خانه انجمن حسادت زنونه، خوب یا بد؟
١٨٠١
٢٨٥
k_shamshiri

حسادت زنونه، خوب یا بد؟

حسادت زنونه، خوب یا بد؟

شاید در نگاه اول این انجمن مخاطبش خانومها باشن، اما سخت در اشتباهید! چون صحبت و منظورم سرِ "قربانی های حسادت های زنانه است"؛یعنی مردان!

بنظر شما حسادت های زنانه مشوق هستند یا مخرب؟

توضیح بیشتری نمیدم تا با هر ورژنی که دوست دارید تطبیق بدید.

٩٣/١٢/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٤
٣
١
خوبه به مرد احساس غرور دست میده (: دوست میدارم!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
١
٢
خوبه که دوست میدارید! پس صابونش حسابی به تن تون که بخوره بعدا بهتون سلام میکنم! این خط این نشون! :-))
Samira
Samira
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
واقعا 0.0 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/٢٤
١
٢
دو روز دیگه سلامت میکنم ، وقتی مجبور شدی با چشمبند تو خیابون راه بری ، اون موقع میفهمی زیادیشم خوب نیست !
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
١
٢
با چشم بند؟ یعنی چشما رو از کاسه در میارن این جماعت! آقای مهزیار ایشون رو با حقایق آشنا کنید!
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٤
٠
اشکمهر حسادت زنانه ای رو دوست داره که :زن میخواد شوهرش فقط مال خودش باشه
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٣/١٢/٢٤
٣
٠
موافقم اقای میم نص
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٥
٢
٠
بله آقای محمد حسن منم دقیقا منظورم در این زمینه بود نه چیزهای دیگه.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
مرسی از توضیحتون آقای م.نص/ ممنونم آقای آتشروان... قصد من شوخی بود امیدوارم تند نرفته باشم :-))
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
اقای شمشیری شوخی شهرستانی بود:))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
آقای م.نص: آره راست میگید ...خخخ! :-))
Samira
Samira
٩٣/١٢/٢٤
٨
١٧
من هیچ وقت حسود نبودم :)) بعدشم آقای شمشیری مردا خیلی پررووون دیگه بلانسبت ، اگه ما خانوما حواسمون نباشه ... بعله :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
خخخ! منظورتون واژه ی "شیطون!!" هستش دیگه؟ آره؟ آره! آره! میدونم! چی بگم والا! من از طرفشون عذر میخوام!! (این کامنت شما منو ترکوند سمیرا خانوم!!)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
اقا دروغه جمعیت خانما دو برابر مردا شده:(( الان جمغیت مردا دو برابر شده از مثبتا درک کنین
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/٢٤
٤
٢
خوشم میاد اعتراف کردین جمعیت زنا الان کمتر از مردان :)) سمیرا موافقم باهات :))
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/٢٤
١٥
١٣
این خانوما خیلی حسودن به خدا ... همین حسادتشون باعث شده ما مردا نتونیم سه چار تا زن بگیریم :|
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٤
٩
٤
حسادت خانوما یا وزن جیب شما؟!
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/٢٤
٠
٨
خیلی ،خیلی،خیلی،له معنای واقعی کلمه . یعنی کامنتام رو هم قبلش ،باید باهاش هماهنگ کنم .
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/٢٤
٢
١
:|||
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
١٠
٠
شما ببین همو یکی رو بهت میدن:))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
١
٢
باز هم من مرید این شیوه کامنت گذاری شما شدم مهندس ایمان! یعنی چهار کلمه حرف حساب رو از زبون شما باید شنید! خخخ!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
٢
٤
آقای مهزیاررررر نگید نگید نگید وای خداااااااااااااااااااا خدا خدا خدا ... یکی نیس به داد دل ما برسه؟ :((
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
خانوم مهرناز؟ دونقطه صاف؟ درسته عایا؟
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
٢
٣
آقای م.نص بذارید جوون مردم با آزادی کامل عقیدشون رو بگن! (مثلا من الکی آزادی بیان دارم!)
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/٢٤
٧
٠
اولا خانم قاسمی راست میگن دوما علی آقا اون فردی که شما باید قبل کامنت گذاشتن باهاش هماهنگ کنین از حسودیش نیست از توجه و دوست داشتنه ، شما اقایون واقعا کی میخواین خانومارو بشناسین.
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/٢٤
١
٣
یه مرد حرفه ای میتونه شیش تا زن بگیره و از نظر مالی هم مشکلی نداشته باشه :D
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
خخخ! سمیرا خانوم ریلکس ریلکس ریلکس تر! :-))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
٠
١
خخخ! مهندس جان این کامنتت رو با همون "اخمِ اواتارت" خوندم عجب قرابت معنایی داره به جون خودم! مرد باس مث مهندس ایمان باشه! والا! حرفه ای، خشن، مقتدر، ثروتمند! :-))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٤
٢
٠
مرسی سمیراجون. خب حرف حق رو هم گفتن استاد بیضایی! :)) // و در مورد مهندس ایمان هم والا توی همین انجمنای قبلی که ایشون به خودشون میگفتن سربه زیر، بی پول، مهندس!! خخخ پس یقینا الانم منظورشون به خودشون نبوده! به مرد فضایی رویاهاشون بوده!! :))
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
اقای شمشیری اون گوشه سایت کارتن افتاده:)امشب لازمتون میشه:))خخ
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٢
٠
اقا جون مردم عقیدشو میگه..من دارم با حقایق رو به روش میکنم:))خخخ زشته جون مردم تو رویا زندگی کنه:)) ایمان یک دونه زنم بهت نمدن..چ برسه چن تا:)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
خانوما کلا شناخته نمیشن....هم خوده یک خانوم خودشو نمیشناسه:)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
ایمان تو خیلی ادم بزرگیم که نشی شش تا زن تو شرکتت کار کنن برشکست میشی بعد میخوای شش تا زن بگیری..دوست من خدا به دادت برسه:))ینی خدا رحمتت کنه
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
شماها ایمانو از نزدیک ندیدن..من دیدمش...عمرا هم زن بگیره زن جان زن جان از دهنش نمی افته:)فکر کنم هفته ای 8 شبم پشت در خونه بخوابه:))ولی خدایی ایمان بچه با مرامیه
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
مهزیار جان..مهزیار عزیز..من تصمیم گرفتم دیگر اذیتت نفرمایم:(دلم برایت میسوزد که این قدر ز ذ هستی:))
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/٢٤
١
١
كاملا مشخصه چه كسي ز ذ هست ، ديگه حداقل اين يك مورد مشخصه به ما نميچسبه
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
مثلا کی ز ذ هستش مو؟؟؟نه عزیزم من ز د هستم:)شما ز ذ هستی
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/٢٤
٠
٢
شمام آقا ایمان سه پیچ این چندتا زن شدین خخخ آقا برین بګیرین زنا اصن به هووی هم حسودی نمیکنن خخخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
دوستان همگی آرامش خودتون رو حفظ کنید... به همه میرسه! صفو بهم نزنید! اول از همه آقا ایمان؛ چند تا فرمودید؟ آهان شش تا! بفرمایید! خب نفر بعدی؟ آقا م.نص... چندتا قربان؟ خخخ! /// آقا بیخیال شما رو بخدا! داریم از "عشقِ ته قلبا" حرف میزنیم ... از چیزی شبیه به شاید حسادت...
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٨
٠
٠
اقا یکی به من بدین..بچه خوبی باشه فقط:)گازم نگیره
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٤
١٥
٩
یک جمله از استادتون جناب بهرام بیضایی تقدیم این انجمن خوبتون می کنم که در انجمن آقای روشناوند هم جزء جملاتی که باید قاب گرفت، گذاشتمش و اتفاقا شما هم خیلی استقبال کردید: "خرد تا به زنان می رسد، نامـش مکر می شودو مکر تا به مردان می رسد، نام عقل می گیرد درخواست توجه به زنان می رسد، نامش حسادت می شودو حسادت تا به مردان می رسد، می شود غیرت ... " // :)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/٢٤
٥
٠
لااایک
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
اوه اوه اوه! منتظر تشریف فرمایی طوفانی حضرتعالی بودم بانو! خخخ! چی خشن! والا استاد بیضایی هزار و یک فرمایش دیگه هم داشتند همین یکی رو قاب گرفتید؟خخخ! شانس آوردید نقل قولی از استاد رو فرمودید وگرنه... وگرنه... وگرنه هیچ کاری از دستم بر نمی اومد و باز هم فقط می اومدم اینجا و از اینکه کامنت گذاشتید از شما تشکر میکردم :(
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
آخه استاد از پیشروهای نهضت های "واقعی" حمایت از زنان بودند و هستند. بهترین و کامل ترین و چندوجهی ترین کاراکترهای "زن" در سینمای استاد بیضایی تعریف میشه با توجه به اشرافشون به ادبیات و ادبیات کهن ایران. مابقی دوستان و اساتید و همکاران سینمایی ما بیشتر "ادای حامی" رو در میارن. ممنونم از نقل قول خوب شما بانو قاسمی. :-))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
٢
٠
بعدشم مثل گروه بندی های فوتبالی که میگن مثلا فلان تیم تو گروه مرگ قرار گرفته؛ این انجمن هم "انجمن مرگ" تلقی میشه به زعم این حقیر! کوچکترین غفلت در کامنت گذاری ممکنه به مرگ یک مرد منتهی بشه! میفهمید؟ مرگ یک مرد؟ خخ!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
بلی بلی میدونم که خوشحال میشید و خواهش می کنم.:) آخه من کمی در قبال تشویش اذهان عمومی احساس مسوولیت می کنم به هرحال! و جمله ای متناسب رو نقل قول می کنم که از یه انسان معتبر و یک ذهن متفکر و قابل قبول بیان شده و بدین ترتیب مانع از گمراهی بندگان خدا میشم! خخخ :))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٤
٢
١
مرگ یک مرد؟ اشکالی نداره که! نگران نباشید! شمام بخندید! خخخ. اتفاقی نمیفته که! دوشواریم نداریم! :))
m_fanaei
m_fanaei
٩٣/١٢/٢٤
٢
١
منم دقیقا میخواستم این رو بگم یه جورایی مثل غیرت مردونه میمونه
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
دستتون درد نکنه! تشویش اذهان عمومی آره؟ یبصبرانه منتظر انجمن های آینده شما می مونم که "تشویش اذهان عمومی" رو احساس مسئولیت کنم بنده نیز هم! :-))
گل پری
گل پری
٩٣/١٢/٢٤
٢
١
بیگ لایک :) خانوم قاسمی :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
اوه اوه! چه هوادارانی پیدا کردن خانم قاسمی! و لابد چه دشمنانی من! / (این انجمن صرفا یک "کاربرشناسیِ مدرن" هستش! به جونِ خودم منم اینکاره نیستم! فقط اولدروم پلدروم میکنم!)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
مرسی گل پری جون :)
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٢/٢٥
٢
١
لاااااااایک هدی جوووووووون. آقای شمشیری یادمه خواهرتون در یکی از مطالبتون کامنت گزاشته بودن بی انصافیه خانمتون رو با سایت آشنا نمیکنین خخخ :دیییی
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
مرسی فاطمه جون :) من دلم واسه اونایی میسوزه که گول این انجمنو خوردن! خخخ. البته من و شما و سایرین که باهوشیم حسابمون جداست کلا! :)
س.احمدی
س.احمدی
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
آرهههههههههه حق باشماست خانم قاسمی.جمله ها عالی بودن.مردم واقعا باهوشن مثل یک شطرنج باز. و شاید ما فکر میکنیم که گول خوردن در حالیکه این ماییم که گول میخوریم. اینو در دفاع از شما گفتم. موفق باشید.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
مرسی آقای احمدی.
