خانه انجمن بفرمائید اسکار جیم 93 !
١٧٩٢
٢١٣
imanhkt

بفرمائید اسکار جیم 93 !

بفرمائید اسکار جیم 93 !

... با نزدیک شدن به عید نوروز و پایان سال 93 سعی بر این یافتیم تا مراسم اسکار جیمی را برگزار کنیم پس 

یک : برترین مطلب جیمی در سال 93

دو : برترین عکس جیمی در سال 93

سه : برترین فیلم و صدای جیمی در سال 93 

و در نهایت : برترین کاربر جیمی در سال 93 

را انتخاب کنید 

پی نوشت : برترین مهندس هم که : اِهِم اِهِم 

٩٣/١٢/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/٢١
١٦
٢٩
93 مطالب خیلی خوبی داشتیم که یادم نمیاد! عکس های خوبی هم داشتیم که یکیش یه فیل بود که داشت به زور خودشو می چپوند تو یه ماشین! خیلی دوسش داشتم! فیلم و صدا رو همون اوایل دانلود میکردم اما از وقتی حجم نامحدودمون رو بستن سمتش نرفتم! برترین کاربر آقای شمشیری. امیدوارم همیشه سایشون بر سر سایت مستدام باشه!
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/٢١
٦
١٧
آمین :D
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢١
٥
٢٣
بزرگوارید :-))
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/٢١
٥
١١
اااا چی همه منفی :)) من از بچگی دوست داشتم ببینم طعم منفی چه جوریه:دی
بهزادفر:)
بهزادفر:)
٩٣/١٢/٢٢
١
٣
مزه مولتی ویتامین بچه ها رو میده:/
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢١
٦
١
به نظر من کمترین بهترین مطلب: http://www.jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=10&id=18489 بهترین عکس: http://www.jeem.ir/picture.php?id=9389 بهترین فیلم و صدا: http://www.jeem.ir/film.php?id=3782 برترین کاربر: خیلی زیادند، ولی اگه بخوام پاسختون رو بدم: خانم دنیادیده و برترین مهندس هم که مشخصه!
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٢
٠
٠
از شما ممنونم. نظر لطف شماست.
میرزا
میرزا
٩٣/١٢/٢٢
٠
٠
خواهش می کنم.
Ali_sh
Ali_sh
٩٣/١٢/٢١
٤
١٠
برترین مهندس که منم دیگه خودتو خنوک نکن :دیییی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢١
٣
١
بهترین پسر متحول شده سایت هم شما هستی علی جان. ایشالا زیر سایه مادر بزرگوار صد و بیست ساله بشی مرد :-)
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/٢١
٣
٠
ایشون اقای شمشیری؟؟؟مطمئنید؟؟هه جالبه!!!
saiideh70
saiideh70
٩٣/١٢/٢٢
٠
٠
اقا دیگه منم مهندسم :(((((
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/٢١
٨
٢٥
انتظار دارین الان بریم تو مطالب و عکسا و فیلمارو بگردیم که جواب انجمن و بدیم :| فقط میدونم که برترین کاربر دکتر منتی تا حالا ندیدم تو سایت با کسی درگیر بشن همیشه با احترام با همه برخورد کردن خیلی هم مشکلات بچه هارو برطرف میکنن ، برترین مهندس سایتم که مهندس تیم ما هستن نه شما :) علی آقا استیو ، بهترین مطلب رویا که یک نامه بود واسه معشوق (اسم مطلب یادم نیست الان) ، بهترین عکس عکس یه بستنی بزرک بود فیلم و اینام که دانلود نمیکنم ... همه اینا به کنار بچه های حقوق به کنار خخخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/٢١
٥
٢٤
ها راستی بهترین دوست اف بابایی که امسال تو جیم باهاش آشنا شدم و بسیار خرسندم :)) هاچ و نیوش و پریا و فاطمه خانووومم هستن (اسم اقایونم بگیم ایراد داره ؟؟؟) علی آقا و آقا صالحم که تقریبا تو همه انجمنا بودیم :)) کلا آشنایی با جیم خیلی واسه من خوب بود از تنهایی در اومدم آی لاوی یو جیم :) با تشکر از خودم که کاربر جیم هستم خخ
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/٢١
١٨
٨
نه انتظار ندارم برین بگردین :D فقط کافیه یکم به حافظتون فشار بیارید
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/٢١
٤
٢٧
وااااااااااای الان دیدم خخ کامنت اولم 12:12 بوده یکی داشته به من فکر میکرده :))))))))))) میدونم کی بوده آخی نازی دلش تنگ شده :))))
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/٢١
٤
٢٦
لطف شما شامل حال ما میشه همیشه! :)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/٢١
٧
٢٢
:))))) من یک سر میرم تا ابرها با برف سال دیگه بر میگردم :))) .اصن برم نمیگردم =) بنظرم بجای ابرا آب شم برم تو زمین :))) اصن نمیدونم تا کجا برم )) مشقامه خوب نوشتم بابام بهم عیدی داد ... خخخخخخخخخخ ---- مرسی :دی شرمنده لطف شمام :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢١
٤
٢٤
دکتر منتی واقعا عالی هستند. همیشه بی حاشیه و همیشه هم خودشون بودند... :-))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/٢١
٣
٢٤
ممنون آقای شمشیری لطفتون شامل حال هست همیشه )) مرسی برای نظری که دارید :))) ممنونم یک دنیا @};-
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١٢/٢١
٣
٢٣
خخخخ منم همینایی که سمیرا گفت
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢١
٣
٢٦
:)
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/٢١
٣
٢٧
اوه اوه چه منفی خورده این پستا خخخ خیلی کارتون زشته ادب داشته باشین :))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢١
٣
١١
منفیا قابل تحسینه^__^
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/٢٢
٣
٦
آقای صالح به خاطر یک لبخند، 18 تا منفی گرفتن!!!! :))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٢
١
٦
هاچ جان 18 تا کجا بود...19 تا:دیییی.. منفی بدین..خوش میگذره..دور هم میخندیم ب بچه بازیتون:دی
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/٢٢
٠
٢
در جواب هاچ :هرچی فکر میکنم به این نتیجه رسیدم که احتمالا همه موافق :) هستند اِلا 19 (یا21نفر یا...!)!!!
