خانه انجمن ازدواج با داداشی!
١٠١٣
١٠٤
بهمن بهمنی

ازدواج با داداشی!

ازدواج با داداشی!

دقت کردین تو دانشگاه یه عده دختر و پسر یکدیگر  را به اسم داداشی و یا این که : مثل خواهرمه صدا می زنند ؟ !

تصور کنید همین خواهر و برادر بودن شروع یک رابطه می شود و در نهایتاً می بینی کاربه جاهای " مثلاً ما با هم زن و شوهریم" می رسد ! 

به نظر شما این نوع رابطه خواهر و برادری منطقی است ؟

٩٤/٠٤/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
h.naderi
h.naderi
٩٤/٠٤/٢٤
٦
٠
یکی واسه من رابطه داداشی- خواهری دو تا نامحرم رو تعریف کنه تا برسیم به قسمت بعدی :)
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/٢٤
١
٠
وجود نداره نوعی توهم فانتزیه که طی چند سال اخیر ایجاد شده و چند سال آبنده پس از تعداد زیادی شکست عشقی از بین میره :))
میرزا
میرزا
٩٤/٠٤/٢٤
١
٠
ایضا تعارفات بی معنایی برای توجیه یک رابطۀ عشقی.
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
الکی مثلاً تو خواهر نداری و اون برادر نداره ! اون چیزی که من دیدم اینه که اولش یک رابطه مثلاً مثل خواهر و برادره !مثلاً من دست تو رو می گیرم یعنی دست خواهرم تو دستم هست !یامثلا میاد بیرون معرفی میکنه این فلانی داداشمه :| !
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
یه نوع کلاه شرعی است که یه عده بی خیال سر خودشون میذارن و فکر میکنن میتونن رو سر بقیه هم بذارن!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٤/٢٤
١٣
٢
احمقانست بهمنی جان. هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره. هیچ پسری جز برادر خودت برات داداشی نمیشه و هیچ دختری به جز خاهرت خودت آجی :| مثل آدم بگن دوستیم این مسخره بازیای تینیجری چیه :|
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٤
١
٠
بله رویا خانم اصلش همین موضوع هست ! من فکر می کنم یک طرف می خواد علاقش رو ، دوستاشتنش رو ابراز کنه و اون دختر چون یکی دیگه رو دوست داره ! و روش نمیشه به اون پسر هم نه بگه بهش میگه : تو مثل داداش منی ! یعنی حواست جمع باشه که به من نزدیک نشی !مثل اعراب دوران جاهلیت که به همسراشون می گفتند تو مثل مادر من هستی و نوعی طلاق تلقی می کردند و آیه قرآن نازل میشه که ما اصلاً چنین تعریفی نداریم و براش حد مشخص می کنند.
meshkat
meshkat
٩٤/٠٤/٢٤
١
٠
فارغ از قضیه ازدواج، باور نمیکنم کسی به افرادی غیر از خواهر و برادر واقعیش، حس خواهر-برادری داشته باشه! هیچوقت هم از این الفاظ استفاده نمیکنم! این نوع رابطه، به غایت، خنده داره!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
:) ! در عین خنده دار بودن داریم !
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/٢٤
١
٠
بی منطقه و خیلی هم عجیب. از اولشم از هم خوششون میاد روشون نمیشه میگن خواهر و برادریم :| استغفرالله. حالا اینایی که تو نت به هم میگن داداشی تو سایت های مختلف و دختره یه چند سال از پسره بزرگتره و کلا هیچ وقت همدیگه رو ندیده و نخواهند دید یه مقدار میشه یه جوری فرضش کرد، ولی کلا لفظ خواهر من یا برادر من محض احترام استفاده میشه نه که واقعا همچین چیزی باشه.
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
بله همین طور هست ! علاقه ای که با فرض رابطه محارم آغاز میشه
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٢٤
١
٠
اصلا اصلا اصلا و به هیچ وجه...این رابطه ها درست نیست که اولش برادر و خواهر باشن باهم و بعد...///هیچکی عین داداش خوده آدم نمیشه هیچکی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
البته من هم خواهر ندارم و قطعا هیچکس خواهر تنی آدم نمیشه :)
tanin
tanin
٩٤/٠٤/٢٤
١
٠
من تازه شنیدم:|:دی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
:/
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٤
١
٢
ما که تا به حال اینجوری تو دانشگاه هم رو صدا نزدیم
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٤
١
٠
:) حتما اونوزا هنو باب نشده
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٤
٢
٢
من به پسرها معمولا برادر میگم ولی به خانم ها نه، اونها رو خانم فلان صدا می زنیم، آخه زشته به طرف بگی مثلا خواهرم بیا بریم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
من داغون اون صدا کردنتم:)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
:) ! جمله سنگین شد آقای خسروی !
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
ما استادامون به ما می گن آقایون و خانم ها ، پس از ما هم انتظار میره که همینجوری هم رو صدا بزنیم
میرزا
میرزا
٩٤/٠٤/٢٤
١
٠
صد در صد منطقی نیست، ما خواهر و برادر دینی در عرف دینمون داریم، اما به نظرم استفاده از این دو واژه، آن هم برای ارتباط، آن هم از نوع نامشروع، یه جورایی خیانت به پاکی و درستیِ این کلماته!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
آقای میرزا جوابتون رو توی مطلب آخرم دادم...:)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
:) احسنت حق مطلب رو تو یک جمله بیان کردین:)
میرزا
میرزا
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
بله خانم عقیقی، ممنون.
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
:)استاد همه چیو یک عده به سخره گرفتن