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/٢٤
٤
٠
حسادت زنونه چشم رو نمیسوزونه.....""چی خنوک""
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٥
٠
یعنی درگیر که میگن همینه:)خودش جواب خودشو میده
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
٢
٠
مرسی علی جان. نمی سوزونه البته که نمی سوزونه، کور میکنه! خخخ! (با این انجمنم سرم رو به باد ندم هنر کردم!)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
بده اقا بد....همش باعث چشمو هم چشمی میشه..باعث اسراف مشه
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
ها ماشالله! این درسته! نهی از منکر کنید برادرا! آی ایهاالناس یکی به داد این دل صاب مرده برسه! (آقا خوبی دیدید بدی دیدید حلالم کنید، فکر کنم این کامنتا دیگه آخرین کامنتای عمرم باشن...! :/ )
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/٢٤
٢
٠
نص قشنگ میشه پیشبینی کرد اگه مزدوج بشی زن ذلیل هستی قطعا :D
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
قشنگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ !
Delaram
Delaram
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
اصلنم زن ذلیل نیستن، تفاهم دارن لابد! خیلی هم شیک و مجلسی :)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
اتفاقا خیلیم متشخص و محترمین آقای نص :)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
استاد شمشیری نترسین...حرف دلتونو بزنین:)اصلا بیایین همه مردا اعتصاب کنیم تا حقوقمونو از این جمعیت ستم کار بگیریم....مهرمونو بدین بریم..شیرمونو حلالتون نمیکنیم:))
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
ایمان مدنی الان مزنه مهریه چنده؟؟بدبخت مهریه هاشنونو اجرا بذارن جفت کلیتم بفروشی،روده موده جیگر قلوه..هر چی داریو بفروشی یک سومشم نمتنی بدی..مزنه قیمت سکه رو داری:)) زن جانوم:)زن عزیزوم:))زن مهربانوم کجایی:))خخخ خدا رو شکر زن ندروم:)) خدا به داد دله اقای نادری برسه:)بنده خدا تازه به جمع این جمعیت ضعیف و اسیب پذیر پیوسته:((آآآآآآآ
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٩
٠
بنده همسرم رو پیشاپیش دوست دارم..بنده خدا قراره با هزار امید و ارزو بیاد خونه بخت..ادم باید خودخواه نباشه و به حرفای دل همسرش گوش بده.باید همسرشو درک کنه
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/٢٤
٢
٠
زن آقای نص دیدنیه قطعا =)) ی زن حسودی دعا میکنم نسیبتون بشه خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
عههه..غیرتی میشم...نخیرم دیدنی نیستش:)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
آقای نص من آخرین کامنتای عمرم رو دارم میذارم... اگر تونستید حقتونو بگیریدف واسه شادی روح منم یه فاتحه بخونید... خخخ! /خانوم بابایی خیلی خشن بودن ها! /// خانوم قاسمی دست شما درد نکنه!
z_khodaei
z_khodaei
٩٣/١٢/٢٤
٧
٧
زنا هیچم حسود نیستن اصن ، فقط گوش مردا رو میپیچونن تا سرشون به کار باشه :))))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
٤
١
آخیییی! چی مظلوم! اشک تو چشام جمع شد! نگید شما رو بخدا... اینقدر دیگه عذاب وجدان ندید مردا رو! این مردا طفلیا سرشون به کار خودشون گرمه، از صبح تا شب زحمت میکشن واسه یه لقمه نون حلال!!!! بعدش باید گوششون پیچیده بشه آخه؟ درسته عایا؟
Delaram
Delaram
٩٣/١٢/٢٤
١
٣
آفرین خانوم خدایی! اصلنم اسمش حسودی نیس. :///
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
خانوم دلارام شما هم؟ دست شما درد نکنه!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
٣
٠
لِیدیز اَند جنتلمن! یعنی دلم میخواد بترکونید این انجمنو! به در بگید دیوار بشنوه! بعدا لینک این انجمن رو بدید به همسر وفادارتون یا به عجیجتون یا عجقتون! بترکونید خلاصه! شبای عیده و لازمه یه درسی بدید به این مخاطب هاتون خلاصه! وگرنه ممکنه سال 94 رو هم همچنان متهم بشید به حسادت(واسه خانما) یا شیطنت(واسه آقایون)!! لیدیز اند جنتلمن! کامان!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
لیدیز اند جنتلمن:دی..من چقد این دو کلمرو تو مردسه بکار میبرم:دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
:دی
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
حملهههههههههههههه.................من رفتم یه جا پنهون بشم:) شوخی شوخی با این جمعیتم شوخی...دست بهشان بزنی سیاهو کبود میشن همه میگن خاک تو سرت ضعیفه میزنی...نزنی میزننت همه میگن خاک تو سرت از ضعیفه کتک خوردی:((آآآآآآآآآآ گذشت مرد سالاری:((آآآآآآآآ همتان بیایین سر به بیابون بذاریم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
سر به بیابون رو من هستم...!
Cold
Cold
٩٣/١٢/٢٤
١٣
٠
زنی که حسود نباشه اصلا زن نیست :)...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
١
٢
بله خب زن نیست، فرشته است! (خیلی مخلصم آقای کلد، بعدا جبران میکنم!)
Delaram
Delaram
٩٣/١٢/٢٤
١
١
احسنت بر شما :) اصلن زن نیست، یه چوب خشکه! زن باس حسود باشه حسود که نمیشه گفت، باید مراقب باشه ششدانگ! :///
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٤
٢
١
زمانه ای شده خاتون که هفت خوان از نو / پدید آمده اما یکی تهمتن نیست ... :))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٤
٣
٠
منو بیاد این مصراع انداختید آقای کلد " زنی چنین که تویی جز تو هیچ کس زن نیست" :)) جیم به تشخص و استقلال رای شما افتخار می کنه :)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
١
١
بله استاد کامران..فرشته است..اما...اما...از توع رانده شده:))ابلیس:))خخخ
Cold
Cold
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
آقا کامران قابلی نداشت بخدا....تورو خدا نمیخواد جبران کنی :))
Cold
Cold
٩٣/١٢/٢٥
٣
٠
خانوم قاسمی خیلی ممنون :)) والا بخدا...اصلا زن باید حسود باشه چون علاقشو با حسادتش نشون میده...چه مصرع قشنگی هم بود :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
خانوم قاسمی بنده کماکان از "آتش آوردن شما به معرکه" سپاسگزارم! نخیر راستی صپاثگذارم! /// آقای کلد: خواهش میکنم... اجازه بدید جبران کنم..:-)) /// آقای م.نص عزیز: منظورم این بود که اگر حسود نباشن فرشته اند! ختم کلام!/// من رفتم خودمو یه گوشه موشه ای گم و گور کنم!!!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
آقای م_نص شیطان از جنس جن هستش نه فرشته....:دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٤
٤
٧
منم با هدی جون موافقم:دییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٤
٤
٢
مرسی کوچولوی عزیز و عاقل و فهمیده که بزرگتر از سن خودت میفهمی همیشه و منو حیرتزده هوشت می کنی بدون اغراق! :))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
٢
١
خانوم عاطفه؟ از شما بعیده! فریبِ این خانم قاسمی رو نخورید! بعدا اون دنیا باید جوابگو باشید ها.. از من گفتن بود! :دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
٣
٠
خانوم قاسمی: مجددا از آتش آوردن شما به معرکه سپاسگزارم! :-(
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٤
٣
٢
مررسسی...کوچولوی فهمیده:دی..نع دیه اقای شمشیری من گول خوردم..شما باید زودتر اقدام میکردین..:)..مرسی هدی جون^__^
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
خانوم عاطفه اون دنیا باید خودتون جوابگو باشین! روایت داریم چهل شبانه روز باید کلاغ پر بره هر کی گول بخوره! :دییییییییی
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٤
١
١
آره عاطفه جون. من میدونستم که تو باهوشتر از اونی که گمراه بشی :)) حالا دیگه اون دنیا کلاغ پرم نمیخواد بری چون گول نخوردی! :)))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
خانوم عاطفه: گوشاتونو بگیرید! این خانم محترم دارن شما رو گمراه میکنن! راه رستگاری از این طرفه! :دیییی
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
:دییییییییییییییییییییی
e_najm
e_najm
٩٣/١٢/٢٤
٧
٧
میگن 90درصد آقایون عقل ندارن چون زن دارن و 10درصد بقیه عقل دارن چون زن ندارن:))(من فرار کنم ک الان زنده بگورمیشم)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
٢
٠
یه صلوات بلند ختم کنین واسه سلامتی این دوستمون! بحق که لقب پیشگوی اعظم برازنده شماست! اصلا نترسین من کنار شما هستم! نصف جمعیت کره زمین(جمعیت ذکور) کنار شمان! آروم و ریلکس باشین! :-))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
://////
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
منم کنارتم:))افرین به غیرت تو..افرین به این شهامت:)درود بر تو
e_najm
e_najm
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
مرسی برادر شمشیری و محمد حسن جان مرسی از پشتیبانی تون:))
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
فقط یک جمله میگویم ......{زن بلاست،خداهیچ خونه ایی رو بی بلا نزاره}
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٦
٠
١
... و مثل چراغ می مونن... ایشالا خونه همه مردها "چهل چراغ" بشه...! پر نور و معنوی! :دی
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٣/١٢/٢٨
١
٠
اقای شمشیری بیزحمت بگین خانومتون بیان همین کامنتاتونو بخونن ... حرفاتو بسیار و زیبا و متین هستن...شاید لذت ببرن و شایدم...
