خانه انجمن سر آشپز بزرگ جیم کیه ؟!
١٢٨٢
١٦٣
Samira

سر آشپز بزرگ جیم کیه ؟!

سر آشپز بزرگ جیم کیه ؟!

طرز تهیه یه غذایی رو که بلدین وتقریبا مختص خودتونه بگین؟ سعی کنین غذاهای سنتی نباشه چون اونارو اکثرا بلدن :)

٩٣/١١/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
Cold
Cold
٩٣/١١/٢٩
٦
٠
سیب زمینی رو خلال میکنیم و میذاریم سرخ شه ،وقتی سرخ شد دو سه تا تخم مرغ میزنیم تنگش ،اگه رب هم دم دست باشه بزنی که دیگه حرف نداره ،نمک و فلفل هم به مقدار لازم....هروقت تنها میشم همینو میخورم =)))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٩
١
٠
خخخخخ آخ گفتی :)) غذای بهشتی هستش :)) فقط سس فراوون میخواد
faride
faride
٩٣/١١/٢٩
٦
٠
سیب زمینی سرخ کرده رو حیف نیس با رب و اینا قاطی کنیم؟! خالی با نمک از همه بهتره!
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
آقای کلد سیب زمینی با رب که بد میشه :)) فریده راست میگه
Cold
Cold
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
اگه تخم مرغ هم قاطیش باشه خیلی هم خوب میشه...با این اشتهای سیری ناپذیر ما اگه قرار باشه سیب زمینی خالی بخورم باید یک کیلو سیب زمینی رو سرخ کنم :\
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
این طوری نیم کیلو سیب زمینی و نیم کیلو تخم مرغ سرخ میکنه سیر میشه:))اتفاقا خوب میشه..اگه به جا رب سس بزنی محشر میشه
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
ماشاالله :) من دیه صوبتی ندارم یه کیلو ؟؟ :/
mojtaba_a
mojtaba_a
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
هيچ چيزي ، خوشمزه تر از سيب زميني تخم مرغ نيست !
Cold
Cold
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
کله پاچه هست...خوش مزه ترین غذای دنیا :)
Samira
Samira
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
نمیدونم تا زنده ام میتونم مردی رو پیدا کنم که از کله پاچه بدش بیاد خخ این غذا زیادی بین آقایون طرفدار داره چرا؟؟؟ بازم نمیدونم
Cold
Cold
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
یه روز برین کله پزی...بگین آقا یه بناگوش میخوام...اونو بخورین اگه تا آخر عمرتون تونستین دست از کله پاچه بردارین :)
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
با کله پاچه موافقمممممم ...همچنین سیبزمینی تخم مرغ!
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٠١
٠
٠
کله پاچه موخواااام....دیزی سنگی و کله پاچه غذا مردانست:))
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/٢٩
٢
٧
مردها هم باس آشپزی کنن ؟ ... :|
admincheh
admincheh
٩٣/١١/٢٩
٥
٠
منظورتون اینه باید ظرف بشورن دیگه=)
imanhkt
imanhkt
٩٣/١١/٢٩
٤
٦
لابد دو روز دیگه هم باید بچه بزاییم ...
Narges_V
Narges_V
٩٣/١١/٢٩
٢
٠
بزايين خوب چه عيبي داره؟:)
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٣
٠
چه میدونم والا تو این دنیا که هیچ کار مهمی انجام نمیدن همشم قر میزنن :)
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
١
٠
قور ، قر ، غر ، غور یکی از اینا باید باشه
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٩
٠
٥
ایمان جان چون خانوما هیچ کار بلد نیستن باید اشپزی رو هم خودمون بکنیم که لااقل مسموم نشیم:))
Samira
Samira
٩٣/١١/٣٠
١
٠
آقای نص نیازی نیست وظایف اصلی تونو اینجا توضیح بدین البته میتونین واسه اینکه خسته نشین از بیرون غذا بگیرین.گذشت دیگه اون زمونا :)
Narges_V
Narges_V
٩٣/١١/٣٠
١
٠
نيست عاقايون خيلي كار بلدن؟
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٠١
٠
٠
اول از همه وظیفمون نیستو داریم لطف میکنیم:))دوم از همه من واسه خانومم هر موقه اومد اشپزی میکنم:)ادم باید واسه خوشحال کردن خانومش هر کاری بکنه..البته هر موقه که خانومم اومد:))خخخ
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١١/٢٩
١
٠
سلام ما که اصلا تا حالا آشپزی نکردیم ...ولی کاربر دنیا دیده اگه بود ...می تونستن....