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/٢٢
١
١
اسممو اول ګفتی من الان خوشحالم خخخ :)) من از تو خرسندترم از این موضوع:)
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/٢٣
١
٢
سميرا :* :* اي لاويو :* :دي
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٣
١
٠
یا لبخند قشنگی ندارم، یا نکته ایی که مهرناز خانوم گفتن درسته... ولی قبول نیست که من الان 23تا منفی دارم اونوقت کامنتای سمیرا خانوم 26تا ! لطف کنید 3.4تا دیگه منفی بدین ما بریم صدر جدول ! :))) (یه لبخند ژکوند دیگه هم در انتها زدم که واسه منفی انگیزه ایجاد کنم)
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٣
٠
٠
یا لبخند قشنگی ندارم، یا نکته ایی که مهرناز خانوم گفتن درسته... ولی قبول نیست که من الان 23تا منفی دارم اونوقت کامنتای سمیرا خانوم 26تا ! لطف کنید 3.4تا دیگه منفی بدین ما بریم صدر جدول ! :))) (یه لبخند ژکوند دیگه هم در انتها زدم که واسه منفی انگیزه ایجاد کنم)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
اقاصالح..خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٢/٢٦
٠
٠
میخاستم تو مسافرت جیم نیام نشد :-D. دیدم اسمم اینجاست ذوق مرگ شدم
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢١
٢
٠
:|||||||||||||||||||||||||||||||||||||برترین کاربز خیلی داشتیم....مطلبم..عکسم..فیلمم:دییییی
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢١
٣
٠
ممنون از اين نگاه كارشناسانه . :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢١
٢
٠
خواهش میکنم:)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢١
٣
١
برتزین مهندسم زیاد داشتیم:دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢١
٤
١
میگم کاش میشد بلندترین "جیغِ" کاربرها رو هم انتخاب میکردیم! هر کی بلندتر جیغ کشید اوله! :دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢١
٤
١
باور کنین من اونقدرام جیغ ویغو نیستم..ی کوچولو جیغ میزنم:دی
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢١
٣
٦
شوخی میکنم، همین جوری یهو دلم خواست یه کامنتی به شما بدم از بس که مظلومید همیشه! خدا حفظتون کنه :دی ‍
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخ...اقای شمشیری شما چرا دارین همینطوری الکی منفی میگیرین؟:///خخخخخخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٢
٠
٠
اونقده کیف میده منفی! خبر ندارین که! بقول خودتون معنیش میشه اینکه فقط مثلا 19 نفر مخالفن و بقیه موافق! فک کنید چه همه موافق؟!! خخخ! 19 مخالف و هفت میلیارد و خرده ای بقیه جمعیت جهان موافقم هستند!!!! :-))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٢
٠
٠
اینو من نگفتما..فک کنم محدثه عارفی گف^__^ولی حقیقته:)خخخخخخ
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١٢/٢١
٣
٠
اممم راستش عکس و فیلم و زیاد یادم نیست ولی خوب بهترینای سایت زیاد داشتیم راستش هر کسی از یک نظر از یک سری خصوصیات خوبه منحصر به فرده برای همین بهترین و نمیشه انتخاب کرد به نظرم جیم یک جمعه دوستانه اس که اگه هر کدوم از عضواش کم بشن انگار ناقص شده اعم از وکیلا، مهندسا، نویسنده ها حتی مثه ما کنکوریا امیدوارم همیشخ این جمع دوستانه همینجور سالم و شاد باقی بمونه ;-)
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/٢١
٢
٠
آمین :D
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/٢١
٣
٢
خخخ اون سلفی آقای قلی رو من بهش رای میدم :))
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/٢١
٢
٤
آفرین بهزادفر که اول وکیلارو گفتی خخخ ایشاالله که کنکور قبول شی ننه :))
Cold
Cold
٩٣/١٢/٢١
٣
٠
ایمان بگو که بهترین کاربر سایت منم....حرفتو دلت نگه ندار...بگوو =))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/٢١
٢
٠
آقا اسم یکی رو جا انداختی =)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/٢١
١
٠
آقای منتی درست میگویند، نام یک مهندس خوب (می)جا افتاده ((=
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/٢١
١
١
آواتار نو مبارک باشه :)) می مخفف منتی هست یحتمل
Cold
Cold
٩٣/١٢/٢١
٢
٠
پیام من بعد خودم تورو انتخاب میکنم...با عشقم انتخاب میکنم =))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/٢١
١
٠
یعنی :||| یعنی واقعا :|||||||||||||||
Cold
Cold
٩٣/١٢/٢١
٣
٢٣
از نظر مطالب که مطالب خانوم قاسمی حرف نداشتن...بهترین کابرم که خب آقای شمشیری چیزی کم نذاشتن واسه سایت....عکسا و اینارم نگاه نمیکنم زیاد :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢١
٢
٢٣
Cold
Cold
٩٣/١٢/٢١
٤
١٢
منفی بدین...منفی بدین...قراره به یه جایی برسین =))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢١
٣
٨
این منفی ها رو همون "دوست خوبتون" معروف دارن میدن ها! دختر خوبی ان اما خب گاهی اوقات شلوغ میکنن!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢١
٢
١٢
خخخ! کلمه "بزرگوارید" من، 4 تا منفی خورده!!! فکر کنید!!! من دیگه حرفی ندارم! آقای برنامه نویس کجایین؟!! :(
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٢
٠
٠
اقای شمشیری کلمه ی بزرگوارید شما 11 تا منفی خورده..:دی
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٢
٠
١
مرسی آقای کلد. نظر لطف شماست. :)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/٢١
١
٠