گل پری
گل پری
٩٣/١٢/٢٤
٣
٢
داشتم یه مطلب میخوندم بزارم تو وبلاگم دیدم بی جهت نیست با انجمن شما البته تغریبا گفتم بزارمش قشنگه :).....در مرد ها یه حسی هست که اسمشو میزارن غیرت به همون حس در خانم ها میگن حسادت اما من به هردوش میگم عشق تا عاشق نباشی نه غیرتی میشی نه حسود
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
بله، اصل جملات از استاد بیضایی هستش که طی مصاحبه ای حدودا 9 سال قبل در ماهنامه فیلم داشتند. ممنون از حضورتون خانم گل پری :-))
فو فا نو
فو فا نو
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
قشنگ گفته :)
e_najm
e_najm
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
بسیار قشنگ بود:)
huna_aghighi
huna_aghighi
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
خیلی هم عالیییی..ایوالله...
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
اقای شمشیری شما مطمعن هستید ک شب برید خونه شام بهتون میدن؟ یا اصلا راتون میدن خونه ؟خخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
نه عزیزم! کلا خونه مونه رو فراموش کردم دیگه! دارم به یک ساندویچ سمبوسه فکر میکنم وسط سالن ترمینال، الفرار بطرفِ ناکجاآباد! اونم با اتوبوس، فک کن!! خخخ!
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
اقا فلافل بوخورین بیتره:)مخصوص اخراجی های خونه است..بیایین پیروزی دو لپی بخورین بعد با هم فرار میکنیم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
خخخ! با هم فرار میکنیم! خخ! /// "و" جا افتاده بود. منظورم بود به ساندویچ و سمبوسه فکر میکنم! از بس هولم که زود کامنت بذارم برم که کسی این دور و برا منو نبینه، اشتباه تایپی دارم!!!
Narjes_sf
Narjes_sf
٩٣/١٢/٢٤
٥
٢
حسادت داریم تا حسادت!مثلا حسادتی داریم که موجب ولخرجی میشه!چشم و هم چشمی!!حتی مورد داشتیم حسادت باعث شده دو تا خانوم چشمای همدیگرو در بیارن!البته که حسادت همیشه بده!!باید غبطه خورد!!غبطه!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
آفرین! لقب "منصف ترین" کاربر جیم رو به شما اعطا میکنیم! :-))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٦
١
١
با غبطه به هیچ وجه موافق نیستم!! غبطه یه حفره عمیق و دردآور روحی روانیه! و اصلا اصلا با این "باید" ش که دیگه کلا و از اساس مخالفم! غبطه از خودکم بینی و حقارت درون ناشی میشه و قبول نداشتن خودت و عدم خودباوری! اگه منظور، وجه رقابتیش برای بالاکشیدن خود و رشد فردی هست که باید بگم تعریفش نه حسادت میشه و نه غبطه! که هردوی این تعاریف، منجر به خودسوزی درون هستن و بس! و از کمبودهای درونی ناشی میشن!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٦
٣
١
پس چه باید کرد خانم قاسمی؟ فقط خودمون رو قبول داشته باشیم و والسلام؟ نمیدونم شاید هم شما درست میگید... ولی خب یه چیزی باید باعث پیشرفت و تعالی و "رسیدگی مستمر به خود" بشه دیگه. وگرنه که مثلا من میگم از همه عالی ترم و بهیچ کس هم غبطه نمیخورم و هفتادسال یه شکلی خواهم موند! :دی
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٦
٢
١
و البته در تکمیل صحبتهام اینم بد ندیدم که بگم ما نیومدیم که زندگی یا شادیمونو به بهای غبطه به دیگران و تاسف به خود، قربانی کنیم! اومدیم که راز شادمانه تر زندگی کردن و درست عشق ورزیدن به خود و دیگران رو فرابگیریم! و این با مفهوم غبطه و حسادت و حسرت در تناقضه! اینا اصلا صفات "ما" نبوده از ازل ولی در مسیر زندگی به ما چسبیده متاسفانه! و البته این دیدگاه من به زندگیه که این نوع نگرش رو متناقض با آرامش و شادی میدونم. مرسی :)
Narjes_sf
Narjes_sf
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
از امام صادق عليهالسّلام آمده است غبطه خوردن براي شخص مؤمن مانعي ندارد، بلكه از آن جهت كه غبطه آرزوي وصول به خير و كمال امتيازي است كه ديگران نيز از آن برخور دارند بدون اينكه سلب و زوال آنرا از ديگران آرزو كند، محبوبيّت هم دارد، زيرا غبطه ميتواند عامل حركت در مسير پيشرفت بسوي خير و كمال و امتيازات صحيح بوده باشد. از این جمله هم نمیشه گذشت: گاهي ممكن است حسادت و غبطه با همديگر مخلوط شوند، يعني حسادت غبطه تلقّي شود و يا بالعكس: غبطه حسادت تلقّي گردد. فکر نمیکنم تلاش برای بهتر شدن ،خودکم بینی و عدم خودباوری حساب بشه!و خب فردی که با دیدن برتری دیگران دچار ضعف میشه از بیخ مشکل داره.این مشکل روحی مربوط به غبطه نیست.مربوط به فرده!همون طور که حسادت هم یه نوع مشکله و همچنین گناه!خودسوزی هم مال موقعیه که ما خودمون رو باور نداشته باشیم و این به غبطه مربوط نیست!
Narjes_sf
Narjes_sf
٩٣/١٢/٢٦
٢
٠
با جناب شمشیری موافقم.قرارِ ما در خوب بودن با هم رقابت کنیم!و خوب غبطه هم منجر به همین امر مشیه!درواقع غبطه یعنی همین.... قرار نیست زندگیمونو با غبطه به دیگران بسوزونیم.کی گفته که نمیتونیم با یادگیری از دیگران،راز بهتر زندگی کردن رو فرا بگیریم؟؟به نظر من غبطه باعث میشه ما تلاش کینم مثل بقیه خوب باشیم.ما اینروزا حتی از دیگران کمک بخوایم یا حتی کمک کنیم.عیب از "دل"های ماست!!!
