خانه انجمن اجناس دست دوم شما را خریداریم !
٢٧١٢
٧٢
a_mohamadi

اجناس دست دوم شما را خریداریم !

اجناس دست دوم شما را خریداریم !

بچه ها نظرتون راجع به خرید وسایل دست دوم چیه ؟تا به حال چیزی این طور خرید کردین یا خاطره ای دارین؟

به نظرتون مبل دسته دوم از کجا بخرم؟خخخ

٩٣/١٢/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
م-نصوم
م-نصوم
٩٣/١٢/١٠
١
٠
اره دسته دوم خوبه.جنسای دسته دوم خوب زیادی وجود داره.مثلا من گوشی اشا اخریمو دسته دوم خریدم دو ماه کار بود ولی ۱۶۰ تومن ارزون تر بود و سالمه سالم
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٠
٣
٣
اشک شوق توی چشموم جم شد:)اووول:))خخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
خوبه ولی نه هر چیزی رو (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
البته اینجانبمان بعد از گل فروشی ، عطاری و فروشگاه مواد غذایی، سمساری هم خیلی دوست میداریم (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/١٠
٠
١
من همین گوشی ولپتابمو دست 2 خریدم.... از نوشون بیشتر برام کار کردن!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٠
٣
٠
اره من عاشق چیزای دست دومم/یه پام همیشه توی سمساری هاست/چیزای جالبی توشون پیدا میشه./خاطرم اینکه گوشی که الان دارم دست دوم خریدمش و چون هیچ گوشی مثل این نیست بیشتر کسانی که میبینن تعجب میکنن!(گوشی تاشو هست که دو نمایشگره است نمایشگر داخلیش دستیه ولی نمایشگر بیرونیش لمسی!با تمام امکانات صفحه اصلی!(هیچ گوشی تا شوی نمایشگر بیرونش کامل و یا لمسی نیست)/دوربین اصلی 5 مگا بیکسلی که دوربین اصلیش با باز کردن تا میخوره و بر میگرده و میشه به الون صورت با دوربین اصلیش از خودت عکس بگیری طوری که در صفحه نمایشگر هم خودتو ببینی موقع گرفتن عکس(هیچ گوشی موقع عکس انداختن از خودت نمی تونی تصویر خودتو همزمان توی صفحه اصلی نمایشگر ببینی تا تنظیمش کنی)معمولا دوربینها پشتن و طرف نمیتونه خودشو توی نمایشگر ببینه/ و چیزای عجیب دیگه که داره...)مبل دست دوم هم سمساری ها دارن ولی داخل مغلزشون نیست و تو انبارشون نگه میدارن.
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٠
١
٠
عکس گوشیتو میذاری اشکمهر؟؟کنجکاو شدم دربارش
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/١١
٠
٠
میدین با گوشیتون یه بوق بزنم 0_0
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١١
٠
٠
خانوم هاچ من نگفتم گرونه/گفتم کارای هااش جالبه/اتفاقا خیلی هم ارزون خریدم!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١١
٠
٠
Samsung SGH-G400
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/١١
١
٠
من چون جالبه گفتم! :دی
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٢
٠
٠
ازش خوشم نیومد...فقط اشا یا بلک بری
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
یادمه چارشنبه ها همین روزنامه خراسان یه ویژه نامه ایی توی خود روزنامه داشنت به نامه چارشنبه بازار که ملت اجناس دست دومشونو با شماره تماس و قیمتش میزاشتن/از کامپیوتر و گوشی گرفته تا چوب لباسی و در قندون! من همیشه پایه این ستونها بودم خودمم چنتا از وسایلمو با پیامک به ستونش فرستادم برای فروش/خ
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
فکر کنم هنوزم باشه...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٠
١
٠
آخرین اجناس دست دومی که خریدم یه پنکه دست دوم بود که فقط تایمرش خراب بود!یه پخش ماشین دست دوم به همراه یه قفل فرمون دست دوم /یه مانیتور دست دوم و آخریشم یه کاپشن دست دوم از دوستم خریدم (از طرح و مدلش خوشم می امد) فعلا اینا یادمه...!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٠
٠
١
لباسهای دسته دوم هم خوبه!یه زمانی بوتیکهای تاناکورا و لباسهای خارجی بود من همش میرفتم توشن سرک میکشیدم و خرید میکردم/حیف شد جمع شدن!!/خیلی از لباسها و کفاششون کیفیتش از بوتیک های نو بهتر بود و کمیاب.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
