خانه انجمن الکلاسیکو اوج هیجان
٩٢٠
١٦٥
C_RONALDO

الکلاسیکو اوج هیجان

الکلاسیکو اوج هیجان

بامداد دوشنبه 3 فروردین بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ از رئال مادرید پذیرایی خواهد کرد.

با توجه به شرایط جدول و وضعیت دو تیم، به نظرتون چه نتیجه ای رقم می خوره؟ چرا؟

٩٣/١٢/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
e_najm
e_najm
٩٣/١٢/٢٨
٣
٤
رئال مادرید میبره حالا چند چند دیگه نمیدون:))
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٨
١
١
آفرین درسته
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٠٤
٠
٠
فعلا که کلا غلط بوده
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/٢٨
٠
١
اوللللللل خخخخه
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
آفرین! حالا دوم ام برادر اوله دیگه خخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/٢٨
١
٢
چ سوالای خنوکی میپرسید خو بماچه...ایششش خخخخ
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
خونوکی از خودتونه!!
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
دعوااا...دعوا:)
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
دعوا وبزن بکشه...خخ
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٠٤
٠
٠
علی بزنش:)
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/٢٨
٠
١
بابا ی انجمن چالش برانگیز بزارین توش دعوا بشه خخخ بزن بزن منم ک دستم شکسته ی گوشه واستم بخندم فقط خخخ
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
خب بخندین دیگه
Cold
Cold
٩٣/١٢/٢٨
٤
٥
زنده باد رئـــــال :)...
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٨
٠
١
عاقبت بخیر بشید الهی
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٨
٠
١
شما هم زنده باد.ولی چه جالب ها من همینجوری فک میکردم شما طرفدار رئال نباشی ولی حالا فهمیدم که هستید.خیلی چاکرییییم .
Cold
Cold
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
خیلی خوش اومدین :)...ینی شما تو 3 روز رو اینکه کی طرفدار رئاله و کی طرفدار بارسا هم فکر کردین؟ ایول داری...ما بیشتر :)
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
نه من خیلی وقته میام سایت تازه عضو شدم
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/٢٨
٦
٣
بـــــــــــــــــــــارســـــــــــــــــــلنـــــــــــــــــا قطعا میبره.....شک نکنید:))))))))))))))))))))))
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٨
٣
١
ایشالا که نه.خخخخ
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٨
١
١
درضمن بارسلونا نه اونی که نوشتید
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/٢٨
١
١
اشتباه تایپی بود ببخشید....بعدشم نه خیر فقط بارسا میبره...شک نکنید
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٩
٢
١
نه فقط رئال مادرید
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/٢٩
٠
٥
نچ ئفقط بارسلونا
zahra_kh
zahra_kh
٩٣/١٢/٢٨
٨
٤
رئال می بره شک نکن ! به حال روز الانش نگاه نکن داره انرژی شو ذخیره میکنه واسه همین بازی ، بعله B-)
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٨
٣
١
احسنت .اصلن حالااا مادرید...
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
الکی مثلا همون ک شما میگی
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
مینا خانوم این دفعه راستکیه.ایشالا میبره بعد یه مدت بد بازی کردن. ایشالا سلطانمونم گل میزنه طرفداراشو کیفوووور میکنه
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
گل ک ممکنه بزنه...ولی اینکه برنده بشیییییید عمرا اصلا ابدا
m-aminfar
m-aminfar
٩٣/١٢/٢٨
٧
٩
بارسلونا می بره . البته با گل های مسی اسطوره محبوب
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٨
٣
١
اسطوره؟!؟!؟!خخخخخ
m-aminfar
m-aminfar
٩٣/١٢/٢٨
١
١
اره اسطوره فوتبال دوستا
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٨
٢
١
واسه بارسایی ها.مسی خوبه آره اما رونالدو یه چیز دیگست بعلههههه.
