خانه انجمن کمی راست تر دروغ بگوییم
٦٧٧
٤١
sm-mousavi

کمی راست تر دروغ بگوییم

کمی راست تر دروغ بگوییم

یکی از رذایل اخلاقی که خیلی ها به آن مبتلا هستند دروغ گویی است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که دروغ گفته باشید. اصلا بعضی ها آنقدر در دروغ گفتن مهارت دارند که دروغشان هرچه قدر بزرگ هم باشد شما آن را باور میکنید. اما برعکس، بعضی ها اندک مهارتی در این کار ندارند و گاه دروغ های ضایعی میگویند. تا حالا ضایع ترین دروغی که شنیده اید چه بوده است؟ ضایع ترین دروغی که گفته اید چه؟

٩١/١١/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٢٦
٠
٠
والا یادم نمیاد!چرا دروغ بگم!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٧
٠
٠
دروغ نکه نگم! ولی سعی میکنم نگم! کوچولو میگم اونم به خواهرم فقط ! خخخخ :))))))))))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١١/٢٨
٠
٠
اصن ای سحر باید همی بالا باشه همش!نگا نگا!آمده هم نشسته کنار ما:)))
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٢٨
٠
٠
مال خودومه!عِهِکی!
Golbarg
Golbarg
٩١/١١/٢٦
٠
٠
ـ صدات نمییاد..چی؟ من در حالی که مکان عوض میکنم:درست شد؟ ـ نه درست نشد ـ درست شد؟ ـ نه درست نشد خوب اگه نمی شنوی چطوری جواب میدی..بابا همین حالا پول تلفن یک میلیون نشد که..
bye
bye
٩١/١١/٢٧
٠
٠
تا حالا شده یکی با پتک بزنت؟
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١١/٢٦
٠
٠
من خودم انقدضایه دروغ میگم بعدشم خندم میگیره که دروغم صرفا جهت بازیه نه هیچ هدف اصلیی!خلاصه دیگه رو راستیم!
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٧
٠
٠
يکم ديگه فک کن...شايد يادت اومد..
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٦
٠
٠
اصلا دروغگوی خوبی نیستم!اردیبهشت ماه داییم صبح زود فوت کردن ،دایی دیگه ام زنگ زد خونه من گوشیو برداشتم ،می خواستم کسی نفهمه مامان شنید صدای گوشیو گفت کی بود گفتم مزاحم!گفت یه ساعته داری با مزاحم حرف می زنیو اشک می ریزی!هیچی دیگه همه فهمیدن ساعت5 صبح،حال مامانمم بد شد،تلخ ترین دروغ زندگیم بود!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١١/٢٦
١
٠
خدا رحمتشون کنه ... منم مثل توئم پاییز بانو اگه دروغ بگم زود لو میرم از چشام میفهمن که دروغ گفتم واسه همین همیشه سعی کردم تا جایی که ممکنه دروغ نگم ...
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٦
١
٠
خدا در جوار خودش غریق رحمت شون کنه پاییز جان..
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٦
١
٠
خدا رحمتشون کنه دایی منم صبح خیلی زود موقع اذون فوت کردن ک بدترین خبر زندگیم بود
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٦
٠
٠
ممنون دوستان،خدا تمام رفتگانو رحمت کنه و قرین رحمت
علیرضا
علیرضا
٩١/١١/٢٦
٠
٠
دروغ!خوشم نمیاد دروغ بگم. ضایع ترین دروغی که گفتم رو یادم نمیاد :|
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٢٦
١
٠
من هم اصلا دروغ گوی خوبی نیستم خوشبختانه ! سعی هم میکنم دروغ نگم.یکی از فامیلامون برای اینکه میخواسته بره خونه و مغازه اش رو ببنده . به مشتری اش که به مغازه زنگ زده بوده گفته که من الان تو راهم نزدیک خونم .بیچاره مشتری قطع می کنه بعد دو دقیقه دوباره زنگ میزنه جالب اینکه فامیلمون دوباره گوشیش رو جواب میده. یارو بهش میگه مرد حسابی از کی تا به حال تلفن ثابت رو هم با خودشون راه می برن!فکر کنیین فامیلمون چه حالی شده بیچاره!