:-O نکنین این کارو. معلوم نیست تن کیا بوده اونا :|
faride
faride
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
نه لباس دسته دوم خوب نیست...منکه نمیتونم راضی شم لباس دسته دوم بپوشم!معلوم نیس کی قبلا پوشیده!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٠
١
٠
چشم نمیکنم دیگه.
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٠
١
٠
دسته دوم:/ لباس:/ نمیپوشم اصلا..البته تو راهنمایی یکی باز شده ها
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
اقا تا وقتی جنس دست دوم هست چرا نو! پولتونو به اجناس نو هدر ندین.جنس نو فقط پول بسته بندی و بوی نویشو از شما میگیره!همین اجناس ما که الان داریم ازشون استفاده میکنیم مگه اسمشون چین .دست دومن دیگه ولی دارن برامون خوب کار میکنن .جنس دست دوم خیلی هم خوبه و هم صرفه اقتصادی هم داره (البته تاکید کنم این نکته رو هم که اگر با چشم باز و با دقت خریداری بشه/////خرید اتوموبیل کار کرده و دست دوم هم که اصلا جای خود داره و پیشنهاد خیلی خیلی خیلی بجای هست در این اشفته بازار ماشینهای نوی بی کیفیت ساخت کشور با قیمتهای بی خودی بالا/
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
اگه توی مشهد دوستان امانتکده و سمساری خواستین که از شیر مرغ تا جون ادمیزاد داشته باشه این ادرسشه (اول بلوار شاهد بیشن شاهد 4 و 6) چیزی نیست که بخواین و نداشته باشه!
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
ازاونجا بهتر اولین کوچه کنار دروازه قوچان(میدان توحید) از قدیمی ترین اجناس تا جدیدترین اونا
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
معمولا اجناس دسته دوم دست سمساره باید از اون خرید ، تا به حتل جنس دسته دوم نخریدم.
مرتضی ت خ
مرتضی ت خ
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
برادر آتشروان چه گردوخاکی به پا کردی؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
شاید سمساری دارم!و دارم بازار گرمی میکنم/خ
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٠
١
٠
ادرسش کجاست:))خخ
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/١١
٠
٠
بین شاهد 4 و 6 (خخخ)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٢/١٠
٢
٠
اگه از جای خوب بخرین آره که خوبه. خیلی وقتا چیزایی پیدا میشه که فکرشم نمیکنین. من دو سال پیش یه مک بوک 600 تومن زیر قیمت بازار خریدم که فقط 3 ماه کار کرده بود. عاااااااالیه. دو ساله از 6 صبح تا 2 شب روشنه هیچیش نشده. مرده مکی جونم
Cold
Cold
٩٣/١٢/١٠
١
٠
تو تو همه چی شانس میاری خوب :))...همونو اگه من خریده بودم فرداش دود میکرد :|
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/١١
٠
٠
میدی من با مک بوکت یه بوق بزنم 0_0 یه بوق فقط! :دی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٢/١١
٠
٠
بیا ببر باهاش اسکی رو آب بازی کن هاچ.امتحانشو خوب پس داده :-D
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/١١
٠
٠
اسکی رو یخ بیشتر دوست دارم (خخخ) پاتیناژ :دییی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٢/١١
٠
٠
پاتیناژ عالیهههه. یه بار امتحان کردم یه ماه ذوق مرگ بودم
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
ماشینمون دست دومه...البته خیلی تفاوتی با صفر نداشت(اون موقع که خریدیم)
Niva
Niva
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
گوشی جدیدم دست دومه.. از خواهرم خریدم... خوبه ..زیاد اهل خرید دست دوم نیستم .. مگر اینکه طرف آشنا باشه و جنس مورد نظر مطمئن... مبل دست دوم هم نزدیک میدون سید رضی یه عالمه مغازه هست که اجناس دست دو داره.. از جلوشون که رد میشم جنساش خوب دیده میشه..
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
نچ
saleh
saleh
٩٣/١٢/١٠
١
٠
اگه آدم بدونه چی میخره یه سری چیزا خوبه دسته 2 اما یه سری چیزا اصلا. یه بار یه کوله پشتی کوه نوردی ( چقدم که من کوه نوردم!) خریدم. تو یکی از جیباش 1دلار بود. از همون زمان آمریکا دچار بحران اقتصادی شد
