خانه انجمن ساعت تحویل سال
٦٧٢
٤٩
اشکمهر آتشروان

ساعت تحویل سال

ساعت تحویل سال

نظرتون راجع به زمان لحظه تحویل سال امسال که تقریبا ساعت 2 شب هست چیه؟

شما چه ساعتی رو برای تحویل سال نو بیشتر می پسندین؟ و چه ساعتی رو زیاد مناسب نمی دونی؟چرا؟>

بهترین ساعت تحویل سال یادتون هست چه سالی براتون بوده و اینکه چه موقع بوده؟

٩٣/١٢/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
من شب رو بیشتر میپسندم ... خوبه دیگه تا ساعت دو فیلم ترسناک میبینم و در کنار زامبی ها سال رو تحویل میکنم ...
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/٢٨
١
٠
اصن کاش همش شب بود :| از روز بدم میاد ...
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
سلام منو هم به زامبی ها برسونید
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
وای نکنه شمامwalkiing dead رو میبینین؟؟:)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
خفاش شب که میگن همینه:]
saleh
saleh
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
عاطفه خانوم شما اون سریال رو میبینید؟ من اینقدر دوستش دارم که حد نداره! هر 2شنبه دانلودش میکنم و بعد از 90 میبینمش. یعنی خییییییییییییییییییلی خوبه
Narges_V
Narges_V
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
سريالش فوق العاده ست:)
Cold
Cold
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
مگه کسی هم هست که عاشق واکینگ دد نباشه؟؟ :)
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
من عاشقش نیستم....ولی نیگا میکنم
faride
faride
٩٣/١٢/٢٨
٢
٠
:|
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
این شکلک مد شده تازگیا :دی
faride
faride
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
فک میکنم جاش دقیقا همینجا بود! :)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
شب ساعت 9 رو میپسندم
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
افرقی نداره هر موقع ک باشه بازم من خواب میمونم خخخخ
m-aminfar
m-aminfar
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
به نظرم صبح باشه ساعت 11 بهتره .
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٨
١
٠
همون حدود 9 و 10 شب فکر میکنم بهتر از همه باشه. نیمه شب کمی سخته.. چون بهرحال من یکی که هرگز نمیتونم خواب باشم و مجبورم بیدار باشم، یعنی موظفم، یک آیین قدیمی هستش و دوست دارم قلبا براش احترام قائل باشم. بنابراین نه در روشنایی روز خوبه و نه نیمه های شب! همون حوالی 9. :-))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
سلام ... به نظر من اين متقير بودن لحظه سال تحويل است كه اون رو اينقدر بياد ماندني كرده اگر مثل اروپا لحظه سال تحويل ثابت مي ماند هيچ حسي وجود نداشت
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/٢٨
١
٠
صبح بهتره...اخه بعد از سال تحویل میتونیم بریم خونه مامانبزرگام و عیدی بگیریم:))))))
e_najm
e_najm
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
فرق نمیکنه فقط سال تحویل بشه.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
نه اینجوریام نیست/یادمه یک بار موقع سحر بود /و بیشتر ملت زمان تحویل سال خواب بودن!!!
e_najm
e_najm
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
فقط ی سوال روز جمعه ک 29......12شب ب بعدم ک روز بعد میشه خب ساعت2.و15سال تحویل میشه.........الان دقیقا این2ساعت15دقیقه چ روزی هستش؟؟
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
روز یک فروردین دیگه
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٩
١
٠
وقت اضافست
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
شبو بیشتر دوس دارم...و برام فرقی نداره در هر صورت بیدارم^__^خب سال تحویلی ک کنار دریا بودیم در جنوب..خیییلی خوش گذشت..و ی سال تحویل دیگه ک بعدش با تصادف یکی از نزدیکانم کلن بهم ریخت..
Cold
Cold
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