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
نه خیر......رونالدو به انگشت کوچیکه ی مسی و سوارز و نیمارو پیکی و ....نمیرسه....بعلهههههههههههههه
m-aminfar
m-aminfar
٩٣/١٢/٢٨
٠
١
من همیشه مسی رو مثل سوباسا دوست داشتنی و رونالدو رو مثل کاکرو مغرور دیدم . به نظر من مسی بهترینه و بعضی حسودا اینو دوس ندارن
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
دورود بارسا فقط
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
شما طرفدار بارسایید این درست نیست که درمورد بقیه اینجوری بی احترامی کنید...
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
اتفاقا همه میگن ژاوی+اینیستا+پیکه+سوارز+نیمار+مسی=کریستیانو رونالدو
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
ببخشید ها ولی همه خیلی حرف ها میگن اقای رونالدو
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٩
٥
٢
خواهش میکنم مینا خانوم. ولی باور کنید پله و مارادونا و رونالدو نازاریو خیلی بهتر از ما میفهمن اونا هم میگن سلطان رونالدو بهتر تره..
m-aminfar
m-aminfar
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
ببینید با گفتن مسی اسطوره محبوب چه جنجالی شد . ببخشید .میشه دیگه ادامه ندیم این بحثو؟؟؟؟؟؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٨
٤
٤
جاست بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارســـــــــــــــــــــــــــــا^___________^
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
نخیرم!فقط رئال مادرید .تادنیا دنیاست رئال سرور بارساست. شیره رئال مادرید...بعلههههه
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
بیــــــــــــــــگ لایـــــــــــــــــــــــــک
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
://
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٩
١
١
لایک. جاست کاتالان . جاست بارسا
saleh
saleh
٩٣/١٢/٢٨
١٠
٨
خوشم میاد رئالی های حسرت به دل هنوز رو دارن که کری هم بخونن ! یعنی من بگم بارسا میبره؟ خب اینکه معلومه! الان یعنی رئالیا امید به برد دارن! خخخخخخخ. به نظرم رئال وقتی با ایبار ، ختافه، خیخون ، نفت و گاز گچساران، سنگ آهن بافق و یه همچین تیمایی بازی داشت نظر سنجی باید گذاشت چون واقعا غیر قابل پیش بینیه! چون تیما در سطح هم هستن! بـــــــــــــــــــــــــــــــــار ســــــــــــــــــــــــا حریف نداره! داشته باشه هم رئال نیست حریفش!
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٨
٧
٣
مثل اینکه شما فوتبال نمیبینی برادر!!یه سوال دفعه ی پیش کی برد؟؟؟ خوب معلومه رئال مادرید..
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/٢٨
٤
٢
بیــــــــــــــــــــــــــــــگ لایــــــــــــــــــــــــک اقا صالح
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٨
٤
١
ی کلی ی هوا لایک^__________^
Cold
Cold
٩٣/١٢/٢٨
٤
٣
پاشو جمع کن خودتو یره =))...
vesal
vesal
٩٣/١٢/٢٨
٤
٠
والللللللللللللا گل گفدین اقا صالح :)........اون دفه رو هم گذاشدیم ببرین تا تیمتون ی چن وختی شاد باشه انقد تحقیرش کرده بودیم ک دیگه نمیتونس قد علم کنه:دی
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٩
٣
٠
حضور کریس رونالدو عرض خوشامد گویی دارم! من اینقدر عاشق پرسپولیس و بارسلونا هستم که فقط در صورت مرگم بازیهاشون رو نخواهم دید! (البته میلان رو هم خیلی دوست دارم اما بحث اون 2تا جداست) در مورد بازی رفت هم بگم که: حق دارین خوشحال باشین! واقعا حق میدم! بعد از اینکه سالها رئال تحقیر میشد واقعا 1برد شیرینه. مبارکتون باشه. اما اون 3.0 که با رایکارد بردیمتون یادته؟ یادته تو برنابئو تمام هواداراتون بارسا رو تشویق میکردن؟ اون 6.3 چطور؟ یادته؟ اون 5.0 با مورینیو چطور؟ تازه شانس آوردین که تیم مورینیو اتوبوسی دفاع میکرد اون بازی! بنا به این دلایل (که تازه رحم کردم و فقط 3تا شو گفتم) حق دارین خوشحال باشین! اما باور کن اگه بارسا چند سال اینطوری تحقیر میشد جلوی رئال من حداقل کری نمیخوندم! تازه تو اوجم نیستین که!