س.احمدی
س.احمدی
٩٣/١٢/٢٦
٢
٠
دقیقا من هم با شما موافقم خانوم نرجس. غبطه کاملا معنای مثبت داره.در واقع بقول شما قرار نیست زندگیمونو با غبطه به دیگران بسوزونیم.کی گفته که نمیتونیم با یادگیری از دیگران،راز بهتر زندگی کردن رو فرا بگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
*سحر*
*سحر*
٩٣/١٢/٢٦
١
٠
من با خانم قاسمی موافقم. بهرحال غبطه هم میتونه مخرب باشه بخصوص اگر خودمون به اندازه کافی روی خودمون شناخت نداشته باشیم. نمی تونه خوب باشه جناب شمشیری و خانم نرجس. این البته نظرمنه.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٧
١
٠
خانم نرجس فرمایش شما در روایت صحیح و متین اما ممکنه که حتی روایتها هم تفسیر به رای شده باشن و من به شخصه هرگز به این یه مورد نمی تونم استناد کنم و بگم همین نقل قول کافیه! چیزی رو که گفتم تجربه کردم و می دونم که تنها تجربیات درونی شخص هست که آدمو به باورهای واقعی (و نه تخدیری) می رسونه. من بحثی رو که درمورد غبطه عرض کردم یه بحث اثبات شده ی روانشناسی هستش و با مطالعه و علم به این که دارم از چی دفاع میکنم و چی میگم، "غبطه" رو مردود اعلام کردم. و همونطور که در پایینتر توضیح دادم اشکال در تعاریفه متاسفانه. چون این تعاریفن که "قلب" میشن و به سادگی مسیر رو منحرف می کنن و مگه در طی زمان چطور فرقه های انحرافی به وجود اومده؟ به همین سادگی! و به همین سادگی هم معانی غیر از معنای حقیقی "حقیقت" تونستن چهره حقیقت رو بپوشونن و مخدوش کنن و به خورد توده ها بدن و منجر به اشتباه بشن. تعریفی که شما ارائه کردین مربوط به رقابت هست نه غبطه و نه حسادت! رقابت یه امر مثبته چون معناش میشه تلاش تا جایی که در توان داری! اما غبطه یه خلأ درونیه. من وقتی غبطه می خورم یعنی احساس ناکافی بودن می کنم، احساس عدم کفایت، عدم خودباوری، تلاش مذبوحانه برای اخذ تایید درونی و بیرونی چون خودم برای خودم کافی نیستم و خودمو از ته دل قبول و باور ندارم. دارم مدام خودمو سرزنش میکنم به خاطر چیزی که دیگری هست و من نه! پس این یه مشکله! من اگه تلاشم رو کرده باشم و باور داشته باشم که مسیرم هم درسته نباید غبطه ای در کار باشه. درس گرفتن و آموختن هست اما غبطه نه! ما وقتی از اساتیدمون درس می آموزیم، الزاما بهشون غبطه نمی خوریم. صرفا داریم مسیر فراگیری و آموزش رو طی می کنیم بدون تنشی به نام "غبطه" و البته که در همین صورت هست که میشه به مراحل بالاتر دست پیدا کرد. من به آرامشی که در "عدم غبطه و حسادت" هست دارم اشاره می کنم. دکتر حسابی هیچ جا به اینیشتین غبطه نخورده ولی مسیر واقعی خودشو در محضر ایشون پیدا کرده و راه خودشو بدون حرص و هول و هراس رفته و رسیده به قله ای که حقش بوده و با فتح اون قله دیگه نه به نام و سایه اینیشتین نیازی داشته و نه احساس کرده که چیزی کم داره! ایناس که مسائل گمراه کننده س. برای همینم من با غبطه مخالفم. ریشه غبطه و حسادت به چی برمی گرده؟ به ترس و عدم اعتماد و ناامنی باورهای ما به خودمون! پس مسلما مشکل داره. هر چیزی که در تقابل با عشق قرار بگیره مشکل داره و "ترس" مهمترین تضاد و تقابل با عشق هست. (عشق به معنای حقیقی و خود را دوست داشتن)
Narjes_sf
Narjes_sf
٩٤/٠١/٠٢
٠
٠
تو روایت گفته شده هم میتونه خوب باشه هم میتونه بد باشه.در مورد تفسیر به رای هم به نظر من تو این روایت گفته نشده که غبطه کاملا خوبه و یا برعکس!تعریفی که من گفتم مربوط به غبطه هس!دقیقا اینو از کتاب دینی مدرسمون یاد گرفتم!من اصلا همچین برداشتی از غبطه ندارم،اینکه خودمو سرزنش کنم.و اینکه شما میگید غبطه یه مشکله،به نظر من به خود فرد ربط داره که اینجور فکر میکنه و اینکه خودشو سرزنش میکنه.خیلی وقتا همین غبطه باعث میشه در راهی که شما میفرمایید حرکت کنیم!دلایلو حرفایی که شما میگید کاملا درسته!اما تصوری که من از غبطه دارم همینه!و هیچوقت هم باعث کمبود اعتماد به نفس نشده.و من فکر میکنم کسی که خودشو دست کم بگیره،نه حسادت نه غبطه و نه رقابت براش فرقی دارن!چون خودش اعتماد به نفس کافی نداره.
translator
translator
٩٣/١٢/٢٤
٤
٤
حسادت زنونه اگر منظور اون غیرت زنونه ست که خانوما روی هم جنس خودشون دارن به نظرم خوبه اما نه زیادش . در حد متعادلش خوبه چون باعث میشه همسرش بدونه که خانومش دوستش داره و براش مهمه . اما اگر زیاد بشه مرد بیشتر حساس میشه روی اون موضع و خوب نیست. البته بگذریم از حسادت هایی که باعث شده خانومی کانون یک خانواده رو از هم بپاشونه و ... این حسادت دیگه واقعا قباحت داره
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
شما هم درجه انصاف تون محشره! لقب "مترجمِ منصف" رو هم به شما اعطا میکنیم... سپاس بیکران.. :-))
فو فا نو
فو فا نو
٩٣/١٢/٢٤
٣
٠
شاید اقا ایمان در ظاهر شوخی کرده باشن ولی من از حرفشون خیلی خوشم اومد..عمقش اصن چیزی بود که منو تکون داد :دی ..جدا از شوخی واقعا اگه عمیق به مسیله نگاه کنیم میبینیم که ایشون راست میگن..اگه حسودی رو این در نظر بگیریم که اکثر زن ها بیشتر تابع احساس هستند تا عقل ( این به معنی بد بودن زن نیست..اتفاقا عقل و احساس هردوش با ارزشن..چه بسا که احساس به خاطر اینکه محبتی توش هست که خار رو گل میکنه با ارزش تر باشه حتی ..ناقص العقل بودن زن ها هم به نظرم به خاطر همین گفته میشه..مطمئنم اولین نفری که اینو گفته منظورش توهین نبوده و فقط میخواسته حق مطلب رو با کمترین حروف بیان کنه..ولی متاسفانه الان این اصطلاح وسیله ای شده برای تمسخر زن ها..بگذریم) خلاصه اینجوریه که زن ها به قول معروف حسود میشن..چون دوست دارن همون طور که خودشون به احساسات و محبت بهای زیادی میدن طرف مقابلشون هم همینطور باشه..من فکر میکنم کلا دختر ها جورین که دوست دارن تمام محبت طرف مقابلشون برای خودشون باشه..دوست دارن تو چشم طرف مقابل زیبا و بهترین کس باشند..از این لحاظ حتی به این که خدا بنده های دیگه ای هم جز اینا رو دوست داره حسودی میکنن..حتی عامل ارایش های غلیظی که بعضی از دخترها میکنند هم همینه..فقط چون یه روزی تحقیر شدن به احتمال زیاد و بهشون گفته شده زشتین خواستن زیبا بشن و برای همین اینجوری شده ..توجیه نمیکنم کارشونو..ولی واقعا زن ها حساسن..خدا میدونه چقدر مردا ناخواسته با حرفی که مثلا تو نظرشون شوخی بوده چقدر به اینا ضربه زدن..زن ها چون به احساس و محبت بیشتر عقل بها میدن برای همینه که میگن نباید قاضی شن..چون اگر کسی قتل هم کرده باشه و طرف برای کار خودش توجیه بیاره..نه به خاطر احمق بودنشون بلکه به خاطر احساسات پاک و عمیقی که دارن نمیتونن عادلانه قضاوت کنن..در نهایت اینکه من واقعا نمیدونم حسودی خوبه یا بد..ولی اینکه ما زن ها با مرد ها فرق داریم و این که میبینم ما بیشتر احساسی هستیم و مردها بیشتر عقل گرا..اینکه این دو میتونن مکمل هم بشن..مسما همه داستان ادم و حوا رو شنیدین..که ادم تنهایی رو نتونست تحمل کنه پس برای همین خدا حوا رو افرید..این یعنی تکامل مردها با زن ها انجام میشه..اونا با محبتشون عقل مرد ها رو اب میدن و باعث رشدشون میشن..و اینجوریه که میگن پشت هر مرد موفقی یه زن بوده..و زن اگه بدونه چقدر این کارش ارزش داره دیگه فکر نمیکنه که بی ارزشه..و این برا ی من خیلی جالبه برای همین به خوب و بدش فکر نمیکنم..البته در اخر بگم که این نظریه مطلق نیست..بودند مردها و زن هایی که به خاطر اینکه تو شرایط متفاوتی بزرگ شدند از فطرتشون فاصله گرفتن.مثله من..من خودم جایی رسیدم که یه دفعه ترازو عقلمو بالا میاره و یه دفعه احساسمو..تعادل طبیعیم رو از دست دادم..ولی این مورد هم به نظر من جالبه..کلا هرچی که تو این جهان هست جالبه :)
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
برو درسته بوخون بچه جان!!(ولی خدایی فک کنم رکورد کامنت طولانی در جیم شکسته شد!!خخخخ)
فو فا نو
فو فا نو
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
نمیدونم..دلم نمیاد این چیزا رو به شوخی رد کنم..چون شوخی خیلی وقتا تاثیر بدی رو بقیه میذاره با اینکه طرف مقابل نیت بدی نداره
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٦
٠
ینی خدایی فکرکردین من نظر به این طولانی ای رو خوصله دارم بخونم:)
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
نظرتم ایشالا بعد کنکور میام میخونم!!:دیییی
فو فا نو
فو فا نو
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
تصمیم با خودتونه..بخونید یا نخونید فرقی به حال من نداره..ولی من برای شما ها نوشتم..حتی اگه یه نفرتون هم بخونه همین برام بسه :)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
خدا قوت ادمین که این کامت رو تایید کردی !
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
ماشالله
zahra_kh
zahra_kh
٩٣/١٢/٢٥
٢
٠
حرفای خوبی زده ها ! دلتون بسوزه اونایی که نخوندین ، من خوندمش :))) با تشکر از بانو فوفانو :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
یک دنیا ممنونم خانوم فوفانو... بله دقیقا توضیحات درستی رو فرمودید... چه خوب که به مسائل دقیق نگاه و بررسی میکنید :-))
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٣/١٢/٢٦
١
٠
آفرین فوفانو جان خیلی خوب بود صحبت هات ...کاملا موافقم چون با دلیل حرف زده بودی،مخصوصا با قسمتی که در مورد شوخی بود....
