خانه انجمن عجقم، میگی بله؟
١٥٨٤
٢٦١
مامان بزرگ ها

عجقم، میگی بله؟

عجقم، میگی بله؟

اقا پسر ها؛ تصور کنین یکی از همکلاسی هایتان امروز بیایید پیشتان و بگوید که ماه هاست تحمل کرده و دیگر غم فراغتان را نمی تواند تحمل کند.در خواست می کند که به خواستگاری اش بروید.چه می کنید؟چه ذهنیتی برایتان شکل می گیرید؟

دختر خانم ها؛ یک پسر را با تمام وجود دوست دارید.دیگر نمی توانید بدون او زندگی کنید. به صورت علنی به اون ابراز علاقه می کنید؟

٩٤/٠١/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
mina_h
mina_h
٩٤/٠١/١٤
١
٠
از پشت اشاره میکنن هرچه سریعتر انجمنو ترک کنم...میگن مناسب سنم نیست...
Niva
Niva
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
ای بابا من هم سن تو بودم دوتا بچه داشتم :دی
mina_h
mina_h
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
راستی اولم شدم خخخخخخخ
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
تبریک میگم
آسمانه
آسمانه
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
واقعا ما خوشحال شدیم...
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠١/١٤
٣
٠
اصن مگه میشه پسرا رو دوست داشت ؟! :-/ در هرصورت اگر خدای نکرده و زبونم لال همچین موقعیتی برام پیش بیاد عمرا برم به طرف ابراز علاقه کنم !
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
چرا؟
faride
faride
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
چقد اسم و قامیل شما واسم آشناست!
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
چون بنده هیچ خیری از پسرا ندیدم ،که بخوام دوستشون بدارم و بهشون ابراز علاقه بُنمایم :| و بیشتر دلم میخواد ... هیچی ولش کن دی اکتیو میشم :)))))
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
جدا فریده ؟! منو کجا دیدی ؟ اسممو کجا دیدی ؟ :))))
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
مگه نظرت چقدر منشوریه؟
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
:دی
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
چقدشو نمیدونم بستگی به جیم داره ، ولی میترسم بگم بعد کلا پسرای سایت گارد بگیرن و و منم تو افق محو بشم :)))) نظرم یه چیزی تو مایه های مردا همه عین همن میباشد ، یه چیزی تو این مایه ها !
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
پس باید اینو هم بگین که تا آخر عمر تاک دنیا میمونین و با هیچ پسری ازدواج نمیکنین دریته؟آیا اینو هم قبول میکنن و رو این حرفم میمونین/اگر نه پس حرفاتون رو هم کلا پس بگیرین/(شما یک روزی با همین پسرهای که میگین همه شبیه هم هستن ازدواج میکنین و این نظریتو هم فقط یک حرف بی منطق میشه برای خودتون و ما)
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠١/١٤
٢
٠
به هیچ عنوان :| البته تنها پسری که با تمام وجود دوسش دارم خواهرزاده مه و هر روز این رو با انواع اقسام قربون صدقه رفتنا بهش ابراز میکنم :دی ولی اون چیزی که شما مد نظرتونه خیر !
Niva
Niva
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
الان چی مد نظوشونه؟؟ نظرمونه؟؟ :))
imanhkt
imanhkt
٩٤/٠١/١٤
٤
١
کاش همه ی دخترها مثل این مودب بودن به جا اینکه دنبالم راه بیوفتن میومدن درخواستشونو اعلام میکردن ... و منم پس از بررسی های زیاد نتیجه ی مذاکرات رو میگفتم ... بالاخره ثواب داره دختر نمونه رو زمین :D ( شکلک سه روز عزای عمومی )
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
آیکون ضجه حضار :|
h_looshi
h_looshi
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
و یه چشم اشک و یه چش خون:|
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٤
١
٠
طبق معمول بنده ارادت خودم رو به این شیوه "کامنت گذاری" جناب مهندس اعلام میکنم! بطرز فجیعی هنوز خنده ام بند نیومده... :-))
imanhkt
imanhkt
٩٤/٠١/١٤
١
٠
دوستان ناهار بعد مراسم ...
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
١
٠
مستر ایمان سقف ریخت ....
faride
faride
٩٤/٠١/١٤
١
٠
اعلام کردم سرویس رفت و برگشت موجود نیست خودتون برین! -__-
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٤
١
٠
خدایا ! چرا بعضی بنده هاتو به راه راست هدایت نمی کنی ؟:(
imanhkt
imanhkt
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
شاهدخت خانوم مثل اینکه قل دیگه تون با شماست :D
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
شکلک وای وای وای افتابه من کوش:))
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
همین شکلک آقای نص کافیه دیگه بچه ها !! ادامه ندین دیگه خخخخخ
h_looshi
h_looshi
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
قبلن فک میکردم یه روز موقعیت پیش بیاد میشه گف ولی هم اکنون اصلا و ابدااااا ... خریت محضه
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
چرا تغییر عقیده دادی؟
h_looshi
h_looshi
٩٤/٠١/١٤
١
٠
چون بزرگ شدم ^__^
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٤
١
٠
از اتاق فرمان بطرف من گوجه فرنگی پرت میکنن که پاشو ...پاشو از تو گذشته این حرفا! :دی
Niva
Niva
٩٤/٠١/١٤
١
٠
آره راس گفتن منم موافقم :))
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٤
١
٠
شما تو این انجمن چیکار می کنین ؟؟!!! خخخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
بابا زن دوم..زن سوم:))خخخ
آسمانه
آسمانه
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
برای دخترتون می پسندین ؟:)) نظرتون چیه ؟؟
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٤
١
٠
چه کامنت هایی خورده پایین کامنتم! آقای م.نص من هنوز آرزو دارم! همینطوریش هم جرمم سنگینه اخوی! بیخیال!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٤
١
٠
خانم آسمانه: بله می پسندم. یک امای کوچیک هستش و اونم اینه که به اون سطح از درک و شعور رسیده باشه که بدونه کِی، کجا و به چه کسی ابراز علاقه کنه. و طبعا عشق یکبار اتفاق می افته و باید مراقب باشه هر "جذابیتی" براش وسوسه انگیز نباشه. این نظر شخصی منه و همه دوستانی که منو از نزدیک میشناسن میدونن چقدر به عرایضم معتقدم.