چه سوال سختی!!!مطالب که یکی از یکی برترند.فیلم وصدا قبلا نگاه میکردم ولی الان نگاه نمیکنم. عکس هارو نگاه میکنم ولی یادم نمیاد... برترین مهندس که...همیشه در خدمتتون هستم:دی.......اگه بخوام بگم برترین آواتار، آواتار های دکتر منتی چون غیر قابل پیش بینی هستش عالیه، برترین کاربر هم که نمیگم، چون انتخابش سخته! هر کاربری که خوب باشه! البته این رو میدونم که کاربر خوبیم...اعتماد به سقف هم نیستم!سقف سایت هم هنوز نیفتاده !:دی
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/٢١
١
٠
اصلن سقف جیم اگه محکم نبود که الان همه ی کاربرا زیر اوار مونده بودن. خخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/٢١
٢
٠
:))) آدامس خرسی شما محفوظ _ من تو کامنت قبل تبرک برای آواتار گفتم ، پسر کوچولوی خوشگلی هست معرفی کنید خخ . راستی فامیلی تون هم که خیلی روان و حتی امروزی و به تعبیری باکلاس :)) هست دیروز جوری توصیف کردید،ذهن همه رفت سمت چه اسامی عجیبی :))
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/٢١
١
٠
ممنون، پسرداییم هستند،2سالشه،اسمش یاسین.خخخ وای خدا تا کی داشتم میخندیدم از اون فامیلی که گفتین. البته این نصف فامیلم هستش!هنگی شدم؟
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/٢١
٥
١١
خب به نظر من برترین مطلب سایت مطلب "غذای هیئت برای من و تو نیست" هاچ بود. یکی هم "به همان ریمل المانی" اقای شمشیری. :) برترین کاربر به نظر من اقای شمشیری هستن و دکتر منتی هم مدتی کمرنگ شدن که من به عنوان یه عضو کوچیک جیم این دوریشون رو خیلی احساس کردم. ایشون هم. :) عکس هم یک عکسی بود که یک دختری به نرده تکیه داده بود. :) فیلم ها رو هم ندیدم. :) راستی بهترین مهندس جیم :))) انجمنتون خیلی خوبه.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢١
٥
٧
خودِ شما هم بهترین خالق فضاهای انتزاعی هستید خانوم عارفی... تک تک پست های وبلاگتون رو دوست دارم... :-))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/٢١
٥
٤
مدیون بزرگواری شما و دوستای جیمی هستم، کاش لایقش میبودم .. من بخوام برترین وبلاگ رو بگم نظر شخصی و بدون غٌلٌو، وبلاگ شما عالی بوده ،مطالب همیشه خوندنی ای داشته و وبلاگ خانوم پاییز. بین وبلاگ هایی که در زمان حاضر وجود خارجی دارن خ. پیوسته فعالیت میکنید شما و همین هم بنظرم شرط اولش باشه، :)
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/٢١
٤
٧
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/٢٢
٢
٨
مرسی مرسی بابت منفی ها =))) کی میخوایم یاد بگیریم به سلایق هم احترام بذاریم؟! هان؟! :| :///
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢١
٢
١٠
همش خودم :) یه کاربر بدون حاشیه...خوش آتیه...کاردرست....خیلی زیاد مهربون...مهندسه مهندسا ('^_^)
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/٢١
٠
١
ریا نشه یه وقت ؟! خخخ
فائزه
فائزه
٩٣/١٢/٢١
٠
٠
مواظب سقف باش:) تلفات ندیم^_^
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢١
٠
٥
نه حواسم هس ;)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/٢١
٤
٦
هنر مند ترین :))) از هر انگشت یک چیز بریز ترین :))
محمد عبداللهی
محمد عبداللهی
٩٣/١٢/٢٢
٧
٦
سرکار خانم دنیا دیده بنده هم شما رو به عنوان بهترین کاربر انتخاب می کنم . میرزا رو هم خیلی دوست دارم. زنده باشید.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢١
٣
٠
امسال بدون شک سایت ورودی های منحصر به فردی داشت.... من قصد ندارم در هیچ حوزه ای ترینش رو انتخاب کنم....ولی اگر قرار باشه از این 28 بیستو نه ماهی که جیم رفت وآمد اوقاتی که برام شیرین تر بوده رو انتخاب کنم 6 ماه اخیر وانتخاب میکنم.... چون هم خودم فعال تر بودم هم سایت از هر جهت تو اوجش بود (^_^)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢١
١
٠
می فهمم می فهمم! خدا خیرشون بده اونایی رو که توی این شش ماه اومدن جیم! خخخ! (با اعتماد بنفس ترین کاربر جیم هم خودم رو انتخاب میکنم :دی)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/٢١
١
٠
البته دلم برا بچه های قدیمی سایت هم خیلـــــــــــــــــــــــــــــــــــی زیاد تنــــــــــــــــــــگ شده :(
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/٢٣
٠
٠
یادشون بخیر
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢١
١٤
١٧
{با احترام به همه، این فقط یک نظر شخصی هستش} توی بهترین مطلب، دو سه تا از مطلبهای خانم قاسمی با فاصله خیلی زیاد بهترین بودند/بهترین عکس مجموعه عکسهای آقای کورش از کورش کبیر و کلا توجه شون به تمدن ایران بزرگ// بهترین فیلم، مجموعه فیلمها و کلیپ های خانم دنیادیده که واقعا متفاوت بودند// برترین کاربر هم با احترام به همه؛ من خانم دنیادیده رو انتخاب میکنم به چند دلیل: 1.هیچوقت ناشناس و کاربر ناشناس و "دوست خوبتون" و حسن و حسین و تقی و نقی و .. نبودند. همیشه با نام کاربری اومدند وسط 2. هیچوقت هیچ تنشی با هیچکس نداشتند و همیشه با لبخند و شعر و حوصله بودند کنارمون 3. واسه اینکه یک دنیا دیده واقعی هستند فراتر از دنیای مجازی ما. :-)) // بهترین مهندسین سایت هم: آقای مهندس ایمان، سلطان کامنت های انفجاری و آقای مهندس مهزیار سلطان رک گویی و صداقت.(اینم انتخاب مهندس واسه گل روی گذارنده انجمن!) /// همه تون رو دوست دارم و ایشالا سال 94 خوشحال تر و عاشق تر باشید... :-))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٢/٢١
٢
٧
سلام ... لايك برادر
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢١
١
١٠
مخلصم حاج رضا... آخرش هم سال به انتها رسید و منِ گردن شکسته نیومدم پیش شما... بخدا شرمنده ام... بزودی میام.. قول مردونه...