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٧
١
٠
اقا من سه خط و خوندم حوصلم سر رفت..باشه باز فردا سه خط دیگشو بخونم:)
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
خانوما حسود نیستن حقیقتن.جز در یک مورد(بقیه رو نمیدونم امامن ک همین طوریم!!).اونم اینه ک اگه پای ی خانوم دیگه وسط باشه،خب طبیعیه ک حسودی میکنن!!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
آره خب دقیقا همینطور وقتها "عیار حسادت" معلوم میشه دیگه! وگرنه که مثلا نسبت به لباسِ آبی من کی حسودی میکنه؟ خخخ! /// ممنونم از حضورتون رفیعه خانوم. باور کنید قصدم فقط و فقط شوخی با بچه هاست که دم عیدی با لبخند بفرستمشون به استقبال سال نو.. وگرنه من هم با نظرات :خانم قاسمی، خانم عقیق، شما، آقای آتشروان ... و ....و کلا مواضع خانمها موافقم. مرسی از حضورتون :-))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
... و اینگونه بود که آقای شمشیری کم کم شروع عقب نشینی نمودند! :دی // به کوری چشم دشمنان صلوات! خخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٦
١
٠
بله خانوم قاسمی! عقب نشینی که ننگ نیست! اصلا حمله ای نبوده که عقب نشینی باشه! شوخی بود، شوخی! من جونم رو دوست دارم :-))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
بلی بلی افتخارم هست در چنین صحنه حماسیی! :دی البته طفلی افراد گردان شما که همچین فرمانده ای داشتن که دورشون زده و خودش از اولم نیروی نفوذی بوده! خخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
:/
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١٢/٢٤
٢
٠
حسادت در کل چیز خوبی نیست ولی اون غبطه خوردن که خوبه
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
آفرین! و خیلی با هم فرق دارن... مرسی :-))
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
اتفاقا ی خصوصیتی که توی اخلاق خانوم ها باشه خوبه حسادته اما برا اقایون مخرب و بد هستش
e_najm
e_najm
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
نخیر برای من ک اصلا مخرب نیس چون با این نوع حسادت حال حال میکنم فقط خنده:))خخخخخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
می فهمم خانم عقیقی بزرگوار... اما "غبطه" بهتر از حسادته؛ که باعث رشد و پیشرفت و رقابت هم میشه بعضا. حسادت یکی از "گناهان بزرگ شرعی" هم هستش خواهرم. موافقید که؟
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
آقای نجم من دیگه حرفی ندارم! فقط سکوت اختیار میکنم :-))
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
حرف شما صحیح اما این یکی از خصوصیت های خوب برای خانوم هاست اینو دقیقا در اسلام گفتن...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
احتمالا تفسیر به رای شده خواهرم.. از ریشه "حسد" میاد که خودش ریشه خیلی از گناهانه. در نهج البلاغه هم اشارات صریحی شده. :-))
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/٢٤
١
٩
ولی به نظرم باید کنار بیان دیگه اسلامم که تا 4 تا رو آزاد کرده. پیامبر ص و امامان ماهم که موافق بودن. مشکل شما خانوما چیه الان؟
فو فا نو
فو فا نو
٩٣/١٢/٢٤
٢
١
شما الان جدی میگین؟مشخصه هنوز شناخت کاملی به دین پیدا نکردید..اسلام اون 4 تا رو برای کسی که تنوع طلبه و نمیتونه به یکی قانع باشه ازاد کرده که نره به دختر مردم تو خیابون ازار برسونه و بعد بگه خب این تقصیر شماس که راه حلال جلو پام نذاشتید..تازه اون هم شرایطی داره..یعنی اینکه بتونی تمام تمام نیازهای مادی و عاطفی و روحی و روانی همه ی زن ها رو براورده کنید..مشکل پولش که راحت میشه حل شه ولی احساسیش نه..چون غیر از زن بچه هایی که قراره دنیا بیان هم نمیتونن از پدر ماجرا کاملا بهره مند شن..فوق فوقش مگه یکی بتونه دوتا زن بگیره و از هر کدوم یه بچه داشته باشه و اونم در صورتی که انقدر پولدار باشه که نیاز به کار کردن نداشته باشه و کل روز رو تقسیم کنه میون این دو خانواده که بتونه نیازهای عاطفی و تربیتی و روانی و غیره رو رعایت کنه..اینا رو بعد از کلی جستجو بالاخره دبیر دینیمون بهم گفت فهمیدم
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/٢٤
٣
١
شما فلن درستونو بخونید،زوده براتون!!
Narjes_sf
Narjes_sf
٩٣/١٢/٢٤
٤
٠
اسلام موافقت کرده درست!!اما گفته مرد باید عدالتو بینشون برقرار کنه.که هیچ مردی نمیتونه این عدالتو برقرار کنه!!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
دوباره تکرار کنید؟
zahra_kh
zahra_kh
٩٣/١٢/٢٥
٤
١
بذار ببینم همون یه دونه رو بهت میدن ، چهارتا پیشکش :)))))
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
آقا من شوخی کردم این لنگ کفشا چیه پرتاب میشه سمت این دست شیکسته مااا؟خخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٢
٠
علی جان خانم فوفانو درست میگن. نباید از اون همه خصوصیاتی که الگوهای دینی داشتند، فقط همین چهار زنه بودن رو عَلَم کنیم! ضمن اینکه این مال همون دوران بود که روابط اقتصادی و اجتماعی بسیار محدود بود. الان واقعا بعید میدونم مردی بتونه عدالت رو برقرار کنه.. و کلا ذهنت رو از این چیزا پاک کن.. اصلا ایده خوبی نیس عزیزم :-))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
بله خانم نرجس. "عدالت عاطفی" از دست هیچ موجودِ زمینی برنمیاد.. موافقم با فرمایش شما. "عدالت مطلق" فقط مختص به خداست... ما ها فقط شعار میدیم.. :-))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
اوه اوه خانوم عقیقی چی خشن! باور کنید دارم می بینم خون جلو چشماتونو گرفته! :-))
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
بعله
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/٢٤
٨
٢
زنا نمیشه ګفت حسودن ولی بعضی جاها آدم دلش میخواد مالک تمام ی فرد باشه که خوب اون حق مسلمشه در برابر همسرش! شوخی های بی حد ومرز با ی زن باعث میشه احساس کنه داره مردشو با یکی تقسیم میکنه وخوب این ناخودآګاه تو زن به وجود میاد که به مردش اخطار بده! وخیلی خوبه که به اخطار ها ګوش بده! چون زن خیلی خوب میتونه حرص دربیاره وبنظرم زندګی که وارد کل کل بشه دیګه اسمش زندګی نیست! حسادت به اندازش خوبه! مرد هم نباید اسم حسادتشو غیرت بذاره چون زن میفهمه چه موقع داره حسادت میکنه:))
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
بیگ لایک ابجی:)))
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
حسادت چی چی هستش؟؟
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
کل کل چیست؟؟
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
موافقم خانم بابایی.. درست فرمودید... جای هیچ حرفی باقی نذاشتید :-))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/١٢/٢٤
٢
٢
:) ! خدا خیر بده مهران مدیری رو بخاطر ساخت فیلم همیشه پای یک زن در میان است !
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٥
٣
٠
البته اگه اشتباه نکنم کمال تبریزی اون فیلم رو ساختن.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
آقای بهمنی شما خودتونو به این انجمن مرگبارِ من وارد نکنید برادر! منو که می بینید دیگه آب از سرم گذشته! چه یک وجب چه صد وجب! ولی شما هنوز جوونید! :-))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
بله ساخته تبریزی هستش با بازی مهران مدیری.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
جناب یعقوبی منظور مهندس این بود که مشاور اعظم اقای تبریزی اقای مدیری بودن:دی
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
عجب ! :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٣/١٢/٢٤
٢
٠
اقای شمشیری..ببخشید که کامنتم بی ربطه..ولی ایا این درسته که به خاطر اینکه مردم حوصله ندارن نوشته های بلند بخونن و عادت کردن به مینیمال نوشتن و خوندن حرفمو سنبل کنم ؟به نظرم همین جوری پیش رفتن که بعضیا یه سری چیزا رو اشتباه متوجه شدن..من دلم نمیاد..احساس مسئولیت میکنم..چرا اخه اینجوریه؟خسته شدم..نمیدونم چیکار کنم :(
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/٢٥
٢
٠
من که خوندم کامنتتونو :D چه پسر گلی ام
فو فا نو
فو فا نو
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
شما حتما چون اسمتونو اولش دیدید خوندید :|
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
شما کار درستی میکنید خانوم فوفانو. حتی اگر یک نفر هم بخونه کافیه. البته که خیلی خیلی بیشتر از یک نفر میخونن. من با شما کاملا همنظر و همسو هستم. هرطور که فکر میکنید "حق مطلب" ادا میشه ادامه بدید. همه جور واکنشی ممکنه وجود داشته باشه، نگران نباشید خواهرم :-))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٢
٠
مهندس همیشه پسر گلی بودند و هستند و خواهند بود ..:-))
فو فا نو
فو فا نو
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
ممنون :دی ..میدونید الان مسئله واکنش های متفاوت نیس..مسئله اینه که متن رو بخونن..دیگه به منفی دادن حساس نیستم:دی ..برای همین تو فکر افتادم که شاید بهتره تمرین کنم که تو یادداشت هام در کمترین کلمات بیشترین تاثیر رو بذارم..چون من میخوام برای مردمم بنویسم نه صرفا برای کسانی که با من هم عقیده ان اونوقت میشم ادمی که فقط دنبال جمع کردن ادم های همسو باهاشه تا بگه من خیلی حالیمه..مثل جریان فوت مرتضی پاشایی که یه عده جمع شدن و شروع به تمسخر بقیه کردن..من نمیخوام اینجور باشم..برای همین باید جوری برم جلو که همه بتونن متنمو بخونن و براشون اذیت کننده نباشه..مثلا اون حرف اقای بیضایی که خانوم گل پری گذاشتن هم میشه گفت یه جورایی خلاصه ی حرف های من بود..واااای ولی خیلی سخته..امیدوارم بتونم..ممنونم ازتون که همیشه انرژی مثبت میدید :) ..و شمام ببخشید منو که همیشه زیاده گویی میکنم :دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
آفرین که به این نتیجه رسیدید که در کمترین کلمات بیشترین انتقال معنی رو داشته باشین... ایشالا همیشه همینطور صریح و جسور باشید و راحت بنویسید :-))
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
دوستان صف واستین..همه بگیرین منو بزنین :)دل همتان خونوک بره:)
فو فا نو
فو فا نو
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
به خاطر شما نبود که..کلا زیاد دیده بودم که مردم حوصله ی خوندن متن بلند رو ندارن..تازه بالا جز شما کسای دیگه هم گفتن..در کل دوشواری نیست..راحت باشین :)
Vania
Vania
٩٣/١٢/٢٤
٩
٢
زن عشق می کارد و کینه درو می کند ... دیه اش نصف دیه توست و مجازات زنایش با تو برابر. می تواند تنها یک همسر داشته باشد و تو مختار به داشتن چهار همسر هستی! برای ازدواجش (در هر سنی) اجازه ولی لازم است و تو هر زمانی بخواهی به لطف قانونگذار میتوانی ازدواج کنی ... او کتک می خورد و تو محاکمه نمی شوی! او می زاید و تو برای فرزندش نام انتخاب می کنی ... او درد می کشد و تو نگرانی که کودک دختر نباشد ... او بی خوابی می کشد و تو خواب حوریان بهشتی را می بینی ... او مادر می شود و همه جا می پرسند نام پدر ...؟ و هر روز او متولد میشود؛ عاشق می شود؛ مادر می شود؛ پیر می شود و میمیرد ... و قرن هاست که او؛ عشق می کارد و کینه درو می کند چرا که در چین و شیارهای صورت مردش به جای گذشت، زمان جوانی بر باد رفته اش را می بیند و در قدم های لرزان مردش؛ گام های شتابزده جوانی برای رفتن و درد های منقطع قلب مرد؛ سینه ای را به یاد می آورد که تهی از دل بوده و پیری مرد رفتن و فقط رفتن را در دل او زنده می کند ... و اینها همه کینه است که کاشته می شود در قلب مالامال از درد ...! و این رنج است... دکتر شریعتی/// ...اینا کمه باز هی گیر بدین به خانوما!
