خانه انجمن چند تا تشکر بدهکاری ؟!
٨٩٣
١٣٧
2nyadideh

چند تا تشکر بدهکاری ؟!

چند تا تشکر بدهکاری ؟!

تا حالا فکر کردین بابت چه چیزهایی باید از خدا تشکر کنید؟  می تونین چند تا از تشکر هایی که به خدا بدهکار هستید رو اینجا بنویسید

٩٣/١٢/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/١٩
٢
٢
اوووووللللللللللللللل خخ بالاخره اول شدمااااااااا
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٩
١
٠
جیم باید به شما مدال افتخار بده!این موفقیت بزرگ را به شما تبریک عرض میکنم.امیدوارم باز هم افتخار آفرین باشین:/،،،،(:
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٩
١
٠
ما رو کل کردی:/
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
:) ما نیز به نوبه ی خود تبریک عرض مینوماییم :))))))
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
بابت خیلیییییییییی چیزها ...فکر نکنم بتونم بگم آخه باید چندین و چند صفحه بنویسم
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
خب حالا کی میخوایین حسابتونو تسویه کنین؟ به هر جهت خدایتان یار تا آندم که از هستی نشان باشد / دعایتان میکنیم سهمتان همیشه آسمان باشد(^_^)
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
محمد حسن م ـ نص کجایی بیا برا بچه محلاتان تعریف کن :دی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
ان شالله از دستآورد های کامپیوتریتون بشه تعریف کرد مهندس :))
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
همه چی...شما بگین کدوما رو تشکر کردیم:(شرمنده خداییم فقط
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
اوهوم..واقعنـــم ...زندگی کنین و لبخند بزنین به خاطر آنهایی که از نفستون آرامش می گیرند و به امیدتون زنده هستند و با یادتون خاطره می سازند ، نمی دونیم در زندگیتون بهترین چطور معنا میشه، ما همون بهترین رو براتون آرزو می کنیم(^_^)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
ممنون بابت هر نفسی که میکشم ولی قدرش را نمیدانم...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
اوهـــــــــــــوم :( آرزومان این است : نتراود اشک در چشم تو هرگز مگر از شوق زیاد/نرود لبخند از عمق نگاهت هرگز و به اندازه هر روز تو عاشق باشی/عاشق آنکه تو را می خواهد و به لبخند تو از خویش رها می گردد/و تو را دوست بدارد به همان اندازه (^_^)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
ممنون بابت اینکه سر غذا خوردن با مادرم دعوا میکنم، این یعنی اینکه هنوز به فکر خورد و خوراک من هست
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
حتما از این بد غذاهای روزگاری ها؟!! دخترجان خوب غذا بخور خب :)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
ممنون بابت اینکه هر کی من رو میبینه با یه دختر دبیرستانی اشتباه میگیرند:/ این یعنی اینکه دیرتر بزرگ شدم و از کودکی و جوانی ام نهایت استفاده رو میکنم.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
دخترم کلاس چندمی؟!! الکی مثلـــــــن منم اشتباه گرفتمت ;)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
خیلین خب...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
:) بنویسشون یادت نره خب....خوب نیست زیادم بدهکار باشیم ها...فقط گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی همه انسانها کافیست..این نگاه را برایت آرزو میکنم (^_^)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
من همیشه میگم واسه همه چی ممنون خدا..چ بدی ها چ خوبی ها..چیزی نمیمونه دیگه:)^___^
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
احسن :) درستشم همینه.
