خانه انجمن شاید لاین هم هووی آدم بشه!
٥١٧٠
١٣٥
f_babaei

شاید لاین هم هووی آدم بشه!

شاید لاین هم هووی آدم بشه!

لاین و وایبر به نظرتون یکی از عوامل استارت خیانت بین دوتا زوج هست؟!جدا از همه این چیزها که بعضیا عاشق این چند شبکه اجتماعی هستین وترکش برای بعضیا غیر ممکنه اما بیاین واقع بین باشیم! 

این موضوع داره به بهونه های طلاق اضافه میشه والبته خیلی وقته شده!

من به لاین وایبر به چشم یک هوو نګاه می کنم :\شما چه طور؟

٩٣/١٢/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
اقا من ترک کردم به سادگی:)
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٤
٠
آقای نص یه عالمه نظر نزارین دیگه :) بزارین بقیه هم بیان نظر بدن خخ همه نظراتونو تو یه کامنت بزارین خخخ
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
محمد حسن جان عزیز! راه و رسم ترک به معنای عامش رو به بنده هم بیاموزید.
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
١
٤
دوست دارم شلوغ کاری کنم :))موردی داره:))دوست دارم سه هزار تا نظر بذارم اصلا:))
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٢
٢
ما شاگردیم استاد....راحت ترین کارش اینه که برنامشو پاک کنین..نتونستین تحمل کنین گوشیتونو بدین بره از این ساده ها بگیرید..
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
١
١
ادم واسه هدفش باید چیزی فدا کنه..والا واسه پایداری زندگی فدا شدن یک گوشی یا برنامه چیزی نیست...
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
١
٠
من سپاس گذارم از کور رنگهای سایت که رنگ قرمز و سبز میبنن:))خدا شفاتون بده
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
خوبه که ترک کردین این خودش یک امتیازه واسه آیندتون :)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
١
٠
من به چشم دشمن زندگی نگاه میکنم....دارن بنیان خانواده ها رو له میکنن..والا سودی هم ندارن...فقط جوون ما شب تا صب میشینی اراجیف میخونه..چرتو پرت چت میکنه:/ تهش چی میشه؟؟
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/١٨
١
٠
تهش "عمر گران می گذرد خواهی نخواهی، سعی برآن کن نرود رو تباهی" از باب نبین کی گفته، ببین چی گفته!
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
همون خوانندهه گفته...معین:)
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
نگفتم "نبین کی گفته"؟ :))
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
خوب خواننده خونده که من یادمه:))
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
تهش میشه بیهوده زندګی کردن و بعدش که جوونیت از دست میدی تازه یادت میاد هیچکار تو این دنیا نکردی همش پای نت بودی:\
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
من اصلا نگا نمیکنم بهشون:)
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
آفرین :)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
١
راستی اول....دوم..سوم با هم:)خخخ علی اودااااا کجاییی:)خخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
اینجیم خخخ...موفق شدی بالاخره؟
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
ها دیگه...برو برا بچه محلاتان تعریف کن:))
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
خخخ خابالا
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
نخند برو تعریف کن:)
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
این انجمنه بنده خدا از منفی های پیشاپیشش ترسیدن بذارن :))
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
بله میتونه باشه.کسی که از زندگی چیزی نمیفهمه ازدواج میکنه و با یه چشم و ابرو کشیده میشه سمت بقیه ... دیگه چه انتظاری میشه داشت.ادم باید جنبه استفاده از هر چیزی رو قبلش داشته باشه.
