خانه انجمن برنده ی مسابقه خانم یا آقای ..؟!
٧٧٢
٧٣
sjalal

برنده ی مسابقه خانم یا آقای ..؟!

برنده ی مسابقه خانم یا آقای ..؟!

تا به حال تو مسابقه ای شرکت کردین که برنده شده باشین ؟جایزه چی بردین ؟

٩٣/١٢/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
تو دوران مدرسه ک اره ولی جایزه هاش چرت بوده! یه بار بخاری برنده شدم!
imanhkt
imanhkt
٩٣/١٢/١٣
٣
٠
سه دوره ی متوالی مامور آب خوری مدرسه بودم که در نهایت به طرز قشنگی ازم قدردانی کردن ... و به من از این لیوان تا شو ها دادن :| بعد از اون سال ، دیگه موفقیت چشم گیری نداشتم ...
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٣
٤
٠
جیم به شما افتخار میکنه (:
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
یک سوال! وظیفه مامور آب خوری دقیقا چیه؟یعنی چیکار میکنه؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/١٣
٢
٠
وقتی که زنگ میخوره و بچه ها بایدبرن سر کلاس نمیذاره کسی اب بخوره! همچین ظالمایی ان!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/١٣
٢
٠
من به شخصه مرید شما شدم با این کامنت!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٢/١٣
٢
٠
باعث افتخار مایی مهندس :-))
saiideh70
saiideh70
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
من همونم نشدم :(((((
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٢/١٣
٥
٢
بلههههههههههههههههه. مسابقه شنا. سه تا تمام سکه سال 78 بود. هنوز به خاطرش ذوق مرگم :)))
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
من عاااااااااشق شنااااااام رویا جون....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/١٣
١
٠
بهله :) پتـــــــــــو :)))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
مسابقه ی مقاله نویسی :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
:))))))))))))) رادیو جیبـــــــــــی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
روزنامه دیواری زمان مدرسه (^_^)
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
دوبار تو دوران خدمت سرباز نمونه انتخاب شدم : جایزه اش هم هردوتا گرمکن ورزشی بود .
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
تو سربازی همه نمونه میشن دیگه جایزه اش چیه؟!:دی!
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/١٣
١
٠
همه نمونه میشن؟؟؟؟؟؟ من اونجا مسئول IT همایش پدافندغیرعامل خراسان جنوبی بودم . تواینترنت خبراش هست.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
حالا اکثر غریب به اتفاق بابااااااااا مسعول
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
ایول علی. واقعا ایول...
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
:)
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
خییییییلی زیااااد..البته با جایزه اندک
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
من...هرگز...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
هرگز؟؟؟ حتما برنده شدین جایزه نداشته!
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
نه...چون هر وقت خواستم تو مسابقه شرکت کنم...نشده...
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
تو مسابقات مدرسه بوده...جعبه چوبی،تیشرت، توپ فوتبال،قاب عکس و.... من خیلی از این جایزه های کوچیک کوچیک برنده شدم.
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
جایزه زیاد گرفتم،اما هیچکدوم بخت آزمایی و ازین مسابقات بانک و این چیزا نبوده! ،بیشترشم واسه مسابقات ورزشی بوده، چیزی که خیلی بهم چسبید یک نیم سکه بود،وقتی دوم راهنمایی بودم توی مسابقه نویسندگی، موضوعم نقش زنان در پیشرفت جامعه بود. من بین بچه های دبیرستان و راهنمایی منطقه اول شدم.
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
ما ازون شانسا نداریم اقا خخخ. غیر همین تکواندو جای دیگه ای فک نکنم برنده شده باشم. اونم جایزش مدال و بوده و یه حکم قهرمانی ک....
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
تکواندو و این ورزشایی که ما انجام میدیم جوایزش پول نداره بابا، اگه میخوای جایزه های ورزشی خوب بگیری فقط تنیس، ینی پول خرج میکننا :-D :-D :-D
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
تكواندو :((
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/١٣
٠
١
جایزه که زیاد بوده و خب... ریا میشه..! اما یکی از بیادموندنی هاش یه "نیم سکه" بود از روزنامه خراسان در جشن شصت سالگیش! آی چسبید بهم! آی چسبید! یادداشتم انتقادی بود به مطالب روزنامه، و باور کنید قبلش پیش بینی میکردم برنده بشم چون حدس میزدم اغلب یا تمجید و "دفاع بد" میکنن یا خیلی "بد" انتقاد میکنن. خلاصه که چسبید! دستشون درد نکنه.
faranak_b
faranak_b
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
دیگه واقعا خودتون رو تو قسمت نقد آثار مسابقه عید برنده بدونید. نوش جانتون!