میرزا
میرزا
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
دقیقاً محمد حسن...
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
این کلیپ به خوبی جواب میده به این سوال http://www.aparat.com/v/6AGUg
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
پس واجب شد ببینمش:)
آتی
آتی
٩٤/٠٤/٢٤
٦
٠
این که اولش بهم بگن داداش و آبجی ولی بعدش بشه علاقه و اینا خیلی مسخرس بستگی داره با چه دیدی بهش نگا کنی ... از 100 این جور افراد 95 رو میزاریم واسه اونایی نیت خواهر برادری ندارن و قصدشون یه چیز دیگه ست ولی بهانه ای ندارن 5 درصدم واسه اونایی که واقعا به دختر مردم یا پسر مردم به چشم خواهرو برادرش نگا میکنه ........ ولی در کلی خیلی مسخرس به کسی بگی ابجی و داداش اونوقت بعد دو روز بگی من به تو علاقه داشتم ... واقعا یه سری ابجی و داداشا هستن که نگاشون پاکه بدون قصده ولی خیلی محدودن خیلی کم
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
:) انشاا..که خیره همون 5%
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
همون 5 در صدم مزخرفه...چ دلیلی داره یکی بگه فلانی ابجیمه:/
ana_jan
ana_jan
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
نه اصلا باحال نی من تازه عضو شدم و ی سوال داشتم چرا وقتی تو انجمن ی گفتوگو جدید میزارم مثلا تو قسمت تفریح ی گفت و گو مینویسم حتی بعد از سه روز باز هم گذاشته نمیشه؟؟؟اصولا بعد از چنند روز گذاشته میشه
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
:) از خانم پاییز بپرسین
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
بره که حجم انجمن ها زیاده....تا نوبت بشه طول میکشه..جدای از اینا بعضی انجمن ها تکراری یا مشکل دار هستند و حذف می شوند...در ضمن به جمع جیمیان خوش امدید:)
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٤
١
٢
یک دفعه ای به اسم کوچیک صدا کنن هم رو دیگه،
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
خوب صدا می کنن دیگه..کجای کاری
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
کجا؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٥
٠
١
تو سطح جامعه دیگه:/
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
قدیما پسره/دختره میگفت :این آقا/خانوم مثل برادرمه/خواهرمه ،یعنی من نمیخوام باهاش ازدواج کنم و با این حرف میگفتن که همچین چیزی اتفاق نمیافته و بر خودشون حروم میکردن.اما الان خواهر و برادری اینا خنده داره چون دوس پسر و دوس دختر بک اپ هستن .این اسامی رو هم به گند میکشن.البته از یه جایی این مسئله آب میخوره که شاید دوستان بدونند منم چون به شدت این مسئله وقیحه نمیگم. تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
:)بله
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
الانه که یک کم نیما رو تحریک کنی هفت هشت نفر رو تیکه تیکه می کنه:)ریلکس ریلکستر:)
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٤/٢٥
١
٠
در شهر به بنده پیشنهاد شد داداش چند نفر بشم اما بنده قبول نکردم:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
من رسما اعلام می کنم در مورد شما عب نداره...شما از الان ازادی هر کی پیشنهاد داد قبول کنی...تو خیابون راه میری همه فرار میکنن از وحشت برا ما قمپز در می کنی:)
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
البته بهم گفتن بیا سوشیال فرند باشیم اما چون معنیشو بلد نبودم گفتم شاید فحش باشه قبول نکردم.تازه بهشون گفتم سوشیال فرند خودتی بی ادب....نمیدونم چرا ناراحت شدن :)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
وات؟:)
HAF
HAF
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
مگه داریم... مگه میشه..یعنی چه خدا بخیر کنه..من به داداش خودم نمیگم داداشی حالا چطور اونا به پسر غریبه دو روز آشنا میگن داداشی!!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
:/ والا
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
اصلا این مدل را ندیدم ولی به نظرم قطعا بی معناست و غیرمنطقی.فکر نمی کنم تعداد این رفتارها زیاد باشد
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
دره زیاد مره
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
این الفاظ جنبه سو استفاده دارند و به هیچ وجه عقلانی به نظر نمی رسند
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
فقط داداش آدم میتونه داداش آدم باشه ولا غیر !!! :|
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/٢٤
١
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
sjalal
sjalal
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
من هم متقابلا از شما
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
ما هم:)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
مو هم:)
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
تو خوشیامون جبران کنید :)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
خدا کسی رو اینطوری ضایع نکنه :| خخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
وای فاطمه خخخخخخ تو کلا باعث شادی هستی چ اینور چ اونور خخخخخ
فاطيما
فاطيما
٩٤/٠٤/٢٤
١
٠