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
جنبه و فرهنگشو:))
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٨
٢
٠
من تازه میخواستم آواتار جدیدتون رو تبریک بگم که باز آواتارتون جدیدتر شد... خیلیم شاد هستش این آواتار. تبریک... :)
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
ممنون با اون راحت نبودم :)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
١
یکی مورم تبریک بوگوید تا روحتان شاد شود:))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٩
٠
١
روحمان یا روحتان؟ آقای نص شما همون یگان ویژه هستید که آواتارتون خیلی شبیه آقای بهمنی بود؟
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٩
١
١
:)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٩
١
١
ینی خسته نیاشید...ینی خیلی خسته نباشید:/ اولن اواتار بهمنی شبیه مو بود مو زود تر گذاشتوم ولی کم میامدوم جیم...دومن بله یگان ویژه مویوم:)ینی خیلی خیلی خسته نباشین:))من تا سالیان دراز حرفی ندارم
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٩
١
١
در ضمن روح شماها شاد میشود نه مو:))
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
١
١
درسته با حرفت موافقم سمیرا :) بعدشم اواتارتو حداقل میذاشتی چند روزباشه من یکم کیف کنم دوست خوشګل دارم :)
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/١٨
١
١
خب وقتی خودمون استفاده می کنیم چطور؟! بستگی به نحوه ی استفادش داره! بعضیا واقعا فرهنگ استفادش رو ندارن. اون بحثش جداست.
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/١٨
١
١
مرحبا بانو، این درسته ... باید از خدا بخوایم که هر نعمتی به ما عطا می کنه، قبلش فرهنگ استفادۀ صحیحش رو عنایت کنه.
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
١
١
مشکل اینه جنبش جا نیفتاده! درسته هر چیزی یک اوجی داره والان وایبر ولاین تو اوجشون هستن ولی خدا کنه از اون تب وتاب بیفته ومردم دیګه سمتشون نرن چون مزخرف ترین چیز تو دنیاست! به جاش قرار بذارن همدیګرو از نزدیک ببینن کم کم آدم قیافه ها یادشون میره خخخ
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/١٨
٣
١
ولی من هم دیدم خانمی رو که می گفتن : از وقتی لاین اومده توی خونه شون زندگی شون سرد شده! هر اعتیادی که توجه ما رو از زندگی واقعی بگیره مضره. :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
١
عالی :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/١٨
٠
١
اره الان لاین بابام هووی مامانمه...الابته بیشتر وایبر تا لاین....:دی
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
١
:/
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/١٨
٠
١
من منظورم این نیس بابام کار بدی میکنن..منظورم اینه مامانم خوششون نمیاد بابام سشون تو گوشیه:|||:دی
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
١
:/
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
١
ترکش بده باباتو کار سختی نیست :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢١
١
٠
من خودم معتادش شدم:دیییییییییی
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/١٨
١
١
همیشه همه چیز که بد نیست. هزکسی یه جور استفاده نیکنه اوناییم که اینجورین بی جنبه ان .
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
١
والا95 در صد به بالا این طورین
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/١٨
١
٠
ما جزو ۵ درصدیم خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
١
١
شما لاین ندارین:))
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
من كه جز 5 درصدم :)) :دي ... لاين كه البته نداريم همو وايبر :دي
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
١
١
آقا اصن همه دنیا جز 5 درصدن ول کنین موهای همو =)) نیوش بدو پاکش کن وګرنه به سامیار هم مګم وایبر نصب کنه همش سرش تو ګوشی باشه :دی
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
فاطمه؟ من همش سرم تو گوشي نيست :/
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
١
١
اقا به تعداد بازدیدهای انجمن دقت فرمودین:/ چ همه هستن
Niva
Niva
٩٣/١٢/١٨
٠
١
یه نفر مثه شما دوست داره رکورد بزنه :))
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
١
ولی دمش گرم چ رکوردی زده:)
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
١
٠
وقتی بازید رو دیدم قیافم 0 ـ 0 بود ! :))
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١٢/١٨
١
٠
شاید نه..حتماً..هوونه...زندگی خوار...فاتحه ی خانه و خانواده رو می خونه...ابلیس...
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
١
١
بی تلبیته بازم بهش فوش بده خخخ :))
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١٢/٢٠
٠
١
ای بد.. کدو تنبل...و...خوبه یا بازم بگم...