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/١٩
٢
٠
من کل زندگیمو به خدا مدبونم. تشکرات در این مجال نمی گنجه بانو!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
:) آرامش …هنر نپرداختن به انبوه مشکلاتی است که حل کردنش سهم خداوند است...روزگارتون دمادم آروم (^_^)
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
سلام...از...زمین....تا آسمان...برای...سلامتی...امنیت..و عزارو یک نعمتی که دیدیدم و ندیدیم...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
سلآم ؛ شکـــــــــــــر ....زلالترین شبنم شادی رو برای شما آرزو داریم ، نه فقط برای امروزتون ، برای فردای هر روزتون (^_^)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
هرچی که دارم و داشتم و خواهم داشت! بابت خودم! بهش مدیونم:-)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
شکـــــــر...آرزو دارم بهاران مال تو / شاخه های یاس خندان مال تو/ساده بودن های باران مال تو / آن خداوندی که دنیا آفرید ، تا ابد همراه و پشتیبان تو(^_^)
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
ب اندازه موهای سرم!بلکم بیشتر...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
اوه اوه چقدر حسابت سنگینه ;) دوست گلم ما براتون آرزو می کنیم هیچ راه نجاتی نداشته باشی وقتی غرق خوشبختی هستی (^_^)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
سلام ... حالا باشه نمازم رو بخوانم تشكر پيشكش
حسنی
حسنی
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
مگه نماز نمیخونین که پیشکش میگین؟!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
سلآم ؛ پس دست اونایی که برای شما و بجای شما از خدا تشکر کردن درد نکنه :)) خواهیم ز خدا خسته و درمانده نباشین / محبوب خدا باشین و شرمنده نباشین / الهی در این عالم هستی / سرزنده بمانین و سرافکنده نباشین (^_^)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٩
٤
٢٣
تشکر من اونم از خدا!برای چی؟ خنده داره! خودشم میدونه اون به من بدهکار خیلی چیزارو.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/١٩
٢٩
٠
اقای اتشروان شما به خاطر خیلی چیزا که قابل شمارش نیس به خدا بدهکارین اگه منو شما نباشیم هیچ ضرری به خدا نمیرسه ولی یه لحظه تصور کنید کسی بالا سرمون نیس.. نه تنها منو شما بلکه تمام موجودات نیست میشن. بعضی از اتفاقات ناخوشایند واسه همه پیش میاد اما مسببش خدای نیس این حرف شما یه جور کفر گفتن به حساب میاد یه دفه فقط یکککک دفه بیاید از یه زاویه دیگه به زندگیتون نگاه کنید... :)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٩
١٦
٠
کلا ناامیدبت میدونی واسه چیه؟؟ واسه اینه که فکر میکنی خدا بدهکاره بهت...شما تلاش نمیکنی تقصیر خدا چیه؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٩
١٥
٠
نونی که میخوری رو کی داده؟کم یا زیاد؟؟
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٩
١٤
٠
میگن واسه نفس کشیدن چند شکر لازمه...من میگم اون شکرا خیلی کمه...چون همون نفس کلی شکر دیگه هم داره...الان وقت نیست توضیح بدم برات..ایشالا شنبه که برگشتم ی بجث اساسی باید بکنیم
سحر نیکوعقیده
سحر نیکوعقیده
٩٣/١٢/١٩
١٢
٠
شما یک چراغ رو توی یک اتاق تاریک تصور کن. به واسطه اون چراغ هر چیزی که در اتاق وجود داره روشن میشه. و اگه لحظه ای حتی برای یک ثانیه اون چراغ خاموش بشه در همون لحظه تاریکی مطلق اون اتاق و هرچیزی که اون جا هست رو فرا می گیره. وجود خدا هم دقیقا مثل همین مثالی بود که زدم. هر دم و بازدمی که انجام می دیم، باید بابتش خدا رو شکر کنیم چون توی تمام هستی و زندگی و لحظاتی که نفس می کشیم به اون بالایی وابسته ایم! ببخشید که اینقدر با صراحت می گم...ولی فوق العاده ناشکر هستین! فوق العاده! حد و اندازه نداره ناشکری شما! .... شکر نعمت ، نعمتت افزون کند...کفر نعمت از کفت بیرون کند... به خودتون رجوع کنید ببینید تا به حال چقدر کفر گفتین و چقدر شکر... با این حال با این همه ناشکری باز هم اگه خوب به زندگیتون نگاه کنید چیزهایی رو پیدا می کنید که شاید به نظرتون کوچیک هستن اما باید به خاطرش شب و روز خدا رو شکر کنید...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٩
٢
٢
