خانه انجمن دانشگاه رفتن جنبه می خواد؟!
٩٤٣
٩١
AsedHamid

دانشگاه رفتن جنبه می خواد؟!

دانشگاه رفتن جنبه می خواد؟!

حتما خیلی از شماها دوستانی داشتین که قبل از دانشگاه و بعد دانشگاه شون زمین تا آسمون فرق کرده

به نظر شما اکثر کسانی که از دانشگاه فارغ التحصیل می شن با فرهنگ تر می شن و باعث پیشرفت جامعه یا .....؟

٩٤/٠٢/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/٠٢/١٧
١
٠
کامنت! اینو گذاشتم اول اول راه نندازن:/
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/١٧
١
٠
فداکاری بزرگی انجام دادین =))
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٢/١٧
١
٠
تازه من کامنت نذاشتم که بیان اول شن بچه ها بعد شما زدین همه نقشه های منو نقشه براب کردید؟ چه عب داره خب؟ مهم اینه که با این کار خوشحال میشن :)
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
:)
خانوم دنجرز
خانوم دنجرز
٩٤/٠٢/١٧
١
٠
=)))) بذارید جوون مملکت به آرزوش برسه خب :)))
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
خخخ..عالی بود..بهرحال اقای علی اولو میگن:)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
اقااااااا من متنبه شدم دیگه عه
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
همش خاطره میشه ... باور کن
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
دنیا با این حرکت فداکارنه متحول شد:))صالح جان اولیت مبارک:))خخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/١٧
١
٠
نمیدونم..اشنایی نداشتم جز خاهرم ک تغییری در رفتارش تا الان ندیدم‌.در کل‌همینطوری دیوونس
خانوم دنجرز
خانوم دنجرز
٩٤/٠٢/١٧
٢
٠
چقد خواهرتو دوست داری =)))))))))))))
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/١٨
١
٠
خیییییلی..معلومه نه؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٨
١
٠
خب ما خواهر شما رو میزاریم جزو کسانی که جنبه شو داشتن ... قدر خواهرتونو بدونین ... دختری که بره دانشگاه و بدون تغییر برگرده خیلی کم پیدا میشه ...
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
^_______^بله قدرشو خیییلی میدونم:)))))))
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
والا هرکس با شما معاشرت داشته باشه دیوانه میشه:))خخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/١٩
١
٠
پس خداروشکر کنین ک با من معشرت ندارین اقای عاقل:|/خخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
من نمیییییدونممممم
آتی
آتی
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
اه آقا علی یادتون رفت بگید اولللللللللللللللللللللل ..... هههههههه
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
نه دیگه متنبه شدم من :دی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
علی جان ... چی رو نمیدونی؟ ... دوست و رفیق دانشجو نداری؟ ...
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
نه ندارم کلا منو دورو بریام همگیییی بی سوادیم مفهمین؟ بی سواااااااد
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
تو کلا چیزی بدونی تعجبه:))
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
میدونم ولی نمیگمممممم
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
حالا کو یکم از اولاشو بگو ...
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٧
٥
٠
من فقط همینو میتونم بگم که دانشگاه هیـــــــــچ خبری نیست....فرهنگم بستگی به خود طرف داره...قبلا دمه مغازه یه مشتری ای داشتیم راننده کامیون یه شرکت بود سواد درستی هم نداشت...ینی از مهربونی و فرهنگ و ادب و شخصیت و دوست داشتنی بودن و خوشرویی این مرد هرچی بگم کم گفتم...ینی وقتی میومد من از اول تا آخر وایمیستادم و فقط به این مرد لبخند میزدم :)..البته اینا ربطی به سوالتم نداشت :))
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
شما لبخندتونو بزنین خخخ :)))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٨
١
٠
محمد حسین تمام چیزایی که گفتی درست بود ... ولی به نظرت الان دانشگاههای ما بغیر بار علمی که تقریبا ندارن ، بار فرهنگی مثبت روی جوونای ما میزارن یا نه؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
آورین پسرم. لبخند خوبه همیشه بلخند
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
خود دانشگاه که کاری نمیکنه...اگه کسایی قرار باشه تاثیر گذار باشه اونا اساتیدن...که اونا هم زیاد رعایت نمیکنن...ولی مثلا همین ترم ما یه استاد داریم واقعا تا همینجاش خیلی چیزا ازش یاد گرفتم بس که مرد با شخصیتیه...ولی بعضیاشونم هیچ فرقی با یه... :|...خندیدن رو زیاد میخندم ولی با لبخند زیاد حال نمیکنم...بهم نمیاد =))))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
بله خب از این زاویه هم میشه نگاه کرد
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٢/١٧
١
٨
به قول قرائتی هر چی سواد بیشتر میشه ادب کمتر میشه
هاچ
هاچ
٩٤/٠٢/١٨
٣
١
وا! همه اینجوری نیستن. باید بگین هرچی ثروتِ بادآورده بیشتر ادب کمتر!