Niva
Niva
٩٣/١٢/١٨
١
٠
منم خیلی ها رو دیدم و شنیدم که به زندگیشون آسیب زده.. البته نه در حد طلاق ولی خب...آخه متاسفانه وقتی آدم معتاد میشه دیگه ترکش خیلی سخته و از دست خارجه:) البته من نه لاین دارم فعلا نه وایبر :)
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
١
١
درسته کاملا منم چند مورد با چشم خودم زندگی شونو دیدم که داغون شده
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
١
منم طلاق رو شنیدم متاسفانه :\ اعصابم خورد شد واسه همین این انجمنو ګذاشتم!
m-aminfar
m-aminfar
٩٣/١٢/١٨
١
٠
من به چشم خانواده خوار بهش نگاه می کنم
Niva
Niva
٩٣/١٢/١٨
٠
١
اینم هست واقعا
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
١
٠
آره همینطوره :\
مرتضی هنرمند راد
مرتضی هنرمند راد
٩٣/١٢/١٨
٣
١
بله میتونه باشه،همونقدری که هر عنصر دیگه ای در این زمینه میتونه تاثیر گذار باشه این هم میتونه تاثیر گذار باشه،یعنی همونقدر که جامعه و محیط کار و روابط دوستانه تاثیر دارن این شبکه های اجتماعی هم(البته واضحه که با ازادی عمل بیشتر!)تاثیر دارن و تنها مشکل این نرم افزارها همینه که همه چیز دست خود ادمه و حتی نمیفهمه کی داره اشتباه میکنه.به هرحال دلیل منفور بودن این نرم افزار ها در بین بعضی از مردم همین ازادی عمله که به هرحال باز هم برمیگرده به رفتارهای نابهنجار خود ما!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
منم با نظر آقای هنرمند موافقم.... هرچه کنی به خود کنی گر همه نیک وبد کنی...
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
١
١
بله توضیحات کاملی بود موافقم:)
maede
maede
٩٣/١٢/١٨
١
١
به نظرم آدم باید تو استفاده از این نرم افزارا جنبه و ظرفیت داشته باشه!اعتدال رعایت بشه زیاده روی نباشه،زندگیت و عزیزانت واست مهم تر از هرچیزی باشن،مشکلی پیش نمیاد.
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
١
١
آره موافقم اعتدال ، اینکه اول خانواده بعد هر چیز دیگه آفرین :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
همینی که سمیرا ګفت:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٨
١
٠
ببخشید ها میگم ولی من معتقدم آدم که ازدواج کرد. نباید به همسرش این گوشی های که این گونه نرم افزارها رو ساپورت میکنن داده بشه/وسوسه ارتباطش به وجود میاد و بعدش هم هزار جور اختلاف و مشکل دیگه (خودم نمونه های زیادیشو دیدم به چشم)/چرا کاری کنم که بعدا بخوام پشیمون بشیم/تلفنی بهش اجازه میدم داشته باشه که فقط زنک بزنه و اس ام اس بده. درست مثل گوشی که الان خودم دارم.//(طرف شاید خیلی خیلی هم خوب باشه ولی این نوع شبکه هان که باعث میشن طرف خراب بشه/حداقل در رابطه با شوهرش)
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
١
شما درست میګین اګر نداشته باشیم که این چیزا رو بهتره ولی ګوشی خوب خواست براش بخرین ګناه داره :)) براش این نرم افزار ها رو نصب نکنین خوب:)
saiideh70
saiideh70
٩٣/١٢/٢٢
١
١
موافق نیستم کمی این کامنت نا عادلانه بود :)
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٨
٣
٠
خب پس خدارو شکر بنده از اتهام (خائن) بودن مبرا هستم ! مستنداتش هم در آواتارم موجوده :| . میترسم اینقدر این گوشیِ گازوئیلی دستم بمونه که به عنوان گوشی کلکسیونی بخرنش ازم ! :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/١٨
٠
١
ندیدم گوشیتون رو:|خخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
گوشی ساده خوبه...از گوشیای لمسی متنفرم...جاست دکمه ای:)مخصوصا اشا 302
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٩
١
١
واقعا خوشحالم که متوجه اون جنازه کنار فنجون نشدید :) خخخخخخ . گوشی ساده خوبه اتفاقا خیلی دوسش دارم که عوضش نکردم اما گاهی هم آبرو میبره!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/١٩
١
١
من گوشی ۱۱۰۰خیلی دوس دارم ولی زدم شکستم
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
١
٠
ګوشی ساده هیچوقت آبرو نمیبره :) من خودم تو دانشګاه تا چند وقت ګوشی میبردم که کنارش چسب میخورد ولمسش یکی درمیون کار میکرد! تنها برخورد که از طرف بچه ها دیدم این بود میخواستن پول بذارن واسم ګوشی بخرن خخخ:))
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٨
٥
١
2تا زوج که میشن 4نفر ! اما اون زوجی که زندگیشون بخواد با لاین و وایبر از هم بپاشه. همون بهتر که بپاشه !