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/٢١
١
١٠
من کوچیک همه هستم ... بلی خانوم دنیا دیده هنرمند قابلی هستن ... موافقم
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٢
٠
٠
مرسی آقای شمشیری. نظر لطف شماست :)
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/٢١
٤
١٥
:) مرسی آقای شمشیری شرمنده میکنید .
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢١
٣
٧
بی اغراق گفتم. من و شما "اشتراکات فکری بیشماری" داریم... اما خب من کمی دست و بالم بسته است رفیق...! :-))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢١
٥
٠
اقای شمشیری شمام تتلو گوش میدین؟:دی...ولی خودتونو لو دادین:دی:))))))))))))))))))
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/٢١
٢
٣
خخخ عاطفه گفتن (اشتراکات فکری بیشمار) هر چند گوش دادن آهنگ رو هم ممکن شامل بشه خخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢١
٢
٠
سمیرا شامل میشه دیگه..من میدونم منظورشون چیه دیه اونقدرام خنگ نیسم..یکم خنگم...دست و بالشون بستس:دی
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/٢١
١
٠
:////////
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢١
١
٣
تتلو که حرفشو نزنید! ولی خب توی حوزه های عمیق تر (همونطور که سمیرا خانوم بدرستی گفتن) احساس میکنم اشتراک داریم.. و میدونم که همه هم میدونن ها!!! خخخ! مرسی خانوم عاطفه ، مرسی خانوم سمیرا خانوووم. :-))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢١
١
٣
شاعر من یغما گلروییه و خواننده ام هم همونی که از یغما معمولا میخونه! هیس! اسمشو نبرید!
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/٢٢
٠
٤
اقا اون پابند رو بیارید ، خواننده سیاسی ها؟؟؟؟؟ برادران اون دار رو هم اماده کنید که ایشون بهمراه خواننده مورد علاقه شون رو با هم بکشیم بالا!!!!!!!!!!!!!!!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٢
٠
٢
به جون خودم فقط میشینه روی یک صندلی و میخونه! هیچکی هم دور و برش نیست! الکی هم میخواد ادای محسن چاوشی خودمونو در بیاره!! بلد نیس اصلا! :-))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٢
١
٢
خخخخخخخخخخخخخ....جناب مهزیار..من خودم در زمان خپل بودنم تتلو گوش میدادم:دیییی....اقای شمشیری..نچ نچ نچ:دیییییییییییییییییییییی
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/٢٢
١
٤
ش ن مرتد هم بعضی اهنگاش از یغماست ، دیگه تابلومعلوم بود منظورتون کیه . از روش ماستمالیزیسیون استفاده نکنید لطفا!!!!!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٢/٢١
١
٠
سلام ... آفرين عاليست
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢١
٢
٠
چی عالیست؟ واریز امروز یارانه ها عایا؟ :-)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٢/٢٣
٠
٠
سلام ... اينكه ميخواهند همچين كاري بكنند اسكار بدهند
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/١٢/٢١
٦
٠
اینا رو بیخیال...سیاسی ترین فرد جیم کی بوده...؟؟؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢١
٦
٠
شما امسال کم پپیدا بودین..وگرنه اقای مهزیار سیاسی ترین فرد بودن ک منم با همه ی حرفای سیاسیشون موافق بودم:دی
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢١
٣
٧
ايده ي خيلي خوبيه. اما كاش 1.2 ماه پيش مطرح ميشد تا همه نظر بدن و واسه الان واسه هر بخش چندتا نامزد داشتيم. اينطوري نتيجه عالي ميشد. ايشالا سال بعد.
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢١
٢
٥
الان شما چرا منفی گرفتین؟:/
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٣
١
١
همیشه آدمای موفق دشمن زیاد دارن! خخخخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
بلی بلی....:دی
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/٢١
١
٠
نظری ندارم.....
حسنک کجایی؟
حسنک کجایی؟
٩٣/١٢/٢١
٢
٠
من ی کاربر تازه وارد .... و اشنایی با همه ی شما دوستان عزیز هم برام ی افتخار بزرگه ....مطلب زیاده بوده که دوس داشتم .... هنوز زیاد با بچه ها اشنا نشدم ... ولی به نظر من همه بچه ها ...مطالبا ... عکسا ... فیلما عالین .... البته من زیاد سراغ عکسا و فیلما نمیرم .....