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
با هاچ ب شدت موافقم^______^
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
هاچ خانم مطلق حرف نزنید آدم های پولداری رو میشناسم که ادب تر هستند
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
آقا مرتضی گل مطمئنی آقای قرائتی همچین حرفی زده ... این حرف خیلی بی منطقه ... بعیده از ایشون ...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٨
٢
٠
در ضمن حاج خانوم (هاچ خانوم) خیلیا هستن که جنبه ثروت رو دارن و از مال و منالشون درست استفاده میکنن ... اما خب اینجور افراد هیچوقت جلوی چشم مردم خودنمایی نمیکنن
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٩
١
٠
مخالف :| خواهش میکنم قبل از نقل قول سخنان این بزرگواران یکم فکر کنین به معنای حرفشون فکر کنین :| ینی واقعا هیچ تفکری پشت بعضی از حرفای اینا نیستا :|
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
هاچ برای اولین بار با توام مخالفم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
بیا این قدر با سواد بی تربیت نشونت بدم که کف کنی:))شما سخنرانی گوش میکنی درست گوش کن...اون سواد قرانیه که ادبو بیشتر میکنه...والا تو دانشگاه خیلی ها بی ادب تر میشن
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
مطمئنم این حرف از آقای قرائتی نیست...
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
محمد حسین احتمالا ماله اقای قرائتیه..اقای قرائتی وقتی درس میدن باید به تمامش گوش داد نه یک جمله رو،چون ممکنه اشتباه برداشت بشه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/١٧
٠
٠
جوابم منفی خورش ملسه پس ترجیح میدم سکوت کنم!!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٨
١
٠
جواب بدین وگرنه میگم بهش بیاد منفی بزنه ها ا ا ا ا ا ا.......:)))
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
عقیدتونو بیان کنین..از منفی بقیه ترس نداشته باشید:)
mamane_parsa
mamane_parsa
٩٤/٠٢/١٨
١
٠
به نظر من اگر هم تغییری رخ میده حالا چه منفی وچه مثبت در واقع این تغییر همون بروز ویژگیهای درونی وپنهان شخصه که تا قبلش فرصت آشکار شدن نداشته یا زمینش نبوده یعنی میشه گفت خود واقعیشو نشون داده و این به نوبه ی خودش خوبه!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
آفرین بر شما مامان پارسا ... حرف حساب جواب نداره ... اما خیلی از دوستان هستن با اینکه ذات بدی ندارن و اصلا به این چیزا فکر نمیکردن .... با چشم و گوش بسته میرن دانشگاه و یک سیگاری درجه یک (دودکش) یا عرق خور و قمارباز و دوست (دختر/پسر) باز میان بیرون ...
