خانه انجمن من نمی خوام درس بخونم !
٩٠٩
٩٧
Mostafa_h

من نمی خوام درس بخونم !

من نمی خوام درس بخونم !

سیستم آموزشی رو چه طور می بینید، نقاط ضعف و قدرتش رو در کجا می بینی . 

اگرهمین سیستم آموزشی در زمان فرزندتون باشه و فرزندتون به شما بگه دیگه نمی خواد ادامه تحصیل بده ،واکنش تون چیه ؟

٩٤/٠٢/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
سیستم آموزشی؟؟؟ بخدا حیف اسم سیستم!!....یه دانشجو کاردانی فنی رشته برق ،انتگرال و اعداد مختلط و معادله سرعت به چه دردش میخوره؟؟ اگه میخواستیم اینارو بخونیم که خوب میرفتیم ریاضی دیگه...بابا 4 تا درس کاربردی بذارین طرف یه چیزی یاد بگیره فردا از دانشگاه دراومد بهش نگن هیچی بارت نیست !!
j_seyedi
j_seyedi
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
خخخخ...محمد حسین باید در جوابت بگم رشته برق یعنی ریاضی ..فرقی هم نداره از ریاضی بری یا از فنی..تازه درسای کاردانیت راحت..چیزی نداره که..ایشاالله بیای مهندسی...باید ریاضیات مهندسی..جبر خطی..امار و احتمال مهندسی..معادلات دیفرانسیل...محاسبات عددی..کنترل خطی..سیگنال و سیستم...اینا رو بخونی چی میگی؟؟؟؟دادا تو که هنو اول راهیی...برق یعنی تلفیقی از ریاضی و فیزیک...به قول یکی از استاد ها..تو باید شب با انتگرال بخابی و صبح هم با سری فوریه بیدار شی.....بسط های سینوسی و کسینوسی هم جای خود داره..خخخ...
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
اقای سیدی فکر کنم اقای کلد بعد خوندن پیام شما این دار فانی رو وداع بگن و برن دار باقی =))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
پاشین بیاین شرکت ما بفرستمت کارخونه کارآموزی تا همچین درست حسابی عملی یاد بگیری درساتونو:))
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
جلال داداش همون یه درصد امیدی رو هم که به اخذ لیسانس داشتم رو ازم گرفتی :))....چی میشد همین رو دو دسته میکردن؟؟ یه دسته کسایی که میخوان این چرت و پرتارو یاد بگیرن ،یه دسته هم اونایی که حوصله درس ندارن و دنبال کار فنی ان !!
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
اتفاقا یه کارآموزی هم در پیش داریم تو تابستون فک کنم (حالا نمیدونم همین تابستون یا بعدی)...تو کارآموزی هم اتفاقا کار یاد نمیدن فقط ازت کار میکشن ،من تو کارآموزی دیپلمم همون هفته اول با یارو دعوا افتادم نزدیک بود بزنمش...روزی 2 بار میگفت کف رو جارو بزن :)) گفتم مرد حسابی کارآموز گرفتی کارگر که نگرفتی...یه ماه رفتم کارآموزی فقط پیچ باز کردن یاد گرفتم =))
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