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٩
٣
٠
تشکر از مینا خانوم، عاطفه خانوم و وصال بانو... دقیقا درسته وصال بانو! اصلا حرف من اینه که رئال هر وقت تونست اتلتیکو رو (که خودشون به اتلتیکیا لقب تشک دوز یا چیزی تو همین مایه دادن) شکست بده بعد بیاد خودش رو با بارسا مقایسه کنه. همین همشهریشون رو که چند دفعه امسال رئال رو بد شکست داده بارسا به معنای واقعیه کلمه له کرد...
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٩
٣
١
خخخخخخخ ممنون محمد:)))) محمد جان تو که یه پرسپولیسیِ دوست داشتنی هستی چرا آخه؟ واقعا چرا؟ اصلا به اینکه بچه های کمپ لاماسیا هم میتونن رئال رو شکست بدن کار ندارم، حتی به اینکه از دربار اسپانیا شارژ مالی و حمایت سیاسی میشن هم کار ندارم،اما تیمی که به خاطر پول به خاطر خود شیرینی جلوی اسپانسر بیاد لوگو و آرم خودش رو که هویتش هست. که تاریخش هست . که اعتبارش هست رو عوض کنه به نظرت دوست داشتنیه؟ تازه میخوان در اسم استادیوم رو هم عوض کنن! در کنار برنابئو یه امارات هم بذارن! واقعا این نشونه ی چیه؟ اگه میگی دوست داشتنیه من دیه حرفی ندارم! :)
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٩
١
٥
خخخخخخ نظرات شما مارو خندوند آقا صالح اما رئال از بارسا بیشتر برده حالا یه مدتی صدرو داد دست ای بارسایی ها ..جنبه داشته باشین لطفا دیگه .مطمئن رئال به صدر برمیگرده.شما فعلا یه مدت کیفور شید.بعدن رئال ضربه فنی تون میکنه
Cold
Cold
٩٣/١٢/٢٩
٠
٤
داداش صالح...بازم مراجه کن به همون کامنت بالایی =)))))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/٢٩
٣
٤
اقای صالح! وجه پرسپولیسیا رو خدشه دار نکنین دیگه! بابا به چی مینازین به 88 تا برد در برابر 91 برد؟؟؟! به 371 گل زده در برابر 385 تا گل؟؟؟! به ال کلاسیکو قبلی که قاب شدین رو دیوار؟؟؟؟!بابا یه کم واقع بین باشین...! :)))
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٩
٣
٣
دختر خاص بیییییییییییگ لایک
s_sali
s_sali
٩٤/٠١/٠١
٣
٤
از اینکه هیچ جوابی نداشتین خوشحالم.:)رونالدو جان بایدم بخندی! حق داری . محمد :) . بانو خاص باز هم دلایلتون درست و منطقی نبود. فقط همون 3تا بردی که بالا گفتم تمام برداتون رو زیر سوال میبره! راستی من به عنوان یه پرسپولیسی وظیفه دارم که طرفدار یه باشگاه با اصالت در اروپا باشم! یه باشگاه که ریشه داشته باشه. یه باشگاه که تاریخش رو نفروشه! اصلا رئال خوب ! خخخخخخ. ما هم فراموش میکنم تمام اون اشکای هواداراتون رو! همین بازی نسخه ی رئال رو میپیچن!