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٢
٠
اینطور نگین ، بعضیا که نیاز به تغییر دارن به خاطر زندگی زناشویی شون خودشونو تغییر میدن اما این چیزا ممکنه وسوسه شون کنه امام زاده که نیستن بالاخره ممکنه اشتباه کنن ، به نظر من وقتی ازدواج می کنن تا میتونن باید از این چیزا دور باشن به خاطر حفظ زندگی شون.
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٢
١
چ بخوان چه نخوان وقتی موتادش بشن زندگیشون از هم می پاشه..مگه مواد مخدر چی داره که زندگی ها رو از هم می پاشونه
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٩
٤
١
سمیرا بانو من کلیت حرف شما رو قبول دارم اما دیدگاه من یکم متفاوته... قبول دارم که امام زاده نیستن و امکان اشتباه هست اما هر فردی که به بلوغ فکری رسیده باشه یه اصولی هم باید داشته باشه. نظر من اینه اون 2نفری که به این نتیجه میرسن تا آخر عمر میتونن کنار هم زندگی کنن باید اینقدر به شخص خودشون.طرف مقابلشون و قسمی که وقت عقد خوردن پایبند باشن که این چیزا اصلا تاثیری نذاره. من میگم کسی که کارش لنگ بزنه همه جا میتونه خطا بره. حالا لاین و وایبر نشد فیسبوک. فیسبوک نشد سر کار. سر کار نشد تو خیابون... من میگم آدما وقتی باید ازدواج کنن که خودشون و وجدانشون بدونه کاملا میتونن به اون پیمان مقدس پایبند باشن. وقتی پتانسیل خطا هست که هنوز کارای نکرده و حسرت از دوران مجردی رو دل آدم باشه وقتی که تو دوران مجردی آرزوهای بر آورده نشده هست نباید ازدواج کنن.(اصلا منظور بد و منفی ندارم. مثلا یکی از دوستام 20سالگی داماد شد. هروقت که ما دوستاش میریم سفر مجردی اون یک هفته اوقاتش تلخه چون هنوز حسرت سفر مجردی بادوستاش رو داره). خلاصه به نظرم من (که اصلا مهم هم نیست! خخخ) ملت وقتی ازدواج کنن که اول . حسرتی رو دلشون نباشه و دوم بلوغ فکری داشته باشن و مثل چشماشون به هم اعتماد و اعتقاد داشته باشن. تو این انجمن خوندم که جدیدا زندگیا به خاطر لاین و وایبر داره از هم میپاشه هنوزم میگم زندگی که با لاین و وایبر از هم بپاشه همون بهتر که بپاشه چون اون زندگی از هم پاشیده هست خبر ندارن ! لاین و وایبر نپاشه هوارتا بهونه ی دیگه واسه کسی که ذاتش خراب هست پیدا میشه واسه خیانت... اوه اوه چقدر حرف زدم ! خخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/١٩
٢
١
آقا صالح اینطور که شما گفتین که طرف پس نباید هیچ وقت ازدواج نکنه ، میدونین این چیزایی که گفتین چقدر سخت بدست میاد.دونفر وقتی با هم ازدواج میکنن واسه اینکه بتونن زندگی شونو حفظ کنن باید هر کاری بکنن نه اینکه به دلیل یه حسرت گند بزنن به همه چی.هیچ وقت امکان نداره آدم بی حسرت پیدا بشه ...
