خانه انجمن تعبیر خواب من چیه ؟
٦٦٨
٤٩
mery

تعبیر خواب من چیه ؟

تعبیر خواب من چیه ؟

چه قدر به خواب دیدن و تعبیر خواب معتقدین ؟

خوابتوتعبیرمی کنی یا توجهی بهش نمی کنی؟

٩٤/٠١/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
تا حدودی معتقدم
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
تو این روزگار به چیزایی که تو واقعیت میبینیم نمی تونی اعتماد کنی دیگه خواب که جای خود داره! نه اعتقاد ندارم...
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٥
٠
٠
:/
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٥
٠
٠
مگه چی دیدی؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٥
٠
٠
چرا دیدی؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٥
٠
٠
با کی دیدی؟؟
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠١/٢٥
٠
٠
:/
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٥
٠
٠
:|
mina_h
mina_h
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
من خواب نمیبینم اگر هم ببینم ی چیزای چرت و چرتی میبینم که چی....
سحر نیکوعقیده
سحر نیکوعقیده
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
اعتقاد دارم چون از همون دوران کودکی بیشتر خوابام تعبیر می شدن... جوری شده که خواب هام رو همیشه یک نشونه می بینم..البته بعضی خواب ها هم ناشی از همون شام زیاد خوردن و اینجور چیزاست :/ که خود آدم اینو متوجه میشه که این خواب تعبیری نداره.
faride
faride
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
بعضیاشونو دوس دارم ببینم تعبیرش چی میشه! البته خوابای بدو تعبیر نمیکنم یه صدقه میدم و تمام...اما خوابای خوبو بعضی وقتا چرا تعبیر میکنم...بعضیاشم درست بوده!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
انقدر خابای درهم و برهم میبینم که ترجیح میدم به تعبیرش فکر نکنم.چند شب پیش خاب میدیدم تو سخنرانی چگوارا نشستم و دارم براش دست میزنم :|
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
:))))))))))))))))
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
منکه کلا چشامو ببندم وا کنم صبح شده دگه والا....
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
به بعضی از خواب هام اعتقاد دارم، همون میشه.... بعضی موقع ها دنبال تعبیر هم میرم..... البته کم اعتقاد دارم نه خیلی
Cold
Cold
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
خوابای پرت خیلی زیاد میبینم...تقریبا هرشب خواب میبینم (انقد که روانم آسودست)...کلا دنبال تعبیر نرفتم هیچوقت...ولی خوابای خوبم زیاد دیدم :))
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
از تعبیر خواب که خوشم نمیاد ، خوابم رو هم که کلا بعد بیدارشدن فراموش می کنم چی دیدم
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
من خیلی وقتا خواب میبینم که مثلا دارم با رونالدو حرف میزنم و باهم داریم میریم تفریح.یا خواب میبینم که تو سانتیاگو برنابئو ام و دارم بازی ال دربی رو میبینم و دارم تیمم رو تشویق میکنم و بعدشم میرم از بازیکنا امضا میگیرم و باهم عکس میندازیم.الان این تعبیرش چی میشه؟؟:)
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
تعبیرش این است که شما به زودی به مادرید سفر می نُمایید :)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
سلام ... ميگزارم تعبير شوند بعدش مينشينم و ميگم واي قبلا خوابش را ديده بود و افسوس مي‌خورد. نيست كه غم ندارم دنبال افسوس مي گردم
bano iran zamin
bano iran zamin
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
من تقرباهرشب خو.اب میبینم وهرروزصبحم تعبی رمیکنممممممممممممم وتقریباازصددرصدخوابام 50 درصدش به واقعیت تبدیل شده ستتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
99%خوابایی که میبینم تار و گنگه اصلا متوجه نمیشم کجام و دارم چکار میکنم . اون یه درصدم بابا بزرگم با شلوار خشایاری و زیر پوشی که همیشه تنش بود ، میاد تو خوابم و ما رو با حرفا و فحشاش مستفیض میکنه
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
