خانه انجمن حالا چکار کنم؟
٦٩٨
٤٨
aaasaeid

حالا چکار کنم؟

حالا چکار کنم؟

همه ما تا به حال در زندگی بین دوراهی های زیادی قرار گرفته ایم و گاه راه درست و گاهی هم راه اشتباه را انتخاب کرده ایم. شما وقتی در چنین موقعیتی قرار میگیرید چگونه راه درست را از راه اشتباه تشخیص می دهید؟

٩١/١١/٢٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
maryam
maryam
٩١/١١/٢٧
٠
٠
اول اول
t.m
t.m
٩١/١١/٢٧
٠
٠
دوم....
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٧
٠
٠
:))
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٧
٠
٠
هیچُم! خخخخ من میشینم خوب فکر میکنم ! مشورت هم میکنم با خواهرم!
s.h.h
s.h.h
٩١/١١/٢٨
٠
٠
چه خوب شد که اومدی... نیکو بودی یاهاچ!! ملوان زبل از همه بهتره!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/٢٧
٠
٠
من همیشه با مامان بابام مشورت میکنم البته بیشتر با مامانم ... تا حالا هم خدا رو شکر اشتباه راهنمایی نشدم ...
maryam
maryam
٩١/١١/٢٧
٠
٠
دوراهي!!!!!!!!يادم نمياد بين دوراهي قرار گرفته باشم من هميشه همون راه مستقيمه رو ميرم ...
t.m
t.m
٩١/١١/٢٧
٠
٠
منم اصن دوراهی نداشتم...بذا فک کنم...
t.m
t.m
٩١/١١/٢٧
٠
٠
آها..یادم اومد..انتخاب رشته ی دبیرستان..واااااااااااای، خعلی وحشتناک بود...با پدر و ماردم، مشاورمون، دایی اَم و دبیر برتر شهر {شیمی...}
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/٢٧
١
٠
من یک بار سر یک دو راهی مهم و اساسی اشتباه کردم دیگه تجربه شد که هیچ تصمیم عجولانه ای نگیرم. اگرهم بخوام مشورت کنم با پدر مادرم و آشنایان می کنم.
mhv
mhv
٩١/١١/٢٧
٠
٠
شما خودت برای من یک معیاری آسعید! مثلا وقتی میگی از این راه بریم مطمئنن اون راه دور ترین و شلوغ ترین راه مشهد تا مقصده
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٧
٠
٠
مشورت میکنم.
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٧
١
٠
با اهالی افق عـــــــــــــآیـــــــــــــــــآ؟
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/٢٧
٠
٠
اوووووووووووووووم فك كنم قدم در راه سوم! راه بي برگشت وفرجام ميگذارم؟! ببينم آسمان هركجا آيا همين رنگي ست!!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٧
٠
٠
تا دلت بخواد سر چند راهی موندم.با دوستامو خونواده ام صحبت می کنم.آخرین دوراهی هم واسش یه انجمن تو جیم گذاشتم.خداروشکر دوستان جیمی و ادمین راهنمایی های خوبی کردن!:))
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٧
٠
٠
حالا اگه شما سردوراهی موندینو کمکی از ما برمیاد درخدمتیم!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٧
٠
٠
آره میترا آخر نفهمیدم چی کار کردی دفعه قبل این همه راهنمایی کردیم ما!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٧
٠
٠
قرار شد ترم 2 رو برمو همزمان واسه کنکور بخونم پاییز جونم:)))
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٧
٠
٠
کار خوبی می کنی میترابانو:)اینجوری چیزیو ازدست نمی دی من این اشتباهو کردمو یه سال هدر دادم
bye
bye
٩١/١١/٢٧
١
٠
میدونی ما تو خونوادمون آزادیم یعنی هر کسی هر کاری کرد زیاد بهش گیر نمیدن ! ولی همیشه سعی کردم خودم قدرت انتخاب داشته باشم ! درسته خیلی از انتخاب هایی که تا اینجا داشتم شاید درست نبوده ولی خوب به جاش تجربه ای کسب کردم...
Golbarg
Golbarg
٩١/١١/٢٧
١
٠
آره..خیلی اعصاب خرد کنه وقتی نمیتونی انتخاب کنی..هیچی دیگه کلی فکر میکنم اونی که بهتره رو انتخاب میمنم یا این که از کسی میپرسم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٢٧
١
٠
برعکس بقیه که همه راه مستقیم رفتن من تا دلتون بخواد تو دوراهی موندم و تا دلتونم بخواد اشتباه کردم!زندگی من شده فستیوالی از اشتباهات!البته از همشون درس گرفتم و هیچ اشتباهی رو دوبار انجام ندادم!همیشه میخواستم تجربه کسب کنم همه جا!ولی از زندگی خیلی عقب میفتی!واقعا زندگی جای آزمون و خطا نیست!پس پیشنهاد میکنم حتما مشورت کنین!اونم با یه اهلش!!!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٧