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١٢/٢١
٨
٠
همه کاربرای جیم عالیند اگه نبودند هیچوقت به جیم نمی امدند .تمام عکسها وفیلمها و مطالب جیم هم منحصر به فرد هستند.
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/١٢/٢١
١٣
١
من همتون رو دوستارم ، به آقای وکیلی هم گفتم ، علاقه خاصی به اسم جیم دارم که این باعث میشه همه کار بکنم ! ;) مستدام باشید همه وقت ;)
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/٢١
٣
١٢
من که زیاد مطالب و عکس هارو نمیدیدم، فقط بهترین کاربر رو میتونم انتخاب کنم که آقای شمشیری :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢١
٣
٩
فقط میتونم بگم مرسی، خیلی مرسی. بزرگوارید :-))
یه آدم
یه آدم
٩٣/١٢/٢١
٤
٠
بهترین مطلب من و یاد تو که ماله آقای کلده:)فیلم هم اون نی نی خوشگله که میگه ماست:)))عکسم نمیدونم:)کاربرم اووووووووم آقای صفدری ووووو پاییز و خیلیایه دیگه:)بهترین مهندسم که قطعا شما نیستین:)
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/٢٢
٤
٤
ممنـــــونم اقای شمشیری :) مرسی که می خونیدش :) دکتر منتی :)))) شما کلا از وقتی بحث کمک واسه قالب شد غیب شدین.خخخ مرسی. لطف دارید. :)
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/٢٢
٠
٥
این جواب واسه چی این جا اومده ؟!0_¤ من اون بالا فرستاده بودمش :))
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٢
٧
٩
برترین مطلب: با احترام به تمامی نویسنده های خوب سایت. به خاطر صراحت لهجه. شجاعت بیان واقعیت و سبک خاص نوشتن به تمامی مطالب آقای اشکمهر آتشروان رای میدم. امیدوارم تو سال جدید تمام مشکلاتش برطرف بشه و انشاءلله یه مطلب تو سال جدید بنویسه با این عنوان که (من چقدر خوشبختم) :) ... برترین کاربر: با احترام به سمیرا بانو، هاچ خانوم، دکتر منتی و استاد سلیمان حسنی مهربان به سرکار خانوم عاطفه خانوم رای نمیدم! :) . بلکه با تمام لیاقتی که دارم به خودم هم رای نمیدم ! :) . و به استاد کامرن شمشیری رای میدم. به خاطر احترام یکسانی که واسه ی همه ی جیمیها قائل هستن. به خاطر وقتی که برای تمام مطالبِ کاربرا میذارن حتی اون موضوع اصلا مورد علاقه شون نباشه. و کلا به خاطر اینکه خیلی بزرگوارن و شخص بنده از این بزرگوار نکته ها آموخته م. و کمترین کاری که میتونم بکنم اینه که ایشون رو <استاد> خطاب قرار بدم و به عنوان تشکر بهشون رای بدم. مهندس ترین: بدون شک علی استیو هستن. تمام...
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/٢٢
٠
٩
مرسی صالح جان لطف داری .
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٢
١
٧
خیلی لطف دارید. شرمنده ام میکنید... مرسی :-))
Samira
Samira
٩٣/١٢/٢٢
٠
٢
:) (خخخ این لبخند چیه بعضی از دوستان یاد گرفتن ، یه حس بدی بهم میده وقتی زیر کامنتام میزارین :)) ) آقا صالح تفاوت دیدگاههاست که مارو تو سایت کنار هم قرار میده اگه قرار باشه همه یه جور باشیم فضا کسل کننده میشه :)) هر چند همه اونایی که گفتین به کنار بچه های حقوق به کنار خخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٢
١
٢
ممنون اقا صالح/به خدا شرمنده کردی/لطف داری شما
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ..من فک کردم میخاین بگین بمن راس میدین:///خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٣
٠
٠
قربونت علی جان... خواهش میکنم استاد شمشیری، واقعیت رو گفتم.
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٣
٠
١
اخم هم اگه بزاریم حس بدی داره یا فقط لبخند! خخ:)))). کاملا موافقم سمیرا بانو اصلا از تفاوت ها به تعالی میرسن کاربرا ( مثلا میخواستم بگم منم حالیمه و میتونم از این حرفا بزنم خخخخخخخخ). اصلا مقایسه ی بچه های حقوق با بقیه کار اشتباهیه. بچه های حقوق کلا به کنار. خیلیم به کنار. ما فقط به خاطر نا امید نشدن دوستان میگیم ما حقوقی ها رو با خودتون هم سطح بدونید وگرنه خودشون سطح ما رو میدونن! ! ! خخخخخخخخخخخ
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٣
٠
٠
قربونت اشکمهر جان ، بهترینها رو واست آرزو میکنم تو سال جدید...