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
ای آقا یه تخم مرعی؟ تخم کفتری؟ تخم آفتابگردونی؟ هیچی؟؟؟؟
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
هیچی آقا...اگه یکماه خونه تنها باشم از گرسنگی مردم...
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
مرحوم رد پای قلم خخخ خب برین آشپزی یاد بگیرین :))
ردپای قلم
ردپای قلم
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
از تنبلی خب...باید برم اراده قوی کنم....
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
من پیتزاهام رو دست نداره..طولانیه بماند:دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٩
١
٠
منم پیتزا هام خوب میشه فقط موادشو از قبل یکی آماده میکنه همیشه =))
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
توضیح بده زود باش شاید یکی پیتزا بلد نباشه دخدرم :) دکدر انقدر زحمت نکشین خخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٩
٢
٠
خخخخ ، یکم آب میریزیم تو قابلمه، جوش که اومد سیبزمینی ریز شده و هویج خرد شده و یکم لپه و نصف استکان هم برنج میریزیم توش، هویج و سیب که یکم نرم تر شد، پیاز خرد شده و بعدم نصف قاشق مربا، زردچوبه و یکمم نمک و فل فل، بعد که باز یکم گذشت :)) رب میزنیم تا جایی که رنگ بده خخخخ آخر هم که دیگه لپه نرم تر شده بود (اگر لپش قبلش خیس نشده باشه) بعد سبزی خرد شده ، یذره جفری مثلن میریزیم توش و ، بعدم میکشیم تو کاسه و یکمم آب لیمو بش میزنیم و هُرت میکشی جوری که صدا داشته باشه :)))
admincheh
admincheh
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
دستور پخت چیه این ؟=)
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
سوپ خوشمزه مخصوص سر آشپز :))
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
خخخخخخ
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
همه چیش تقریبا قابل تحمل بود...اون مربا چــــــــــــــی بود اون وسط؟!؟!
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
قضیه مربا چیه دکدر؟؟؟ سوپش اسم نداره خخخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
قاشق مربا خوری :) اسم داره دیگه سوپ مخصوص سر آشپز منتی :دی
Cold
Cold
٩٣/١١/٢٩
٣
٠
حاجی سوپ تو خوردنم داره =))...
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٩
١
٠
حاجی لازم نیست قبل غذا به ارگانای مختلف خبر فوتمونو بدیم یارانمونم حذف کنیم:))
هاچ
هاچ
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
خدایااااا :))
admincheh
admincheh
٩٣/١١/٢٩
٢
٠
بذارید فکر کنم ببینم کدوم هنرمو رو کنم :دی
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
یکی از اون خوباشو بگو میخوام تو خونه بپزم :)) ببینم چیکا میکنیااااااااا
رفیعه
رفیعه
٩٣/١١/٢٩
٢
٠
من ک تخم مرغ فقد بلدم!!اونم وختی میندازم اینجوری میشه قیافش(*&|/#$!@)
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٢٩
٢
٢
انا بیا چار روز دگه مخوان بچه هم بزرگ کنن....
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
سنت عزیزم فعلا به همون پخت تخم مرغ میرسه ایرادی نداره حداقل از گشنگی نمیمیری خخخ
رفیعه
رفیعه
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
اونکه وظیفه اقایونه!
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/١١/٢٩
١
٠
ابتدا از تو کیف مامان یا جیب بابا پول ورمیداری، بعد روسری سرت میکنی میری دم مغازه، بعد مغازه داره میپرسه از کدوما میخای؟ اینا یا اونا،توام میگی اونا!....بعد میای خونه میزاری تو آب جوش رو گاز، میزاری انقده بجوشه ک بترکه،نون از تو فریزر در میاری میزاری رو بخاری،در مرحله ی آخر با قاشق تن ماهی رو میزاری تو نون و نونو لقمه میکنی میفرستی خندق بلا......... نوش جان پ.ن: میتوانید از سس قرمز و نوشابه برا خوش طعم شدن استفاده نمایید.........فقط توجه کنید ک از محصولات خسرو و پسران استفاده کنید ک سرشار از چیزای خوبه
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٩
١
٠
در آخر هم خسته نباشید :)) درست میشه انشالله بسلامتی در آینده که انشالله با آقاتون زندگی کردید، خخخخ مجبورید برید داخل باغچه کرم پیدا کنید، بعد بذارید نوک قلاب بعد برید تا دم رود حونه، ماهی صید کنید، بعد پاکش کنید، بعد داخلش رو پر کنید، بعد بپزید ...