٠
٠
اول خودم وعلاقه مو درنظر می گیرم خیلی تصمیم سختی باشه مشورت با یک با تجربه برای اطمینان فال حافظ
Milad
Milad
٩١/١١/٢٧
١
٠
راستش با فال حافظ موافق نیستم اونم برای یک تصمیم مهم
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٧
٠
٠
گفتم که اول خودم بعد مشورت وقتی90 تصمیممو گرفتم اونم برای اطمینان بیشتر!وگرنه نمیشه انتخابو بدی به یه فال!به جمله ام توجه کن مستر میلاد!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٧
٠
٠
استخاره با قرآن مطمئن تره!
bye
bye
٩١/١١/٢٧
٠
٠
نسخه جدید فال بای اومده هنوز نگرفتی پاییز جان ؟ اونم خیلی خوبه !
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٧
٠
٠
شما که تو درایو Dسیستم من سیوی اصلا مستر بای!!!!!!!!
bye
bye
٩١/١١/٢٧
٠
٠
D:
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٧
٠
٠
دقیقا همین:D
Milad
Milad
٩١/١١/٢٧
٠
٠
فقط مشورت
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٧
١
٠
بستگی داره به اینکه بخوای راجع به چه چیزی تصمیم بگیری قبل ترها خیلی به خاطر تصمیم اشتباه که گرفتم ضربه خوردم تا الان دستم اومده چه کار کنم که اشتباه کمتری داشته باشم مهم اینکه برای هر کاری با متخصص همون کار مشورت کنی و بدانی که مشاورت حسن نیت داره نسبت تو...
parisa
parisa
٩١/١١/٢٧
٠
٠
موشرت میکنم............
m-pich
m-pich
٩١/١١/٢٧
١
٠
من اگر سر دوراهی بمونم راه سومو انتخاب میکنم
bye
bye
٩١/١١/٢٧
٠
٠
خوب حالا اومدیم به جای سه راه ! چهارتا راه بود ! اونوقت چی ؟
m-pich
m-pich
٩١/١١/٢٧
١
٠
اون وقت راه پنجم رو انتخاب میکنم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٢٧
٠
٠
اول با مامانم مشورت میکنم....البته بیشتر راه قلبمو پیش میگیرم....اگرم هیچکس ندونه چیکار باید بکنم استخاره میگیرم
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٧
٠
٠
استخاره با قرآن شرایط خاص داره میترا بانو واسه هر دوراهی نمیشه رفت سراغش
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٧
٠
٠
بله مثلا بنده سر دو راهی اخیر استخاره نکردم.
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٧
١
٠
تا جایی که عقل است استخاره دیگر جایی ندارد!اول عقل!بعد از ان استخاره برای دلگرمی!خداوند همیشه هست همجا!و همیشه مراقب بنده هایش هست!او به انها عقل داده!و میگوید با عقلت تصمیم بگیر!
D_masoud74
D_masoud74
٩١/١١/٢٧
١
٠
دوراهیی..؟کدوم دورهای؟؟ما زندگی مون یه راه بیشتر نداره همون خاکی ..چاله چوله....یه طرفش دره....اسن وضییتیه
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٧
١
٠
قله نداره عایا؟
D_masoud74
D_masoud74
٩١/١١/٢٨
٠
٠
سه چارتا داشت فتح کردم
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٢٧
٠
٠
چند نفر در موقعیت خودم قرار میدهم بدون اینکه بهشون چیزی بگم مثلا میگم اگه برای شما فلان اتفاق بیافته یا بخواهی فلان تصمیم بگیری!البته این چند نفر هم خاصند!احساساتی ترین ادم!عاقل ترین ادم!و شخصی که بین این دوباشه!و البته اخرین نفر هم رفیق گرمابه و گلستانه!اون وقت میشینم میبینم کدام یکی راه بهتره!کدام عاقلانه تره!کدام همه جوانب را در نظر میگیره!
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٧
٠
٠
من که تصمیم گیری برام خیلی سخته وقتی هم مشورت میکنم نظرها متفاوته..
mashhadiboy
mashhadiboy
٩١/١١/٢٨
٠
٠
تا دلت بخواد قرار گرفتم بعضی هاشو درست رفتم بعضی هاشو اشتباه! اونایی که درست رفتم خدارو شکر اونایی رو اشتباه رفتم تجربه برام شده که دیگه اون اشتباه رو تکرار نکنم ! ولی با مشورت راه درست رو میشه انتخاب کرد و راه اشتباه رو کیش و مات کرد