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
حاجی دعا میکنم مهریه سنگین نکرده باشین:)والا زندون کنار هم اهنگ:غروبه پاییزه...دل غم انگیزه....رو باید بخونیم:))
SE7EN
SE7EN
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
هنوز اول چلچلیته سخت نگیر شما... :)))
m-nik110
m-nik110
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
عمرا!اخه ادم باید احمق باشه چنین کاری کنه!بعد اگه پسره بگه نه و تو چجور ادمی هستی چی!خیلی بده
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
شاید هم چنین حرفی نگه! به احتمال جواب مثبت فک کردی از کسی که واقعا دوستش داری؟
آسمانه
آسمانه
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
من که فکر نمی کنم کسی که به خاطر دلش غرورش رو خورد میکنه احمق باشه :))
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
خانم آسمانه لایک
m-nik110
m-nik110
٩٤/٠١/١٤
١
٠
به خاطر دل غرور خورد کردن خیلی فرق میکنه با ابنکه بره به یکنفر بگه اینطوری راه حل های خیلی بهتری هم هست این راه هم ریسکش بالاس هم احمقانه است
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
خخخخخ...کلاسامون مختلط نیس:دی
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
نچ نچ
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
خو تو کوچتون چی؟ دختر ندارین؟ :دی
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
خداروشکر حوصله این جلف بازیارو ندارم:دی
Niva
Niva
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
کار خوبی میکنین :))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٤
٢
٠
ولی در کل اگر به اونجایی برسیم که خودمون با دست خودمون احساسات مون رو دفن نکنیم و با بررسی همه شرایط و در یک اوضاع و احوال استاندارد بهش بها بدیم خیلی هم خوبه... مشروط به اینکه کمی نسبت به تابوها جسورتر باشیم (با رعایتِ اصول اخلاقی و انسانی) و نگران بازخوردها و سرزنش ها و تخریب ها نباشیم.... اخلاق همیشه حرف اول رو میزنه و انسان مقام و جایگاه بالایی داره و چه خوبه که همین انسان با وفاداری به اخلاقیات، حواسش به احساسات دورونی ش هم باشه ششدانگ! :-)) // قسمت سمت چپ سینه ام احساس درد و خونریزی میکنم... فک کنم از پشت یک گلوله بهم شلیک شده! بالاخره کار دست خودم دادم با این کامنت هام.. حلالم کنید :دی
Niva
Niva
٩٤/٠١/١٤
١
٠
خخخخخخخخ من از این حرکت خانوم حمایت میکنم :))))
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
١
٠
نکته جالبی گفتین .به نظرتون همه این جسارتو دارن؟ کامنتاتون برقرار دی
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
من کاملا با نظرتون موافقم! مخصوصا اونجا که میگه طرف باید جسور باشه در برابر تابوها!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
خانم نیوا: حمایتتون رو محکوم میکنم!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٤
١
٠
گروه مامان بزرگا: نخیر طبعا همه این جسارت رو ندارن. البته جسارت باید تعریف بشه؛ نباید با "حماقت" اشتباه گرفته بشه. باید توام با اگاهی و منطق باشه.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٤
١
٠
خانم احمدی: بله بزرگترین آسیب ها رو از "تابوهای موروثی" میخوریم... به دور از منطق و عقل گرایی.
Cold
Cold
٩٤/٠١/١٤
٣
٠
دانشگاه ما که دختر نداره اصلا =))...ولی اگه پیش بیاد همچین موقعیتی اگه طرف رو بشناسم رو پیشنهادش فکر میکنم اگرم نشناسم که عذرخواهی میکنم ازش!!
faride
faride
٩٤/٠١/١٤
٣
١
خخ یه لحظه تصور کردم که یه پسر بگه بذارین فکرامو بکنم!=))
neyosha
neyosha
٩٤/٠١/١٤
٢
٠
فریده خخخخخخ
Cold
Cold
٩٤/٠١/١٤
٣
٠
وقتی یه دختر خواستگاری کنه همین میشه دیگه =))
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
:))خخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
خیلی خوشحال میشم و فقط اینکه (امیدوارم منم ازش خوشم بیاد و اگه بیاد حتما جواب مثبت میدم اگه هم نیاد رک بهش نمیگم) و ازش خیلی هم تشکر میکنم که منو لایق عشقش میدونه و دوستم داره.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
عه این خودش یه کامنت مستقل بود چرا اینجا امد!
faride
faride
٩٤/٠١/١٤
١
٠
والا اون پسر باید خیلی روح بزرگی داشته باشه که بر فرض اینکه خواستگاری دخترو(ذلیل شدن دخترو به عبارتی) قبول کرد بعدها نزنه تو سرش و به روش نیاره!من خودم به هیچ وجه همچین کاری نمیکنم...و این کارو مساوی با ذلیل شدن دختر میدونم تمام!