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ. سال دیگه به شما رای میدم! :)))))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
بعنوان چ چیزی؟؟؟جیغ ویغو تربن کاربر؟:دی
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٥
١
٠
به عنوان مهربان ترين كاربر... :)
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١٢/٢٢
٤
٣
بهترین کاربر: آقای رشناوند
mina_h
mina_h
٩٣/١٢/٢٢
٦
٩
من به مبارزه با اون دوست الکی مثلا محترمی که به همه منف میده به همه مثبت دادم از دیگر عزیزان هم تقاضا دارم این کارو بکنن/اهااااااای کسی ک منفی میدی..حداقل با نام ناشناس بیا بگو چرا این کارو میکینی؟؟؟کخ داری ایا؟؟
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/٢٢
٥
١٤
خوب حالا نوبت بمن میرسه که ترینها رو معرفی کنم : خوب از نظر نویسندگی که اصلا جای هیچ شک و شبهه ای نیست که آقای شمشیری با اختلاف تو صدر هستن (خوب راست میگم این نوشته به همان ریملِ آلمانی ات سوگند! رو بخونین ، اگه تو دفعه اول و دوم از مغزتون جواب گرفتید ، منم صدا کنید !) برترین کاربر: که دیگه مشخصه سمیرا بانو (حالا درسته بعضی مواقع باهم کنتاکتیم ولی دلیل نمیشه ، از خون گرمی ایشون بسادگی گذشت ، با همه یکسان برخورد میکنن ، کوچیک و بزرگ نداره) بگیر نگیر ترین کاربر : هاچ بانو بعضی مواقع که مسیر کندو رو درست اومده باشن نظرای فلسفی درستی ایراد میکنن !!!! مادر ترین کاربر : که دیگه شکی نیست که فاطمه بانو هستن، از وقتیکه دوباره مادر شدن هم سرشون خیلی شلوغه به سایت سرنمیزنن ، گل ترین کاربر هم که مشخصه دیگه اسمش رو نمیخاد بیارم ، صالح خودمونه ، پسر با ادب جیم .
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٢
٣
١٠
خیلی لطف دارید شما... مرسی :-))
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/٢٢
٣
٧
الان با اقای شمشیری مخالفید؟؟ سمیرا بانو؟؟؟ هاچ خانوم ؟؟؟؟ فاطمه بانو؟؟؟؟؟ صالح ؟؟؟؟؟ با کدوم مخالفید که ۳ تا منفی دادید ؟؟؟ ها ؟؟؟ خوب شفاف بیا بگو چرا منفی میدی؟؟؟؟
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/٢٢
٢
٨
هر کس هست دوست داره اون رو برترین کاربر انتخاب کنیم. :)))) بیا اعلام کن قول میدیم یه لقب "ترین" بهت بدیما. :)))
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/٢٢
٢
٠
من بگیر نگیرم :)) هوا گاهی مه آلود میشه خب راه گم میشه (خخخ) :دی
Samira
Samira
٩٣/١٢/٢٢
٠
٤
هووورررررااااااااااااااا بلاخره یکی منو کشف کرد :))) بلاخره همه تون فهمیدین من چقدر مهربونم هووورررااااااا خخ (هیچ وقت آدمی نبودم که زیاد ذوق کنم هیچ وقت خخخ)
Samira
Samira
٩٣/١٢/٢٢
١
٣
واااااااااااااای موقعی که کامنت گذاشتین ساعت 10:10 بوده یکی داشته به شما فکر میکرده :))) این ساعت جفت و اف بابایی به ما یاد داده چقدر باحاله :)
f_babaei
f_babaei
٩٣/١٢/٢٢
١
٢
سمیرا خدا نکشت خخخ ساعت جفت واقعا به آدم انرژی میده :))
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٣
٠
٠
قربونت علی جان:))). اصلا کاش نمیگفی اسمم رو ! چون همونطور که گفتی همه میدونن <گل> ترین من هستم! خخخخخ. واقعا مرسی...
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٢٣
٠
١
علی همه منفیا به خاطر منه ! (برای دومین بار در این انجمن!) آدمای موفقی مثل من!!!! مخالف زیاد دارن! دیگه دارم عادت میکنم!خخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٢
١١
٠
تمشک طلائی هم به من بدین چطوره!!!
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/٢٢
٣
٠
مطلب ها و شعر هاتو دوس دارم
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/٢٢
٢
٠
اوه! چه عجب چشممون به اواتار صاحب انجمن روشن شد :)) چرا ظاهر نمیشید؟! انجمن خودتونه ها! غریبی نکنید. :)))
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/٢٢
٢
٠
راستی اقای اشکمهر اون بالا اقا صالح شما رو به عنوان بهترین نویسنده انتخاب کردن.:) چرا تمشک؟! :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٢
٠
٠
ممنون که گفتین/ندیده بودم الان دیدم و تشکر کردم از ایشون
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٣
٠
٠
ممنون اقا ایمان
jalal
jalal
٩٣/١٢/٢٢
١٦
٠
به سراغ من اگر می آیید پشت من هیچستان است.من هیچ هیچم
jalal
jalal
٩٣/١٢/٢٢
١٤
١
اساسا عنوان برترین مطلب مبنای اصولی ندارد چرا که مطالب کاربران و نویسنده های محترم در یک زمینه و مقوله نیستند.در مورد برترین عکس و فیلم و صدا هم نظرم همین است. در مورد برترین کاربر:هر کاربری که جانب احترام و اصول اخلاقی و حریم ها را رعایت کند برترین است از دیدگاه من برترین مهندس:مهندسی است که ایده و نظرات جدید داشته باشد و با تکنولوژی ها نوین آشنا باشد
jalal
jalal
٩٣/١٢/٢٢
٧
٠
من را هیچ پندارید.انگار که نیستم و نبوده ام
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/٢٢
٢
١١
خب حالا نوبت منه:) با احترام ب همه مطالب خوب سایت،واما بهترین مطلب:http://www.jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=4&id=15980 بهترین عکس:http://www.jeem.ir/picture.php?id=8668 فیلماروهم نیگا نمیکنم!!و بهترین کاربرم ک...نفهمیدید هنو؟؟خخخخ درضمن پرچم کنکوریا بالاس:)))
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/٢٢
