خانه انجمن کدوم کاراکتر ،کدوم کتاب ؟!
٩٠٠
٤٨
mery

کدوم کاراکتر ،کدوم کتاب ؟!

کدوم کاراکتر ،کدوم کتاب ؟!

چه قدر کتاب می خونی ؟ تا به حال دوست داشتی جای کاراکتر کتابی باشی یا حس کردی خیلی زندگی و رفتارت شبیهش هست ؟

اون کتاب و کاراکتر چی بوده؟

٩٤/٠٢/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
کتاب زیاد میخون...ن تاحالا نشده:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
زیاد میخونم تقریبا! بعضی از شخصیت های رمانا شبیهمه! مثه طلاییه اون دختره! فک کنم خودم بودم خبر نداشتم! :دی
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
نه متاسفانه، اگه این سایتای خبری بزارن ،شاید خوندم .
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
همین دیشب داشت تلویزیون میگفت سرانه مطالعه در کشور با احتساب کتاب دعاها هفت دقیقه است.کتاب داستان که نمی خونم . کارم شده دانلود پلیکیشن های پیامکی یا کتابهایی که به صورت اپلیکیشن ارائه میشن
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
کتاب که زیااااااااااااد میخونم.بیشتر از همه هم با شخصیت "کیت" در کتاب "آرزوهای یک زن" نوشته "سیدتی شلدون" هم ذات پنداری کردم :) اصلا خود خود منه
saiideh70
saiideh70
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
حسنی ما یه بره داشت :دی
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
خیلی وقتِ کتاب با شخصیت نخوندم...هرچی کتاب خوندم بی شخصیت بوده!
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
" توکا " تو " کنسرو غول" شاید که شبیهم باشه تا حدادیدی، شبیه خیلی ها هستش کلا :/
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
من خیلی دوست دارم این کتاب رو بخونم :( ولی تو شهرمون نیست :(
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
واقعا؟ البته منم به زور پیدا کردم و رو دستش باد کرده بود البته. دقیقا چهارتا کتاب کنسرو غول ازش خریدم، اخریشم خودم خریدم. اخرم هیچ کدومش برا خودم نموند =)) از اینجا بگیر :) : http://www.ofoqco.com/showbook.asp?id=1482 یا http://yon.ir/AcW8 یا http://yon.ir/WXtu
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
آن شرلی :) البته کتابش که نه فیلمش. خیلی بهم نزدیک بود ، مخصوصا اون قسمتی که تو قایق با دست گل میخوابه ولی قایقش سوراخ بود نزدیک بود غرق بشه بعد گیلبرت میاد نجاتش میده خخخ
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
کارتونش چی؟ ینی تو هم در همون حد کنجکاوی و حرف میزنی؟ موهاتم قرمزه؟ عاشق اونی که نجاتت داد چی هستی؟ :دی
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
کنجکاو که هست ..!! ولی موهاش قرمز نیست !خخخخ حتما شعرشم هر روز با خودت تکرار میکنی ....
Samira
Samira
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
پری منظورت فضول که نبود خخ فوفو من فقط عاشق گیلبرت بودم خخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/٠٩
٠
٠
که عاشق گیلبرت بودی ها... !حالا وایسا! ایشش فک کرده چون وکیله میتونه عشق بقیه ام بدرده! پرو!:دی
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/٠٩
٠
٠
عشق دزدی چیه بیتربیت خخ آقامون دعوا میکنه از این حرفا نزن :دی من گفتم اون صحنشو دوست داشتم=))))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/١١
٠
٠
تا حالا فکر میکردم من آنشرلی ام :|خخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/٠٨
٠
١
کتاب؟....کتاب چیه؟..... شیب؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/٠٨
٢
٠
شما هنوز این بنده خدا رو ول نکردین؟؟!گناه داره بابا دیگ دهع!
zakhar
zakhar
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٢
کتاب؟ شیب؟ شیب دار؟ سرملی؟ (آیکون استرس فراوان به همراه ور رفتن با دست ها به سبک بیژن استرس)
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
کم میخونم این روزا متاسفانه...اره شده ولی الان اسم کتابش یادم نمیاد...بیشترم با اون شخصیتای بد بخت بیچاره همزاد پنداری داشتم:/
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
هوووم؟عاره البته من داستانی زیاد نمیخونم یعنی یه زمانی میخوندم ولی الان کمتر الان بیشتر شعر میخونم ولی به علت شایعه پراکنی های زیاد در این منطقه نمیگم میخواستم مثه کی باشم:دی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
ولی تا یادم میاد شبیه قهرمانا نمیخواستم باشم:/خعلی خونکه البته شبیه ادم بدا هم نمیخواستم باشما!یه چیزی اون وسطا که یه نقش تاثیر گذارم داشته باشه:دی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
البته مامانم میگن توی دوسالگی یه بار داشتم کارتون نگا میکردم زدم زیر گریه بعد کاشف به عمل اومده یکی کیک شخصیت کارتونی رو به زور گرفته خورده منم همزاد پنداری کردم زدم زیر گریه:/