Niva
Niva
٩٤/٠١/١٤
١
٠
با ابنکه طرف باید بلند نظر باشه کاملا موافقم :)
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
با روح بزرگ موافقم
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/٠١/١٤
١
٠
به نظر من شما اشتباه میکنی فریده جان! اولا که فک نکنم شما از پسرای بی شخصیت و کوتاه نظر اصلا خوشت بیاد! چه برسه به اینکه با تمام وجود دوسش داشته باشی! :) خوب وقتی پسره خوبه و تو هم خیلی دوسش داری چرا بهش نگی! نهایتش متوجه میشی پسره به اندازه شما دوستت نداره! ذلیل شدنش کجاس؟ بهتر ازینه که یه عمر با خودت بگی اگه اونم منو دوست داشت چی میشد؟؟ نیست؟
faride
faride
٩٤/٠١/١٤
٣
٠
من مطمئنم که اینو هیچ وقت نمیگم با شناختی که از خودم دارم...و دقیقا عقیده رفیعه رو دارم...اون حجب و حیایی که خدا به دختر داده به من اجازه همچین کاری نمیده هیچ وقت...هیچ وقت حسرت نمیخورم...هیچ وقت! و اینم مطمئنم که اگه اون پسرم منو دوست داشت خودش زودتر واسه خواستگاری پا پیش میذاشت و منتظر نمیموند که من برم بهش بگم!
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
خوب دستتون درد نکنه، ینی الان به من گفتین که من بی حیا هستم دیگه؟!! با تچکر فریده جان
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠١/١٤
٢
٠
ممکنه از یکی خوشم بیاد اما ب هیچ وجه ب خودم اجازه نمیدم بهش بگم!حتا ممکنه رفتارایی انجام بدم ک طرف بفهمه دوسش دارم،ب خاطر همین سعی میکنم خیلی عادی رفتار کنم تا متوجه نشه:)))
Niva
Niva
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
اگه طرف متوجه نشد چی؟؟؟
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
خو منم میخام ک متوجه نشه دوسش دارم دیگه!
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
ادم یه بار زندگی می کنه. بعدا حسرت نگفتن ها رو نمی خوری؟
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
من با رفیعه خیلی موافقم ، حاضرم تا آخر عمر بترکم از تنهایی و حسرت و دق بخورم ولی نگم ، چون بعدش مطمئنم طرف تا آخر هی میزنه تو سرم و میگه که هی یادت باشه تو از من خواستگاری کردی :))) حسرت نگفتن برام قابل تحمل تره تا حسرت این مدلی !
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠١/١٤
٢
٠
حسرتشو ک طبیعتن نمیخورم!چون اعتقاد دارم همونی ک این حجب و حیا رو ب من داده،یکی بهتر از اونی ک من میخام رو بهم میده!!(عجب چیزی گفدم ها!!حال کردین؟؟خخخ)
faride
faride
٩٤/٠١/١٤
٢
٠
احسنت رفیعه...واقعا احسنت...این حرفتو باید با طلا قاب گرفت زد سردر این انجمن:)...منم اینو مطمئنم :)))
s_a
s_a
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
نچ :/
Niva
Niva
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
چه قاطع :))
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
چی نچ؟ الان گرسنه ای ؟ صبحانه خوردی؟ ناهار میخای؟ خخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠١/١٤
١
٠
یعنی بگو بیا گردنتو با گیوتین بزنم میاما ولی اینو نگو یعنی عصن فکرشم میکنم://///خدا اون روزو نیاره:دی
Niva
Niva
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
واقعا وقتی تو موقعیت قرار بگیری ماجرا کلا فرق میکنه :)
SE7EN
SE7EN
٩٤/٠١/١٤
١
٠
وقتی عاشق شدین و طرف اصلا هیچی نمیدونست و داشتی از فراغش و این که نمی دونه که دوسش داری دیوونه میشی اون موقع سلامتون میکنم...
neyosha
neyosha
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
نع :))
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
چی قاطع :)) مطمئنی ؟ :دی
neyosha
neyosha
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
بازم نع :دی
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
همینه :)))
SE7EN
SE7EN
٩٤/٠١/١٤
١
٠
این طور مسائل توی خانواده های ما جا نیافتاده باید دو سه نسل بگذره بعد... باید پسره جنبشم بالا باشه...
Niva
Niva
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
آره واقعا جنبه پسر خیلی مهمه که بالا باشه :)
huna_aghighi
huna_aghighi
٩٤/٠١/١٤
٢
٠
بمیرمم همچین کاری نمی کنم...فکرشوبکن یک خانم خواستگاری کنه...وای
SE7EN
SE7EN
٩٤/٠١/١٤
١
٠
همین غرور همه چیو خراب میکنه... انسان یه بار زندگی می کنه و اگه نخواد اون چیزی که دلش می خواد رو بدست بیاره که لذتی نمیبره... این که دختر از پسر خواستگاری کنه چیزی کم نمیشه چرا همه ما غرور رو کنار نمیزاریم و با دلمون تصمیم نمیگیریم ....
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
مشکل همینجاست همه با دلشون تصمیمی میگیرن و فکر میکنن کل زندگی احساسه ، بعضی وقتا راجبه اینجور چیزا با عقل تصمیم بگیری بهتره ، و همچنین تو اینجور موارد غرور یه زن باید حفظ بشه ، اگه دختر قراره به طرف ابراز علاقه کنه نباید به طور مستقیم باشه ،چون بعدش تو سری خور میشه ، اگه قراره همچین کاری کنه باید غیر مستقیم باشه که باز پسر پیش قدم بشه تا عزت دختر حفظ بشه ، مثل حضرت خدیجه و پیامبر و که حضرت خدیجه غیر مستقیم و یه جوری که پیامبر بفهمه ابراز علاقه کرد اما مستقیم نرفت خواستگاری !