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٢/١٣
٠
١
آخه اون نیم سکه هه رو روش حساب کردم...! پیش پیش خرجش کردم!!! (تهِ اعتماد بنفسم بخدا!)(و دوزار هم گیرم نمیاد با این اوضاع!!)(و باز بار روانی روی شونه هام سنگینی کرد..آخ!)
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
فرانک چرا خودتو نمیگی تو یه مسابقه ی نامه اول شدی :دی
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
یه مسابقه دل نوشته واسه روز عرفه که اول شدم وکتاب گرفتم....نمیدونم چرا یادم نمیاد...:||||||||
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١٢/١٣
١
٠
جوایز مسابقات شعر و داستان و متون ادبی شهرستان و استان زیاد بوده از دوران راهنمایی تا دبیرستان. مسابقات اسکواش استانی هم یه بار جایزه بردم ولی زیباترین جایزه من، چاپ اولین شعر دوران کودکیم توی کتاب فارسی سال چهارم دبستان بود (سال 83)! کتابشو دارم هنوز. هیچی اونقدر بهم مزه نداد واقعا :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
واقعـــــــــــــــنی؟؟
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
يك زماني ك تكواندو كار ميكرديم زياد از اين مسابقه ها بود و برنده شدن ..../ ديگه اممم فكر كنم باز ميام:)
گل پری
گل پری
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
تولدت مبارک عزیزم.....هرکاری کردم وبلاگت باز نشد خخ دیگه اینجا تبریک بگفتم!ایشالله1200000000000 ساله بشی و به ارزو های قشنگت برسی!
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
مرسييييييييييييي از مهربونيات :)))))))))))))))) نظرت اومد توو بم :)
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
اممممم اين مسابقات مدرسه ك احكام و اينام هس حسابه ؟خخخ
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
ماشاالله سرعت تاييد وووووووووووووو.. چ سريع تائيد شد o-0
حسنک کجایی؟
حسنک کجایی؟
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
جایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــزه ... والا منم زیاد گرفتم ... ولی بیشتر جایزه هام به خاطر شاگرد اولیم بوده .... ولی ی بار راهنمایی که بودیم تو مدرسه به عنوان شورای برتر ی پتو با ی پیرهن بهم دادن .... واقعا خوشال شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدم .... بعععععععععععععله
saiideh70
saiideh70
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
یعنی الان میخوای بگی بچه زرنگ بودی ؟ :دی
حسنک کجایی؟
حسنک کجایی؟
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
بچه زرنگ بــــــــــــــــــــــــــــــــــــودم و هستـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم و خواهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم بود ... خخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
ايششششششش
translator
translator
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
اره تو مدرسه مسابقات احکام چند بار دوم شدم اگه ریا نشه ... :/- رشته ی ژیمناستیک سوم شدم و مدال و لوح گرفتم - جشنواره ریاضی پژوهان جوان برگزیده کشوری شدم و لوح و کیف گرفتم و دو روز مهمون سمپاد بودم - فراخوان مقاله نویسی روزنامه خراسان گذاشته بود برا انتخابات که در بخش رای اولی ها اول شدم و لوح و یک سال اشتراک رایگان روزنامه و دویست هزار تومن جایزش بود- تو سالگرد تولد روزنامه خراسان مسابقه خاطره نویسی با روزنامه بود که من در مورد جیم نوشتم و در ویژه نامش چاپ شد -
رفیعه
رفیعه
٩٣/١٢/١٣
٢
٠
همین چن روز پیش مسابقه اشپزی بود،سالاد درس کردم چ سالادی!!مدل پروانه،تزیینش محشر بود!دس اخر بم جوراب سفید دادن!مثه این دامادا!:|
aban_y
aban_y
٩٣/١٢/١٣
٠
٠
بله، تو المپیاد های علمی شرکت کردم، کتاب و لوحه تقدیر دادن، در رشته تکواندو، کاراته و بوکس هم مدال های زیادی گرفتم، برنده شدن خیلی سخته، ولی برنده موندن سخت تره :)، به نظر من که کل زندگی می تونه از مسابقه های مختلف تشکیل شده باشه که فقط میتونه یک برنده داشته باشه! ما می تونیم برنده زندگی خودمون باشیم :))))))))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
دهه 80 در مسابقات پرورش اندام و وزنه برداری زیادی مقام میاوردم.از منطقه و شهر و استان گرفته تا کشوری بهترینهاش اولی جوانان استان بود برای پرورش اندام و اولی جوانان کشور برای وزنه برداری ////اون زمان چیز خاصی بهت نمیدادن برای جایزه/ تازه یه چیز دستی هم برای شرکت در مسابقات و هزینه سفرها از جیب خودت باید میدادی.
