خانه انجمن این جمله را باید قاب گرفت!
١٠٦١
١٣١
r_roshnavand

این جمله را باید قاب گرفت!

این جمله را باید قاب گرفت!

اگر قرار بود جمله ای را قاب کنید و به دیوار بزنید چی بود؟

هر آنچه را برای خود میپسندی برای دیگر هم بپسند(امام علی علیه السلام)

٩٣/١٢/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١٢/١٤
٢٣
٢٥
سلام...مرگ بر آمریکا...رو قاب می گیرم..با آب طلا هم می نویسم... تنها نیستی...حواست باشه...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/١٤
٩
١٣
الان این عزیزانی که منفی دادن منظورشون این بوده که باید ( عشق بورزیم به امریکا ) رو قاب بگیریم؟؟؟!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٤
١٣
٧
نه خانوم خاص/منظورشون اینه نه مرگ بر آمریکا بگیم نه عشق بورزیم بهش/منظور اینه چیز خاصی نگیم و این نوع شعارها کنار بگذاریم
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٢/١٤
١٢
٤
نه. منظور اینه مه آمریکا فقط یه دولت نیست. یک ملت و کلی آدمه. با این شعار میدونین برای چند میلیون نفر آرزوی مرگ میکنین؟ :|
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٢/١٤
٩
٠
سلام ... مرگ بر آمريكا واژه‌اي است سياسي در خانه و خانواده بايد بدور از استرسهاي سياسي بود و اين مال خانه نيست اين يك امر ملي است
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/١٥
٥
٥
رویا جون!حرفت متینه اما منظور ما از کلمه"مرگ بر امریکا"مردمشون نیس.ما صرفن دولت امریکا(کسایی ک از کشتن بچه های مظلوم فلسطین ابایی ندارن)و کساییکه ازشون حمایت میکنن(مثل اسراییل ویا حتی سعودی ها)رو میگیم.درضمن خیلی از مردم امریکا هستن ک از سیاست های دولتشون بی زارن و ما به اونها احترام میذاریم و هیچ وخ لفظ "مرگ"رو برای مردمی ک حق رو از باطل تشخیص میدن،ب کار نمیبریم.:)))
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١٢/١٥
٤
٥
آقا جان...وقتی مرگ بر آمریکا گفته میشه...منظور به دولتمردان...شیطان صفتشونه...واینکه این آمریکای جهانخوار...فقط و فقط به فکر سطله گری و سلطه طلبی هستند...نامه ی اخیر حضرت امام خامنه ای نیز ،مردم و جوانان آمریکایی...اروپایی رو از دولتمردانشون جدا کرده بود...این آمریکا شیطان بزرگه...
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٥
٤
٤
مرگ بر امریکا و اتش زدن پرچم امریکا به نظرم درست نیست..چون به ملتی توهین میشه...والا طرف چوبم باشه از توهین به کشورش ناراحت مبشه...باید شعار و نحوه اعترلضمونو عوض کنیم...دنیای جنگ رسانه ایست...باید افکار جهانو بیاریم سمت خودمون
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١٢/١٥
٤
٧
آقای .م.نص...مرگ بر آمریکا رو من نگفتم...حرفی بود که امام گفت و حرفبه که ولایت فقیه میگه...ماراه برماروشنه...هرچی ولایت گفت...نه قدمی حلوتر و نه قدمی عقب تر از او...از شما که عکس آواتورونتون...اینه این ...حرفا بعیده...