٢
٠
*ــــ*
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/٢٢
٤
٣
ولی خداوکیلی بهترین کاربر از نظر من اقای منتنی هستن ک با حوصله ب سوالای گاهن چرت من جواب میدن!!دکدر مچکریم:)))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/٢٢
١
٣
ممنون محبت شمام :))) من این دوتا مطلبی که ازم تایید شد رو مدیون شمام اصن یجورایی داشتم دیگه به خود کشی فکر میکردم =) لطف شما مستدام خخ
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/٢٢
١
١
خخخخخ شما همین ک اسم بنده رو درست بگید،لطف بزرگی در حقم میکنید!!:دیییی
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/٢٢
٣
١
بهترین ادمینم از نظرمن اقای خورسندی و خانوم اعتمادی هستن:)))
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/٢٣
١
١
احسنت ،موافقم
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/٢٢
١٢
٣
در ضمن!منتظر منفی هاتونم هستم!!:دییی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١٢/٢٢
٤
١١
مطلب خوب زیآآآده خب..ولی یه مطلبی که قشنگ یادمه مطلب خانم عارفی بود..." دخر یعنی عطیه..:)"...برترین عکس هم خب یادم نمیآد واقعا...برترین فلیم هم فیلم های کوتاهی که " دنیا دیده " میزاره واقعا قشنگن..:)..برترین کاربر هم مستر شمشیری هستن بدون شک...(:...مهندس سایت هم جناب منتی...^__^
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٢
٣
٢
لطف دارید، خیلی سپاسگزارم خانوم دختر مشرقی :-))
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/٢٢
١
٢
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/٢٢
٢
٢
مرسی یک دنیا :) . اقای ایمان خان خخخخخ
faride
faride
٩٣/١٢/٢٢
٣
٤
باید از دکتر منتی واقعا تقدیر بشه!:)... منتظر برنامه عیدشون هم هستم میدونم که با یه ایده خیلی خیلی جذاب میان:)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/٢٢
٠
٢
ممنون :)) یک عالمه . این لطفی که هستش، همین خیلی از سر من زیاد هست :)) خــــــــیلی. در مورد عید :))) خوب مشخصن شما هم خیلی برنامه ها در سر دارین :))) بیشک هرکس درمورد عید صحبتی میکنه، مشخصه که خیلی برنامه ها برای گروه خودشون در سر داره =)) من امید وارم برسم به بخشی از تصوراتم برای عید خخ ولی گروه شمام از اوناس که باید ازش ترسید :)))))) مرسی :دی
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١٢/٢٢
٣
٣
بهترین مطلب رو نمی دونم ولی کلا مطالب خانم قاسمی دل نشینن:)) بهترین فیلمم کلیپ شعرخوانی حميدرضا برقعی برای فاطمیه بود.... بهترین عکس رو یادم نمیاد.... بهترین کاربر هم همونطور که بقیه گفتن آقای شمشیری به خاطر نظرات خوبشون.... هاچ هم که کلا با عقایدش و مطالبش و نظراش حال می کنم:دی دکتر منتی هم با احترام ترین کاربر سایت هستن قطعا ....:دی مهندس ترین هم:دی
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/٢٢
٠
٠
پس منو رایگان ویزیت کن :دییییی به عمل کار برآید به سخندانی نیست (خخخ) ^_^ :دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/٢٢
١
٠
:دی محتـــــــرم ، منضبط ، با آرامش ، املای قوی :)) ، زیاد خون :)) ، دقیق و .... اینها بخشی از چیزایی که با دیدن آواتارتون مرحله اول بنظرم میرسه :))) ممنون بزرگی شمام :دی :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٢
١
١
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٢
٠
١
مرسی فرزانه جان. نظر لطف شماست. :)
jalal
jalal
٩٣/١٢/٢٢
٣
٠
جایزه زرشک طلایی برای من
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/٢٢
٠
٠
شما آرامش غیر قابل انکاری دارین. ولی یه هو رفتین!...
jalal
jalal
٩٣/١٢/٢٢
٨
٠
میخوام گلایه ای کنم از انجمن.به نظرم تبدیل شده به مکانی برای تعریف و تعارفات روزمره و معمول
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/٢٢
١
١
چه خوب که به جای گذاشتن منفی نظرتون رو که صدالبته برامون محترمه عنوان کردید. حالا میشه یکم جزئی تر بگید؟! یعنی نظرمون رو چجوری عنوان کنیم؟! :)
Samira
Samira
٩٣/١٢/٢٢
٠
٠
خب آقای جلال بعد از گذشت یک سال و پیدا کردن دوستای جدید چه ایرادی داره از هم تشکر کنیم که تونستیم این همه مدت با هم دوست بمونیم :) یه خورده مهربونتر دم عیده خوشال باشین :))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/٢٢
٢
٠
با احترام به تمامی کاربران فعال و غیرفعال جیم، من برای جلوگیری از دلشکستگی های احتمالی، به تمام کاربران نفری یه مثبت و یه رای میدم از طرف خودم در تمام وجوه مذکور! :)
محدثه عارفی
محدثه عارفی
٩٣/١٢/٢٢
٠
٠
ایده ی خوبیه. :) منم الان بخوام دوباره رای بدم به عشق کل جیمیون حتما همین کار رو می کنم. جیم با کل کاربراش زندس. :) این انتخابا فقط نظر شخصی بود. ما همه ی کاربرا رو دوس داریم :)
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/٢٣
١
١
فردین جیم هم شما خخخ
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/٢٢
١
٠
کلا به این نتیجه رسیدم که من همون سوفور شهرداری ... مهندسی ارزونیتون :D نخواستیم بابا
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/٢٢
١
٠
:دییییی
korosh
korosh
٩٣/١٢/٢٢
٠
٢
همش و خودم هستمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم ! با تچکر !
