خانه انجمن دوربین شماره 2 در اختیار شماست !
٨٨١
٨٣
ماگزیلا

دوربین شماره 2 در اختیار شماست !

دوربین شماره 2 در اختیار شماست !

بهترین خاطره سیزده به دری که داشتید را تعریف کنین

٩٤/٠١/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
Cold
Cold
٩٤/٠١/١٢
٢
٠
فقط یه سیزده به در رو باهم رفتیم بیرون...همون از همه سالها بهتر بود
ماگزیلا
ماگزیلا
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
عجب کامنت بوداری !! دیری ری ری ری خخخخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
مثه مایی..کلا سیزده به در ها خونه ای:)شایدم بری خونه قومو خویشا
Cold
Cold
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
نه داداش نگرفتی...
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
بقیه سیزده هارو با یکی دیگه رفتی یعنی؟ خخخ/
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
فکر کنم منظورشون عشقشون بوده ؟؟خخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٣
١
٠
حالا هی ما ماست مالی میکنیم شماها ضایه کنین:))اینایم مثله ما جایی نمیرن:))خخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
خخخخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
هیچ سال:)
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
چراااااا ؟!!!!!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
هر دفه ی چیزی شده برنامه خراب شده مثلا همین امسال به هوا اعتباری نیست با دو تا بچه سرما خورده کجا برم.بدتر بشن حال خودم گرفته میشه.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
شاید حوالی هفت هشت سالگی.. یک جمع خانوادگیِ سی و چند نفره... تفریحگاه چهلمیر درگز... که دیگه بعدش هیچوقت هیچ عمویی با عمه، هیچ خاله ای با دایی و هیچ کسی با هیچ کسی مثل اون روزها مهربون نبود... و هیچکس تحمل و حوصله گروهی بیرون رفتن رو نداشت... بعد از اون سال، ما هر سال بیرون رفتیم اما... اون خاطره تکرار نشد.. .
ماگزیلا
ماگزیلا
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
هعییییییییییییی ... منم یادمه دوم دبستان بودم و کل فامیل با هم رفتیم بیرون ... بهترین سیبزده بدر عمرم همون بود :) (شاهدخت)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
امیدوارم این یکی بهترین 13 بدر عمرم باشه...حداقل از بعضی حرفها و نگاه ها حرص نخورم خخ
ماگزیلا
ماگزیلا
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
ایشالا :) امیدوارم فردا بیای و از بهترین سیزده بدر عمرت بگی
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
اجازه خانوم؟ به ما که همه ی سالا خوش گذشته؟؟ یهنی الان همشونو تعریف کنیم(^_^)
ماگزیلا
ماگزیلا
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
بگو مادر ! چیزی که زیاده وقت و گوش شنوا :دی
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
دیدی چی شد....نرسیدم بیام خاطره تعریف کنم :/
faride
faride
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
همه سالها خوب بوده برام... پارسالم خیلی خوب شوخی سیزده رو اجرا کردیم...کلی کیف داد! =)
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
شوخی سیزده ؟؟؟ O_O
faride
faride
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
هر شوخی دوس داری بکن بعد بگو شوخی سیزده! خخ...طرف هیچی نمیگه!:دی
faride
faride
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
البته خودتو واسه تلافی بدتر آماده کن حدمن!خخ
فائزه
فائزه
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
امسال مطمئنا بهت خوش نمی گذاره بدون وجود من!:دی
h_looshi
h_looshi
٩٤/٠١/١٢
١
٠
یادم نیس سیزده بدرا همچی خاطره ساز نبوده برام
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٢
١
٠
یه خاطره از سیزده بدر ؟! والا هر سال سیزده بدر بارون میاد ! بهترین سیزده بدر عمرم سیزده بدری بود که کل فامیل با هم رفتیم بیرون و حول و حوش 70 80 نفری بودیم و الاغ سواری کردیم ^______^
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
^______^
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٢
١
٠
یه بارم دوباره سوار الاغ شدیم که شاهدخت فرود اومد پایین خخخ =))
ماگزیلا
ماگزیلا
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
:|
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠١/١٢
١
٠
مام یه بار سه پشته سوار الاغ شدیم ، از رو شیب الاغ رد شد ، بعد الاغ و اون دو نفر دیگه افتادن روم ! شکم الاغ رو پای من بود! نفر دیگه که بهنام بود رو کمرم ! دایی گرامی هم رو گردنم !:)
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
خخخخ شاهدختم جای همگی خالی با خواهرم دو نفری بودن همچین شیک سر خوردن که ماها ترکیدیم از خنده =))))
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
بعد اونوخ شما زنده موندین با این اوصاف ؟=))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠١/١٢
١
٠
آره بابا زیر شکم خر نرمه ! مثله بالشت با پر قو می مونه ! تا اون موقع نمی دونستم انقدر نرمه ! تازه حالم داد :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
:))خخخ من سه چارتا خاطره خر اسیبی دارم ولی ماله سیزده نیست:)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠١/١٢
١
٠
خخخخخخخخخ! :) مال منم از 13 نبود !بوگو ! خر چیزه خوبیه ! مثلا وقتی داره قلت می زنه میشه از زیر شکمش به جا بالشت استفاده کرد !