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
ایییییییییی.......تصور اینکه ماهی پاک کنم حالمو ی جوری میکنه!.....من ماهی رو میگیرم بابالنگ دراز خودش پاک میکنه!
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
١
٠
این غذایی که جودی پخت و من بهترشو بلدم آشپزخونه میدون پایینی همیشه قرمه سبزی هایی که ته خورشتش شن داره خخخ غذای مورد علاقه من خ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٩
٢
٠
ولی من شک دارم عذاهای سنتی رو اکثرن بلد باشن :)))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
اوهوم من هم هم!
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
دکدر بچه های مارو دست کم گرفتیا خخ
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
اول از همه هم خودتون در جایگاه شک هستین :))) ولی خوب دستور سیب زمینی شکم پر رو که دیدم، قانع شدم آشپزیتون خوب هست حتمن ولی همه رو نباید به کیش خود پندارید :)) همیم کامنتا نشونش خخخ
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
بنده به شخصه خوردن همشونو بلدم:))
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
آقا به جون خودم من غذا سنتیام خیلی خوبه از مامانم بپرسین :)) الکی مثلا خخخخ
faride
faride
٩٣/١١/٢٩
٦
٠
هوم این غذارو خودم کشف کردم^__^ که خیلی خیلی خوشمزست...به چندنفرم گفتم و اونام خوششون اومده! ... خب اول قارچو حلقه میکنیم...بعد میذاریم سرخ بشه(واسه سرخ کردن قارچ هم که شعله باید زیاد باشه تا آب نندازه!) بعد که سرخ شد روغنو کم میکنیم تا خیلی چرب نشه ... رو قارچا پنیر پیتزا میریزیم طوری که همه جاشو بپوشونه ...بعدم پودر آویشن و نمک و فلفل...شعله رو کم میکنیم سر ظرفو میذاریم تا یکم بخار کنه و پنیرا باز بشه...بعد آماده خوردنه!^__^ ... پودر آویشن اصل کاریه حتما بریزین مزش به همونه! (سامان گلریز من فریده شونم! خخ)
admincheh
admincheh
٩٣/١١/٢٩
٢
٠
آویشن ادویه اصلی پیتزاست باید طعم پیتزا بده !توش فلفل دلمه هم رنده کنی باید خوش طعم بشه !^_^ من ورژن جدیدترشونم:دی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
میگم با یکم همت و تلاش بیشتر پیتزا درست کنین اصن :)))
faride
faride
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
نه نه این غذا با همین مواد خوبه فقط نبینم چیز دیگه اضافه کنین! شکایت میکنم...این غذا ثبت شده!خخ
faride
faride
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
دکتر پیتزا خیلی دنگ و فنگ داره و طولانی میشه...اینو میشه تو 5 دقیقه درس کرد...امتحان کنین خوشتون میاد!:)
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
١
٠
ینی قارچ و پنیر پیتزا هم شد غذا فریده ؟ ناامیدم کردی خخخ من خونتون نمیام از گشنگی مارو به کشتن میدی
faride
faride
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
سمیرا غذای به این خوشمزگی...ایششش اصن نباید دستورشو لو میدادم! خخ
saiideh70
saiideh70
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
بگم ریا میشه :))))))))))))
faride
faride
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
خدا ریاکاران را دوس دارد! -__-
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
احتمالا تخم مرغه خخخ
jalal
jalal
٩٣/١١/٢٩
٦
٠
ابتدا کتاب آشپزی را باز می کنیم بعد که غذا خراب شد دفترچه تلفن را باز می کنیم و شماره پیتزا محل را پیدا می کنیم و بعد می خوریم
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
١
٣
واسه همونه هر دفعه که آواتاراتونو تغییر میدین به پهناش اضافه میکنین آقا جلال خخ بابا فست فود زیادشم خوب نیستااااااا
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
بعد مو بهت موگوم بیا چیپس بوخور میگی نه نمیتونم بخورم برام بده:/
jalal
jalal
٩٣/١١/٢٩
٣
٠
لطفا واضح و شفاف مقصود خود را از اضافه شدن پهنا بیان بفرمایید خانم سمیرا
Samira
Samira
٩٣/١١/٣٠
١
٣
آقا جلال نیاز به توضیح من نیستش که خودتون از اول آواتارایی که گذاشتین تا الان ملاحضه بفرمایین حساب کار دستتون میاد :)
jalal
jalal
٩٣/١٢/٠١
٠
٠
اهل فست فود نیستم به هیچ وجه
سحر نیکوعقیده
سحر نیکوعقیده
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
به قول پاییز کدوم هنرمو رو کنم الان؟ :/ نیم رو؟ تمام رو؟نصف رو؟ املت؟...