خانوم خاص آیا وقتی شما یک بچه گربه رو برای نگهداری انتخاب میکنین ایا وظیفه شما نیست بهش اب و غذا بدین؟آیا اگه توی جعبه ای میزارینش وظیفه ندارین چنتا سوراخ در جعبه بزارین تا بتونه نفس بکشه.؟؟آیا شما حق داری عذابش بدی و روش بنزین بریزی !و اذیتش کنی و هر کار دوست داشتی باهاش بکی یا با مهربونی باهاش رفتار کنی /آیا هر کاری کنی بازتاب شخصیت تو نیست.که مهربون هستی یا ظالم/چرا باید از یه گربه محافظت کنی 2 دلیل یک هم مواظبش باشی از خطرات هم اینکه خودت از تنهای در بیای و محبت اونم برای خودت داشته باشی/شاید خنده دار باشه ولی این نیاز دو طرفه است/(در مثالی واقعی تر مثل این میمونه که شما چرا میری یه بچه رو به فرزندی قبول میکنی/وظیفه تو اینه اون فرزند رو به نحوه احسنت بزرگ کنی و شرایط مطلوب زندگی رو بهش بدی که در عین حال خودت هم به داشتن چنین فرزندی در زندگیت نیازمندی)امیدوارم توضیحاتم واضح باشه برای حرفای شما.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٩
١
٢
اقای محمد حسن شما از کجا میدونی من به اندازه کافی تلاش نکردم!!!چیزی که ازش اطلاع دقیق نداری قضاوت نکنینن/اما درباره نون.از یک طرف شما میگید تلاش کن /از یک طرف میگی شکر کن //پس این وسط کدومش هست شکر برای نونی که خدا میده/یا تلاش کردن خودت برای بدست اوردن همون نون؟/حرفای شما اینجا تناقض داره///////نونی دیگران رو نمیدونم و لی مال من از تلاشه که شما میگی نمیکنی!/(و با نظریه تلاش شما بیشتر موافقم تا اون یکی دیگه!)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٩
١
١
خانوم نیکو عقشیده وقتی مهندس یا معماری خونه میسازه چراغ هم در اتاق نصب میکنه که اگه نکنه اون اتاق به درد نه خودش نه کسی که میخواد ازش استفاده کنه میخوره.و تبدیل میشه به زیر زمین نه اتاق.لازمه اتاق داشتن چراغ هم هست.و اینکه وقتی به دنیا میای و دارای بینی و ریه هستی پس باید نفسی هم باشه.اینها همدیگرو کامل میکنن. و باید باشن وقتی من خونه ای میخرم از داشتن چراقش تشکر نمیکنم!وقتی ریه و بینی دارم بابت هوای که برای این بینی و ریه ساخته شده لزوم تشکر نمیبینیم/(کسی که خونه و اتاقی بهش داده میشه با چراغ داده میشه و کسی که با دستگاه تنفس به دنیا میاد خود به خود هوا هم بهش داده میشه)///////در قسمت دوم حرفاتون اره درسته و موافقم با این ضرب المثل که کفر نعمت نعمت ادم رو کم میکنه و بله منم چیزهای کوچکی توی زندگیم دارم که بابتش خدا رو شکر کنم و با این حرفم موافقم.و همچنین خیلی هم ناشکر نیستم.مثلا برای سلامتی جسمیم شکر میکنم گاهی//کلا با قسمت دوم حرفاتون موافقم نه اولش
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٩
١٣
٠
اشکمهر بحث روزی مفصله....تو خودتم بکشی در طول روز ممکنه هزار تومنم در نیاری..چون روزیت نبوده..ولی یه وقت میبینی نصف اون مقدار کار کردی کلی در اوردی...ادم باید واسه روزیش خدا رو شکر کنه چ کم چ زیاد....روزی تو امروز نون خشک بود اگه خدا رو شکر کنی این دنیا یا اون دنیا پاداششو میبینی...چون به خدا اعتماد داری....گاهی ادما واسه امتحان روزیشون کم و زیاد میشه کاهی بخاطر قهر خدا...کاش قهر خدا با کم شدن روزی باشه که ادم بفهمه چی شده اگه با روزی زیاد باشه خیلی بده(خدا روزی زیاد میده به بعضیا که کلا توی ماله غرق بشن و یاده خدا نیوفتن)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
١
٠
مثلا چی؟!!
امیر بهزادپور
امیر بهزادپور
٩٣/١٢/٢٠
١١
٠
بالاخره روزی خواهد رسید که بابتِ : آن چیزی که دارم و همینطور آن چیزی که صلاح نبوده داشته باشم؛ اتفاق های خوبی که برایم افتاده و همینطور سختی هایی که سد راهم در زندگی بوده اند؛ خانواده، دوستان و کسانی که کنارم هستند و همینطور ناکسانی که به هر دلیل با آن ها ارتباط دارم؛ آرامشی که هر روز لحظه ای به آن دست می یابم و همینطور دغدغه ها و ناملایماتی هر لحظه با آنها دست به گریبانم؛ سلامتِ جانِ خود یا عزیزانم و همینطور زمانی که پایم به بیمارستان باز می شود؛ و ... قدردانِ او باشم ... که داده ها و نداده هایش، نعمت هست و حکمت ... این روز می تواند امروز، فردا، هفته ی بعد، ماهِ بعد، سالِ بعد، 10 سالِ بعد، 20 سالِ بعد، 40 سالِ بعد، لحظه ی مرگ، و یا در روزِ حساب باشد ... کاش بشود همین الان با دلم خدا را فریاد بزنم...:( . دوستت دارم خدا. ممنونم بابت همه چیز...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/٢٠
٩
٠
ببینید اقای اشکمهر ظرفیت وجودی گربه با ظرفیت وجودی یک انسان خیلی فرق میکنه انسان قدرت تعقل داره قدرت تفکر داره قدرت تصمیم گیری و اختیار داره ولی یک موجود مثلا گربه همچین توانایی هایی نداره . خدا روزی مقرر شده همه رو هر روز میفرسته حالا یاکم یا زیاد ولی هرکسی یه روزی داره چه انسان ها چه موجودات دیگه هیچ کسی هم نمیتونه مانع روزی رساندن خدا به موجودات و بقیه انسان ها بشه، هیچکس! انسان به خاطر توانایی به خوصوصی که داره اون دنیا باید جواب پس بده که چه جوری از داشته هاش استفاده کرده شما در رابطه با چیزایی که ندارین بازخواست نمیشین اما در رابطه با چیزایی که دارین ینی داشته هاتون و طرز استفاده از اونا به شدت بازخواست میشین
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
اون فقط یک مثال بود/مثال واقعی تر هم در اون کامنت دادم.