نداریم ینی همچین موسساتی رو ؟ که کار عملی یاد بدن بیشتر تا اینکه تئوری بدن؟ البته یه چیزی هم هستا خب ادم اگه چیزای اینجوری رو میخواد باید کلنی بخوادش. مثلا من رشته ی " روانشناسی " دوست دارم ولی نمیتونستم با درس خوندن برای کنکورش کنار بیام که رو توانایی های عقلی ادم تکیه نداره زیاد. ولی خب الانه تقریبا باش کنار اومدن و سال دیگه احیانا براش بخونم. با توجه به حرف شما و کامنتای قبلیتون من فکر میکنم کارهای آزاد که بهتر بود براتون. سوپر مارکت و لباس فروشی و اینا. من فکر میکنم شما برای انتخاب رشته و اینکه اینده میخواین چیکار بکنین دقیق تحقیق و تامل نکردین درسته ؟ :دی میدونین؟ درسته که دیگران اونطور که باید بهمون بها نمیدن ولی تا حالا به این فکر کردین که خودتون چقد برای خودتون مایه گذاشتید ؟ :) به نظرم اگه رشته تون رو دوست ندارید بهتره بیخیالش شید و برید تو کار آزاد که انقدر هم حرص نخورید چون به هرحال با حرص های ما چیزی عوض نمیشه بلکه با اعمال ماست که اینده عوض میشه و لبخند به لبمون میاد :)
j_seyedi
j_seyedi
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
محمد حسین برای کار عملی باید وارد بازار کار بشی...تو دانشگاه چیزی یاد نمیگیری....الان انتقد انتگرال بدرد من نمیخوره..اوقات بیکاری...به شاگردام میدم انتگرال حل کنن...خخخخ
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
همچین موسساتی اگه هم باشن مدرکشون اعتبار خاصی نداره....والا من تحقیق که نکردم...ولی خوب برق رو دوست داشتم مخصوصا برق و قدرت و صنعتی و اینارو...منتحا (منتها ،منطها) خبر نداشتم قراره این همه ریاضی بخونیم...منم که از اول از ریاضی فراری بودم...درمورد اون صحبت دیگتونم بله شغل آزاد که مسلمه بهتره...منم کلا فکرم رو شغل آزاده ولی مدرک لازمه خوبه آدم داشته باشه...
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
برای یک زمین شناس 8 واحد ریاضی 8 واحد فیزیک 2 واحد امار 2 واحد برنامه ریزی به چه دردی میخوره:/ اینو بهش رسیدین منو خبر کنین
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
کارخونه ما اینجوری نیست. واقعا بهتون کار یاد میدن
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/٠٢/١٥
١
٠
اتفاقا خیلی هم لازمه این درسا، اما مشکل بچه هایی که دبیرستانی نبودن و هنرستانی بودن همینه که توی دوران قبل دانشگاهشون درساشون ریاضی نداشته،ما تو دوره کارشناسی که با بچه های فنی قاتی شده بودیم اکثرشون توی همین درسای ریاضی میلنگیدند، به نظرم هر دانشجوی مهندسی که ریاضی مهندسی رو نداشته باشه اصلا نباید اسم مهندس روش گذاشت. مشکل از سیستم آموزش و پرورشه بیشتر،نه وزرات علوم. البته این نظر منه.
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/٠٢/١٥
١
٠
و یک نکته دیگه اینکه شما میفرمایید کار فنی، خوب برادر من شما باید بدونی مداری که طراحی کردی از نظر تعوری مناسبه ، بسته به کاربردش پارامترهاش چی به چی ان؟! دور از جون شما یه همکلاسی داشتم همش میگفت من کار عملی و آزمایشگاهیم خوبه، بعد توی آزمایشگاه بهش میگفتی یه مدار ببند مثلا برای فلان کاربرد، میموند. بعد فهمیدیم منظورش از کار عملیم خوبه یعنی شکل مدار رو بده ببندم و جواب بگیرم!!!! خوب خسته نباشی دخترم، از رو شکل که دخترخاله ۱۰ سالمم میتونه ببنده مدارو! میدونید میخوام بگم اگه از دانشگاه اومدیم بیرون و دیدیم چیزی بارمون نیست ۹۰ درصدش تقصیر خودمونه، بیاین یک بارم که شده نندازیم گردن نظام آموزشی.
