله قشنگ بگه :|
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
خانوم مهرناز، با گفتن این سه کلمه ، ما را همچون بزغاله ماری که در کوره ریخته گری افتاده باشد ، ترکوندن
کاآگاه فوفارو
کاآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
یا مثلا بزغاله مارها ا به علت تنگ بودن جاشون تو اخکوک های فریده اونا رو ترکوندن و خودشونو از اون تو ریختن بیرون و بعدشم گری اومد بردشون ریختشون تو دهن فری =| ( با توجه به جمله ی قبلیم )
admincheh
admincheh
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
با کلمات امتحان - بامبو - گل یا پوچ جمله بسازید:|
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
پس جمله تون کو؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
من امتحان کردم ، با درخت بامبو نمیشه گل یا پوچ بازی کرد .... شما این کارو نکن .... :)) خوب بید؟
کاآگاه فوفارو
کاآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
بامبوی ارغوان اینا قراره فردا رنگ سبزش به ارغوانی تغییر کنه و خودشم اینو میدونه و میدونه که با این اتفاق مسئولیتاش بیشتر میشه ولی هیچ استرسی نداره و نشسته با ریفیقش ( یه سوسک تنها ) گل یا پوچ بازی می کنه =|
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
اینم میشه ........:)
admincheh
admincheh
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
می خواستم کمی ار غصه ی امتحان فردام کم شه ؛ نمی شه . الان که بزنم زیر گریه -_____________-
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
یعنی در این حد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
با کلد بوی گلیاپوچ بازی نباید کرد، من امتحان کردم بامبول در میاره همیشه :))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
حمید خان بامبو درختی هم داریم مگه ؟ :)) مثه خیار درختی شاید =)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
دکتر جان شاید من اشتباه میکنم ... ولی فکر کنم بامبود اسم یه درخت با چوب های صاف و کشهیده و دایره ایه نه میوه
کاآگاه فوفارو
کاآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
سیب زمینی با شتر دوست شد و قرار گذاشتن تو یه شب مهتابی با هم برن الاکلنگ سواری، به قرارشونم عمل کردن ولی خب بدبختی این بود که شتر چون سنگین تر بود نمیتونستن تعادل بین خودشون برقرار کنن پس بیخیال الاکبنگ سواری شدن...بعد از اون شتر رفت دم خونه ی یکی رو پیدا کنه تا جلوش بخوابه و سیب زمینی هم رفت خودشو به کارخونه ی چیپس یازی تسلیم کرد...
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
دارین از دست میریم :)) باز ظرف تخیل رو ورداشتین سر کشیدین :))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
میرین*
کارآگاه فوفارو
کارآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
٠
١
اتفاقا تازه به دست اومدم چون چن روز بود هیچی نمیتونستم بنویسم...این ایده ی سه کلمه جز برای شعر برای داستانم جواب میده انگار :دی
کارآگاه فوفارو
کارآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
دکتر شما منفی دادین؟
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
ناراضی هستین از منفیش ؟ :))
کارآگاه فوفارو
کارآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
١٠١
٠
اره، دلیلش چیه خب؟ روغن پالم؟ = )))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
نه !! اون که داستان بود خخخ اتفاقن خیلی هم جالب بود، نه کلن جهت داستان های تخیلی، پیرو همون نظری که چند صبایی پیش در تخته سیاه صحبتش شد، نظر شخصیم هست خیلی هم براش ادله محکمی ندارم ولی معتقدم میدون دادن به خیالات رو کنترل باید کرد برای عدم ایجاد تشویش درونی )) فقط یه رسمی داریم ما از قدیم هرکی از منفی ناراضی باشه 100 تا هم جایزه میگیره =)) البته بعد شوخی و تلطیفی داره
کارآگاه فوفارو
کارآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
ممنون بابت توضیح :دی :)
کاآگاه فوفارو
کاآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
سوسک در پی یافتن ماست موسیر به سایت جیم امد، درست است که ماست موسیر پیدا نکرد ولی انقدر آدمای خوب خوب اینجا دید که دلش نیومد بره و ترجیح داد ماست موسیر رو ول کنه و گشنگی بکشه ولی سواد ادبیاتیشو بیشتر کنه با مطلب نوشتن تو اینجا وبه کمک نقدای بچه ها !
کارآگاه فوفارو
کارآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
خخخ کیف داد :) خب کلمه های من : کارآگاه فوفارو - جیم - کامنتای بلند و تخیلی = ))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
خودش رو بذارین کنار هم جمله میشه دیگه =) جمله پر مغزی هم میشه
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٢٩
٢
٠
کاراگا فوفارو تو انجمن جیم تونست با حداکثر کلمات داستان های تخیلی و بلندی بنویسه و جای تحسین داره .....