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
الان اینا ک گفتید همش یکیه یا همش چارتایه؟:دی
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
اونی که بیشتر واسه همسر میپزین و رو کنین :))
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٢٩
١
١
مررررد ک نباید اشپزی کنه .... والاااااا....پس ادم زن میگیره براچی؟ بعدشم الان ک زن نداریم خدا فست فود معلم رو از ما نگیره تا زنگ میزنی دو دیقه بعد در خوته بعلههه
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٣
٠
خب از اونجایی که سنتون کمه نمیدونین آدم واسه چی زن میگیره ... هر وقت از گشنگی مردین اونوقت بهتون میگم خخ
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
لااااااااااااایک سمیراجون!!!شوخیشم خوب نیست:|||
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
کلا مرد مخصوصا نوع زمین شناسش باید اشپزی بلد باشه:)
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
حالا نگااااا :///
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٠١
٠
٠
چیو نگا کنم:))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٩
٥
١
تقریبا اغلب غذاهای سنتی ایرانی رو بلدم... از هر انگشتم یک هنر میریزه لامصب!
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
خخخ حالا واسه مثال طرز تهیه تخم مرغ آب پز و بفرمایین تا برسیم به بقیه :)
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/٢٩
٢
٠
همین تخم مرغ آب پزو که کسی جدی نمیگیره؛ اگر (تحت شرایط خاصی و لحظه خاصی و به اندازه خاصی) توی آبش ادویه کار کنیم میتونیم طعمش رو تغییر بدیم! یا پوسته اش رو به مدل های مختلف "نیم شکن" کنیم و بذاریم سر سفره! خلاصه که حداقل هفت هشت مدل تخم مرغ آب پزداریم خواهرجان! جدی بگیریدش!
Samira
Samira
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
خخ ممنون چشم جدی میگیریم :)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/٢٩
١
٠
ابتدا سینه مرغ(یک عدد) را با غذاساز رنده ریز کرده سپس پیاز خام(یکی)را هم رنده ریز میکنیم وداخل ظرفی ورز میدهیم،در حال ورز دادن نمک،فلفل، آویشن، مگی کمی،پودر سیر کمی، پنیر پیتزا، پودر سخاری (3تا 4 ق غ)، زعفران کمی به مواد اضافه کرده. سپس داخل ظرف دیگری پفک نمکی را نرم کرده.سپس مواد را به صورت گلوله درست کرده داخل پفک غلتانده داخل یک ظرفی که از قبل کف آن را چرب کرده میگذاریم. سپس ظرف را توی فر یا سولاردام میگذاریم.
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
خب این اسمش چیه :| فکر میکنم خیلی خوشمزه باشه آره ؟؟
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
ناگت گمونم!
Samira
Samira
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
0.o تا حالا ناگت نپختم راستش خیلی هم کم میخورم واسه همین به ذهنم خطور نکرد :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
سلام: کوکو بادمجان را خوب بلدم و همچنین میرزا قاسمی که انگشتهاتون را میخورید.ونیز آبگوشت که موقع کوبیدن گوشت یک پیاز را اگر باآن بکوبید خیلی خوشمزه میشه.متشکرم
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
سلام ، انصافا تا حالا کوکو بادمجون نخوردم استاد طرز تهیه شو بگین لطفا :))
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
استاد در باره ابگوشت دهنمان اب افتاد
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٢/٠١
٠
٠
سلام: آبگوشت که خیلی باحاله مخصوصا دیزی سنگی.کوکو بادمجان هم بجای سیب زمینی بادمجان میریزیم خیلی کم هم میتونید سیب زمینی مثلا نصف سیب زمینی بریزید.زنده و شادکام باشید.
