خانه انجمن رودروایسی های دردسرساز ..!
١٠٢٠
١٠٣
sjalal

رودروایسی های دردسرساز ..!

رودروایسی های دردسرساز ..!

شما با کسی رودروایسی دارین ،شده به خاطرش تو دردسر بیفتین ؟

به نظر شما چی باعث میشه رو دروایسی کنیم و نتونیم نه بگیم؟

٩٤/٠١/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
d_delnia
d_delnia
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
من باهیچکس رودروایسی ندارم وخیلی راحت حرفمومیزنم البته باتمام ادبی که دارم طوری که طرف مقابلم ناراحت نشه
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠١/١٧
٢
٠
یه دقیقه دیر تر کامنت میدادین خوب :)) شایدم 1 ثاتیه :| در هر صورت تبریک میگم عضویت غرور آفرینتون رو بل اخره بعد از 1 سال خون دل خوردن جیمی شدین :)))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
معذرت میخوام فکر کنم شمارو با یک کاربر دیگه اشتباه گرفتم !!! خخخخخخ "دلینا" بودن ایشون
d_delnia
d_delnia
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
چشم ازاین به بعدسعی خودمو میکنم که دیرترکامنت بزارمممممممممممممممم ممنون درکترمنتی عزیزبابت تبریک به هرخواستنننننننننننننننن توانستنسسسسسسسسسسسسسسست
d_delnia
d_delnia
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
نه دکترمنتی من ازهمون اولم دلنیابودم وخیلیم رواسمم پافشاری داشتمممممممممممم
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
آهان بعله یه لحظه قاطی کردم :)) فقط اگر میشه یه آواتار عالی هم قرار بدین که باور کنیم جدی جدی جیمی شیدین :) بازم تبریک
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
و نکته دیگه اینکه، الان که ثبت نامتون تموم شده، میتونین نام کاربریتون رو به "دلنیا" مثل سابق تغییر بدین
d_delnia
d_delnia
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
مممنون دکترعزیزمنهنو درابتداکارم ایشالله کم کم این کاراروانجام میدم بابت اواتارم بایدبگم بحث سراندازه نامناسب تصاویرمنه .من چندتصویرگذاشتم ولی درست نشده بخاطراندازش
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
دکی به مردم گیر نده:)
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
جالبه که اول شما در10:37 کامنتش رو گذاشتید ،بعد در 10:38 ادمین لطف کرده انجمن مرتبط با نظر شما تایید کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!
admincheh
admincheh
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
مهرناز جان انجمن در ساعت 10:38 به دلیل مشکل املایی تصحیح و تائید شد نه این که خود انجمن ساعت 10 :38 باشه !
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
بانو ادمینچه لطف کنین خودتون رو به یه چشم پزشک نشون بدید ، من مهرناز جون نیستم !!!!!!! مهزیار هستم !!!!! من از جنبه طنز به این قضیه نگاه کردم!!!!!!!!!!!
admincheh
admincheh
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
ببخشید ،آقای مهزیار، منم از جنبه شفاف سازی پاسخ دادم:)
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
اینجا مشکل سایز رو حل کنید :) http://jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=14&id=15945
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠١/١٧
١
٠
خخخخخخخ! خزان!