translator
translator
٩٣/١٢/٢٠
٧
١
خدا اصلا به ما بدهکار نیست تازه خیلی چیزایی هم که به ما داده از سر لطفش بوده وگرنه ما شایستگی داشتن اون نعمت رو نداشتیم. خدا اگر بخواد در نعمت دادن به ما اونم با توجه به اعمالمون بر اساس عدالتش با ما رفتار کنه که وای به حالمون میشه ولی اکثرا براساس رحمانیتش رفتار میکنه و نعمت میده پس باید سپاس گذار باشیم. خدایی که مارو افرید بهمون قدرت عقل و اراده داد و نعمت بینایی شنوایی و چشایی لامسه دست پا گوش بینی و قوت در بدنمون گذاشت تا ازش در راه رفاه و سعادت دنیوی و اخروی استفاده کنیم پس مارو بی هیچی نیافریده بعدم ول کنه رو زمین و بگه برو به من چه بقیش.حالا این طلبکاری رو بزاریم کنار کاش یکم با خودمون فکر کنیم ببینیم ما که انقدر توقع داریم و طلبکاریم یکمی فکر کنیم ببینیم ما چه کاری براش کردیم که انقدر قیافه ی حق به جانب میگیریم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢١
٠
٢
نیمی از نظرات به جوابهای شما سانسور شده و تایید نشده/پس بیشتر از این خودمو خسته نمیکنم/شماها بگین و راحت باشین که نظراتتون تایید میشه.!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢١
٠
٤
من قبلا هم کار میکردم از نمازه وروزه گرفته تا همه چیز اما جوری دیگه جوابم داده شد/پس قیافه حق به جانب نگرفتم/دوباره میگم از کسی که شناختی بهش ندارین قضاوت نکنین.
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/٢١
٥
٠
میدونم هرچی بگم تاثیری در عقیدتون نداره جناب اتشروان!اما شاید اگه ی کم برید تحقیق کنید،قرآن بخونید یا حتی گوش بدید،یقین دارم نظرتون عوض میشه!مام واستون دعا میکنیم!!:)))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢١
٠
٣
بیشتر از اون چیزی که فکر کنین تحقیق کردم که اگه نبود به خودم جرات جواب دادن نمیدادم /اونم که میگی برو بخون نه یکبار که چن بار دقت خوندمم/کتابهای مقدس دیگر رو هم خوندم که شما نخوندی/گفتم که نظراتم سانسور میشه پس زحمت تایپ کردنشونو نمیدم.اگه نه برای همه نظرات شما جواب دارم./
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢١
٠
٣
10 ساله مواقع بیکاری کار من تحقیق در همین زمینه هاست بعد شما میگی برو تحقیق کن!!!
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
اشکمهر بیا وبلاگم ادرس ایملتو بذار تا من برات ی چیزایی رو بگم که اوکی بشی
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
کسایی که مثبت یا منفی میدین..بیایین عقیدتونو بیان کنین..شاید عقیده اشکمهر درست بود.باید بحث کنین تو این مساعل شاید اشکمهر حرف شماها رو قبول کردو عقیدش عوض شد...شاید شما چیزی رو درک کردین که بزرگترین عالمین هم درک نکردن..عقیدتونو بیان کنین
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
اقا درباره شکر نفس کشیدن....شکر اول:واسه اینکه میتونیم نفس و بدیم پایین>شکر دوم واسه موهای دماغه که هوا رو تصفیه مینه..شکر سوم واسه سیستم عصبیه که بو رو تشخیص میده...شکر چهارم واسه کار کردن غدد هست که مسیر رو مرطوب میکنه و نمیذاره به خاطر هوا مجاریمون ترک ترک بشه..شکر پنجم برا اینه که چیزی سر راه مجاریمون نیست و ازادانه نفس میکشیم...شکر ششم برای بسته و باز شدن دریجه هاست که نمیذاره هوا به معده بره و باعث فساد و مریضی بشه...شکر هفتم برای ریه است برای تک تک سلول هاش...شکر هشتم برای خونیه که میاد و با اکسیژن ترکیب میشه..خونی که اگر اهن نداشت انسان خفه مبشد(همون عنصر سختی که باهاش ساختمون میسازن از عظمت حکمت خدا داره کاره به این ظریفی رو انجام میده)...شکر نهم برای حرکت خون توی بدن هست خونی که به خاطر قلب داره جرکت میکنه قلبی که کار کردنش هزاران شکر داره...شکر دهم برای ترکیب اکسیژن با سلول هاست.....شکر یازدهم به خاطر جذب دی اکسید کرین حاصل از واکنش هاست...شکر دوازدهم برای خارج شدن اونهاست..و خیلی شکرهایی که تویه تنفس هست و جا نیست بگم و خیلی هاشون نمیدونم...بنا به اراده خدا این همه کار تویه تنفس باید انجام بشه..اگه یکیش نباشه یا کم انجام بشه باعث مرگ یا مریضی میشه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
ممنون محمد حسن جان/آدرس ایمیلم توی وبلاگمه و آدرس وبلاگم هم توی پرفایل جیم هست.توی وبلاگم حرفاتو بزن اونجا راحتتره برام/من هم جوابی اگه بود همونجا مینویسم/ممنونم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
توی وبلاگتونم نوشتم
amin20
amin20
٩٣/١٢/١٩
٢
٠
برای هر نفسی میکشم !