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٠١
٠
٠
استاد دست پخت شما خوردن داره ها:))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
سلام:سلامت باشید یکی ازمزایای زندگی گروهی ویادانشجوئی همینه که اگر کسی حالشو داشته باشه آشپزی را تمرین میکند.البته برای خوردن غذای من بایدآمبولانس حاضرباشه چون هربار٬یک یک چیزی به غذااضافه میکنم.شادکام وجاودان باشید
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
سلام:سلامت باشید یکی ازمزایای زندگی گروهی ویادانشجوئی همینه که اگر کسی حالشو داشته باشه آشپزی را تمرین میکند.البته برای خوردن غذای من بایدآمبولانس حاضرباشه چون هربار٬یک یک چیزی به غذااضافه میکنم.شادکام وجاودان باشید
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
یک عدد تن ماهی ... با یک عدد کنسرو لوبیا آسان بازشو خخخخ را در آب جوش گذاشته و بعد از یک ربع ، برداشته و باز کرده و میخورین ، غذای مورد علاقه ام میباشد وقتی تنهایم و حوصله ندارم خخخ
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
ینی وقتی خانومتون باشه حوصله دارین و غذای خوب میپزین خخ
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
بهترین غذا:))
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
کنسرو لوبیااا با قارچ عالیههههههه!!!
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
١
٠
با سلام ، اسم غذا سیب زمینی شکم پر ، مواد لازم : سوسیس (از هر نوعی که دوست داری) قارچ فلفل دلمه ای گوشت چرخ کرده و دو عدد سیب زمینی خیلی بزرگ و راستی سس سفید و خیار شور نمک فلفل قرمز و سیاه.اندازه همشم هرچقدر که دوست دارین به ما ربطی نداره (همه رو سعی کنین نگینی کنین که خوشگل باشه). ابتدا سوسیس هارا (خخخخ یاد آشپزی تو تی وی افتادم) تف داده و وقتی سر تف خورد گوشت چرخی و قارچ هارا با هم اضافه میکنم و در تابه را میگذاریم تا خوب تف بخورند و اب قارچ خشک شود (خخخخ دوباره یاد تی وی افتادم خخ) وقتی آب قارچ خشک شد فلفل دلمه ای هارا در انتها اضافه میکنیم (چون فلفل دلمه ای رو زود بریزین زیاد تف میخوره تلخ میشه) خلاصه کلام اینا همه رو خوب تف میدیم میزاریم یه خورده سرد بشه. بعدش خیارشورای نگینی رو هم اضافه میکنیم و یه عالمه سس بهش میزنیم (جوووون من عاشق سسم) در طی انجام این مراحل سیب زمینی هارو باید طوری بپزین یا تو فر یا تو آب فرق نداره فقط له نشن وقتی پختین شکمشونو خالی کنین به دیواره هاش سس بمالین (واااای به به) بعدشم توشو پر از مواد کنین... خیلی خوشمزست و تمام (اوووف کور شدم خخخ) سوالی داشتین از سر آشپز بزرگ بپرسین خخ
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
میشه به جای سس (و منهای خیارشور) از پنیرپیتزام استفاده کرد و گذاشت توی فر! اونم خیلی خوشمزه س! تنوری میشه عالی!
saleh
saleh
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
اینطوری فایده نداره. یه بار درست کنید ببرید دفتر جیم همه ی بچه ها ی جیمی رو هم دعوت کنید. . . باور بفرمایید اصلا اشتها برانگیز نبود!!!! فقط جهت این گفتم ببینیم واقعا خوشمزه هست یا نه!!!!! خخخخخخخخخخخخ
Samira
Samira
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
والا من با پنیر پیتزا امتحان نکردم راستش رابطه خوبی با پنیر پیتزا ندارم خخ ولی امتحانش ضرری نداره ممنون :) آقا صالح خخخخخ من از همین جا میگم واقعا خوشمزست بهتون قول میدم خخخخ ان شاالله ازدواج کردین خانومتونو بفرستین خودم بهش آموزش میدم خخخ
s_sali
s_sali
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
آقا نخواستیم! یه رستورانی فست فودی چیزی هست که اینو بپزه؟!!!خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٣/١٢/٠٣
٠
٠
شما باید زن بگیرین خخخخ همین که گفتم خخ
saleh
saleh
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