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
روغن حاصل از ترکوندن بزغاله مار، درصورت ریختن روی سر باعث گری میشه :))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
سلام ... نميدونستم بزغاله مار روغن دارد ولي از ترکوندن بزغاله مار روده بيرون ميزند
کارآگاه فوفارو
کارآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
٢
٠
اینم قسمت دوم داستان کلدبوی به درخواست اقای بزرگواری = )))) | از اونجا که کلد بوی چه میخواست و چه نمیخواست مجبور بود دامن اهدایی دکتر رو بپوشه و چون پسر بود نمیتونست با این سر و وضع بره بیرون ترجیح داد کلا تغییر قیافه بده، از اونجا که کچل هم شده بود باید یه کاری میکرد که خیلی مشکوک نشه پس از دکتر خواست کلیپس خواهرشو کش بره و براش بیاره، خلاصه کلیپس رو با چسب دوقلو چسبوندن رو سرش و یه شال هم باز از خواهر بیچاره ی دکتر کش رفتن و انداختن رو سرش...لباسشم که دیگه مشکلی نداشت چون تو تهرون به لیاس میگن مانتو گویا :دی خلاصه کلد بوی رفت ولی انتقام گرفتن رو یادش نرفت پس تو یه روز آفتابی وقتی دکتر رفته بود پیاده روی با موتور و با دامنی که روی سرش کشیده بود تا شناخته نشه روغن پالم جوش رو ریخت تو ضورت دکتر = ))))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
:)) همینجور که در حال خوردن بستنی و پیش رفتن داستان، به محمد حسین ریسه میرفتم (و الان هم دارم میرم) خخخخ یدفعه به آخرش :| =) پالم داغ !! قسمت 3 باید داشته باشه این داستانن !!!!!!! =| خخخخخخخخ
کارآگاه فوفارو
کارآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
جوابتون رفت پایین...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
ممنون کاراگاه ... قسمت سوم رو جنایی تخیلی بنویس
sanaz_13
sanaz_13
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
الان اون 3تا کلمه کوشن؟؟؟؟
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
بگردین پیدا میکنین
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
پیدا کردین؟
کارآگاه فوفارو
کارآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
من بی تقصیرم آقا، هرچی میگم همش با توجه به کلمه هایی هست که شما دادید خب :دی کلمه های اقای بزرگواری ( کلیپس و روغن پالم و کلدبوی بودن چون :دی ) حالا اگه ادامه شو میخواین 3 تا کلمه بدین تا بقیه شو بنویسم :دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
نمیشد این روغن رو دکتر بریزه مثل ! دستش کج بود ؟ پاهاش پرانتزی بود، چشماش لوچ بود ؟ :))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
اگر خاستین :)))) اگر خاستین، و اگر تمایل داشتین، با اینها هم قسمت پایانی رو بسازین :)) : کلد بود، پسر گل؛ چقدر دکتر دوسش داره =)
کارآگاه فوفارو
کارآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
کامنت اولیتونو متوجه نشدم :/ میشه یکم موضوع رو بشکافین؟ مورد دوم هم الان مینویسم :دی فقط یه چیزی...اینا کلمه نبودنا ترکیب و توصیف بودن، خودشون جمله بودن اصن، خودشون پایان این دعوا بودن اصن :دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
عرضم این بود بجای جای فاعل و مفعول عوض میشد داخل داستان 2 :)) بله دیگه کار شمارو ساده کردن این کلمات همین کنار هم باشن خوشون جمله هستن =) ولی باز نویسنده میتونه همین هارو هم بچیپونه تاثیر بر عکس داشته باشن خخخ
کارآگاه فوفارو
کارآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
من الان یه مقدار گیج شدم :/ و ترجیح میدم قسمت سوم روننویسم دیگه، تمایلم برگشت = )) تا همون دو بسه، هر دوشونم یر به یر شدن دیگه، هم بلا سر کلد بوی اومد هم دکتر و عدالت برقرار شد پس فکر کنم خیلی هم بد نشده باشه = ))) البته سه رو نوشتما ولی پشیمون شدم، خلاصه اش اینکه همه ی اینا خواب بود و دکتر بعد ریختن روغن پالم رو صورتش یه جیغ ارغوانی میکشه جوری که پاییز هم تو مشهد صداشو میشنوه چون هر جا سخن از ارغوان است نام پاییز می درخشد = ))) و بعدشم از خواب میپره و تصمیم میگیره پسر خوبی باشه از این به بعد و دامن به هیچکی نپوشونه تا روغن پالم داغ تو صورتش نریزه = )))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
١
٠
خیلی هم عالی ، خخخخخخخخخ، پایان خوبی بود، پتانسیل این هم داشت کل اعضای سایت وارد داستان بشن ظاهرن خخخ
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
من 3 تا کلمه نمیبینم ........