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/١٢/١٦
٣
٠
به یه سیاستمدار ژاپنی گفتن چرا شما با وجود حمله اتمی امریکا به کشورتون شعار نمیدین...طرف گفت برای ما همین بس که روی میز رییس جمهور امریکا تلفن پاناسونیک باشد...شعار واسه افرادی ست که در عمل عاجزند...(البته سو تفاهم نشه بنده به هیچ وجه عشق امریکا نیستم)و البته حسین(ع) هم شعار داد(مرگ باعزت به از زندگی باذلت)اما بعدش با عملش یعنی شهادت شعار رو به منصه "حقیقت" و "واقعیت" رسوند
zohreh_sh
zohreh_sh
٩٣/١٢/١٦
٣
٢
آمریکا دشمن بشریته،وقتی شعار مرگ بر آمریکا حذف بشه چند وقت دیگه درود بر آمریکا هم ترویج داده میشه.این راهپیمایی ها و شعارها باعث میشه که اونا بفهمن ما مدافع آرمان های انقلابمون هستیم و بی تاثیر نیستند و متوجه عجزشون در جنگ نرم میشن ک نتوستن ملت ایران رو فریب بدن.درضمن وقتی رئیس جمهور آمریکا اتهام زنی میکنه و میگه ایران مدافع تروریسته منظورش مردم عوام امثال من و شما نیست منظورش دولتمردان و سیاستمدارهای ایرانه همون طور که مرگ بر آمریکای ما برمیگرده به سیاستمدارهای گمراه آمریکا،درضمن این آرزوی مرگ برای کسی که اصلاح پذیر نیست و با بودن بیشترش در دنیا جنایت های بیشتری مرتکب میشه ی دعا محسوب میشه بلکه کمتر گناه کنه و اون دنیا عذابش کمتر شه.
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
والا مقام معظم رهبری هم گفتن منظور سیاست و دولت امریکاست نه ملتشون
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٦
٠
٢
اگر دقت کنی توی اواتار من پرچم امریکا و اسراعیل کنار همه که نشون دهنده سیاست حمایت امریکاست...مرگ بر سیاستشون نه مرگ بر ملتشون...مردم جهان همه عزت دارن..همشون وطنشونو دوست دارن...من خودمو جای یک امریکایی گذاشتم...همه ماها مرگ بر امریکا رو بی منظور میگیم..معنیشو درک نکردیم..
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٦
٠
١
فیلم رد کارپیت رضا عطاران رو دیدن؟؟تویه قطار جو سازی ای که بر علیه ما شده رو نشون میده...شعارهای امریکا همه ما رو تروریست نشون داده..شعارهای مایم کل مردم اونا رو شامل میشه..باید حقانیت خودمونو به مردم جهان ثابت کنیم...منظورمونو شفاف کنیم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٦
٣
١
آقا یا خانوم ردپای قلم/چرا تا حالا قاب نگرفتی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
فائزه
فائزه
٩٣/١٢/١٦
١
٠
خوش میاد همه ی انجمنا رو یه جوری به سیاست ربط میدین!دمتون گرم!:))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
خانوم فائزه به این خاطر که سیاست هم به همه جنبه های زندگی عمومی و شخصی آدمها (حداقل در کشور ما) تاثییر گذاره و گذاشته.
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
مرسی آقا اشکمهر
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/١٤
١٢
٤
مدرک مهندسیم رو قاب میزدم :|
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/١٤
٦
٠
:)))
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/١٤
١
٩
اولللللل بالاخره اول شدمممممممممممممممممممممممممممممممم هور اااااااااااااااااا
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٢/١٤
٣
١
نشدی برادر. ذوق نزن
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
:/
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/١٤
١
٠
جمله زیاده حالا بزارید بخاطر اول شدنم کمی شادی کنم میام میگم :دییییییییییی
Cold
Cold
٩٣/١٢/١٤
٨
٠
:\
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
:///
Cold
Cold
٩٣/١٢/١٤
١
٠
تـنـهـا دل خـودت بـرای تـو شـور مـیـزنـه....
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٢/١٤
١
٠
سلام ... كس نخوارد پشت من جز ناخن انگشت من
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/١٤
١٠
٠
تنها یک نفر در زندگی ام با من سنجیده رفتار میکند و او خیاطم است.زیرا هربار که مرا میبیند،از نو اندازه ام را میگیرد و مرا با سابقه ام قضاوت نمیکند!!