قبلا در مورد غذاهایی که درست میکنم گفتم (خورشت بادمجون/ میرزا قاسمی). اما کلا از آشپزی زیاد خوشم نمیاد ، بوی غذا اشتهام رو کور میکنه (غیر از بوی کله پاچه و کباب) . البته من گاهی فتوسنتز میکنم!! خخخخخخخخخخخخخخخ
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٢
خخخخ وای آقا صالح جدیدا یه حرفایی میزنین اینور ما خیلی میخندیم :) چرا طرز تهیه کله پاچه رو توضیح ندادین خخ یا مثلا کیک کاکائویی خخخ در ضمن اینکه بوی غذا اشتهای آدم رو کور میکنه مال خانومای بارداره نه آقایون خخخخخخخ
saleh
saleh
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
کدوم ور؟ خخخخخ. همین که این کامنتا خنده بر لب میاره شکر!!! طرز تهیه کله پاچه رو باید برم از طباخی محل (که من میلیاردرش کردم از بس اونجا رفتم) بپرسم. طرز تهیه کیک شکلاتی رو هم دشمنام میدونن !!! خخخ. والا آقایون هم بار زندگی به دوششونه!!(چه ربطی داشت؟) خخخخخخخخخ. من هر وقت غذا درست کردم اشتهام کور شده پس باید یه دکتر برم!!!!!! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
0.0 خخخ چه (خخخ) طولانیه خخخخ حالا کی به من منفی داده :))))) جدیدا چقدر به ما منفی میدن :D یه چیزی رو جدی بگم درک آدمایی که کله پاچه دوست دارن واقعا سخته :) ولی اونایی که کاکائو دوست دارن خیلی راحته خخ
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
دکتر ؟؟ وای آقا صالح بامزه گفتید خخخخخخخخخخ
دختر آریایی
دختر آریایی
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
کوکو سبزیای من حرف نداره...عاشقشم:)))توش یه عالمه زرشک تازه و گردو میریزم؛عـــــــــــــــالی میشه!!!ماکارانیام هم از بس مواد داخلش زیاده خیلی خوب میشه!!!ماکارانی 1.4 ترجیحا،موادشم:قارچ،گوشت چرخ کرده(یکم البته)،سویا،سوسیس،ذرت(خیلی کم؛زیادش غذا رو شیرین میکنه)،فلفل دلمه ای، واسه ادویه هم آویشن حتـــــــــــما باید باشه...اگه مث من ماکارونی رو قبل دم کشیدن بیشتر دوست دارین،این یکیو از دست ندین!!!من چون معمولا آدم خلاقی نیستم؛غذای ابتکاری ندارم:(((
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
مرسیی :)) همینایی که گفتی خوب بود :) خواهر دومیم ماکارونی دم نکشیده دوست داره بهش میگم :)) ولی بازم ماکارونیای من از شما خوشمزه تره خخخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
آشپزسی رو دوس میدارم ولی چیزی اختراع ننمودم و به ثبت جهانی نرسوندم !
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
والا مام چیزی اختراع نکردیم اون غذایی که نوشتم زمان دانشجویی از رو کتاب آشپزی پختم خیلی خوب شده بود :) منظورم غذاهایی که کمتر بقیه اشتفاده میکنن :)
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
اووو...خیلین....ولی سلطونشونو میگم خیلی معرکست هر کی خورده حال کرده....ساندویچ مخلوط چیزبرگره...ی چیز خاصه....مواد لازم کباب لقمه.روغن..سیب زمینی..سوسیس بلغاری..تخم مرغ..گرجه..سس گوجه تند و مایونز.........حوصله توضیحشو ندارم...مصالحشو بدین بپزم براتون...ساندویچی 5900 در میاد...اما در کل بدونید باید مصالح در روغن غرق بشن و سرخ بشن(پس برای مقدار کم مثلا برای سه تفر صرفه نداره)
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
خوش بحال خانومتون خخخ چه غذاهای خوشمزه ای قراره بخوره ://///// ما که آقامون اعصاب غذا پختن نداره خخ
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٠١
٠
٠
نوش جون خانومم:))براش انواع غذا ها رو درست میکنم:))خخ
jalal
jalal
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
ابتدا گوجه فرنگی و فلفل دلمه ای را نگینی خرد کرده و با ذرت ، نخود و هویج مخلوط می کنیم. سپس تخم مرغها را در ظرفی شکسته و با نمک و فلفل و زردچوبه خوب بهم می زنیم سپس کره را در ماهیتابه داغ می کنیم و تخم مرغها را داخل ظرف ریخته و میگذاریم با شعله ملایم بپزد طوری که زیر تخم مرغ ها کامل بگیرد ولی روی آنها تقریباً نیم بند شود.