شب ساعتای 10،11...سالو تحویل میکنیم بعدم میریم سر کار خودمون ،ایشالا از فردا هم اینور و اونور :))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
اوم اما در مورد امسال...خب دوس دارم...من همه ی سال تحویلارو دوس دارم..البته امسال ی ذره حالم خوشایند نیس ....
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
ساعت 2 ظهر خوبه
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
من همین نیمه شبو دوس دارم وسر شب...مثل 93و94...ظهرخوب نیست به نظرم اصلا://"پارسال بهترین سال تحویل عمرم بود...حرم بودم وآخرین نماز مغرب وعشا92 رو جماعت تو حرم خوندم...عجیب بهم چسبید وبه یادموندنی شد واسم:))"امسال هم اگه خدا بخواد برنامشو داریم که بریم:)))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
من نصفه شبو دوس دارم کله صبو اصلن دوس ندارم!
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
من کلا شب رو بیشتر دوست دارم از اذان مغرب تا اذان صبح
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
ساعت تحویل شب باشه خوبه ، ۱۰،۱۱ شب مثلا
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
منم همین ساعت رو خیلی دوست دارم. دیگه بعد از تحویل سال با خیال راحت تی وی میبینم و مهمون نمیاد! عید 86 که نیمه شب سال تحویل شد با دوستم شمال بودم و سال فوق العاده ایی شد 86.سال90 هم که تحویل سالش نیمه شب بود سال عالی داشتم! نتیجه گرفتم که روزای خوب من مثل جام جهانی هر 4سال 1بار پیش میاد :|
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
پس برای امسال امیدهای هست/خ
s_sali
s_sali
٩٤/٠١/٠١
٠
٠
دقیقا! خخخخ. امسال باید به تمام ارزوهام برسم! چون میره تا 4سال بعد!
Narges_V
Narges_V
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
ساعت هاي 1و2 شب.دقيقا مث امسال
zahra_kh
zahra_kh
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
من چهار سال پیش که بازم ساعت 2 و خورده ای بود، تنها عضو خانواده بودم که سال تحویل بیدار موندم :)))) ، در کل شب باشه و 29 اسفند باشه بیشتر دوست دارم تا روز باشه :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
راس ساعت 12 شب خوبه!
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٤/٠١/٠١
٠
٠
حالا ۱۲ :۱۰ هم بشه ،قبوله خخخ
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
بهترین موقع شبه به نظر من...حس و حالم بهتره...یادمه سال 89 بود گمونم.رفتیم شهر ری و تا مرقد شاه عبدالعظیم پیاده رفتیم...لحظه سال تحویل تو حرم بود...جمعیت زیاااد بودها... خیلی کیف داد...هیچ وقت دیگه اون حال برام تکرار نشد...تو روز رو دوس ندارم خیلی...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/٠١
٠
٠
چه پر شتاب چه بی امون میچرخه این چرخ زمون/مثال برق مثال باد داره میره زندگیمون/نه قصه بود نه سرگذشت بازم یه سال از عمرم گذشت........http://jeem.ir/film.php?id=2326
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/٠١
٠
٠
چند سال و چند عید باید از عمر تو بگذره تا آدم بشی؟ یک سال از عمرت گذشت، ولی باز تو همونی که بودی! فرشته دوست داشتنی! بهار مبارک.
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/٠١/٠١
٠
٠
تحویل سال و کوفت، دهنم سرویس شد بس که ظرف شستم همین روز اولی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/٠١
٠
٠
آخی/الهی
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٤/٠١/٠٢
٠
٠
اه از روز بدم میاد شب بهتره.. البته بیشتر فکر میکنم میبینم اگه کسی که بیشتر از همه دوسش داریم کنارمون باشه هر ساعتی که سال تحویل باشه خوش میگذره :)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠١/٠٣
٠
٠
موافقم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/٠١/٠٢
٠
٠
آهنگ "هفت سین" http://jeem.ir/film.php?id=3821
m_sajjadi
m_sajjadi
٩٤/٠١/٠٧
٠
٠
اقا اشکمهر سال نوتون مبارک باشه.انشاالله سال خوبی داشته باشی.