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/١٥
١
٠
ب خودم میبالم.مرسی مثبت!!^ـــ^
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٢/١٤
٤
٠
مغرور ایمنی خویش مباش که از همان جای امنیت گرفتار گردی:))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٢/١٤
١
٠
امام علی(ع)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٢/١٤
١
٠
من وی دیوار اتاقم جملات زیادی رو نوشتم ولی اینکه بخوام قاب بگیرم احتمالا همین جمله قبلی رو مینوشتم:))
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٢/١٥
١
٠
اینم دوس دارم:الا بذکر الله تطمن القلوب:)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
٥
٠
دل من را بدست آور چه کارَت با دل مردم؟ / تو واجب را بجا آور، رها کن مستحب ها را (نجمه زارع)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
٤
٠
"تنها راه شناختن یک نفر، دوست داشتن او بدون هیچ امیدی است!" والتر بنیامین
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/١٤
١
٠
خخخخ چه اتاق پر قابی!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
١
٠
:)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
٢
٠
"وقتی شما جرئت دوست داشتن "او" را نداشته باشید، دیر یا زود سر و کله یک فرد شجاع پیدا خواهد شد!"گابریل گارسیا مارکز
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
٤
٠
"بهتر است کسی رو بخواهی و نداشته باشی، تا اینکه اون رو داشته باشی و نخواهی." فرانتس کافکا
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/١٤
١
٠
عالیه. :)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
٢
٠
"وقتی آدم یک نفر را دوست دارد ، بیشتر تنهاست چون نمی تواند به هیچکس جز به همان آدم بگویدکه چه احساسی دارد ..."سمفونی مردگان - عباس معروفی
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
٣
٠
"ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﻳﻚ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭘﻴﺮ ﺷﺪﻥ ﺑﺎ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﭙﺬﻳﺮﻳﻢ."ﺁﻟﺒﺮ ﻛﺎﻣﻮ
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
٦
٠
"خرد تا به زنان می رسد، نامـش مکر می شودو مکر تا به مردان می رسد، نام عقل می گیرد درخواست توجه به زنان می رسد، نامش حسادت می شودو حسادت تا به مردان می رسد، می شود غیرت ... "بهرام بیضایی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/١٤
١
٠
این استاد بیضایی رو خوب اومدید! :))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
٦
٠
"تمام تعقلات و اندیشه‌های مرد به یک محبت زن نمی‌ ارزد."ولتر
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
٣
٠
"از زلزله و عشق خبر کس ندهد ،آن لحظه خبر شوی که ویران شده ای ..."محمدرضا شفیعی کدکنی
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
٢
٠
"زندگی خوب آن زندگی است که از عشق سرچشمه گرفـته و با دانش رهبری شود."بـــرتـرانـد راسـل
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
٤
٠
"لوین : موضوع چیست؟استپان آرکادیچ : موضوع این است که فرض کن زن داری و زنت را هم دوست داری و عاشق زن دیگری می شوی ...لوین : معذرت می خواهم، از این جا دیگر هیچ حرفت را نمی فهمم. مثل این است که... این حرف تو برای من درست به همان اندازه عجیب و نا مفهوم است که فرض کن وقتی اینجا خوب سیر شدیم از کنار نانوایی که رد می شویم یک نان قندی بدزدیم!"آنا کارنینا - لئون تولستوی
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/١٤
٣
٠
این جمله رو دیگه باید کتابش کنین،
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
٢
٠
این یکی واقعا قاب گرفتن داره! حقیقتا داره! زلزله س! جمله که نیس! :)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
١
٠
"آدمیزاد گاهی به یک نظر هواخواه کسی می شودگاهی هم صد سال اگر با کسی دمخور باشددلش بار نمی دهد که با او دست به یک کاسه ببرد ..."محمود دولت‌ آبادی
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
٦
٠
"دوست داشتن آدم ها را میتوان از توجه آنها فهمید، وگرنه حرف را که همه می‌توانند بزنند..."پائولو کوئیلو
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
سلام ... كاش اينگونه باور داشتم. زيبا بود حتما اينگونه خواهم كرد مرسي
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
٢
٠
"شازده کوچولو از گل سرخ پرسید: آدمها کجان؟ گل سرخ گفت: باد به اینور و آنور می بردشان!این بی ریشگی حسابی اسباب دردسرشان شده..."آنتوان دوسنت اگزوپری