اتفاقایی که در روز واستون میوفته رو خواب نمیبینین؟؟؟ خواب گذشته ؟؟؟ خواب چیزایی که بهش فکر میکنین؟ چه میدونم خوابی که وقتی بیدار میشین از اینکه همش یه خواب بوده خوشحال بشین...
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
نعععع.
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
99%خوابام همونطور که گفتم خیلی گنگه . مثلا خواب میبینم تماشاگر یه تعقیب و گریزم ، بعد یهو سناریو تغییر میکنه همه میفتن دنبال من ، ازین دست خوابا زیاد میبینم . اون یه درصدم که بابابزرگم خدا بیامرزم میاد بخابم .
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
خب خدارو شکر :)) گفتم الان میگین خواب خاله دراکولارو که میبینم بعد که بیدار میشم خیلی خوشحال میشم که همش یه خواب بوده خخخ باتشکر
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
وای منم خاب اینطوریث زیاد میبینم اقای مهزیار..من ک خیییییییلی تو خابم میترسم...
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
مشکل از گیرندته!یه دستگاه دیجیتال بزار همه رو رنگی میبینی!من ال ای دی گرفتم چند وقت پیش با یه دستگاه دیجیتال!الان وقتی میخوام بخوابم عینک سه بعدی میزنم میخوابم!
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
محسن کلاه سرت گذاشتن !!!! اون چه دستگاهیه که عینک سه بعدی داره اما دیجیتال سرخود نیست ؟؟؟؟!!!! حتما ماسک جوشکاری دادن بهت بجای عینک سه بعدی!!!!!!!!!!!!
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠١/٢٥
٠
٠
عی بابا!!!چرا زودتر نگفتی پس؟؟
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
من خواب میبینم اما صبح که از خواب پا میشم یادم میره چی خواب دیدم :)))) بعضی خوابام رو آره چون مطمئنم یه پیامی داشته خوابم، اما اکثر خوابام پریشان و بدون تعبیرن :)))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
ازین خابایی که بعدا تو بیداری برات اتفاق میفته هم زیاد میبینم :|
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
رویاهای صادقه:)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
من خابام همه سیاه و سفسیده و توی 90 درصدشون من نقش دوربینو دارم و فقط تماشا میکنم(ک البته خیلی بده ک هیچکاری نمیتونم بکنم)تا حالا امتحان نکردم تعبیر خابو....بنابراین نمیتونم بگم اعتقاد دارم یا نع.....
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
معتقدم....خیلی با روال زندگیم تناسب داشته...
aaasaeid
aaasaeid
٩٤/٠١/٢٤
١
٠
بستگی داره کی ببینی.مثلا حدیث داریم خوابی که هنگام قیلوله میبینی صادقه.
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
چ جالب.نمیدونستم
z_zakhar
z_zakhar
٩٤/٠١/٢٤
٢
١
به تعبیر خواب اعتقاذ ندارم ولی به اینکه خوابه زن چپه کاملا معتقدم.... :||||
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠١/٢٤
٠
١
اون که شکی توش نیست .
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
مردام که کلا خواب نمیبینن خخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٤/٠١/٢٥
٠
٠
خخخ اره ایول
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠١/٢٥
٠
٠
کی گفته چپه است؟؟؟
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/٢٤
٠
٠
من اهمیتی نمیدم...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٤/٠١/٢٥
٠
٠
بی توچهم بهش
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠١/٢٥
٠
٠
تعبیرخواب ها چرته همش ،چند تا کتاب خوندم ولی اصلا تعبیراش درست نبوده
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢٥
٠
٠
چ عجب:) کم پیدا
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠١/٢٦
٠
٠
هستم ، همی دورو ورا
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠١/٣٠
٠
٠
تاحدی. تاحدی :)
translator
translator
٩٤/٠١/٣١
٠
٠
تا حدودی زیاد. اقای فرحزاد گفتن همیشه خواب رو به فال نیک بزنید. یک داستانی هم در این مورد هست که خوابی رو به فال بد زدن و همون اتفاق بد افتاد. .. پس همیشه خوش بین باید بود