mina_h
mina_h
٩٤/٠١/٠٢
١
٠
اقا صالح دوباره بیــــــــــــــــگ لایــــــــــــــــــــــک
s_sali
s_sali
٩٤/٠١/٠٣
١
١
بازم ممون مینا خانوم :) .خب دیدیم که با توجه به شرایط رئال له شد! یعنی 2تا خورد 4تا نخورد! آخرین ال کلاسیکو رو کی برد حالا؟ حیف که ما عادت داریم به شکست دادنتون در غیر این صورت موج مکزیکی راه مینداختیم! خب تو دفتر خاطراتتون بنویسید که بازی رفت رو بردین و تا مدتها ازش لذت ببرید! نسخه ی لیگتون رو که ما پیچیدیم انشاءلله نسخه ی چمپیونز رو هم سیمئونه 25فروردین میپیچه و بعدش با خیال راحت برید تمرین کنید تا سالهای بعد حداقل یکم به ما نزدیک بشید! خسته شدیم از بی رقیب بودن! رئال که حریف نمیشه واسمون! بعدی... :))))
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٣
٠
١
آره مالاگا رفیق خوبیه براتون!ههههههه
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٣
٠
١
اصلاح:رقیب
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠١/٠٣
٠
٠
عاقا صالح :؟؟؟؟؟ :|
saleh
saleh
٩٤/٠١/٠٣
١
٠
شما از طرف خودتون صحبت کنید! هو هو هو ! :) . اتلتیکو چطور؟
saleh
saleh
٩٤/٠١/٠٣
٠
٠
بلیا؟!!
خاصـ استم
خاصـ استم
٩٤/٠١/٠٤
٠
٠
عاقا صالح من دیگ صوبتی ندارم :/
s_sali
s_sali
٩٤/٠١/٠٤
٠
٠
خاص بانو من که حرفی نزدم! :) .
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٨
٢
٣
من ایتالیایی هستم فرقی برام نداره... اما تو اسپانیا بارسلونا بخاطرِ "مردمی بودنش" همیشه مورد تحسینم بوده. اما حدسم از این ال کلاسیکوی پیش رو، برد خفن رئال هستش... بدجور رو فرمن نامردا!
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٨
٢
٠
اتفاقا مدتیه بدبختانه اصلن رو فرم نیستن .ولی ایشالا که رئال میبره
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٨
١
١
:))))نگین دیگه..بارسا میبره..بله رئال ی تیمی هس فقط پول میگیرع از حکومت و تیم تاج و تختیه...نمیدونم اصطلاحشو درست گفتن یانه..قبلن یاد داشتما:دی.واسه همین دوسش ندارم
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٩
٣
٤
البته منظور استاد کامران رو دور باخت هستش! آخه شالکه ! اونم تو مادرید !
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
درود بر استاد....فقط سری ا...فقطم میلان:)
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٨
١٢
٥
زنده باد رئال مادرید زنده باد سلطان رونالدو زنده باد هرچی رئالی یه تو دنیا... بعلههههه
m-aminfar
m-aminfar
٩٣/١٢/٢٨
١
٣
ببخشید میشه اقای قوام و اقای e-najm رو صدا کنین . اونا پیشگوی خوبی هستن
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٩
٠
١
آقای najm ' گفتن رئال میبره..خدا کنه
Best_Gamer
Best_Gamer
٩٣/١٢/٢٨
٨
٦
وای برییییییییییییییییییییین کنار که من اومدم 4 بر 1 به سود بارسا بازی با سیتی رو دیدین به جای یک صفر باید 10 صفر میشد مسی ---------------------------->شـــــــــــیره(سلطان) براوو-آلبا-متیو-پیکه-راکیتیچ-اینیستا-ژاوی-نیمار-سوآرز-آلوز-رافینیا-بارترا-تراشتگن-بوسکتس-و بقیه ی بازیکنان_________________________->شــــــــــــــیرن
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/٢٨
٧
٥
شیییییرن.....موافقم
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٩
٨
٨
شیر پاکتی...نه نه نه ...فقط رئال و رونالدو
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/٢٨
٨
٧
خو اینکه دیگ پرسیدن نداره رئال میبره
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
:/
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٩
٢
١
از شما هم به عنوان یه پرسپولیسیِ با تعصب بیشتر انتظار داشتم بانو خاص :)))))
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٩
٥
٠
شما خیلی خاصید ها گفته باشم .ایشالا که همینجوریه
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
مگه اینکه تو خواب ببینی....بارسا میبره...شک نکن
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/٢٨
١
١
دعوا کنید من بخندم دیگه بزنین همدیگرو گیس و گیس کشی خخخخ
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١٢/٢٩
٥
٧
فقط رئال ،من از بارسای اسرائیلی خوشم نمیاد.