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
٥
٠
"در زندگی همیشه غمگین بودن از شاد بودن آسان تر است. ولی من اصلا از آدم هایی خوشم نمی آید که آسان ترین راه را انتخاب می کنند. تو را به خدا شاد باش و برای آن که شاد شوی، هر کاری از دستت بر می آید بکن..."آنا گاوالدا
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/١٤
١
٠
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/١٤
١
٠
این جمله رو دیگه چه جوری میخواین قاب بگیرین آخه ، شیش متر قاب میبره خخهخ
حسنک کجایی؟
حسنک کجایی؟
٩٣/١٢/١٤
١
٠
:)))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
٢
٠
:)) ولی میارزه باور کنین! ببینین چقدر پرانرژی و روحیه بخشه! چقدر سرشار از دوست داشتنه!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٢/١٤
١
٠
سلام ... ياد اين جمله افتادم «تو دنبال شادي باش غم خودش راه را ياد دارد»
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
١
٠
"عاشق کلمه و ترکیب های تازه ام مثل کلمه ی توکه با من ترکیب تازه ای میشود"پوریا عالمی
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
٤
٠
"اگر کسی بخواهد بخشی از زندگی شما باشد حتما خواهد بود. پس برای کسی که هیچ تلاشی برای ماندن نمی کند،خودتان را به زحمت نیندازید تا جایی را برایش نگه دارید."خورخه لوئیس بورخس
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/١٤
١
٠
چه می کنن این خانوم قاسمیییییییی!!!! چه همه کامنت! انجمنای ما که والا سوت و کوره، اینجا طوفان راه افتاده!!! مسئولین رسیدگی کنن!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٤
١
٠
:))))
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/١٤
٢
٠
نظری که دیگران نسبت به شما دارند. مشکل خودشان است. نه شما. :))
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/١٤
١
٠
راستی انجمنتون خیلی عالیه. :))
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/١٤
١
٠
دوست دارم خدا جووووووووووووووووووونم
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/١٤
١
٠
خوش بحالت. :) خیلی خوبه جمله ای که ادم دوست داشته باشه قاب کنه این باشه. :)
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/١٤
٤
٠
خسته ام از آنچه نامش زندگی است، پس قشنگی های دنیا مال کیست؟؟؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
مال آقازاده ها
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/١٤
٢
٠
و البته آغا زاده ها.
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/١٤
٣
٠
اگر دست هایمان در جیبمان باشد، نمیتوانیم از نردبان موفقیت بالا برویم!
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
سوار آسانسور موفقیت میشیم .
حسنک کجایی؟
حسنک کجایی؟
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
به قول اقا مازیار با اسانسور میریم .... خیلی راحت ... خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
منو با هلیکوپتر دارن میبرن بالا....دستمم تو جیبمه:)
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/١٤
١
٠
ايـــــــن نيز بگـــــــــزرد :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
موافقم :) این خوبه.... ارزونم میافته (^_^)
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/١٤
١
٠
هميشه اخر همه چيز خوب است اگر خوب نبود بدان هنوز پايان نيافته است /چارلي چاپپين
maede
maede
٩٣/١٢/١٤
١
٠
یه جمله که خیلی کمه ولی فعلن بهترین جمله ای که یادم میاد اینه:آن که سکوت میکند،عاقبت سرنوشت حرف هایش را به شما خواهد گفت....
aban_y
aban_y
٩٣/١٢/١٤
٢
٠
برگهای سبز با رگبرگهای سفید ، باعث میوه دادن درخت می شود و برگ های سفید با رگبرگ های سیاه باعث ثمر دادن مغز ها....
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/١٢/١٤
١
٠
هیچ ستمگری را ندیدم که به ستمدیده شبیه باشد مگر حسود را :) حدیثی از یکی از امام حسن (ع)
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
اون یکی چیه اون وسط ؟ -_____-
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/١٢/١٤
٣
٠
جایی که بودن و نبودنت فرقی ندارد ، نبودنت را انتخاب کن ؛ این گونه به بودنت احترام گذاشته ای . هاروکی موراکامی
Delaram
Delaram
٩٣/١٢/١٤
١
٠
چقدر قشنگ بود عسیسممممممم :)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٢/١٤
٢
١
اما فقط ادامه بده، این روز های هولناک را....