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠١/١٧
١
٠
خوب مگه میشه نداشت :))) وقتی توقع بیجا هست رو دروایسی هم اجباری میشه :))))
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
١
٠
اینو خوب اومدین تا حالا از دید عرضه و تقاضا بهش نگاه نکرده بودم -____-
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
١
٠
ولی خب اگه ما عرضه نکنیم شاید تقاضا هم کم شه ها؟ :-/
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠١/١٧
١
٠
یله ولی خوب گاهی عرضه نکردنش سنگین تموم میشه )) چرا جای دور بریم : ) پیش نیومده تابحال که از نه گفتن صریح کسی رنجیده باشید ؟ برای خودم پیش اومده :دی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
١
٠
اها اون که اره خب :دی مثلا داداشم میگه اب بیار و براش نمیبرم بعد دفعه ی بعد من میگم اونم نمیاره خخخخخ ولی فک میکنم اگر رودروایسی های الکی رو کنار بذاریم و به توانایی های خودمون تو چیزی مثل اب اوردن تکیه کنیم دنیامون بهتر شه. متوجه ی منظورم میشید؟ یعنی منظورم این نیست که به بقیه کمک و محبت نکنیم. چرا...اونوقتی که از ته دل دوس داریم باید کمک کنیم حتی اگه سخت باشه ولی تو انجام چنین کارایی به نظرم باید رودروایسی رو کنار گذاشت. یعنی اگه دلمون نمیخواد برا داداشمون که دو قدم اونورتره شیر ابه و خودشم میتونه بلند شه و برا خودش اب بیاره اب نیاریم، پس نباید بیاریم. چه اب تو ابی شد =))) امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید فقط :دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠١/١٧
١
٠
بله مثالتون رو بصورت عینی داریم تو خونه :)) گاهی خوب طرف ما برادر نیست، یک بالا دست هست، یک همکار، یک فرد ناشناس که هنوز شناختی ازش نداریم ولی میدونیم حالا حالا ها میبینیمش، :دی گاهی هم اصلن رو در بایسی به این معنا نیست، یعنی دوست داریم برای اون فرد کاری رو بکنیم ولی نمیتونم توانایی خودمون رو یا راحتی خودمون رو در نظر بگیریم خخ سخت میشه تصمیم گرفتن رودر بایسی دو نوع بنظرم یکی ترس از بخطر افتادن منفعت دیگری ترس از رنجیدن فردی بدون در نظر گرفتن منفعت شخصی خخ این دومی بیشتر گرفتارش هستیم ولی لیوان آب شاید نوع اول بود :دی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
خب من راجع به دومی هم گفتم دیگه. ایناهاش " یعنی منظورم این نیست که به بقیه کمک و محبت نکنیم. چرا...اونوقتی که از ته دل دوس داریم باید کمک کنیم حتی اگه سخت باشه " که ممکنه سخته باشه ولی اگه دوست دارید انجام بدید چون خوشحالی اون فرد خوشحالتون میکنه انجامش بدید. غیر اینه؟ من خودم به شخصه هروقت اینجوری بشم کاری که دلم میگه انجام بدم اونوقت به نظرم اسم این رودروایسی نیست چون خودمم از این کارم هرچند که به ضررم بوده راضی بودم :)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠١/١٧
٢
٠
بنظرم دردسر اصلی ، دروایسی خودمون با خودمونه اینکه اکثرن به خودمون نه نمیتونیم بگیم بدبختانه،
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
:))
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
بدترین نوع رودروایستی جلو در گلاب به روتونه...بابا مگه اونجا جایه تعارف زدن و رودروایستی کردنه:)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠١/١٧
٢
٠
:))) کجا رو در بایسی دارن ایرانیا!!! تازه درو با لگد باز میکنن :))
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠١/١٧
٣
٠
خدمت بری ایشاا.... بهت تو آموزشی آموزش میدن اونجا باید چیکار کنی!!!!!!!!! اصل اولی که بت میگن اینکه تو توالت! احترام نداریم! یعنی اگه امیر سرتیپ هم اومد، بهش نباس احترام گذاشت که اگه گذاشتی کارت با کرام الکاتبین هست ! دوم اونجا هرنفر بیست و یک و دو دهم ثانیه وقت برای انجام شماره 1و2و3 داره وگرنه نفر بعدی میاد داخل ! گردان300 نفری وقتی صف میبندن جلوی توالت (با 10 تا سرویس)برا نماز تو بیست دقیقه باید همه کارشون رو انجام بدن وضو گرفته باشن و سرجاشون مستقر شده باشن که برن نماز خونه !!! حالا خودت حساب کن چجوریاس !!!
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
چی باعث شده شما فکر کنید تو این مکان هم تعارف میزنن به هم؟؟ =))
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
حتما دیدن که میگن اقا. من هم دیدم. تابستونا که مسافرت خونه نن جونم میریم همگی، صفی بس طویل جلوی در اونجا گرفته میشه. بعد گاهی بعضیا از خودگذشتگی میکنن و از نوبت خودشون میگذرن برا همین من با حرفشون موافقم =))
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠١/١٧
٢
٠
فوفانو خوب منم این صحنه ها رو تو خونه مامان بزرګم مخصوصا بعد برګشتن از 13 به درمون دیدم ولی اذیت کردن آقای نص بحثش جداست خخخ :)) الان باید به چالش کشیده بشن :))
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
اها پس راحت باش :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
اقای مهزیار این خاطرات سربازیتونو چرا نمی نویسین؟؟!:دی
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
اقا من دیدم که تعارف میکنن...ای میگه جون ما شما بیا برو...اون میگه جون ما تو بیا برو:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
داداش من سرم تو این مواقه کلاه نمیره:)همیشه گردان و میپیچونم میرم کارمو میکنم..هیچ کسم نمی فهمه:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
البته ما بچه های زمین وقتی میریم گلاب به روتون سرش دعوایه:) کتک و کتک کاری
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
والا من با حرفای شما به چالش کشیده نمیشم:)نگران نباشید:)
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
مو با هیچکس ندروم:)
f_babaei
f_babaei
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
کاملا از رک بودنتون مشخصه !!
