خانه انجمن پزشکان کم ظرفیت یا سریال کم کیفیت؟
٦٥٤
٥٠
SE7EN

پزشکان کم ظرفیت یا سریال کم کیفیت؟

پزشکان کم ظرفیت یا سریال کم کیفیت؟

چند وقتی هست که بدجور سریال در حاشیه به حاشیه رفته حالا شما نظرتون در این مورد چیه؟ آیا  قشر پزشکان ما ظرفیت بالایی ندارند یا اینکه سریال در حاشیه با کیفیت پایینی روبه روست؟...

٩٤/٠١/٢٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠١/٢٧
١
٠
نه...مشکل از ماهاست...نه فقط جامعه پزشکی...ماها استانه تحملمون پایینه
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠١/٢٧
٠
٠
عجب انجمنیه ها!!!!!بعد دوساعت هنوزم اولم!!!
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٩
٠
٠
چرا مشکل از شماست؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٩
٠
٠
چرا استانه تحمل شماها پایینه؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٩
٠
٠
اصلا مشکلت از کجاست؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٩
٠
٠
چرا بعد از دو ساعت اولی؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٩
٠
٠
اصلا چرا اولی؟؟
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٤/٠١/٢٧
١
٠
به نظر منم ما بی جنبه ایم
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٨
٠
٠
من که جنبه دارم:)تو رو نمیدونم:))خخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠١/٢٧
٢
٠
سلام ... پزشكان كه تا حالا از خود ظرفيت نشان نداده‌اند و احتمالا اين حاشيه كمي با واقعيت برابري دارد كه پزشكان دست به ريش شده‌اند
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٨
١
٠
صد در صد....خیلی از پزشکا دزدی میکنن..خوب کار نمیکنن...چندین مثالم میتونم بزنم..
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠١/٢٧
٠
٠
:////
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠١/٢٧
٢
٠
پزشکان کم ظرفیت هستن و ظاهرا به خودشون شک دارن که در حاشیه رو جدی گرفتن !
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠١/٢٧
١
٠
فیلمش عالیه...مردم بی جنبه ان:دی
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٤/٠١/٢٧
٠
٠
اینکه از پزشکان انتقاد بشه عالیه ولی این سریالو خیلی ابکی ساختند .
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٨
١
٠
خیلی هم ابکی نیست...یکم کمتر از خیلی ابکیه....این سریال میکاعیل قشنگه:)
Cold
Cold
٩٤/٠١/٢٧
٠
٠
نگاش نکردم...ینی نتونستم نگاش کنم...
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٨
٠
٠
:((
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠١/٢٧
٠
٠
چیشده؟دعوایه؟
هاچ
هاچ
٩٤/٠١/٢٧
٠
٠
نه شما به خوتان زمت ندن! شما هم نتنستن یک دس لباس زنبوری ر بری خوتان جور کنن!؟
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠١/٢٨
٠
٠
چرا بابا ۱۱۰ تومن پول دادم خریدمممم با همون لباسا تو مبارزه دستم شکست دیگههه
هاچ
هاچ
٩٤/٠١/٢٨
٠
٠
:|
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٨
٠
٠
گرفتن تو خیابون کتکش زدن میگه مبارزه:))خخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠١/٢٩
٠
٠
هه م نص چی میگی یره مگه من دعواگرم ک تو خیابون با هرکی رسید بگیرم دعوا کنم؟ اتفاقا من همیشه از دعوا دوری میکنمو اصلا ازین کار خوشم نمیاد هر خشونت و انرژی هم ک دارم تو همون باشگاه تخلیه میکنمش ک ب بیرون و خونه نکشه :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٩
٠
٠
برو پسرم..عکستو تو کلانتری ها زدن به عنوان زورگیر:))خخخ زیرشم نوشتن قودا
هاچ
هاچ
٩٤/٠١/٢٧
١
٠
پزشک های ما هزار تا کار می کنن. رشوه می گیرن. مریض ها رو به زور می کشن اتاق عمل. قصابیشون می کنن. می کشنشون. حالا تحمل دیدن حقایق و دسته گل های خودشون رو ندارن.