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٩
١
٠
خدایی از هر زاویه ایی که نگاه میکنم میبینم حرف شما هم درست و منطقیه... ولی ظاهرا یک نفر با حرفاتون موافق نبوده!
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٩
١
٠
اصلا لایک و دیس لایک اهمیت نداره مهم اینه که تا جایی که سایت بهمون اجازه میده حرفامونو بزنیم :)) جدیدنم هم منفی هم مثبتا زیاد شده که به نظرم خیلی بی مزست ، یه زمانی فقط میشد یه مثبت یا یه منفی از یه سیستم داد ولی الان هر کی میتونه هر چقدر میخواد لایک کنه خخ پس اون سبز و قرمزارو ول کنین
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
١
شما باید بګیرین من منظورم از این انجمنه یعنی یک زن ویک مرد :)) زیاد وارد سوتی ها نشین من خیلی سوتی میدم خخخ :)) دوتا حقوقدان خوب تونستن از پس هم بربیان :)) من دیګه حرفی ندارم :))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٢/١٨
١
١
سلام ... تا وقتي زن و شوهر فكر كنند ميتوانند حريم شخصي هم را ناديده بگيرند و نگاه كنند كه در لاين ووو چه مي‌كند چيزي كه گير آنها مياد جز طلاق چيزي نيست و دليل آن هم اين است كه درست است ازدواج كرده است و همسر شماست ولي دوست دارد حريم شخصي داشته باشد و بجاي اينكه دنبال اين باشد كه او در لاين چه مي‌كند بهتر است ببيند رفتار او در خانواده چطور است. خيلي از خانمها واقعا حريمي براي مردها نميبينند و اگر مرد اينگونه رفتار كند مي‌گويند بدبين است
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٨
٣
١
آقای روشناوند ؟؟؟ چطور انتظار دارین یه زن بشینه ببینه شوهرش هر کار دلش میخواد تو این محیطا بکنه اونم دم نزنه که حریم شخصیه ؟؟؟ درسته هر چیزی باید جای خودش باشه ولی بعضی مردا واقعا شورشو در آوردن :| قبول کنین
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٢/١٩
١
٠
سلام ... بس كه اين خانمها با پوتين روي گردن مردها پا گذاشته اند چشم مردها كه به اين گروه‌ها ميفته كمي حال مي‌كنند. /// از مردي كه گوشي تلفنش را روي ميز ميگذارد و وقتي زنگ ميخورد ميگويد عزيزم ببين كيه. بايد ترسيد نه از آن مردي كه گوشيش را از خودش دور نميكند / از ما گفتن بود
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
ولی بنظرم آدم اګه بخواد از هر دو روش میتونه کار خودشو بکنه! چه بګه عزیزم ګوشیو تو جواب بده چه ګوشیشو از خودش جدا نکنه!
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/١٨
١
٠
نظری ندارم خخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
١
:// :|
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
١
١
همینش خوبه ابراز وجود کردی واز :))
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/١٨
٣
١
من خودم پاک کردم از گوشیم.و البته دعا میکنم همسر ایندمم پاکش کرده باشه!
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
١
١
همسر ایندتون:/
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
منظورم این بود ک کسی ک میخام باهاش ازدواج کنم در اینده!!شایدم ازدواج نکردم!!