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
من با ریاضیات برق کاری ندارم...اونا که جزوی از رشتمونه و باید بدونیم به هرحال برق از ریاضی درست شده...ولی خدا وکیلی حد و مشتق و انتگرال لازمه؟؟ قوانین نیوتن لازمه؟ :|
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٤/٠٢/١٩
٠
٠
من میگم لازمه
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠٢/١٣
٠
١
همین الانش خودمم درس نمیخونم. واکنشم بهش یه لبخند ملیح خواهد بود =))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
از ما که گذشت. اما کلا خیلی مزخرف بود. هیچوقت یادم نمیره سال دوم دبیرستان پرورشی شدم 12 چون معلممون میخاست توفیق اجباری حفظ سوره نور رو نصیبمون کنه :| دقیقا هم همین کلمه رو به کار میبرد. توفیق اجباری. دانشگاهم که بیشتر یه مکان واسه تفریح و خوشگذرونی بود :)) بچه محصلا جواب بدین
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
به ما که همون خوشگذورونی هاشم نرسیده تو این نرکده !! -__-
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
خودکرده را تدبیر نیس . همون کاردانیتو تو دانشگاه آزاد میخوندی تا به خوشگذرونیت هم برسی :))
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
منتظري ايا؟؟؟؟
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
ثامن حاجی...ثامن!! منتظری حداقل جاش خوبه این ثامن که جاشم داغونه وسط بیابونه...
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
رفتن رو مخ ما که مدرک آزاد به درد نمیخوره...منم که ساده :)) یکی نبود بگه برو همون مدرکو بگیر خداتم شکر کن :))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
توفیق های اجباری رو دوست ندارم خخخ.شما تو دبیرستان پرورشی داشتین؟ من یادم نمیاد همچن درسی داشته باشم.... و برای دانشگاه، تفریح کجا بود عزیزم من دارم ذره ذره آب میشم از بس درسامون سخته :|
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
دوران دبیرستان و راهنمایی یه چیز درست و حسابی یادمون ندادن ، راهنمایی فقط یادمون دادن یه شکلات درست کنیم و یه عروسک (البته شنیدم به بعضیا بافتنی هم یاد دادن ، به ما که یاد ندادن !!!) ، دبیرستانم یه تشریح قلب و مغز و چشم داشتیم فقط !! :| دانشجویی هم استاد بردمون سر زمین میگه با دست جوی و پشته درست کنین ، موقع پیوند زدن رفته یه شاخه درخت بید مجنون اورده با یه شاخه درخت سیب میگه فرض کنین اینا پرتقال و هلو هستن :/ بعدشم درست و حسابی نه قلمه زدن رو یادمون داد ، نه پیوند زدن رو ! یکی از استادا هم یه بیل داد دستمون گفت شخم بزنید :/ ، گیاهشناسی هم چهارتا برگ و گل اومدن نشونمون دادن بقیشم عکس و اینا بود و چندتا اسم دری وری یادمون دادن :/ خدا بخیر کنه ببینم کارشناسی چی میخوام بهمون بگن :| اگه بچم بگه درس نمیخونم بهش میگم آفرین خوب کاری میکنی :))))
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
این تولید گیاهان دارویی مثل همون آبیاری گیاهان دریایی میمونه دیگه =))
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
آقاااااااااا چرا رشته مون رو با خاک یکسان کردین ؟ :)))) گیاهان دارویی نباشن نصف زندگی شما مختل میشه اصن :))) یعنی چی خب ؟ این همه بیل بزن آخرشم اینجوری به آدم میگن =)))))
Cold
Cold
٩٤/٠٢/١٣
١
٠
بله اصلا زندگی بشر به همین رشته بنده...تازه به این رشته هم بند نیست ،به بیل زدنای شما بنده D:
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
://///نمیذارم ترک تحصیل کنه ولی بهش حق میدم..مثه خودم..خیلف چرته
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
سیستم اموزشی کشور خر است..!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
://// :|
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
چیه اقای محمد حسن؟!دروغ میگم چرا باید سرنوشت 12 ساله یه ادم با ازمون مسخره ای مثه کنکور مشخص شه؟! چرا کسی که 12 سال معدلش 19 به بالا بوده معدل دیپلمش 19 است باید با تجدیدی ها و مشروطی ها یه امتحان بده؟؟؟! باید کلا واسه سنجش کل 12 سالو در نظر بگیرند نه یک سال
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