سحر نیکوعقیده
سحر نیکوعقیده
٩٤/٠١/٢٨
٠
٠
دقیقا!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠١/٢٨
٠
٠
همه هم که اینجوری نیستن دیگههه!! پزشک خوب و متعهد هم هست.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/٢٨
٠
٠
البته که همه اینطور نیستند اما بالاخره نباید اینقدر "تابو" باشه و "هاله تقدس" داشته باشن که نشه چهار کلام حرف زد. من بارها برخوردهای مستقیم داشتم... کلا زاویه نگاهشون به جامعه "های انگل" هستش... از بالا به پایین... چیزی شبیه مثالِ "تافته جدا بافته". در حالیکه در کشورهای توسعه یافته همونقدر که تکنسین تعمیرات آبگرمکن دارای احترام و مزایاست، پزشک هم هست.... اما اینکه... دوستِ پزشکِ محشر هم دارم.. قصدم بدگویی و مذمت نیست اما واقعا باید بالاخره یه جایی یه روزی یکی (یه سریالی، فیلیمی، کتابی... چیزی) یه تلنگری بزنه و تابو ها رو بشکنه. همه انسانیم. دکترای ادبیات با دکترای پزشکی مگه فرق دارند از لحاظِ رتبه علمی؟ یا با دکترای دراماتولوژی؟ یا دکترای عمران؟... اشکال یه جای دیگه است... :(
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠١/٢٨
٠
٠
دقیقا منظور من هم واژه "همه" بود جناب شمشیری!!!! و شما اینجا علیرغم تلاش برای "تعادل" واژه "کلا" رو بکار بردید که جمله اولتون رو نقض میکنه!!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/٢٩
٠
٠
نقضی نبود! در تکمیل کامنت شما و خانوم هاچ بود! فقط همین!
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/٠١/٢٨
٠
٠
هردوتاش
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠١/٢٨
٠
٠
با توجه به شنیده ها، متاسفانه سریال در حاشیه با سانسورهای زیادی مواجه شده و برخی از قسمتهای سریال زیادی بیمزه شدن و نمیشه "طنزپردازی" واقعی رو دید و لبخند زد اما بعضی قسمتها هم حرفهای خوبی برای گفتن داره و گلایه های واقعی و دردهای جامعه س ...
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٤/٠١/٢٨
٠
٠
خب راستش سریالش هم به اندازه ی سریال های قبلی مهران مدیری جذابیت نداشت! البته جنبه ی ما ها هم کمه.
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠١/٢٨
٠
٠
هم پزشک خوب و متعهد داریم و هم برعکسش رو . به طور کلی بی ظرفیتی از ماست ، طبیعتا توی طنز اغراق باید باشه که چذابش کنه با توجه به اینکه جنبه ی اجتماعی هم داره خیلی طبیعی میساختن دیگه طنز نبود.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠١/٢٨
٠
٠
دقیقا سحرجان! من هم معتقدم که هردوش وجود داره! کاش صفر و صدی فکر نکنن آدما ...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/٢٨
٠
٠
... و هیچ چیزی قطعی نیست. البته که پزشک متعهد زحمتکشی که سالها با شرایط سخت یک منطقه محروم میسازه هم داریم... یا پزشکی که از استراحت و سفرش میگذره و میره اتاق عملِ رایگان حتی. اما خب این واکنش ها منو یاد فیلم شوکران انداخت و انتقاد جامعه پرستاران! یا نمونه های بیشمار دیگه ای که هیچکی یادش نباشه من یکی خوب یادمه چون رشته و شغلمه! آستانه تحمل ما بالا نیست. این سریال که خوبه اما شما تصور کنید ما تا الان حتی اجازه پیدا نکردیم یک "پلیس بد" به تصویر بکشیم! یعنی نداریم واقعا؟ ... و یا سایرِ حوزه هایی که ... بگذریم! :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٨
٠
٠
خیلی ها جنبه ندارن...میگن اینکه دکترهایی از فیلیپین میان حقیقته..بعدشم این سریال داره نقاط ضعف پزشکی رو نشون میده..