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
شما کجایین کم پیدایین :دی درس می خونین :دی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
شکـــــــــر...مشکلات به سبکی هوا / عشق به عمق اقیانوس/دوستی به محکمی الماس / موفقیت به درخشانی طلا...اینها آرزوهای ما برای شماست (^_^)
ali007
ali007
٩٣/١٢/١٩
٢
٠
اینقد زیادن که نمیدونم چجوری بگم...فقط خلاصش میکنم تو این جمله(به خاطر همه چیز،بخاطر داده و نداده اش)
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
راستی یه خانومی دنبال کلاهش می گشت، نشونه های با این کلاه روی میز شما می خوند ولی من هیچی نگفتم دیگه! شماره حسابمو یادداشت کنین... (خخخ)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
شکـــــــــــر :) و الهــــــی : روزگارتان بر مراد / روزهایتان شاد شاد / آسمانتان بی غبار/سهم چشمانتان بهار / قلبتان از هر غصه دور / بزم عشقتان پر سرور/بخت و تقدیرتان قشنگ / عمر شیرینتان بلند / سرنوشتتان تابناک/جسم و روحتان هم پاک پاک (^_^)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
هاچ جان در مورد اون کیف روی میز خیلی تو تخته بحث شد..قرار شد اون کیف باشه و مال ی خانوم..عوض نکن دیه:|
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
خب باشه خانومه دنبال کیفش می گشت :)) :دییییی
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
حالا شماره حساب هاچو بگیرین پول واریز کنین:دی
حسنک کجایی؟
حسنک کجایی؟
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
واسه همه خوشی ها و ناخوشی ها ..... و خــــــــــــــــــــــیلی چیزای دیگه .....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
خدارو شکـــــــــر.....زندگی کنینن و لبخند بزنین به خاطر آنهایی که از نفستون آرامش می گیرند و به امیدتون زنده هستند و با یادتون خاطره می سازند ، نمی دونیم تو زندگیتون بهترین چطور معنا میشه ، ما همون بهترین را براتون آرزو می کنیم(^_^)
maede
maede
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
خدارو واسه همه ی فرصتایی که بهم داده شاکرم.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
الهـــــــــی شکــــــــــر...خواهم ز خدا خسته و درمانده نباشی / محبوب خدا باشی و شرمنده نباشی / ای دوست الهی در این عالم هستی / سرزنده بمانی و سرافکنده نباشی (^_^)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١٢/١٩
٩
١
واسه بودن خیلیآ تو زندگیم باید از خدا تشکر کنم...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٩
٢
١٣
مثلا کیا؟پدر مادر!خ/اگه اونا نبودن خب شما هم نبودی پس جای تشکر نداره/یا دوستانتون و در این مورد هم اگه شما نبودین اونها هم وجود نداشتن که بخواین ازشون تشکر کنین!/در واقع هیچکدوم نیازی به شکر نیست/(وجود بعضی ها باعث وجود شما میشه و وجود شما هم باعث به وجود امدن کسانی دیگه در زندگیتون)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
الهــــــــــی شکر :) دعایم گرچه گیرا نیست/دعایت میکنم هر شب/نمیدانم چه میخواهی/از او خواهم برای تو/هر آنچه در دلت خواهی.... (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٩
٠
آقای آتشروان این فلسفه های عجیب و غریب از کجا میارین (0_0)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٠
٠
٣
اره/برو از پدر مادرت تشکر کن که تو رو به دنیا اوردن!!! و از دوستات هم تشکر کن که افتخار دادن و با شمال دوست شدن!!!اینه دیگه منظورتون/خ
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