اونا بنیه علمی همه سالها رو در نظر میگیرن...مگه فقط سال اخر دبیرستانه که برای اینده مفیده؟؟کسی که نتونه همه دانش اموخته شده رو استفاده کنه درس های گذشتش بدرد نمیخوره...جدای از اینا کم مدارسی نیستند که نمره پولکی و کیلویی میدن...پس این فیلتر لازمه و درسته
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
مدارس من مدارسی نبوده که نمره بدن شاید نمره کم میکردن ولی چیزی اضافه نمیکردن
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
کنکور برای اینه که شمایی که تو اون مدارس نبودین اینجا نذارین اونا حقتونو با پول بوخورن..اینجا استعداد مطرحه..اینجا درک مطرحه نه حفظ کردن..مهم یادگرفتنه..یاد که بگیرید هر سوالی بدن میتونین جواب بدین
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
هه استعداد! مسخره است! اونم تو کنکور.. شاید یکی تا حد مرگ تلاش کرده باشه شب کنکور یه اتفاق خیلی بد واسش بیوفقته اونوخ چی؟ نتیجه اون یه سال خوندنشو کی میده؟؟؟اینجام 12 سالشو میان در نظر میگیرن؟؟؟
پسر ساده
پسر ساده
٩٤/٠٢/١٣
١
٠
سلام . خوبه بد نیست . تنوعش هم زیاده. 5-3-4 بود شد 5-3-3-1 بعد 6-3-3 این همه تنوع حالشو ببرین ... ضمنا روز معلم هم مبارک
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
پایه وابتدایی رو که نمیدونم چون جدیدا برخورد نداشتم ولی دانشگاه هنوزم داغونه :(((( از کتابای سراسر ترجمه وغیر مرتبطش گرفته تا تدریس ها داغون (-_-) ناراحت نمیشم میگم کار درستو تو میکنی بالام جان...واللا :/
MONA-R
MONA-R
٩٤/٠٢/١٣
١
٠
بدترین سیستم آموزشیه دنیا ! که دانش آموز فقط با یک آزمون به اسم کنکور کل سرنوشتش مشخص میشه! من اگه بشه بچمو میبرم خارج از کشور، یک کشورخوب چون نمیخوام استرس و اضطرابایی که من کشیدمو اونم بکشه !
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٢/١٣
١
٠
نهههه کشور به شما نیاز داره همینجا بمونین!!خخ
آتی
آتی
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
منم با نظرتون موافقم ...... آخه کنکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــور ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کنکور ؟؟؟؟؟؟؟ ههههههه
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
اتفاقا کنکورش خوبه....مشکل جایه دیگست....باید سبک کنکور رو عوض کنن...مثلا برای هر مقطعی کنکور بذارن..به جایه امتحان نهایی بهتر ها در طول چند سال برن بهترین جاها
سحر نیکوعقیده
سحر نیکوعقیده
٩٤/٠٢/١٣
٢
٠
سیستم آموزشی ما فقط فقط بچه ها رو نمره پرور بار میاره( نمیدونم حالا ابن نمره پرور اصطلاحش درسته یا نه:/) در دانشگاه هم همینطوره، دانشجو ها فقط به امید پاس شدن درس می خونن... نظر شخصی خودم هم راستش اینه که توی این دانشگاه ها هیچی به آدم اضافه نمیشه... در نتیجه اگه بچم بخواد ترک تحصیل کنه تشویقش هم می کنم=)
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
:|
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
عاااااااااااالیییییییی!!!از این بهتر نمیشه!!!بچمم غلط کرده چیزی بگه!.....به این میگن روش تلقین!شما هم استفاده کنین خوبه:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
چی شده؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
چرا شده؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
کجا شده؟؟
آتی
آتی
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
مگه شده ؟؟؟؟؟؟ ههههههه
mina_h
mina_h
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
نظری ندارم......فقط میدونم امتحانات نزدیکه هعییییییییییییییییی
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
یکی می خوابونم تو گوشش
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
اعصاب نداریا:)
مرتضی
مرتضی
٩٤/٠٢/١٤
١
٠
بچه خودمه دوست دارم اینجوری تربیتش کنم
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
بچت افسرده و دپرسو وحشی بار میادا:/ کمی با اروم تر برخورد کن:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
همی گویم و گفته ام بارها ........ بود کیش من ، عشق و حال توی دانشگاهها ........!!!!