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٨
٠
٠
بعدشم اون دکتر هایی که ب خودشون شک دارن ناراحتن..اونایی که کارشون درسته مشکلی نداره...ایا با دیدن این فیلم ما ب دکتر ها به چشم یک انسان پولکی یا کلاهبردار نگاه میکنیم؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٨
٠
٠
از جنبه خودمونم بگم که کل اینجا واس ماس...ینی تا یک جمله تو سریالای مهران مدیری میگن همه تکرار میکنن...کاش یکم چیزای اموزنده هم توش بذارن و ما یاد بگیریم
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠١/٢٨
٠
٠
در حاشیه که قبلا قرار بود با اسم اتاق عمل پخش بشه ، مثل اینکه حتی با تغغیر اسم هوشمندانه ش هم نتونست از حواشی بعد از پخش جلوگیری کنه... به نظر من این سریال واقعیت های تلخ در جامعه پزشکی رو خیلی خوب به تصویر کشیده ولی متاسفانه با سانسور بخشهای زیادی از این سریال و بازسازی مجدد صحنه ها مواجه شد ...
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠١/٢٩
٠
٠
به نظر من چون واقعیت های زشت دنیای پزشکی رو خیلی صریح بیان میکنه اینقدر بهش اعتراض میشه. در صورتی که همه این اتفاق ها وجود داره
bano iran zamin
bano iran zamin
٩٤/٠١/٢٩
٠
٠
به نظرمن سریال فوق العاده ایست اقشارجامعه نبایدبا دیدن سریالهای طنزززودگاردبگیرن چون درسته که طنز یک خورده اغراق داره ولی واقعیتهای جامعه روبه راحتی بیان میکنههههههههههههه
faride
faride
٩٤/٠١/٢٩
٠
٠
خب الان من چی بگم؟! امروز شنیدم یکی از اقوام دندونشونو جراحی کردن...تا چندوقت درد داشتن و ورم داشته...پیش دکتر که میرفتن میگفته طبیعیه خوب میشه...بعد رفتن عکس گرفتن دیدن دکتر عزیز یکی از وسایلشونو اونجا جا گذاشتن! :/// ...این سریالم دقیقا این موردو تو یه قسمتش نشون داد! من دیه حرفی ندارم! -___-
f_naderi
f_naderi
٩٤/٠١/٣٠
٠
٠
مسائلی که تو سریال نشون میده واقعیته که خیلی اغراق توشه.بعدشم من این سریال رو 6-7 قسمت بیشتر ندیدم چون کلا سریال و فیلم نگا نمیکنم اما همین چندقسمتشم که دیدم خوشم نیومد کارهای قبلی مدیری بهترتر بود.
poone_panahi
poone_panahi
٩٤/٠١/٣٠
٠
٠
به نظرم کار قوی ای نیست ولی خب ...
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠١/٣٠
٠
٠
یه کم هردوش :)
حسنک کجایی؟
حسنک کجایی؟
٩٤/٠٢/٠١
٠
٠
منم با نظر بعضی از دوستان موافقم ما جنبه نداریم ........... بابا ی سریاله دیگه صرفا جهت خنده دیگه انقد حرف و حدیث که نداره ......... سریاله خوبیه .......... هر سریالی ی بخش تخیلی داره ی بخش واقعی ...... ب نظر من سریاله خوبیه ..........
h - razavi
h - razavi
٩٤/٠٥/١٤
٠
٠
ایرانیا تو این چند سال نشون دادن واقعا قشر کم ظرفیتی هستن. به افتخارشون... نمیشه که فقط در مورد هنرمندا گفت و اون هارو نقد کرد...
لیلی
لیلی
٩٤/٠٥/٢١
٠
٠
وقتی اسم سریال در حاشیه است لزومی نداره پزشکان نازک نارنجی حساس بشن حاشیه است بابا! در واقعیت ک نیست