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
دقیقا بارسلونا یه تیم وابسته به اسرائیله وهمینطور اون اسمشو نبر..ممنونم از نظرتون تلافی کنیم ایشالا
m-aminfar
m-aminfar
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
کی گفته بارسا اسرائیلی هستش؟
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١٢/٢٩
٣
٢
وقتی خوده مسی به اسرائیل کمک مالی میکنه وقتی باشگاه بارسلونا توی اسرائیل کمپ می زنن وقتی کریس رونالدو و تیم رئال رو اسرائیل دعوت می کنه ولی رونالدو نمیره وقتی رونالدو به فلسطینیها کمک مالی می کنه
s_sali
s_sali
٩٤/٠١/٠٢
١
٠
آقای مرتضی حرف بی منطق نزن برادر. طرفدار رئال هستی ، خب باش ، ازش طرفداری کن. اما تهمت نزن. این حرفای الکی زمان حمله ی رژیم کثیف اسرائیل به مردم غزه مطرح شد و همونجا هم پرونده ش بسته شد. اینکه نمیشه از هرکی و از هرچی خوشمون نمیاد یه برچسب طرفدار اسرائیل بهش بزنیم، یا بحث فوتبالی رو سیاسی کنیم. گفتن با توجه شرایط جدول نتیجه چی میشه؟ نگفتن که با عناد صحبت کنیم. خوهشا فوتبالی صحبت کنید :|
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٢
١
١
آقاجان من این که دیگه به طرفدار رئال بودن ربطی نداره همه میدونن که مسی وبارسا بااسرائیل چه روابطی دارن...
saleh
saleh
٩٤/٠١/٠٢
٠
٠
رونالدو جان! من که نگفتم به طرفدار رئال بودن ربط داره! من میگم طرفدار هر تیمی هستین فوتبالی صحبت کنید و این حرقای بی پایه و اساس رو نزنید. همین...
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/٢٩
٤
٣
بارسا میبره مثل مردددددد/ msn هم هر کدوم یه گل میزنن
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٩
٥
١
خط حمله فقط bbc و دیگر هیچ...
علی
علی
٩٣/١٢/٢٩
١
١
سلام ساعتش خوب نیست نمیتونم ببینم، من هردوتارو دوست دارم ولی بارسلونا و مسی رو بیشتر
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٩
٥
٢
ولی من رئال و رونالدو رو دوست ندارم بلکه عاشقشوووووووووونم
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٩
٠
١
بازی این دو تا تیم و دوست ندارم..طرفدار هیچکدومشونم نیستم...ولی احتمالا دندانهای سوارز کارساز بشه برای بارسا...تیم فقط میلان:)
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٩
٢
٠
اصلا بارسا سوارزو واسه همین خرید دیگه واسه دندوناش..خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٩
١
٠
دندوناش تکنیکیه:))
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٩
٠
٢
همینایی که میگن بارسا و رئال..همشون یه روزی میگفتن میلان میگفتن من سیتی میگفتن لیورپول میگفتن دورتموند میگن بایرن...طرفدار اونه که نتیجه گرا نباشه..عاشق باشه...الان که میلان حالش خوب نیست بگه میلان بگه من سیتی..بگه لیورپول
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
اخرین بازی میلان با یک تیم اسپانیایی با برد میلان همراه بود....برد4 بر 2..دررر مقابل کی؟؟؟مقابل رئال.....بارسا زیبا بازی میکنه و همیشه تویه اروپا سخت ترین رقیب میلان بوده....خیلی وقتها نفس میلان رو بریده ولی همیشه بازیشون پر از استرس بوده...بازی هایی که حتی غیر طرفدار ها هم به وجد می امدند...بارسا زیبا تر بازی میکنه...من بازی زیبا رو دوست دارم
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
اون یه بازی دوستانه بود که میلان برد .بازی زیبا؟؟بارسا؟؟؟خب هرکس یه نظری داره دیگه...
