خانه انجمن با «شادی»دست بده !
٨٣٣
٩٤
Kale_namak

با «شادی»دست بده !

با «شادی»دست بده !

فقط باید قشنگ زندگی کرد،کافیه دیدت نسبت به پیشامدهای اطرافت عوض شه

چه میشه کرد تا لحظه ها ناب بشه؟ چه میشه کرد تا بتونیم تو دفتر زندگی قشنگترین خاطره ها رو بنویسیم ؟

٩٣/١٢/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١٢/١٥
١
١
اولللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٥
:| این مد مسخره هنوزم هست!!!!
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
فقط باید زندگی کرد .و به هیچی فکر نکرد بجز زندگی.
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
اوهوم.. یه راه
HAF
HAF
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
به هیچی فکر نکنیم چجوری زندگی کنیم پس؟
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
بخندییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم به همه چییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی...حتی دیوااااااااااااااااار سفید:)))))))))))))))
Cold
Cold
٩٣/١٢/١٥
٣
٠
خوب اینجوری به خودتون شک نمیکنین؟؟ =))
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/١٥
٢
٠
من که بودم شک میکردم:D
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
منم :D
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
:D
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
منم هم:دی
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
چـقـدر عمـلیش کـردی؟
e_radmehri
e_radmehri
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
°_°
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
من امتحان کردم جواب داده....خیلی هم حال میده....خیلی هم خوبه
Cold
Cold
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
کله نمک؟؟ شما مگه هنوزم این طرافا میاین؟ :))....درسته که خود آدم نقش خیلی زیادی توی لذت بخش بودن زندگیش داره ولی شرایط و موقعیت هم خیلی تعیین کنندست...بعضی وقتا واقعا نمیشه شاد بود!
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
:)) درسـتـه کمـرنـگ شـدم امـا مــحـو نـشـدم ... هـمیـشه و تـو هـمـه ی شـرایـط مـیـشه شــآد بـود فقـط کـافیـه راهــشـو بـلـد بـآشی
Cold
Cold
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
منظورم از شاد بودن خندیدن و خوش بودن نیست...آره تو ناراحتی ها هم میشه خندید ولی شاد بودن اون خوشحالی از دله...بنظر من هروقت واژه غم رو از فرهنگ لغت ها حذف کردن اونوقت میشه همیشه شاد بود ; )
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
مـیـدونـم امـا مــیشه خیـلی قـشنگـتر از ایــن هـا زندگی کرد حتی با نا ملایمتی ها و چیزی که عـوام اسـمشـو غــم مـیـذارن
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
این ی سوالم فمیدی بمنم بگو
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
؟
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٥
٣
٠
اول از همه در مورد تیتر:خاک به سرم شادی نامحرمه خدایا توبه
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
:|
m-aminfar
m-aminfar
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
شادی به خاطر تولد امامانم حرومه؟
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
:///
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
چ کم بود... ولی زیبا بود
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
چی شده
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
باید قانع بود...باید یک جاهایی اتفاقای اطراف رو دایورت کنی و بی توجه باشی بهش...شاد بودن همیشه خودش نمیاد گاهی باید بری پیش..بعضیا هستن همش دنبال غم هستن و دنیا براشون همش غم درست میکنه...دنبال هر چی باشی بهش میرسی
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
تكبـــير :دي
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
:) یـاد "کیـمـیاگـر" پـائـولــو کـوئـیـلـو افتـادم کـه میگـفـت در واقــع هـمـون پـلـه هـایـی که بالا رفــتـی تا به خـوشـبـخـتی بـرسـی "خوشبختی" بـوده و مـا چـقـدر غـافــلـیم ...
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
منظورم اون جمله اولش بودااا
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
جمـلـه ی کـی؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
با قانون راااز میشه ...
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/١٥
٥
٠
اول باید خونواده ها با هم اشنا بشن ... بعد یه سری مراحل محضری داره ... بعدش دیگه میشه دست داد
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/١٥
١
٠
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/١٥
٢
٠
admincheh
admincheh
٩٣/١٢/١٦
١
٠
چشم فیروزه خانوم رو دور دیدین=)