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
:/// وا ویلا
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٣
٦
٠
والا همونطوری که قبلا گفتم بازم میگم ... هم به بچم میگم ... هم به تمام دوستانم .... واسه یه لیسانس زپرتی چه فرقی میکنه که آدم با معدل 12 قاب کنه بزنه به دیوار یا با معدل 19.99......... اول: تمام درساتونو با حداقل نمره پاس کنین ... دوم ببینین رفقا کی میخوان برن همون موقع فارغ التحصیل بشین ... سوم از تمام امکانات تفریحی دانشگاه استفاده کنین..... چهارم مخصوصا از سال ورزشی دانشگاه استفاده شدید کنین اونقدر که مثل ما از درد استخونای ساق پا دیگه مجبورا نتونین ورزش کنین .... پنجم در تمام مسابقات ورزشی و غیر ورزشی دانشگاه شرکت کنین ..... ششم ... حتما در یک تئاتر دانشجویی کار کنین تا بفهمین لذت زندگی چیه..... هفتم هر چی استعداد دارین شکوفا کنین مثلا من ودوستانمون بیشتر از 400 کلیپ کوچیک و بزرگ طنز ساختیم و توی دانشگاه معروف شدیم و آخرش هم تونستم یه فیلم کوتاه واسه دانشگاه درست کنم ..... و ...( این داستان ادامه دارد)
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
١
٠
کلا درس میخوندین؟؟
هاچ
هاچ
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
من از همین تریبون اعلام میکنم تصمیم گرفتم شما رو سرلوحه ی زندگی دانشگاهیم قرار بدم! این راه فوق العاده ست
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
چشمم رو به یه دنیای جدید باز کردین آقای بزرگواری این سخنان شما رو قاب میکنم و با خودم همه جا میبرم تا بقیه هم آگاه بشن :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
والا.....حیف نیست آدم عمرشو واسه مدرکی بزاره که قراره لاش سبزی بپیچن!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
راستی یه خاطره بگم.....یه روز بعد از اینکه فوتسال داخل سالن ورزشی تموم شد . اومدیم بیرون جلوی خوابگاه داشتیم والیبال بازی میکردیم که یهو یادم افتاد امتحان میانترم معادلات دیفرانسیل دارم .... اول که گفتم ولش کن بازی حیف میشه ولی بعد با اصرار دوستان و اینکه گفتن وایمیستن تا من برگردم رفتم سر جلسه ... حدودا ۴۵ دقیقه ای دیر رسیدم و... البته اون درسم در نهایت پاس کردم
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
من کلا توی دوران تحصیلم چندتا شعار داشتم.... اول: سروقت رفتن سر کلاس اشتباهه چون باعث میشه استاد توقعش بره بالا.... دوم: کلا به کتابای درسی محل نزار این از صدتا فحش هم براشون بدتره..... سوم: اگه بری دنبال نمره واست ناز میکنه، محلش نزار تا خودش سرشو بندازه پایین بیاد بره توی کارنامه
vesal
vesal
٩٤/٠٢/١٥
٠
٠
لاییییییییییییییک به همه ی تجربیات و پند و اندرزاتون:))))))))))))))(ینی واقعن حال کردم)
Narges_V
Narges_V
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
واسه ما ششم و هفتم و هشتم گذاشتن پرورشي كتاب داره:/انشا كتاب داره:|
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
انشا کتاب داره:/کتاب چی؟؟ :/
آتی
آتی
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
تازه کجاشو دیدین من شنیدم میگن پـــــــــــــــــــــــــرورشی کلاس تقویتی هم داره ........ بععععععععععله .......... آخر پیشرفت
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
کلاس تقویتی:/
Narges_V
Narges_V
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
كتابي به نام مهارت هاي نوشتاري:| يه عالمه عكس داره بايد توصيف كنيم://////////
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
خب نخون (در جواب تیتر
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
:///
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
ب تیتر چکار داری..جواب سوالو بده
Narges_V
Narges_V
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
چه پدر نمونه اي:|
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
نظام اموزشی رو ک .... چرا اصن حقوق معلم ها اینقد کمه؟وقتی معلم حقوق کلفی دریافت نکنه میوفته دنبال مسافرکشی مغازع داری یا...فکرش سر کلاس هزاااارجا هست مس قرض و وام و قسط و فلان و فلان دیگه کی وقت میکنه ک ب منو شما و بچه های ما درس یاد بده؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
معلما پول مفت میگیرن...سه ماه تابستون با حقوق تعطیل..الودگی هوا تعطیل...عید تعطیل...کلا در هفته کمتر از 24 ساعت کلاس دارن...یعنی چند روز در هفته هم تعطیل...ایا حقوقشون برای این قدر کار کمه؟؟زیادم هست
آتی
آتی
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
با نظرتون کاملا موافقم ......... والا حقوقشون که خوبه ........
