خانه انجمن یک صبح دیگه، امید یا اعتماد؟
٥٧١
٢٢
r_roshnavand

یک صبح دیگه، امید یا اعتماد؟

یک صبح دیگه، امید یا اعتماد؟

وقتی شب میخوابیم اطمینانی ندارین که خورشید که طلوع نماید ما هم بیدار می شویم . با این حال هرشب ساعت را کوک می کنیم این رفتار ما یعنی امید.

به نظر شما این امید است یا اعتماد؟

٩٣/١٢/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١٢/١٢
٠
٠
هم امیده هم اعتماد...ولی بیشتر امیده:)))امید داریم که خدا برنامه های ذهنمونو نمیذاره واسه اون دنیا:)))امید داریم به اینکه اگه امروزو نتونستم خووب بسازم و ازش لذت ببرم، خدا بهم حداقل یه روز دیگه فرصت میده:))) امید داریم به اینکه اگه نتونستیم اون روزو به خانوادمونو اطرافیانمون محبت کنیم یه روز دیگه واسه این درکنارِ هم بودنه فرصت بهمون داده میشه...امید داریم به مهربونی خدا:))) اعتمادو نمیدونم چیجوری توضیح بدم ولی با اینکه اطمینان نداریم به دیدن فردا بازم اعتماد داریم به خدای آفریننده فردا وایمان داریم که بهترینها رو واسمون میخواد...چه امیدمونو ناامید کنه واسه بیدارشدنِ دوباره،چه نکنه:)))) تشکر از انجمنتون:)))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/١٢
٠
٠
توی دل من و فعلا، اعتماد. البته که صحیحش باید "امید" باشه.
امیر بهزادپور
امیر بهزادپور
٩٣/١٢/١٢
٠
٠
به نظرم: هر دوتاش....امیدمون به خدا(زندگی) یعنی اعتماد به خدا(زندگی)...و...اعتمادمون به خدا(زندگی) یعنی امید به خدا(زندگی)......ممنونم
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٢/١٢
٠
٠
امید
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/١٢
٠
٠
امید
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١٢/١٢
٠
٠
نه امید نه اعتماد ما فقط طبق عادت صبح از خواب بیدار میشویم.چون تا لحظه ای که زنده ایم باید تلاش کنیم به این بیدار شدنها عادت کرده ایم .یک پیرمرد بازنشته که صبح لازم نیست بره سر کار وساعت وکوک نمی کنه ولی بازم صبح زود بیدار می شه چون عادت کرده.
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٣/١٢/١٢
٠
٠
شاید امید،شاید اعتماد،شایدم عادت!:)
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١٢/١٢
٠
٠
بهش میگن ایمان به خدا.راستی بابت نرم افزار دیوار ممنون
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٢
٠
٠
روز مرگی و بی تفاوتی است
Cold
Cold
٩٣/١٢/١٢
٠
٠
بنظر من که چاره ای جز این نیست...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١٢/١٢
٠
٠
فقط میتونه امید باشه به نظرم....
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٢
٠
٠
تا حالا شب ها به این فکر نکردم که ممکنه صبح بیدار نشوم... ولی شاید امید باشه
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/١٢
٠
٠
نمیدونم
s_mohsen
s_mohsen
٩٣/١٢/١٢
٠
٠
بهش میگن زندگی...
aban_y
aban_y
٩٣/١٢/١٢
٠
٠
انسان با امید زنده هست، اگر بخواهیم به این فکر کنیم که شاید فردا نباشیم میتونیم این معنا رو به یک دقیقه بعد مون هم تعمیم بدیم و این طوری زندگی برامون خیلی سخت میشه، حضرت علی(ع) میگن همیشه طوری زندگی کنید که انگار صد سال زنده این ولی در عین حال یاد بگیرین که همیشه آماده رفتن به مسافرت باشید، بدونین که مسافرین ، رسیدن به این نگرش سخت هست ، اما میشه ، شبیه این حس رو با تمرین کردن در خودمون بوجود بیاریمف تا نه زندگی برامون تلخ باشه و رفتن به اون دنیا ترسناک،این طوری نه فراموش میکنیم، نه فکری می شیم :)
Delaram
Delaram
٩٣/١٢/١٢
٠
٠
با اطمینان میگم امید!
saleh
saleh
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
سلام.تست کردن ساعت