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
باخت بوده یا نه؟؟
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
آره متاسفانه بعد از اون بازی لعنتی رئال دیگه نتونست یه بازیه درست وحسابی بکنه...اصلن مرگ بر میلان خخخ
amin20
amin20
٩٤/٠١/٠١
٠
٠
به میلان ناسزا نگید عشق است اصلا
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٠١
٠
٠
دوست عزیز از فرهنگ و تمدن شما همین کامنت بسه..همه چیز و بیان میکنه...خدا کنه فرهنگ رئال مثله شما نباشه
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٠١
٠
٠
کلا متاسفم که این نظر رو ادمینا تایید کردن
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٢
٠
٠
اوه چرا بهتون اینقدر برخورد...اصلن درود برمیلان .خوبه؟؟؟خخخ
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٢
٠
٠
شما هم بسیار بافرهنگ ومتمدن و البته اصلا هم جنبه ی شوخی ندارید...هم شما و هم تیمتون بسیار بافرهنگ ما بی فرهنگ ولی به رئال این وسط چیکار داریدآخه؟؟
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٠٢
٠
٠
والا از هر کسی که منو میشناسه بپرسین..ببینین من بی جنبم؟؟فقط توهین فرق داره با شوخی
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٢
٠
٠
من قصد توهین نداشتم آقای م نص ؟شما بد برداشت کردی
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٠٤
٠
٠
والا کلمه مرگ توهینه...حالا بی خیالش..فقط بدونین من رویه پرسپولیس و میلان خیلی تعصب دارم
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٤
٠
٠
نمیدونستم ...:))...اصولا طرفدار سری آ نیستم و از میلان خبر ندارم ولی شنیدم که تیم پر افتخاریه..
m-aminfar
m-aminfar
٩٤/٠١/٠١
١
١
برادرم میگه بارسلونا برنده میشه . ما دوتا هوادارای بارسلونیم
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٢
٠
٠
خدا نکنه...
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٤/٠١/٠١
٢
٢
قطعا رعال میبره، اینم پرسیدن داشت؟
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٢
٣
١
درود...فقط رئال
mina_h
mina_h
٩٤/٠١/٠٢
١
١
اره تو خواب شما احتمال داره ببره
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٢
٠
٠
خب بازی تو نیو کمپ بایه عالمه هوادار بارسایی و بارسای فعلا تو اوج و رئال فعلا تو بحران شانس بارسا بیشره...اما خدا کنه رئال شگفتی خلق کنه
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٠٤
٠
٠
یکی ایشونو شطرنجی کنه:)حالا بنده خدا زبونش گرفت گفتن رئال:)
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٤/٠١/٠٢
١
٠
فقط رئـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــال عشقس و دیگر هیــــــــــــــــــــچ!
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٢
٠
٠
بله خانوم زهرا معلومه دیگه فقط رئال بقیه هییییچ اصلا عشقن همه ی بازیکناش
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٢
٢
١
آقای sali یعنی شما میگید رئال ریشه نداره هرچی باشه از بارسا قدمت و بردش تو ال کلاسیکو بیشتره اینو که دیگه نمیتونید کتمان کنید این چیزا ثبت شده تو تاریخ مطالعه بفرمایید.در ضمن باید بگم خعلی از بازیکنای پرسپولیس (ازخودم در نکردم تو اینترنت هست) ازجمله علی کریمی عزیز و پیام صادقیان و مهدی مهدوی کیا و علیرضا حقیقی و...طرفدار رئال ان پس این دو موضوع رو باهم قاطی نکنید..
saleh
saleh
٩٤/٠١/٠٢
٠
٠
دوست عزیزم حرف من چیز دیگه ایی بود که ظاهرا یا متوجه نشدی یا متوجه شدی و به روی خودت نمیاری. حرف من این نبود که کدوم باشگاه زودتر تاسیس شده. حرف من چیز دیگه ایی بود.