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠١/١٢
١
٠
پوستشم وجدانن لطیفه بر عکس ظاهر خشنش :)
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٣
١
٠
یه خر بیار شبا بغلتونیم:)بالشت نداریم بهمنی جان:))به شکم خر چکار داری نو بشر:))
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٣
١
٠
یه سری با پسر دایی گرام نشستیم پشت خر..خره خیلی خر شد ما رو زد زمین...وقتی که بلند شدیم دیدیم عجب خره خری بوده..ما رو چه جای کثیفی زمین زده:)از توضیح بقیش معذوریم:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٣
١
٠
یک سریم یک خر باهوش تقریبا دزدیم:)نشستیم روش..این تنابشم دادیم دست بچه ها بکشنش ما خر کیف بشیم:))اقا این خره فهمیده بود هر کی میومد طنابشو میکشید چنان میزد زمین که نگو..در ان روز خرکی سه نفر جانباز برای خر سواری ما به کشور اضافه شد:)ما سوار خر بر زمین خوردگان میخندیم:)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
عاشق کل کامنتایی شدم که راجع به خرها دادین =))))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
:| دیروز رفتم سوار خر بشم ، پالون رو انداختم روش دیدم چپس ! ورداشتم برعکس بندازم روش ، دیدم گوشاش رو خوابینده ! فک کردم داره خوشحالی می کنه دیدم دهنش رو وا کرد رو به کمرم ! داد زدم و نمی دونم چطور از دهن خر در رفتم :|! نتیجه اخلاقی وقتی خر گوشاش رو می خوابونه یعنی حالت تهاجمی گرفته !
رفیعه
رفیعه
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
کلن همیشه سیزده ب در ی جا میریم!واس همین دوسشون ندارم!:|
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
کلا سیزده یه در بیرون نمیرم
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
پس این خاطرات در مورد خر کجا اتفاق افتاده ؟‌:دی
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
مال زمان دیگر بود..دوستان گفتن خاطرات خریه تو هم بگو منم گفتم:)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
پارسال بود ک حرم بودم روزه شهادت حضرت زهرا س....این بهترین 13 بدر بود
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
خاطره خاصی ندارم!
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
بعد این دوربین ب انجمن چ ریطی داشت؟؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
موافقم..خخخخخخخخخ
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
خخخ راستش این انجمن یه چیز دیگه بود که در لحظه آخر مث خونوکا زدیم عوضش کردیم ویادمون رف اسمشو عوض کنیم =))
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
کلا انجمن داغونی بود:))خخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
دو بار خوش گذشن..ی بار جنگلای شمال بودیم یبارم ک دور و بر مشهد....دوبارش خوش گذشت:)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
اکثرا خوب بودن. با توکل ب خدا ک فردا هم روز خوبی باشه
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٣
١
٠
مواظب باش دست دیگتم نشکنه فقط:)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
همون سنینی که هنوز به نوجوونی نرسیده بودم ... اون موقعها همه فامیل دسته جمعی میرفتیم سیزده بدر. خیلی صمیمانه بود. خیلی خوش میگذشت. با بچه ها تاب درست میکردیم. خونه درختی میساختیم. قورباغه میگرفتیم. ماهی میگرفتیم. میدویدیم. میدویدیم. زنده بودیم به معنای واقعی! الان دیگه دور افتادیم از هم :( از سیزده دیگه خوشم نمیاد!