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠١/١٧
١
٠
بنده خدا رو من سالی یه بار تو کوچمون میبینمش (فقط میبینمش ، نه سلام و احوالپرسی)، دیشب رفتم بیرون یه بادی به سروکله ام بخوره شاید یه کم این تب بیخیال ما بشه ، دیدم مثه عجل معلق جلوم ظاهر شد ، شروع کرد به تبریک عید و چاق سلامتی و احوال عمو ، عمه وایضا دایی مارو پرسیدن ، ما رو میگی :| ، گفتم خوب حالا امرت ؟؟؟؟؟ میگه اگه لطف کنی همین پسورد وای فایت رو بدی که ما عمریه داریم رو پسوردت کار میکنیم هنوز موفق به بدست آوردنش نشدیم !!!!!!!! حالا من به این بشر تو این لحظه چی باید بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
پسوردتون چیه؟
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
این دیگه رودروایسی نیست خخخخ سنگ پای اعلا هستش :))
z_zakhar
z_zakhar
٩٤/٠١/١٧
٠
١
چیزی نگو شصتتو نشونش بده خودش میفهمه
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
البته من اونجا واقعا یا مخم کار نمیکرد یا خیلی ادم رودربایسی هستم ، گفتم میخای چیکار گفت میخام همین لاین وایبرم رو فعال کنم ، منم پسورد رو زدم تو گوشیش ولی بعد نیم ساعت عوضش کردم .
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠١/١٧
٢
٠
خب بعد که عوض کردین چی گذاشتین؟؟؟ (اصلا به رو خودم نمیارم که جواب سوال اولمو ندادین خخ)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠١/١٧
٢
٠
اقای مهزیار اویشن خیلی خوبه....امتحان کنین...بخور پیاز هم بگیرین...ایشالله بهتر شین:)
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠١/١٧
٢
٠
عاطفه از این نسخه ها نپیچ میخوای بکشیشون :)
saleh
saleh
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
علی جان خودم واسه پاشویه بیام دادا؟ 1 2 3 تب ت میاد پایین! :))))
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
شرمنده نکن صالح ما رو. مرسی از همه ولی مشکل من عفونت روده ست این نسخه هایی که میپیچید افاقه نمیکنه
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
خطرناکه ینی؟؟؟؟؟؟؟؟؟:////..خب پس با چی خوب میشه؟؟؟؟قصد دکتر بازی ک نداشتم...داروگیاهی بود:دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
سمیرا نسخه ب این خوبی..ما هر وقت سرما خوردیم اویشن خوردیم خوب شدیم...خودت بگیر دیه:دی...بخورر پیازم ک عالیه ب شرطی ک بعدش از زیر پتو نیای بیرون همونجا بخابی:دی....البته واسه اقای زمهزیار متاسفانه کاربرد نداره...حالا خوب میشین اقای مهزیار؟:)
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
آره خوب میشم ، من حالا حالاها تا حلوای یه بنده خدایی رو نپزم و نخورم ،قصد رجعت ندارم!!!!!!!!!!!!!!!!!
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
خواهشا شما واسه من هنر نمایی نکن من اصلا دست پخت شمارو قبول ندارن خخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخ..خداروشکر^__^
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
سمیرا خخخخخخخخخخخ..مگه تو هم دعوتی خو؟:/
ali_sh
ali_sh
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
اااییی خدا اینقد من خجالتیمو تو رودربایسی گیر میکنم ک نگوووو خخخ بارها هم سر همین ب مشکل خوردم
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠١/١٧
١
٠
قبلا خیلی آدم رو در وایسیی داری بودم من ... یعنی به هیچ کی نمیتونستم بگم جز خواستگار .الان کمتر شده این حالت ولی در مورد خواستگار همچنان ادامه داره نه گفتنام .خخخخ....