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
کتاب میخونم تقریبا زیاد و بلی دوست داشتم که جای یک کاراکتر باشم ، مثلا جای اون خواهر شیطونه تو کتاب گریز دلپذیر آناگاوالدا :)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
کتاب خوبیه.چیزی شبیه یک روز مرخصی اضافیِ حین خدمت٬ کمی مهلت٬ فاصله ی بین دو پرانتز٬ یک لحظه لطافت. چند ساعتی که از دیگران ربوده بودیم...
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
کتاب نمیخونم
judy_abbott
judy_abbott
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
کتاب زیاد میخونم.......هر کتابی ک میخونم کلمه ب کلمش خودمو میزارم جای شخصیتاش!......تا دو ماه بعد خوندن کلبه ی عمو تم تو خونه از اینسر ب اون سر فرار میکردم مثلا از دست شکارچیان برده!.....بعد هری پاترم تا یه هفته ملاقه آشپزخونه یا مگس کش دستم بود میکوبیدم درو دیوار میگفتم استوپفای!......بعد جین ایرم ک دیه هیچی عاشق یه ادوارد راچستر خیالی شده بودم!..خخخ
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
کتاب زیاد میخونم ....در حین خوندن خودمو جای شخصیت اصلیش میزارم .ولی وقتی کتاب تموم میشه کلا همچی فراموش میکنم خودمو زیاد درگیر نمیکنم........ولی وقتی هری پاتر میخونم خیلی دلم میخواست جای اون باشم :)
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
کتاب زیاد می خونم .کتاب شازده کوچولو با ترجمه احمد شاملو رو خیلی دوست دارم.ولی با هیچ شخصیتی همزاد پنداری نکردم.
حسنک کجایی؟
حسنک کجایی؟
٩٤/٠٢/٠٨
٠
٠
من کلا بچه کتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاب خونی نیستم .......... زیاد با کتاب سرو کار ندارم ........ فقط همون کتاب درسیامو میخونم ...... ولی کتاب شعر و شاعری رو دوس دارم بعضی موقع ها میخونم ......... ولی در کل کتابی نیستم ...... دوس داشتم باشم ولی خب دیگه چیکار کنم ..... هعععععی
m_fanaei
m_fanaei
٩٤/٠٢/٠٨
٣
٠
هر کتابی میخونم فکر میکنم خودم شخصیت اصلیش هستم :))) حتی اگه یه اسب از کره مریخ باشه :))
sorme
sorme
٩٤/٠٢/٠٩
٠
٠
منم همينطور!
e_frozen
e_frozen
٩٤/٠٢/١٢
٠
٠
دقیقا همینه
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٢/٠٩
٠
٠
سلام ... من کتاب ؟؟؟؟؟
bano iran zamin
bano iran zamin
٩٤/٠٢/٠٩
٠
٠
من اگه بگم روزی یک کتاب تموم میکنم دروغ نگفتم عاشق مطالعه ام جدیدترین کتابی که دارم میخونم جشن حنابندان .وشخصیتی ک هدوست داشتم جای طرف باشم کتاب قرارنبود بانو هما پوراصفهانی نقش ترساروخیلی دوست داشتممممممممممممممم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/٠٩
٠
٠
واقعن دلنیا؟ شبیه اونم بودی؟ :)
mina_h
mina_h
٩٤/٠٢/٠٩
٠
٠
اره ترسا خیلی خوب بود:))))))
bano iran zamin
bano iran zamin
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
نه بابامن کلی بااون فرق دارم اون کجامن کجاازشخصیتش خوشم میاددددددددددددددددد
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/٠٩
٠
٠
کتاب چی هست
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠٢/١٠
٠
٠
کتاب زیاد میخونم ولی شخصیتش مث خودم نبوده.
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/١١
٠
٠
هر کتابی که میخونم، خودمو جای شخصیت اصلی میزارم، حالا به زندگیم بخوره یا نه، ولی واقعا حس میکنم
e_frozen
e_frozen
٩٤/٠٢/١٢
٠
٠
آره
e_frozen
e_frozen
٩٤/٠٢/١٢
٠
٠
رمان زیاد میخونم . بنظرم رمان ژانته آ در خیابان های پاریس بهتر از همه بود. امممممم تو اون رمان بیشتر کسی که زندگی و افکار و اخلاقش مث من بود اسمش نلی ژانته آ بود .
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
خیلی کم...بهله....حالا حکایت ماست عمران صلاحی :))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
پرسش و پاسخ......پرسش: آقای حالا حکایت ماست! هرچه به مغزمان فشار آوردیم، فرق محقق و متفکر را نفهمیدیم. لطفا شما بفرمایید فرقشان چیست؟ پاسخ: فرقشان این است که اگر از محقق بپرسی ماست چیست؟ جواب می دهد یکی از مشتقات شیر است، و طرز تهیه اش را هم برایت شرح می دهد...اما اگر از متفکر چنین سوالی را بکنی، جواب می دهد: سپیدی سرگردانی است که از راه شیری می گذرد و با حلقه های سبز بر مدار گلو می چرخد. منظور متفکر از این تفسیر، خوردن یک قاشق ماست و خیار است.
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
نتیجه اخلاقی....حالا حکایت ماست با این روزگار وارونه....نمی دانیم ما کج راه می رویم یا فلک بر مداری کج می چرخد.دو راه بیشتر نداریم، یا باید کاری کنیم که روزگار با ما راست باشد، یا باید کاری کنیم که خودمان کج شویم تا روزگار کج مدار به نظرمان راست بیاید.اما آنقدر روزگار آشفته است که نمی دانیم چه چیزی راست است و چه چیزی کج، تا خودمان را با آنها میزان کنیم.
zahra_t_97
zahra_t_97
٩٥/٠٧/٢٨
٠
٠
کتاب زیاد میخونم استا توی رمان ارزوهای بزرگ