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
استاد ذرت و نخود باید قبلش اب پز بشنا:/
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
از آخرم فقط تخم مرغ آموزش دادین :)
jalal
jalal
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
طرز تهیه املت روسی
Samira
Samira
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
تخم مرغ با هویج ؟؟؟ حالا خوشمزه میشه یه بار امتحان کنیم یا نه؟
jalal
jalal
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
بله.حتما امتحان بفرمایید
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٠١
٠
٠
داداش جلال ذرت و نخود باید اب پز بشه ها..والا خوب پخته نمیشه مخصوصا که املته..دندوناتون میشکنه ها
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
در کل به من مصالح بدین براتون غذای خوشمزه درست میکنم..حتی غذاهای جدید و نو
Samira
Samira
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
مثلا شله :))
رفیعه
رفیعه
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
مطمین باشیم شله درست نمیکنید؟؟!!
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٠١
٠
٠
شله پختنش سخته..نه درست نمیکنم ولی مصالحشو بدین درست میکنم:))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
برآ این غذا فقط چیپس و مرغ و پنیر و قارچ و فلفل نیآز است(قارچ و فلفل میتونه که نباشه)...ابتدا ته پیرکس را مملوء از چیپس کرده...سپس یک ردیف مرغ ریش ریش شده که قبلا بخار پز در آبلیمو و نمک و فلفل بخار پز شده را به آن می افزایم...سپس یک ردیف پنیر پیتزا و مخلوطی از قارچ و فلفل دلمه ای...دوباره لایه ای چیپس...و باز لایه ای مرغوووو باز لایه ای پنیر و قارچ و فلفل...همینطور ادامه میدهیم تا پیرکس کاملا پر شود...به مدت 3 دقیقه در ماکرویو میگذاریم و سپس با میزان فراوانی سس قرمز میل میکنیم..:)))..میخاین دستور پخت لازانیام بدم؟؟:دی
Samira
Samira
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
من تا حالا اینو درست نکردم فک کنم خوشمزه باشه حتما درست میکنم :) مرسی که نوشتی بقیه که دارن تنبلی میکنن خخخ
هاچ
هاچ
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
سمیرا درستش کردی مدیونی اول به من ندیش X_X
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
خخخخ سمیرا خودت چطوری؟؟؟:)) میګم چطوره این دفعه بریم یک جا دیګه چیزی بخوریم این دفعه که بریم ما دوتا رو پرت میکنن بیرون :دی
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
سمیرا خوبه .....انجمن منحرف نکن !خخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
خانوم عکاس برو تو پست«برترین‌های نشنال جئوگرافیک » نظرتو بگوووووو.... کدوم عکس انتخاب میکنی :)
Samira
Samira
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
خودت که منحرف کن تری پریا خانوم :)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٠١
٠
٠
مگه چکار کردین شما:))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/٢٩
٠
٠
سلام ... فقط تخم مرغ است ولي وقتي خانمم ميل ميكنند اينقدر تعريف ميكند كه گاهي فكر ميكنم تخم مرغ رو از سوئد اوردم
Samira
Samira
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
سلام :) راستش و بخواین منم تخم مرغایی که خودم درست میکنم به دهنم مزه نمیده ولی کافیه یکی دیگه درست کنه خوردنی داره لذتش که نگو :)) حالا از تنبلی یا چیز دیگه نفهمیدیم :)
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٠١
٠
٠
:))کلا تخم مرغ غذایه اشرافیه:))خوشمزست بله:))خخخ( منظور از اشراف دانشجویان کارمندان مجرد و مجردین است)
p_golpari
p_golpari
٩٣/١١/٢٩
٢
٠
من عاشق غذا های من در اوردی هستم ...خخخ غذا یی که گاهی گربه ها هم نمیخورن!! ههههه خودم تنهام هر چی تو یخچال باشه مخلوط میکنم ببینم چی از اب در میاد !! مثلا یه بار به سرم زد و خیار و سیب رو سرخ کردم خلاصه با کلی مواد دیگه مخلوط کردم یعنی بوش حال ادم به هم میزد!!!!!!!!!!!!!! اما اما کلی بخوام بگم من انقدر تنبلم اگه دو روز تو خونه باشم امکان داره از گشتگی تلف بشم!! خخخ
Samira
Samira
٩٣/١١/٣٠
١
٠
به قیافت که میخورد از این دختر زرنگا باشی خخخ میگن از رو قیافه قضاوت نکنین اینه هاااااااا
حسنک کجایی؟
حسنک کجایی؟
٩٣/١١/٣٠
٠
٠
سلام سلام ..چ طوری خوبی ؟؟سلامتی ؟؟ چ خبر ؟ دیگه احوالی نمیپرسی !هییییییییییی
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٠١
٠
٠
چی شده؟؟هااا؟؟؟حسنکو پیدا کردین:))
حسنک کجایی؟
حسنک کجایی؟
٩٣/١١/٣٠
١
٠
من وقتی تنهام انقدر به خودم میرسم ،سفره شاهانه میندازم مرغ بریون درست میکنم اووووووووووووووف اصن یک وضعی بیا ببین ! یه بار تنها بودم ..سینه مرغ و اوردم تیکه تیکش کردم کشیدمش به سیخ زغالم نداشتیم با همون گاز کبابش کردم انقدر مزه داد ! بعله ما اینیم دیگه ! ساده ، شیک ، مجلسی ههههههههههههه
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٠١
٠
٠
به به:))از هر انگشتش اب میچیکه...اخه تازه دستشویی بوده:))خخ
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١١/٣٠
٥
١
می خوام بهترین غذای دنیا رو اموزش بدم .فقط 5 کاربر از 5جای کشور لایک بدن شروع کنیم .نگی ازاین معرکه بگیرای دم حرمه ناراحت میشم .