Delaram
Delaram
٩٣/١٢/١٤
١
٠
گذشته رو بریز دور... گذشته متعلق به گذشته است!
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٤
١
٠
تیرت را به ماه نشانه بگیر حتی اگر به هدف نخورد، در میان ستاره ها خواهد نشست(البته فک کنم این باشه)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
.......
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
این چنتا نقطه هر بار برام ی معنی داره..اما خیییلی چیزا رو یادم میندازه
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١٢/١٥
١
٠
"آفتاب باش که اگر خواستی به کسی نتابی،نتوانی..." کوروش کبیر
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١٢/١٥
١
٠
"خم نمیشوم...حتی اگر سقف آسمان از قامتم کوتاه تر شود..."کوروش کبیر
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
"الهی آفتاب تابانت امروز نیز برآمد از پشت پنجره نگاهم،تا فروزان کند جانم با فروغ زندگی؛ تا باقی روز در برد وباخت آن سپاسگزار تاریکی هایم باشم که نوید روشنی است...پروردگارا سپاس از صبح امروز، که باز هک سلامت عزیزانم،قشنگترین هدیه ی زندگی به من است، ودل انگیزترین تغمه است شنیدن صدای نفس هایشان برحریر زندگی...واین همه را سپاس وباقی هیچ ،ودیگر تلاش من ومصلحت تو...بارالها؛باغچه من وباغ همسایه ام در امنیت تو:)))" این جملات واسه من کوه انرژی مثبته...دارم قابش میکنم درآینده نزدیک انشاءا...!!!!
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١٢/١٥
١
٠
اینم قشنگه به نظرم:"موفقیت کلید شادی نیست،بلکه شادی کلید موفقیت است،اگر آنچه انجام میدهی را دوست بداری موفق خواهی بود."
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
"شادی نماد زیستنِ آگاهانه است ونمایشی از سپاسگزاری در برابر یزدان پاک...شاد باش وشاد زندگی کن که شاد زیستن انتخاب است نه اتفاق..."
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١٢/١٥
٣
٠
انسان های بی هدف مچبورند تمام عمر برای انسان های هدفمند کار کنند
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١٢/١٥
٣
٠
و این دست نوشته ی خودم http://8pic.ir/images/x0g02g7m6r2lti0a8l9y.jpg
Kale_namak
Kale_namak
٩٣/١٢/١٥
٢
٠
چـه خــبـر از دل تـــو ؟ نفسش مثل نفس های دل کوچک من میگیرد؟ / یا به یک خنده ی چشمان پر از ناز کسی می میرد؟ / تو هم از غصه ی این قهر کمی دلگیری؟ لحظه ای هم خبر از حال دل خسته ی من می گیری...؟:) / شود آیا که شبی دل مغرور تو هم فکر چشمان سیاه دگری را بکند؟ / دست خالی ز وفایت روزی قطره ای اشک ز چشمان ترم پاک کند؟ / چــه خــبــر از دل تـــو ؟ دانی آیا که در این کلبه ی درد اندکی مهر تو بس بود ولی / دل بیرحم تو با این دل دیوانه چه کرد ؟ / راســــتـی چــــه خــــبــر از دل تـــــو؟:)
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
روزی به خدا گفتم بیا دنیا را نصف کنیم .اسمان مال من ،ابراش مال تو .دریا مال من موجاش مال تو. ماه مال من خورشید مال تو. خدا خندیدوگفت :تو بندگی کن تمام دنیا مال تو ،من هم مال تو. (حسین پناهی)
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
نرم نرمک میرسد اینک بهار / ای تو روحت روزگار :|
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
خخخخخ...این:|خییلی مهمه
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
تمام نکته ش همونه !! خخخ
حسنک کجایی؟
حسنک کجایی؟
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
بعضی از امیـــــــــــــــــــــــــــــــدهای تو دل .... بی فایده اند .... مثل موفق باشید های پایان برگــــــــــــــــــــــــــــــــه امتحانی ....
