خانه انجمن 10دقیقه دیگه ساعت رُند میشه
٧٩٥
٣٦
asghar

10دقیقه دیگه ساعت رُند میشه

10دقیقه دیگه ساعت رُند میشه

نمیدانم راز این درس خواندن چیست که تا ساعت رُند نشود نمی شود آن را شروع کرد. اگر شما از رازش با خبرید ما را هم مطلع کنید...

٩١/١١/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
bye
bye
٩١/١١/٢٨
١
٠
D:
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٨
١
١
زشته پسر همش نیشش واز باشه! واه واه واه ! ماهم بچه بودیم اینام بچه ن! خخخ :)))))))))) اول اول اول!؟
bye
bye
٩١/١١/٢٨
١
٠
دوست خوبم تا حالا کسی با پتک سنگی زدتت ؟
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٨
١
٠
نه خو ! کی جرئت داره؟!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٩
٠
٠
:)))
bye
bye
٩١/١١/٢٨
١
٠
به خاطر اینه که همیشه ساعت شروع کلاس باید رُند باشه ! D: ولی خوب آره متوجه هستم چی میگی ...
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٨
٠
٠
نووووووووووووووووچ
m-nas
m-nas
٩١/١١/٢٨
٠
٠
تنبلی .....
t.m
t.m
٩١/١١/٢٨
١
٠
نه فک نکم تنبلی باشه...ینی منظورم اینه که اگه آدم درس نخونه اصن نمیخونه...
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
منم فکر نميکنم تنبلي باشه. يه نوع حس نظم و انضباط در مطالعه ميشه باشه... حس دوست داشتني دوران بچگي..
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/٢٨
١
٠
خخخخخ ایول اگه کسی متوجه شد به ما هم بگه
m-roohangiz
m-roohangiz
٩١/١١/٢٨
١
٠
بلللللله.....
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٨
١
٠
نمیدونم والا.شاید می خوان بی نظمی نباشه و همه سر یه ساعت خاص برسن.البته بعضی استادا ساعتارو جابجا می کنن!
aaasaeid
aaasaeid
٩١/١١/٢٨
٠
٠
منظورش کلاس درس نیست که .درس خوندن تو خونه رو میگه
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٨
٠
٠
آها!الان گرفتم.آخه فعل غریبی بود درس خوندن تو خونه!
t.m
t.m
٩١/١١/٢٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ...لایک..
*رویا*
*رویا*
٩١/١١/٢٨
٠
٠
درمورد خودم چون حال درس خوندن نمیاد*مثلا اول قراره 7 بخونم بعد میشه 7 و نیم و بعد 8 و...آخرش میبینم ساعت 10 شد و هنوز درس نخوندم.یه جور خودمو گول میزنم*
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٢٨
١
٠
والا ما هم نمیدونم.... فهمیدیم ما رو هم در جریان بذارین...... :))))))
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
چشم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٢٨
٠
٠
کلا در هر موردی که آدم بخواد تنبلی کنه همیشه یه ساعت یا یه روز خاصی در آینده مدنظر قرار میگیره برای شروع!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٨
٠
٠
ایضا از زیر کار ودرس خوندن دلیلشه!
t.m
t.m
٩١/١١/٢٨
٠
٠
راس میگیا...
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٨
٠
٠
من نه تنها دوست دارم ساعت رند بشه بلکه دوست دارم از اول هفته یا از اول ماه شروع کنم ب خوندن!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/٢٨
٠
٠
ولی سرعت بیشرفتت خیلی کند میشه ها.
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٩
٠
٠
بله متاسفانه،دیگه دارم ترکش میکنم!!
D_masoud74
D_masoud74
٩١/١١/٢٨
٠
١
چی مخی دایرنی شما با این سوالاتون.......
parisa
parisa
٩١/١١/٢٨
٠
٠
ااااااااااااااااااااااااااا.....................راس میگه.......تا حالا دقت نکرده بودم............
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/٢٨
٠
٠
وقتی میخای از زیر درس در بری این کارو میکنی وگر نه چرا شبای امتحان به ساعت توجه نداری؟به در سی هم که میخونی ربط داره اگه دوستش داشته باشی همون موقع شروعش میکنی .
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٩
٠
٠
آره.به درسم مربوطه.
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/٢٨
٠
٠
کارای خلق خداست خدا میداند!و بس!@
وصال
وصال
٩١/١١/٢٩
٠
٠
اصلن هم اینجوریا نیست من که وقتی درس میخونم اونقدر محو درس خوندن میشم که اصلا گذشت زمان حالیم نیست (خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ)
من
من
٩١/١١/٢٩
٠
٠
مثلا می خواستی بگی خیلی بچه مثبت ودرسخونی؟اه اه اه ،چه قدربدم میاد ازاین آدمای فخرفروش!!
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
منم محو ميشم و زمان حاليم نميشه. اما وقتي رمان ميخونم نه کتاب درسي..!!!
mashhadiboy
mashhadiboy
٩١/١١/٢٩
٠
٠
معمولا حاضر شدن در اداره و کلاس و .... باید رند باشه ! برنامه ریزی هم رند باید باشه فک کنم هاااااااا
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١١/٢٩
٠
٠
همون قضيه ايشاالله از شنبه ست ديگه :/ همينكه يه سال 365 روزه ! اينقد روزش تعطيله! اينقدش فلانه ! ........(شرمنده داستانو خلاصه كردما! حس تايپش نيست) يه روز ميمونه برا درس خوندن! اد همون روزم تولدته!!! ماها همون برنامه ريزي درسي بيستي داريم! گمان كنم مشكل از وزير آموزش وپرورش باشه ولا غير :)))
Mostafa
Mostafa
٩١/١٢/٣٠
٠
٠
يه حديث گرانبها از امام جواد عليه السلام داريم که ميفرمايند: کار امروز را به فردا نياندازيد.. (اينقد فردا فردا نکنيد.. همين امروز انجامش بديد.. شما مال همين امروز هستيد مال فردا نيستيد.. اگه فردا هم بوديد(در قيد حيات بوديد) ضرر نکردين و کارتون رو انجام دادين و پشيمون نخواهيد شد..)مضمون حديث يادم بود