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/٢٣
٠
١
اعتماد به سقفی یکم خخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٣
١
١
جالبترین عکس/این عکس که خودم فرستادم/شکل اولیه جهان/(در مقیاس بزرگ نگاه کنید) http://jeem.ir/picture.php?id=9324
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٣
١
٣
بهترین مطلب سال/مطلب آقای رضا تمجیدی/به نام "من از آدم‌های مجازی می‌ترسم" که برای مسابقه دنیای مجازی فرستاده بودن (خوندنش رو به همه توصیه میکنم/مخصوصا کسانی که در عین داشتن دوست واقعی رابطه و دوستی با دوست مجازی دیگری هم دارن) http://jeem.ir/pagetwo.php?type=10&print=3&id=18181
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٣
١
٣
بهترین کاربر آقای شمشیری.
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٣
٠
١
سپاسگزارم... ممنونم :-))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٣
١
٣
و بهترین کلیپ هم یک کلیپ ارسالی از خودم به نام "موتورسوار بیش از حد ناشی" این کلیپ عجیبترین و خنده دارترین کلیپی هست که تو عمرتون دیدین!!!) کوتاست دیدنش رو توصیه میکنhttp://jeem.ir/film.php?id=2320
Cold
Cold
٩٣/١٢/٢٣
٠
٠
پلی نمیکنه چرا؟؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
دانلود کن
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/٢٣
١
٣
بهترین آهنگ هم آهنگ "وسعت سبز" که در مورد ایران و مردمانش و شهداست.که قبلا همراه با کلیپش بارها از تلویزون پخش میشد/اینم خودم فرستادم/(نوستالژیکه و اگه گوش کنین یادتون میاد چه آهنگیه) این آهنگ مو به تن آدم سیخ میکنه//////آرامشم را در تو جویم ای وسعت سبز/نجوای خود را با تو گویم ای فرصت سبز/دشتهات ارغوانی ای گلشن راز/با لاله هایت میتوانی باشی سرفراز/ای سرزمینه آسمانی ای کشور عشق/نامت بلند و جاودانی در دفتر عشق/مردان تو در استقامت مثل دماوند/در پاکی روح و کرامت مانند اروند..................http://jeem.ir/film.php?id=1114
T.y74
T.y74
٩٣/١٢/٢٣
٣
٢
مطالب زیادی بودن که سطح عالی داشتن و خب انتخاب از بینشون سخت میشه قطعا :) برترین کاربر سایت از نظر من جناب شمشیری هستن از جهت اینکه نقد های بسیار سنجیده و خوبی میکنین و فعالیت بسزایی دارن در همه قسمت ها :) مهندس ترین کاربران جناب دکتر منتی هستن و برای این انتخاب هیچ چون و چرایی نیست و شواهد گویاست :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٣
٣
٢
خیلی لطف دارید... :-))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/٢٤
٤
٠
ممنون از محبت شما :)
Niva
Niva
٩٣/١٢/٢٣
٢
٠
ترجيح ميدم شکسته نفسی کنم;-)
ali_y
ali_y
٩٣/١٢/٢٣
١
١
سلام، همه دوستان قابل احترام هستند ولی به نظر بنده استاد حسنی بهترین کاربر سایت هستن. چون همه مطالب رو نمی خونم بهترین ها رو نمی تونم انتخاب کنم... با آرزوی سالی توام با موفقیت و شادکامی برای همه بزرگواران...
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
93 چه سال کم کاری بود واسه من !!!
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
و من :D
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
:((آآآآآآآآآآآآ هیچکی منو دوس نداره:))خخخ وخم گم برم...پسر گنده خجالت نمیکشم:))خخخ بهترین کاربر ایمان کله ابی و دکتر منتی و بهمنی....بهترین مطلب ماله ی اقای بود که نمیشناخنم ولی مربوط به اون مسابقه میشد...فیلم و عکسم نگاه نمیکنم..ولی بهترین اواتار یکی خودمه:)
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/٢٤
١
٠
نص تو از دستت در رفت اسم منو گفتی :D
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
من الان از شدت دوق وارده کره ماهم =)) پرچم عقابای مشکیو دارم نصب میکنم :)))
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
تو خوبی و بهمن ... ایمانم که اسوه خوباست ... اصلا شماها همه خوبین من بدم :////
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
حمید جان تو خول سر سبدی ببخشید خیار که نبود دیوانه هم که نبود..از همونا که بو داره سر سبدی:))خخخ
m-aminfar
m-aminfar
٩٣/١٢/٢٤
٠
١
مطالب خانم نیلوفر نیک بنیاد خیلی خوب بود . مثلا جو خرید عید نگیردتان یا ده گام تا دماغ سربالا. اقای شمشیری بهترین کاربر بودن . فیلم رو دانلود نمی کنم . عکسم خیلی زیاده. مثلا عکسای خودم . الکی مثلا اعتماد به نفسم بالاست
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
خیلی لطف دارید... مرسی :-))
Delaram
Delaram
٩٣/١٢/٢٤
٠
٠
منم که تازه واردم فقط اومدم تماشا :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
!
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/١٢/٢٥
٠
٠
آقای شمشیری و دکتر منتی !! از احساستون برا مخاطبا بگین خخخخخ :)) این شما و اینم دوربین شماره 2 !! :دی
h_looshi
h_looshi
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
همشاخ پروداکتد!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/٢٧
٠
٠
من که متعلق به همه مردمم! دکتر رو نمیدونم! (همشاخ پروداکتد رو خوب اومدید خانوم لوشی! // اینجا مراسم اسکار 93 جیم، آی لاو یو مردم ایران!)