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/٢٥
٣
٢
بهشت زیر پاتون الکی که نرفته ...
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
عالی عالی عالی بود خانوم وانیا... خیلی خیلی ممنونم.. بله من هم این بخش از صحبت هاشون رو کاملا ثبت شده در دفتر و در دلم دارم... موافقم...(این انجمن صرفا یک شوخیِ بزرگه واسه استقبال از بهار!، نظر من کاملا کاملا کاملا همسو با شماست) :-))
huna_aghighi
huna_aghighi
٩٣/١٢/٢٦
٢
١
واقعا به جا وصد البته عالی....
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
مردی که زن نداره فقط زن نداره ! اما مردی که زن داره فقط زن داره... ! :) . میگن مردی که این جمله ی قصار رو گفته همسرش خیلی حسود بوده! آخی طفلک... :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
به احترام این جملات طلایی شما من از جا بر میخیزم و کلاه از سر برمیدارم و تعظیم میکنم :-))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
خیانت به اهالی بانوان نباشه ولی بنده هم دوستان رو به 1 دقیقه سکوت دعوت میکنم....:دی
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
و بعد از یک دقیقه سکوت منم آقا صالح و به طرف ظرف اسید هدایت میکنم :D
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
خیلی خشن هستید شما ها! خیلیییی! طفلی اومده حرف دلشو بزنه باباجان...! آقا صالح "انجمن حمایت از مردانِ بی سرپرست" همیشه حامی شماست برادر! نترسید! این اسیدپاش ها رو به دست قانون میسپاریم! خخخ!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
خخخخخ سمیرا ! منم اجازه میخام اقایون محترم ور کلهم اجمعین به چالش افق دعوت کنم!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
خخخ! چالش افق رو خوب اومدید! ولی کماکان از ظرف اسید سمیرا خانوم میترسم من! :/
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
اوه اوه ! چه خبرِ اینجا ! عایا این انصاف است ! سمیرا بانو اسید باید بخورم یا شیرجه بزنم توش؟ اگه حق انتخاب بدین ممنون میشم:) . مینوشم! آقا شمشیریِ عزیز اشکال نداره. در راه رسیدن به آرمانهامون من خودم رو فدا میکنم. فقط فراموشم نکنید ! من رفتم !!!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
برید برید من هستم! از همینجا حمایتتون میکنم! (یاد حمایت های فیلم اخراجی های 1 افتادم!) مرس یآقا صالح :-))
e_najm
e_najm
٩٣/١٢/٢٥
٠
٢
خب ی شعر هست گذاشتم یکم طولانیه ولی خیلی قشنگ آقایون همراهی لطفا:)............................................... زن گرفتم شدم ای دوست ب دام زن اسیر.......من گرفتم تو نگیر.................ب اسیری ک شده ام ب دنیا یکسره سیر......من گرفتم تو نگیر.........بود یک وقت مرا بارفقاگردش و سیر یاد آروز بخیر.............زن مرا کرده میان قفس خانه اسیر......من گرفتم تو نگیر.........یاد آن روز ک آزاد زغم هابودم تک و تنها بودم..........زن و فرزند بستند مرابازنجیر .......من گرفتم تو نگیر........بودم آن روز من از طایفه دردکشان بودم از جمع خوشان..........خوشی از دست برون رفت وشدم لات وفقیر.................من گرفتم تو نگیر.............ای مجرد ک بود خوابگهت بسترگرم بستر راحت و نرم..........زن میگر:ارندشود خوابگهت لای حصیر....من گرفتم تو نگیر.............بنده زن دارم و محکو ب حبس ابدم مستحق لگدم.............چون دراین مسئله بوداز خود تقصیر......
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
بعله
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
جناب نجم لطفا هر چه سریعتر شماره کارت تون رو بدید بنده جبران کنم! خیلی بینش والایی دارید اخوی! مرسی مرسی :-))
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
:)
e_najm
e_najm
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
سپاس گذارم از همکاری:)
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
اقای شمیشیری مامان من از کجا انجمن شمارو دیده؟اخه الان من با این دست شیکسته شب کجا بخوابم؟؟خخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
اوه اوه اوه! جدا؟ آقا سریع اعتراف کن بگو اغفالم کردن! بگو آقای م.نص مثلا اغفالم کرده گفته بیا بریم این انجمن بغلی کامنت بذاریم! اگه از منم بپرسن انکار میکنم که شما این اطراف بودید! خخ!
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
دیواری کوتاه تر از دیوار ما پیدا نکردین:)اقا من فقط تو کار ارشاد کردنم..شایعه نسازید جون ارشام
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
خخخ! بخاطر یک دوست دارید جانفشانی میکنید دیگه...! بده؟ :-))
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
خوب اقای شمشیری شما خودتون جان فشانی کنید...:دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
من هنوز به اون حد از رشد معنوی نرسیدم که لایق جانفشانی به یک دوست باشم :دی این فرصت بینظیر رو به جناب م.نص محول میکنم! باشد که در مسیر رستگاری استفاده کنند :دی
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
اقا من حاضرم به جا شما اعدام بشم ولی این مورد نهههههههههههههههه:))
Em Ad
Em Ad
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
حسادت زنونه خوبه ، اما نه همه جا !!!! بیشتر توضیح نمیدم خودتون تطبیق بدین ^__^
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
آفرین آفرین! تطبیق دادم! تطبیق دادم! موافقم! دقیقا با شما موافقم! اصلا چه معنی داره ... :-))
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
چه عجب شما ديده شديد و باز هم مثل هميشه ^___^
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
سلام:)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
هااا...من اوکی شدم:)
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
بستگی داره این حسادت به چی یا به چه کسی باشه ... خارج از شوخی و در نظر گرفتن جنسیت در مورد حسادت ، چقدر خوب میشد اگر حسادت آدم ها برای مطالعه بیشتر ،محبت کردن بدون توقع ،حسادت به سادگی بعضی از آدمها ،به این که تو این دنیای پر از دو رنگی و چند رنگی... که دروغ حرف اول رو میزنه ... با یه نفر روبه رو بشی که دروغ نمیگه با اینکه شاید که نه صد در صد به ضررشه ... شاید از بحث خارج شده باشم ولی متاسفانه ما در کل دنیا در مورد دروغ اولیم و در مورد خیلی چیزای دیگه که این اصلا خوب نیست.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
خیلی حرف قشنگی زدید... آفرین. "بستگی داره"...؛ چقدر مهمه این "بستگی داره"ها... واقعا ممنونم :-))
f_yazdi
f_yazdi
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
خب البته که منم حسودم ولی خیال نکنید مرد حسود وجود نداره یا کمه یه وقتی !!!!! الان آقایون از خانووما حسودترن .نمونه زنده ش هم موجوده ، اگر خواسته باشین. خخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
موافقم... بله هستن نمونه های زنده زیادی! :-))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٢/٢٥
١
٣