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٤
:| هـرجـایی نـمـیشه شـوخـی کـرد
faride
faride
٩٣/١٢/١٦
٣
٠
چرا دیگه متین جان...همه جا باید شاد بود! :)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
کی به تو زن مده:))خخخخ
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٢
و مــوقعــیت را هـم بـشـنـاسـه
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٣
٠
خانم کله نمک..شما موگویید چطوری شاد باشیم بعد ایمان شوخی میکنه که شاد بشین بهش تیکه میندازین:/بهش گیر میدین:/ یکیم میاد شاد کنه ما رو نمیذارین:/ بعدشم منم نظرم تقریبا همین بود ولی به کنایه بود
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
وقتی که چیزی دست خودت نیس و اتفاقاتی میفتن که درش دخیل نیستی بهتره لبخند بزنی و از کنارشون رد شی! میدونم شدنی نیس، فقط خواستم منم یه شعاری داده باشم! :-))
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
پس.. گفـتـی کـه گفـتـه بـاشـی .. یـه چیــزی تـو هـمـیـن مـایـه ها؟!!!!
m-aminfar
m-aminfar
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
به نظرم حرف شما تا حدودی درسته ، البته در بعضی مواقع
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٥
٢
٠
یکی از شاد ترین لحظه ها،همون لحظه ای است که داری کامنت آقای مهندس ایمان رو میخونید......واقعا در بعضی از کامنت هاشون مقاومت با خنده بی فایده است :دی
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
زندگی مثل یک پیانو ایست که دکمه های سفید مال شادی ودکمه های سیاه مال غم هاست اما زمانی میتونی آهنگ زیبایی را بنوازی که دو تا را با هم فشار بدهی.....در بعضی مواقع حتی اشک هم میتونه بهترین خاطره باشه... (:
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
:)
m-aminfar
m-aminfar
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
لایک بهت فاطمه
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
البته جمله اول از یک نفر دیگست که متاسفانه اسمشون رو به خاطر نمیارم.
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
کاش اینطوری که شما گفتین میشد... تو این سال که قاصدک، قاصد تجربه های همه تلخ بوده واسم ...
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
خـواسـتـن تـوانـستـن است .. جـاده ی زنـدگـی هیـچکـسـی هـمــوار نیــسـت مـگـه اینــکه رانـنـدگیـش خـوب بـاشـه;)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
همه ی اتفاقای بد زندگیتو "قسمت" بدونی ، قسمت رو هم به "صلاح" خودت معنی کنی. مثلا با خودت بگی اگه ماشینم فلان جا پنچر نمیشد جلوترش تصادف می کردم(البته این یه مثال کوچیک بود)
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٢
٠
هـیـچ چیــز رو نـمـیـشه گـردن واژه ای به نام "قــسـمـت" انـداخــت .. آدمـی عـقـل و اراده و تـفـکر داره و با بـه کــارگیری ایـن سـه همـه چیـــز به دست آوردنی ست...
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٦
١
٠
یک سری چیزها قسمته...ولی همونایم نیست..اگه فلان روز به سرت نمیزدو لایی نمیکشیدی لاستیکت کمتر ساییده میشد و پینچر نمیکردی..اگر اون سرعتگیر رو با سرعت کمتری رد میکردی سرچار راه دیرتر میرسیدی و تصادف نمیکردی...همه اتفاقای زندگی به انتخاب ما و بقیه است...کوچکترین کارمون ایندمونو تغییر میده
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
یک روز خوشی رسد به اندازه کوه...یک روز رسد غمی به اندازه دشت...افسانه زندگی چنین است گلم...در سایه کوه باید از دشت گذشت
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
کـم گــوی و گــزیــده گــوی ... مـمـنـون
فو فا نو
فو فا نو
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
خودت گفتی دیگه :) ..یه شعر میذارم راجع به همین مورد..اگه خواستی بیشتر هم میتونم توضیح بدم چون خودم دقیقا به این حرف رسیدم و تجربه کردم این عوض شدن دید رو..خیلی چیزا که قبلا باعث اذیت شدنم بود یا نادیده شون میگرفتم الان باعث شادیم می شن آخه :) من نمي دانم كه چرا مي گويند: اسب حيوان نجيبي است ، كبوتر زيباست‌. و چرا در قفس هيچكسي كركس نيست‌. گل شبدر چه كم از لاله قرمز دارد. چشم ها را بايد شست‌، جور ديگر بايد ديد.
e_radmehri
e_radmehri
٩٣/١٢/١٦
١
٠
یا کاری نکنیم که آزرده بشیم یا اگه خطا میکنیم و رنجیده خاطر میشیم سعی کنیم اونم به خوشی و سلامتی تموم شهD: مثلا با دوستان و آشناهامون حلش کنیم تا شیرین بشه :)))
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
یـکی از ابـتـدایـی تـریــن راه هـا..
m-aminfar
m-aminfar
٩٣/١٢/١٦
١
٠
تو از روز بعدت خبر نداری پس اگه خوشحالی خوشحالیتو به خاطر اتفاقات بد فردا خراب نکن. من به حقیقت این جمله رسیدم
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