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
صد سال :| عمرن !
Niva
Niva
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
نه جان ما حالا یکم بیشتر فکر کن :))
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
تو اگه عاشق باشی میگی! مطمئنم :)
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
خخخخخخ
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
هههههه ! من قبلا جواب این انجمنو دادم! دیگه بیشتر ازین تابلومون نکنید! :P
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
نه :)) بوگو بوگو :)
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/٠١/١٤
١
٠
راستش من اگه واقعا از یه پسری خوشم بیاد و دوسش داشته باشم بهش علاقهو نشون میدم و مستقیم میذارم کف دستش!البته به همین رسوایی نمیگم که لطفا بیا خواستگاریم.. فقط میگم دوسش دارم و احساسمو صادقانه بهش میگم . بقیش به من مربوط نیست .حالا اگه اون از من خوشش بیاد دیگه باید خودش عقلش بکش واسه خواستگاری.. اگرم خوشش نیاد که توقع دارم با احترام کامل و مثل یک جنتلمن واقعی بگه که منو دوس نداره . نگران منم نباشید. دو روز میرم تو فاز شکست عشقی بعدش حالم خوب میشه. خیلی بدم میاد ازینکه پسره الکی بخواد منو بپیچونه و یا سو استفاده کنه از احساسم.
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
اوممم اول اینکه من همکلاسی دختر ندارمممممم و دوم اینکه دانشکده های فنی همه پسرونه هستن و این اتفاق پیش نمیاد خخخخ قانع شدین؟
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
اصلا :/ دخترا که فقط تو دانشگاه نیستن . تو کوچه محله هم دختر هس دیه : دی :))
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
مو حوصله ای قرتی بازیا رو ندرم والا
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
علی قودا داری با کی تلفتی صحبت میکنی:)خخ
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
م-نص یره چی داری میگی؟خخخ پسر پاک مردمو خراب نکن
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
کو ضربدرت:))خخخ
m.shiezadeh
m.shiezadeh
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
اصلا :|
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
چرا؟ دلیلات رو بگو دخترای جوون یاد بگیرن :))
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠١/١٤
٢
٠
تا جایی که بتونم سعی میکنم احساسم و پنهون نکنم ، گاهی اوقات یه سری افراد هستن که فقط یک بار تو یه دوره از زندگی ما میان پس چه بهتر که از احساس ما باخبر باشن شاید یه روزی یه جای دیگه زمانی برسه که بتونن با هم باشن.البته آدم اول یه قدم برمیداره تا ببینه طرف بهش میلی داره یانه اگه آره میتونه راحت بهش ابراز علاقه کنه وگرنه که هیچی.دوست داشتن همیشه رسیدن بهم نیست اما میتونه تا آخر عمر حس خوبی به شما بده... احتمالا اینم میدونین که ایجاب در عقد ازدواج از طرف زن هستش.خانم که از مرد میخواد اونو به عقد خودش در بیاره و مرد با کلمه قبول کردم این کارو انجام میده.ولی عرف جای این دو رو عوض کرده تا هر چه بهتر شان زن حفظ بشه اما اینکه زن از مرد خواستگاری کنه هیج جا رد نشده.
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
چرا هیچ کس از من تشکر نکرده خخخ امان از کینه خخ
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
از شمام مچکریم :دی
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
دیگه قبول نیست خخخ
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
از بالا، اونجا که بهش میگن مغز اشاره میکنن که پاشو برو بیرون تا یه کامنت طولانی ننوشتی. پس خدا حافظ تا انحمن بعدی!
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
١
٠
من دستور مغزت رو رد می کنم فوفانو . محدثم. زود تند سریع نظرت رو بگو :)) ببینیم اخر به چه نتیجه ای می رسیم.