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
خب کلمه نبود من خودم با سه تا کلمه جمله میسازم ......... ( زندگی . بازی . برگشت ) زندگی را مثل یک بازی بدون تکرار تصور کن چون اگه ببازی دیگه راه برگشت نداری پس هدفمند زنگی کن ...... سه کلمه بعدی (آسمون . گریه . خدا )
گل پری
گل پری
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
این 1 جمله است ؟؟؟؟؟
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٣٠
٠
٠
پری جون این که چیزی نیست .بعضی از دوستان رمانم میگن ... بعععععله
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
خب جمله بعدی رو هم خودتون میگفتین دیگه
کارآگاه فوفارو
کارآگاه فوفارو
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
امیدوارم کسایی که اسماشونو تو داستانام اوردم و بلا سرشون اوردم و باهاشون شوخی کردم ازم ناراحت نشده باشن...ینی پریسا و دکتر و فریده و مستر کلد و پاییز
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
(آسمون گریه خدا) پیرزن با خدا خدا گفتن گریه آمون رو در آورد.سه کلمه بعدی(پنکه، وزیر، چکش)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
آسمونش رفت کجا؟
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٢/٣٠
٠
٠
پیرزن با خدا خدا گفتن گریه آسمون رو در آورد
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٢٩
٠
٠
پنکه خراب شده بود، زدم چکشوزیرش، درست شد
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/٣٠
٠
٠
استاد 3 کلمه ؟؟! کوش بدین؟!
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٢/٣٠
٠
٠
باریکلا به پنکه شما
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٣٠
٠
٠
باید یجا تموم میشد دیگه خانم خاص =)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
ایششش به ما که رسید وا رسید؟؟! باوشه اقای دکتر باوشه!!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
خوشم میه دکتر اول و اخر همه چیه:)
fatemeh_sh73
fatemeh_sh73
٩٤/٠٢/٣٠
٠
٠
با دیدن ساعت و تاریخ گامنتای دوستان به این نتیجه رسیدم همتون معتادین.. معتــــــــــــــــــــــــــــــاد.. :)))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠٢/٣٠
٠
٠
مستقیم بگیم منظورتون با آقا مرتضی بود :))
٩٤/٠٢/٣٠
٠
٠
چرا????
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٢/٣٠
٠
٠
با ما معتادها درست صحبت کنید ما معتاد نیستیم بیماریم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
مرتضی من به شخصه بیمار بودن تو رو تایید میکنم:))خخ موتاد
neyosha
neyosha
٩٤/٠٢/٣٠
٠
٠
تموم شد بازی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه دیر رسیدم :/
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
:) سلام نیوشا جون :)
neyosha
neyosha
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
سلام عزیزم:)
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٣٠
٠
٠
وزیر اومد پنکه رو درس کنه زد با چکش داغونش کرد ......... ( کبریت . قورباغه . ننه قمر )
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/٠٢/٣٠
٠
٠
كبريتي كه قورباغه دهنيش كنه به درد ننه قمر ميخوره! (كامپيوتر، جوراب،‌اتوبان صدر)
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٣١
١
٠
مرد جوراب فروشی در اتوبان صدر داشت با کامپیوتر کار میکرد .... ( اتو . سنگ . بالش )
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٣١
١
٠
توقع نداری که با اتو سنگ رو برات بالش کنم؟ ........ کلمه - ادامه - بدو
آتی
آتی
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
آقا حمید بدو سه تا کلمه ی دیگه پیدا کن تا بازی رو به همین روند ادامه بدیم ....... ( دستمال . دمپایی . شکرستون )
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
من دستمال و دمپاایی از شکرستون قاچاق میکنم
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
اگه توی شکرستون دستمالتو از ماشین بندازی بیرون پلیس با دمپایی ابری میفته دنبالت - آمستردام - قانون اول نیوتون - کدو حلوایی
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠١
٠
٠
قانون اول نیوتن میگه که آمستردام باید کدو حلوایی بخوره ..........
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
نفر بعدی با شغال ابزی-کولر گازی-موتور گازی جمله بسازه:))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠١
٠
٠
آخه کدوم شغال ابزی از موتو گازی به جای کولر گازی استفاده میکنه ؟؟؟؟؟؟
مهسـآ
مهسـآ
٩٤/٠٢/٣١
٠
٠
نفر بعدی عزیز:«با شتر صورتی -لاک مشکی -ساختمون گل گلی »جمله بساز
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٠٢
٠
٠
من نمیتونم یا شتر صورتی لاک مشکی ساختمون گل گلی جمله بسازم :))))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠٢
٠
٠
آفرین به شما ......
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
مرســــــــــــــی :)) کلا دشواری نداریم (^_^)
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠١
٠
٠
الان من دقیقا با کدوم جمله بسازم .........
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠١
٠
٠
شده یه شتر صورتی با اون قد و بالا لاک مشکی بزنه اونم کجا تو ساختمونی گل گلی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( رومیزی . شیلنگ . قند )
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٣/٠٣
٠
٠
شیلنگ رومیزینگ آستندره،قند منن الم ده . سن استیان جمله اولده (^_^) ترجمه خواستین در خدمتم :))
آتی
آتی
٩٤/٠٣/٠٤
٠
٠
واقعا نیازمندیم ..جمله سنگینی بود آخه ....
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٣/٠٦
٠
٠
بدینوسیله پایان این انجمن رو با ۱۰۸۵ بازدید و ۱۸۲ نظر اعلام میکنم..... فعلا رکورددار است