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
گر جز به کام من اید جواب...منو گرز و میدانو افراسیاب:)
E_KHOSRAVANI
E_KHOSRAVANI
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
زندگی فقط یک بار است و ماهرگز نخواهیم توانست، تصمیم درست را از نادرست تمیز دهیم، زیرا ما در هر وضعی فقط یک بار می توانیم تصمیم بگیریم. یک بار حساب نیست، یک بار مثل هیچ وقت است. یارهستی//میلان کوندرا
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٦
٣
٠
همه ی موجودات بعد از مرگ فاسد میشوند ، اما بعضی از انسانها قبل از مرگ...
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
یک اراده ی قوی بر همه چیز غالب میشود ، حتی زمان...
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٦
٣
٠
بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را . . .
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
نیازو تو خودم کشتم/ که هرگز تا نشه پشتم/ زدم بر صورتم سیلی/ که هرگز وا نشه مشتم...
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
خیلی ها به غلط باور دارن که سیاست بی پدرومادر است اما بنده باور دارم که این جمله صیحیح میباشد و باید قاب گرفت:"سیاست بی پدرومادر نیست...این سیاستمداران هستند که بی پدرومادرند"
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
و البته "در مملکت چو غرش شیران گذشت و رفت/این عو عو سگان شما نیز بگذرد"
ali_y
ali_y
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
یوسفعلی میرشکاک ؟؟
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٦
٢
٠
هنر واقعی در نقاشی کشیدن و نظایر آن نیست؛ هنر این است که بتوانید زندگی خود را در جای مناسب آن قرار دهید (کریشنا مورتی)
e_radmehri
e_radmehri
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
امید :) البته جمله نیست ولی خیلی از جمله هارو میرسونه !D:
m-aminfar
m-aminfar
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
تا توانی دلی به دست اور دل شکستن هنر نمی باشد من این جمله رو قاب می گیریم اخه دوستام دلمو شکستن
m-aminfar
m-aminfar
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
اگر نمی توانی کنار تیشه باشی بنای خوبی نخواهی شد
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
ﻭ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﻓﺮﯾﺎﺩ ﻫﻢ ﻣﯿﺮﺳﻨﺪ، ﻧﻪ ﺑﻪ ﺳﮑﻮﺕ ﻫﻢ !
zohreh_sh
zohreh_sh
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
خلاصه ی همه ی نصایح:مرنج و مرنجان "مرنج یعنی رضایت و راضی بودن نسبت به نداشته ها و مرنجان یعنی ترک ظلم به دیگران"
ali_y
ali_y
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
سلام. جمله ای که الان روی صفحه گوشیم گذاشتم : من اصلح بینه و بین الله، اصلح الله بینه و بین الناس . نمیدونم جمله کدوم بزرگواره ولی خیلی پرمغزه ، به دلم نشست.
m-aminfar
m-aminfar
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
پر مغز ؟؟؟؟ اصن داریم؟؟ بعدشم مگه معنیش چی میشه؟
ali_y
ali_y
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
سلام... برای بنده که بوده، معنیش واضحه که .
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
صد در صد یه ایه از قرانه....ایه ای مث مرا بخوانید تا اجابت کنم شما را....یا در ایه دیگه ک میفرمایند...من از رگ گردن ب شما نزدیک ترم
فائزه
فائزه
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
الا بذکر الله تطمئن القلوب:)
فائزه
فائزه
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم هرآنچه را که نمی توانم تغییر دهم و شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم:)
فائزه
فائزه
٩٣/١٢/١٦
١
٠
در این خاک در این خاک،در این مزرعه ی پاک/به جز عشق به جز مهر دیگر هیچ نکاریم:)
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
قبلا هم گفتم این شعر و این انتخاب عالیه فائزه بانو. :)) دمتون گرم. :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
همون زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست .... (^_^)