http://nikolaa.blogfa.com/post/480 زياد طولاني نيس بخونيدش :|
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
لایک فاطیما جان!=)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
راستش یاد عربای جاهلیت افتادم! اینکه به زنشون میگفتن تو مثل مادر منی!:/به نظرم این اصلا معنی نمیده ! خودشون وهمه هم میدونن که ببخشید ولی اینا همه چرت و پرت چه بسا خیلی از اینایی که مثلا خواهر برادن بعدا باهم ازدواج نکردن:|
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
واقعا بی معنی و مزخرفه
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
بله دقیقا ًاون بالا هم من اشاره کردم:)
Cold
Cold
٩٤/٠٤/٢٤
٢
٠
کلا همیشه از اینجور لفظا و این رابطه ها بدم میومده...مضخرفه!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
موافقم:)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
:) ! انگاری که حس بدی به آدم دست میده !
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
واقعا که مسخره س ... دیگه بدتر از این نمیشه ... منم با نظر بچه ها موافقم فقط برادر آدمه که میتونه برادر آدم باشه... :/
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
توجیح کار خطاست...صد در صد مخالفم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
اول کلمه مقدس عشق بازیچه هوس شد الان واژه برادر و خواهر .......داریم تمام ارزش هامونو بی ارزش می کنیم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
چ لزومی داره یکی بیاد داداش یکی بشه؟مگه خودش خواهر نداره؟حالا فرض کنیک نداره..خیلی مشتاقه بره برادر یک پسر بشه....والا برای گول زدن مردم دست ب چ کارهایی نمیزنن...بعد میگن چرا برکت رفته
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
:) ! بعضا پسر ها مهندسی فکر می کنند برای کسب یک سری فرصت ها
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
کلن این افرادی ک این حرفو میزنن،خعلی خونوکن!:|
aassak13
aassak13
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٣
خونوک نیستن چیزن
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/٢٤
٠
٠
کامنت من منشوری بود که حذف شد ؟ :/
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
نوچ نوچ:)
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
:))) به خدا نبود :)))
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/٠٤/٢٦
٠
٠
شاید نرسیده (:
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
خب بگن همو دوس دارن دیگه چرا خونوک بازی درمیارن:|
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
چون خونوکن :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
ینی کامنتم نرسیده؟تشکر:|
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
:) تشکر که دوباره کامنت دادین
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
هه/اونکه داداشی و آبجی نداره مثل من پس چیکار کنه!!!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
:) ! خب زن بگیرید ! نمیشه که آبجی ردیف کرد ، ولی باز رفیق خوب پسر میشه تقریبا! 50%مثل برادر آدم باشه
sahar_m
sahar_m
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
:/ با خانواده ی گرامی صحبت کنید مشکلتون رو حل کنن ، بقیه جامعه مسئول نیستن :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٤/٢٧
٠
٠
شما بیا داداش مو بوشو:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
خیر.....نه منطقیه...نه مطابق عرفه...نه پسندیده ست...کلا پر از عیب و ایراده... من یکی در مواجه با همچین آدمایی غصم میگیره :(
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
:) ! ممنون خانم دنیا دیده
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٥
٠
٠
:) خب به لطف خدا این دقدقه هم مطرح شد ! قست جسارت نبود فقط بیان دیدگاه بود ، همین انشاا.. که خدا برادر و خواهر حقیقی به همه بده ، لااقل برای نسل پیشرو با فرزند بیشتر این اتفاق رفع بشه :)
راتا
راتا
٩٤/٠٤/٢٦
٠
٠
موضوع جالبی بودجناب مهندس......بابالجم میگیره مفهوم عشق وعاشقی روهم مسخره میکنن بااین مفاهیم ساختگی والکی.....اگه به یکی علاقمندمیشی مثل آدم رابطه داشته باش واگه قسمت شدازدواج می کنیداگرهم نشدانشالله هرکدوم ازدوطرف خوشبخت بشن:))))....تمام
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٦
٠
٠
بله خوب همش همینه ! باس ادم جسارت گفتن رو داشته باشه :) ممنون
v-qavam
v-qavam
٩٤/٠٤/٢٧
١
٠
جالبه هیشکی حنی یه نفر هم موافقت نکرده:) همه موافقن و تایید و اعلام انزجار کردن:) جالبه
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠١
٠
٠
مرگ بر امریکا:)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠٤/٢٧
٠
٠
:) انشاا که خیره وحید جون
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠٤/٢٩
٠
٠
وااااااای خدایااااااا اینقدر غلط املایی تو این کامنتا دیدم سرم گیج رفت.مخالفم.انجمنه خوبیه حیف دیر رسیدم:دی
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠١
٠
٠
؟؟؟
مریم_ن_ر
مریم_ن_ر
٩٤/٠٤/٣٠
٠
٠
این یعنی اباهی گری. بلایی که امروز داره به شدت گسترش پیدا میکنه. دوستان عزیزم باید قوه ایمانمون رو به شدت تقویت کنیم .
م-نص
م-نص
٩٤/٠٥/٠١
٠
٠
:)