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
همون نظر اقای شمشیری رو قبول کنید. خیرشو ببینید بره :دی . حوصله ندارم محدثه جان تو -__-
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
١
٠
جان خودت :دی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٤
١
٠
خب خلاصه : عشق اول رو نگید. عشق دهم رو بگید. خوبه ؟ :دی . وجدانا عشق اول بلا استثنا واسه همه ی دخترا داغونه و عشق درست درمونی توش درنمیاد. حالا هرچقدرم که میخواد عاشق باشه. دیگه به مرور خودش میفهمه عشق چیه و دهمیش اگه خدا بخواد واقعیه برا همین عب نداره بگه چون مطمئنا شخص مورد نظر هم خوبه که عاشقش شده :دی
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
:/
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
البته بستگی به نوع تربیت و روش بار اومدن دختر هم داره. اگر تو خانواده ی اگاهی نسبت به این مسائل به دنیا اومده باشه و از بچگی یادش بدن شاید عشق اول دخترم کار ساز باشه. خدا رو چه دیدی. ولی فکر کنم خیلی کمیاب باشه :-/ . تازه عشق اول دخترا هر جوری هم که باشه یا باباشونه یا داداششون یا خواننده ای بازیگری چیزی. مثلا عشق اول من تو چهار سالگی فرودوی ارباب حلقه ها بود. خخخخ
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
اقا کلا اصن مدینه ی فاضله میخواد همچین اعترافی. والا :دی
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
١
٠
ده تا عشق! نه جدا ده تا ؟؟؟ فوفانو عشقای انتزاعی منظورم نیست. :) ینی نظرت اینه صب کنه تا یکی خودش دختر رو دوست داشته باشه؟
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
الان من حوصله ی توضیح منطقی عشق رو ندارم دخترم:دی . صرفا دارم با توجه به جامعه میگم که اگه به چیزی که الان میگن عشق، قرار باشه با اون برن جلو. اتفاقا شاید از ده هم رد کنه تا به واقعیش برسه که به جایی برسه که گفتنش اشتباه نباشه! . ولی اگه منظورت یه علاقه ی واقعیه و پسر مقابلم پسر خوبیه و به قول بچه ها جنبه داره خب بگه دیگه. همونجوری که اقای شمشیری گفت. اول هم که گفتم که :) . کلا بستگی به احساسات و عقل خودت و همینجور عقل طرف مقابل داره. مثلا اقای کلد گفتن بدون مسخره کردن دختر رو پیشنهاد طرف فکر میکنن. اگه طرف مقابل دختر همچین ادمی باشه و خود دختر هم واقعا به خودش مطمئن باشه. واقعنا. اون موقع عب نداره. چون که مشکلی پیش نمیاد دیگه واسه هر دو. وقتی میگم واقعا یعنی جنبه ی رد شدن هم داشته باشه. برا همین گفتم کلا یه چیزی مثه مدینه ی فاضله رو باید براش تصور کرد!. یعنی اینکه در زمان حاضر و در ایران همچین موقعیتی کمیابه و خیلی خیلی کم پیش میاد. حالا یعنی من بیام بشینم الان جامعه رو واسه تو تحلیل کنم؟ خودت باید بهتر بدونی دیگه :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
چرا کجکی ؟ :دی
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
:|
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
برو باوا:))خخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
بعدشم از این موارد زیاده برا من...کیلو میان میگن دوست داریم..به همه ک نمیشه جواب مثبت داد:)قرار یک لیگ برگذار کنم هر کی قهرمان شد جواب مثبت بدم:))خخخ
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
ینی ماشالله همه اعتماد به سقفنااا :)))
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
اصن انجمن ویران شد :))))
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
الکی مثلا ایشون خیلی محبوبن.خخخخ.ماشالله به اعتماد ب سقف
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
سقف رد شده الان تو ماهم:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
مگه خاطر خواهام ریختن تو انجمن؟؟از شلوغی ویران شده:))خخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
نوچ نوچ:)نخیر من واقعا محبوبم:))
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
اوهوک
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
-_-
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠١/١٤
٣
٠
من از هر طریقی که امکانش بود اطلاع رسانی کردم که امسال قصد ازدواج ندارم و سبزه ها رو به نیت یکی دیگه گره بزنید :) ! و اگه روزی ببینم کسی این مدلی ابراز وجودیت و عشق می کنه ! اول سری بهش نمی گم نه تا شکست عشقی نخوره ! بعد منطقی موضوع رو بررسی می کنم ، در صورتی که خودم آمادگی ازدواج داشتم ، و بعد از تحقیقات محلی توسط خانواده محترم به این نتیجه رسیدیم که طرف انسان شریفی هست و همچنین بعد چند جلسه صحبت در ارتباط با فاکتور های مورد نظر اگر با هم به این جمع بندی رسیدیم که بحث احساس رو کنار بزاریم و در افق دراز مدت خوشبختی رو حس کنیم ، و همچنین همسر گرامی شرط فرزند بیشتر زندگی شادتر رو قبول کنه و به این شعار ابراز عشق کنه ، در نتیجه رسماً می ریم خواستگاری :)!
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
خیلی خوب بود آفرین.
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
بسیار عالی و منطقی.واقعا خوشم اومد مخصوصا از جمله(فرزند بیشتر زندگی شادتر).
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
اتفاقا من فقط با فرزندش مخالف بودم :دی ..نکه بدم بیاد ولی فرزند اوردن تو این دوره الکی نیس اخه. کار خرجش ندارما. منظورم تربیتشه. من نمیگم خدایی نکرده شما نمیتونید از پس بچه هاتون بربیاید ولی فقط شما مسئول بچه هاتون نیستید. همکلاسی ها و خیلی کسان دیگه هستن که بیرون از خونه و حتی تو اینترنت رو بچه ها تاثیر میذارن و اینکه بگید نمیذارم خودتونم میدونید که شعاره چون به هرحال بچه هرچی بزرگ تر میشه با عقیده های مختلف اشنا میشه و میره تو جامعه پس نمیشه جلوشو گرفت به زور و خودتونم مطمئنا میدونید بعضیا چه زبونی دارن و راحت بچه ها رو گمراه میکنن. اینجوریه که هرچی بچه بیشتر باشه تمرکز روشون سخت میشه و خلاصه کلا سخته که چندین فرزند رو تو این جامعه کاملا خوب بار اورد. ولی بازم صلاح مملکت خویش مهندسان دانند :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
البته من 10 تا فرزند تو ذهنم بود که این حرفا رو زدم. اگه منظورتون 2 تا بوده یا نهایتا 3 تا میشه باش کنار اومد یه جوری خخخخ . به شرطی که 3 سالگی واسشون تبلت نگیرید و کتاب داستان بگیرید به جای تبلت و براشون بخونید یا کارتونای خوب. این تبلتا دمار از روزگار بچه ها دراوردن -___-
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
من دوستارم حداقل قد یک کف دست بچه داشته باشم :)!چون به عمه !عمو !و خاله اعتقاد دارم :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
اقا مبارکه..شولولو:))
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
تبریک میگم!!خخخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
:) !بابا هنو هیچکی پیشنهاد نداده ! محمد حسن ، شلو لو لو لو ی الکی ؟ :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
بهمنی باید برقصه:))یهمنی باید برقصه:))خخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠١/١٤
٠
١
:) ! به وقتشم می رقصیم :) هلو لو لول ول و و
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
10 بچه ؟ ! :) خدا خیرتون بده بعد 10 تا بچه رو کی می خواد بیاره ، کی بزرگ کنه :) ! جوجه اردک که نمی خوام بیارم ، بچمه باس بهشون برسم !