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
نچ نچ مردم یه دلاری پیدا میکنن ما تارعنکبوت!
saleh
saleh
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
این اتفاق مهم بعد از سالها تار عنکبوت پیدا کردن و نا امید نشدن افتاد!!
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
ینی مام اگه ناامید نشیم امکانش هست همچین موفقیتی نصیبمون بشه :D
saleh
saleh
٩٣/١٢/١١
٠
٠
همچین موفقیتی که بعید میدونم ! اما شاید یه چند سِنتی نصیبتون بشه! خخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
سمساری! یه اسم دیگم تازگی ها میگن یادم نیس چی ؟کده!
Niva
Niva
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
منم یادم نبود.. از صبح اینقدر فکر کردم.. الان یادم اومد... امانتکده.. مثه تو همین کده فقط یادم بود :)))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
عاره عاره مرسی! امانتکده!
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/١٠
١
٠
من شده حتی مسواکمم دست دو میخرم
faride
faride
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
@_@
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
وا!!!!
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٠
١
٠
:))
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٠
١
٠
ایمان جان راسته خودتم دسته دومی:)
n_dadgostar
n_dadgostar
٩٣/١٢/١٢
٠
٠
دیگه زیاده روی نکنید!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
من که دست دوم نخریدم هیچی...مبل هم برین سماری خب
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/١٠
١
٠
اصلاااااااااااا جنس دست دو علاقه ای ندارم و نمیخرم....
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٠
١
٠
بابا مرفحه نو بخر:)))
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/١١
١
٠
نهههههه بابااااا / ولی خب ترجیح میدم نو بخرم اگه قرار به دست دوم باشه ترجیح میدم نخرمممم اصلا
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
کلا دست دوم تا ب حال نخریدم...ولی دست دوم تاحالا انداختم ب اینو اون...:دی
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٠
١
٠
برو.............:)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
من لپ تاپمو دسته دوم خریدم...بچه خوبیه ولی تا الان250 تومن خرجش کردم.همش موخوره زمین..تاچشم پرش داره نمیتونم واسه چی
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
بعضی وقت ها یه کسی یه چیزی میخره چند روز استفاده میکنه میبینه بدردش نمیخوره‌ ،میاد میفروشش .این دست دوم ها رو بخری خوبه، بدردت میخوره .
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
مبل دست دوم میخوای برو سید رضی ، میدون فرهنگ ، اونجا زیاده سمساری
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
سلام ... برنامه ديوار را نصب كنيد كلي دست دوم مشهدي دارد
Cold
Cold
٩٣/١٢/١٠
٠
٠
نخریدم تا حالا...ولی گوشی زیاد طاق زدم =))
سحر نیکوعقیده
سحر نیکوعقیده
٩٣/١٢/١١
٠
٠
میخوام دوربین دست دوم بخرم، چون قیمت گرفتم خیلی گرون بود :| دوستان جایی رو میشناسین که دوربین دست دو بفروشه و مطمئن باشه؟
mr.mohammad amin
mr.mohammad amin
٩٣/١٢/١١
٠
٠
از آشنا بخرید ک از ناآشنا ریسکه:-)
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/١١
٢
٠
آره بابا از آشنا بخر حتما. مثلا از من بخر... حالا اینکه من دوربین ندارم، اصلا موضوع مهمی نیست :|
Delaram
Delaram
٩٣/١٢/١١
٠
٠
من به اجناس دست دوم اصلا اعتماد ندارم. همش بد آوردم. مخصوصا اگر لوازم صوتی تصویری باشه.
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
من سایت mashhad.divar.ir دوش خخخ برید سایت دیوار خیلی باحاله این روزا سرگرمیه من شده خخخ همه چی هم داره . من بیشتر برای فروش ماشینم و خرید موتور تریل میرم