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٣
٠
٠
دوست عزیز صالح اگه منظورتون به اینه که رئال قراره اسم ورزشگاهو شاید عوض کنه باید بگم که من چند وقت پیش توی سایت نود که معتبره خوندم قراره بارسلونا هم اسم نیو کمپ رو توی فصل جدید بذاره هواپیمایی قطر //بله میبینیم که این پولدارا چه دارن میکنن با تیم های بزرگ...خداکنه شایعه باشه وگرنه از این به بعد باید به نیوکمپ بگیم قطر و به برنابئو هم یه (فک کنم )امارات اضافه کنیم.خخخ امیدوارم پاسختون رو گرفته باشید در ضمن من زیاد نمیتونم بیام سایت هول هولکی ویه دفعه هم باس برم..
saleh
saleh
٩٤/٠١/٠٣
٠
٠
استادیوم ما همیشه نیوکمپ میمونه. این اسمش سفسطه بود. من همیشه تمام اخبار مربوط به بارسلونا رو دنبال میکنم و هیچ زمانی حتی همچین شایعه ایی هم وجود نداشت! . با غیرتای کاتالان تا هزار سال دیگه هویت خودشون رو نمیفروش! اصلا چاپلوسی تو ذات ما نیست! من نمیدونم از کجا میاری شما این اخبار رو؟ مارادونا سالهاست داره از مسی حمایت میکنه، پله تو مصاحبه ش گفت رونالدو مثل رونالدوی برزیلی بازی میکنه اما من اگه بخوام واسه تیمم بهترینشون رو انتخاب کنم مسی رو انتخاب میکنم. این پرسپولیسیهایی که گفتی رئالی هستن من از چندتاشون مصاحبه دارم که گفتن بارسا! باید این خبرگزاریی هایی که شما میخونی ما هم یه سر بزنیم! ببینین چه خبره! البته اگه همه ی دنیا مخالفم هم باشن من با تمام وجود میگم بارسا...
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٣
٠
٠
آقا صالح منم این اخبار رو از خودم که نگفتم توی سایت نود وچند تا سایت خبری بی طرف مثل سایت سه خوندم آره شمام برو بخون...خخخ هرچی گفتم که شما بر عکسش کردی... ماهم دقیقا میگیم تا دنیا دنیاست رئال سرور بارساست....اسم استادیومتون دست شما که نیس بزرگوار ..خخخخخ
Best_Gamer
Best_Gamer
٩٤/٠١/٠٢
٤
٥
چرا دست از این همه فن بازی هاتون برنمیدارید همینایی که میگید رئال می بره بر چه مبنایی میگین؟ حذف شدن از جام حذفی در مقابل اتلتیکو مادرید که ما بردیمشون/بالا آمدن شانسی در لیگ قهرمانان اروپا که واقعا حق شالکه بود بیان بالا[قول شرف میدم که بازی با اتلتیکو رو می بازید] /رونالدوتون هم که می گفتید مسی رو جا گذاشته حالا برید جدول گلزنان رو نگاه کنید/حالا می رسیم به بارسا : رسیدن به فینال جام حذفی-نمایش یه بازی مقتدرانه در مقابل سیتی که اگه یکی دیگه به جای "جو هارت"توی دروازه بود قطعا با اختلاف 5 گل به بالا می باختن راستی 3 تا تیر دروازه رو یادم رفت/ مستر C_Ronaldo قصد بی احترامی ندارم ها ولی همه ی کامنت هاتون از روی احساساتتون است و غیر منطقی. مطمئن باشید امشب بارسا می بره.
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٢
١
١
خب هرکسی برطبق نظرش یه رایی داد دیگه ..اتفاقا اگه به چند کامنت بالاتر مراجعه کنید میبینید که من گفتم بارسا شرایطش خعلی بهتره و بازی هم که تو نیو کمپه و کلا همه چیز به نفع بارساست ومن گفتم خداکنه دقت کنید گفتم خدا کنه رئال ببره ..شما خودتون از کجا اینقدر مطمئنید که بارسا میبره فوتبال پره از شگفتی وغافلگیری
neyosha
neyosha
٩٤/٠١/٠٢
٤
٠
رئـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــال :)
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٢
٠
٠
بله ممنون ازحضورتون..فقط رئال فقط رونالدو
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٠٤
٠
٠
باختش:)
س.احمدی
س.احمدی
٩٤/٠١/٠٢
١
٠
از نظر واقعیت، باید بگم وضع بارسا الآن بهتره. البته، رئال هم در عوض دو تا مهره ی کلیدیش دوباره برگشتن. امیدوارم رئال ببره!