t.m
t.m
٩١/١١/٢٦
٠
٠
دروغ....یادم نیس...
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٧
١
٠
اينم خودش يه نوعشه ديگه...!
t.m
t.m
٩١/١١/٢٧
٠
٠
من نگفتم تا حالا دروغ نگفتم، منظورم این بود که دروغی نگفتم که اینقد بزرگ باشه تا گندش دراد...وگرنه همه ی ما از دروغ استفاده میکنیمف ولی با اسمایی مثه، شوخی کردم، چاخان بود...وَ....
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٢٦
٠
٠
سعی مینم دروغ نگم ولی حتی وقتی میخوام ب شوخی دروغ بگم سریع لو میرم...
maryam
maryam
٩١/١١/٢٦
٠
٠
دروغ من... چه حرفا!!خخخخخخخخخخ
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٧
١
٠
چرا که نه!؟ما و شما نداره!
s.a
s.a
٩١/١١/٢٦
٠
٠
من وقتی بخوام دروغ بگم خندم می گیره! :)))))))))))) زود لو میرم....
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٧
٠
٠
شما بايد آتيش بگيري!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٢٦
٠
٠
دروغ میگم ک دروغ نمیگم.اما خوب تا حالا دروغ بزرگی نگفتفتم.
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٧
١
٠
از شما بعيده!
baranak
baranak
٩١/١١/٢٦
٠
٠
دروغ؟!!!:-(
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٧
٠
٠
پس نه پس!
smt_200
smt_200
٩١/١١/٢٧
٠
٠
دروغ گنده ي گنده که نه اما ....
maryam
maryam
٩١/١١/٢٧
١
٠
اما چي ماوشمانداريم بگين راحت باشين :))
baranak
baranak
٩١/١١/٢٧
٠
٠
بس نه بس؟؟؟؟!!!!1
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٧
٠
٠
سارابانو بیا ................پرکن
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٧
٠
٠
من تا جایی که یادم میاد خیلی وقته دروغ نگفتم.
bye
bye
٩١/١١/٢٧
٠
٠
میدونستم!
bye
bye
٩١/١١/٢٧
٠
٠
چی ؟! منو دروغ ؟ عمرا ! اصلا توی فرهنگ لغت مغز خاندان ما کلمه ای به نام دروغ نداریم ! والا... ولی خوب گاهی اوقات هم همین کلمه زشت باعث میشه خوشگل ترین کلمه باشه
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٧
٠
٠
دروغو با کدوم غ می نویسن اصلا نههههههههههه؟
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٢٧
٠
٠
اصلا دروغ مگه غ هم داره؟
2nyadideh
2nyadideh
٩١/١١/٢٧
٠
٠
چه چيزا (0_o) الان انتظار دارين واقعا دروغامون رو باز گو كنيم؟! خب اينجوري كه ديگه دروغ نيست!!!! من شخصا يا دروغ نميگم يام اگر بگم من كه دارم گناشو به جون ميخرم يه دروغ خوشگل ميگم! ولي خب دركل نه زياد دروغ نميگم(آيكون بابا خونسرد)(دنبالشم آيكون اي دروغگو)(بعدم كه يه لبخند عريض وايضا طويل) ميگم شما كه دنبال راست ودروغي نظرت راجع به بزرگترين دروغ قرن چيه؟؟؟؟ به نظرتون راسته يا دروغه؟؟؟؟؟؟؟
Milad
Milad
٩١/١١/٢٧
٠
٠
یادم نیست
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١١/٢٧
٠
٠
اونجور زل زدین به بیرون باید یادتون نیاد:دی
D_masoud74
D_masoud74
٩١/١١/٢٧
٠
٠
نع....خودم بعضی وقتا میخوام گوشی قظع کنم میگم صدا نمیاد بوق بوق بوق...حالا نمیدونم میفهمه یا نع.... بعضی وقتا هم از در عقب سوار میشم.همزمان با نفر جلویی من کارت سوخته میگیرم جلو دستگاه....7بار نفهمیدم..ولی 3 بار که فهمیدم مثل مرد گفتم من کارت زدم.....
m-pich
m-pich
٩١/١١/٢٧
٠
٠
منو دروغ . اصلا خدا وکیلی به قیافه من میاد دروغ بگم . ؟؟؟؟؟؟چه حرفا