;)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
سلام ... بيش از آنكه درگير ديدگاهمان باشيم تفكر فرمانده است
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
کـنـترل هـمـه چـیـز دسـت مــا هسـت
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
فهمیدی ب ما هم بوگو
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
مرن وایبر..ای قدر چیزای خاک به سری و طنز وجود دره که از خجالت همه چیو فراموش موکونین:)
Narjes_sf
Narjes_sf
٩٣/١٢/١٦
١
٠
امیدوار باشیم....اینقد گله نکنیم که فلان چیزو ندارم و چرا این اینجوریه و ......هیچوقت خودمونو با دیگران مقایسه نکنیم.شکرگزار باشیم و.... که همه اینا همون امیدواریه!!که متاسفانه سخته!!
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
امــا مـمــکــن!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
مسیر نگاهامونو عبض کنیم!
Faezeh_j
Faezeh_j
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
ازهرفرصتی برای شادبودن استفاده کرد زندگی روسخت نگیری فقطم شاااااااااااااادبود:))))))
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
:D غـیـب گفـتی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٦
٣
٠
شادیهای زندگی من در اثر حوادث و سختیهای که در زندگی کشیده متاسفانه دستشو از دست داده!دستش تا آرنج قد شده!و سالهاست نمیتونه به من دست بده!
Cold
Cold
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
ینی عاشق توصیفاتتم اشکمهر :)...دمت گرم
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
قـرار شـد دیـدمــون را عــوض کنـیـم..
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٧
٠
٠
ممنون کلد جان/من دیدم عوضه اون دیدش عوض نمیشه (نقش تقدیر و سرنوشت)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٧
٠
٠
منظورم اینه من میخوام باهاش دست بدم ولی این در مورد من و خیلی های دیگه شادیشون وابسته و دست تقدیر و سرنوشون هم هست/چیزیه ای که اونم باید بخواد/که در حال حاظر اون حاظر نیست این کارو بکنه و به من دست بده.
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
١
١
ینی شما تو زندگیت نمیخندی؟؟ینی ثانیه ای شادی نداری؟؟شادی نمیاد دنبال تو باید بری دنبالش(حالا فردا خبر میارن اشکمهر رو به جرم مزاحمت گرفتن)خخ اقا اون دنبال مورد دار منظورم نیست..اول از همه باید فکرتو تغییر بدی..چرا همش میگی نمیشه...چرا میگی هیچکی دوستت نداره؟؟چرا همش میگی بدشانسی؟؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
نه آقای محمد من واقعا سالهاست نمیخندم و شادی نکردم/تقریبا 11 ساله.(علتش اینکه 11 سال پش پدرمو به جرمی که مرتکب نشده بود به حبس ابد محکوم کردن که هنوزم زندانه انداختن و تمام اموالمونو هم مصادره کردن)اینم علتش.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
http://jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=1&id=9954
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
ادم باید تسلیم بشه؟؟؟باور کن کارت اشتباه..دارم میرم سفر..شنبه یادم بنداز برات یک قضیه از خودمو تعریف کنم..اصلا مطلبش میکنم همه بخونن...فقط یادم بندازین شنبه
محمد عبداللهی
محمد عبداللهی
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
اولاً من با شادی دست نمیدم! چون نامحرمه! دوماً اون کارکتر همساده هستش توی کلاه قرمزی، باید مثل اون فکر کرد! داغون شدیم اقا...
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
بـیـش از ایـن هـم انـتـظـاری نـمـیـرفــت
محمد عبداللهی
محمد عبداللهی
٩٣/١٢/١٧
٠
٠
خیلی از خود راضی هستین...
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
(شکلک ورود یگان ویژه)درگیر نشین که ما برگشتیما:) دوستان با هم مهربان باشید
محمد عبداللهی
محمد عبداللهی
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
مهربونی نمی فهمن بعضیا...
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/١٧
٢
٠
ای عزیــــــــز...زندگی مثل آب تو لیوان ترک خورده است....بخوری تموم میشه ،نخوری حروم میشه.... پس بایداز زندگی لذت ببریم و همیشه بخند یمو شاد باشیم.....چون در هرصورت تموم میشه (^_^)
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١٢/١٧
٠
٠
نفسهایی که از جای گرم در می آیند،برنامه امشب سینماهای مشهد و حومه
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
اقا فیلم سیاسی تبلیغ نکن:))
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/١٧
٠
٠
امروز رسما خوشحال بودم :)) واقعا قهر چیز بدیه :( دلتنگی :( فکر کردن به حرفایی که لایق تو نیست تهشم گریه :,(( ولی خب امروز خوب بود :))
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٧
٠
٠
:)
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/١٧
٠
٠
لبخندتون معنی زیاد داشت :)