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
مثبت نوش جونت =)))
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
البته فک کنم برعکس گفتی. یکم حرفات قاطی پاطی شده انگار که به خاطرجا انداختن نه و گفتن ولی به جای البته هستش فک کنم. از اونجا که نویسنده ای اینو گفتم تا رو نوشتنت یکم بیشتر دقت کنی که یه وقت تو نوشتن داستانات این حرکتو تکرار نکنی که باعث اشتباه برداشت کردن خواننده نشه :)
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠١/١٧
١
٠
اصلاحیه : فو فا نو جان درست گفتی ، نه رو جا انداختم ... آخر کامنت هم که گفتم ،همچنان نه گفتن به خواستگار ام ادامه داره :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
میدونم عزیزم ولی به جای "ولی" باید مینوشتی" البته" یا یه چیزی تو همین مایه ها چون "ولی" رو وقتی میگن که میخوان یه چیزی متضاد یا در تناقض با حرف قبلی بیارن. که این حرف تو اینجوری نبود چون نه گفتن به خواستگار در تناقض یا تضاد با کم کردن رودر وایسیت نیست بلکه جزوی از همونه. و چون این جمله ی اخر فقط در نقش تاکید بیشتر به حرف قبلی و محض مزاح بود باید میگفنی" البته " یا مثلا " ناگفته نمونه که " هنوز نه گفتن به خواستگارا ادامه داره. متوجه ی منظورم شدی ؟ :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
من البته همینجوری هم منظورتو فهمیدم و تو کامنت عیب نداره این چیزا ولی چون دیدم نویسنده ای برای داستانات گفتم این نکته رو :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
چون همین الان که داشتم داستانتو میخوندم دیدم اونجا هم عجله کردی. برا همین گفتم بد نیست این موضوعو بهت بگم چون میدونم متوجه ی حرفی که میخوای بزنی هستی ولی فقط عجله کردن کار دستت میده. مثل قبلا و حتی گاهی همین وقتای خودم
f_yazdi
f_yazdi
٩٤/٠١/١٧
١
٠
مرسی عزیزم که داستانم رو خوندی در کدوم قسمت داستان بی دقتی دیدی ؟
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
فعلا تو پاراگراف اول گیر کردم. صبر کن کامل که خوندم همونجا برات نظر میذارم :)
translator
translator
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
بله متاسفاااااااااااااااااااااانه :/ دارم سعی میکنم از این حالت تعارفی و رودروایسی افراطی بیرون بیام
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
رودربایسی؟ فکر نمیکنم. من حتی وقتی کار مدرسه مم انجام ندادم راحت به معلم میگم حوصله نداشتم مثلا، کلا تو کوبوندن خودم حرف ندارم =)) مگر اینکه بخوام الکی مثلا به خودم نشون بدم که من خوبم برا همین فلان کارو بکنم:دی برای سوال دوم حدس من اینه که علت رودربایسی مقبول بودن بین دیگران و جامعه و خودمون و یا خدا هستش. یعنی مثلا حوصله ی نماز خوندن نداریم ولی میگیم چون اگه نماز بخونیم پیش خدا عزیزتریم شروع کنیم نماز خوندن. یا اینکه مثلا حوصله نداریم بگیم نه و بعد دلیلای این نه رو بیان کنیم یا شایدم می ترسیم :دی
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
یا شایدم به قول اقا مهزیار مخمون هنگ کرده که نمیتونیم نه بگیم :دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
بحث کوبوندن رو صحه میذارم روش
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
کوبوندن که شوخی بود. ولی کلا دوس ندارم خودمو بیشتر از چیزی که هستم نشون بدم. برا همین راستشو میگم همیشه. البته با توجه به ذهنیاتی که راجع به یه قضیه دارم راستشو میگم. ممکن هم هست حرف من درست نباشه!
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
یا نکنه منظورتون به خودتون بود و من الکی توضیح دادم؟ :دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠١/١٧
٢
٠
نه دقیقن منظورم خودتون بودین :)) معمولن نیمه خالی رو مد نظر قرار میدین :))) البته این رو بر حسب همین شناخت خیلی کوچیک عرض میکنم من و قطعن برداشت من هم درست نیست خخخ ولی خودتون هم تا حدی قبولش دارید دیگه .