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
١
چرا ازدواج نکنی؟؟؟خودم به زور شوهرت میدم مګه دست خودته؟خخخ
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/٢٠
١
٠
نه نه...اصرار نکن.ب جان همدیگه اگه من ازدواج کنم!!......................کی تشریف میارن حالا؟؟!!:دییی
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١٢/١٨
٠
١
من که لاین و وایبر و ویچت و واتس آپ و اسکایپ رو پاک کردم و به جاش بیسفون و لنزور و تبیان رو نصب کردم عالی هستن
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
١
٠
این سه تا اخر چی چی هستن؟؟
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/١٩
١
١
كجاش بيسفوم عاليه ؟:/
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/١٩
١
١
*بيسفون
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
١
٠
نظری ندارم :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
نه شوهر و نه همسر هیچکدوم نباید داخل این شبکه ها عضو باشن/اینها واقعا خطرناک و خانمان سوزن/خودم خیلی دیدم
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
١
١
خانواده ها دقت کنید..شبکه های اجتماعی جیز هستند:)
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
آقای نص خخخ :))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٨
١
١
اگه جنبه استفادش رو داشته باشند، اشکالی نداره..... دلیل بر این نیست که هر کی که لاین و... داشته باشه پس زندگيشون سرد میشه ..... ولی باید فقط زمان های مشخصی رو واسه شبکه های اجتماعی در نظر بگیرند، و بقیه تایم رو در خدمت خانواده باشند.
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٩
١
٠
یکم که بیشتر فکر کردم دیدم نمیتونم اجازه بدم همسر آیندم عضو هر گروهی باشه...
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
١
١
با نظر دومت خیلی موافق ترم :) همچین دلم حال کرد با نظر اخرت :))))
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/١٨
١
١
عاقا ی سوال!جناب م.نص!این انجمنو بابابی گذاشده!شما چرا جواب همرو میدید؟؟:دییی
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
١
٠
نظراتوم زیاتیه:))بعدشم اونا رقیب هستن:)ما همه کار میکنیم تا کم بیارن
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
١
این سوالیه که واسه خودمم پیش اومده بود خخخ به هر نحوی دوست دارن اذیت کنن :))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/١٩
١
١
این هم یه ابزاره مثل ایمیل، چاقو، پدال گاز ماشین، تخته شیرجه استخر، فیس بوک یا چه میدونم هر چیز دیگه ای... مهم نحوه استفاده ماست. مهم آموزش هاست. صرفا با برخوردهای "سلبی"، "بگیر و ببند"، "بزن و بکش و خفه اش کن" و ... جواب نمیده. که اگر جواب میداد تا حالا باید جلوی خیلی از بزه ها، اشتباهات یا جنایات گرفته و ریشه کن میشد. صورت مساله رو پاک نکنیم... حواسمون رو جمع کنیم. آگاهانه از تکنولوژی استفاده کنیم. همش نگیم جیزه، پُف بو میده... یادتونه ویدئوها(vhs) یک زمانی چقدر جریمه و بگیر ببند داشت؟ اعتماد متقابل هم چنانچه در زندگی زناشویی بوجود بیاد هرگز هیچ کدوم از طرفین رفتار مشکوکی نخواهند کرد یا بر فرض رفتاری شبیه به پنهانکاری هم بکنن، بد تعبیر نخواهد شد و به جای سوظن با "چهارکلمه" صحبتِ رودر رو همه چیز حل خواهد شد والا بخدا... //// ....... که گناه دگری بر تو نخواهند نوشت./// مرسی از این انجمن خوب :-))
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
وقتی آموزشی نیست و یهو این همه تکنولوژی وارد زندگیا میشه معلومه که چی میشه.تا بخوان بفهمن زندگی سوای این چیزاست کار از کار گذشته وخیلی خانواده ها قربانی میشن... مقصر بزرگ اصلی این مسائل فقط و فقط دولت ، چون از ریشه از تو مدارس پایه بچه هارو به خصوص دخترارو اشتباه آموزش میدن(خانواده هام که دیگه هیچی).تو کشور ما هنوزم پسر سالاریه اینکه یه پسر هر کاری میتونه بکنه ولی یه دختر فقط باید خانوم باشه و بچسبه به زندگی، اینطوریه که زنای زندگی الان دیگه نمیتونن اینچیزارو تحمل کنن و اتفاقاتی رو که دورو برتون میوفته رو میبینین.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/١٩