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
مو فقط مودونم که دانشگاه رفتن برنامه ریزی میخواد، ینی که یه رشته ای از قبل تو ذهنت باشه و راجع بهش تجقیق کرده باشی و بهش علاقه ی فوق العاده داشته باشی، که به خاطر همی کار رنج کنکورم به جون خریده باشی و رنج دوری از پدر و مادر و شهرتم حتی شاید تحمل بکرده باشی چون که خیلی وقتا دانشگاه مرتبط با رشته ی مورد علاقه تو شهر طرف نیه و علاقه ی فوق العاده، تاکید میکنم فوق العاده هم برای همی گفتم باید داشته باشی که به خاطرش بوتونی رنج همه چی به جون بوخری که حالا ممکنه ای همه چی که گفتوم چیزی غیر از دوری از شهر و کاشانه ی طرف باشه، ینی دوشواری از جای دیگه باشه که ترجیح میدم مسئله رو باز نکنم بالام جانان :دی خلاصه او وقته که تو او رشته موفق میشی و کار مرتبط باهاشم انجام میدی 100% باعث پیشرفت خودت میشی که پیشرفت خودتم ینی پیشرفت جامعه، مو فقط مودونوم اگه غیر این باشه او وقته که دوشواری پیش میاد که حالا ای دشواری موتونه هر چیزی باشه وُلِک :دی دیگه حالا ای که به ای موگن جنبه یا نه شو خبر نوداروم :دی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
فقر باد آورده هم باعث باعث کمی ادب میشه بالام جانان :دی کلا همه چی نسبی است در این جهان :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
ای چرا اومده این جا؟ =| اینو در جواب آقا مرتضی و هاچ نوشتم =|
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
فوفانو خانوم جان اولا عی لهجه غیلیظتان ماره گیریفت ... ثانیا یه سوال؟ ... شما چون خودت یه خانوم باکمالات هستی ...بگین به نظر شما اگه یه دختر شهرستانی کنکور امسال مشهد قبول بشه، با توجه به وضعیت فرهنگی این روزای شهر و دانشگاه، تضمینی هست که از خوابگاه دختران بصورت همون دختر پاک و چشم و گوش بسته ی شهرستانی برگرده خونشون؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
لهجه مشدی ی چیز اعتیاد اورده:)) مو؟؟؟شمایم لهجه دار شدین که:))تبریک موگویوم
y_rahimi
y_rahimi
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
دانشگاه صرفا یه مقطع جدید واسه تحصیل نیست. یه مقطع جدید از زندگیه. جاییه که آدم واسه اولین بار وارد یه جامعه ی بزرگتر از اونی که تا الان توش بوده میشه. آدما به شناخت بیشتری از خودشون میرسن. و خیلی چیزای دیگه بجز درسای دانشگاهی رو یاد میگیرن. کار گروهی و انسجام و مسئولیت پذیری رو یاد میگیرن. اینکه طرف بعد از فارغ التحصیلی چقدر تغییر میکنه و آیا تغییراتش مثبته یا منفی به خودش بستگی داره. بستگی داره که از این فضا چطوری استفاده کنه. بعضیا سرشونو میندازن پایین میان درس میخونن و میرن بدون اینکه چیز دیگه ای به معلوماتشون اضافه شه! همه چیز بستگی به اون فرد و ظرفیتش داره.
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
خانوم رحیمی نظرتون واقعا خوب بود ...البته فکر کنم نسل خرخونهای محض دیگه کم کم داره منقرض میشه :))) ...اما این روزا خیلیا دانشگاه رو محلی برای کشف و تجربه ی چیزای جدیدی میدونن که تا حالا اجازه نزدیک شدن به اونهارو نداشتن ... آیا تجربیاتی که توی دانشگاه پیش روی دانشجوها قرار میگیره اونهارو به سمت رشد فرهنگی میبره؟
چراغعلی
چراغعلی
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
طرز تفکرات کلا عوض میشه؛ مثلا خودم...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
میشه لطفا بیشتر توضیح بدین طرز تفکرتون از چی به چی تبدیل شده؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
مثلا چیه تفکرت عوض شده؟؟
چراغعلی
چراغعلی
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
نمیشه گفت که...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
سلام ... به نظر من همينكه فردي پا به دانشگاه ميگذارد و آن را به پايان ميرساند گامي در جهت رشد و تعالي جامعه برداشته است.
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٨
٠
٠
جناب رشناوند ... این نظریه تون در مورد همه صدق میکنه؟ ... مثال نقض زیاده ها ...