حسودی خوبه من حسودمممم به همه کسانی که دور و برمن حسودم به دوستام خانوادم ، شوهرمم که دیگه هیچی خخ چشماشو دوست داره طفلی.ولی خب اعتدال باید داشت بعضی جاها اسمش حسادت نیست دخالته یا چشم و هم چشمیه ولی حسادتی که علاقه رو نشون میده خیلی باحاله.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
همین صداقت شما قابل تحسینه..! : حسودی خوبه! من حسودم! خیلی جالب بود! /// بله متوجه هستم ولی خب یکمی نمیخواید تجدید نظر کنید؟ مثلا از نظر شما اشکالی داره همسرتون مجردی یه توک پا برن تا همین شهر همسایه و دوست و برادر، آنتالیا؟ نه خداییش! اشکالی داره؟ بذارید برن بنده خدا یه نفسی بکشن! خخخ! (ببخشید مزاح کردم :-)) )
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٢/٢٥
١
٢
والا بلا ما دشواری نداریممممم خخخ هر جا دوست داشته باشه میره منم چیزی نمیگم.فقط در جریان باشید من چشمای کسی که اینجور پیشنهادها رو میده در میارممممممم خخخخخ حالا شما تجدید نظر بفرمایید
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
اوه اوه اوه! رسما عقب نشینی میکنم! از چشاتون خون می چکه! اصلا چه معنی داره مردِ آدم تنهایی بره سفر؟ خداییش آخه اینم انجمنه گذاشتم من؟ مسئولین رسیدگی کنین لطفا، بنده رو دی اکتیو کنید حقمه! چیزی نمونده بود باعث فروپاشی یک خانواده بشم! // خوب شد فاطمه خانوم؟ حالا بخشیدید؟ بخدا چشمامو لازم دارم! حلالم کنید :دی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
شما خیلی خوبی فاطمه جووونی! همین رویه رو پیش بگیر!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٦
١
٠
از کل این انجمن با اون "دی اکتیو شما" موافقم! :دی در کل هم اونا که بدآموزی دارن بد نیست که دی اکتیو بشن یه مدت! :)) آقا بگیرین ایشون رو به عنوان اخلالگر نظم عمومی جامعه! :)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
آفریییییییییییییییییییین فاطمه جان ایول موافقم
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
دختر خاص محترم1 خانوم عقیقی بزرگوار! دست هر دوتون درد نکنه! سوسه نیایید که ایشون ببخشند دیگه! :دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
خانوم قاسمی از شما جداگانه تشکر مجدد میکنم برای همچنان "آتش آوردن به معرکه"! چه هیزم تری فروختمِ منِ طفلکی؟ خخخ! :-))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
خخخ نمیدونم به نظر خودتون جای ببخشش هست؟ ی نفر واقعا این پیشنهاد رو به شوهرم داد خخ من اینقدر خشن نگاش کردم که شوهرم چون اخلاقمو میدونه منو دور کرد از طرف خخخخخخخخخ حیف شد بی نصیب موندم از حلواخخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
دختر خاص قربونت عزیزم :))) هدی جون خخخ موافقم بشدت بگیرینشششششششش:))) مرسی نینا:)))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
بهر حال من طلب عفو کردم.. به امید بخشش این گناهِ کبیره ی این کاربرِ سراپا تقصیر! :-(
m-nik110
m-nik110
٩٣/١٢/٢٥
٢
٢
خیلی هم حسودی میکنم اصلنشم چیزی که مال من باشه مال منه روش خسیسم کی الان دوشواری داره؟خیلی هم خوبن خاونوما!خخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
اوه! شما هم با توپِ پر اومدید ها! هیچکی دوشواری نداره! خیلی هم خوب و شیک و مجلسی! من معذرت میخوام!! :دی
jalal
jalal
٩٣/١٢/٢٥
٣
٠
متاسفانه به هیچ وجه متوجه مفهوم سوالات شما نشدم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
:) منکه خواننده ام بیشتر! شما م همین شیوه رو پیش بگیرید!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
نگران نباشید. مفهوم خاصیم نداشت :)))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
آره آره! بگذریم... (آیکون سوت زدن)
jalal
jalal
٩٣/١٢/٢٥
٤
٠
معتقدم حسادت دسته بندی و انواع ندارد اما علل متفاوتی را داراست.حسادت در نهایت منجر به نابودی خود شخص می شود بنابراین نمی تواند مثبت باشد چه از جنس مردانه چه زنانه
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
آفرین! مرد واقعی و منطقی به شما میگن آقا جلال! (البته منهای اون پست جدیدتون) :دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
شما که پست به اون خوبی می نویسید چرا ازین حرفا میزنید اخوی؟ می بینید که ممکنه باعث سواستفاده دیگرون بشه!!! خخخ!
jalal
jalal
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
خانم قاسمی لطفا رجوع کنید به نظرم در مطالبم
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
آره حالا رفتم و کامنتای متنتون رو خوندم آقاجلال.:) پس بااحترام تمام، پرانتزمو پرانتزمو پس می گیرم . :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/٢٦
٢
١
من حسودم ترسی هم از گفتنش ندارم! چرا باید خودمو جوری نشون بدم که نیسم؟! چرا من واقعا حسودم و جفت چشای شوهرمو با این قاشقای مخصوص بستنی کندن در میارم اگه بخاد با حسادت من بازی کنه! اصن بیخود کرده! همچین کف گرگی میزنم بش که مامانشو با باباش اشتباه بگیره !:دی مطالب فوق جهت مزاح بود ولی حسود هستمی!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
ایووووول
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٦
١
٠
آفرین عزیزم. اتفاقا همین شهامت تو رو خیییلی از آقایون نداشتن همینجا :دی و این باعث افتخاره که در درجه اول ضعفهامونو بشناسیم و اونقدر شجاع باشیم که بهش اعتراف کنیم. :) چه خوبه که درجه صداقت و شهامت خانوما توی این انجمن مشخص شد بدون نیاز به فرافکنی هایی که بعضی از آقایون مرتکب شدن! :)) /// البته با اون کف گرگی واس کسی که قصدش آزار طرف مقابل با برانگیختن حس منفی اما صادقانه ای مثل غیرت یا حسادت طرف مقابله کااااااملا موافقم! لانچیکو ام خوبه و ایضا پنجه بوکس! :))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
شهامت و صداقت شما رو تحسین میکنم. اما خب با قاشق بستنی؟ کف گرگی؟ نه خداییش، کف گرگی؟ من دیگه حرفی ندارم!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
خانوم قاسمی لانچیکو؟ پنجه بوکس؟ اوه اوه اوه! چه موجوداتِ بی رحم و خطرناکی بودید شما و ما خبر نداشتیم! :دی
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
هدی جوووووووون خخخ لانچیکوتو بهم قرض میدی اگه خواستم؟؟؟
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
آره عزیزم. اگه نارنجک دستی و تیربار و بمب خوشه ای و قمه و چاقوی دسته زنجانم خواستی ردیفه! اگه بخوای هیجان انگیزترم بشه میتونیم مثلا منطقه رو مین گذاری کنیم و اگه م شب باشه نورافشانیم می کنیم تا صحنه جذاب تر بشه :)))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
لانچیکو مثل مسواک جزو لوازم شخصی هر آدمه... بهشون قرض ندید خانوم قاسمی... ایشون نیات بدی در سر دارن!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
خخخخخخخ فاطمه خانوم!! لانچیکو! ممکنه ضربه برگشتش بخوره تو سر خودتون!! همون کف گرگی شیک تره!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
کف گرگی هاتون "نامستدام" دخترخاص! اینا چیه یاد دختر مردم میدید؟ مسئولین رسیدگی کنن لطفا! اینجا "خشونت" بیداد میکنه!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٤/٠١/٠١
٠
٠
دستت درد هدی جونی./نه دیگه دختر خاص اون مین گزاریم خوبه خخخخ/آقای شمشیری خخخ کجاش بده خیلیم خوبه.مرسی از دوستان.