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٢
٠
٠
بله خداکنه معجزه شه...خیلی ممنون.منم امیدوارم
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٠٢
٠
٢
خخخ...خودتون قبول دارین بردن رئال نیاز به معجزه دره:)
س.احمدی
س.احمدی
٩٤/٠١/٠٣
٠
٠
نه دیگه، در حد معجزه نیست! فعلا که نیمه ی اول رو رئال بهتر بازی کرده خدائیش، و اگه از حق نگذریم حداقل باید دو به یک جلو می بود. حالا ببینیم نیمه ی دوم چی میشه!
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٣
٠
٠
نخیر آقای م نص با توجه به شرایط الان رئال گفتم
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٠٤
٠
٠
کلا رئال باید با معجزه و جادوگری ببره:))
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٤
٠
٠
یعنی فصل پارسال واون 22 برد متوالی با جادو بود ؟؟کاش بهشون بگیم یکم از این جادوگری هاشون به مام یاد بدن واسه تیمای لیگ برتر خودمون!!:)
mina_h
mina_h
٩٤/٠١/٠٣
٠
٠
خخخخخخخ دوستــــــــــــان رئالی ضایع شدیـــــــــــــد خفن.....باخت زیباتونو بهتون تبریک میگم....
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٣
٠
٠
خخخخ.شمام تو بازی رفت دجور یعنی بدجور باختید حالا خوبه باز رئال زیبا باخت...به قول یکی رئال"ایستاده" باخت
saleh
saleh
٩٤/٠١/٠٣
٠
٠
بله. ایستاده باخت. چون به دیوار میخ شده بود. 1سانت توان تکون خوردن نداشت!
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٣
٠
٠
نکنه صالح جان شما داشتی یه بازی دیگه رو میدیدی؟؟تعصب خوبه نه خیلی..رئال نیمه ی اولو کلا عالی بود و بارسایی ها محو...
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٠٤
٠
٠
تازه داور با رئال بود....چند جا خطا برای بارسا رو نگرفت راموسم باید اخراج میکرد که نکرد
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٤
٠
٠
من میگم کلا باید شما رو داور میکردن آقای م نص چطوره؟؟پولشم خوبه!!:))
Best_Gamer
Best_Gamer
٩٤/٠١/٠٣
٢
٣
رئال باخت دیدین گفتم میبازه حالا هی فن بازی دربیارین
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٠٤
٠
٠
:)) شما پیشگویه اعظمی...حقتو خوردن فقط:)
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٣
٠
٠
باختشم قشنگه لامصب...
saleh
saleh
٩٤/٠١/٠٣
٠
٠
البته حرف منم همین بود. باختتون هم قشنگه. خیلیم قشنگه ها. اصلا هیچکی مثل رئال اینقدر قشنگ نمیبازه. متشکریم که اینقدر زیبا میبازید! درود بر رئالِ قشنگ باز!!!!
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٣
٠
٠
صالح جان شما هم یکم به تیمتون یاد بدید درست باختن رو...خخخ. ولی خدایی نمیتونی کتمان کنی که رئال بد شانس بود و بارسا خوش شانس..داورم باشما بود گل درست رو آفساید کرد
saleh
saleh
٩٤/٠١/٠٣
٠
٠
آدم بی منطقی نیستم! برای همین میپذیرم که نیمه ی اول برتر بازی کردید. دیگه در این حد هم نبودین که بگی بارسا محو بود! اما شما نیمه ی اول یک سر و گردن بهتر بودین. اما گل رو دیگه نگو درست بود! در اون لحظه همه فکر کردن آفساید بیل اعلام شد اما در حقیقت رونالدو تو آفساید بود و پاس گل از آفساید آمد! پس گل کاملا آفساید بود...
C_RONALDO
C_RONALDO
٩٤/٠١/٠٤
٠
٠
آره درست میگی حالا همچین محو محو هم نبود
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٠٤
٠
٠
خدایی این حرفا رو نداشتین چی میگفتین:)