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
کاملا مخالفم....عمرا 80 درصد دانشجویان کشور تو مقطع کارشناسی دنبال دانش نیستند و برای موارد دیگه ای امدن..پس پیشرفتی برای جامعه نداشتن
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٩
١
٠
جنبه که میخاد اما ربطی به دانشگاه رفتن نداره. اون آدم بی جنبه بالاخره یه جایی وارد اجتماع میشه. حالا دانشگاه نباشه میره سر کار و .... خونه ای که از پای بست ویرانه رو هیچی درست نمیکنه
bano iran zamin
bano iran zamin
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
منم بارویاجون موافقممممممممممممممممم ولی به نظرم دانشگاه ها دیگه اون ظرفیت قدیموندارنننننننننننننننننن
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
موافقم با نظر شما عزیزان ... پس به نظر شما بار فرهنگی دانشگاه بیشتر از اینکه مثبت باشه منفیه! ...
bano iran zamin
bano iran zamin
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
معمولا دراین چندسال اخیربارعلمی دانشگاه درچندنفرتنها باقی میمونه وبقیه ازاین حیث استثناهستنننننننننننننننن ونمیدونم چرااااااااااااااااااا
راتا
راتا
٩٤/٠٢/٢٥
٠
٠
کاملاموافقم باهات رویاجون...اگه ممیشد10تامثبت مدادم بهت:-)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٩
١
٠
یک چیز نسبیه...عده ای ادم میشن...عده ای خراب میشن...عده ای دانشمند و پر کاربرد میشن...عده ای از سربازی فرار میشن...عده ای اندیشه هاشون خراب میشه و عده ای اندیشمند...بستگی به افراد داره
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
البته در این که شکی نیست ولی اگه بخوای درصد بگیری به نظرت چند درصد آدم میشن و چند درصد خراب؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
به نظرم 50-59 است...البته اون 50 درصدا باز یک سری رفتارای بد و خوب و تو دانشگاه تو خودشون ایجاد میکنن
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
بله که میخواد.متاسفانه دانشگاه های ما به جای تحویل انسان های مفید و عالم به جامعه دارن هی روشن فکر نما تحویل جامعه میدن
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
فرق روشن فکر نما با یک روشن فکر چیه؟
راتا
راتا
٩٤/٠٢/٢٥
٠
٠
روشنفکربیشتربه تعالی وتغییراندیشه وتفکرش فکرمیکنه اماروشنفکرنمااغلب به تغییرظاهری فکرمیکنه!
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
ما همه خانواده دانشجو.......از کدوم شون بگم خو؟اولین خواهرم که مایه ی ننگه اون یکی هم که خودم باشم باعث سر بلندی و افتخار جامعه و بابامم رفتارش تغیر کرده و مامانمم همین جور.فقط اون کوچیکه فعلا هفت سالی میشه که در مرحله ی دانش آموزی به سر میبره.......:/
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
الان باید چه برداشتی بکنیم دقیقا؟؟؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
یعنی چی خاهرم مایه ننگه؟ :| :-o
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
:/الان چی شد این وسط:))خخخ
z_zakhar
z_zakhar
٩٤/٠٢/١٩
١
٠
به نظر من بستگی به دختر و پسر بودن داره.... تجربه ثابت کرده دخترا (بلانسبت جیمیون) افاده ای تر میشن و فک میکنن چون یه مدرک دارن توقعشون بی مورد بالا میره.... اما پسرا به نظر من یه ذره رک گو تر میشن چون فک میکنن درس خوندن می تونن تو هر زمینه ای اظهار نظر کنن....نظر شخصی خودمه کسی ناراحت نشه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٩
١
٠
پسرا رو هم وقیح تر میکنه :|
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
واقعا نظر جالبی بود ... فکر میکنم یه مقدار از حرفاتو سانسور کردی ... بیشتر بگو
zakhar
zakhar
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
اتفاقا این وقیح تر بودنه تو دختراس...چون تا قبل دانشگاه دختره رو حرف مامانو باباش حرف نمیزده ولی به محض ورود به دانشگاه یه طوری باهاشون رفتار میکنه که انگار میخواد بخورشون.... من نمیگم پسرا بدتر نمیشه اخلاقشون ولی تجربه نشون داده دخترا چون قبلش تحت فشار قرار دارن به محض یکم آزادی........ این حرفا واس کل کل نیس...منطقی باشین
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
محدودیت رو خوب گفتین. آفرین. چرا باید دخترا رو اینقدر محدود کنن که تو محیطی مثل دانشگاه که عملکردشون میتونه سرنوشت یک عمرشون رو عوض کنه به جای علم آموزی ملت برن دنبال دوست و رفیق بازی؟؟؟
zakhar
zakhar
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
اون دیگه برمیگرده به جنس زن....شاید این یه ذره محدودیت لازمه برای حفظ خیلی چیزا....به نظر من الان اساسی ترین مشکل اجتماعی تو ایران اینه که سن عاشق شدن اومده پایین بعد از اون ور به دلیل مسائل پاخوری تو عشق اول سن ازدواج رفته بالا....