٠
١
بله موافقم سمیرا خانوم. اموزش درد اصلی هستش و هدفی هم در این رابطه تنظیم نشده و قرار نیست تبعیض های جنسیتی متحول بشه. می فهمم فرمایش شما رو و موافقم :-)
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
١
٠
ممنون آقای شمشیری:) با جواب سمیرا موافق ترم :) به دلم چسبید حقیقتو میګفت چون:) حرف شمام درسته :)
translator
translator
٩٣/١٢/١٩
٠
١
بله هووووووووووو هستن اونم چه هوویی والا من الان دارم میبینم زندگی سی ساله از سر همین چیزا داره از هم میپاشه ... متاهلا که اصصصصصصصصصصلا نباید داشته باشن. باید با هم توافق کنن که هیچ کدوم نداشته باشن و با روان اسوده زندگی کنن. تازه این بازی کلش اف کلن هم خوب نیست چون هم اعتیاد اوره هم قابلیت چت داره هم محیطش ناسالمه
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/١٩
١
١
بله مخصوصا مردا نباید سمت اینچیزا برن ، البته بستگی به جنبشونم داره.بعضیاشون واقعا این چیزا روشون تاثیری نداره اون دسته اجازه دارن برن لاس وگاس ایرادی نداره خخخ در هر صورت رو آقای ما تاثیری هم نداشته باشه ما دوست نداریم استفاده کنه :))
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
١
١
هر چقدر این کامنتت لایک بخوره کمه :))
translator
translator
٩٣/١٢/٢٠
١
٠
الان دقیقا کدوم کامنت ؟ من یا سمیراشون اینا خخخخ؟ اره افرین اصا زن باس بیشتر از اقاشون غیرتی باشه :)))))))))))) منم دوس ندارم داشته باشن خداروشکر ندارنم
Delaram
Delaram
٩٣/١٢/١٩
٠
١
خیلی مزخرفه واقعا.ریشه همه بدبختیاس :(
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
١
هوم مخصوصا روابط عاطفی بین یک زن وشوهر :( کلا داغون میکنه!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/١٩
١
٠
چه جالب اکثرا مخالفن ولی همه ادمای اطرافمون دارن! البته درست استفاده کردن و جنبه میخاد
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
بنظر من آدم از بی وایبری ولاین نمیمیره! واقعا نمیمیره! بازم جریان خودشو داره:)
حسنک کجایی؟
حسنک کجایی؟
٩٣/١٢/١٩
١
١
من خودم هیچ کدوم از این برنامه ها رو ندارم ...ولی به نظرم این جور چیزا هم بستگی به جنبه و ظرفیت خود طرف داره که چطور از این برنامه ها استفاده کنه ........همه چی دست خود ادمه ... واسه سر گرمی خوبه ولی درست وصحیح ..
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
درست وصیحیح واسه ګفتنش آسونه! ولی واردش میشن اولین چیزی که یادشون میره همین مسله ست اخه :\ البته بیشتری ها من همه رو نمیګم :)
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/٢٠
١
١
من به چشم هو نگاه نميكنم ... خو چيه مگه ؟ خوبه كه .. فقططططططططططط بايد درست استفاده كرد :دي
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١٢/٢١
١
١
از هر چیزی اگه درست و به جا استفاده نکنی باعث دلزدگی و تنفر میشه ، چه بسا باعث مشکلات جدی تر از جمله طلاق هم بشه.... وایبر و لاین که تازه مفسده هم داره چون اسرائیلی هم هست....بنا به دلایلی نتونستم لاین رو ترک کنم ولی وایبر فقط دو روز نصب بود بعدش حذف کردم....
saiideh70
saiideh70
٩٣/١٢/٢٢
١
١
من خودم به شخصه هم وایبر دارم هم لاین و درست ازشون استفاده میکنم من اینجور بهش نگاه میکنم که یک فضای صمیمی تر برای دیدن دوستان و نردیکانه :)
f_naderi
f_naderi
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
ببین آدما از طریق شبکه های اجتماعی دوستای بیشتری پیدا کردن.خود من از طریق وایبر و لاین و... بیشتر با دوستای قدیمیم رابطه دارم با این که قبل این فقط شمارشونو تو گوشیم داشتم.این شبکه ها هم خوبی دارن هم بدی.الان همه زوج ها یه بهونه ای برای جدایی دارن دیکه.اینم یکی از اون بهونه هاس