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
خب اخه شما یه جوری گفتین عاشق این شعار باید باشه فکر کردم تازه الان میگید 10 تا کمه :دی
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
بچه ها زود بیایین برقصین بهمنی شاباش میده:))
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
فلن شیرینی رو بدن تا ب شاباش برسه!در ضمن خودتونم باس پیتزا بدیدها!!خخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
من از همین تیریبون اعلام می کنم ، که ازدواج من شایعه ای بیش نبود :) ! ! ! یگان ویژه ! محمد حسن ! بری لای در با جو سازیت خخخخخ!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
آقای نص شو لو لو رو باس واس شما گف 0_○
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
:) و من الله توفیق ! ! !
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
بله:)همینی که بهمنی میگه
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠١/١٤
١
٠
عمرا .بمیرمم همچین کاریو نمیکنم
SE7EN
SE7EN
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
غرور...غرور....غرور... عاشق نشدین که اینو میگین احساسی است که با عقل نمی شود هضمش کرد...
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
خوب شما احساس ندارین:))خخخ یوهاها
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
کی گفته احساس ندارم.....؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
اونا گفتن:)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
کیا گفتن>؟
آسمانه
آسمانه
٩٤/٠١/١٤
٢
٠
به نظر من خواستگاری کرد پسرا یک عرفه ! میتونه نباشه! بستگی به طرف داره . اگر ادم منطقی باشه چرا که نه !:))
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
خیلی خوب بود.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
آفرین. و منطق چیه؟ ترکیبی از درک و شعور و احساس.
SE7EN
SE7EN
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
مبارکه... :)))
SE7EN
SE7EN
٩٤/٠١/١٤
٢
١
عشق دختر و پسر نمی خواهد دل می خواهد دل دریایی...
Niva
Niva
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
بسیار عالی :) به به
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
آآآآآآآآآآآآآآآآآآ..................من کلا متحول شدم 3456789 نفر همتون بیایین:))خخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااای آ با کلاه خخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
خو معلومه ک همه خانوم ها اگرواقعا هم اینکارو بکنن هیچوقت نمیان اینجا بگن ک...
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
صحیح است صحیح:)
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
نع بابا.من رکم.اگه باشه،میگم!فک کنم بقیه ام همین طوری باشن!!
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
دروغه دروغه:)
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
دوروغی از خودتونه!!:دییی
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
خانوم رفیعه خابالا هم شما رک بقیه چی؟ خیرر خانوم بقیه مثل شما نیستند
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
دلیلی نداره بچه ها دروغ بگن اخه!!
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
عه چرا حرف خنده دار میگید خب؟ معلومه که دلیل داره هیچکس نمیخواد کسی از زندگی خصوصیش بدونه
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
الکیه...الکیه.....الکیه....الکیه...الک خارجی داریم ...بدو جراجش کردم(الک وسیله ای است برای غربال کردن-غربال ینی جدا سازی بر اساس ساز-سایز ینی اندازه داته-اندازه دانه ینی چقدره-چقدر ینی میزانش چقدره-میزان یک نوع اندازه گیری است و ماهی هم به این نام داریم در گذشته به ترازو هم میگفتند-ترازو برای کشیدن وزن)خدایی هیچ وقت تو زندگیتون این قدر قانع شده بودین:))خخخ
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
همچین میگید"زندگی خصوصی"!انگار مثلن چن بار ما دخدرا این کارو انجام دادیم!!خخخخ
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
اقای ناس!شوما فرار مغز ها نبودین ی وختی؟؟تست آی کیو بدین!یقین دارم از داوینچی بیشتره!!خخخخ
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
من که گفتم. من اگه باشم حتما حتما میگم. بقیش مهم نیست، مهم اینه که حرف دلمو بگم. :-)
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
فرار مغز که نه..دروغ چرا..ندارم:)ولی فرار از زندان اره:))
SE7EN
SE7EN
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
دروغ نمیگن راستشم نمیگن....
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠١/١٤
١
٠
هیچ وقت به این موضوع فکر نکرده بودم، ولی شخصیت آدم خورد میشه اگه بره از پسری خواستگاری کنه... مخصوصاً پسرا الان که همه جو گرفتن (البته بلانسبت بعضیها) ولی میتونه با یکم تغییر رفتار به پسره حالی کنه البته به شرطی که طرف شوت نباشه.... البته توصیه نمیکنم....خودمم همچن کاری نمیکنم، غرورمو به خاطر یک پسر خورد کنم؟؟؟
Niva
Niva
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
حتی اگه طرف رو بشناسی و بدونی که واست همسر مناسبی میشه؟؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
پسرای با جنبه هم وجود دارن
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
نمیدونم، باید تو موقعیت قرار بگیرم خخ مثلا از یک پسر خواستگاری کنم خخخخخ ولی جدی هرگز مستقیم همچن کاری نمیکنم
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠١/١٤
٢
٠
ی سوال از اقایون مترم:اگه واقعن یک دخدر اومد گف ب شما دوست دارم و بیا خاستگاریم!تو دلتون نمیگید:این دخدره چقد جلف و بی حیاس ک ب من همچین حرفی زده!