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
زاخار جان برو که داری خوب میری ... فقط چندتا نکته رو بگم ... اولا این دوست و رفیق بازی که بچه های دبستان و راهنمایی راه انداختن اسمش عشق نیست ... از همه میخوام لطفا کلمه ی زیبا و پاک عشق رو به گند نکشین ... دوما سن ازدواج رفته بالا چون پسرا دیگه میلی به ازدواج ندارن تا وقتی دخترا خودشون تو خیابونا راه میفتن دنبالشون ....... (بلا نسبت تمام دخترا و پسرای باکمالات جیم )
راتا
راتا
٩٤/٠٢/٢٥
٠
٠
به نظرمن وقاحت ربطی به جنسیت نداره وآدم توهرجایگاهی وهرجنسیتی میتونه وقیح باشه....فقط میدونم اگه دانشگاه بازخوردمنفی پیدامیکنه عوامل متعددی میتونه تاثیرگذارباشه وفقط به دختروپسردانشجوبرنمیگرده....وقتی دانشگاههاواساتید مانمیتونن دانشجورودرگیرعلم کنن وهدفشون فقط وقت گذرونی وکسب درآمدمیشه نتیجه منفی بدست میادودانشجوهدفش ازدانشگاه رفتن میشه وقت گذرونی وتوپارکهای اطراف دانشگاه باجنس مخالف نشستن....البته بایدبگم اینکه دانشجوهامون یادبگیرن باجنس مخالف تعامل داشتن همیشه نبایدازجنبه منفی دیده بشه خیلی مهمه!مابایدیادبدیم به دانشجوهامون که تعامل به معنی همکاری،گفتگووارتباطات مثبت معنامیشه ومیشه یه گروه دانشجوحتی باجنسیتهای مخالف به دست آوردهای علمی بالایی برسن.مایادگرفتیم قبل ازورودبه دانشگاه فقط ورودبه این مرحله رومهم جلوه کنیم واصلابه بحث فرهنگ سازیش تومرحله دبیرستان وهنرستان فکرنکردیم واصلادانشجوروتشنه علم وآموزش نمیکنیم که این حتی به خانواده هاهم برمیگرده.
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
خب مگه کسی که دانشجو میشه نباید تغییر کنه؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
چرا .... اما تغییر داریم تا تغییر ...
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
بله. فرهنگ سازی میخواد.
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
میشه نظر خودتونو بیشتر باز کنین؟
aban_y
aban_y
٩٤/٠٢/٢٢
٠
٠
دانشگاه های ایران در کل در بیشتر معیار ها اصلا دانشگاه نیست!،کسایی که اینجوری میشن فقط تحت تاثیر جون چون الان دانشجو ایرانی با دانش آموز ایرانی فرق نداره،ولی اگر این فرق تو رفتار و عملکرد و نگرش فرد باشه که تغییر مثبتی باشه اون وقت میتونه دانشگاه حتی خیلی از دانشگاه های ایرانی سکوی پرتابی برای پیشرفت فرهنگ جامعه بشه :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٢٤
٠
٠
حالا که همه میدونم دانشگاه های این وضع رو دارن و جوان توی دانشگاه به هرچیزی فکر میکنه به غیر از درس باید چیکار کرد ......... ایراد کار از کجاست؟ .... دانشگاههای سطح اول چه تفاوتهایی با ما دارن؟
kiana_k
kiana_k
٩٤/٠٣/٢٥
٠
٠
خب من یکم تغییر کردم وتغییرم چیزی نبود جز: دیوانه تر شدم ......خخخخخخخخخخ :)