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
سیزده بدر سال 86/ یادمه بزرگترا حوصله سیزده بدر نداشتن الکی یکی از فامیلای دور رو بهونه کردن که ما عزاداریم و نمیریم بیرون. ما بچه ها هم همه با هم تصمیم گرفتیم بدون مامان باباها همه ماشینا رو برداریم و بریم باغ یکی از فامیلامون. بزرگترمون پسرعمم و خانومش بودن که 25-26 سالشون بود. :دیییی خلاصه صبش هم همین کار رو کردیم و رفتیم و همه هزینه ها و تدارکات هم با پولای خودمون بود. ساعتای 5 عصر تازه نهار خورده بودیم و میخواستیم بریم وسطی بازی کنیم که دیدیم همه بزرگترا با یه ماشین گنده(18 چرخ بهش میگن چی میگن؟) که واسه شوهرعمم بود اومدن .کلی هم غر میزدن که چرا همه ماشینا رو برداشتین نامردا. حالا ما رو میگین کلی بهشون خندیدیم و گفتیم حقتونه که شما باشین ناز نکنید نمیریم سیزده بدر. راستشو بخواین با اینکه با کل کل و قهر با بزرگترا همراه بود اما خوش گذشت. خییییلییی
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
:)
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
یه سوال؟ شما سن جیمیتون یک روزه!! 5 تا مطلب؟؟؟؟؟؟ قضیه چیه؟ من چند روز نبودم اینجا چه خبر شده؟؟؟؟؟
ماگزیلا
ماگزیلا
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
http://jeem.ir/pagetwo.php?print=2&type=14&id=18859
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
دختر خاله مدیریت خراسان هستن(ستاد شایعه پراکنی)
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
خاطره خاصی ندارم ، معمولی بوده
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
خاطره نداری یا تو اون روز در مغازه پول پارو میکنی:)
p_golpari
p_golpari
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
همه ی سیزده بدر ها خوش گزشته ...در دامن طبیعت ..عالی
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/٠١/١٢
٠
٠
هیچ وقت جایی نرفتیم:/فوق اخرش تا پارک سره کوچه اونم نیم ساعت برا خالی نبودن عریضه:/
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
جدا ؟! چرا خب ؟! :(
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
ماشین که نداریم ولی هر سال با ماشین داییم میرفتیم روستامون ولی امسال جایی نمیریم
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
سیزده بدر هایی که شوهر خالم زنده بود. یه اشایی می پخت که مثلش رو نخورده بودین. جوک و تفریح و باغم از خودشون بود. :) چه روزای خوبی بود ولی تکرار نمیشه.
s_sali
s_sali
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
خدا رحمتشون کنه
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
هیچ تا خاطره خوب ... خخخ.........
علی یکتا
علی یکتا
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
سلام. الان ساعت 15و حدود 40 دقیقه روز 13 فروردینه و من از صبح پشت میزکارم هستم، راستش اینطوری خیلی راحت ترم و جمع های خانوادگی رو به حضور در بین عموم مردم ترجیح میدم، البته امسال یکی از تلخترین 13 های عمرم رو سپری می کنم چون چند روز قبل عموی جوان عزیز و دوست داشتنیم رو از دست دادم و کاملا دپرسم. برای همه دوستان سال خوش و دوراز غمی آرزو می کنم
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
ان شالله که روحشون در آرامش باشه :) بقیه سالتون بدون غم انشالله ...
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
خدا رحمتشون کنه.....
s_sali
s_sali
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
خدا رحمتشون کنه
علی یکتا
علی یکتا
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
سلام. ممنون
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
داداشم از کوه سقوط کرد پایین!
همتا
همتا
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
یا خدااا !!! چیزیشون که نشد ؟!
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
این بهترینش بود؟ :(( یا خدا! :))
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
:/
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
این الان خاطره خوب بود:/
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٣
٠
٠
هیچ جا نرفتم..تو همین خونه بودم و بابام اینام رفتن سر خاک پدربزرگم اینا..ولی از اونجا که تحولی بس عظیم داشتم امروز فک کنم تبدیل به یکی از بهترین 13 به درام شد !
mina_h
mina_h
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
همش عـــــــــــــــــــــالی بوده.....کلا سیزده بدرا خیلی حال میده....همشو دوس داشتم
ahn_1373
ahn_1373
٩٤/٠١/١٤
١
٠
یادش بخیر! یادتونه آخرین قسمت پایتخت 2، ماشینشون رفت زیر آب؟! واسه ما هم روز 13 همین اتفاق افتاد! البته با این تفاونت که همه تو ماشین بودیم!! میخواستم با پیکان از یک روزخونه عمیق رد بشم! ماشین وسط رودخونه موند!!! اصلا ی وضعی بود! داشتیم غرق میشدیم!!! ماشینو داشت آب چپع میکرد! واقعا خدا بهمون رحم کرد!
SE7EN
SE7EN
٩٤/٠١/١٤
٠
٠
یه خاطره از 13بدر این که موقعی که کنکور داشتم بیرون نرفتم نشستم 13 ساعت درس خوندم وای که چقدر تلخ بود ولی خدا رو شکر...
m-aminfar
m-aminfar
٩٤/٠١/١٦
٠
٠
سیزده امسال جایی نرفتم. ولی پارسال خالم از گرگان اومد. رفتیم بیرون کوه نوردی مگه کیف داد.... ولی حیف دیگه تکرار نشد و نمیشه