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٦
٥
٣
نه جناب شمشیری! تعاریف ارائه شده شما و خانم نرجس هستن که اشکال دارن وگرنه بحث سر "فقط خود دیدن و خودقبول داشتن" نیست! همه میدونن که هیچ کسی کامل نیست و همه متولد شدیم تا چیزای جدیدی یادبگیریم و با کوله باری پرتر از این دنیا بریم. منظور من این بود که غبطه هم نوعی دیگر از حسادت هستش و به همون درجه مخرب!! اصلا و اصلا ته ش به آرامش منتهی نمیشه این واژه گول زننده "غبطه". و چیزی که آرامشی در اون نیست و با حرص خوردن و تقلای بی پایان همراهه، یقینا خالی از خلل نخواهد بود و دیر یا زود آدمو از کت و کول میندازه و هیچوقتم به رضایت نمی رسه متاسفانه! اون مبحثی که مدنظر شماست رقابت هستش در مبارزه بزرگی به نام زندگی! نه غبطه و نه حسرت و نه حسادت که همه حقارت روحن! ما به دنیا نیومدیم که برای نداشته هامون غبطه و حسرت بخوریم یا حسادت کنیم! اومدیم که خودمون باشیم. همین! هردوی اون مفاهیم از ترس ها و کمبودهای عمیق روحه که سرچشمه میگیره و مخربه نهایتا! اون چیزی که ما رو به رشد واقعی می رسونه و سرجای درست قرارمون میده، خودشناسی و عشق به خود و دیگران و رفع نواقصمونه نه غبطه و حسرت و حسادت! که اصولا هرچیزی که به ترس منتهی بشه، از اساس پوسیده س!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٦
١
٢
:-))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
اااا من نمیدونم چرا این کامنتم اومده اینجا!! در جواب اون بالاتره نوشته بودمش! به بزرگی خودتون ببخشید دیگه. خخخ
فو فا نو
فو فا نو
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
من قبول دارم حرفتو هدی جان ولی به نظرت این خود شناسی رو چجوری باید انجام داد؟اینه که مهمه..بدون پیش زمینه که نمیشه..میشه؟چون ما به دنیا که میایم خود محوریم و فقط خودمون رو قبول داریم..بالاخره باید یه عاملی باشه که این رو یادمون بده که..مثل مدرسه مثلا ..نباید؟ :-/
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٦
٢
٠
راههای رسیدن به خودت بسیار زیاد و متفاوتن فوفانوجان. مدرسه و دانشگاه و کلاس اونقدر موثر نیس که "خواست خود شخص"! همین که احساس کردی میخوای تغییرکنی اولین قدم رو به سوی روشنایی و شناخت خودته. مثلا با خوندن کتابهای مختلف روانشناسی یا فکر کردن و شناخت نواقصی که ناراحتت می کنن و ازشون خسته شدی، یا نیازهایی که تو رو اذیت می کنن (مثل نیاز به تایید دیگران یا نیاز به حمایت شدن یا نیاز به همین حسادت که گفته شد یا خیلی مسایل و حفره های دیگه) و بعدشم تلاش برای بهبود خودت جوری که زندگی آرومتر و سرشارتری رو دنبال کنی ... بعدش به مراحلی میرسی که حتی دیدن یه شاخه گل هم میتونه منجر به شناخت بیشترت از خودت بشه و این سیر تکاملی بی پایان و بیکرانه س چون در طی زمان، عوامل و شرایط مختلفی پیش میان که میتونن تو رو از این مسیر منحرف کنن و باز باید تلاش کنی تا برگردی به مسیر اصلی ت. :) و اتفاقا بچه ها بیشترین شناخت رو از خودشون و نیازهاشون دارن چون هنوز درگیر دغدغه های دیگه نشدن. :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
ممنونم هدی جان :)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٦
١
٠
خواهش می کنم عزیزم :) امیدوارم تعاریف و توضیحاتم در مورد غبطه، حسادت، رقابت، خودشناسی و در نهایت رشد، تا اندازه ای کافی بوده باشن برات. هرچند تو خودت اونقدر باهوش هستی که راهت رو درست تشخیص بدی و مهمتر از همه اونکه شهامت سوال پرسیدن و پیجویی و ساده قانع نشدن رو هم داری :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
من نمیدونم..الان دارین شوخی میکنین؟یا چی ؟ من گیج شدم..-___- .. به هرحال من فکر نمیکنم نه مرد نه زن هیچکدوم از همدیگه برتر باشن..هر کدوم چیزهایی دارن که در نوع خودش قشنگه..برای همین هم هس که از کل کل بین زن ها و مردا برای برتری خودشون حتی اگه به شوخی هم باشه خوشم نمیاد -___- ..اصلا از دعوا هم خوشم نمیاد..با این هیکلم اوندفعه که مامان بابام سر یه چی بحثشون شد گریه ام گرفت و فکر کردم الان همه چی تمومه و طلاق میگیرن..برای همین هم هست که از بحث های اینجوری خوشم نمیاد حتی اگه شوخی باشه :(
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٦
٢
٠
بحثی نبوده و نیست خانوم فوفانو. اصطلاحِ "حسادت زنانه"، موضوع اصلی این انجمن هستش که هر کدوم از دوستان نظرشون رو میفرمایند. همه با هم دوست هستیم و دوشواری نداریم اصلا :-))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٦
٣
١
بحث، برتری نیست! البته نوع مطرح شدنش طوری بود که شما رو دچار سردرگمی کرد یه مقدار و حقم داری فوفانوجان (آقی شمشیری! ببینین با این طرح سوالتون چطور اعصاب بچه رو بهم ریختین! :دی مسوولین پاسخگو باشن لطفا!) خخخ . بحث بر سر اینه که یه صفت، تا چه حد میتونه خوب یا بد باشه؟ :) شمام زیاد سخت نگیر عزیزم :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
طرح سوال که مشکلی نداشت..من از اینکه میبینم بقیه یه جوری میگن که انگار فقط خودشون یا همجنس های خودشون حق دارن سردرگم شدم..که الان اینا شوخیه یا جدی! میبخشین که یه مقدار زیادی بچم -___-
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
ببخشید تصحیح میکنم * آقای شمشیری!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
:-))
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
حسادت یک رذیلت اخلاقیه. در هر دو جنس هم هست. اما این حس که حرفش توی انجمنه، حساسیته که خب در خانم ها زیاد تره. در بعضی جاها دلیلشون موجهه و در بعضی جاها نه! : )
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
ها ماشالله! دِ منظورم همینه دیگه! لطفا به همین بانوان محترم همینو با آرامش بگید! من که نتونستم بگم! مرسی خیلی مرسی! :-))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٧
١
٠
حسادت از رذایل اخلاقی هس ...شکی هم درش نیست...از قدیمم گفتن حسود،هرگز نیاسود .....آدم حسود با حسادتش ذره ذره خودشو از بین میبره ...جدای از اون چه معنی میده شما این خصیصه رو به خانوما تعمیم بدین...مورد داشتیم آقا حسودی خانومشو میکرده...یعنی میدیده خانومشو بیشتر از خودش دوس دارن، حسودی میکرده...تا حدی که از خانوم خودش بدگویی میکرده...فک کنین (-_-)
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
بله دقیقا. منم در مورد حسادت یه کامنت نیمه مفصل همینجا گذاشتم و صدالبته اصلا و ابدا منظورم به "قربانی بودن آقایون" نبود چون اونا قربانی نیستن. منظور من هم به همین آسیبی بود که به روح و روان "خود شخص" وارد میشه ولاغیر! البته اینکه در این انجمن تفکیک جنسیتی به لحاظ پرشورتر شدن انجمن لحاظ شد، صرفا یه حاشیه س به نظرم چون واقعیت اینه که حسادت در مرد و زن وجود داره حتی اگه انکارش کنن و بقول جناب بیضایی فقط در جامعه مردسالارانه ما تعاریف مجددا "قلب" شدن تا بیش از این که هست به جامعه زنانه ظلم روانی وارد بشه و انگشت اتهام به سمت اونا باشه همیشه ... درحالی که حسادت در همه هست و بسیار هم وسیع هستش و پیچیده! و همین بدگویی از کسی که دوستش داری خودش یه ضعف بزرگه چون میخوای محق جلوه کنی و این بهت احساس آرامش میده که کسانی باشن که تو رو حمایت کنن وقتی حس می کنی از کسی که بهش اعتماد کرده بودی، ضربه خوردی و با غیبت میخوای رفع و رجوعش کنی درحالی که فقط باعث انتقال اون حس بد به دیگران شدی و مشکل همچنان پابرجاست!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
موافقم... دقیقا از رذایل اخلاقی هستش.. من هم اتفاقا مصداقی دارم که از خانمش بد میگه که زیاد محبوبِ فامیل نشه یه وقت! کاملا موافقم و می فهمم :-))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
هیـــــــــــــــع رزوگار :/
Narjes_sf
Narjes_sf
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
خودتون میگید مخربه،اگه روی خودمون شناخت نداشته باشیم.میفرمایید خودمون!!ببینید بازهم عیب از خود ماس!امام صادق (ع) هم گفتن باعث وصال بشه نه زوال!یعنی هم میتونه مخرب باشه هم سازنده.پس میتونه خوب باشه،اگه خودمون بخوایم.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
اگه خودمون بخوایم البته... وگرنه با فرافکنی چیزی درست نمیشه. و اینکه فکر کنیم همیشه حق با ماست و از همه بیشتر کتاب خوندیم و اطلاعات داریم... اینها (یعنی "خود دانا پنداری") آفتِ بدی هستند. ممنون از حضورتون خانم نرجس :-))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٨
٣
٠
یک توضیح کوچولو باید میدادم که فراموشم شد: منظورم اصلا و ابدا کامنتها و توضیحاتِ خانم قاسمی به دوستان نبودش. ایشون در راستای انجمن کمکِ من کردند و حتی اگر در معنای غبطه با همدیگه "همسویی دیدگاه" نداشته باشیم، از کمک و کامنت های توضیحی ایشون کماکان سپاسگزارم./ احساس کردم شاید اگر این توضیح رو نمی نوشتم خدای ناکرده سوبرداشت میشد. مرسی :-))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
دهان مردان اسفالت میشود خخخخ حوصله بحث با خانوما رو ندارم وگرنه ..........خخخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
آسفالت؟ کلا نابود شدم من! کامنت ها رو مرور بفرمایید! :-))
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
اگه حوصله داشتی مرحوم میشدی:)میدونیم:)خدا رو شکر حوصله نداری
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
سلام .... "قربانی های حسادت های زنانه است" همين برايم بس بود مرسييييييييييييييييييييييييييييييييييييي
فو فا نو
فو فا نو
٩٣/١٢/٢٩
٠
٠
اقا الان من داشتم سوره نسا رو می خوندم..( تا حالا نخونده بودم :دی ) جز موارد بالا که برای چهار زنه بودن گفتم اصلا به این نتیجه رسیدم که اون ایه برای اون زمان یا کشورهایی مثل افغانستان و پاکستان هست مثلا..که هنوز هم قربانی سنت هاشونن..مایی که الان خیلی ادعای فرهنگ و دانشمون میشه و کارشناس همه چی هستیم چرا پس؟که تا یه چیزی میشه اون ایه رو علم میکنیم؟البته اون مواردی که گفتم هنوزم برای کسانی که مشکل دارن و میتونن عدالت برقرار کنن ( که تو این زمونه فکر نکنم کسی که مشکل دار باشه فهمه عدالت یعنی چی ) جایز هستش ولی در صورت کلی نه..تفسیر قران هم که میگن همینه..که بشینی با توجه به شرایط زمونه ات اون رو لحاظ کنی..نه این که همینجور ظاهر یه چیزی رو ببینی و بگی حالا که قران گفته انجامش باید داد..همین کارهارو کردن خیلیا که الان کلی جوون از دین زده شده داریم دیگه :( ..مثل جریان استفاده از حیوانات و طبیعت که حالا فکر کردن چون قران گفته اینا رو جوری افریدیم که بتونید ازشون کمک بگیرید یعنی این که اربابشونیدو هر بلایی خواستید میتونید سرشون بیارید -___- البته علی خان منظورم شما نبودیدا..کلی گفتم..اخه دلم از این اشتباه نشون دادن قران و اسلام که باعث گمراهی بچه هامون میشه خونه -___-
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/٠١/٠١
٠
٠
ایووووول