اشکمهر خدا رو شکر میکنم تو عقیدتو بیان کردی...این عقده سوفی هاست..عقیده کسایی که از نظر اکثر مراجع رد شده..یک نصیحت از من..جلو تر از این نرو...یک مورد از کارای این سوفیا رو میگم برو تا تهشو بخون...ببین به کجا میرسن...تویه همین شهر مشهد یکی از بزرگای همین سوفی ها میمیره..در حین عمل جراحی..قبل از دفنش میان کفنشو شاگرداش باز میکنن..اون قسمتهایی از بدنش که خون اب داشته رو مینوشن و لیس میزنن..به چ خاطر؟؟؟میگفتن این انسان به درجات بالایه سوفیه رسیده و به حد کمال رسیده و انسان کامله..سوفی ها کلا عقایده ادمو نابود میکنن...یک مورد دیگشم میگم...یکی از همین سوفی ها(اسم نمیبرم چون فرد مشهوریه و لباس روحانیتم متاسفانه برش میکنه)عقیده داره شمر از امام حسین بهتره.روز عاشورا عوض گریه باید بیاییم تو خیابون برای شمر دست بزنیم که امام حسین(ع) و شهید کرده...میگه اگر شمر نبود امام حسین(ع) جاودان نمیشد..باید از شمر متشکر بود..شمام اشکمهر حواست باشه داری میری تویه بی راهه .عقاید سوفی باطله برادر من...مدرک این حرفامم تویه کتاب روح مجرد هست...از ادمینم خواهش میکنم بدون شانسور و کمو کاست تایید کنه..خیلی هاگرفتار سوفیه دارن میشن...راستی یک مبحث دیگه...از نظر ایت الله مکارم شیرازی سوفیان نجس هستن و کافر...بدونین که عقایدشون برکتو از زندگی میبره
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
بابت سلامتی و یه خانواده خوب :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
الهــــــــــــــی شکر :) آرامش …هنر نپرداختن به انبوه مشکلاتی است که حل کردنش سهم خداوند است...روزگارتون آروم (^_^)
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/١٩
٣
٠
بخاطر همه چیز .ګفتنی باشه میشه یک رمان! اما یکیش بخاطر صدای خنده هام که تو خونه میپیچه!
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
لایک :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
واقعنم :) خنده در تامين شادي خودكفاست/موجب خشنودي هــر مبتلاست/خنده يك ورزش همانند شناست/چون كه بر افسردگي فرمانرواست/خنده از روي رضا شكر خداست/ بلكه پايان تمـــام غصّه هاست/خنده داروي امراض شماست/حرف دشمن همچنان باد هواست/خنده رويي شيوه اي از اولياست/پس جواب خنده رو صد مرحباست......صد مرحبا به شما...ان شالله که همیشه و همه ی اوقات شادو خنده رو باشین بالآم جان (^_^)
Samira
Samira
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
به خاطر صدای خنده های خودت از خودت ممنونی :| خخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
u;s,,,,,,
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
عکسوو..خخخخخخخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
نه نمیتونم بنویسم! ببینید دیگه قرار نشد از این سوالا بپرسین؟!!! ://
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
:))) یادم میاد اینو پای چند تا از برگه های میانترمم نوشتم....اون استادا که به من نمره کامل دادن...منم نخونده نمره کامل بهتون میدم :))
Samira
Samira
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
به کسی بدهکار نیستم بقیه هستن که باید از من ممنون باشن (بحث خدا و اینا هم که جداست)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
:) خوشبحالتون :)))) من که هرجور حساب میکنم بازم بدهکار نگاه های مهربون اطرافیانم و محبت هاشون هستم(بحث خدا واینا هم که جداست)
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
من کسی رو جز خانوادم ندارم تو یه خانواده هم وقتی کسی واسه کسی کاری انجام میده باید کاملا بدون انتظار تشکرو اینا باشه و اینکه من امسال از هر سال دیگه واسه خانوادم مفیدتر بودم :) هیچ منتی نیست و نیاز نیست اونا از من تشکر کنند یا من از اونا ... اینجام هیچ کس و ندارم که بخوام مدیون باشم چون عادت ندارم زیر دین کسی باشم به هیچ عنوان، کسی واسم کاری کنه سریع جبران میکنم حتی یه نگاه محبت آمیز (البته به اینم عادت ندارم زیاد نگاه محبت آمیزمو حراج کنم)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
خیلـــــــــــــی هم خوب (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٠
٥
١
میدونم میدونین.... ولی : و پروردگارتان اعلام کرد که اگر مرا سپاس گویید، بر نعمت شما می افزایم و اگر ناسپاسی کنید، بدانید که عذاب من سخت است.ابراهیم/ 7
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٠
١
٨
مثل این میومنه دوستت بهت کادو بده و بعد بهت بگه اگه تشکر نکنی از هدیه من .حسابتو میرسم!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢١
٦
٠