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٦
٠
موخوام بوگوم از ته دل عزیزوم..بدون تو تب موکونوم مریضوم...اگه بیای خاتون قلبوم بری..تموم دنیا رو به پات میروزوم:))
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
:)))))))))))))))))))))))))))))
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
تهش باس میگفدین:تقدیم با عشق!!خخخخ
Niva
Niva
٩٤/٠١/١٤
١
٠
اگه طرف مشدی نبود چی؟خخخخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
زن غیر مشدی خوب نیست:))نباید گرفتش:))خخ
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
:))))))))) =)))))
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٢
٠
با رفیقان نشستیم شبی را....عه ببخشید شعرش اشتباه شد:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
١
٠
نگاهم در نگاهت کرد برخورد..خدا مرگت دهد حالم بهم خورد:)
Niva
Niva
٩٤/٠١/١٤
١
٠
اینجا زن و بچه رد میشه ها .. یکم بچه های زمین رعایت کنن بد نیس :))))
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
شعره شعر...من ک نگفتم:))برین شاعرش رو اعدام کنین
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٢
٠
شعر را عوض میکنیم...عشق است و اتش خون...داغ است و درد دوری...کی می توان نرفتن..کی میتوان صبوری:)
par!sa
par!sa
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
نووووچ! جنبه ندارن :|
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
جنبه داشتن حاضر بودین جلو ی پسر زانو بزنیدو بگید دوستت دارم؟
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
مگه پسرا جلوی پای دخترا زانو می زنن؟ این جا که فرانسه نیس:دی
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
همینو بگو ، نه که الان وقتی تو خیابون راه میری هی میبینی پسره که جلوی یه دختر زانو زده ، یا مثلا چند نفر رو گرفته که به دختر مورد علاقه ش شاخه گل بدن و بعد دست و جیغ هولو لولو راه بندازن :))))
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
چرا داره تو برو جلو :دی
par!sa
par!sa
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
همین ک نیوا و فوفانو گفتن :| خخخ // نه شادخت! میدونم!مطمئنم نداره =)))))))))))))))
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٣
٠
جو بگیره ادمو هر کاری میکنه:))خخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
عمرن همچین کاری بکنم به دخترش ابراز علاقه نمیکنم بعد برم به پسرا ابراز علاقه کنم؟!
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
ینی دلیلت برای ابراز علاقه به یک دختر چی میتونه باشه؟؟؟خخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
دیفونه! منظورم اینه یه دوستت دارم خشک و خالی به دوستام نمیگم یا اگ بگم میزنم همه چیزو خراب میکنم چون بلد نیسم نقش بازی کنم! همون در باطن علاقمو نشون میدم به دوستام!
SE7EN
SE7EN
٩٤/٠١/١٤
٠
١١
همونه اوضاتون همینه...
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
اما خب گاهی نگفتنا حسرتای بزرگی به جا میذاره.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
اقای سون منظورتون چیه؟ اوضاع من چشه؟؟
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
ولی منو دوست داری من میدونمممم :دی
SE7EN
SE7EN
٩٤/٠١/١٤
١
٣
اصلا چرا ازدواج میخواین بکنین سری که درد نمی کنه دستمال می بندن مگه :))))
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
آقا همینه اصن ، ازدواج کیلو چنده ، همش اسیریه ، والا من که با مجردیم خیلی ام حال میکنم و لذت میبرم از اینکه مجبور نیستم به کسی بگم " دوستت دارم " :))))
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٤
٠
عشق باید خاصیت تو باشد نه در انکس که رو به روی توست :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
:)
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠١/١٤
٢
٠
این دیگه حل صورت مساله است!!شما محبت و علاقه همسر نمیخای در زندگیت؟؟نمیخای یکی همیشه پشتت باشه؟؟نمیخای وختی بدترین شرایطو داری،کنارش باشی؟؟ب نظرم اینکه میگی یکم هندیه!!
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
حل نه عزیزم. پاک کردن :دی
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
ها!همون!خخخخ موقعی ک نوشتم گفدم ی جاییش می لنگه!!متوجه نشدم.سارری:))
e_najm
e_najm
٩٤/٠١/١٤
١
٠
شما بگین شوهر نیست این کاراتون چیه؟؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
الان درد نداره/بزار چند سال دیگه بگذره دردشم شروع میشه!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
شما خدای نکرده "عذب" نیستین؟!
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
من حاضر نیستم
مامان بزرگ ها
مامان بزرگ ها
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
شوما مشقاتو نوشتی؟
Narges_V
Narges_V
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
من كه حاضر نيستم غرورم اجازه نميده:)
e_najm
e_najm
٩٤/٠١/١٤
١
٠
واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
عشق غرور رو نمیشناسه.
Narges_V
Narges_V
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
بله تعجب داره!؟
e_najm
e_najm
٩٤/٠١/١٤
١
٠
آقا چرا دوروغ؟؟ اگه همچین اتفاقی بیوفته ک........خب حالا وللش میسپارمش ب ی بنده خدایی ک اون نفر رو از زندگی کردن بیزار کنه یوهاهاهاهاهاهااا
e_najm
e_najm
٩٤/٠١/١٤
١
٠
نظر اولی ک تاید نشد............کسی همچین کاری کنه؟؟ ب قاتعانه میگم ک نع.......