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
باور کن ی معلم رو دیدم میگفت قسم میخورد داره با همسرش ب مشکل بر میخوره میگه حاضرم.کل هفته رو کار کنم ولی ی پولی بدن ک زندگیم از هم نپاشه
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
می تونه کلاس خصوصی بذاره..میتونه بره تو اداره کار کنه(اموزش و پرورش) ......دیگه اگه طرف توانایی اداره خونه زندگیشو نداره مقصر ماها نیستیم...ماشالا همه معلما ک وضعیشون توپه..مسافرتا براه..
aban_y
aban_y
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
من فقط سکوت میکنم ://////////////////////////////////////
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
:/
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
اگه یه دلیل قانع کننده داشته باشه، میگم اشکال نداره ولی حق نداری بیکار باشی، مثلا اگه دختر باشه میبرمش کلاس فوق العاده ای که دوست داشت،اگه هم پسر باشه که باید بره سرکار
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
واقعا سیستم ضعیفی داریم...فقط شده درس حفظ کردن...تجربه و مهارت است که می ماند
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
بچم غلط کرده ترک تحصیل کنه...خیلی مشتاقه کاره همزمان با درسش کار کنه..اگرم مشکل دیگه ای داره باید حل بشه
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٣
٠
٠
الان من تو دانشگاه وقتی یک چیزی رو حفظ میکنم یادم میره..ولی وقتی اونو با چشم می بینم یادم میمونه...ملکه ذهنم میشه..باید دید و تجربه کرد....حتما نباید تجربه دوران جوانی سیگار و قلیون و کارای عجیب باشه..یاد گرفتن چیزهای مفید هم میتونه تجربه باشه و خیلی جذاب هم باشه برای افراد
آتی
آتی
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
بعله استاد ....... عجب تجربه ای ...... فقط وایستید من برم قلم و کاغذ بیارم اینایی رو که میگید بنویسمشون یادم نره ...... بعله
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
:|
bano iran zamin
bano iran zamin
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
به نظرمن سیستم آموزشی ازپایه خراببببببببببببببببببببببببببب من بهش اجازه میدم هرکاری که دوست داره انجام بدههههههههههههههههههه
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
سیستم اموزشی :\ .............. تو دانشګاه ما هنوز واحد فتوشاپ برامون نذاشتن بعد ازمون میخوان عکس تو فتوشاپ کار روش انجام بدیم پوستر تحویل بدیم یا کارای عجق وجق که من اصن چشمم بهشون نخورده :\ واحد فتوشاپ میخوان بذارن واسه ترم اخر که فارع التحصیل شدیم ؟؟؟؟:\\\\\ نمیذارن خودمون انتخاب واحد کنیم :\
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
من :|
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
هنوز من :|
م-نص
م-نص
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
بازم من :/
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠٢/١٤
٠
٠
سلام ... بايد درس بخواند چون همين سيستم ملاك براي آينده است فقط باعث ميگردد از ديگران عقب بماند و فردا همين سيتميها بيان بالا و ريس او شوند
S_sad
S_sad
٩٤/٠٢/٢٠
٠
٠
اگه مشکلش محیط باشه خب هرکاری از دستم بر بیاد برای تغییر محیطش انجام میدم اما اگر کلا نخواد تحصیل کنه بهش کمک میکنم تو زمینه ای که علاقه داره پیشرفت کنه. :) تقریبا کاری که انتظار دارم با خودم بشه