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/١٤
١
٠
همین الانش هم چیزی نمیدن یه کاغذ A4 ابروباد که روش نوشتن حکم قهرمانی .
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
تو فوتبال جایزه تقریبا زیاد بردم. از دوران دبستان که فنی ترین بازیکن مسابقات مدارس شدم. تا بهترین دفاع چپ مسابقات آموزشگاها. قهرمانی مسابقات استانی و... اما حیف که وقتی اولین قراداد حرفه ایم رو بستم زمین و زمان دست به دست هم دادن که از فوتبال دور شم. آخرین مسابقه م هم مسابقه ی فوتبال با آراد خواهر زاده ی عزیزم که دوسال و شیش ماهشه بود که در ضربات پنالتی شکستش دادم!! و به عنوان جایزه هم واسم شعر خوند...
Mahziar
Mahziar
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
فوتبال حاشیه زیاد داره ، نکنه تو هم گرفتار حاشیه هاش شدی ؟؟؟؟ ها؟!!!!!!!!!!!!
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
چی بگم هرچی بگم فایده نداره... چوب بی تجربه بودنم رو خوردم. یه قرارداد یه نفر به عنوان مدیر برنامه باهام بست که میتونم اون کارم اشتباه وحشتناکی بود در مسیر فوتبالیست شدن. چنان هم خوشحال بودم که هنوز هیچی نشده ایجنت دارم:| . داستانش طولانیه ایشالا ببینمت کامل بگم واست...
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
توی مسابقه که چیزی برنده نشدم، ولی توی قرعه کشی برنج بوققققق یه ربع سکه بردم چند ماه پیش
neyosha
neyosha
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
هوووووووووووووو مباركه
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
نوچ نوچ...برنجا رو از مصلا میاری بفروشی بعد شماره سریالاشو ارسال میکنی واسه خودت:))خخخ
maede
maede
٩٣/١٢/١٤
٠
٠
به جز جوایزی که از جیم گرفتم چیزی دیگه ای یادم نمیاد! :))
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/١٥
١
٠
چهارم دبستان یه بار واسه جایزه قرعه کشی کردن بین 30 نفر اسم من درومد. بهم یه پاک کن دادن :|
Samira
Samira
٩٣/١٢/١٧
٠
٠
خخخخخخ منم همین جمعه یه توپ فوتبال برنده شدم چون حوصله کاراشو نداشتم برگشو انداختم دور :))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١٢/١٥
٠
٠
ااره کیبوردم خرابه نمیتونم اسون تایپشون کنم خخخ
گل پری
گل پری
٩٣/١٢/١٥
١
٢
خخخخخخ اعراف کنید اصلا جایزه نگرفتید !!چرا میندازید گردن کیبورد
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
اتفاقا چند روز پیش توی 300 نفر ادم توی آمفی تئاتر دانشگامون که جشن بود زیر صندلی من و یه خانومی فقط فلش چسبونده بودن و کلی ذوق مرگمون شد نه به خاطر فلشه ها به خاطر شانسم خخخ البته توی جشن قبلی توی دانشگامونم از همون فلش 8گیگ hp بازم بهم دادن خخ راستی الان از نت دانشگاه اومدم که کیبورداشون سالمه :)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
بابا شانس..بابا فلش:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
از همین جیم جانمون جایزه گفتیم :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
قطعا منظورم : گرفتیمه :))
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
اوووم خوب که فکر میکنم همین گهگاه چاپ شدن بعضی نوشته هامون تو هفته نامه خودش یه نوع جایزس.... به غیر اون 2سه تا از نوشته هامم که روزنامه بومی استانم چاپ شد جایزه خوبی واسه قلم مهربونم بودش.....
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٢/١٦
٠
٠
و بیشتر که دقت میکنم میبینم به به چه انجمن خوبی :) میشه کلی از خودمون تعریف کنیم :))))))))))
حلما(سرباز ولایت)
حلما(سرباز ولایت)
٩٣/١٢/١٧
٠
٠
مسلبقات حفظ قرآن از مدرسه تا استانی...مقام اول تا چهارم...مسلبقات تیم والیبال مدرسه دوم درناحیه...بازم هس یادم نمیاد خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
نه بابا..من همیشه دم مسابقات مسدوم میشدم:))
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
زمان جاهلیت با موتور با هر کی کورس میذاشتم اول میشدم..تویه دوچرخه سواری هم همین طور...ماشینم یه بار مسابقه داد اول شدم...مسابقات نقاشی بچگی اره
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
مسابقات کبدی دوم شدوم...)البته تیممان)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/١٨
٠
٠
در مسابقات هندبال به مناسبت در رفتن دو دست در تمرینات به مسابقات نرسیدم:(