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
خوب آره،میگم....:دی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
آفرین به این رک بودن/
huna_aghighi
huna_aghighi
٩٤/٠١/١٥
٢
٠
شماکه گفته بودی بمیرمم همچین کاری نمی کنم که؟؟؟؟؟چه زودنظرت عوض شد ؟شاید قشنگ به موضوع فکرنکرده بودی؟شایدم .......
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
اره خوب ب موضوع وقتی دقیق نگاه نکرده بودم باعث این رویداد شد
Vania
Vania
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
نه!
SE7EN
SE7EN
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
غرور...
گل پری
گل پری
٩٤/٠١/١٥
١
٠
آره :) نمیخوام یه عمر حسرت به دل بمونم ! آدم عاشق باید جونشم واسه عشقش بده :) عشق اگر پاک باشه طرف مقابل اگه واقعا اون چیزی باشه که میخوای بتونی باهاش خوش بخت میشی حتی اگر خودت پاپیش بزاری هیچ موردی نداره ..به نظرم ارززششو داره :)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
پری؟○_0
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٥
٢
٠
دیروز برام خواستگار اومده بود. بابام گفت درس می خونی یا شوهرت بدیم؟ من هم گفتم هر چی می خونم یاد نمی گیرم! به نظر شما مفهوم رو خوب رسوندم؟!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٥
٢
١
تو عربستان وقتی هوا دو نفره است هیچ کار خاصی نمی کنن... منتظر می شن هوا پنج نفره بشه، با 4 تا زنهاشون برن بیرون! اونا هم زندگیشون سخته ها!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٥
١
١
رفته بودیم خواستگاری. پرسیدن: ﺁﻗﺎ ﺩﺍﻣﺎﺩ چه ﮐﺎﺭﻩﺍند؟ دایی جان جواب دادن:کار آفرین هستن!بقه کار میکنن ایشون آفرین میگن!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
طبق سوال اولتون این جمله طنزو میگم:اگه زنده نموندم... واسم یه همسر پیدا کنین و بگین خیلی دوستش داشتم.!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٥
٣
٠
خیلی خوشحال میشم و فقط اینکه (امیدوارم منم ازش خوشم بیاد و اگه بیاد حتما جواب مثبت میدم اگه هم نیاد رک بهش نمیگم) و ازش خیلی هم تشکر میکنم که منو لایق عشقش میدونه و دوستم داره.
s_sali
s_sali
٩٤/٠١/١٥
٣
٠
بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه ی خاص تو با کسی!
SE7EN
SE7EN
٩٤/٠١/١٥
٠
٧
الان این جماعت دختر میگه نه بزار سنش بشه 25 بعدش به دست و پا میافتن که کاشکه اون موقه بهش می گفتم دوسش دارم حداقلش اینه که نمی ترشیدم....
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠١/١٥
٢
١
دیگه بحث ترشیدگی و اینا خز شده ، تازه اگه م به یکی مثل من بگن ترشیده برام قابل تحمل تره تا یه عمر تو سری خور یه مرد باشم ، آدم که قرار نیست هر چی دلش گفت همونو انجام بده ، دل هیچی حالیش نیست ، برای همین بعضی وقتا باید بزنی تو سر دل تا دیگه حرف بیخود نزنه ، اسمشم میخواید بذارید غرور ، بذارید ، من عاشق غرورم هستم و به خاطر هیچ کسی ام نمیذارمش زیر پام .
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠١/١٥
٥
٠
اینم از نظر یه اقای 32 ساله که اقتصاد انرژی خوندن ... شما نگران ترشیده شدن خانوما نباشین جناب به اندازه کافی دبه تو بازار هست.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
رنگ رخساره نشان میدهد از سر درون.....
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
خبر میدهد :دی
شاهدخت
شاهدخت
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
خخخخخ =))
SE7EN
SE7EN
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
احساس عاشقی احساسی ناگفتنی است هرچقدر هم بگیم افرادی که تجربه نکردن صحبت از غرورشون می کنن و بهانه های الکی... یه شوخی بود واسه فان ولی بشدت موضع گرفتین شما دو تا خانوم محترم... این موضع در آن نشانه هایی است که .....
F-jafari
F-jafari
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
غروروم واسم مهم تره در هر صورت....
SE7EN
SE7EN
٩٤/٠١/١٥
٠
٠
غرور بس گناهی بزرگ است... غرور حجاب ضخیمى بر عقل و فهم انسان است...
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠١/١٦
١
٠
عمرا....ما مدلمون اینجوریا نیـــــــــــــــــــــس.... به قول شاعر : باید خریدارم شود(ی) تا من خریدارش(ت) شوم/ وزجان و دل یارم شود(ی)، تا عاشق زارش(ت) شوم/ من نیستم چون دیگران بازیچه ی بازیگران/ اول به دام آرم اورا (تورا) وانگه گرفتارش(ت) شوم :)))))))))))
SE7EN
SE7EN
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
یه ساعت داشتین این پرانتز ها رو میزاشتین اذیت شدین :))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠١/١٩
٠
٠
نچ خیلیم آسون بود :))
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠١/١٧
١
٠
منم عمرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ................. لایک دنیادیده جان ........... لایک ........... درود :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠١/١٩
٠
٠
:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/٠١/٣٠
٠
٠
بهرحال ما تو اروپا که زندگی نمیکنیم....اینجا ایرانه...وقتی یه دختر احساساتشو بروز میده همه به یه چشم دیگه بهش نگاه میکنن....و البته یه چیز غریزی تو وجود ما مردا هست که دوس داریم برای چیزی که میخوایم تلاش کنیم.... شاید واسه شما جوک باشه اما واسه من خاطره ست