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
درست گفتید :دی به خودم که میرسه اره نیمه ی خالی رو میبینم همش ولی برای دیگران نیمه ی پرو فقط میبینم که این درست نیست و به قول دنیا دیده باید کل لیوانو ببینم نه اینور و نه اونور و همه هم به یه چشم ببینم، چه خودم چه بقیه. سعی در اصلاح دارم. ممنون :)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠١/١٧
١
٠
ولی صفت خیلی خوبی هست بشرطی که همه اینجور باشن در غیر این صورت سخت میشه خیلی خخ
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/٠١/١٧
١
٠
خوب چون همه اینجور نیستن باید همه رو به یه چشم بسنجم دیگه که نه برا خودم سخت شه و نه به دیگران سخت بگیرم. یعنی هم به فکر خودم باشم و هم بقیه و این بهترین راهه تو دنیای ما به نظرم :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
رودروایسی معمولا ندارم..تا حتی شده حرفمو غیر مستقیم میگم..البته معمولا استثنا وجود داره..الانم چیزی خاطره ای یادم نیس..با تچکر:دی
saleh
saleh
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
خواهشا واسه بیننده ها یه خاطره تعریف کنید !!! :)))))))))
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
خخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
نمیشه راه نداره:دی....اصن اصرار نکنین...فسفرام میسوزه حیفه..باز شباهتی چیزی پیدا میشه...نچ///////////////.سمیرا://نخند...ب همزادم میگم دعبات کنه ها:|||!!!!!!!!
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
تو عید به دلیل رودربایسی رمز وای فای رو به مهمونای بابام دادم... بچشون هم دانلود کرد... نمیتونستم بگم نه، آخه آشنای دور بودند... ولی با فامیل نزدیک رودربایسی ندارم :||||| :||||||||||||||||
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
خخخخ اقای مهزیار هم دقیقن همین پیشامد رو تعریف کردن ، اتفاقن داخل همین انجمن هم شمارو با ایشون اشتباه گرفتن =) شباهت بیداد میکنه خخ
سمیرام
سمیرام
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
خخخخ
Mahziar
Mahziar
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
:|
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
:|من نظرات رو نخونده بودم وگرنه اینو نمینوشتم.... به هر حال نتیجه اش این شد که 5گیگم نابود شد :|||.....بله دیدم با من اشتباه گرفته شدند خخخ....فقط موندم چطوری پاییز منو با مستر استیو اشتباه گرفته خخ :|||
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
بستگی به موقعیتش داره :))))
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
اگه غریبه باشه موقعیتش پیش میاد وگرنه همه اخلاقم دستشونه
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
مگه اخلاقت چطوریه؟؟
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
کلی گفتم
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
کلی نگو ...جزئی بگو
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
گیر دادیا
م-نص
م-نص
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
حالا دیگه:) متنی تحمل کن:))خخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
منم تا حدود زیادی دارم ولی خیلی خیلی دوست دارم بتونم ترک کنم.. اصلا اخلاق خوبی نیست.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٧
٠
٠
مثلا همین روز ادمینی سایت، رو حسابِ رودربایستی یک لقمه؛ شما بگید یک گاز حتی از اون کنتاکی ها نخوردم! همه خوردن و من فقط میگفتم مرسیییی سیرم! خب ببینید چقده بده! هیچی دیگه از همون روز تا الان سه بار آندوسکوپی رفتم! فکر کنم سرطان معده گرفتم! آقای قوام و آقای بهمنی و آقای رادمهر و آقای فروزان نیا شاهدند یک گاز نخوردم حتی :دی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
واقعن؟؟؟ خب چیرا این دیگه رودروایسی نیست تعارفه!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٤/٠١/١٨
٠
٠
چی بگم والا!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
سلام .... اگر من بجاي شما مي‌بودم آقای قوام و آقای بهمنی و آقای رادمهر و آقای فروزان نیا در خاطراتشان مينوشتن بويي مشابه بوي کنتاکی به مشاممان رسيد
2nyadideh
2nyadideh
٩٤/٠١/١٩
٠
٠
اوهوم :/ نه خیلی. خود ما... چون اکثر جاها توانایی نه گفتن رو نداریم (-_-)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٤/٠١/٢١
٠
٠
سلام ... من ؟ «رودروایسی» عمراً
حسنک کجایی؟
حسنک کجایی؟
٩٤/٠١/٢٣
٠
٠
زیاد اهل رودربایسی نیستم ........ بیشتر حرفامو رک میزنم ............ ولی بعضی موقع دیگه از سر اجبار تو رودربایسی گیر میکنم ........ ولی تاحالا نشده تو دردسر بیوفتم ...........