هاچ
هاچ
٩٣/١١/٣٠
١
٠
من از کندوهای رشته کوه زاگرس لایک دادم :دی
j_hoseinpoor
j_hoseinpoor
٩٣/١٢/٠١
٠
١
ابتدا کمی بهانه گیری می کنیم بعد کمی گریه می کنیم.بعد از اینکه مادر صدای گریه ی ما را می فهمد ومطمئن می شود که پوشک خود را خیس نکرده ایم شروع به شیر دادن می کند. پس بنابراین چون که زیرا شیر مادر بهترین غذای دنیاست. راضی نیستم اگر پشت سرم بد و بیراه بگی.
هاچ
هاچ
٩٣/١٢/٠١
٣
٠
مگه اینجا انجمن بچه های شیش ماهه ست :| لایکمو پس بدین
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٠١
١
٠
تبر من کوش؟؟؟؟
امیر بهزادپور
امیر بهزادپور
٩٣/١١/٣٠
٢
٠
فقط کوکو پیازچه...(آموزش اختصاصی هم به دلیل قوانین کپی رایت نمیتونم اینجا بگم)...:)))
م-نص
م-نص
٩٣/١٢/٠١
١
٠
اقا من گشنمه بگو..:))
sahar_m
sahar_m
٩٣/١١/٣٠
١
٠
زیاااااااااااااااااااد ، کوکوی سیب زمینی و سبزی خشک ( سیب زمینی آب پز میکنید و بعد تو یه ظرف میکوبید و بعد بهش سبزی خشک اضافه میکنید (نعنا ، ریحون ، پونه ) مقداری هم سبزی تازه خرد شده ، بعد هم که زردچوبه و نمک و تخم مرغ اضافه میکنید ) بعدش همه رو تو یه ماهیتابه دو طرفه ریخته و یه قاشق روغن برای سرخ شدنش میریزید و میخورید.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٢/٠٢
١
٠
یه بسته نودل بذارین با دو لیوان آب به مدت پنج دقیقه بجوشه. تو این فاصله تو ظرفتون نخود سبز- ژامبون یا تن ماهی- یکم پیازچه- ذرت- خیارشور-کرفس و قارچ رو خورد کنین. نودل های پخته شده رو آبکش کنین و بریزین رو بقیه موادتون. دو قاشق ماست چکیده و چاشنی های مورد علاقتون رو بهش اضافه کنین و بزنین تو رگ. سالاد نودل. بسیار هم خوشمزه
امیر بهزادپور
امیر بهزادپور
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
واتیز نودل...؟؟؟ :)))
admincheh
admincheh
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
من معمولا اون قدری آب می ریزم که آبکش نکنم ^_^ پیازچه به شدت توصیه می شه و ذرت ^_^
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١٢/٠٢
٠
٠
نودل یا رشته چینی یکی از فک و فامیلای ماکارونیه خیلی هم سریع آماده میشه خیلیم خوشمزست
e_frozen
e_frozen
٩٣/١٢/١٩
٠
٠
دوتا میگم غذای فیله ی مرغ میلکیا یه غذای ایتالیاییه . دومی دسره ولی هر وقت خوردم سیر شدم اسمش هم بستنی سرخ شده