شایدم مثل این بمونه که شما بی دریغ وجودتونو به یکی میبخشین و اون شمارو کاملا نادیده میگیره.......چه حسی بهتون دست میده آقای آتش روان؟!!!؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
خدا شاید از حق خودش یگذره ولی از حق مردم نمیگذره..کسی که ناشکری خدا رو کنه یعد از مدتی باید رانده بشه..کسی که ناشکری میکنه انگار خدا رو قبول نداره...مگه میشه خدا رو قبول داشت ولی شکرش رو نکرد؟؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٢/٢٠
١
٠
برای سلامتیم. پدر و مادرم. موقعیت اجتماعیم. کسایی که کنارم هستن و میدونم دوستم دارن. تمام لحظه هایی که از ته دل خندیدم. به قول معروف برای تمام داده ها و نداده هاش که داده هاش نعمتن و نداده هاش حکمت.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
شکـــــــــــر :))
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
سخته گفتنش...ولی باید یگم استثتاعن تو این مورد موافقم با شما:)
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١٢/٢٠
١
٥
منظورتون از خدا کدوم خداست؟همون خدایی که هیچ کاری بدون اراده اون انجام نمیشه .اونوقت برای همون کارا که به اراده خودش بوده می خواد ما رو ببره جهنم؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
:///
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/٢٠
١
١
فرض کنید خدا مثل کسی هست که چند تا راه درست کرده، اونوقت شما باید از بین این همه راه یکی رو انتخاب کنید....برای شما یک عالمه راه مقدر شده که شما باید با قوه فکر و عقل یکی از این راه ها را انتخاب میکنید. شما نتیجه خوب یا بده انتخاب خودتون رو میبینید...وگرنه،اگه لازم نبود از عقل و انتخاب استفاده کنیم بلانسبت بلانسبت بلانسبت با حیوانات چه فرقی داشتیم؟ (:
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٠
١
١
لایک آقای حسین پور.
translator
translator
٩٣/١٢/٢٠
١
٢
اها پس شما گرسنت که شد سرجات بشین بگو خدا که همه ی کارها به اراده ی اونه پس یه جوریم منو سیر کنه غذا خودش بیاد پیشم. یعنی شما جز نباتات هستین و اصلا چیزی به عنوان اراده در شما وجود نداره. چه جالب
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
فک کنم شما بهتره بری با ی کسی ک در دین تخصص داره بحث کنی!چون ما هرچی حق بگیم،شما بازم میخای انکارش کنی!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
ای بابا...بدهکار نیستین...بگین نیستم وخلاص....چرا بحث وبه ناکجاآباد میکشونین :/ من ابدا این انجمنو نذاشتم که یه سریا بیان سر اعتقاداتشون باهم دعوا کنن.... شما با این اوصاف خودتونو بدهکار نمیدونین....مرسی فهمیدم :)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
اولند همه کارها به اراده خداست به اون معنی نیست که شما اختیار نداری...شما الان میتونی دست به کیبورد بشی برا من فحش بنویسی یا تشکر کنی یا لایک بدی یا هر کاری..اراده دست توست...منظور از اراده اینه که تمام کارها از قدرت خدا منشا گرفته..شما سیستم عصبی نداشته باشی میتونی دستتو تکون بدی؟؟بنا به اراده خدا سیستم عصبی شما کار میکنه..با اون دست میتونی گناه کنی میتونی ثواب کنی میتونم بیکار بذاریش.اراده دست توست...میگیم اگه خدا میدونه ما جطوری هست چرا افریدمون؟؟خدا مثله معلمیه که شاگردشو میشناسه..یا مثله یه تماشاگره فوتباله...از بالا همه موقعیتها رو میبینه...میبنه بنده داره از راه کج میره میدونه ته راه کج چی میشه...تماشاگر هم موقه فوتبال میبینه یک بازیکن بی تکنیک زده به قلب خط دفاع..الکی هیجان زده نمیشه چون میدونه بازیکنه کاری نمیتونه بکنه
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
شما اگه بیای درسای علوم پایه رو بخونی(مثل زمین شناسی،زیست شناسی،شیمی و فیزیک)متوجه میشی واقعا یک قدرت برتر اینا رو ساخته..به خدا پی میبری...فقط کافیه بخونی اینا رو یاد بگیری و روش فکر کنی...مخصوصا زمین شناسی...زمین شناسی رو میخونی قلبت میلرزه..از عظمت خدا...از مهربونیش...خدا خیلی مهربونه
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
دوتا از تایید نشده های انجمن مال منه . نمیدونم ،یه قطعه شعر کجاش مشکل داشت که دوبار پیاپی تایید نشد .
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٠
٠
٠
نچد نچ نچ:دییییی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
100 تاشم مال من بود!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
اوه اوه ...
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/١٢/٢٠
١
٠
همه چی هرچی که دارم وندارم خیلییییییییییییی ازش ممنونم:)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
شکـــــــــــــر :)
translator
translator
٩٣/١٢/٢٠
٣
١
بابت همه چی. ذره ذره ی وجودم و حیاتم و سلامتی و پدرمادر خوب و خانوادم و همسرخوب و مادرشوهر و پدرشوهر بسیار خوب :) و امنیت و و و و و و ......
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢١
١
٢
خوبه/شما اینهارو داری و تشکر میکنی/حالا کسی که اینهارو نداره باید از چی تشکر کنه!!!>؟>؟>؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢١
٠
١
به قول دوستان از هوای که داره تنفس میکنه تشکر کنه! اره!خخ/نمیتونم جلوی خندمو بگیرم واقعا با این منطقی که شماها دارن برای تشکر.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢١
٠
١
و خواهر شوهرم و با جناقم و همسایه رو بروی و...../خخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢١
٢
٠
شکـــــــــــــــــــــر :)
translator
translator
٩٣/١٢/٢٣
١
٠
جناب اتشروان از جواب اول و دوم و سوم شما پیداست که دچار تناقض هستین یعنی اول میگین خب بقیه که اینارو ندارن بابت چی تشکر کنن؟ که این یعنی به نظر شما هم این ها نعمت هست و جای شکر داره و در نظرات بعدی گفتین خنده داره که بابت باجناق و بعد هم به تمسخر گفتین همسایه رو به رویی و ... تشکر کنیم. پس داشتن نعمت هایی از این دست به نظر شما هم جای شکر داره پس لطفا کتمان نکنین یا حداقل دقت کنین در کامنت هاتون که تناقضتون لو نره. بله من باید خداروشکر کنم چون توی مراکز مشاوره کم ندیدم دخترهای جوونی رو که در اول زندگیشون به خاطر الطاف بیکران خانواده ی همسر ( مخصوصا مادرشوهر) دچار اختلالات روحی شدن و زندگیشون درحال از هم پاشیدگیه. مطلب بعدی اینکه با کمال احترام باید عرض کنم که بله به قول شما برای همون هوای خنده داری که دارم تنفس میکنم هم باید شکر کنم چون میتونستم مریض باشم و توی بیمارستان و با دستگاه نفس بکشم یا اینکه همیشه نگران جا موندن اسپری اسمم باشم که زندگیمو در گرو همراه داشتن اون بدونم... من حتی بابت همین الان همینکه توانایی این رو دارم که فکر کنم و تایپ کنم خداروشکر میکنم.
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢١
٣
٠
اقای اتشروان بله ک باید بخاطر نفسامون شکر کنیم...ی مدت خوده من با هر نفسی ک میکشیدم کل بدنم درد میکرد..درست مثل معتاداغیی ک بهشون مواد نرسیده...چون قرصام تموم شده بود..هر چیزی ک میخوردم کل بدنم درد میگرفت..ازون ببعد ب اینک میگفتن مثله اب خوردنه اعتقاد نداشتم..چون واسه همون اب خوردنم دررررد کشیدم..درررررد:)
Narjes_sf
Narjes_sf
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
من اگه الان همشونم بگم،یک ثانیه بعد دوباره باید شکرگزار باشم...هر ثانیه و لحظه که میگذره یک دلیل تازه برای شکرگزای به وجود میاد! الهی شکر....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢١
١
٠
واقعنم :) شکــــــــــــــــر (^_^)
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
هوارتا بدهكارم... كاش بتونم شاكر باشم... ممنون از اين انجمن
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٢
٠
٠
شکـــــــــــــر...خوآهش میشه..... مرسی از شما(^_^)
ali_y
ali_y
٩٣/١٢/٢٣
٠
٠
سلام، کلا شکرگزاری یکی از راههای امیدوار شدن به زندگیه ، یک استاد روانشناس می گفت: خوبه که هر روز لیستی از چیزهایی که دارین هرچند کوچک تهیه کنین، و بعد بگین من خدارو شاکرم بخاطر ... . این موجب ایجاد نشاط در فرد میشه و من خدا را شاکرم بخاطر داده ها و نداده هایش که داده هایش از سر رحمت و نداده هایش از سر حکمت است.
ali_y
ali_y
٩٣/١٢/٢٣
١
٠
خدا را شکر می کنم که به من زبان شکرگزار عطا کرده !!!
ali_y
ali_y
٩٣/١٢/٢٣
١
٠
الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایت امیرالمومنین والائمه المعصومین ...